League Website

Master Schedule

Home

Latest News

League Schedule

Master Schedule

Team Schedules

Scores

Standings

Links

Schedule Index



S1 3/4 BOYS
S2 3RD 4TH GIRLS
S3 3RD BOYS
S4 3RD GRADE BOYS
S5 3RD THURSDAY
S6 3RD/4TH
S7 3RD/4TH BOYS BASKETBALL SUNDAY
S8 3RD/4TH GIRLS SUNDAY BASKETBALL
S9 3RD/4TH GRADE
S10 3RD/4TH SATURDAY
S11 3RD/4TH VOLLEYBALL
S12 3RD/4TH VOLLEYBALL
S13 4TH BOYS
S14 4TH GRADE BOYS
S15 4TH GRADE BOYS
S16 4TH THURSDAY
S17 4TH/5TH BOYS THURS
S18 5/6 BOYS
S19 5TH
S20 5TH 6TH BOYS
S21 5TH GRADE BOYS
S22 5TH THURSDAY
S23 5TH/6TH
S24 5TH/6TH BOYS SUNDAY
S25 5TH/6TH GIRLS BASKETBALL SUNDAY
S26 5TH/6TH LOWER GREEN VOLLEYBALL
S27 5TH/6TH UPPER BLACK VOLLEYBALL
S28 5TH/6TH VOLLEYBALL
S29 6/7 GIRLS
S30 6TH 7TH GIRLS
S31 6TH GRADE
S32 6TH GRADE BOYS
S33 6TH GRADE BOYS
S34 6TH THURSDAY
S35 6TH/7TH
S36 7TH 8TH BOYS
S37 7TH/8TH
S38 7TH/8TH BOYS SUNDAY
S39 7TH/8TH BOYS THURS
S40 7TH/8TH GRADE
S41 7TH/8TH VOLLEYBALL
S42 7TH/8TH VOLLEYBALL
S43 8TH
S44 9TH GRADE SATURDAY
S45 ADULT
S46 ADULT
S47 ADULT
S48 ADULT
S49 ADULT
S50 ADULT
S51 ADULT
S52 ADULT
S53 ADULT B
S54 ADULT BLUE
S55 ADULT C
S56 ADULT SUNDAY
S57 ADULT SUNDAY
S58 ADULT WHITE
S59 BOYS HIMALAYAN
S60 BOYS HS ALPS
S61 BOYS HS ATLANTIC
S62 BOYS HS EVEREST
S63 BOYS HS HIMALAYAS
S64 BOYS HS PACIFIC
S65 BOYS PACIFIC
S66 BOYS U10
S67 BOYS U11
S68 BOYS U13
S69 BOYS U14
S70 BOYS U14 BLACK
S71 BOYS U14 ORANGE
S72 FUTURES
S73 GIRLS
S74 GIRLS AMERICAN
S75 GIRLS ATLANTIC
S76 GIRLS HS
S77 GIRLS HS
S78 GIRLS MORGAN
S79 GIRLS PACIFIC
S80 GIRLS U10
S81 GIRLS U1112
S82 GIRLS U12
S83 GIRLS U13
S84 GIRLS U13
S85 GIRLS U14
S86 GIRLS U14
S87 GIRLS U14
S88 GIRLS U9
S89 HIGH SCHOOL
S90 HIGH SCHOOL
S91 HIGH SCHOOL
S92 HIGH SCHOOL BOYS
S93 HIGH SCHOOL THURSDAY
S94 HS BOYS
S95 HS BOYS
S96 HS BOYS
S97 HS BOYS AWESOME
S98 HS BOYS EPIC
S99 HS BOYS FANTASTIC
S100 HS BOYS SUNDAY
S101 HS BOYS THURS
S102 HS GIRLS SKY BLUE
S103 HS GIRLS SPIRIT
S104 HS SAT EAST
S105 HS SAT NORTH
S106 HS SAT SOUTH
S107 HS SAT WEST
S108 HS SATURDAY
S109 INTERMEDIATE
S110 JR HIGH BOYS
S111 JR HIGH BOYS
S112 JR HIGH BOYS
S113 JR HIGH THURSDAY
S114 MEN'S OPEN
S115 MIDDLE SCHOOL SATURDAY
S116 PREMIER
S117 SATURDAY 9TH GRADE
S118 SATURDAY HIGH SCHOOL
S119 SUNDAY HIGH SCHOOL BOYS BASKETBALL
S120 THURSDAY 4TH 5TH
S121 THURSDAY 6TH
S122 THURSDAY BLACK
S123 THURSDAY GIRLS
S124 THURSDAY HIGH SCHOOL
S125 THURSDAY HIGH SCHOOL
S126 THURSDAY JR HIGH
S127 THURSDAY JR HIGH
S128 THURSDAY PURPLE
S129 U8

<
Friday, November 7, 2014 DK BLUE
5:00 pm S77 CLUB OHIO STORM GREEN at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S61 DIVERSE at COBRAS
6:30 pm S129 THUNDER GIRL POWER at GALAXY
7:15 pm S67 RIVER PLATE at FLUSH FC
8:00 pm S82 CU REAL SOCIEDAD at MAN U ONE
8:45 pm S82 MAN U TWO at WC WHITE LIGHTNING U12
9:30 pm S69 MILLENIUM at CU GREMIO 2
Friday, November 7, 2014 GREEN
5:00 pm S64 TWO DADS FC at CATZ
5:45 pm S64 HESKEY TIME at THE USUAL SUSPECTS
6:30 pm S80 CU MANCHESTER CITY at WC WHITE LIGHTNING U10
7:15 pm S67 BARCELONA at REAL MADRID
8:00 pm S84 SILVER 1 at ELITE TROY
8:45 pm S82 WCSC SILVER at WCSC G02 WHITE
9:30 pm S86 CLUB OHIO FORCE GREEN at CLUB OHIO FORCE BLACK
Friday, November 7, 2014 LT BLUE
5:00 pm S64 ABCDE at CLUB OHIO GREEN
5:45 pm S129 MILFORD MONSTERS at CRUZEIRO
6:30 pm S80 WC G04 at DA GIRLS
7:15 pm S66 WC RED BU10 at INDEPENDIENTE
8:00 pm S84 WC RED at OHIO ELITE
8:45 pm S84 ELITE BRIAN at OE ACADEMY
Friday, November 7, 2014 ORANGE
5:00 pm S61 ATLETICO BOMBERS at CLUB OHIO BLACK
5:45 pm S61 ATLETICO BOMBERS at CLUB OHIO BLACK
6:30 pm S88 WCSC WHITE LIGHTNING U9 at WARRIORS
7:15 pm S82 RED TWO at CODE RED
8:00 pm S66 CU PSG at CU ATLETICO
8:45 pm S86 CU FIRE at FRIENDS
9:30 pm S114 THE LEGENDS at THE CREW
Friday, November 7, 2014 RED
5:00 pm S61 THE BOMB SQUAD at SMOKE
5:45 pm S61 MUFFIN MEN at GOALSRUS
6:30 pm S88 LIVERPOOL at LYNX
7:15 pm S82 ATLETICO MADRID at RED ONE
8:00 pm S82 VALENCIA at WC WHITE LIGHTNING U12
8:45 pm S69 YEET SQUAD at CU GREMIO 1
9:30 pm S114 BIG RED AND FRIENDS at MSJ LIONS
Friday, November 7, 2014 YELLOW
5:00 pm S77 LADY EAGLES at SKIDS KIDS ORANGE
5:45 pm S77 FUSION at SKIDS KIDS GREEN
6:30 pm S80 HOT SHOTS at GREEN LIGHTNING
7:15 pm S68 CSA PREMIER at ARSENAL 2
8:00 pm S68 MANCHESTER UNITED at LIVERPOOL BU13
8:45 pm S68 ARSENAL 1 at FANTASY FUTSAL
9:30 pm S84 SILVER 2 at THE MANIACS
Friday, November 14, 2014 DK BLUE
5:00 pm S77 CLUB OHIO STORM BLACK at LADY EAGLES
5:45 pm S61 GOALSRUS at ATLETICO BOMBERS
6:30 pm S129 CRUZEIRO at THUNDER GIRL POWER
7:15 pm S67 FLUSH FC at BARCELONA
8:00 pm S82 MAN U TWO at RED TWO
8:45 pm S82 RED ONE at CU REAL SOCIEDAD
9:30 pm S69 CU GREMIO 2 at YEET SQUAD
Friday, November 14, 2014 GREEN
5:00 pm S64 CLUB OHIO GREEN at HESKEY TIME
5:45 pm S64 CATZ at ABCDE
6:30 pm S80 DA GIRLS at HOT SHOTS
7:15 pm S67 REAL MADRID at RIVER PLATE
8:00 pm S84 OE ACADEMY at WC RED
8:45 pm S84 OHIO ELITE at SILVER 1
9:30 pm S86 FRIENDS at CLUB OHIO FORCE GREEN
Friday, November 14, 2014 LT BLUE
5:00 pm S64 THE USUAL SUSPECTS at TWO DADS FC
5:45 pm S129 GALAXY at MILFORD MONSTERS
6:30 pm S80 GREEN LIGHTNING at CU MANCHESTER CITY
7:15 pm S66 INDEPENDIENTE at CU PSG
8:00 pm S84 ELITE TROY at SILVER 2
8:45 pm S84 THE MANIACS at ELITE BRIAN
Friday, November 14, 2014 ORANGE
5:00 pm S61 THE BOMB SQUAD at CLUB OHIO BLACK
5:45 pm S61 FULHAM at SMOKE
6:30 pm S88 WARRIORS at LIVERPOOL
7:15 pm S82 MAN U ONE at WCSC SILVER
8:00 pm S66 CU ATLETICO at WC RED BU10
8:45 pm S86 CLUB OHIO FORCE BLACK at CU FIRE
9:30 pm S114 MSJ LIONS at THE LEGENDS
Friday, November 14, 2014 RED
5:00 pm S61 DIVERSE at GOALSRUS
5:45 pm S61 MUFFIN MEN at COBRAS
6:30 pm S88 LYNX at WCSC WHITE LIGHTNING U9
7:15 pm S82 CODE RED at ATLETICO MADRID
8:00 pm S82 WCSC G02 WHITE at VALENCIA
8:45 pm S69 CU GREMIO 1 at MILLENIUM
9:30 pm S114 THE CREW at BIG RED AND FRIENDS
Friday, November 14, 2014 YELLOW
5:00 pm S77 SKIDS KIDS GREEN at CLUB OHIO STORM GREEN
5:45 pm S77 SKIDS KIDS ORANGE at FUSION
6:30 pm S80 WC WHITE LIGHTNING U10 at WC G04
7:15 pm S68 FANTASY FUTSAL at MANCHESTER UNITED
8:00 pm S68 ARSENAL 2 at ARSENAL 1
8:45 pm S68 LIVERPOOL BU13 at CSA PREMIER
Friday, November 21, 2014 DK BLUE
5:00 pm S77 FUSION at LADY EAGLES
5:45 pm S129 GALAXY at CRUZEIRO
6:30 pm S67 BARCELONA at RIVER PLATE
7:15 pm S88 LIVERPOOL at WCSC WHITE LIGHTNING U9
8:00 pm S82 VALENCIA at MAN U ONE
8:45 pm S82 ATLETICO MADRID at MAN U TWO
9:30 pm S69 CU GREMIO 2 at CU GREMIO 1
Friday, November 21, 2014 GREEN
5:00 pm S64 ABCDE at THE USUAL SUSPECTS
5:45 pm S64 CATZ at CLUB OHIO GREEN
6:30 pm S80 GREEN LIGHTNING at WC WHITE LIGHTNING U10
7:15 pm S67 FLUSH FC at REAL MADRID
8:00 pm S84 ELITE BRIAN at ELITE TROY
8:45 pm S82 WC WHITE LIGHTNING U12 at WCSC G02 WHITE
9:30 pm S86 CU FIRE at CLUB OHIO FORCE GREEN
Friday, November 21, 2014 LT BLUE
5:00 pm S64 TWO DADS FC at HESKEY TIME
5:45 pm S129 MILFORD MONSTERS at THUNDER GIRL POWER
6:30 pm S80 HOT SHOTS at WC G04
7:15 pm S66 WC RED BU10 at CU PSG
8:00 pm S84 SILVER 2 at OHIO ELITE
8:45 pm S82 WCSC SILVER at RED ONE
9:30 pm S84 SILVER 1 at WC RED
Friday, November 21, 2014 ORANGE
5:00 pm S61 THE BOMB SQUAD at MUFFIN MEN
5:45 pm S61 COBRAS at GOALSRUS
6:30 pm S88 WARRIORS at LYNX
7:15 pm S82 CU REAL SOCIEDAD at CODE RED
8:00 pm S66 CU ATLETICO at INDEPENDIENTE
8:45 pm S86 CLUB OHIO FORCE BLACK at FRIENDS
9:30 pm S114 MSJ LIONS at THE CREW
10:15 pm S61 ATLETICO BOMBERS at CLUB OHIO BLACK
Friday, November 21, 2014 RED
5:00 pm S61 FULHAM at DIVERSE
8:45 pm S69 YEET SQUAD at MILLENIUM
9:30 pm S114 THE LEGENDS at BIG RED AND FRIENDS
Friday, November 21, 2014 YELLOW
5:00 pm S77 SKIDS KIDS GREEN at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S77 CLUB OHIO STORM GREEN at SKIDS KIDS ORANGE
6:30 pm S80 CU MANCHESTER CITY at DA GIRLS
7:15 pm S68 ARSENAL 1 at LIVERPOOL BU13
8:00 pm S68 ARSENAL 2 at FANTASY FUTSAL
8:45 pm S68 CSA PREMIER at MANCHESTER UNITED
9:30 pm S84 THE MANIACS at OE ACADEMY
Thursday, December 4, 2014 DK BLUE
5:30 pm S14 WOLVES-LEVIN TH at WOLVES- BASTI
6:30 pm S21 MASON WARRIORS THOMAS at PROCAMPS
7:30 pm S112 BORO BANDITS at HAWKS 8
8:30 pm S112 FENWICK 8 at TPB 8
Thursday, December 4, 2014 ORANGE
5:30 pm S14 MASON 4B at MASON WARRIORS MARTEN
6:30 pm S21 WOLVES CANNON at TPB5
7:30 pm S123 BEAVERCREEK STARS at PHENOM
8:30 pm S32 KIMBROUGH BALLERS at FENWICK FALCONS 6
Thursday, December 4, 2014 RED
6:00 pm S32 LITTLE MIAMI - WITT at WOLVES SHAW
7:00 pm S123 FALCONS at LADY THUNDERBIRDS
8:00 pm S112 RAPIDS at WOLVES HOPTON
9:00 pm S95 TAP HOUSE TRIBE at DROP TEAM
Thursday, December 4, 2014 YELLOW
7:30 pm S32 BTW at MASON 6B
8:30 pm S112 T-BIRDS GOLDMAN at WOLVES HUGHES
Friday, December 5, 2014 DK BLUE
5:00 pm S77 SKIDS KIDS ORANGE at SKIDS KIDS GREEN
5:45 pm S129 CRUZEIRO at MILFORD MONSTERS
6:30 pm S67 REAL MADRID at BARCELONA
7:15 pm S82 MAN U ONE at WC WHITE LIGHTNING U12
8:00 pm S82 VALENCIA at WCSC G02 WHITE
8:45 pm S82 RED ONE at VALENCIA
9:30 pm S69 CU GREMIO 1 at YEET SQUAD
Friday, December 5, 2014 GREEN
5:00 pm S64 HESKEY TIME at ABCDE
5:45 pm S64 CLUB OHIO GREEN at TWO DADS FC
6:30 pm S80 WC G04 at CU MANCHESTER CITY
7:15 pm S67 FLUSH FC at RIVER PLATE
8:00 pm S84 WC RED at SILVER 2
8:45 pm S84 ELITE TROY at THE MANIACS
Friday, December 5, 2014 LT BLUE
5:00 pm S64 THE USUAL SUSPECTS at CATZ
5:45 pm S129 GALAXY at THUNDER GIRL POWER
6:30 pm S80 WC WHITE LIGHTNING U10 at HOT SHOTS
7:15 pm S66 CU ATLETICO at CU PSG
8:00 pm S84 OHIO ELITE at ELITE BRIAN
8:45 pm S84 OE ACADEMY at SILVER 1
Friday, December 5, 2014 ORANGE
5:00 pm S61 THE BOMB SQUAD at COBRAS
5:45 pm S61 MUFFIN MEN at SMOKE
6:30 pm S88 LYNX at LIVERPOOL
7:15 pm S82 RED TWO at ATLETICO MADRID
8:00 pm S66 INDEPENDIENTE at WC RED BU10
8:45 pm S86 CLUB OHIO FORCE BLACK at CLUB OHIO FORCE GREEN
9:30 pm S114 MSJ LIONS at BIG RED AND FRIENDS
Friday, December 5, 2014 RED
5:00 pm S61 FULHAM at DIVERSE
5:45 pm S61 FULHAM at GOALSRUS
6:30 pm S88 WARRIORS at WCSC WHITE LIGHTNING U9
7:15 pm S82 CODE RED at WCSC SILVER
8:00 pm S82 MAN U TWO at CU REAL SOCIEDAD
8:45 pm S69 CU GREMIO 2 at MILLENIUM
9:30 pm S114 THE CREW at THE LEGENDS
Friday, December 5, 2014 YELLOW
5:00 pm S77 LADY EAGLES at CLUB OHIO STORM GREEN
5:45 pm S77 CLUB OHIO STORM BLACK at FUSION
6:30 pm S80 DA GIRLS at GREEN LIGHTNING
7:15 pm S68 FANTASY FUTSAL at CSA PREMIER
8:00 pm S68 MANCHESTER UNITED at ARSENAL 1
8:45 pm S68 LIVERPOOL BU13 at ARSENAL 2
9:30 pm S86 FRIENDS at CU FIRE
Saturday, December 6, 2014 DK BLUE
12:00 pm S10 MASON WARRIORS - KAIL at WOLVES MOFFITT
1:00 pm S115 WOLVES CUSTER sat at WOLVES HOPTON sat
2:00 pm S108 CINCY SQUIRTERS at YUNG AIRBALLERZ
3:00 pm S115 WOLVES CUSTER sat at WOLVES SPRIGGS
4:00 pm S108 CINCY SQUIRTERS at CINCY MAMBAS
Saturday, December 6, 2014 GREEN
1:00 pm S44 WC TROPICS at CINCY CHIEFS
2:00 pm S108 CINCY MAMBAS at OTR GLOBETROTTERS
3:00 pm S44 CINCY CHIEFS at CINCY LIGHTNING
4:00 pm S108 YUNG AIRBALLERZ at UNDERDOGS
Saturday, December 6, 2014 LT BLUE
1:00 pm S44 WOLVES MONTGOMERY at SPACE MONKEY MAFIA
2:00 pm S108 UNDERDOGS at BRICKSQUAD MONOPOLY
3:00 pm S108 USA PREMIER ELITE at D6
4:00 pm S108 OTR GLOBETROTTERS at BRICKSQUAD
Saturday, December 6, 2014 ORANGE
12:00 pm S10 WOLVES BASTI sat at WOLVES CANNON sat
1:00 pm S115 WOLVES COMBS sat at WOLVES SPRIGGS
2:00 pm S108 ALPHA BETA DESI at BRICKSQUAD
3:00 pm S108 WOLVES MCNULTY sat at CHINCHILLAS sat
4:00 pm S108 FUNKY BUNCH at BRICKSQUAD MONOPOLY
Saturday, December 6, 2014 RED
12:00 pm S108 THE GRAPE FRIENDS at WOLVES MCNULTY sat
1:00 pm S44 WOLVES SMITH sat at CINCY LIGHTNING
2:00 pm S108 THE GRAPE FRIENDS at LAKOTA STEAM
3:00 pm S108 WEASELS at EAST SIDE SEA MEN
4:00 pm S108 TRUCKS at PENS
Saturday, December 6, 2014 YELLOW
12:00 pm S10 WOLVES LEVIN sat at MASON WARRIORS - THOMAS
1:00 pm S115 CBC BASKETBALL at WOLVES HUGHES sat
2:00 pm S10 WOLVES BASTI sat at WOLVES MOFFITT
3:00 pm S115 TBIRDS - FISHER at WOLVES HOPTON sat
4:00 pm S108 FLEX at ALPHA BETA DESI
Sunday, December 7, 2014 DK BLUE
8:00 pm S57 HAND DOWN MAN DOWN at MANDINGOS
Sunday, December 7, 2014 ORANGE
7:00 pm S57 THREE THE HARD WAY at RE SPORTS INC
8:00 pm S57 SPLISH SPLASH at GRAMBLING STATE TIGERS
Sunday, December 7, 2014 RED
7:00 pm S57 HAZ BENS at BDFTN
8:00 pm S57 MULTIPLE SCORGASMS at WOLVES ADULT
Thursday, December 11, 2014 DK BLUE
5:30 pm S14 WOLVES-LEVIN TH at MASON WARRIORS MARTEN
6:30 pm S21 MASON WARRIORS THOMAS at WOLVES CANNON
7:30 pm S112 WOLVES CUSTER at FENWICK 8
8:30 pm S112 WOLVES HOPTON at BOMBERS
Thursday, December 11, 2014 GREEN
7:30 pm S21 PROCAMPS at MASON WARRIORS MOODY
Thursday, December 11, 2014 ORANGE
5:30 pm S14 WOLVES- BASTI at MASON 4B
6:30 pm S95 TAP HOUSE TRIBE at DROP TEAM
7:30 pm S123 LADY THUNDERBIRDS at FALCONS
8:30 pm S32 MASON 6B at LITTLE MIAMI - WITT
Thursday, December 11, 2014 RED
6:00 pm S32 FENWICK FALCONS 6 at WOLVES COMBS
7:00 pm S123 PHENOM at BEAVERCREEK STARS
8:00 pm S112 HAWKS 8 at T-BIRDS GOLDMAN
9:00 pm S95 MILFORD EAGLES at CHINCHILLAS
Thursday, December 11, 2014 YELLOW
7:30 pm S32 WOLVES SHAW at KIMBROUGH BALLERS
8:30 pm S112 TPB 8 at BORO BANDITS
Friday, December 12, 2014 DK BLUE
5:00 pm S77 SKIDS KIDS ORANGE at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S129 MILFORD MONSTERS at GALAXY
6:30 pm S67 RIVER PLATE at REAL MADRID
7:15 pm S82 ATLETICO MADRID at CODE RED
8:00 pm S82 WCSC SILVER at MAN U TWO
8:45 pm S82 WCSC G02 WHITE at MAN U ONE
9:30 pm S69 MILLENIUM at CU GREMIO 1
Friday, December 12, 2014 GREEN
5:00 pm S64 THE USUAL SUSPECTS at CLUB OHIO GREEN
5:45 pm S64 ABCDE at TWO DADS FC
6:30 pm S80 DA GIRLS at WC WHITE LIGHTNING U10
7:15 pm S67 BARCELONA at FLUSH FC
8:00 pm S84 ELITE BRIAN at WC RED
8:45 pm S84 ELITE TROY at OE ACADEMY
Friday, December 12, 2014 LT BLUE
5:00 pm S64 CATZ at HESKEY TIME
5:45 pm S129 THUNDER GIRL POWER at CRUZEIRO
6:30 pm S80 GREEN LIGHTNING at WC G04
7:15 pm S66 WC RED BU10 at CU ATLETICO
8:00 pm S84 SILVER 2 at SILVER 1
8:45 pm S84 THE MANIACS at OHIO ELITE
Friday, December 12, 2014 ORANGE
5:00 pm S61 MUFFIN MEN at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S61 DIVERSE at COBRAS
6:30 pm S88 WCSC WHITE LIGHTNING U9 at LYNX
7:15 pm S82 CU REAL SOCIEDAD at RED TWO
8:00 pm S66 CU PSG at INDEPENDIENTE
8:45 pm S86 CLUB OHIO FORCE GREEN at FRIENDS
9:30 pm S114 BIG RED AND FRIENDS at THE CREW
Friday, December 12, 2014 RED
5:00 pm S61 GOALSRUS at SMOKE
5:45 pm S61 FULHAM at CLUB OHIO BLACK
6:30 pm S88 LIVERPOOL at WARRIORS
7:15 pm S82 WC WHITE LIGHTNING U12 at RED ONE
8:00 pm S82 VALENCIA at CODE RED
8:45 pm S69 YEET SQUAD at CU GREMIO 2
9:30 pm S114 THE LEGENDS at MSJ LIONS
Friday, December 12, 2014 YELLOW
5:00 pm S77 CLUB OHIO STORM GREEN at FUSION
5:45 pm S77 SKIDS KIDS GREEN at LADY EAGLES
6:30 pm S80 CU MANCHESTER CITY at HOT SHOTS
7:15 pm S68 ARSENAL 2 at MANCHESTER UNITED
8:00 pm S68 ARSENAL 1 at CSA PREMIER
8:45 pm S68 LIVERPOOL BU13 at FANTASY FUTSAL
9:30 pm S86 CU FIRE at CLUB OHIO FORCE BLACK
Saturday, December 13, 2014 DK BLUE
12:00 pm S10 MASON WARRIORS - THOMAS at WOLVES BASTI sat
1:00 pm S115 WOLVES HUGHES sat at WOLVES COMBS sat
2:00 pm S10 MASON WARRIORS - KAIL at WOLVES LEVIN sat
3:00 pm S115 WOLVES HUGHES sat at CBC BASKETBALL
4:00 pm S108 D6 at YUNG AIRBALLERZ
5:00 pm S44 CINCY LIGHTNING at COBRAS 9TH
Saturday, December 13, 2014 GREEN
1:00 pm S44 SPACE MONKEY MAFIA at WOLVES SMITH sat
2:00 pm S108 CHINCHILLAS sat at WEASELS
3:00 pm S44 SPACE MONKEY MAFIA at WC TROPICS
4:00 pm S108 CINCY MAMBAS at FLEX
Saturday, December 13, 2014 LT BLUE
12:00 pm S108 LAKOTA STEAM at TRUCKS
1:00 pm S44 COBRAS 9TH at WC TROPICS
2:00 pm S108 FLEX at USA PREMIER ELITE
3:00 pm S44 WOLVES MONTGOMERY at WOLVES SMITH sat
4:00 pm S108 PENS at OTR GLOBETROTTERS
Saturday, December 13, 2014 ORANGE
12:00 pm S10 WOLVES MOFFITT at WOLVES LEVIN sat
1:00 pm S115 WOLVES HOPTON sat at TBIRDS - FISHER
2:00 pm S108 EAST SIDE SEA MEN at THE GRAPE FRIENDS
3:00 pm S108 BRICKSQUAD MONOPOLY at TRUCKS
4:00 pm S108 ALPHA BETA DESI at USA PREMIER ELITE
Saturday, December 13, 2014 RED
1:00 pm S44 CINCY CHIEFS at WOLVES MONTGOMERY
2:00 pm S108 UNDERDOGS at WOLVES MCNULTY sat
3:00 pm S108 LAKOTA STEAM at CINCY SQUIRTERS
4:00 pm S108 CHINCHILLAS sat at FUNKY BUNCH
Saturday, December 13, 2014 YELLOW
12:00 pm S10 WOLVES CANNON sat at MASON WARRIORS - KAIL
1:00 pm S115 WOLVES SPRIGGS at WOLVES CUSTER sat
2:00 pm S10 MASON WARRIORS - THOMAS at WOLVES CANNON sat
4:00 pm S108 BRICKSQUAD at WEASELS
5:00 pm S115 WOLVES HOPTON sat at WOLVES CUSTER sat
Sunday, December 14, 2014 DK BLUE
8:00 pm S57 BDFTN at SPLISH SPLASH
Sunday, December 14, 2014 ORANGE
7:00 pm S57 WOLVES ADULT at HAND DOWN MAN DOWN
8:00 pm S57 RE SPORTS INC at MULTIPLE SCORGASMS
Sunday, December 14, 2014 YELLOW
7:00 pm S57 MANDINGOS at HAZ BENS
8:00 pm S57 GRAMBLING STATE TIGERS at THREE THE HARD WAY
Thursday, December 18, 2014 DK BLUE
5:30 pm S14 MASON WARRIORS MARTEN at WOLVES- BASTI
6:30 pm S21 MASON WARRIORS MOODY at TPB5
7:30 pm S112 T-BIRDS GOLDMAN at TPB 8
8:30 pm S112 RAPIDS at HAWKS 8
9:30 pm S95 TAP HOUSE TRIBE at MILFORD EAGLES
Thursday, December 18, 2014 GREEN
5:30 pm S95 CHINCHILLAS at CINCY SWISHERS
Thursday, December 18, 2014 ORANGE
5:30 pm S14 MASON 4B at WOLVES-LEVIN TH
6:30 pm S21 WOLVES CANNON at PROCAMPS
7:30 pm S123 LADY THUNDERBIRDS at PHENOM
8:30 pm S32 WOLVES COMBS at WOLVES SHAW
Thursday, December 18, 2014 RED
6:00 pm S32 KIMBROUGH BALLERS at MASON 6B
7:00 pm S123 BEAVERCREEK STARS at FALCONS
8:00 pm S112 BOMBERS at WOLVES HUGHES
9:00 pm S95 CHINCHILLAS at CINCY SWISHERS
Thursday, December 18, 2014 YELLOW
7:30 pm S32 LITTLE MIAMI - WITT at BTW
8:30 pm S112 WOLVES HOPTON at WOLVES CUSTER
Friday, December 19, 2014 DK BLUE
5:00 pm S77 CLUB OHIO STORM BLACK at CLUB OHIO STORM GREEN
5:45 pm S61 DIVERSE at SMOKE
6:30 pm S129 THUNDER GIRL POWER at MILFORD MONSTERS
7:15 pm S67 REAL MADRID at FLUSH FC
8:00 pm S82 CODE RED at WC WHITE LIGHTNING U12
8:45 pm S82 RED TWO at WCSC SILVER
9:30 pm S69 MILLENIUM at YEET SQUAD
Friday, December 19, 2014 GREEN
5:00 pm S64 CATZ at TWO DADS FC
5:45 pm S64 THE USUAL SUSPECTS at HESKEY TIME
6:30 pm S80 GREEN LIGHTNING at HOT SHOTS
7:15 pm S67 RIVER PLATE at BARCELONA
8:00 pm S84 WC RED at THE MANIACS
8:45 pm S84 OE ACADEMY at SILVER 2
Friday, December 19, 2014 LT BLUE
5:00 pm S64 CLUB OHIO GREEN at ABCDE
5:45 pm S129 CRUZEIRO at GALAXY
6:30 pm S80 WC WHITE LIGHTNING U10 at CU MANCHESTER CITY
7:15 pm S66 INDEPENDIENTE at CU ATLETICO
8:00 pm S84 SILVER 1 at ELITE BRIAN
8:45 pm S84 OHIO ELITE at ELITE TROY
Friday, December 19, 2014 ORANGE
5:00 pm S61 ATLETICO BOMBERS at FULHAM
5:45 pm S61 CLUB OHIO BLACK at GOALSRUS
6:30 pm S88 WCSC WHITE LIGHTNING U9 at LIVERPOOL
7:15 pm S82 RED ONE at WCSC G02 WHITE
8:00 pm S66 CU PSG at WC RED BU10
8:45 pm S86 CLUB OHIO FORCE GREEN at CU FIRE
9:30 pm S114 BIG RED AND FRIENDS at THE LEGENDS
Friday, December 19, 2014 RED
5:00 pm S61 SMOKE at MUFFIN MEN
5:45 pm S61 COBRAS at THE BOMB SQUAD
6:30 pm S88 LYNX at WARRIORS
7:15 pm S82 ATLETICO MADRID at CU REAL SOCIEDAD
8:00 pm S82 MAN U TWO at VALENCIA
8:45 pm S69 CU GREMIO 1 at CU GREMIO 2
9:30 pm S114 THE CREW at MSJ LIONS
Friday, December 19, 2014 YELLOW
5:00 pm S77 SKIDS KIDS ORANGE at LADY EAGLES
5:45 pm S77 SKIDS KIDS GREEN at FUSION
6:30 pm S80 DA GIRLS at WC G04
7:15 pm S68 LIVERPOOL BU13 at MANCHESTER UNITED
8:00 pm S68 ARSENAL 2 at CSA PREMIER
8:45 pm S68 FANTASY FUTSAL at ARSENAL 1
9:30 pm S86 FRIENDS at CLUB OHIO FORCE BLACK
Sunday, December 28, 2014 DK BLUE
8:00 pm S57 SPLISH SPLASH at HAZ BENS
Sunday, December 28, 2014 ORANGE
7:00 pm S57 MULTIPLE SCORGASMS at GRAMBLING STATE TIGERS
Sunday, December 28, 2014 YELLOW
7:00 pm S57 WOLVES ADULT at MANDINGOS
8:00 pm S57 HAND DOWN MAN DOWN at RE SPORTS INC
Friday, January 2, 2015 DK BLUE
5:00 pm S77 CLUB OHIO STORM GREEN at SKIDS KIDS GREEN
5:45 pm S61 MUFFIN MEN at CLUB OHIO BLACK
6:30 pm S129 MILFORD MONSTERS at CRUZEIRO
7:15 pm S67 RIVER PLATE at FLUSH FC
8:00 pm S82 VALENCIA at RED TWO
8:45 pm S82 MAN U ONE at RED ONE
9:30 pm S69 YEET SQUAD at CU GREMIO 1
Friday, January 2, 2015 GREEN
5:00 pm S64 HESKEY TIME at CLUB OHIO GREEN
5:45 pm S64 ABCDE at CATZ
6:30 pm S80 CU MANCHESTER CITY at GREEN LIGHTNING
7:15 pm S67 BARCELONA at REAL MADRID
8:00 pm S84 ELITE BRIAN at SILVER 2
8:45 pm S84 THE MANIACS at SILVER 1
Friday, January 2, 2015 LT BLUE
5:00 pm S64 TWO DADS FC at THE USUAL SUSPECTS
5:45 pm S129 THUNDER GIRL POWER at GALAXY
6:30 pm S80 HOT SHOTS at DA GIRLS
7:15 pm S66 WC RED BU10 at INDEPENDIENTE
8:00 pm S84 OHIO ELITE at OE ACADEMY
8:45 pm S84 ELITE TROY at WC RED
Friday, January 2, 2015 ORANGE
5:00 pm S61 GOALSRUS at CLUB OHIO BLACK
5:45 pm S61 SMOKE at COBRAS
6:30 pm S88 WCSC WHITE LIGHTNING U9 at WARRIORS
7:15 pm S82 WC WHITE LIGHTNING U12 at MAN U TWO
8:00 pm S66 CU PSG at CU ATLETICO
8:45 pm S86 CU FIRE at FRIENDS
9:30 pm S114 BIG RED AND FRIENDS at MSJ LIONS
Friday, January 2, 2015 RED
5:00 pm S61 DIVERSE at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S61 FULHAM at THE BOMB SQUAD
6:30 pm S88 LIVERPOOL at LYNX
7:15 pm S82 WCSC G02 WHITE at CODE RED
8:00 pm S82 WCSC SILVER at ATLETICO MADRID
8:45 pm S69 MILLENIUM at CU GREMIO 2
9:30 pm S114 THE LEGENDS at THE CREW
Friday, January 2, 2015 YELLOW
5:00 pm S77 LADY EAGLES at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S77 FUSION at SKIDS KIDS ORANGE
6:30 pm S80 WC G04 at WC WHITE LIGHTNING U10
7:15 pm S68 ARSENAL 1 at ARSENAL 2
8:00 pm S68 MANCHESTER UNITED at FANTASY FUTSAL
8:45 pm S68 CSA PREMIER at LIVERPOOL BU13
9:30 pm S86 CLUB OHIO FORCE GREEN at CLUB OHIO FORCE BLACK
Saturday, January 3, 2015 DK BLUE
12:00 pm S10 WOLVES LEVIN sat at WOLVES CANNON sat
1:00 pm S115 TBIRDS - FISHER at WOLVES SPRIGGS
2:00 pm S108 UNDERDOGS at WEASELS
3:00 pm S115 CBC BASKETBALL at TBIRDS - FISHER
4:00 pm S108 BRICKSQUAD at PENS
Saturday, January 3, 2015 GREEN
1:00 pm S44 CINCY LIGHTNING at CINCY CHIEFS
2:00 pm S108 D6 at CHINCHILLAS sat
3:00 pm S44 WOLVES SMITH sat at WC TROPICS
4:00 pm S108 TRUCKS at CHINCHILLAS sat
Saturday, January 3, 2015 LT BLUE
1:00 pm S44 WOLVES SMITH sat at COBRAS 9TH
2:00 pm S108 CINCY SQUIRTERS at FUNKY BUNCH
3:00 pm S108 OTR GLOBETROTTERS at BRICKSQUAD MONOPOLY
4:00 pm S108 USA PREMIER ELITE at CINCY MAMBAS
Saturday, January 3, 2015 ORANGE
12:00 pm S10 WOLVES MOFFITT at MASON WARRIORS - THOMAS
1:00 pm S115 WOLVES COMBS sat at CBC BASKETBALL
2:00 pm S108 CINCY MAMBAS at PENS
3:00 pm S108 FLEX at LAKOTA STEAM
4:00 pm S108 CINCY SQUIRTERS at EAST SIDE SEA MEN
Saturday, January 3, 2015 RED
1:00 pm S44 WC TROPICS at SPACE MONKEY MAFIA
2:00 pm S108 YUNG AIRBALLERZ at ALPHA BETA DESI
3:00 pm S108 WEASELS at THE GRAPE FRIENDS
4:00 pm S108 WOLVES MCNULTY sat at D6
Saturday, January 3, 2015 YELLOW
12:00 pm S10 MASON WARRIORS - KAIL at WOLVES BASTI sat
1:00 pm S115 WOLVES CUSTER sat at WOLVES HUGHES sat
2:00 pm S10 MASON WARRIORS - KAIL at MASON WARRIORS - THOMAS
3:00 pm S115 WOLVES COMBS sat at WOLVES HOPTON sat
4:00 pm S108 FUNKY BUNCH at UNDERDOGS
5:00 pm S44 COBRAS 9TH at WOLVES MONTGOMERY
Sunday, January 4, 2015 DK BLUE
7:00 pm S57 GRAMBLING STATE TIGERS at HAND DOWN MAN DOWN
8:00 pm S57 RE SPORTS INC at WOLVES ADULT
Sunday, January 4, 2015 ORANGE
7:00 pm S57 MANDINGOS at SPLISH SPLASH
8:00 pm S57 BDFTN at MULTIPLE SCORGASMS
Sunday, January 4, 2015 YELLOW
7:00 pm S57 THREE THE HARD WAY at BDFTN
8:00 pm S57 HAZ BENS at THREE THE HARD WAY
Thursday, January 8, 2015 DK BLUE
5:30 pm S14 MASON 4B at WOLVES- BASTI
6:30 pm S21 PROCAMPS at TPB5
7:30 pm S21 MASON WARRIORS THOMAS at MASON WARRIORS MOODY
8:30 pm S112 FENWICK 8 at T-BIRDS GOLDMAN
Thursday, January 8, 2015 RED
6:00 pm S32 BTW at KIMBROUGH BALLERS
7:00 pm S123 LADY THUNDERBIRDS at PHENOM
8:00 pm S112 WOLVES CUSTER at BORO BANDITS
9:00 pm S95 DROP TEAM at MILFORD EAGLES
Thursday, January 8, 2015 YELLOW
7:30 pm S32 WOLVES SHAW at FENWICK FALCONS 6
8:30 pm S112 HAWKS 8 at BOMBERS
Friday, January 9, 2015 DK BLUE
5:00 pm S77 LADY EAGLES at FUSION
5:45 pm S61 FULHAM at COBRAS
6:30 pm S129 CRUZEIRO at THUNDER GIRL POWER
7:15 pm S67 REAL MADRID at RIVER PLATE
8:00 pm S82 CU REAL SOCIEDAD at WCSC SILVER
8:45 pm S82 RED TWO at WC WHITE LIGHTNING U12
9:30 pm S69 CU GREMIO 1 at MILLENIUM
Friday, January 9, 2015 GREEN
5:00 pm S64 THE USUAL SUSPECTS at ABCDE
5:45 pm S64 HESKEY TIME at TWO DADS FC
6:30 pm S80 WC G04 at HOT SHOTS
7:15 pm S67 FLUSH FC at BARCELONA
8:00 pm S84 ELITE TROY at SILVER 1
8:45 pm S84 OE ACADEMY at ELITE BRIAN
9:30 pm S86 FRIENDS at CLUB OHIO FORCE GREEN
Friday, January 9, 2015 LT BLUE
5:00 pm S64 CLUB OHIO GREEN at CATZ
5:45 pm S129 GALAXY at MILFORD MONSTERS
6:30 pm S80 DA GIRLS at CU MANCHESTER CITY
7:15 pm S66 INDEPENDIENTE at CU PSG
8:00 pm S84 OHIO ELITE at WC RED
8:45 pm S84 THE MANIACS at SILVER 2
Friday, January 9, 2015 ORANGE
5:00 pm S61 MUFFIN MEN at FULHAM
5:45 pm S61 CLUB OHIO BLACK at SMOKE
6:30 pm S88 LYNX at WCSC WHITE LIGHTNING U9
7:15 pm S82 MAN U TWO at WCSC G02 WHITE
8:00 pm S66 CU ATLETICO at WC RED BU10
8:45 pm S86 CLUB OHIO FORCE BLACK at CU FIRE
9:30 pm S114 MSJ LIONS at THE LEGENDS
Friday, January 9, 2015 RED
5:00 pm S61 ATLETICO BOMBERS at GOALSRUS
5:45 pm S61 THE BOMB SQUAD at DIVERSE
6:30 pm S88 WARRIORS at LIVERPOOL
7:15 pm S82 CODE RED at MAN U ONE
8:00 pm S82 ATLETICO MADRID at VALENCIA
8:45 pm S69 CU GREMIO 2 at YEET SQUAD
9:30 pm S114 THE CREW at BIG RED AND FRIENDS
Friday, January 9, 2015 YELLOW
5:00 pm S77 CLUB OHIO STORM BLACK at SKIDS KIDS GREEN
5:45 pm S77 SKIDS KIDS ORANGE at CLUB OHIO STORM GREEN
6:30 pm S80 WC WHITE LIGHTNING U10 at GREEN LIGHTNING
7:15 pm S82 CU REAL SOCIEDAD at RED ONE
8:00 pm S68 MANCHESTER UNITED at CSA PREMIER
8:45 pm S68 FANTASY FUTSAL at ARSENAL 2
9:30 pm S68 LIVERPOOL BU13 at ARSENAL 1
Saturday, January 10, 2015 DK BLUE
12:00 pm S10 WOLVES BASTI sat at WOLVES LEVIN sat
1:00 pm S115 CBC BASKETBALL at WOLVES CUSTER sat
2:00 pm S108 PENS at ALPHA BETA DESI
3:00 pm S115 WOLVES CUSTER sat at CBC BASKETBALL
4:00 pm S108 LAKOTA STEAM at USA PREMIER ELITE
Saturday, January 10, 2015 GREEN
1:00 pm S44 WOLVES MONTGOMERY at WC TROPICS
2:00 pm S108 FUNKY BUNCH at THE GRAPE FRIENDS
3:00 pm S44 WOLVES MONTGOMERY at CINCY LIGHTNING
4:00 pm S108 BRICKSQUAD MONOPOLY at BRICKSQUAD
Saturday, January 10, 2015 LT BLUE
1:00 pm S44 CINCY CHIEFS at WOLVES SMITH sat
2:00 pm S108 WEASELS at USA PREMIER ELITE
3:00 pm S108 CHINCHILLAS sat at OTR GLOBETROTTERS
4:00 pm S108 D6 at FUNKY BUNCH
Saturday, January 10, 2015 ORANGE
12:00 pm S10 MASON WARRIORS - THOMAS at MASON WARRIORS - KAIL
1:00 pm S115 WOLVES HUGHES sat at TBIRDS - FISHER
2:00 pm S108 BRICKSQUAD MONOPOLY at D6
3:00 pm S108 UNDERDOGS at TRUCKS
4:00 pm S108 THE GRAPE FRIENDS at CINCY SQUIRTERS
Saturday, January 10, 2015 RED
12:00 pm S108 YUNG AIRBALLERZ at FLEX
1:00 pm S44 COBRAS 9TH at CINCY LIGHTNING
2:00 pm S108 CINCY MAMBAS at YUNG AIRBALLERZ
3:00 pm S108 EAST SIDE SEA MEN at FLEX
4:00 pm S108 PENS at WEASELS
Saturday, January 10, 2015 YELLOW
12:00 pm S10 WOLVES CANNON sat at WOLVES MOFFITT
1:00 pm S115 WOLVES SPRIGGS at WOLVES HOPTON sat
2:00 pm S10 WOLVES CANNON sat at WOLVES LEVIN sat
3:00 pm S115 WOLVES COMBS sat at WOLVES HUGHES sat
4:00 pm S108 ALPHA BETA DESI at WOLVES MCNULTY sat
5:00 pm S44 SPACE MONKEY MAFIA at COBRAS 9TH
Sunday, January 11, 2015 DK BLUE
8:00 pm S57 HAND DOWN MAN DOWN at BDFTN
Sunday, January 11, 2015 ORANGE
7:00 pm S57 MULTIPLE SCORGASMS at HAZ BENS
8:00 pm S57 RE SPORTS INC at MANDINGOS
Sunday, January 11, 2015 RED
7:00 pm S57 WOLVES ADULT at GRAMBLING STATE TIGERS
8:00 pm S57 THREE THE HARD WAY at SPLISH SPLASH
Thursday, January 15, 2015 DK BLUE
5:30 pm S14 MASON 4B at MASON WARRIORS MARTEN
6:30 pm S21 TPB5 at WOLVES CANNON
7:30 pm S112 BOMBERS at TPB 8
8:30 pm S112 WOLVES HUGHES at WOLVES CUSTER
Thursday, January 15, 2015 RED
6:00 pm S32 FENWICK FALCONS 6 at MASON 6B
7:00 pm S123 BEAVERCREEK STARS at LADY THUNDERBIRDS
8:00 pm S112 RAPIDS at FENWICK 8
9:00 pm S95 MILFORD EAGLES at TAP HOUSE TRIBE
Thursday, January 15, 2015 YELLOW
7:30 pm S95 CHINCHILLAS at DROP TEAM
8:30 pm S112 T-BIRDS GOLDMAN at BORO BANDITS
Friday, January 16, 2015 DK BLUE
5:00 pm S77 CLUB OHIO STORM GREEN at LADY EAGLES
5:45 pm S61 GOALSRUS at THE BOMB SQUAD
6:30 pm S67 FLUSH FC at REAL MADRID
7:15 pm S88 LIVERPOOL at WCSC WHITE LIGHTNING U9
8:00 pm S82 WCSC SILVER at VALENCIA
8:45 pm S82 MAN U TWO at RED ONE
9:30 pm S69 CU GREMIO 2 at CU GREMIO 1
10:15 pm S114 MSJ LIONS at THE CREW
Friday, January 16, 2015 GREEN
5:00 pm S64 CATZ at THE USUAL SUSPECTS
5:45 pm S64 TWO DADS FC at CLUB OHIO GREEN
6:30 pm S80 CU MANCHESTER CITY at WC G04
7:15 pm S129 GALAXY at CRUZEIRO
8:00 pm S82 RED TWO at MAN U ONE
8:45 pm S82 CU REAL SOCIEDAD at WC WHITE LIGHTNING U12
Friday, January 16, 2015 LT BLUE
5:00 pm S64 ABCDE at HESKEY TIME
5:45 pm S61 SMOKE at ATLETICO BOMBERS
6:30 pm S80 GREEN LIGHTNING at DA GIRLS
7:15 pm S66 WC RED BU10 at CU PSG
8:00 pm S67 BARCELONA at RIVER PLATE
8:45 pm S84 SILVER 1 at OHIO ELITE
9:30 pm S84 WC RED at OE ACADEMY
Friday, January 16, 2015 ORANGE
5:00 pm S61 COBRAS at CLUB OHIO BLACK
5:45 pm S61 DIVERSE at MUFFIN MEN
6:30 pm S88 WARRIORS at LYNX
7:15 pm S82 ATLETICO MADRID at WCSC G02 WHITE
8:00 pm S66 CU ATLETICO at INDEPENDIENTE
8:45 pm S86 CLUB OHIO FORCE BLACK at FRIENDS
9:30 pm S84 ELITE BRIAN at THE MANIACS
10:15 pm S114 THE LEGENDS at BIG RED AND FRIENDS
Friday, January 16, 2015 RED
9:00 pm S84 SILVER 2 at ELITE TROY
9:30 pm S86 CU FIRE at CLUB OHIO FORCE GREEN
9:45 pm S69 YEET SQUAD at MILLENIUM
Friday, January 16, 2015 YELLOW
5:00 pm S77 SKIDS KIDS GREEN at SKIDS KIDS ORANGE
5:45 pm S77 FUSION at CLUB OHIO STORM BLACK
6:30 pm S80 HOT SHOTS at WC WHITE LIGHTNING U10
7:15 pm S129 MILFORD MONSTERS at THUNDER GIRL POWER
8:00 pm S68 ARSENAL 2 at LIVERPOOL BU13
8:45 pm S68 ARSENAL 1 at MANCHESTER UNITED
9:30 pm S68 CSA PREMIER at FANTASY FUTSAL
Thursday, January 22, 2015 DK BLUE
5:30 pm S14 WOLVES-LEVIN TH at WOLVES- BASTI
6:30 pm S21 PROCAMPS at MASON WARRIORS THOMAS
7:30 pm S21 WOLVES CANNON at MASON WARRIORS MOODY
8:30 pm S112 BORO BANDITS at RAPIDS
9:30 pm S95 MILFORD EAGLES at CHINCHILLAS
Thursday, January 22, 2015 RED
6:00 pm S32 LITTLE MIAMI - WITT at WOLVES COMBS
7:00 pm S123 FALCONS at PHENOM
8:00 pm S112 TPB 8 at WOLVES HOPTON
9:00 pm S95 CINCY SWISHERS at DROP TEAM
Thursday, January 22, 2015 YELLOW
7:30 pm S32 MASON 6B at WOLVES SHAW
8:30 pm S112 HAWKS 8 at WOLVES HUGHES
Friday, January 23, 2015 DK BLUE
5:00 pm S77 CLUB OHIO STORM BLACK at SKIDS KIDS ORANGE
5:45 pm S129 GALAXY at THUNDER GIRL POWER
6:30 pm S67 REAL MADRID at BARCELONA
7:15 pm S82 WC WHITE LIGHTNING U12 at ATLETICO MADRID
8:00 pm S82 VALENCIA at CU REAL SOCIEDAD
9:30 pm S69 CU GREMIO 2 at MILLENIUM
Friday, January 23, 2015 GREEN
5:00 pm S64 TWO DADS FC at ABCDE
5:45 pm S64 CLUB OHIO GREEN at THE USUAL SUSPECTS
6:30 pm S80 WC WHITE LIGHTNING U10 at DA GIRLS
7:15 pm S67 FLUSH FC at RIVER PLATE
8:00 pm S84 OHIO ELITE at SILVER 2
8:45 pm S84 OE ACADEMY at THE MANIACS
9:30 pm S86 CU FIRE at CLUB OHIO FORCE BLACK
Friday, January 23, 2015 LT BLUE
5:00 pm S64 HESKEY TIME at CATZ
5:45 pm S129 CRUZEIRO at MILFORD MONSTERS
6:30 pm S80 HOT SHOTS at CU MANCHESTER CITY
7:15 pm S66 CU ATLETICO at CU PSG
8:00 pm S84 ELITE TROY at ELITE BRIAN
8:45 pm S84 WC RED at SILVER 1
Friday, January 23, 2015 ORANGE
5:00 pm S61 COBRAS at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S61 SMOKE at THE BOMB SQUAD
6:30 pm S88 LYNX at LIVERPOOL
7:15 pm S82 WCSC G02 WHITE at RED TWO
8:00 pm S66 INDEPENDIENTE at WC RED BU10
8:45 pm S86 CLUB OHIO FORCE GREEN at FRIENDS
9:30 pm S114 THE CREW at THE LEGENDS
Friday, January 23, 2015 RED
5:00 pm S61 DIVERSE at FULHAM
5:45 pm S61 GOALSRUS at MUFFIN MEN
6:30 pm S88 WARRIORS at WCSC WHITE LIGHTNING U9
7:15 pm S82 RED ONE at CODE RED
8:00 pm S82 MAN U ONE at MAN U TWO
8:45 pm S69 CU GREMIO 1 at YEET SQUAD
9:30 pm S114 MSJ LIONS at BIG RED AND FRIENDS
Friday, January 23, 2015 YELLOW
5:00 pm S77 FUSION at CLUB OHIO STORM GREEN
5:45 pm S77 LADY EAGLES at SKIDS KIDS GREEN
6:30 pm S80 WC G04 at GREEN LIGHTNING
7:15 pm S82 WCSC SILVER at MAN U ONE
8:00 pm S68 FANTASY FUTSAL at LIVERPOOL BU13
8:45 pm S68 MANCHESTER UNITED at ARSENAL 2
9:30 pm S68 CSA PREMIER at ARSENAL 1
Saturday, January 24, 2015 DK BLUE
12:00 pm S10 WOLVES CANNON sat at MASON WARRIORS - THOMAS
1:00 pm S115 WOLVES CUSTER sat at WOLVES COMBS sat
2:00 pm S108 OTR GLOBETROTTERS at LAKOTA STEAM
3:00 pm S115 CBC BASKETBALL at WOLVES COMBS sat
4:00 pm S108 USA PREMIER ELITE at EAST SIDE SEA MEN
Saturday, January 24, 2015 GREEN
1:00 pm S44 CINCY LIGHTNING at WOLVES MONTGOMERY
2:00 pm S108 CHINCHILLAS sat at UNDERDOGS
3:00 pm S44 CINCY CHIEFS at SPACE MONKEY MAFIA
4:00 pm S108 YUNG AIRBALLERZ at LAKOTA STEAM
Saturday, January 24, 2015 LT BLUE
1:00 pm S44 SPACE MONKEY MAFIA at CINCY CHIEFS
2:00 pm S108 BRICKSQUAD at CINCY MAMBAS
3:00 pm S108 FUNKY BUNCH at ALPHA BETA DESI
4:00 pm S108 BRICKSQUAD at CHINCHILLAS sat
Saturday, January 24, 2015 ORANGE
12:00 pm S10 WOLVES MOFFITT at WOLVES BASTI sat
1:00 pm S115 WOLVES HOPTON sat at WOLVES HUGHES sat
2:00 pm S108 TRUCKS at EAST SIDE SEA MEN
3:00 pm S108 FLEX at THE GRAPE FRIENDS
4:00 pm S108 OTR GLOBETROTTERS at UNDERDOGS
Saturday, January 24, 2015 RED
12:00 pm S108 WOLVES MCNULTY sat at CINCY SQUIRTERS
1:00 pm S44 WC TROPICS at WOLVES SMITH sat
2:00 pm S108 WEASELS at CINCY SQUIRTERS
3:00 pm S108 PENS at BRICKSQUAD MONOPOLY
4:00 pm S108 WOLVES MCNULTY sat at CINCY MAMBAS
Saturday, January 24, 2015 YELLOW
12:00 pm S10 WOLVES LEVIN sat at MASON WARRIORS - KAIL
1:00 pm S115 TBIRDS - FISHER at CBC BASKETBALL
2:00 pm S10 WOLVES BASTI sat at MASON WARRIORS - KAIL
3:00 pm S115 WOLVES SPRIGGS at TBIRDS - FISHER
4:00 pm S108 TRUCKS at D6
5:00 pm S44 COBRAS 9TH at WOLVES MONTGOMERY
Sunday, January 25, 2015 DK BLUE
8:00 pm S57 MANDINGOS at THREE THE HARD WAY
Sunday, January 25, 2015 ORANGE
7:00 pm S57 BDFTN at WOLVES ADULT
8:00 pm S57 SPLISH SPLASH at MULTIPLE SCORGASMS
Sunday, January 25, 2015 RED
7:00 pm S57 HAZ BENS at HAND DOWN MAN DOWN
8:00 pm S57 GRAMBLING STATE TIGERS at RE SPORTS INC
Thursday, January 29, 2015 DK BLUE
5:30 pm S14 MASON WARRIORS MARTEN at WOLVES-LEVIN TH
6:30 pm S95 MILFORD EAGLES at CINCY SWISHERS
7:30 pm S21 MASON WARRIORS THOMAS at WOLVES CANNON
8:30 pm S112 RAPIDS at T-BIRDS GOLDMAN
Thursday, January 29, 2015 RED
6:00 pm S32 WOLVES SHAW at BTW
7:00 pm S123 BEAVERCREEK STARS at FALCONS
7:00 pm S95 CHINCHILLAS at TAP HOUSE TRIBE
8:00 pm S112 WOLVES HUGHES at TPB 8
9:00 pm S95 DROP TEAM at CHINCHILLAS
Thursday, January 29, 2015 YELLOW
7:30 pm S32 WOLVES COMBS at KIMBROUGH BALLERS
8:30 pm S112 WOLVES HOPTON at FENWICK 8
Friday, January 30, 2015 DK BLUE
5:00 pm S77 LADY EAGLES at SKIDS KIDS ORANGE
5:45 pm S61 COBRAS at FULHAM
6:30 pm S67 BARCELONA at FLUSH FC
7:15 pm S88 WCSC WHITE LIGHTNING U9 at LYNX
8:00 pm S82 RED ONE at RED TWO
8:45 pm S82 WCSC G02 WHITE at CU REAL SOCIEDAD
9:30 pm S69 YEET SQUAD at CU GREMIO 2
10:15 pm S114 THE LEGENDS at MSJ LIONS
Friday, January 30, 2015 GREEN
5:00 pm S64 TWO DADS FC at CATZ
5:45 pm S64 HESKEY TIME at THE USUAL SUSPECTS
6:30 pm S80 WC G04 at DA GIRLS
7:15 pm S129 THUNDER GIRL POWER at CRUZEIRO
8:00 pm S82 WC WHITE LIGHTNING U12 at WCSC SILVER
8:45 pm S82 MAN U ONE at ATLETICO MADRID
9:30 pm S84 THE MANIACS at ELITE TROY
Friday, January 30, 2015 LT BLUE
5:00 pm S64 ABCDE at CLUB OHIO GREEN
5:45 pm S61 ATLETICO BOMBERS at DIVERSE
6:30 pm S80 CU MANCHESTER CITY at WC WHITE LIGHTNING U10
7:15 pm S66 WC RED BU10 at CU ATLETICO
8:00 pm S67 RIVER PLATE at REAL MADRID
8:45 pm S84 SILVER 2 at WC RED
9:30 pm S84 SILVER 1 at OE ACADEMY
Friday, January 30, 2015 ORANGE
5:00 pm S61 CLUB OHIO BLACK at MUFFIN MEN
5:45 pm S61 SMOKE at THE BOMB SQUAD
6:30 pm S88 LIVERPOOL at WARRIORS
7:15 pm S82 CODE RED at MAN U TWO
8:00 pm S66 CU PSG at INDEPENDIENTE
8:45 pm S86 CLUB OHIO FORCE BLACK at CLUB OHIO FORCE GREEN
9:30 pm S84 ELITE BRIAN at OHIO ELITE
10:15 pm S114 BIG RED AND FRIENDS at THE CREW
Friday, January 30, 2015 RED
9:00 pm S69 MILLENIUM at CU GREMIO 1
9:45 pm S86 FRIENDS at CU FIRE
Friday, January 30, 2015 YELLOW
5:00 pm S77 CLUB OHIO STORM GREEN at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S77 FUSION at SKIDS KIDS GREEN
6:30 pm S80 HOT SHOTS at GREEN LIGHTNING
7:15 pm S129 MILFORD MONSTERS at GALAXY
8:00 pm S68 ARSENAL 1 at FANTASY FUTSAL
8:45 pm S68 CSA PREMIER at ARSENAL 2
9:30 pm S68 MANCHESTER UNITED at LIVERPOOL BU13
Thursday, February 5, 2015 DK BLUE
5:30 pm S14 MASON 4B at WOLVES- BASTI
6:30 pm S21 MASON WARRIORS THOMAS at MASON WARRIORS MOODY
7:30 pm S112 BOMBERS at WOLVES CUSTER
8:30 pm S112 BORO BANDITS at FENWICK 8
Thursday, February 5, 2015 RED
6:00 pm S32 WOLVES SHAW at LITTLE MIAMI - WITT
7:00 pm S123 BEAVERCREEK STARS at PHENOM
8:00 pm S112 WOLVES HUGHES at RAPIDS
9:00 pm S95 TAP HOUSE TRIBE at CINCY SWISHERS
Thursday, February 5, 2015 YELLOW
6:30 pm S32 MASON 6B at BTW
7:30 pm S32 FENWICK FALCONS 6 at KIMBROUGH BALLERS
8:30 pm S112 WOLVES HOPTON at HAWKS 8
Friday, February 6, 2015 DK BLUE
5:00 pm S77 CLUB OHIO STORM BLACK at LADY EAGLES
5:45 pm S61 THE BOMB SQUAD at ATLETICO BOMBERS
6:30 pm S129 CRUZEIRO at GALAXY
7:15 pm S67 RIVER PLATE at BARCELONA
8:00 pm S82 WC WHITE LIGHTNING U12 at VALENCIA
8:45 pm S82 RED TWO at MAN U TWO
9:30 pm S69 MILLENIUM at YEET SQUAD
Friday, February 6, 2015 GREEN
5:00 pm S64 CLUB OHIO GREEN at HESKEY TIME
5:45 pm S64 CATZ at ABCDE
6:30 pm S80 GREEN LIGHTNING at CU MANCHESTER CITY
7:15 pm S67 REAL MADRID at FLUSH FC
8:00 pm S84 WC RED at ELITE BRIAN
8:45 pm S82 WCSC G02 WHITE at WCSC SILVER
9:30 pm S86 FRIENDS at CLUB OHIO FORCE BLACK
Friday, February 6, 2015 LT BLUE
5:00 pm S64 THE USUAL SUSPECTS at TWO DADS FC
5:45 pm S129 THUNDER GIRL POWER at MILFORD MONSTERS
6:30 pm S80 DA GIRLS at WC G04
7:15 pm S66 INDEPENDIENTE at CU ATLETICO
8:00 pm S84 SILVER 1 at SILVER 2
8:45 pm S84 OE ACADEMY at ELITE TROY
Friday, February 6, 2015 ORANGE
5:00 pm S61 GOALSRUS at DIVERSE
5:45 pm S61 SMOKE at FULHAM
6:30 pm S88 WCSC WHITE LIGHTNING U9 at LIVERPOOL
7:15 pm S82 MAN U ONE at CU REAL SOCIEDAD
8:00 pm S66 CU PSG at WC RED BU10
8:45 pm S86 CLUB OHIO FORCE GREEN at CU FIRE
9:30 pm S114 THE CREW at MSJ LIONS
Friday, February 6, 2015 RED
5:00 pm S61 CLUB OHIO BLACK at THE BOMB SQUAD
5:45 pm S61 COBRAS at MUFFIN MEN
6:30 pm S88 LYNX at WARRIORS
7:15 pm S82 CODE RED at RED TWO
8:00 pm S82 RED ONE at ATLETICO MADRID
8:45 pm S69 CU GREMIO 1 at CU GREMIO 2
9:30 pm S114 BIG RED AND FRIENDS at THE LEGENDS
Friday, February 6, 2015 YELLOW
5:00 pm S77 SKIDS KIDS ORANGE at FUSION
5:45 pm S77 SKIDS KIDS GREEN at CLUB OHIO STORM GREEN
6:30 pm S80 WC WHITE LIGHTNING U10 at HOT SHOTS
7:15 pm S68 FANTASY FUTSAL at MANCHESTER UNITED
8:00 pm S68 LIVERPOOL BU13 at CSA PREMIER
8:45 pm S68 ARSENAL 2 at ARSENAL 1
9:30 pm S84 OHIO ELITE at THE MANIACS
Saturday, February 7, 2015 DK BLUE
12:00 pm S10 WOLVES MOFFITT at MASON WARRIORS - KAIL
1:00 pm S115 CBC BASKETBALL at WOLVES HOPTON sat
2:00 pm S10 WOLVES MOFFITT at WOLVES CANNON sat
3:00 pm S115 WOLVES HUGHES sat at WOLVES CUSTER sat
4:00 pm S108 UNDERDOGS at BRICKSQUAD
Saturday, February 7, 2015 GREEN
1:00 pm S44 SPACE MONKEY MAFIA at WOLVES MONTGOMERY
2:00 pm S108 LAKOTA STEAM at BRICKSQUAD
3:00 pm S44 WOLVES SMITH sat at COBRAS 9TH
4:00 pm S108 ALPHA BETA DESI at TRUCKS
5:00 pm S115 WOLVES COMBS sat at TBIRDS - FISHER
Saturday, February 7, 2015 LT BLUE
1:00 pm S44 CINCY CHIEFS at WC TROPICS
2:00 pm S108 ALPHA BETA DESI at BRICKSQUAD MONOPOLY
3:00 pm S108 CINCY MAMBAS at FUNKY BUNCH
4:00 pm S108 CINCY SQUIRTERS at FLEX
Saturday, February 7, 2015 ORANGE
12:00 pm S10 WOLVES CANNON sat at WOLVES BASTI sat
1:00 pm S115 WOLVES HUGHES sat at WOLVES SPRIGGS
2:00 pm S108 FLEX at WOLVES MCNULTY sat
3:00 pm S108 EAST SIDE SEA MEN at YUNG AIRBALLERZ
4:00 pm S108 LAKOTA STEAM at WOLVES MCNULTY sat
Saturday, February 7, 2015 RED
12:00 pm S108 EAST SIDE SEA MEN at OTR GLOBETROTTERS
1:00 pm S44 CINCY LIGHTNING at WOLVES SMITH sat
2:00 pm S108 CHINCHILLAS sat at PENS
3:00 pm S108 D6 at OTR GLOBETROTTERS
4:00 pm S108 THE GRAPE FRIENDS at USA PREMIER ELITE
Saturday, February 7, 2015 YELLOW
12:00 pm S10 MASON WARRIORS - THOMAS at WOLVES LEVIN sat
2:00 pm S10 WOLVES LEVIN sat at WOLVES BASTI sat
3:00 pm S115 WOLVES SPRIGGS at WOLVES COMBS sat
4:00 pm S108 BRICKSQUAD MONOPOLY at WEASELS
5:00 pm S44 COBRAS 9TH at CINCY CHIEFS
Sunday, February 8, 2015 ORANGE
7:00 pm S57 MANDINGOS at MULTIPLE SCORGASMS
8:00 pm S57 HAZ BENS at RE SPORTS INC
Sunday, February 8, 2015 RED
7:00 pm S57 SPLISH SPLASH at WOLVES ADULT
8:00 pm S57 HAND DOWN MAN DOWN at MULTIPLE SCORGASMS
Sunday, February 8, 2015 YELLOW
7:00 pm S57 THREE THE HARD WAY at HAND DOWN MAN DOWN
8:00 pm S57 BDFTN at GRAMBLING STATE TIGERS
Thursday, February 12, 2015 DK BLUE
5:30 pm S14 WOLVES- BASTI at MASON WARRIORS MARTEN
6:30 pm S21 WOLVES CANNON at PROCAMPS
7:30 pm S21 MASON WARRIORS MOODY at MASON WARRIORS THOMAS
8:30 pm S112 HAWKS 8 at WOLVES CUSTER
Thursday, February 12, 2015 RED
6:00 pm S32 MASON 6B at WOLVES COMBS
7:00 pm S123 PHENOM at LADY THUNDERBIRDS
8:00 pm S112 WOLVES HUGHES at WOLVES HOPTON
Thursday, February 12, 2015 YELLOW
6:30 pm S32 BTW at FENWICK FALCONS 6
7:30 pm S32 WOLVES COMBS at BTW
8:30 pm S112 BOMBERS at BORO BANDITS
Thursday, February 19, 2015 DK BLUE
5:30 pm S14 WOLVES-LEVIN TH at MASON 4B
6:30 pm S32 MASON 6B at KIMBROUGH BALLERS
7:30 pm S21 MASON WARRIORS THOMAS at PROCAMPS
8:30 pm S112 WOLVES CUSTER at T-BIRDS GOLDMAN
Thursday, February 19, 2015 RED
6:00 pm S32 FENWICK FALCONS 6 at LITTLE MIAMI - WITT
7:00 pm S123 FALCONS at BEAVERCREEK STARS
8:00 pm S112 FENWICK 8 at BOMBERS
9:00 pm S95 CINCY SWISHERS at MILFORD EAGLES
Thursday, February 19, 2015 YELLOW
5:30 pm S21 MASON WARRIORS MOODY at MASON WARRIORS THOMAS
6:30 pm S112 HAWKS 8 at BORO BANDITS
7:30 pm S14 WOLVES- BASTI at MASON 4B
Sunday, February 22, 2015 RED
6:00 pm S57 GRAMBLING STATE TIGERS at HAZ BENS
7:00 pm S57 BDFTN at MANDINGOS
8:00 pm S57 SPLISH SPLASH at RE SPORTS INC
9:00 pm S57 WOLVES ADULT at THREE THE HARD WAY
Thursday, February 26, 2015 DK BLUE
5:30 pm S14 MASON WARRIORS MARTEN at WOLVES-LEVIN TH
6:30 pm S21 PROCAMPS at WOLVES CANNON
7:30 pm S95 DROP TEAM at MILFORD EAGLES
8:30 pm S32 KIMBROUGH BALLERS at LITTLE MIAMI - WITT
Thursday, February 26, 2015 RED
6:00 pm S32 BTW at WOLVES COMBS
7:00 pm S123 LADY THUNDERBIRDS at FALCONS
8:00 pm S21 PROCAMPS at MASON WARRIORS MOODY
9:00 pm S95 CHINCHILLAS at MILFORD EAGLES
Thursday, February 26, 2015 YELLOW
7:30 pm S32 FENWICK FALCONS 6 at WOLVES SHAW
8:30 pm S95 TAP HOUSE TRIBE at CINCY SWISHERS
Saturday, February 28, 2015 DK BLUE
12:00 pm S10 MASON WARRIORS - KAIL at WOLVES CANNON sat
1:00 pm S115 TBIRDS - FISHER at WOLVES CUSTER sat
2:00 pm S108 EAST SIDE SEA MEN at FUNKY BUNCH
3:00 pm S115 TBIRDS - FISHER at WOLVES HUGHES sat
4:00 pm S108 FUNKY BUNCH at LAKOTA STEAM
Saturday, February 28, 2015 GREEN
1:00 pm S44 WOLVES MONTGOMERY at CINCY CHIEFS
2:00 pm S108 THE GRAPE FRIENDS at TRUCKS
3:00 pm S44 WC TROPICS at COBRAS 9TH
4:00 pm S108 WOLVES MCNULTY sat at EAST SIDE SEA MEN
Saturday, February 28, 2015 LT BLUE
1:00 pm S44 WC TROPICS at CINCY LIGHTNING
2:00 pm S108 USA PREMIER ELITE at YUNG AIRBALLERZ
3:00 pm S44 CINCY LIGHTNING at SPACE MONKEY MAFIA
4:00 pm S108 TRUCKS at CINCY MAMBAS
Saturday, February 28, 2015 ORANGE
12:00 pm S10 WOLVES LEVIN sat at WOLVES MOFFITT
1:00 pm S115 WOLVES SPRIGGS at CBC BASKETBALL
2:00 pm S108 OTR GLOBETROTTERS at ALPHA BETA DESI
3:00 pm S108 BRICKSQUAD at D6
4:00 pm S108 BRICKSQUAD MONOPOLY at CHINCHILLAS sat
Saturday, February 28, 2015 RED
12:00 pm S108 D6 at PENS
1:00 pm S44 WOLVES SMITH sat at SPACE MONKEY MAFIA
2:00 pm S108 WEASELS at FLEX
3:00 pm S108 PENS at UNDERDOGS
4:00 pm S108 USA PREMIER ELITE at CINCY SQUIRTERS
Saturday, February 28, 2015 YELLOW
12:00 pm S10 WOLVES BASTI sat at MASON WARRIORS - THOMAS
1:00 pm S115 WOLVES HOPTON sat at WOLVES COMBS sat
2:00 pm S10 MASON WARRIORS - THOMAS at WOLVES MOFFITT
3:00 pm S115 WOLVES HOPTON sat at WOLVES SPRIGGS
4:00 pm S108 YUNG AIRBALLERZ at THE GRAPE FRIENDS
Sunday, March 1, 2015 DK BLUE
8:00 pm S57 GRAMBLING STATE TIGERS at SPLISH SPLASH
Sunday, March 1, 2015 ORANGE
7:00 pm S57 MANDINGOS at HAND DOWN MAN DOWN
8:00 pm S57 RE SPORTS INC at THREE THE HARD WAY
Sunday, March 1, 2015 YELLOW
7:00 pm S57 BDFTN at HAZ BENS
8:00 pm S57 WOLVES ADULT at MULTIPLE SCORGASMS
Thursday, March 5, 2015 DK BLUE
5:30 pm S14 MASON WARRIORS MARTEN at MASON 4B
6:30 pm S21 MASON WARRIORS MOODY at PROCAMPS
7:30 pm S112 BORO BANDITS at WOLVES HOPTON
8:30 pm S112 HAWKS 8 at FENWICK 8
Thursday, March 5, 2015 LT BLUE
5:30 pm S32 KIMBROUGH BALLERS at BTW
6:30 pm S112 FENWICK 8 at WOLVES HUGHES
7:30 pm S123 BEAVERCREEK STARS at LADY THUNDERBIRDS
8:30 pm S95 CINCY SWISHERS at CHINCHILLAS
Thursday, March 5, 2015 RED
6:00 pm S32 LITTLE MIAMI - WITT at FENWICK FALCONS 6
7:00 pm S123 PHENOM at FALCONS
8:00 pm S112 T-BIRDS GOLDMAN at BOMBERS
9:00 pm S95 DROP TEAM at TAP HOUSE TRIBE
Thursday, March 5, 2015 YELLOW
5:30 pm S14 WOLVES- BASTI at WOLVES-LEVIN TH
6:30 pm S21 WOLVES CANNON at MASON WARRIORS THOMAS
7:30 pm S32 WOLVES COMBS at MASON 6B
8:30 pm S112 WOLVES CUSTER at RAPIDS
Sunday, March 8, 2015 DK BLUE
7:00 pm S57 MULTIPLE SCORGASMS at THREE THE HARD WAY
8:00 pm S57 WOLVES ADULT at HAZ BENS
Sunday, March 8, 2015 ORANGE
7:00 pm S57 RE SPORTS INC at BDFTN
8:00 pm S57 HAND DOWN MAN DOWN at SPLISH SPLASH
Sunday, March 8, 2015 YELLOW
8:00 pm S57 GRAMBLING STATE TIGERS at MANDINGOS
Thursday, March 12, 2015 DK BLUE
5:30 pm S14 MASON WARRIORS MARTEN at WOLVES- BASTI
6:30 pm S21 MASON WARRIORS MOODY at WOLVES CANNON
7:30 pm S112 BOMBERS at RAPIDS
8:30 pm S112 WOLVES HOPTON at T-BIRDS GOLDMAN
Thursday, March 12, 2015 LT BLUE
5:30 pm S32 KIMBROUGH BALLERS at WOLVES SHAW
5:30 pm S32 WOLVES SHAW at WOLVES COMBS
7:30 pm S123 LADY THUNDERBIRDS at BEAVERCREEK STARS
8:30 pm S95 DROP TEAM at CINCY SWISHERS
Thursday, March 12, 2015 RED
6:00 pm S32 WOLVES COMBS at FENWICK FALCONS 6
7:00 pm S123 FALCONS at PHENOM
8:00 pm S112 HAWKS 8 at FENWICK 8
9:00 pm S95 TAP HOUSE TRIBE at CHINCHILLAS
Thursday, March 12, 2015 YELLOW
5:30 pm S14 MASON 4B at WOLVES-LEVIN TH
6:30 pm S112 BORO BANDITS at WOLVES HUGHES
7:30 pm S32 LITTLE MIAMI - WITT at MASON 6B
8:30 pm S112 RAPIDS at WOLVES CUSTER
Thursday, March 19, 2015 DK BLUE
5:30 pm S14 WOLVES-LEVIN TH at MASON WARRIORS MARTEN
7:30 pm S112 WOLVES CUSTER at BOMBERS
8:30 pm S112 WOLVES HUGHES at T-BIRDS GOLDMAN
Thursday, March 19, 2015 RED
7:00 pm S123 PHENOM at BEAVERCREEK STARS
8:00 pm S123 FALCONS at LADY THUNDERBIRDS
Thursday, March 19, 2015 YELLOW
5:30 pm S32 BTW at LITTLE MIAMI - WITT
6:30 pm S112 WOLVES HOPTON at RAPIDS
7:30 pm S95 MILFORD EAGLES at DROP TEAM
8:30 pm S95 CINCY SWISHERS at TAP HOUSE TRIBE
Sunday, June 28, 2015 DK BLUE
2:00 pm S18 WOLVES - G at WOLVES - JEWELL
3:00 pm S1 MTCES BLUE at MOMMA'S BOYS
4:00 pm S1 LAKOTA FIRE at MTCES GOLD
5:00 pm S110 SHOOTING STARS at WOLVES - RASCH
6:00 pm S94 ELITE SWISH at THE MONSTARS
7:00 pm S54 CLERMONT COUNTIES FINEST at BUCKITS
8:00 pm S29 THEBOMB.COM at LITTLE MIAMI - HALL
Sunday, June 28, 2015 GREEN
4:00 pm S18 LITTLE MIAMI - HARTMAN at WARRIORS 56BOYS
5:00 pm S58 BLAKESTERS at BALL BUSTERS
6:00 pm S58 DREAM TEAM AD at DAYTON - CHRISTIE
7:00 pm S54 SWIFT GANG at MIGHTY DUCKS
8:00 pm S58 BALL BUSTERS at BLAKESTERS
Sunday, June 28, 2015 LT BLUE
5:00 pm S1 MOMMA'S BOYS at WOLVES - BARNES
6:00 pm S58 CROOKS at CYO ALL STARS
7:00 pm S110 WARREN CO. WEASELS at SHOOTING STARS
8:00 pm S94 THE MONSTARS at VIN DIESEL
Sunday, June 28, 2015 ORANGE
5:00 pm S94 PACK at GOON SQUAD
6:00 pm S94 CINCINNATI SWISHERS at G.O.A.T.
7:00 pm S54 PIPPEN AIN'T EZ at UNCLE DREW'S ASSASSINS
8:00 pm S58 DAYTON - CHRISTIE at DREAM TEAM AD
Sunday, June 28, 2015 RED
4:00 pm S29 PRINCETON LADY PRIDE at THEBOMB.COM
6:00 pm S58 D3 BOMBERS at PARAGUAS
7:00 pm S54 WEST CHESTER BULLDOGS at NATI NADS
8:00 pm S58 CYO ALL STARS at CROOKS
Sunday, June 28, 2015 YELLOW
2:00 pm S18 LITTLE MIAMI - HARTMAN at WARRIORS 56BOYS
3:00 pm S1 WOLVES - ETTER at SH TROJANS
4:00 pm S18 WOLVES - G at WOLVES - JEWELL
5:00 pm S1 LEBANON WARRIORS at LAKOTA FIRE
6:00 pm S94 LETTUCE WRAPS at MALTESE TIGERS
7:00 pm S54 DAWGS at TEAM KROGER
8:00 pm S58 PARAGUAS at D3 BOMBERS
Sunday, July 12, 2015 DK BLUE
3:00 pm S1 NATIONALS at MTCES GOLD
4:00 pm S1 NATIONALS at MOMMA'S BOYS
5:00 pm S110 WARREN CO. WEASELS at KIMBROUGH BALLERS 7/8
6:00 pm S94 GOON SQUAD at COBRAS
7:00 pm S54 MIGHTY DUCKS at WEST CHESTER BULLDOGS
8:00 pm S58 CROOKS at BALL BUSTERS
9:00 pm S54 BALLERS INC at BUCKITS
Sunday, July 12, 2015 GREEN
3:00 pm S110 PACERS at WARREN CO. WEASELS
4:00 pm S18 WARRIORS 56BOYS at WOLVES - G
5:00 pm S58 G.F.Y.S. at DEEZ NETS
6:00 pm S94 G.O.A.T. at LETTUCE WRAPS
7:00 pm S54 UNCLE DREW'S ASSASSINS at CLERMONT COUNTIES FINEST
8:00 pm S58 ONE ICON at DEEZ NETS
Sunday, July 12, 2015 LT BLUE
3:00 pm S1 LIL BALLERS at WOLVES - BARNES
4:00 pm S94 CINCINNATI TRAIBLAZERS at KIMBROUGH BALLERS HS
5:00 pm S1 LIL BALLERS at LEBANON WARRIORS
6:00 pm S58 DEEZ NETS at G.F.Y.S.
7:00 pm S110 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at GREEN
8:00 pm S29 WOLVES - JOSEFORSKY at LADY FALCONS
Sunday, July 12, 2015 ORANGE
3:00 pm S58 D3 BOMBERS at CINCY IRS
4:00 pm S29 PRINCETON LADY PRIDE at LITTLE MIAMI - HALL
5:00 pm S94 KIMBROUGH BALLERS HS at CINCINNATI SWISHERS
6:00 pm S94 THE MONSTARS at CINCINNATI TRAIBLAZERS
7:00 pm S54 THE GUYS & JILL at DAWGS
8:00 pm S58 G.F.Y.S. at CYO ALL STARS
Sunday, July 12, 2015 RED
3:00 pm S1 LAKOTA FIRE at WOLVES - ETTER
4:00 pm S94 ELITE SWISH at PACK
5:00 pm S110 GREEN at SHOOTING STARS
6:00 pm S94 VIN DIESEL at PACK
7:00 pm S54 TEAM KROGER at SWIFT GANG
8:00 pm S58 DREAM TEAM AD at PARAGUAS
Sunday, July 12, 2015 YELLOW
3:00 pm S1 MTCES BLUE at SH TROJANS
4:00 pm S18 kimbrough ballers 5/6 at LITTLE MIAMI - HARTMAN
5:00 pm S110 WOLVES - RASCH at PACERS
6:00 pm S94 CINCINNATI BULLETS at ELITE SWISH
7:00 pm S54 NATI NADS at PIPPEN AIN'T EZ
8:00 pm S58 BLAKESTERS at DAYTON - CHRISTIE
Sunday, July 19, 2015 DK BLUE
5:30 pm S1 SH TROJANS at LAKOTA FIRE
6:30 pm S110 PACERS at KIMBROUGH BALLERS 7/8
7:30 pm S94 LETTUCE WRAPS at KIMBROUGH BALLERS HS
8:30 pm S54 DAWGS at UNCLE DREW'S ASSASSINS
9:30 pm S58 BALL BUSTERS at CYO ALL STARS
Sunday, July 19, 2015 GREEN
5:30 pm S18 WOLVES - JEWELL at LITTLE MIAMI - HARTMAN
6:30 pm S29 LADY FALCONS at THEBOMB.COM
7:30 pm S94 COBRAS at VIN DIESEL
8:30 pm S54 PIPPEN AIN'T EZ at WEST CHESTER BULLDOGS
9:30 pm S54 THE GUYS & JILL at BALLERS INC
Sunday, July 19, 2015 LT BLUE
5:30 pm S1 MTCES GOLD at MTCES BLUE
6:30 pm S1 MTCES BLUE at LAKOTA FIRE
7:30 pm S94 CINCINNATI TRAIBLAZERS at CINCINNATI BULLETS
8:30 pm S58 PARAGUAS at BLAKESTERS
9:30 pm S58 DEEZ NETS at CINCY IRS
Sunday, July 19, 2015 ORANGE
5:30 pm S1 LEBANON WARRIORS at WOLVES - BARNES
6:30 pm S94 CINCINNATI SWISHERS at THE MONSTARS
7:30 pm S94 ELITE SWISH at GOON SQUAD
8:30 pm S54 CLERMONT COUNTIES FINEST at NATI NADS
9:30 pm S58 DAYTON - CHRISTIE at CROOKS
Sunday, July 19, 2015 RED
5:30 pm S18 WARRIORS 56BOYS at kimbrough ballers 5/6
6:30 pm S110 WOLVES - RASCH at GREEN
7:30 pm S94 MALTESE TIGERS at G.O.A.T.
8:30 pm S54 SWIFT GANG at BUCKITS
9:30 pm S58 D3 BOMBERS at G.F.Y.S.
Sunday, July 19, 2015 YELLOW
5:30 pm S1 MOMMA'S BOYS at LIL BALLERS
6:30 pm S110 WARREN CO. WEASELS at SHOOTING STARS
7:30 pm S29 LITTLE MIAMI - HALL at WOLVES - JOSEFORSKY
8:30 pm S54 TEAM KROGER at MIGHTY DUCKS
9:30 pm S58 ONE ICON at DREAM TEAM AD
Sunday, July 26, 2015 DK BLUE
1:00 pm S1 WOLVES - BARNES at SH TROJANS
2:00 pm S1 SH TROJANS at MTCES BLUE
3:00 pm S1 MTCES GOLD at WOLVES - BARNES
4:00 pm S1 WOLVES - ETTER at MTCES BLUE
5:00 pm S110 GREEN at WARREN CO. WEASELS
6:00 pm S94 VIN DIESEL at ELITE SWISH
7:00 pm S54 WEST CHESTER BULLDOGS at CLERMONT COUNTIES FINEST
8:00 pm S58 CINCY IRS at CYO ALL STARS
9:00 pm S58 DREAM TEAM AD at D3 BOMBERS
Sunday, July 26, 2015 GREEN
3:00 pm S94 G.O.A.T. at COBRAS
5:00 pm S54 UNCLE DREW'S ASSASSINS at WEST CHESTER BULLDOGS
6:00 pm S94 CINCINNATI BULLETS at CINCINNATI SWISHERS
7:00 pm S54 NATI NADS at DAWGS
8:00 pm S58 ONE ICON at DAYTON - CHRISTIE
Sunday, July 26, 2015 LT BLUE
2:00 pm S94 PACK at G.O.A.T.
3:00 pm S94 CINCINNATI BULLETS at CINCINNATI TRAIBLAZERS
5:00 pm S54 THE GUYS & JILL at MIGHTY DUCKS
6:00 pm S58 BLAKESTERS at CYO ALL STARS
7:00 pm S29 PRINCETON LADY PRIDE at WOLVES - JOSEFORSKY
8:00 pm S29 WOLVES - JOSEFORSKY at PRINCETON LADY PRIDE
Sunday, July 26, 2015 ORANGE
2:00 pm S29 LITTLE MIAMI - HALL at THEBOMB.COM
3:00 pm S94 KIMBROUGH BALLERS HS at PACK
4:00 pm S94 MALTESE TIGERS at ELITE SWISH
5:00 pm S94 THE MONSTARS at LETTUCE WRAPS
6:00 pm S94 KIMBROUGH BALLERS HS at MALTESE TIGERS
7:00 pm S54 BUCKITS at TEAM KROGER
8:00 pm S58 CROOKS at PARAGUAS
Sunday, July 26, 2015 RED
1:00 pm S1 NATIONALS at MOMMA'S BOYS
2:00 pm S110 WOLVES - RASCH at KIMBROUGH BALLERS 7/8
3:00 pm S1 NATIONALS at LEBANON WARRIORS
4:00 pm S29 THEBOMB.COM at LITTLE MIAMI - HALL
5:00 pm S110 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at WOLVES - RASCH
6:00 pm S94 GOON SQUAD at CINCINNATI TRAIBLAZERS
7:00 pm S54 MIGHTY DUCKS at PIPPEN AIN'T EZ
8:00 pm S58 G.F.Y.S. at BALL BUSTERS
9:00 pm S54 NATI NADS at BALLERS INC
Sunday, July 26, 2015 YELLOW
1:00 pm S1 LIL BALLERS at WOLVES - ETTER
3:00 pm S1 SH TROJANS at LIL BALLERS
4:00 pm S18 LITTLE MIAMI - HARTMAN at WOLVES - G
5:00 pm S110 SHOOTING STARS at PACERS
6:00 pm S94 PACK at COBRAS
7:00 pm S54 UNCLE DREW'S ASSASSINS at SWIFT GANG
8:00 pm S58 BLAKESTERS at DEEZ NETS
9:00 pm S58 CINCY IRS at ONE ICON
Sunday, August 2, 2015 DK BLUE
2:00 pm S1 NATIONALS at MTCES GOLD
3:00 pm S1 MTCES GOLD at WOLVES - ETTER
4:00 pm S1 LEBANON WARRIORS at MTCES BLUE
5:00 pm S110 PACERS at GREEN
6:00 pm S94 G.O.A.T. at KIMBROUGH BALLERS HS
7:00 pm S54 DAWGS at WEST CHESTER BULLDOGS
8:00 pm S58 PARAGUAS at CYO ALL STARS
9:00 pm S54 TEAM KROGER at BALLERS INC
Sunday, August 2, 2015 GREEN
5:00 pm S54 PIPPEN AIN'T EZ at BUCKITS
6:00 pm S94 CINCINNATI SWISHERS at GOON SQUAD
7:00 pm S54 TEAM KROGER at UNCLE DREW'S ASSASSINS
8:00 pm S58 DREAM TEAM AD at CINCY IRS
9:00 pm S94 COBRAS at MALTESE TIGERS
Sunday, August 2, 2015 LT BLUE
3:00 pm S94 CINCINNATI TRAIBLAZERS at CINCINNATI SWISHERS
4:00 pm S58 DEEZ NETS at PARAGUAS
5:00 pm S54 THE GUYS & JILL at CLERMONT COUNTIES FINEST
6:00 pm S58 CROOKS at G.F.Y.S.
7:00 pm S110 WARREN CO. WEASELS at GREEN
8:00 pm S94 COBRAS at CINCINNATI BULLETS
Sunday, August 2, 2015 ORANGE
2:00 pm S29 LADY FALCONS at LITTLE MIAMI - HALL
3:00 pm S94 VIN DIESEL at KIMBROUGH BALLERS HS
4:00 pm S18 WOLVES - G at kimbrough ballers 5/6
5:00 pm S18 kimbrough ballers 5/6 at WOLVES - JEWELL
6:00 pm S94 LETTUCE WRAPS at CINCINNATI BULLETS
7:00 pm S54 SWIFT GANG at NATI NADS
8:00 pm S58 D3 BOMBERS at BLAKESTERS
9:00 pm S58 DAYTON - CHRISTIE at DEEZ NETS
Sunday, August 2, 2015 RED
2:00 pm S29 THEBOMB.COM at PRINCETON LADY PRIDE
3:00 pm S1 WOLVES - BARNES at LIL BALLERS
4:00 pm S29 LADY FALCONS at PRINCETON LADY PRIDE
5:00 pm S110 WARREN CO. WEASELS at WOLVES - RASCH
6:00 pm S94 MALTESE TIGERS at THE MONSTARS
7:00 pm S54 CLERMONT COUNTIES FINEST at PIPPEN AIN'T EZ
8:00 pm S58 DEEZ NETS at CROOKS
Sunday, August 2, 2015 YELLOW
2:00 pm S18 kimbrough ballers 5/6 at WOLVES - JEWELL
3:00 pm S1 MOMMA'S BOYS at LAKOTA FIRE
4:00 pm S18 WOLVES - JEWELL at WARRIORS 56BOYS
5:00 pm S110 SHOOTING STARS at KIMBROUGH BALLERS 7/8
6:00 pm S94 CINCINNATI TRAIBLAZERS at VIN DIESEL
7:00 pm S54 BUCKITS at MIGHTY DUCKS
8:00 pm S58 DAYTON - CHRISTIE at BALL BUSTERS
9:00 pm S58 ONE ICON at G.F.Y.S.
Sunday, August 9, 2015 DK BLUE
1:00 pm S1 LIL BALLERS at SH TROJANS
2:00 pm S1 MTCES GOLD at LIL BALLERS
3:00 pm S1 MTCES BLUE at WOLVES - BARNES
4:00 pm S1 SH TROJANS at MTCES GOLD
5:00 pm S110 PACERS at WOLVES - RASCH
6:00 pm S94 PACK at CINCINNATI TRAIBLAZERS
7:00 pm S54 NATI NADS at TEAM KROGER
8:00 pm S58 BLAKESTERS at DREAM TEAM AD
9:00 pm S58 ONE ICON at BALL BUSTERS
Sunday, August 9, 2015 GREEN
2:00 pm S29 THEBOMB.COM at WOLVES - JOSEFORSKY
3:00 pm S94 G.O.A.T. at VIN DIESEL
4:00 pm S18 LITTLE MIAMI - HARTMAN at kimbrough ballers 5/6
5:00 pm S54 NATI NADS at WEST CHESTER BULLDOGS
6:00 pm S94 CINCINNATI BULLETS at MALTESE TIGERS
7:00 pm S54 MIGHTY DUCKS at CLERMONT COUNTIES FINEST
8:00 pm S58 ONE ICON at D3 BOMBERS
Sunday, August 9, 2015 LT BLUE
1:00 pm S1 NATIONALS at WOLVES - BARNES
2:00 pm S29 LITTLE MIAMI - HALL at LADY FALCONS
3:00 pm S94 MALTESE TIGERS at PACK
5:00 pm S54 BALLERS INC at SWIFT GANG
6:00 pm S58 BALL BUSTERS at DREAM TEAM AD
7:00 pm S110 GREEN at PACERS
8:00 pm S94 ELITE SWISH at LETTUCE WRAPS
Sunday, August 9, 2015 ORANGE
1:00 pm S54 BALLERS INC at DAWGS
2:00 pm S18 kimbrough ballers 5/6 at LITTLE MIAMI - HARTMAN
3:00 pm S94 GOON SQUAD at THE MONSTARS
4:00 pm S29 PRINCETON LADY PRIDE at LADY FALCONS
5:00 pm S94 COBRAS at ELITE SWISH
6:00 pm S94 VIN DIESEL at CINCINNATI SWISHERS
7:00 pm S54 THE GUYS & JILL at WEST CHESTER BULLDOGS
8:00 pm S58 CINCY IRS at PARAGUAS
Sunday, August 9, 2015 RED
1:00 pm S1 WOLVES - ETTER at LAKOTA FIRE
2:00 pm S18 WARRIORS 56BOYS at WOLVES - G
3:00 pm S1 WOLVES - ETTER at MOMMA'S BOYS
4:00 pm S29 WOLVES - JOSEFORSKY at THEBOMB.COM
5:00 pm S110 SHOOTING STARS at GREEN
6:00 pm S94 THE MONSTARS at G.O.A.T.
7:00 pm S54 UNCLE DREW'S ASSASSINS at BUCKITS
8:00 pm S58 G.F.Y.S. at DAYTON - CHRISTIE
9:00 pm S54 THE GUYS & JILL at SWIFT GANG
Sunday, August 9, 2015 YELLOW
1:00 pm S1 LEBANON WARRIORS at MOMMA'S BOYS
3:00 pm S1 LAKOTA FIRE at LEBANON WARRIORS
4:00 pm S18 WOLVES - G at WARRIORS 56BOYS
5:00 pm S110 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at WARREN CO. WEASELS
6:00 pm S94 GOON SQUAD at LETTUCE WRAPS
7:00 pm S54 PIPPEN AIN'T EZ at DAWGS
8:00 pm S58 CYO ALL STARS at DEEZ NETS
9:00 pm S58 CROOKS at CINCY IRS
Sunday, August 16, 2015 DK BLUE
2:00 pm S18 kimbrough ballers 5/6 at WOLVES - G
3:00 pm S1 LIL BALLERS at MTCES BLUE
4:00 pm S1 LEBANON WARRIORS at MTCES GOLD
5:00 pm S110 WOLVES - RASCH at SHOOTING STARS
6:00 pm S94 CINCINNATI SWISHERS at PACK
7:00 pm S54 SWIFT GANG at PIPPEN AIN'T EZ
8:00 pm S58 BLAKESTERS at G.F.Y.S.
9:00 pm S58 D3 BOMBERS at CINCY IRS
Sunday, August 16, 2015 GREEN
3:00 pm S94 LETTUCE WRAPS at COBRAS
4:00 pm S18 WOLVES - JEWELL at WOLVES - G
5:00 pm S54 BALLERS INC at CLERMONT COUNTIES FINEST
6:00 pm S94 KIMBROUGH BALLERS HS at THE MONSTARS
7:00 pm S54 BUCKITS at NATI NADS
8:00 pm S58 CINCY IRS at DAYTON - CHRISTIE
Sunday, August 16, 2015 LT BLUE
3:00 pm S58 BALL BUSTERS at D3 BOMBERS
4:00 pm S1 WOLVES - ETTER at NATIONALS
5:00 pm S54 TEAM KROGER at DAWGS
6:00 pm S58 D3 BOMBERS at DAYTON - CHRISTIE
7:00 pm S110 WOLVES - RASCH at WARREN CO. WEASELS
8:00 pm S94 KIMBROUGH BALLERS HS at GOON SQUAD
Sunday, August 16, 2015 ORANGE
2:00 pm S29 LADY FALCONS at PRINCETON LADY PRIDE
3:00 pm S1 WOLVES - BARNES at LAKOTA FIRE
4:00 pm S29 LADY FALCONS at WOLVES - JOSEFORSKY
5:00 pm S94 G.O.A.T. at CINCINNATI BULLETS
6:00 pm S94 LETTUCE WRAPS at VIN DIESEL
7:00 pm S54 UNCLE DREW'S ASSASSINS at MIGHTY DUCKS
8:00 pm S58 DEEZ NETS at BALL BUSTERS
9:00 pm S54 BALLERS INC at WEST CHESTER BULLDOGS
Sunday, August 16, 2015 RED
2:00 pm S29 THEBOMB.COM at WOLVES - JOSEFORSKY
3:00 pm S1 MOMMA'S BOYS at SH TROJANS
4:00 pm S29 LITTLE MIAMI - HALL at PRINCETON LADY PRIDE
5:00 pm S110 GREEN at KIMBROUGH BALLERS 7/8
6:00 pm S94 CINCINNATI TRAIBLAZERS at COBRAS
7:00 pm S54 TEAM KROGER at THE GUYS & JILL
8:00 pm S58 ONE ICON at CYO ALL STARS
9:00 pm S54 BUCKITS at THE GUYS & JILL
Sunday, August 16, 2015 YELLOW
2:00 pm S18 WARRIORS 56BOYS at WOLVES - JEWELL
3:00 pm S1 LEBANON WARRIORS at NATIONALS
4:00 pm S18 WARRIORS 56BOYS at LITTLE MIAMI - HARTMAN
5:00 pm S110 WARREN CO. WEASELS at PACERS
6:00 pm S94 MALTESE TIGERS at GOON SQUAD
7:00 pm S54 DAWGS at CLERMONT COUNTIES FINEST
8:00 pm S58 DREAM TEAM AD at CROOKS
9:00 pm S58 PARAGUAS at ONE ICON
Sunday, August 23, 2015 DK BLUE
2:00 pm S18 WOLVES - JEWELL at kimbrough ballers 5/6
4:00 pm S1 WOLVES - BARNES at WOLVES - ETTER
5:00 pm S110 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at PACERS
6:00 pm S94 ELITE SWISH at CINCINNATI TRAIBLAZERS
7:00 pm S54 UNCLE DREW'S ASSASSINS at BALLERS INC
9:00 pm S58 CINCY IRS at BLAKESTERS
Sunday, August 23, 2015 GREEN
2:00 pm S110 PACERS at SHOOTING STARS
3:00 pm S94 CINCINNATI SWISHERS at ELITE SWISH
4:00 pm S18 kimbrough ballers 5/6 at WARRIORS 56BOYS
5:00 pm S54 MIGHTY DUCKS at SWIFT GANG
6:00 pm S94 PACK at LETTUCE WRAPS
7:00 pm S54 PIPPEN AIN'T EZ at TEAM KROGER
8:00 pm S58 ONE ICON at CROOKS
Sunday, August 23, 2015 LT BLUE
4:00 pm S1 NATIONALS at MTCES BLUE
5:00 pm S54 THE GUYS & JILL at PIPPEN AIN'T EZ
7:00 pm S110 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at SHOOTING STARS
8:00 pm S94 THE MONSTARS at CINCINNATI BULLETS
Sunday, August 23, 2015 ORANGE
2:00 pm S29 WOLVES - JOSEFORSKY at LADY FALCONS
3:00 pm S1 WOLVES - ETTER at NATIONALS
4:00 pm S29 WOLVES - JOSEFORSKY at LITTLE MIAMI - HALL
5:00 pm S94 VIN DIESEL at MALTESE TIGERS
6:00 pm S94 COBRAS at CINCINNATI SWISHERS
7:00 pm S54 MIGHTY DUCKS at DAWGS
8:00 pm S58 CYO ALL STARS at DREAM TEAM AD
9:00 pm S54 THE GUYS & JILL at NATI NADS
Sunday, August 23, 2015 RED
2:00 pm S29 PRINCETON LADY PRIDE at LITTLE MIAMI - HALL
3:00 pm S1 SH TROJANS at LEBANON WARRIORS
4:00 pm S29 THEBOMB.COM at LADY FALCONS
5:00 pm S1 MTCES GOLD at MOMMA'S BOYS
6:00 pm S94 CINCINNATI BULLETS at KIMBROUGH BALLERS HS
7:00 pm S54 WEST CHESTER BULLDOGS at BUCKITS
8:00 pm S58 G.F.Y.S. at PARAGUAS
9:00 pm S54 BALLERS INC at UNCLE DREW'S ASSASSINS
Sunday, August 23, 2015 YELLOW
2:00 pm S18 WOLVES - G at LITTLE MIAMI - HARTMAN
3:00 pm S1 LAKOTA FIRE at LIL BALLERS
4:00 pm S18 LITTLE MIAMI - HARTMAN at WOLVES - JEWELL
5:00 pm S110 GREEN at WOLVES - RASCH
6:00 pm S94 GOON SQUAD at G.O.A.T.
7:00 pm S54 CLERMONT COUNTIES FINEST at SWIFT GANG
Sunday, September 13, 2015 DK BLUE
5:00 pm S116 TITANS at LIL BALLERS
6:00 pm S116 WOLVES LUKE at TITANS
7:00 pm S37 WOLVES BURGESS at WOLVES HILLMAN
8:00 pm S90 PRESTIGE WORLDWIDE at CINCINNATI FLASH
9:00 pm S47 THE BAD GUYS at MONEY TALKS
Sunday, September 13, 2015 GREEN
5:00 pm S90 PENS at PRESTIGE WORLDWIDE
6:00 pm S23 WOLVES ELITE BARNES at WOLVES KAM
8:00 pm S90 WOLVES - SMITH at 01 DREAM TEAM
Sunday, September 13, 2015 LT BLUE
5:00 pm S90 CINCINNATI SHOOTERS at 01 DREAM TEAM
7:00 pm S23 SH TROJANS at LAKERS 5
8:00 pm S23 WOLVES ELITE BARNES at WARRIORS
9:00 pm S47 TEAM MCCLUSKEY at OTF
Sunday, September 13, 2015 ORANGE
5:00 pm S37 LAKERS 7 at MASON GUARDS
6:00 pm S23 THUNDERBIRDS at LAKERS 5
7:00 pm S37 MASON GUARDS at LAKERS 7
8:00 pm S90 GRIZZLIES BASKETBALL at CINCINNATI SHOOTERS
9:00 pm S47 T1 at FIGHTING CACTI
Sunday, September 13, 2015 RED
5:00 pm S37 WOLVES HILLMAN at WOLVES BURGESS
6:00 pm S90 WOLVES - SMITH at TROPICS
7:00 pm S37 WOLVES CUSTER at LAKERS 8
8:00 pm S90 LAKERS HS at PENS
9:00 pm S47 BALL BUSTERS at ADCO
Sunday, September 13, 2015 YELLOW
5:00 pm S116 WOLVES ETTER at WOLVES LUKE
6:00 pm S116 LIL BALLERS at WOLVES ETTER
7:00 pm S90 GOATS at CINCINNATI BULLETS
8:00 pm S47 UNCLE DREW'S BOYS at CLERMONT CO FINEST
Sunday, September 20, 2015 DK BLUE
5:00 pm S23 SH TROJANS at KIMBROUGH BALLERS 6
6:00 pm S116 LIL BALLERS at WOLVES LUKE
7:00 pm S37 MASON GUARDS at COMETS
8:00 pm S90 CINCINNATI SHOOTERS at WOLVES - SMITH
9:00 pm S47 FIGHTING CACTI at TEAM MCCLUSKEY
Sunday, September 20, 2015 GREEN
5:00 pm S90 GOATS at CINCINNATI FLASH
6:00 pm S23 KIMBROUGH BALLERS 6 at THUNDERBIRDS
7:00 pm S37 LAKERS 7 at WOLVES CUSTER
8:00 pm S90 PENS at GRIZZLIES BASKETBALL
9:00 pm S47 OTF at THE BAD GUYS
Sunday, September 20, 2015 LT BLUE
5:00 pm S90 KIMBROUGH BALLERS HS at LAKERS HS
6:00 pm S23 LAKERS 5 at WARRIORS
7:00 pm S23 THUNDERBIRDS at WOLVES ELITE BARNES
8:00 pm S90 CINCINNATI FLASH at LAKERS HS
9:00 pm S47 ADCO at T1
Sunday, September 20, 2015 ORANGE
5:00 pm S37 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at COMETS
6:00 pm S23 WOLVES KAM at SH TROJANS
7:00 pm S37 WOLVES HILLMAN at LAKERS 8
8:00 pm S90 01 DREAM TEAM at GOATS
Sunday, September 20, 2015 RED
5:00 pm S37 LAKERS 8 at WOLVES CUSTER
6:00 pm S90 GRIZZLIES BASKETBALL at CINCINNATI BULLETS
7:00 pm S37 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at WOLVES BURGESS
8:00 pm S90 CINCINNATI BULLETS at KIMBROUGH BALLERS HS
9:00 pm S47 MONEY TALKS at UNCLE DREW'S BOYS
Sunday, September 20, 2015 YELLOW
5:00 pm S23 WARRIORS at WOLVES KAM
6:00 pm S116 WOLVES ETTER at TITANS
7:00 pm S90 TROPICS at PRESTIGE WORLDWIDE
8:00 pm S47 CLERMONT CO FINEST at BALL BUSTERS
Sunday, September 27, 2015 DK BLUE
5:00 pm S23 LAKERS 5 at KIMBROUGH BALLERS 6
6:00 pm S116 TITANS at WOLVES LUKE
7:00 pm S37 MASON GUARDS at KIMBROUGH BALLERS 7/8
8:00 pm S90 KIMBROUGH BALLERS HS at 01 DREAM TEAM
9:00 pm S47 OTF at MONEY TALKS
Sunday, September 27, 2015 GREEN
5:00 pm S90 CINCINNATI FLASH at WOLVES - SMITH
6:00 pm S23 SH TROJANS at WOLVES ELITE BARNES
7:00 pm S37 WOLVES CUSTER at WOLVES HILLMAN
8:00 pm S90 PRESTIGE WORLDWIDE at CINCINNATI BULLETS
9:00 pm S47 BALL BUSTERS at UNCLE DREW'S BOYS
Sunday, September 27, 2015 LT BLUE
5:00 pm S90 TROPICS at GRIZZLIES BASKETBALL
6:00 pm S23 THUNDERBIRDS at WOLVES KAM
8:00 pm S90 GOATS at CINCINNATI SHOOTERS
9:00 pm S47 THE BAD GUYS at FIGHTING CACTI
Sunday, September 27, 2015 ORANGE
5:00 pm S37 MASON GUARDS at WOLVES HILLMAN
6:00 pm S23 WARRIORS at KIMBROUGH BALLERS 6
7:00 pm S37 WOLVES BURGESS at COMETS
8:00 pm S90 LAKERS HS at TROPICS
9:00 pm S47 TEAM MCCLUSKEY at ADCO
Sunday, September 27, 2015 RED
5:00 pm S37 WOLVES BURGESS at KIMBROUGH BALLERS 7/8
6:00 pm S90 PRESTIGE WORLDWIDE at KIMBROUGH BALLERS HS
7:00 pm S37 LAKERS 7 at LAKERS 8
8:00 pm S90 CINCINNATI FLASH at PENS
Sunday, September 27, 2015 YELLOW
6:00 pm S116 WOLVES ETTER at LIL BALLERS
7:00 pm S90 WOLVES - SMITH at GRIZZLIES BASKETBALL
8:00 pm S47 T1 at CLERMONT CO FINEST
Sunday, October 4, 2015 DK BLUE
5:00 pm S23 SH TROJANS at WOLVES KAM
6:00 pm S116 TITANS at LIL BALLERS
7:00 pm S37 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at WOLVES CUSTER
8:00 pm S90 CINCINNATI BULLETS at LAKERS HS
9:00 pm S47 UNCLE DREW'S BOYS at T1
Sunday, October 4, 2015 GREEN
5:00 pm S90 LAKERS HS at GOATS
6:00 pm S23 KIMBROUGH BALLERS 6 at LAKERS 5
7:00 pm S37 LAKERS 8 at WOLVES BURGESS
8:00 pm S90 PENS at WOLVES - SMITH
9:00 pm S47 FIGHTING CACTI at OTF
Sunday, October 4, 2015 LT BLUE
5:00 pm S90 CINCINNATI BULLETS at CINCINNATI SHOOTERS
6:00 pm S23 WOLVES ELITE BARNES at THUNDERBIRDS
8:00 pm S90 01 DREAM TEAM at PRESTIGE WORLDWIDE
9:00 pm S47 MONEY TALKS at BALL BUSTERS
Sunday, October 4, 2015 ORANGE
5:00 pm S37 COMETS at LAKERS 8
6:00 pm S23 WOLVES KAM at WARRIORS
7:00 pm S37 WOLVES HILLMAN at LAKERS 7
8:00 pm S90 TROPICS at CINCINNATI FLASH
9:00 pm S47 ADCO at THE BAD GUYS
Sunday, October 4, 2015 RED
5:00 pm S37 WOLVES CUSTER at LAKERS 7
6:00 pm S90 PENS at 01 DREAM TEAM
7:00 pm S37 COMETS at MASON GUARDS
8:00 pm S90 GRIZZLIES BASKETBALL at GOATS
Sunday, October 4, 2015 YELLOW
5:00 pm S23 KIMBROUGH BALLERS 6 at WARRIORS
6:00 pm S116 WOLVES ETTER at WOLVES LUKE
7:00 pm S90 CINCINNATI SHOOTERS at KIMBROUGH BALLERS HS
8:00 pm S47 CLERMONT CO FINEST at TEAM MCCLUSKEY
Sunday, October 11, 2015 DK BLUE
5:00 pm S23 THUNDERBIRDS at KIMBROUGH BALLERS 6
6:00 pm S116 LIL BALLERS at WOLVES ETTER
7:00 pm S37 WOLVES HILLMAN at LAKERS 8
8:00 pm S90 TROPICS at PENS
Sunday, October 11, 2015 GREEN
5:00 pm S90 PENS at KIMBROUGH BALLERS HS
6:00 pm S23 THUNDERBIRDS at SH TROJANS
7:00 pm S37 MASON GUARDS at WOLVES BURGESS
8:00 pm S90 CINCINNATI FLASH at CINCINNATI BULLETS
9:00 pm S47 T1 at BALL BUSTERS
Sunday, October 11, 2015 LT BLUE
5:00 pm S90 WOLVES - SMITH at LAKERS HS
6:00 pm S23 LAKERS 5 at WOLVES KAM
8:00 pm S90 KIMBROUGH BALLERS HS at GRIZZLIES BASKETBALL
9:00 pm S47 TEAM MCCLUSKEY at UNCLE DREW'S BOYS
Sunday, October 11, 2015 ORANGE
5:00 pm S37 WOLVES HILLMAN at WOLVES CUSTER
6:00 pm S23 WARRIORS at WOLVES ELITE BARNES
7:00 pm S37 WOLVES CUSTER at COMETS
8:00 pm S90 PRESTIGE WORLDWIDE at CINCINNATI SHOOTERS
9:00 pm S47 FIGHTING CACTI at MONEY TALKS
Sunday, October 11, 2015 RED
5:00 pm S37 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at MASON GUARDS
6:00 pm S90 GRIZZLIES BASKETBALL at CINCINNATI FLASH
7:00 pm S37 LAKERS 7 at KIMBROUGH BALLERS 7/8
8:00 pm S90 GOATS at WOLVES - SMITH
9:00 pm S47 OTF at ADCO
Sunday, October 11, 2015 YELLOW
6:00 pm S116 WOLVES LUKE at TITANS
7:00 pm S90 LAKERS HS at 01 DREAM TEAM
8:00 pm S47 THE BAD GUYS at CLERMONT CO FINEST
Sunday, October 18, 2015 DK BLUE
5:00 pm S23 WOLVES KAM at THUNDERBIRDS
6:00 pm S116 TITANS at WOLVES ETTER
7:00 pm S37 COMETS at LAKERS 7
8:00 pm S90 PENS at GOATS
9:00 pm S47 BALL BUSTERS at TEAM MCCLUSKEY
Sunday, October 18, 2015 GREEN
5:00 pm S90 01 DREAM TEAM at CINCINNATI BULLETS
6:00 pm S23 SH TROJANS at WARRIORS
7:00 pm S37 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at WOLVES HILLMAN
8:00 pm S90 CINCINNATI SHOOTERS at LAKERS HS
9:00 pm S47 ADCO at FIGHTING CACTI
Sunday, October 18, 2015 LT BLUE
5:00 pm S90 CINCINNATI SHOOTERS at TROPICS
6:00 pm S23 WOLVES KAM at KIMBROUGH BALLERS 6
8:00 pm S90 CINCINNATI BULLETS at TROPICS
9:00 pm S47 UNCLE DREW'S BOYS at THE BAD GUYS
Sunday, October 18, 2015 ORANGE
5:00 pm S37 LAKERS 8 at LAKERS 7
6:00 pm S23 WOLVES ELITE BARNES at LAKERS 5
7:00 pm S37 LAKERS 8 at MASON GUARDS
8:00 pm S90 WOLVES - SMITH at KIMBROUGH BALLERS HS
Sunday, October 18, 2015 RED
5:00 pm S37 COMETS at WOLVES BURGESS
6:00 pm S90 GOATS at PRESTIGE WORLDWIDE
7:00 pm S37 WOLVES BURGESS at WOLVES CUSTER
8:00 pm S90 GRIZZLIES BASKETBALL at PRESTIGE WORLDWIDE
9:00 pm S47 MONEY TALKS at T1
Sunday, October 18, 2015 YELLOW
6:00 pm S116 WOLVES LUKE at LIL BALLERS
7:00 pm S90 01 DREAM TEAM at CINCINNATI FLASH
8:00 pm S47 CLERMONT CO FINEST at OTF
Sunday, October 25, 2015 DK BLUE
5:00 pm S23 WOLVES ELITE BARNES at SH TROJANS
6:00 pm S116 WOLVES LUKE at WOLVES ETTER
7:00 pm S37 WOLVES CUSTER at WOLVES HILLMAN
8:00 pm S90 KIMBROUGH BALLERS HS at GOATS
9:00 pm S47 OTF at UNCLE DREW'S BOYS
Sunday, October 25, 2015 GREEN
5:00 pm S37 COMETS at KIMBROUGH BALLERS 7/8
6:00 pm S23 WARRIORS at THUNDERBIRDS
7:00 pm S37 LAKERS 7 at WOLVES BURGESS
8:00 pm S90 CINCINNATI FLASH at CINCINNATI SHOOTERS
9:00 pm S47 ADCO at MONEY TALKS
Sunday, October 25, 2015 LT BLUE
6:00 pm S23 LAKERS 5 at SH TROJANS
7:00 pm S47 CLERMONT CO FINEST at UNCLE DREW'S BOYS
8:00 pm S90 PRESTIGE WORLDWIDE at WOLVES - SMITH
Sunday, October 25, 2015 ORANGE
6:00 pm S23 KIMBROUGH BALLERS 6 at WOLVES ELITE BARNES
7:00 pm S37 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at LAKERS 8
8:00 pm S90 LAKERS HS at GRIZZLIES BASKETBALL
9:00 pm S47 THE BAD GUYS at BALL BUSTERS
Sunday, October 25, 2015 RED
6:00 pm S90 KIMBROUGH BALLERS HS at TROPICS
7:00 pm S37 MASON GUARDS at COMETS
8:00 pm S90 TROPICS at 01 DREAM TEAM
9:00 pm S47 TEAM MCCLUSKEY at T1
Sunday, October 25, 2015 YELLOW
6:00 pm S116 LIL BALLERS at TITANS
7:00 pm S90 CINCINNATI BULLETS at PENS
8:00 pm S47 FIGHTING CACTI at CLERMONT CO FINEST
Sunday, November 1, 2015 DK BLUE
5:00 pm S116 LIL BALLERS at WOLVES LUKE
6:00 pm S116 TITANS at WOLVES LUKE
8:00 pm S23 WARRIORS at LAKERS 5
9:00 pm S47 T1 at THE BAD GUYS
Sunday, November 1, 2015 GREEN
6:00 pm S23 WOLVES KAM at WOLVES ELITE BARNES
9:00 pm S47 MONEY TALKS at TEAM MCCLUSKEY
Sunday, November 1, 2015 LT BLUE
6:00 pm S23 KIMBROUGH BALLERS 6 at SH TROJANS
9:00 pm S47 BALL BUSTERS at OTF
Sunday, November 1, 2015 ORANGE
6:00 pm S23 LAKERS 5 at THUNDERBIRDS
Sunday, November 1, 2015 YELLOW
5:00 pm S116 WOLVES ETTER at TITANS
6:00 pm S116 WOLVES ETTER at LIL BALLERS
8:00 pm S47 CLERMONT CO FINEST at ADCO
9:00 pm S47 UNCLE DREW'S BOYS at FIGHTING CACTI
Friday, November 6, 2015 DK BLUE
5:00 pm S63 MILK at THICK BOYS FC
5:45 pm S60 CINCI RAIDERS at SHARKS
6:30 pm S76 CLUB OHIO GREEN 17 at KFC
7:15 pm S79 CSA SNOW KICKERS at TUMFC GREEN
8:00 pm S74 TUMFC THORNS at TUMFC GREEN LIGHTING
8:45 pm S85 WCSA RED 2 at WCSA BLACK LISA
9:30 pm S85 WCSA RED 1 at OHIO ELITE G14
Friday, November 6, 2015 GREEN
5:00 pm S76 CU BLAZE at LADY EAGLES FC
5:45 pm S76 WCSA G00 ELITE at CLUB OHIO BLACK 17
6:30 pm S75 VALENCIA 2 at WCSA ELITE 1 GIRLS
7:15 pm S75 WCSA ELITE 2 GIRLS at CU REAL SOCIEDAD
8:00 pm S71 LIVERPOOL at WCSA RED 1 B14
8:45 pm S70 MANCHESTER UNITED at BOMB SQUAD
9:30 pm S85 IMPACT 14 at FUTSAL DIVAS
Friday, November 6, 2015 LT BLUE
5:00 pm S76 FURY at CLUB OHIO GREEN 15
5:45 pm S76 CLUB OHIO BLACK 15 at FUSION
6:30 pm S72 CU SYC/MASON at STRIKE FORCE
7:15 pm S75 VALENCIA 1 at WC RED
8:00 pm S71 FARM BOYZ at HAWKS
8:45 pm S71 WCSA RED 2 B14 at NORTHSTAR
Friday, November 6, 2015 ORANGE
5:00 pm S63 GOALS R US at WCSA ELITE 1
5:45 pm S62 SEATTLE POUNDERS at CLUB OHIO GREEN HSB
6:30 pm S62 CATZ at DEEZ FUTS
7:15 pm S79 BAYERN at AC MILAN
8:00 pm S74 TUMFC REIGN at WCSA SILVER
8:45 pm S85 FUTSAL DIVAS at WCSA BLACK JOSH
9:30 pm S85 WOLFPACK at WCSA SILVER G14
Friday, November 6, 2015 RED
5:00 pm S63 ATLETICO BOMBERS at MINORITIES FC
5:45 pm S62 CLUB OHIO BLACK HSB at TWO DADS FC
6:30 pm S62 MAGOOS at HESKEY TIME
7:15 pm S74 HOTSHOTS at LAKOTA FC RED LASERS
8:00 pm S74 TUMFC FLASH at THUNDER YELLOW
8:45 pm S70 DEL CID SATELLITES at BSC ELITE
9:30 pm S70 QUALITY EXTERIOR at CSA PREMIER B14
Friday, November 6, 2015 YELLOW
5:00 pm S63 SMOKE at TIKI TAKA FC
5:45 pm S60 WCSA ELITE 2 at CSA PREMIER
6:30 pm S60 FAKE MADRID at CU FULHAM
7:15 pm S79 WCSA DYNAMITE at VALENCIA
8:00 pm S72 WCSA BLUE at NEWCASTLE
8:45 pm S74 WCSA WHITE LIGHTNING at TUMFC FLASH
9:30 pm S85 THE BLITZ at G02 RAPIDS
Sunday, November 8, 2015 DK BLUE
7:00 pm S47 ADCO at BALL BUSTERS
9:00 pm S47 BALL BUSTERS at FIGHTING CACTI
Sunday, November 8, 2015 ORANGE
7:00 pm S47 OTF at TEAM MCCLUSKEY
9:00 pm S47 ADCO at UNCLE DREW'S BOYS
Sunday, November 8, 2015 RED
7:00 pm S47 MONEY TALKS at THE BAD GUYS
9:00 pm S47 THE BAD GUYS at TEAM MCCLUSKEY
Sunday, November 8, 2015 YELLOW
7:00 pm S47 FIGHTING CACTI at T1
8:00 pm S47 CLERMONT CO FINEST at MONEY TALKS
9:00 pm S47 OTF at T1
Friday, November 13, 2015 DK BLUE
5:00 pm S63 THICK BOYS FC at SMOKE
5:45 pm S60 CSA PREMIER at FAKE MADRID
6:30 pm S76 KFC at CLUB OHIO GREEN 15
7:15 pm S79 VALENCIA at BAYERN
8:00 pm S74 WCSA SILVER at TUMFC FLASH
8:45 pm S85 WCSA BLACK LISA at WOLFPACK
9:30 pm S85 IMPACT 14 at WCSA RED 2
Friday, November 13, 2015 GREEN
5:00 pm S76 CLUB OHIO BLACK 17 at FUSION
5:45 pm S76 CLUB OHIO GREEN 17 at LADY EAGLES FC
6:30 pm S75 WC RED at WCSA ELITE 2 GIRLS
7:15 pm S75 WCSA ELITE 1 GIRLS at VALENCIA 1
8:00 pm S71 HAWKS at WCSA RED 2 B14
8:45 pm S70 BSC ELITE at QUALITY EXTERIOR
Friday, November 13, 2015 LT BLUE
5:00 pm S76 CU BLAZE at WCSA G00 ELITE
5:45 pm S76 CLUB OHIO BLACK 15 at FURY
6:30 pm S72 STRIKE FORCE at WCSA BLUE
7:15 pm S72 NEWCASTLE at CU SYC/MASON
8:00 pm S71 NORTHSTAR at LIVERPOOL
8:45 pm S71 WCSA RED 1 B14 at FARM BOYZ
Friday, November 13, 2015 ORANGE
5:00 pm S63 MINORITIES FC at MILK
5:45 pm S62 HESKEY TIME at CLUB OHIO BLACK HSB
6:30 pm S62 TWO DADS FC at CATZ
7:15 pm S79 TUMFC GREEN at WCSA DYNAMITE
8:00 pm S74 LAKOTA FC RED LASERS at TUMFC THORNS
8:45 pm S85 G02 RAPIDS at WCSA RED 1
9:30 pm S85 WCSA SILVER G14 at THE BLITZ
Friday, November 13, 2015 RED
5:00 pm S63 TIKI TAKA FC at GOALS R US
5:45 pm S62 DEEZ FUTS at CLUB OHIO GREEN HSB
6:30 pm S62 MAGOOS at SEATTLE POUNDERS
7:15 pm S74 TUMFC REIGN at HOTSHOTS
8:00 pm S74 WCSA WHITE LIGHTNING at THUNDER YELLOW
8:45 pm S70 CSA PREMIER B14 at MANCHESTER UNITED
9:30 pm S70 BOMB SQUAD at DEL CID SATELLITES
Friday, November 13, 2015 YELLOW
5:00 pm S63 WCSA ELITE 1 at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S60 CU FULHAM at CINCI RAIDERS
6:30 pm S60 SHARKS at WCSA ELITE 2
7:15 pm S79 AC MILAN at CSA SNOW KICKERS
8:00 pm S75 CU REAL SOCIEDAD at VALENCIA 2
8:45 pm S74 LAKOTA FC RED LASERS at TUMFC GREEN LIGHTING
9:30 pm S85 OHIO ELITE G14 at FUTSAL DIVAS
Friday, November 20, 2015 DK BLUE
5:00 pm S63 SMOKE at MINORITIES FC
5:45 pm S60 WCSA ELITE 2 at CINCI RAIDERS
6:30 pm S76 KFC at CLUB OHIO BLACK 17
7:15 pm S79 WCSA DYNAMITE at AC MILAN
8:00 pm S74 TUMFC THORNS at THUNDER YELLOW
8:45 pm S85 WCSA BLACK JOSH at OHIO ELITE G14
9:30 pm S85 FUTSAL DIVAS at G02 RAPIDS
Friday, November 20, 2015 GREEN
5:00 pm S76 LADY EAGLES FC at CLUB OHIO BLACK 15
5:45 pm S76 FURY at CU BLAZE
6:30 pm S75 VALENCIA 1 at WCSA ELITE 1 GIRLS
7:15 pm S75 WC RED at CU REAL SOCIEDAD
8:00 pm S71 FARM BOYZ at NORTHSTAR
8:45 pm S70 DEL CID SATELLITES at CSA PREMIER B14
Friday, November 20, 2015 LT BLUE
5:00 pm S76 FUSION at CLUB OHIO GREEN 17
5:45 pm S76 CLUB OHIO GREEN 15 at WCSA G00 ELITE
6:30 pm S72 NEWCASTLE at STRIKE FORCE
7:15 pm S72 CU SYC/MASON at WCSA BLUE
8:00 pm S71 WCSA RED 1 B14 at HAWKS
8:45 pm S71 LIVERPOOL at WCSA RED 2 B14
Friday, November 20, 2015 ORANGE
5:00 pm S63 ATLETICO BOMBERS at GOALS R US
5:45 pm S62 CLUB OHIO BLACK HSB at DEEZ FUTS
6:30 pm S62 SEATTLE POUNDERS at HESKEY TIME
7:15 pm S79 TUMFC GREEN at VALENCIA
8:00 pm S74 TUMFC FLASH at WCSA WHITE LIGHTNING
8:45 pm S85 THE BLITZ at WCSA BLACK LISA
9:30 pm S85 WOLFPACK at IMPACT 14
Friday, November 20, 2015 RED
5:00 pm S63 THICK BOYS FC at TIKI TAKA FC
5:45 pm S62 CATZ at MAGOOS
6:30 pm S62 CLUB OHIO GREEN HSB at TWO DADS FC
7:15 pm S74 HOTSHOTS at WCSA SILVER
8:00 pm S74 TUMFC GREEN LIGHTING at LAKOTA FC RED LASERS
8:45 pm S70 BOMB SQUAD at BSC ELITE
9:30 pm S70 MANCHESTER UNITED at QUALITY EXTERIOR
Friday, November 20, 2015 YELLOW
5:00 pm S63 MILK at WCSA ELITE 1
5:45 pm S60 CSA PREMIER at CU FULHAM
6:30 pm S60 FAKE MADRID at SHARKS
7:15 pm S79 CSA SNOW KICKERS at BAYERN
8:00 pm S75 WCSA ELITE 2 GIRLS at VALENCIA 2
8:45 pm S74 TUMFC REIGN at HOTSHOTS
9:30 pm S85 WCSA RED 1 at WCSA SILVER G14
Thursday, December 3, 2015 DK BLUE
5:30 pm S5 LAKERS 3RD at WOLVES-SEALS
6:30 pm S16 WOLVES-LEVIN at SA SKILLS ACA
7:30 pm S113 CHINCHILLAS 8 at WOLVES-SPRIGGS
8:30 pm S113 LITTLE MIAMI - WITT at WOLVES-BHop
Thursday, December 3, 2015 GREEN
8:30 pm S34 FENWICK FALCANS 6 at MASON WARRIORS 6
Thursday, December 3, 2015 ORANGE
5:30 pm S22 MASON WARRIORS 5 at TITANS 5
6:30 pm S34 LM-KIPER at WOLVES-KROGER
7:30 pm S22 LM-DOOLEY at WOLVES-ADLETA
8:30 pm S93 Wii NOT FIT TH at HASH SLINGING SPLASHERS
Thursday, December 3, 2015 RED
8:00 pm S22 LAKERS 5 at LM-WILLIAMS
Thursday, December 3, 2015 YELLOW
5:30 pm S5 FALCON 3RD at LITTLE MIAMI
6:30 pm S16 WOLVES-LAUER at IMPACT4
7:30 pm S34 IMPACT 6 at RAMS 6
8:30 pm S93 WOLVES-LG at WHITE CHESTER SCORGASM
Friday, December 4, 2015 DK BLUE
5:00 pm S63 TIKI TAKA FC at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S60 CU FULHAM at WCSA ELITE 2
6:30 pm S76 CU BLAZE at KFC
7:15 pm S79 BAYERN at WCSA DYNAMITE
8:00 pm S74 TUMFC REIGN at TUMFC FLASH
8:45 pm S85 WCSA BLACK LISA at WCSA RED 1
9:30 pm S85 IMPACT 14 at THE BLITZ
Friday, December 4, 2015 GREEN
5:00 pm S76 FURY at LADY EAGLES FC
5:45 pm S76 CLUB OHIO BLACK 15 at CLUB OHIO BLACK 17
6:30 pm S75 CU REAL SOCIEDAD at VALENCIA 1
7:15 pm S75 WCSA ELITE 1 GIRLS at WC RED
8:00 pm S71 NORTHSTAR at WCSA RED 1 B14
Friday, December 4, 2015 LT BLUE
5:00 pm S76 CLUB OHIO GREEN 15 at CLUB OHIO GREEN 17
5:45 pm S76 WCSA G00 ELITE at FUSION
6:30 pm S72 NEWCASTLE at WCSA BLUE
7:15 pm S72 STRIKE FORCE at CU SYC/MASON
8:00 pm S71 HAWKS at LIVERPOOL
8:45 pm S71 WCSA RED 2 B14 at FARM BOYZ
Friday, December 4, 2015 ORANGE
5:00 pm S63 MINORITIES FC at THICK BOYS FC
5:45 pm S62 TWO DADS FC at MAGOOS
6:30 pm S62 CLUB OHIO GREEN HSB at CLUB OHIO BLACK HSB
7:15 pm S79 VALENCIA at CSA SNOW KICKERS
8:00 pm S74 THUNDER YELLOW at TUMFC GREEN LIGHTING
8:45 pm S85 G02 RAPIDS at WCSA BLACK JOSH
9:30 pm S85 WCSA SILVER G14 at FUTSAL DIVAS
Friday, December 4, 2015 RED
5:00 pm S63 WCSA ELITE 1 at SMOKE
5:45 pm S62 HESKEY TIME at CATZ
6:30 pm S62 DEEZ FUTS at SEATTLE POUNDERS
7:15 pm S74 WCSA SILVER at TUMFC THORNS
8:00 pm S74 WCSA WHITE LIGHTNING at HOTSHOTS
8:45 pm S70 QUALITY EXTERIOR at DEL CID SATELLITES
9:30 pm S70 BSC ELITE at MANCHESTER UNITED
Friday, December 4, 2015 YELLOW
5:00 pm S63 GOALS R US at MILK
5:45 pm S60 SHARKS at CSA PREMIER
6:30 pm S60 CINCI RAIDERS at FAKE MADRID
7:15 pm S79 AC MILAN at TUMFC GREEN
8:00 pm S75 VALENCIA 2 at WCSA ELITE 2 GIRLS
8:45 pm S70 CSA PREMIER B14 at BOMB SQUAD
9:30 pm S85 WCSA RED 2 at WOLFPACK
Saturday, December 5, 2015 DK BLUE
11:30 am S105 SAUCE SQUAD at CATERPILLARS
12:30 pm S104 FREEBALLERS at WOLVES LUKE
1:30 pm S107 PENS at LIBERTY LIGHTING
2:30 pm S104 HORNY RHINOS at COOKIES AND KAREEM
3:30 pm S107 PENS at LEBRON RISING STARS
Saturday, December 5, 2015 GREEN
11:30 am S105 CHINCHILLAS HS at BRICK SQUAD
12:30 pm S104 HORNY RHINOS at CINCINNATI CHILI
1:30 pm S106 ST COLUMBAN WIZARDS at BENCHWARMERS
2:30 pm S106 ROUND RYAN'S at THE PHYSICAL
Saturday, December 5, 2015 LT BLUE
11:30 am S105 CINCINNATI CELTICS at WOLVES-HOPTON SAT
12:30 pm S104 COOKIES AND KAREEM at CINCY CHIEFS
1:30 pm S106 GOATS1 at Wii NOT FIT
2:30 pm S104 TMT at WOLVES LUKE
Saturday, December 5, 2015 ORANGE
11:30 am S106 Wii NOT FIT at THE PHYSICAL
12:30 pm S106 ROUND RYAN'S at WHITE MAGIC
1:30 pm S105 BRICK SQUAD at CINCINNATI CELTICS
2:30 pm S104 CINCY SQUIRTERS at CINCINNATI CHILI
3:30 pm S107 MALTESE TIGERS at QUEEN CITY FRIENDS
Saturday, December 5, 2015 RED
11:30 am S106 ST COLUMBAN WIZARDS at CINCY SNIPERS
12:30 pm S107 PREMATURE SHOOTERS at QUEEN CITY FRIENDS
1:30 pm S105 BUCKETS BASKETBALL at SAUCE SQUAD
Saturday, December 5, 2015 YELLOW
12:30 pm S107 D -LEAGUE REJECTS at LEBRON RISING STARS
1:30 pm S105 CATERPILLARS at CHINCHILLAS HS
2:30 pm S104 FREEBALLERS at CINCY CHIEFS
3:30 pm S107 PREMATURE SHOOTERS at D -LEAGUE REJECTS
Sunday, December 6, 2015 DK BLUE
7:30 pm S52 TEAM LEBOWSKI at MILK MEN
8:30 pm S52 PIPPEN AINT EZ at BMI CREW
Sunday, December 6, 2015 ORANGE
7:30 pm S52 DAB CITY at BLAKESTERS
8:30 pm S52 SUPA HOT FIRE at MONEY TALKS
Sunday, December 6, 2015 YELLOW
7:30 pm S52 SHOCK THE NATION at UNCLE DREW BOYS
8:30 pm S52 RE SPORTS at CLERMONT COUNTY FINEST
Thursday, December 10, 2015 DK BLUE
5:30 pm S5 LITTLE MIAMI at LAKERS 3RD
6:30 pm S16 IMPACT4 at WOLVES-LEVIN
7:30 pm S113 WOLVES-SHAW at WOLVES-BHop
8:30 pm S113 WOLVES-SPRIGGS at FENWICK FALCONS 8
Thursday, December 10, 2015 GREEN
8:30 pm S34 WOLVES-KROGER at IMPACT 6
Thursday, December 10, 2015 ORANGE
5:30 pm S22 TITANS 5 at WOLVES-BARNES
6:30 pm S34 FENWICK FALCANS 6 at LM-KIPER
7:30 pm S22 WOLVES-ADLETA at MASON WARRIORS 5
8:30 pm S93 WHITE CHESTER SCORGASM at SHOOTERZZZ
Thursday, December 10, 2015 RED
8:00 pm S22 LM-WILLIAMS at LM-DOOLEY
Thursday, December 10, 2015 YELLOW
5:30 pm S5 WOLVES-SEALS at FALCON 3RD
6:30 pm S16 SA SKILLS ACA at LITTLE MIAMI-WITTENAUER
7:30 pm S34 MASON WARRIORS 6 at RAMS 6
8:30 pm S93 HASH SLINGING SPLASHERS at WOLVES-LG
Friday, December 11, 2015 DK BLUE
5:00 pm S63 SMOKE at GOALS R US
5:45 pm S60 SHARKS at CU FULHAM
6:30 pm S76 KFC at WCSA G00 ELITE
7:15 pm S79 AC MILAN at VALENCIA
8:00 pm S74 TUMFC THORNS at WCSA WHITE LIGHTNING
8:45 pm S85 THE BLITZ at WCSA RED 2
9:30 pm S85 WCSA BLACK JOSH at WCSA SILVER G14
Friday, December 11, 2015 GREEN
5:00 pm S76 CLUB OHIO GREEN 17 at CLUB OHIO BLACK 15
5:45 pm S76 LADY EAGLES FC at CLUB OHIO GREEN 15
6:30 pm S75 WCSA ELITE 2 GIRLS at VALENCIA 1
7:15 pm S75 WC RED at VALENCIA 2
8:00 pm S71 NORTHSTAR at HAWKS
Friday, December 11, 2015 LT BLUE
5:00 pm S76 FUSION at FURY
5:45 pm S76 CLUB OHIO BLACK 17 at CU BLAZE
6:30 pm S72 CU SYC/MASON at NEWCASTLE
7:15 pm S72 WCSA BLUE at STRIKE FORCE
8:00 pm S71 WCSA RED 1 B14 at WCSA RED 2 B14
8:45 pm S71 FARM BOYZ at LIVERPOOL
Friday, December 11, 2015 ORANGE
5:00 pm S63 MINORITIES FC at TIKI TAKA FC
5:45 pm S62 SEATTLE POUNDERS at CATZ
6:30 pm S62 CLUB OHIO BLACK HSB at MAGOOS
7:15 pm S79 WCSA DYNAMITE at CSA SNOW KICKERS
8:00 pm S74 LAKOTA FC RED LASERS at THUNDER YELLOW
8:45 pm S85 OHIO ELITE G14 at G02 RAPIDS
9:30 pm S85 FUTSAL DIVAS at WCSA BLACK LISA
Friday, December 11, 2015 RED
5:00 pm S63 MILK at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S62 DEEZ FUTS at TWO DADS FC
6:30 pm S62 CLUB OHIO GREEN HSB at HESKEY TIME
7:15 pm S74 TUMFC GREEN LIGHTING at WCSA SILVER
8:00 pm S74 HOTSHOTS at TUMFC REIGN
8:45 pm S70 BOMB SQUAD at QUALITY EXTERIOR
9:30 pm S70 CSA PREMIER B14 at BSC ELITE
Friday, December 11, 2015 YELLOW
5:00 pm S63 THICK BOYS FC at WCSA ELITE 1
5:45 pm S60 FAKE MADRID at WCSA ELITE 2
6:30 pm S60 CSA PREMIER at CINCI RAIDERS
7:15 pm S79 TUMFC GREEN at BAYERN
8:00 pm S75 WCSA ELITE 1 GIRLS at CU REAL SOCIEDAD
8:45 pm S70 DEL CID SATELLITES at MANCHESTER UNITED
9:30 pm S85 WCSA RED 1 at IMPACT 14
Saturday, December 12, 2015 DK BLUE
11:30 am S105 WOLVES-HOPTON SAT at CHINCHILLAS HS
12:30 pm S104 CINCY CHIEFS at TMT
1:30 pm S107 LEBRON RISING STARS at PREMATURE SHOOTERS
2:30 pm S104 CINCINNATI CHILI at WOLVES LUKE
Saturday, December 12, 2015 GREEN
11:30 am S105 CATERPILLARS at BUCKETS BASKETBALL
12:30 pm S104 WOLVES LUKE at CINCY SQUIRTERS
1:30 pm S106 Wii NOT FIT at ROUND RYAN'S
2:30 pm S107 D -LEAGUE REJECTS at MALTESE TIGERS
3:30 pm S104 HORNY RHINOS at TMT
Saturday, December 12, 2015 LT BLUE
11:30 am S105 BRICK SQUAD at SAUCE SQUAD
12:30 pm S104 CINCINNATI CHILI at FREEBALLERS
1:30 pm S106 BENCHWARMERS at WHITE MAGIC
2:30 pm S107 LIBERTY LIGHTING at QUEEN CITY FRIENDS
Saturday, December 12, 2015 ORANGE
11:30 am S106 WHITE MAGIC at ST COLUMBAN WIZARDS
12:30 pm S106 THE PHYSICAL at GOATS1
1:30 pm S105 BRICK SQUAD at CHINCHILLAS HS
2:30 pm S104 COOKIES AND KAREEM at FREEBALLERS
Saturday, December 12, 2015 RED
11:30 am S106 BENCHWARMERS at ROUND RYAN'S
12:30 pm S107 LIBERTY LIGHTING at MALTESE TIGERS
1:30 pm S105 CATERPILLARS at SAUCE SQUAD
2:30 pm S106 WHITE MAGIC at CINCY SNIPERS
Saturday, December 12, 2015 YELLOW
11:30 am S106 CINCY SNIPERS at Wii NOT FIT
12:30 pm S107 QUEEN CITY FRIENDS at PENS
1:30 pm S105 WOLVES-HOPTON SAT at CINCINNATI CELTICS
2:30 pm S104 CINCY CHIEFS at CINCY SQUIRTERS
Sunday, December 13, 2015 DK BLUE
7:30 pm S52 MILK MEN at PIPPEN AINT EZ
8:30 pm S52 UNCLE DREW BOYS at TEAM LEBOWSKI
Sunday, December 13, 2015 ORANGE
7:30 pm S52 BMI CREW at RE SPORTS
8:30 pm S52 CLERMONT COUNTY FINEST at SUPA HOT FIRE
Sunday, December 13, 2015 YELLOW
7:30 pm S52 ALCOBALLICS at DAB CITY
8:30 pm S52 BLAKESTERS at SHOCK THE NATION
Thursday, December 17, 2015 DK BLUE
5:30 pm S5 FALCON 3RD at LAKERS 3RD
6:30 pm S16 LITTLE MIAMI-WITTENAUER at IMPACT4
7:30 pm S113 WOLVES-BHop at FENWICK FALCONS 8
8:30 pm S113 CHINCHILLAS 8 at WOLVES-SHAW
Thursday, December 17, 2015 LT BLUE
5:30 pm S113 FENWICK FALCONS 8 at WOLVES-SPRIGGS
6:30 pm S93 Wii NOT FIT TH at SHOOTERZZZ
7:30 pm S113 WOLVES-SPRIGGS at LITTLE MIAMI - WITT
8:30 pm S34 RAMS 6 at LM-KIPER
Thursday, December 17, 2015 ORANGE
5:30 pm S22 LM-DOOLEY at LAKERS 5
6:30 pm S34 MASON WARRIORS 6 at IMPACT 6
7:30 pm S22 MASON WARRIORS 5 at LM-WILLIAMS
8:30 pm S93 WOLVES-LG at Wii NOT FIT TH
Thursday, December 17, 2015 RED
8:00 pm S22 WOLVES-BARNES at WOLVES-ADLETA
Thursday, December 17, 2015 YELLOW
5:30 pm S5 WOLVES-SEALS at LITTLE MIAMI
6:30 pm S16 WOLVES-LEVIN at WOLVES-LAUER
7:30 pm S34 WOLVES-KROGER at FENWICK FALCANS 6
8:30 pm S93 SHOOTERZZZ at HASH SLINGING SPLASHERS
Friday, December 18, 2015 DK BLUE
5:00 pm S63 WCSA ELITE 1 at MINORITIES FC
5:45 pm S60 CU FULHAM at FAKE MADRID
6:30 pm S76 CLUB OHIO GREEN 15 at CU BLAZE
7:15 pm S79 TUMFC GREEN at CSA SNOW KICKERS
8:00 pm S74 WCSA WHITE LIGHTNING at TUMFC GREEN LIGHTING
8:45 pm S85 IMPACT 14 at FUTSAL DIVAS
9:30 pm S85 WCSA RED 2 at WCSA RED 1
Friday, December 18, 2015 GREEN
5:00 pm S76 LADY EAGLES FC at FUSION
5:45 pm S76 CLUB OHIO BLACK 15 at CLUB OHIO GREEN 17
6:30 pm S75 CU REAL SOCIEDAD at WCSA ELITE 2 GIRLS
7:15 pm S75 WCSA ELITE 1 GIRLS at VALENCIA 2
8:00 pm S71 NORTHSTAR at WCSA RED 2 B14
8:45 pm S70 CSA PREMIER B14 at QUALITY EXTERIOR
9:30 pm S85 G02 RAPIDS at THE BLITZ
Friday, December 18, 2015 LT BLUE
5:00 pm S76 WCSA G00 ELITE at CLUB OHIO BLACK 17
5:45 pm S76 FURY at KFC
6:30 pm S72 WCSA BLUE at CU SYC/MASON
7:15 pm S72 STRIKE FORCE at NEWCASTLE
8:00 pm S71 HAWKS at FARM BOYZ
8:45 pm S71 WCSA RED 1 B14 at LIVERPOOL
Friday, December 18, 2015 ORANGE
5:00 pm S63 ATLETICO BOMBERS at SMOKE
5:45 pm S62 MAGOOS at CLUB OHIO GREEN HSB
6:30 pm S62 HESKEY TIME at DEEZ FUTS
7:15 pm S79 AC MILAN at BAYERN
8:00 pm S74 TUMFC REIGN at TUMFC THORNS
8:45 pm S85 WOLFPACK at THE BLITZ
9:30 pm S85 WCSA SILVER G14 at OHIO ELITE G14
Friday, December 18, 2015 RED
5:00 pm S63 GOALS R US at THICK BOYS FC
5:45 pm S62 TWO DADS FC at SEATTLE POUNDERS
6:30 pm S62 CATZ at CLUB OHIO BLACK HSB
7:15 pm S74 TUMFC FLASH at HOTSHOTS
8:00 pm S74 WCSA SILVER at LAKOTA FC RED LASERS
8:45 pm S70 BOMB SQUAD at MANCHESTER UNITED
9:30 pm S70 BSC ELITE at DEL CID SATELLITES
Friday, December 18, 2015 YELLOW
5:00 pm S63 TIKI TAKA FC at MILK
5:45 pm S60 SHARKS at CINCI RAIDERS
6:30 pm S60 CSA PREMIER at WCSA ELITE 2
7:15 pm S79 VALENCIA at WCSA DYNAMITE
8:00 pm S75 WC RED at VALENCIA 1
8:45 pm S74 THUNDER YELLOW at TUMFC THORNS
9:30 pm S85 WCSA BLACK LISA at WCSA BLACK JOSH
Sunday, December 20, 2015 DK BLUE
8:30 pm S52 MILK MEN at ALCOBALLICS
Sunday, December 20, 2015 LT BLUE
8:30 pm S52 CLERMONT COUNTY FINEST at SHOCK THE NATION
Sunday, December 20, 2015 ORANGE
8:30 pm S52 MONEY TALKS at TEAM LEBOWSKI
Sunday, December 20, 2015 RED
8:30 pm S52 UNCLE DREW BOYS at PIPPEN AINT EZ
Sunday, December 20, 2015 YELLOW
8:30 pm S52 BMI CREW at DAB CITY
Sunday, January 3, 2016 DK BLUE
7:30 pm S52 SUPA HOT FIRE at BMI CREW
8:30 pm S52 SHOCK THE NATION at ALCOBALLICS
Sunday, January 3, 2016 ORANGE
7:30 pm S52 PIPPEN AINT EZ at UNCLE DREW BOYS
8:30 pm S52 RE SPORTS at MILK MEN
Sunday, January 3, 2016 YELLOW
7:30 pm S52 MONEY TALKS at CLERMONT COUNTY FINEST
8:30 pm S52 TEAM LEBOWSKI at BLAKESTERS
Thursday, January 7, 2016 DK BLUE
5:30 pm S5 LITTLE MIAMI at FALCON 3RD
6:30 pm S16 WOLVES-LAUER at LITTLE MIAMI-WITTENAUER
7:30 pm S113 FENWICK FALCONS 8 at CHINCHILLAS 8
8:30 pm S113 WOLVES-BHop at LITTLE MIAMI - WITT
Thursday, January 7, 2016 ORANGE
5:30 pm S22 WOLVES-ADLETA at TITANS 5
6:30 pm S34 MASON WARRIORS 6 at WOLVES-KROGER
7:30 pm S22 LAKERS 5 at MASON WARRIORS 5
8:30 pm S93 HASH SLINGING SPLASHERS at WHITE CHESTER SCORGASM
Thursday, January 7, 2016 RED
8:00 pm S22 LM-WILLIAMS at WOLVES-BARNES
Thursday, January 7, 2016 YELLOW
5:30 pm S5 WOLVES-SEALS at LAKERS 3RD
6:30 pm S16 IMPACT4 at SA SKILLS ACA
7:30 pm S34 IMPACT 6 at FENWICK FALCANS 6
8:30 pm S93 Wii NOT FIT TH at SHOOTERZZZ
Friday, January 8, 2016 DK BLUE
5:00 pm S63 THICK BOYS FC at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S60 FAKE MADRID at CSA PREMIER
6:30 pm S76 KFC at LADY EAGLES FC
7:15 pm S79 BAYERN at VALENCIA
8:00 pm S74 THUNDER YELLOW at WCSA SILVER
8:45 pm S85 OHIO ELITE G14 at WCSA BLACK LISA
9:30 pm S85 FUTSAL DIVAS at WCSA RED 2
Friday, January 8, 2016 GREEN
5:00 pm S76 FUSION at CLUB OHIO GREEN 15
5:45 pm S76 CLUB OHIO GREEN 17 at WCSA G00 ELITE
6:30 pm S75 VALENCIA 1 at WCSA ELITE 1 GIRLS
7:15 pm S75 VALENCIA 2 at CU REAL SOCIEDAD
8:00 pm S71 FARM BOYZ at WCSA RED 1 B14
8:45 pm S70 QUALITY EXTERIOR at BSC ELITE
Friday, January 8, 2016 LT BLUE
5:00 pm S76 CLUB OHIO BLACK 17 at FURY
5:45 pm S76 CLUB OHIO BLACK 15 at CU BLAZE
6:30 pm S72 WCSA BLUE at NEWCASTLE
7:15 pm S72 CU SYC/MASON at STRIKE FORCE
8:00 pm S71 LIVERPOOL at NORTHSTAR
8:45 pm S71 WCSA RED 2 B14 at HAWKS
Friday, January 8, 2016 ORANGE
5:00 pm S63 WCSA ELITE 1 at TIKI TAKA FC
5:45 pm S62 CLUB OHIO GREEN HSB at CATZ
6:30 pm S62 HESKEY TIME at TWO DADS FC
7:15 pm S79 CSA SNOW KICKERS at AC MILAN
8:00 pm S74 TUMFC THORNS at TUMFC FLASH
8:45 pm S85 WCSA RED 1 at WOLFPACK
9:30 pm S85 WCSA BLACK JOSH at IMPACT 14
Friday, January 8, 2016 RED
5:00 pm S63 SMOKE at MILK
5:45 pm S62 CLUB OHIO BLACK HSB at SEATTLE POUNDERS
6:30 pm S62 DEEZ FUTS at MAGOOS
7:15 pm S74 TUMFC GREEN LIGHTING at TUMFC REIGN
8:00 pm S74 LAKOTA FC RED LASERS at WCSA WHITE LIGHTNING
8:45 pm S70 MANCHESTER UNITED at CSA PREMIER B14
9:30 pm S70 DEL CID SATELLITES at BOMB SQUAD
Friday, January 8, 2016 YELLOW
5:00 pm S63 MINORITIES FC at GOALS R US
5:45 pm S60 CINCI RAIDERS at CU FULHAM
6:30 pm S60 WCSA ELITE 2 at SHARKS
7:15 pm S79 WCSA DYNAMITE at TUMFC GREEN
8:00 pm S75 WCSA ELITE 2 GIRLS at WC RED
8:45 pm S74 WCSA SILVER at HOTSHOTS
9:30 pm S85 G02 RAPIDS at WCSA SILVER G14
Saturday, January 9, 2016 DK BLUE
11:30 am S105 BUCKETS BASKETBALL at BRICK SQUAD
12:30 pm S104 HORNY RHINOS at CINCY SQUIRTERS
1:30 pm S107 PREMATURE SHOOTERS at MALTESE TIGERS
2:30 pm S104 WOLVES LUKE at CINCY CHIEFS
3:30 pm S107 LEBRON RISING STARS at MALTESE TIGERS
Saturday, January 9, 2016 GREEN
11:30 am S105 SAUCE SQUAD at WOLVES-HOPTON SAT
12:30 pm S104 CINCY CHIEFS at TMT
1:30 pm S106 CINCY SNIPERS at GOATS1
2:30 pm S106 ST COLUMBAN WIZARDS at ROUND RYAN'S
Saturday, January 9, 2016 LT BLUE
12:30 pm S104 COOKIES AND KAREEM at WOLVES LUKE
1:30 pm S106 WHITE MAGIC at THE PHYSICAL
2:30 pm S104 CINCINNATI CHILI at TMT
Saturday, January 9, 2016 ORANGE
11:30 am S106 GOATS1 at ST COLUMBAN WIZARDS
1:30 pm S105 SAUCE SQUAD at BRICK SQUAD
2:30 pm S104 CINCY SQUIRTERS at COOKIES AND KAREEM
3:30 pm S107 D -LEAGUE REJECTS at PENS
Saturday, January 9, 2016 RED
11:30 am S106 THE PHYSICAL at BENCHWARMERS
12:30 pm S107 D -LEAGUE REJECTS at LIBERTY LIGHTING
2:30 pm S105 CHINCHILLAS HS at WOLVES-HOPTON SAT
Saturday, January 9, 2016 YELLOW
11:30 am S106 Wii NOT FIT at WHITE MAGIC
12:30 pm S107 LEBRON RISING STARS at QUEEN CITY FRIENDS
1:30 pm S105 BUCKETS BASKETBALL at CATERPILLARS
3:30 pm S107 QUEEN CITY FRIENDS at LIBERTY LIGHTING
Sunday, January 10, 2016 DK BLUE
7:30 pm S52 ALCOBALLICS at TEAM LEBOWSKI
8:30 pm S52 MILK MEN at SUPA HOT FIRE
Sunday, January 10, 2016 ORANGE
7:30 pm S52 BLAKESTERS at PIPPEN AINT EZ
8:30 pm S52 BMI CREW at MONEY TALKS
Sunday, January 10, 2016 YELLOW
7:30 pm S52 DAB CITY at SHOCK THE NATION
8:30 pm S52 UNCLE DREW BOYS at RE SPORTS
Thursday, January 14, 2016 DK BLUE
5:30 pm S5 FALCON 3RD at WOLVES-SEALS
6:30 pm S16 SA SKILLS ACA at WOLVES-LAUER
7:30 pm S113 WOLVES-BHop at CHINCHILLAS 8
8:30 pm S113 LITTLE MIAMI - WITT at FENWICK FALCONS 8
Thursday, January 14, 2016 ORANGE
5:30 pm S22 TITANS 5 at LM-WILLIAMS
6:30 pm S34 RAMS 6 at WOLVES-KROGER
7:30 pm S22 MASON WARRIORS 5 at LM-DOOLEY
8:30 pm S93 SHOOTERZZZ at WOLVES-LG
Thursday, January 14, 2016 RED
8:00 pm S22 WOLVES-BARNES at LAKERS 5
Thursday, January 14, 2016 YELLOW
5:30 pm S5 LAKERS 3RD at LITTLE MIAMI
6:30 pm S16 LITTLE MIAMI-WITTENAUER at WOLVES-LEVIN
7:30 pm S34 LM-KIPER at MASON WARRIORS 6
8:30 pm S93 WHITE CHESTER SCORGASM at Wii NOT FIT TH
Friday, January 15, 2016 DK BLUE
5:00 pm S63 TIKI TAKA FC at SMOKE
5:45 pm S60 CINCI RAIDERS at WCSA ELITE 2
6:30 pm S76 FUSION at KFC
7:15 pm S79 AC MILAN at WCSA DYNAMITE
8:00 pm S74 TUMFC REIGN at LAKOTA FC RED LASERS
8:45 pm S85 WCSA BLACK LISA at G02 RAPIDS
9:30 pm S85 WCSA SILVER G14 at WOLFPACK
Friday, January 15, 2016 GREEN
5:00 pm S76 WCSA G00 ELITE at CLUB OHIO BLACK 15
5:45 pm S76 CLUB OHIO GREEN 15 at CU BLAZE
6:30 pm S75 CU REAL SOCIEDAD at WC RED
7:15 pm S75 WCSA ELITE 1 GIRLS at WCSA ELITE 2 GIRLS
8:00 pm S71 HAWKS at WCSA RED 1 B14
8:45 pm S70 BSC ELITE at BOMB SQUAD
Friday, January 15, 2016 LT BLUE
5:00 pm S76 FURY at CLUB OHIO GREEN 17
5:45 pm S76 LADY EAGLES FC at CLUB OHIO BLACK 17
6:30 pm S72 NEWCASTLE at CU SYC/MASON
7:15 pm S72 STRIKE FORCE at WCSA BLUE
8:00 pm S71 NORTHSTAR at FARM BOYZ
8:45 pm S71 WCSA RED 2 B14 at LIVERPOOL
Friday, January 15, 2016 ORANGE
5:00 pm S63 THICK BOYS FC at MILK
5:45 pm S62 HESKEY TIME at MAGOOS
6:30 pm S62 TWO DADS FC at CLUB OHIO BLACK HSB
7:15 pm S79 VALENCIA at TUMFC GREEN
8:00 pm S74 WCSA WHITE LIGHTNING at THUNDER YELLOW
8:45 pm S85 WCSA RED 2 at WCSA BLACK JOSH
9:30 pm S85 THE BLITZ at WCSA RED 1
Friday, January 15, 2016 RED
5:00 pm S63 WCSA ELITE 1 at GOALS R US
5:45 pm S62 DEEZ FUTS at CATZ
6:30 pm S62 CLUB OHIO GREEN HSB at SEATTLE POUNDERS
7:15 pm S74 HOTSHOTS at TUMFC THORNS
8:00 pm S74 TUMFC FLASH at TUMFC GREEN LIGHTING
8:45 pm S70 CSA PREMIER B14 at DEL CID SATELLITES
9:30 pm S70 QUALITY EXTERIOR at MANCHESTER UNITED
Friday, January 15, 2016 YELLOW
5:00 pm S63 MINORITIES FC at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S60 CU FULHAM at CSA PREMIER
6:30 pm S60 SHARKS at FAKE MADRID
7:15 pm S79 BAYERN at CSA SNOW KICKERS
8:00 pm S75 VALENCIA 2 at VALENCIA 1
8:45 pm S85 WOLFPACK at FUTSAL DIVAS
9:30 pm S85 IMPACT 14 at OHIO ELITE G14
Thursday, January 21, 2016 DK BLUE
5:30 pm S5 LITTLE MIAMI at WOLVES-SEALS
6:30 pm S16 SA SKILLS ACA at WOLVES-LEVIN
7:30 pm S113 WOLVES-SPRIGGS at WOLVES-BHop
8:30 pm S113 WOLVES-SHAW at FENWICK FALCONS 8
Thursday, January 21, 2016 ORANGE
5:30 pm S22 LAKERS 5 at TITANS 5
6:30 pm S34 IMPACT 6 at LM-KIPER
7:30 pm S22 LM-WILLIAMS at WOLVES-ADLETA
8:30 pm S93 WHITE CHESTER SCORGASM at WOLVES-LG
Thursday, January 21, 2016 RED
8:00 pm S22 LM-DOOLEY at WOLVES-BARNES
Thursday, January 21, 2016 YELLOW
5:30 pm S5 LAKERS 3RD at FALCON 3RD
6:30 pm S16 IMPACT4 at WOLVES-LAUER
7:30 pm S34 WOLVES-KROGER at MASON WARRIORS 6
8:30 pm S93 HASH SLINGING SPLASHERS at Wii NOT FIT TH
Friday, January 22, 2016 DK BLUE
5:00 pm S63 ATLETICO BOMBERS at WCSA ELITE 1
5:45 pm S60 CSA PREMIER at SHARKS
6:30 pm S76 KFC at CLUB OHIO BLACK 15
7:15 pm S79 WCSA DYNAMITE at BAYERN
8:00 pm S74 LAKOTA FC RED LASERS at TUMFC FLASH
8:45 pm S85 WCSA BLACK JOSH at WOLFPACK
9:30 pm S85 WCSA SILVER G14 at WCSA BLACK LISA
Friday, January 22, 2016 GREEN
5:00 pm S76 CU BLAZE at FUSION
5:45 pm S76 LADY EAGLES FC at WCSA G00 ELITE
6:30 pm S75 WC RED at WCSA ELITE 1 GIRLS
7:15 pm S75 WCSA ELITE 2 GIRLS at VALENCIA 2
8:00 pm S71 FARM BOYZ at WCSA RED 2 B14
8:45 pm S70 MANCHESTER UNITED at BSC ELITE
Friday, January 22, 2016 LT BLUE
5:00 pm S76 CLUB OHIO BLACK 17 at CLUB OHIO GREEN 15
5:45 pm S76 FURY at CLUB OHIO GREEN 17
6:30 pm S72 NEWCASTLE at STRIKE FORCE
7:15 pm S72 CU SYC/MASON at WCSA BLUE
8:00 pm S71 LIVERPOOL at HAWKS
8:45 pm S71 WCSA RED 1 B14 at NORTHSTAR
Friday, January 22, 2016 ORANGE
5:00 pm S63 GOALS R US at TIKI TAKA FC
5:45 pm S62 CATZ at HESKEY TIME
6:30 pm S62 SEATTLE POUNDERS at DEEZ FUTS
7:15 pm S79 CSA SNOW KICKERS at VALENCIA
8:00 pm S74 THUNDER YELLOW at TUMFC REIGN
8:45 pm S85 G02 RAPIDS at IMPACT 14
9:30 pm S85 OHIO ELITE G14 at WCSA RED 2
Friday, January 22, 2016 RED
5:00 pm S63 MILK at MINORITIES FC
5:45 pm S62 CLUB OHIO BLACK HSB at CLUB OHIO GREEN HSB
6:30 pm S62 MAGOOS at TWO DADS FC
7:15 pm S74 TUMFC GREEN LIGHTING at HOTSHOTS
8:00 pm S74 WCSA SILVER at WCSA WHITE LIGHTNING
8:45 pm S70 DEL CID SATELLITES at QUALITY EXTERIOR
9:30 pm S70 BOMB SQUAD at CSA PREMIER B14
Friday, January 22, 2016 YELLOW
5:00 pm S63 SMOKE at THICK BOYS FC
5:45 pm S60 WCSA ELITE 2 at CU FULHAM
6:30 pm S60 FAKE MADRID at CINCI RAIDERS
7:15 pm S79 TUMFC GREEN at AC MILAN
8:00 pm S75 VALENCIA 1 at CU REAL SOCIEDAD
8:45 pm S85 OHIO ELITE G14 at WCSA RED 1
9:30 pm S85 FUTSAL DIVAS at THE BLITZ
Sunday, January 24, 2016 DK BLUE
7:30 pm S52 SUPA HOT FIRE at UNCLE DREW BOYS
8:30 pm S52 CLERMONT COUNTY FINEST at BMI CREW
Sunday, January 24, 2016 ORANGE
7:30 pm S52 RE SPORTS at BLAKESTERS
8:30 pm S52 PIPPEN AINT EZ at ALCOBALLICS
Sunday, January 24, 2016 YELLOW
7:30 pm S52 TEAM LEBOWSKI at DAB CITY
8:30 pm S52 MONEY TALKS at MILK MEN
Thursday, January 28, 2016 DK BLUE
5:30 pm S16 WOLVES-LAUER at LITTLE MIAMI-WITTENAUER
6:30 pm S16 WOLVES-LEVIN at IMPACT4
7:30 pm S113 LITTLE MIAMI - WITT at CHINCHILLAS 8
8:30 pm S113 WOLVES-SHAW at WOLVES-SPRIGGS
Thursday, January 28, 2016 ORANGE
5:30 pm S22 TITANS 5 at LM-DOOLEY
6:30 pm S34 FENWICK FALCANS 6 at RAMS 6
7:30 pm S22 WOLVES-ADLETA at LAKERS 5
8:30 pm S93 WOLVES-LG at HASH SLINGING SPLASHERS
Thursday, January 28, 2016 RED
8:00 pm S22 WOLVES-BARNES at MASON WARRIORS 5
Thursday, January 28, 2016 YELLOW
5:30 pm S5 FALCON 3RD at LITTLE MIAMI
6:30 pm S16 LITTLE MIAMI-WITTENAUER at SA SKILLS ACA
7:30 pm S34 IMPACT 6 at WOLVES-KROGER
8:30 pm S93 SHOOTERZZZ at WHITE CHESTER SCORGASM
Friday, January 29, 2016 DK BLUE
5:00 pm S63 GOALS R US at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S60 CINCI RAIDERS at CSA PREMIER
6:30 pm S76 KFC at CLUB OHIO GREEN 17
7:15 pm S79 CSA SNOW KICKERS at WCSA DYNAMITE
8:00 pm S74 LAKOTA FC RED LASERS at HOTSHOTS
8:45 pm S85 THE BLITZ at WCSA BLACK JOSH
9:30 pm S85 WCSA RED 2 at G02 RAPIDS
Friday, January 29, 2016 GREEN
5:00 pm S76 CLUB OHIO GREEN 15 at CLUB OHIO BLACK 17
5:45 pm S76 FURY at WCSA G00 ELITE
6:30 pm S75 VALENCIA 2 at WC RED
7:15 pm S75 VALENCIA 1 at WCSA ELITE 2 GIRLS
8:00 pm S71 HAWKS at NORTHSTAR
8:45 pm S70 QUALITY EXTERIOR at BOMB SQUAD
Friday, January 29, 2016 LT BLUE
5:00 pm S76 LADY EAGLES FC at CU BLAZE
5:45 pm S76 FUSION at CLUB OHIO BLACK 15
6:30 pm S72 STRIKE FORCE at CU SYC/MASON
7:15 pm S72 NEWCASTLE at WCSA BLUE
8:00 pm S71 WCSA RED 2 B14 at WCSA RED 1 B14
8:45 pm S71 LIVERPOOL at FARM BOYZ
Friday, January 29, 2016 ORANGE
5:00 pm S63 WCSA ELITE 1 at MILK
5:45 pm S62 TWO DADS FC at CLUB OHIO GREEN HSB
6:30 pm S62 MAGOOS at CATZ
7:15 pm S79 BAYERN at TUMFC GREEN
8:00 pm S74 WCSA SILVER at TUMFC REIGN
8:45 pm S85 WCSA RED 1 at FUTSAL DIVAS
9:30 pm S85 WOLFPACK at OHIO ELITE G14
Friday, January 29, 2016 RED
5:00 pm S63 TIKI TAKA FC at THICK BOYS FC
5:45 pm S62 HESKEY TIME at SEATTLE POUNDERS
6:30 pm S62 DEEZ FUTS at CLUB OHIO BLACK HSB
7:15 pm S74 TUMFC GREEN LIGHTING at TUMFC THORNS
8:00 pm S74 THUNDER YELLOW at TUMFC FLASH
8:45 pm S70 BSC ELITE at CSA PREMIER B14
9:30 pm S70 MANCHESTER UNITED at DEL CID SATELLITES
Friday, January 29, 2016 YELLOW
5:00 pm S63 MINORITIES FC at SMOKE
5:45 pm S60 WCSA ELITE 2 at FAKE MADRID
6:30 pm S60 CU FULHAM at SHARKS
7:15 pm S79 VALENCIA at AC MILAN
8:00 pm S75 CU REAL SOCIEDAD at WCSA ELITE 1 GIRLS
8:45 pm S85 WCSA BLACK LISA at WCSA RED 2
9:30 pm S85 IMPACT 14 at WCSA SILVER G14
Saturday, January 30, 2016 DK BLUE
11:30 am S105 BRICK SQUAD at CATERPILLARS
12:30 pm S104 HORNY RHINOS at CINCY CHIEFS
1:30 pm S107 MALTESE TIGERS at LIBERTY LIGHTING
2:30 pm S104 CINCINNATI CHILI at COOKIES AND KAREEM
3:30 pm S107 MALTESE TIGERS at D -LEAGUE REJECTS
Saturday, January 30, 2016 GREEN
11:30 am S105 CINCINNATI CELTICS at SAUCE SQUAD
12:30 pm S104 FREEBALLERS at CINCINNATI CHILI
1:30 pm S106 CINCY SNIPERS at ROUND RYAN'S
2:30 pm S106 THE PHYSICAL at ST COLUMBAN WIZARDS
Saturday, January 30, 2016 LT BLUE
11:30 am S105 WOLVES-HOPTON SAT at BUCKETS BASKETBALL
12:30 pm S104 CINCY SQUIRTERS at TMT
1:30 pm S106 GOATS1 at BENCHWARMERS
Saturday, January 30, 2016 ORANGE
11:30 am S106 ROUND RYAN'S at BENCHWARMERS
12:30 pm S106 ST COLUMBAN WIZARDS at WHITE MAGIC
1:30 pm S105 CINCINNATI CELTICS at BUCKETS BASKETBALL
2:30 pm S104 WOLVES LUKE at HORNY RHINOS
3:30 pm S107 LIBERTY LIGHTING at LEBRON RISING STARS
Saturday, January 30, 2016 RED
11:30 am S106 GOATS1 at THE PHYSICAL
12:30 pm S107 PENS at QUEEN CITY FRIENDS
Saturday, January 30, 2016 YELLOW
11:30 am S106 Wii NOT FIT at CINCY SNIPERS
12:30 pm S107 PREMATURE SHOOTERS at LEBRON RISING STARS
1:30 pm S105 CHINCHILLAS HS at CATERPILLARS
2:30 pm S104 TMT at FREEBALLERS
3:30 pm S107 PENS at PREMATURE SHOOTERS
Sunday, January 31, 2016 DK BLUE
7:30 pm S52 SHOCK THE NATION at TEAM LEBOWSKI
8:30 pm S52 ALCOBALLICS at RE SPORTS
Sunday, January 31, 2016 ORANGE
7:30 pm S52 BLAKESTERS at SUPA HOT FIRE
8:30 pm S52 UNCLE DREW BOYS at MONEY TALKS
Sunday, January 31, 2016 YELLOW
7:30 pm S52 MILK MEN at CLERMONT COUNTY FINEST
8:30 pm S52 DAB CITY at PIPPEN AINT EZ
Thursday, February 4, 2016 DK BLUE
5:30 pm S5 LITTLE MIAMI at LAKERS 3RD
6:30 pm S16 IMPACT4 at LITTLE MIAMI-WITTENAUER
7:30 pm S113 WOLVES-SPRIGGS at WOLVES-SHAW
8:30 pm S113 CHINCHILLAS 8 at WOLVES-BHop
Thursday, February 4, 2016 ORANGE
5:30 pm S22 TITANS 5 at WOLVES-ADLETA
6:30 pm S34 RAMS 6 at FENWICK FALCANS 6
7:30 pm S22 LAKERS 5 at WOLVES-BARNES
8:30 pm S93 HASH SLINGING SPLASHERS at SHOOTERZZZ
Thursday, February 4, 2016 RED
8:00 pm S113 FENWICK FALCONS 8 at LITTLE MIAMI - WITT
Thursday, February 4, 2016 YELLOW
5:30 pm S5 WOLVES-SEALS at FALCON 3RD
6:30 pm S16 WOLVES-LAUER at WOLVES-LEVIN
7:30 pm S34 LM-KIPER at IMPACT 6
8:30 pm S93 Wii NOT FIT TH at WOLVES-LG
Friday, February 5, 2016 DK BLUE
5:00 pm S63 MILK at GOALS R US
5:45 pm S60 FAKE MADRID at CU FULHAM
6:30 pm S76 CLUB OHIO BLACK 17 at KFC
7:15 pm S79 CSA SNOW KICKERS at TUMFC GREEN
8:00 pm S74 TUMFC REIGN at WCSA WHITE LIGHTNING
8:45 pm S85 OHIO ELITE G14 at THE BLITZ
9:30 pm S85 G02 RAPIDS at WOLFPACK
Friday, February 5, 2016 GREEN
5:00 pm S76 CLUB OHIO BLACK 15 at LADY EAGLES FC
5:45 pm S76 WCSA G00 ELITE at CLUB OHIO GREEN 15
6:30 pm S75 WCSA ELITE 2 GIRLS at CU REAL SOCIEDAD
7:15 pm S75 VALENCIA 1 at WC RED
8:00 pm S71 LIVERPOOL at WCSA RED 1 B14
8:45 pm S70 DEL CID SATELLITES at BSC ELITE
9:30 pm S85 WCSA BLACK JOSH at FUTSAL DIVAS
Friday, February 5, 2016 LT BLUE
5:00 pm S76 CU BLAZE at FURY
5:45 pm S76 CLUB OHIO GREEN 17 at FUSION
6:30 pm S72 WCSA BLUE at STRIKE FORCE
7:15 pm S72 CU SYC/MASON at NEWCASTLE
8:00 pm S71 FARM BOYZ at HAWKS
8:45 pm S71 WCSA RED 2 B14 at NORTHSTAR
Friday, February 5, 2016 ORANGE
5:00 pm S63 ATLETICO BOMBERS at TIKI TAKA FC
5:45 pm S62 CLUB OHIO GREEN HSB at DEEZ FUTS
6:30 pm S62 CATZ at TWO DADS FC
7:15 pm S79 BAYERN at AC MILAN
8:00 pm S74 LAKOTA FC RED LASERS at THUNDER YELLOW
8:45 pm S85 WCSA BLACK JOSH at WCSA RED 1
9:30 pm S85 WCSA SILVER G14 at WCSA RED 2
Friday, February 5, 2016 RED
5:00 pm S63 THICK BOYS FC at MINORITIES FC
5:45 pm S62 SEATTLE POUNDERS at MAGOOS
6:30 pm S62 CLUB OHIO BLACK HSB at HESKEY TIME
7:15 pm S74 TUMFC THORNS at HOTSHOTS
8:00 pm S74 TUMFC FLASH at WCSA SILVER
8:45 pm S70 MANCHESTER UNITED at BOMB SQUAD
9:30 pm S70 QUALITY EXTERIOR at CSA PREMIER B14
Friday, February 5, 2016 YELLOW
5:00 pm S63 SMOKE at WCSA ELITE 1
5:45 pm S60 CINCI RAIDERS at SHARKS
6:30 pm S60 WCSA ELITE 2 at CSA PREMIER
7:15 pm S79 WCSA DYNAMITE at VALENCIA
8:00 pm S75 VALENCIA 2 at WCSA ELITE 1 GIRLS
8:45 pm S74 TUMFC GREEN LIGHTING at WCSA WHITE LIGHTNING
9:30 pm S85 WCSA BLACK LISA at IMPACT 14
Saturday, February 6, 2016 DK BLUE
11:30 am S105 BUCKETS BASKETBALL at CINCINNATI CELTICS
1:30 pm S107 LEBRON RISING STARS at PENS
2:30 pm S104 WOLVES LUKE at FREEBALLERS
3:30 pm S107 LIBERTY LIGHTING at PENS
4:30 pm S104 CINCY CHIEFS at FREEBALLERS
Saturday, February 6, 2016 GREEN
11:30 am S105 CATERPILLARS at WOLVES-HOPTON SAT
12:30 pm S104 COOKIES AND KAREEM at HORNY RHINOS
1:30 pm S106 ST COLUMBAN WIZARDS at Wii NOT FIT
2:30 pm S106 BENCHWARMERS at CINCY SNIPERS
Saturday, February 6, 2016 LT BLUE
11:30 am S105 SAUCE SQUAD at CHINCHILLAS HS
12:30 pm S104 CINCINNATI CHILI at CINCY SQUIRTERS
1:30 pm S106 ROUND RYAN'S at GOATS1
2:30 pm S104 CINCY SQUIRTERS at TMT
Saturday, February 6, 2016 ORANGE
11:30 am S106 THE PHYSICAL at ROUND RYAN'S
12:30 pm S106 CINCY SNIPERS at WHITE MAGIC
1:30 pm S105 CATERPILLARS at BRICK SQUAD
2:30 pm S104 CINCINNATI CHILI at HORNY RHINOS
4:30 pm S107 QUEEN CITY FRIENDS at PREMATURE SHOOTERS
Saturday, February 6, 2016 RED
11:30 am S106 Wii NOT FIT at GOATS1
12:30 pm S107 D -LEAGUE REJECTS at PREMATURE SHOOTERS
1:30 pm S105 BUCKETS BASKETBALL at WOLVES-HOPTON SAT
Saturday, February 6, 2016 YELLOW
11:30 am S106 BENCHWARMERS at ST COLUMBAN WIZARDS
12:30 pm S107 QUEEN CITY FRIENDS at MALTESE TIGERS
1:30 pm S105 SAUCE SQUAD at CINCINNATI CELTICS
2:30 pm S104 CINCY CHIEFS at COOKIES AND KAREEM
3:30 pm S107 LEBRON RISING STARS at D -LEAGUE REJECTS
Thursday, February 11, 2016 DK BLUE
5:30 pm S5 FALCON 3RD at LAKERS 3RD
6:30 pm S16 LITTLE MIAMI-WITTENAUER at WOLVES-LAUER
7:30 pm S113 WOLVES-SHAW at LITTLE MIAMI - WITT
8:30 pm S113 WOLVES-SPRIGGS at CHINCHILLAS 8
Thursday, February 11, 2016 ORANGE
5:30 pm S22 WOLVES-BARNES at TITANS 5
6:30 pm S34 RAMS 6 at MASON WARRIORS 6
7:30 pm S22 LM-DOOLEY at LM-WILLIAMS
8:30 pm S93 SHOOTERZZZ at Wii NOT FIT TH
Thursday, February 11, 2016 RED
8:00 pm S22 MASON WARRIORS 5 at WOLVES-ADLETA
Thursday, February 11, 2016 YELLOW
5:30 pm S5 WOLVES-SEALS at LITTLE MIAMI
6:30 pm S16 SA SKILLS ACA at IMPACT4
7:30 pm S34 LM-KIPER at FENWICK FALCANS 6
8:30 pm S93 WHITE CHESTER SCORGASM at HASH SLINGING SPLASHERS
Thursday, February 18, 2016 DK BLUE
5:30 pm S34 RAMS 6 at IMPACT 6
6:30 pm S16 WOLVES-LAUER at SA SKILLS ACA
7:30 pm S113 WOLVES-BHop at WOLVES-SHAW
8:30 pm S113 CHINCHILLAS 8 at LITTLE MIAMI - WITT
Thursday, February 18, 2016 ORANGE
5:30 pm S22 WOLVES-ADLETA at WOLVES-BARNES
6:30 pm S34 MASON WARRIORS 6 at FENWICK FALCANS 6
7:30 pm S22 LAKERS 5 at LM-DOOLEY
8:30 pm S93 Wii NOT FIT TH at WHITE CHESTER SCORGASM
Thursday, February 18, 2016 RED
8:00 pm S22 LM-WILLIAMS at MASON WARRIORS 5
Thursday, February 18, 2016 YELLOW
5:30 pm S5 WOLVES-SEALS at LAKERS 3RD
6:30 pm S16 WOLVES-LEVIN at LITTLE MIAMI-WITTENAUER
7:30 pm S34 WOLVES-KROGER at LM-KIPER
8:30 pm S93 WOLVES-LG at SHOOTERZZZ
Sunday, February 21, 2016 DK BLUE
8:30 pm S52 SHOCK THE NATION at RE SPORTS
9:30 pm S52 SUPA HOT FIRE at ALCOBALLICS
Sunday, February 21, 2016 ORANGE
8:30 pm S52 ALCOBALLICS at MONEY TALKS
9:30 pm S52 CLERMONT COUNTY FINEST at UNCLE DREW BOYS
Sunday, February 21, 2016 YELLOW
8:30 pm S52 DAB CITY at SUPA HOT FIRE
9:30 pm S52 MONEY TALKS at BLAKESTERS
Thursday, February 25, 2016 DK BLUE
5:30 pm S5 LAKERS 3RD at WOLVES-SEALS
6:30 pm S16 WOLVES-LAUER at IMPACT4
7:30 pm S113 CHINCHILLAS 8 at FENWICK FALCONS 8
8:30 pm S113 WOLVES-BHop at WOLVES-SPRIGGS
Thursday, February 25, 2016 ORANGE
5:30 pm S22 MASON WARRIORS 5 at LAKERS 5
6:30 pm S34 IMPACT 6 at MASON WARRIORS 6
7:30 pm S22 WOLVES-BARNES at LM-WILLIAMS
8:30 pm S93 Wii NOT FIT TH at HASH SLINGING SPLASHERS
Thursday, February 25, 2016 RED
8:00 pm S113 LITTLE MIAMI - WITT at WOLVES-SHAW
Thursday, February 25, 2016 YELLOW
5:30 pm S34 FENWICK FALCANS 6 at WOLVES-KROGER
6:30 pm S16 WOLVES-LEVIN at SA SKILLS ACA
7:30 pm S34 LM-KIPER at RAMS 6
8:30 pm S93 WOLVES-LG at WHITE CHESTER SCORGASM
Saturday, February 27, 2016 DK BLUE
11:30 am S105 WOLVES-HOPTON SAT at BRICK SQUAD
12:30 pm S104 HORNY RHINOS at WOLVES LUKE
1:30 pm S107 PENS at D -LEAGUE REJECTS
2:30 pm S104 WOLVES LUKE at CINCINNATI CHILI
3:30 pm S107 LIBERTY LIGHTING at PREMATURE SHOOTERS
Saturday, February 27, 2016 GREEN
11:30 am S105 CHINCHILLAS HS at BUCKETS BASKETBALL
12:30 pm S104 TMT at COOKIES AND KAREEM
1:30 pm S106 BENCHWARMERS at Wii NOT FIT
2:30 pm S106 THE PHYSICAL at CINCY SNIPERS
3:30 pm S105 CHINCHILLAS HS at CINCINNATI CELTICS
Saturday, February 27, 2016 LT BLUE
11:30 am S105 CINCINNATI CELTICS at CATERPILLARS
12:30 pm S104 CINCY SQUIRTERS at CINCY CHIEFS
1:30 pm S106 WHITE MAGIC at GOATS1
2:29 pm S104 FREEBALLERS at TMT
3:45 pm S104 FREEBALLERS at HORNY RHINOS
Saturday, February 27, 2016 ORANGE
11:30 am S106 BENCHWARMERS at GOATS1
12:30 pm S106 CINCY SNIPERS at ST COLUMBAN WIZARDS
1:30 pm S105 BRICK SQUAD at BUCKETS BASKETBALL
3:30 pm S107 QUEEN CITY FRIENDS at D -LEAGUE REJECTS
Saturday, February 27, 2016 RED
11:30 am S106 THE PHYSICAL at Wii NOT FIT
12:30 pm S107 MALTESE TIGERS at LEBRON RISING STARS
1:30 pm S105 WOLVES-HOPTON SAT at SAUCE SQUAD
Saturday, February 27, 2016 YELLOW
11:30 am S106 WHITE MAGIC at ROUND RYAN'S
12:30 pm S107 PREMATURE SHOOTERS at LIBERTY LIGHTING
1:30 pm S105 CINCINNATI CELTICS at CHINCHILLAS HS
2:30 pm S104 COOKIES AND KAREEM at CINCY SQUIRTERS
3:30 pm S107 MALTESE TIGERS at PENS
Sunday, February 28, 2016 DK BLUE
7:30 pm S52 MONEY TALKS at DAB CITY
8:30 pm S52 SUPA HOT FIRE at SHOCK THE NATION
9:30 pm S52 RE SPORTS at DAB CITY
Sunday, February 28, 2016 ORANGE
7:30 pm S52 RE SPORTS at TEAM LEBOWSKI
8:30 pm S52 BMI CREW at BLAKESTERS
9:30 pm S52 PIPPEN AINT EZ at SHOCK THE NATION
Sunday, February 28, 2016 YELLOW
7:30 pm S52 MILK MEN at UNCLE DREW BOYS
8:30 pm S52 CLERMONT COUNTY FINEST at ALCOBALLICS
9:30 pm S52 BMI CREW at MILK MEN
Thursday, March 3, 2016 DK BLUE
5:30 pm S5 LITTLE MIAMI at FALCON 3RD
6:30 pm S16 SA SKILLS ACA at LITTLE MIAMI-WITTENAUER
7:30 pm S113 LITTLE MIAMI - WITT at WOLVES-SPRIGGS
8:30 pm S113 FENWICK FALCONS 8 at WOLVES-BHop
Thursday, March 3, 2016 ORANGE
5:30 pm S22 TITANS 5 at MASON WARRIORS 5
6:30 pm S34 FENWICK FALCANS 6 at IMPACT 6
7:30 pm S22 LM-DOOLEY at TITANS 5
8:30 pm S93 WHITE CHESTER SCORGASM at SHOOTERZZZ
Thursday, March 3, 2016 RED
5:30 pm S22 WOLVES-ADLETA at LM-DOOLEY
6:30 pm S113 FENWICK FALCONS 8 at WOLVES-SHAW
7:30 pm S22 LM-WILLIAMS at LAKERS 5
8:30 pm S113 WOLVES-SHAW at CHINCHILLAS 8
Thursday, March 3, 2016 YELLOW
5:30 pm S34 WOLVES-KROGER at RAMS 6
6:30 pm S16 IMPACT4 at WOLVES-LEVIN
7:30 pm S34 MASON WARRIORS 6 at LM-KIPER
8:30 pm S93 HASH SLINGING SPLASHERS at WOLVES-LG
Sunday, March 6, 2016 DK BLUE
7:30 pm S52 SHOCK THE NATION at MONEY TALKS
8:30 pm S52 ALCOBALLICS at BMI CREW
9:30 pm S52 BLAKESTERS at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, March 6, 2016 ORANGE
7:30 pm S52 TEAM LEBOWSKI at SUPA HOT FIRE
8:30 pm S52 BLAKESTERS at MILK MEN
9:30 pm S52 TEAM LEBOWSKI at PIPPEN AINT EZ
Sunday, March 6, 2016 YELLOW
7:30 pm S52 PIPPEN AINT EZ at RE SPORTS
8:30 pm S52 DAB CITY at CLERMONT COUNTY FINEST
9:30 pm S52 UNCLE DREW BOYS at BMI CREW
Sunday, March 20, 2016 DK BLUE
5:30 pm S27 ST SUE- LOCKE at WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON
6:30 pm S27 MONROE 6 GOLD at CVA JORDAN/MAYA
7:30 pm S26 MONROE 5 GOLD at MONROE 6 GRAY
8:30 pm S42 CVA KRISTI at COUGARS
Sunday, March 20, 2016 GREEN
5:30 pm S26 BEARS at # VOLLEY- SCHULZE
6:30 pm S26 CVA JENNY at LADY CHEETAHS
7:30 pm S26 MONROE 5 BLUE at SHAMROCKS
8:30 pm S27 VOLLEY GIRLZ- PITZER at CVA 11 WHITE JASON
Sunday, March 20, 2016 ORANGE
5:30 pm S11 MONROE 4 GOLD at SMOY HAWKS
6:30 pm S11 WEST VOLLEY GIRLS at SILVER ANGELS
7:30 pm S11 SMOY HAWKS at CVA WILDHAWKE
Sunday, March 20, 2016 RED
5:30 pm S11 EAGLES VOLLEY GIRLZ at MONROE 4 BLUE
6:30 pm S11 MONROE 4 GRAY at UNIKITTIES
7:30 pm S11 PINK CRUSH- TITANS at EAGLES SPARKLE SPIKERZ
Sunday, March 20, 2016 YELLOW
5:30 pm S27 CVA 11 WHITE JASON at KINDRED SPIRIT
6:30 pm S27 MONROE 6 BLUE at VOLLEY GIRLZ- PITZER
7:30 pm S26 TEAM TITANS- PITZER at VOLUNTEERS
8:30 pm S26 ST SUE TITANS 4 at POWER PUFF GIRLS
Thursday, March 31, 2016 DK BLUE
5:30 pm S17 WOLVES LUKE at TEAM ONE PHENOMS
6:30 pm S17 WOLVES - BARNES at CINCY SHOCK 45
7:30 pm S101 REPUBLICANS at D -LEAGUE REJECTS
Thursday, March 31, 2016 ORANGE
5:30 pm S101 WOLVES- HUGHES at MCSHAME
6:30 pm S101 BLUE ASH BLAZE at FIRETRUCKS
7:30 pm S101 CINCINNATI ALLSTARS at THE LOADS
Thursday, March 31, 2016 YELLOW
5:30 pm S39 WOLVES - SPRIGGS Sun at WOLVES SHAW
6:30 pm S101 CAUCASIAN INVASION at NATI SPLATS
7:30 pm S39 WOLVES CUSTER at CHP 8
8:30 pm S101 THE WIZARDS at WOLVES - KAM
Friday, April 1, 2016 DK BLUE
6:00 pm S27 MONROE 6 GOLD at CVA 11 WHITE JASON
7:00 pm S26 MONROE 6 GRAY at ST SUE TITANS 4
8:00 pm S26 TEAM TITANS- PITZER at MONROE 5 GOLD
Friday, April 1, 2016 GREEN
7:00 pm S27 WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON at VOLLEY GIRLZ- PITZER
8:00 pm S26 HOW MAY I SERVE YOU? at MONROE 5 BLUE
Friday, April 1, 2016 LT BLUE
6:00 pm S11 UNIKITTIES at PINK CRUSH- TITANS
7:00 pm S26 BEARS at POWER PUFF GIRLS
8:00 pm S27 PANTHERS 5/6 at ST SUE- LOCKE
Friday, April 1, 2016 ORANGE
6:00 pm S42 CVA WHITE/SILVER at PANTHERS 7/8
7:00 pm S11 MONROE 4 GOLD at WEST VOLLEY GIRLS
Friday, April 1, 2016 YELLOW
6:00 pm S11 SILVER ANGELS at EAGLES SPARKLE SPIKERZ
7:00 pm S27 CVA JORDAN/MAYA at MONROE 6 BLUE
8:00 pm S26 VOLUNTEERS at LADY CHEETAHS
Sunday, April 3, 2016 DK BLUE
9:00 am S11 EAGLES VOLLEY GIRLZ at MONROE 4 GOLD
10:00 am S27 CVA 11 WHITE JASON at KINDRED SPIRIT
11:00 am S11 EAGLES SPARKLE SPIKERZ at EAGLES VOLLEY GIRLZ
12:00 pm S27 CVA 11 WHITE JASON at VOLLEY GIRLZ- PITZER
1:00 pm S26 CVA JENNY at SHAMROCKS
2:00 pm S26 MONROE 5 GOLD at POWER PUFF GIRLS
3:00 pm S26 SHAMROCKS at HOW MAY I SERVE YOU?
4:00 pm S26 POWER PUFF GIRLS at TEAM TITANS- PITZER
5:00 pm S27 VOLLEY GIRLZ- PITZER at CVA JORDAN/MAYA
6:00 pm S11 SMOY HAWKS at PINK CRUSH- TITANS
7:00 pm S42 CVA GREEN HAGGLUND at COUGARS
8:00 pm S27 MONROE 6 GOLD at KINDRED SPIRIT
9:00 pm S56 THE GOATS at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, April 3, 2016 GREEN
9:00 am S26 # VOLLEY- SCHULZE at ST SUE TITANS 4
10:00 am S11 MONROE 4 BLUE at SILVER ANGELS
11:00 am S11 PINK CRUSH- TITANS at MONROE 4 GOLD
12:00 pm S11 SILVER ANGELS at MONROE 4 GRAY
1:00 pm S26 LADY CHEETAHS at MONROE 6 GRAY
2:00 pm S26 # VOLLEY- SCHULZE at TEAM TITANS- PITZER
3:00 pm S26 LADY CHEETAHS at MONROE 5 GOLD
4:00 pm S26 VOLUNTEERS at BEARS
5:00 pm S11 SMOY HAWKS at MONROE 4 GRAY
6:00 pm S42 CVA KRISTI at CVA GREEN HAGGLUND
7:00 pm S27 CVA JORDAN/MAYA at WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON
8:00 pm S42 COUGARS at PANTHERS 7/8
9:00 pm S56 K2 WEST at CINCINNATI TROPICS
Sunday, April 3, 2016 LT BLUE
9:00 am S11 WEST VOLLEY GIRLS at CVA WILDHAWKE
10:00 am S11 EAGLES SPARKLE SPIKERZ at UNIKITTIES
11:00 am S11 MONROE 4 BLUE at WEST VOLLEY GIRLS
12:00 pm S11 UNIKITTIES at CVA WILDHAWKE
1:00 pm S26 MONROE 5 BLUE at VOLUNTEERS
2:00 pm S26 HOW MAY I SERVE YOU? at BEARS
3:00 pm S26 ST SUE TITANS 4 at CVA JENNY
4:00 pm S26 MONROE 6 GRAY at MONROE 5 BLUE
5:00 pm S27 WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON at MONROE 6 BLUE
6:00 pm S27 MONROE 6 BLUE at ST SUE- LOCKE
7:00 pm S42 PANTHERS 7/8 at CVA WHITE/SILVER
8:00 pm S42 CVA WHITE/SILVER at CVA KRISTI
9:00 pm S56 DIBERTS at SUPA HOT FIRE
Sunday, April 3, 2016 ORANGE
12:00 pm S25 GREEN DEVILS at LITTLE MIAMI PANTHERS
1:00 pm S7 FALCONS at R4L
2:00 pm S25 CHP at GREEN DEVILS
3:00 pm S38 WOLVES - SMITH at THUNDERBIRDS
4:00 pm S100 PENS at LOVELAND
5:00 pm S38 MASON SPIDERS at WOLVES - SMITH
6:00 pm S100 PRESTIGE -WORLDWIDE at STRICTLY BUCKETS
7:00 pm S100 LEBRON'S RISING STARS at PENS
8:00 pm S56 MAGIC CITY OB'S at THE REFEREES
9:00 pm S56 TOO BIG at DREAM TEAM AD
Sunday, April 3, 2016 RED
12:00 pm S25 RGB FLAMES - PINK at CHP
1:00 pm S8 OHIO BALLSTARS at PHENOM 3
2:00 pm S25 RGB FLAMES - BLACK at RGB FLAMES - PINK
3:00 pm S100 BANGERS at THE OZARKS
4:00 pm S100 SENECA BALLS CONVENTION at PRESTIGE -WORLDWIDE
5:00 pm S38 THUNDERBIRDS at WOLVES - SPRIGGS
6:00 pm S100 DREAM TEAM HS at BANGERS
7:00 pm S24 WOLVES - REIFSTECK at TITANS - 5
8:00 pm S56 MCCLUSKEY CHEVROLET at CLOESERS
9:00 pm S56 BACKYARD BALLERZ at RED JAGUARS
Sunday, April 3, 2016 YELLOW
12:00 pm S25 WOLVES - PATTON at RGB FLAMES - BLACK
1:00 pm S8 WOLVES CHRONISTER at ST SUE TITANS34
2:00 pm S25 LITTLE MIAMI PANTHERS at WOLVES - PATTON
3:00 pm S100 STRICTLY BUCKETS at LEBRON'S RISING STARS
4:00 pm S100 TEAM BLACKOUT at DREAM TEAM HS
5:00 pm S56 HARDEN THE PAINT! at SMOKING TREES & STROKING THREES
6:00 pm S100 LOVELAND at TEAM BLACKOUT
7:00 pm S100 THE OZARKS at SENECA BALLS CONVENTION
8:00 pm S56 VILLE BOYZ at TALEMED TIGERS
9:00 pm S56 LOB CITY at GOATS1
Thursday, April 7, 2016 DK BLUE
5:30 pm S17 TEAM ONE PHENOMS at WOLVES - BARNES
6:30 pm S17 CINCY SHOCK 45 at WOLVES LUKE
7:30 pm S101 REPUBLICANS at NATI SPLATS
8:30 pm S101 THE WIZARDS at WOLVES- HUGHES
Thursday, April 7, 2016 ORANGE
5:30 pm S101 TEAM ANOTHER ONE at MCSHAME
6:30 pm S101 D -LEAGUE REJECTS at THE LOADS
7:30 pm S101 THE SKIPJACKS at CINCINNATI ALLSTARS
8:30 pm S101 THE SKIPJACKS at TEAM ANOTHER ONE
Thursday, April 7, 2016 YELLOW
5:30 pm S101 WOLVES - KAM at FIRETRUCKS
6:30 pm S39 CHP 8 at WOLVES - SPRIGGS Sun
7:30 pm S39 WOLVES SHAW at WOLVES CUSTER
8:30 pm S101 BLUE ASH BLAZE at CAUCASIAN INVASION
Sunday, April 10, 2016 DK BLUE
5:00 pm S11 SILVER ANGELS at SMOY HAWKS
6:00 pm S26 TEAM TITANS- PITZER at HOW MAY I SERVE YOU?
7:00 pm S26 # VOLLEY- SCHULZE at MONROE 6 GRAY
8:00 pm S42 CVA KRISTI at CVA GREEN HAGGLUND
9:00 pm S56 GOATS1 at MCCLUSKEY CHEVROLET
10:00 pm S56 DREAM TEAM AD at BACKYARD BALLERZ
Sunday, April 10, 2016 GREEN
5:00 pm S26 SHAMROCKS at LADY CHEETAHS
6:00 pm S26 MONROE 5 GOLD at BEARS
7:00 pm S27 CVA JORDAN/MAYA at KINDRED SPIRIT
8:00 pm S26 POWER PUFF GIRLS at CVA JENNY
9:00 pm S56 CLERMONT COUNTY FINEST at MAGIC CITY OB'S
Sunday, April 10, 2016 LT BLUE
7:00 pm S27 PANTHERS 5/6 at ST SUE- LOCKE
8:00 pm S42 COUGARS at CVA WHITE/SILVER
9:00 pm S56 THE REFEREES at VILLE BOYZ
Sunday, April 10, 2016 LT BLUE A
5:00 pm S11 UNIKITTIES at MONROE 4 BLUE
6:00 pm S11 CVA WILDHAWKE at EAGLES VOLLEY GIRLZ
Sunday, April 10, 2016 LT BLUE B
5:00 pm S11 CVA WILDHAWKE at EAGLES SPARKLE SPIKERZ
6:00 pm S11 MONROE 4 GRAY at WEST VOLLEY GIRLS
Sunday, April 10, 2016 ORANGE
5:00 pm S7 R4L at WOLVES-LUKE
6:00 pm S38 WOLVES - SPRIGGS at MASON SPIDERS
7:00 pm S25 GREEN DEVILS at RGB FLAMES - BLACK
8:00 pm S100 STRICTLY BUCKETS at LOVELAND
9:00 pm S56 CLOESERS at TOO BIG
10:00 pm S56 SUPA HOT FIRE at LOB CITY
Sunday, April 10, 2016 RED
5:00 pm S8 PHENOM 3 at WOLVES CHRONISTER
6:00 pm S24 MASON WARRIORS - WHITE at WOLVES - BARNES sun
7:00 pm S24 TITANS - 5 at MASON WARRIORS - GREEN
8:00 pm S100 PRESTIGE -WORLDWIDE at THE OZARKS
9:00 pm S56 TALEMED TIGERS at HARDEN THE PAINT!
10:00 pm S56 CINCINNATI TROPICS at THE GOATS
Sunday, April 10, 2016 YELLOW
5:00 pm S7 FALCONS at WOLVES-SEALS
6:00 pm S8 ST SUE TITANS34 at OHIO BALLSTARS
7:00 pm S25 LITTLE MIAMI PANTHERS at CHP
8:00 pm S100 LEBRON'S RISING STARS at DREAM TEAM HS
9:00 pm S56 SMOKING TREES & STROKING THREES at DIBERTS
10:00 pm S56 RED JAGUARS at K2 WEST
Thursday, April 14, 2016 DK BLUE
5:30 pm S17 WOLVES LUKE at WOLVES - BARNES
6:30 pm S17 CINCY SHOCK 45 at TEAM ONE PHENOMS
7:30 pm S101 MCSHAME at WOLVES - KAM
8:30 pm S101 CINCINNATI ALLSTARS at REPUBLICANS
Thursday, April 14, 2016 ORANGE
5:30 pm S101 WOLVES- HUGHES at THE SKIPJACKS
6:30 pm S101 BLUE ASH BLAZE at THE WIZARDS
7:30 pm S101 CAUCASIAN INVASION at FIRETRUCKS
Thursday, April 14, 2016 YELLOW
5:30 pm S101 THE LOADS at TEAM ANOTHER ONE
6:30 pm S39 CHP 8 at WOLVES SHAW
7:30 pm S39 WOLVES - SPRIGGS Sun at WOLVES CUSTER
8:30 pm S101 NATI SPLATS at D -LEAGUE REJECTS
Sunday, April 17, 2016 DK BLUE
4:00 pm S38 THUNDERBIRDS at MASON SPIDERS
5:00 pm S11 MONROE 4 GOLD at UNIKITTIES
6:00 pm S27 VOLLEY GIRLZ- PITZER at MONROE 6 BLUE
7:00 pm S27 PANTHERS 5/6 at MONROE 6 GOLD
8:00 pm S42 PANTHERS 7/8 at CVA KRISTI
9:00 pm S56 BACKYARD BALLERZ at CLOESERS
10:00 pm S56 DIBERTS at TALEMED TIGERS
Sunday, April 17, 2016 GREEN
5:00 pm S26 TEAM TITANS- PITZER at SHAMROCKS
6:00 pm S26 BEARS at CVA JENNY
7:00 pm S26 VOLUNTEERS at MONROE 5 GOLD
8:00 pm S26 ST SUE TITANS 4 at LADY CHEETAHS
9:00 pm S56 MCCLUSKEY CHEVROLET at SUPA HOT FIRE
Sunday, April 17, 2016 LT BLUE
7:00 pm S27 KINDRED SPIRIT at ST SUE- LOCKE
8:00 pm S42 CVA GREEN HAGGLUND at CVA WHITE/SILVER
9:00 pm S56 LOB CITY at SMOKING TREES & STROKING THREES
Sunday, April 17, 2016 LT BLUE A
5:00 pm S11 EAGLES SPARKLE SPIKERZ at MONROE 4 BLUE
6:00 pm S11 CVA WILDHAWKE at MONROE 4 GRAY
Sunday, April 17, 2016 LT BLUE B
5:00 pm S11 EAGLES VOLLEY GIRLZ at PINK CRUSH- TITANS
6:00 pm S11 WEST VOLLEY GIRLS at SMOY HAWKS
Sunday, April 17, 2016 ORANGE
5:00 pm S7 WOLVES-SEALS at WOLVES-LUKE
6:00 pm S24 WOLVES - BARNES sun at WOLVES - REIFSTECK
7:00 pm S25 WOLVES - PATTON at LITTLE MIAMI PANTHERS
8:00 pm S100 THE OZARKS at LEBRON'S RISING STARS
9:00 pm S56 K2 WEST at THE GOATS
10:00 pm S56 MAGIC CITY OB'S at CINCINNATI TROPICS
Sunday, April 17, 2016 RED
5:00 pm S8 OHIO BALLSTARS at WOLVES CHRONISTER
6:00 pm S24 MASON WARRIORS - GREEN at MASON WARRIORS - WHITE
7:00 pm S25 GREEN DEVILS at CHP
8:00 pm S100 TEAM BLACKOUT at BANGERS
9:00 pm S56 RED JAGUARS at DREAM TEAM AD
10:00 pm S56 TOO BIG at GOATS1
Sunday, April 17, 2016 YELLOW
5:00 pm S7 FALCONS at R4L
6:00 pm S8 ST SUE TITANS34 at PHENOM 3
7:00 pm S25 RGB FLAMES - PINK at RGB FLAMES - BLACK
8:00 pm S100 LOVELAND at SENECA BALLS CONVENTION
9:00 pm S56 HARDEN THE PAINT! at THE REFEREES
10:00 pm S56 VILLE BOYZ at CLERMONT COUNTY FINEST
Thursday, April 21, 2016 DK BLUE
5:30 pm S17 CINCY SHOCK 45 at WOLVES - BARNES
6:30 pm S17 TEAM ONE PHENOMS at WOLVES LUKE
7:30 pm S101 THE SKIPJACKS at BLUE ASH BLAZE
8:30 pm S101 D -LEAGUE REJECTS at CINCINNATI ALLSTARS
Thursday, April 21, 2016 ORANGE
5:30 pm S101 THE WIZARDS at CAUCASIAN INVASION
6:30 pm S101 REPUBLICANS at WOLVES- HUGHES
7:30 pm S101 TEAM ANOTHER ONE at NATI SPLATS
Thursday, April 21, 2016 YELLOW
5:30 pm S101 WOLVES - KAM at THE LOADS
6:30 pm S39 WOLVES SHAW at WOLVES - SPRIGGS Sun
7:30 pm S39 CHP 8 at WOLVES CUSTER
8:30 pm S101 FIRETRUCKS at MCSHAME
Sunday, April 24, 2016 DK BLUE
5:00 pm S11 WEST VOLLEY GIRLS at EAGLES SPARKLE SPIKERZ
6:00 pm S26 LADY CHEETAHS at POWER PUFF GIRLS
7:00 pm S27 PANTHERS 5/6 at CVA JORDAN/MAYA
8:00 pm S42 COUGARS at CVA WHITE/SILVER
9:00 pm S56 CINCINNATI TROPICS at VILLE BOYZ
10:00 pm S56 THE REFEREES at DIBERTS
Sunday, April 24, 2016 GREEN
5:00 pm S26 MONROE 5 GOLD at CVA JENNY
6:00 pm S26 MONROE 5 BLUE at ST SUE TITANS 4
7:00 pm S26 MONROE 6 GRAY at SHAMROCKS
8:00 pm S26 VOLUNTEERS at # VOLLEY- SCHULZE
9:00 pm S56 DREAM TEAM AD at K2 WEST
Sunday, April 24, 2016 LT BLUE
7:00 pm S27 MONROE 6 BLUE at CVA 11 WHITE JASON
8:00 pm S42 PANTHERS 7/8 at CVA GREEN HAGGLUND
9:00 pm S56 CLOESERS at RED JAGUARS
Sunday, April 24, 2016 LT BLUE A
5:00 pm S11 CVA WILDHAWKE at SILVER ANGELS
6:00 pm S11 MONROE 4 GRAY at MONROE 4 BLUE
Sunday, April 24, 2016 LT BLUE B
5:00 pm S11 MONROE 4 GOLD at PINK CRUSH- TITANS
6:00 pm S11 EAGLES VOLLEY GIRLZ at UNIKITTIES
Sunday, April 24, 2016 ORANGE
6:00 pm S24 MASON WARRIORS - WHITE at TITANS - 5
7:00 pm S24 WOLVES - REIFSTECK at MASON WARRIORS - GREEN
8:00 pm S100 DREAM TEAM HS at SENECA BALLS CONVENTION
9:00 pm S56 SUPA HOT FIRE at TOO BIG
10:00 pm S56 SMOKING TREES & STROKING THREES at MCCLUSKEY CHEVROLET
Sunday, April 24, 2016 RED
6:00 pm S25 WOLVES - PATTON at CHP
7:00 pm S8 ST SUE TITANS34 at WOLVES CHRONISTER
8:00 pm S100 STRICTLY BUCKETS at THE OZARKS
9:00 pm S56 TALEMED TIGERS at LOB CITY
10:00 pm S56 CLERMONT COUNTY FINEST at HARDEN THE PAINT!
Sunday, April 24, 2016 YELLOW
5:00 pm S7 FALCONS at WOLVES-LUKE
6:00 pm S25 RGB FLAMES - PINK at GREEN DEVILS
7:00 pm S25 LITTLE MIAMI PANTHERS at RGB FLAMES - BLACK
8:00 pm S100 LEBRON'S RISING STARS at PRESTIGE -WORLDWIDE
9:00 pm S56 THE GOATS at MAGIC CITY OB'S
10:00 pm S56 GOATS1 at BACKYARD BALLERZ
Thursday, April 28, 2016 DK BLUE
5:30 pm S17 WOLVES LUKE at CINCY SHOCK 45
6:30 pm S17 WOLVES - BARNES at TEAM ONE PHENOMS
7:30 pm S101 WOLVES- HUGHES at D -LEAGUE REJECTS
8:30 pm S101 THE LOADS at FIRETRUCKS
Thursday, April 28, 2016 ORANGE
5:30 pm S101 NATI SPLATS at WOLVES - KAM
6:30 pm S101 CAUCASIAN INVASION at MCSHAME
7:30 pm S101 THE WIZARDS at THE SKIPJACKS
Thursday, April 28, 2016 YELLOW
5:30 pm S39 WOLVES - SPRIGGS Sun at CHP 8
6:30 pm S101 BLUE ASH BLAZE at REPUBLICANS
8:30 pm S101 CINCINNATI ALLSTARS at TEAM ANOTHER ONE
Sunday, May 1, 2016 DK BLUE
5:00 pm S11 SMOY HAWKS at EAGLES VOLLEY GIRLZ
6:00 pm S26 MONROE 5 GOLD at ST SUE TITANS 4
7:00 pm S27 WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON at PANTHERS 5/6
8:00 pm S42 CVA GREEN HAGGLUND at PANTHERS 7/8
9:00 pm S56 VILLE BOYZ at THE GOATS
10:00 pm S56 K2 WEST at MAGIC CITY OB'S
Sunday, May 1, 2016 GREEN
5:00 pm S26 MONROE 6 GRAY at TEAM TITANS- PITZER
6:00 pm S26 CVA JENNY at VOLUNTEERS
7:00 pm S11 PINK CRUSH- TITANS at SILVER ANGELS
8:00 pm S26 BEARS at MONROE 5 BLUE
9:00 pm S56 LOB CITY at THE REFEREES
Sunday, May 1, 2016 LT BLUE
5:00 pm S11 MONROE 4 BLUE at CVA WILDHAWKE
6:00 pm S26 LADY CHEETAHS at HOW MAY I SERVE YOU?
7:00 pm S27 CVA JORDAN/MAYA at MONROE 6 GOLD
8:00 pm S42 CVA WHITE/SILVER at COUGARS
9:00 pm S56 HARDEN THE PAINT! at CINCINNATI TROPICS
Sunday, May 1, 2016 ORANGE
5:00 pm S7 WOLVES-SEALS at FALCONS
6:00 pm S24 MASON WARRIORS - GREEN at WOLVES - BARNES sun
7:00 pm S25 GREEN DEVILS at RGB FLAMES - PINK
8:00 pm S100 DREAM TEAM HS at LOVELAND
9:00 pm S56 DIBERTS at CLERMONT COUNTY FINEST
10:00 pm S56 DREAM TEAM AD at CLOESERS
Sunday, May 1, 2016 RED
5:00 pm S8 OHIO BALLSTARS at ST SUE TITANS34
6:00 pm S24 TITANS - 5 at WOLVES - REIFSTECK
7:00 pm S38 WOLVES - SPRIGGS at THUNDERBIRDS
8:00 pm S100 TEAM BLACKOUT at PENS
9:00 pm S56 RED JAGUARS at GOATS1
10:00 pm S56 BACKYARD BALLERZ at SUPA HOT FIRE
Sunday, May 1, 2016 YELLOW
5:00 pm S7 WOLVES-LUKE at R4L
6:00 pm S8 WOLVES CHRONISTER at PHENOM 3
7:00 pm S38 WOLVES - SMITH at MASON SPIDERS
8:00 pm S100 PRESTIGE -WORLDWIDE at BANGERS
9:00 pm S56 MCCLUSKEY CHEVROLET at TALEMED TIGERS
10:00 pm S56 TOO BIG at SMOKING TREES & STROKING THREES
Thursday, May 5, 2016 DK BLUE
5:30 pm S17 TEAM ONE PHENOMS at CINCY SHOCK 45
6:30 pm S17 WOLVES - BARNES at WOLVES LUKE
7:30 pm S101 THE SKIPJACKS at CAUCASIAN INVASION
8:30 pm S101 FIRETRUCKS at NATI SPLATS
Thursday, May 5, 2016 ORANGE
5:30 pm S101 D -LEAGUE REJECTS at BLUE ASH BLAZE
6:30 pm S101 WOLVES - KAM at CINCINNATI ALLSTARS
7:30 pm S101 REPUBLICANS at THE WIZARDS
8:30 pm S39 WOLVES CUSTER at WOLVES SHAW
Thursday, May 5, 2016 YELLOW
5:30 pm S39 WOLVES SHAW at CHP 8
6:30 pm S101 TEAM ANOTHER ONE at WOLVES- HUGHES
7:30 pm S39 WOLVES CUSTER at WOLVES - SPRIGGS Sun
8:30 pm S101 MCSHAME at THE LOADS
Sunday, May 8, 2016 DK BLUE
5:00 pm S11 PINK CRUSH- TITANS at WEST VOLLEY GIRLS
6:00 pm S11 EAGLES SPARKLE SPIKERZ at MONROE 4 GRAY
7:00 pm S27 CVA 11 WHITE JASON at PANTHERS 5/6
8:00 pm S42 CVA KRISTI at CVA WHITE/SILVER
9:00 pm S56 THE REFEREES at MCCLUSKEY CHEVROLET
10:00 pm S56 SUPA HOT FIRE at RED JAGUARS
Sunday, May 8, 2016 GREEN
3:00 pm S26 HOW MAY I SERVE YOU? at MONROE 6 GRAY
4:00 pm S26 TEAM TITANS- PITZER at LADY CHEETAHS
5:00 pm S26 ST SUE TITANS 4 at VOLUNTEERS
6:00 pm S26 CVA JENNY at MONROE 5 BLUE
7:00 pm S27 WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON at MONROE 6 GOLD
8:00 pm S26 SHAMROCKS at BEARS
9:00 pm S56 GOATS1 at DREAM TEAM AD
Sunday, May 8, 2016 LT BLUE
4:00 pm S27 ST SUE- LOCKE at VOLLEY GIRLZ- PITZER
5:00 pm S11 SILVER ANGELS at MONROE 4 GOLD
6:00 pm S26 # VOLLEY- SCHULZE at MONROE 5 GOLD
7:00 pm S27 KINDRED SPIRIT at MONROE 6 BLUE
8:00 pm S42 COUGARS at CVA GREEN HAGGLUND
9:00 pm S56 TALEMED TIGERS at TOO BIG
Sunday, May 8, 2016 ORANGE
5:00 pm S7 R4L at FALCONS
6:00 pm S8 ST SUE TITANS34 at PHENOM 3
7:00 pm S100 THE OZARKS at TEAM BLACKOUT
8:00 pm S24 TITANS - 5 at WOLVES - BARNES sun
9:00 pm S56 SMOKING TREES & STROKING THREES at BACKYARD BALLERZ
10:00 pm S56 THE GOATS at HARDEN THE PAINT!
Sunday, May 8, 2016 RED
5:00 pm S25 RGB FLAMES - PINK at WOLVES - PATTON
6:00 pm S38 MASON SPIDERS at WOLVES - SPRIGGS
7:00 pm S24 WOLVES - BARNES sun at MASON WARRIORS - GREEN
8:00 pm S38 THUNDERBIRDS at WOLVES - SMITH
9:00 pm S56 MAGIC CITY OB'S at VILLE BOYZ
10:00 pm S56 CLERMONT COUNTY FINEST at LOB CITY
Sunday, May 8, 2016 YELLOW
5:00 pm S7 WOLVES-LUKE at WOLVES-SEALS
6:00 pm S24 MASON WARRIORS - WHITE at WOLVES - REIFSTECK
7:00 pm S25 CHP at LITTLE MIAMI PANTHERS
8:00 pm S100 STRICTLY BUCKETS at PENS
9:00 pm S56 CLOESERS at K2 WEST
10:00 pm S56 CINCINNATI TROPICS at DIBERTS
Thursday, May 12, 2016 DK BLUE
5:30 pm S17 WOLVES LUKE at TEAM ONE PHENOMS
6:30 pm S17 WOLVES - BARNES at CINCY SHOCK 45
7:30 pm S101 WOLVES- HUGHES at WOLVES - KAM
8:30 pm S101 BLUE ASH BLAZE at TEAM ANOTHER ONE
Thursday, May 12, 2016 ORANGE
5:30 pm S101 CINCINNATI ALLSTARS at FIRETRUCKS
6:30 pm S101 NATI SPLATS at MCSHAME
7:30 pm S101 CAUCASIAN INVASION at THE LOADS
Thursday, May 12, 2016 YELLOW
5:30 pm S39 WOLVES - SPRIGGS Sun at WOLVES SHAW
6:30 pm S101 THE WIZARDS at D -LEAGUE REJECTS
7:30 pm S39 WOLVES CUSTER at CHP 8
8:30 pm S101 THE SKIPJACKS at REPUBLICANS
Sunday, May 15, 2016 DK BLUE
5:00 pm S11 CVA WILDHAWKE at EAGLES SPARKLE SPIKERZ
6:00 pm S11 MONROE 4 GRAY at MONROE 4 GOLD
7:00 pm S27 KINDRED SPIRIT at WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON
8:00 pm S42 PANTHERS 7/8 at COUGARS
9:00 pm S56 HARDEN THE PAINT! at MAGIC CITY OB'S
10:00 pm S56 CLOESERS at GOATS1
Sunday, May 15, 2016 GREEN
5:00 pm S26 POWER PUFF GIRLS at MONROE 6 GRAY
6:00 pm S26 SHAMROCKS at # VOLLEY- SCHULZE
7:00 pm S27 MONROE 6 GOLD at PANTHERS 5/6
8:00 pm S26 HOW MAY I SERVE YOU? at CVA JENNY
9:00 pm S56 BACKYARD BALLERZ at TALEMED TIGERS
Sunday, May 15, 2016 LT BLUE
5:00 pm S11 UNIKITTIES at SILVER ANGELS
6:00 pm S26 MONROE 5 BLUE at MONROE 5 GOLD
7:00 pm S27 ST SUE- LOCKE at CVA JORDAN/MAYA
8:00 pm S42 CVA GREEN HAGGLUND at CVA KRISTI
9:00 pm S56 MCCLUSKEY CHEVROLET at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, May 15, 2016 ORANGE
5:00 pm S7 WOLVES-LUKE at FALCONS
6:00 pm S24 WOLVES - BARNES sun at MASON WARRIORS - WHITE
7:00 pm S38 THUNDERBIRDS at WOLVES - SPRIGGS
8:00 pm S100 SENECA BALLS CONVENTION at TEAM BLACKOUT
9:00 pm S56 DIBERTS at THE GOATS
10:00 pm S56 RED JAGUARS at SMOKING TREES & STROKING THREES
Sunday, May 15, 2016 RED
5:00 pm S8 OHIO BALLSTARS at PHENOM 3
6:00 pm S38 MASON SPIDERS at WOLVES - SMITH
7:00 pm S24 MASON WARRIORS - GREEN at TITANS - 5
8:00 pm S100 BANGERS at PENS
9:00 pm S56 LOB CITY at CINCINNATI TROPICS
10:00 pm S56 K2 WEST at VILLE BOYZ
Sunday, May 15, 2016 YELLOW
5:00 pm S7 WOLVES-SEALS at R4L
6:00 pm S8 WOLVES CHRONISTER at ST SUE TITANS34
7:00 pm S25 RGB FLAMES - BLACK at CHP
8:00 pm S100 LOVELAND at THE OZARKS
9:00 pm S56 DREAM TEAM AD at SUPA HOT FIRE
10:00 pm S56 TOO BIG at THE REFEREES
Thursday, May 19, 2016 DK BLUE
5:30 pm S17 TEAM ONE PHENOMS at WOLVES - BARNES
6:30 pm S17 CINCY SHOCK 45 at WOLVES LUKE
7:30 pm S101 THE LOADS at NATI SPLATS
8:30 pm S101 TEAM ANOTHER ONE at THE WIZARDS
Thursday, May 19, 2016 ORANGE
5:30 pm S101 REPUBLICANS at CAUCASIAN INVASION
6:30 pm S101 D -LEAGUE REJECTS at THE SKIPJACKS
7:30 pm S101 MCSHAME at CINCINNATI ALLSTARS
Thursday, May 19, 2016 YELLOW
5:30 pm S39 CHP 8 at WOLVES - SPRIGGS Sun
6:30 pm S101 FIRETRUCKS at WOLVES- HUGHES
7:30 pm S39 WOLVES SHAW at WOLVES CUSTER
8:30 pm S101 WOLVES - KAM at BLUE ASH BLAZE
Sunday, May 22, 2016 DK BLUE
5:00 pm S27 KINDRED SPIRIT at VOLLEY GIRLZ- PITZER
6:00 pm S27 ST SUE- LOCKE at CVA 11 WHITE JASON
7:00 pm S27 MONROE 6 BLUE at PANTHERS 5/6
8:00 pm S42 CVA WHITE/SILVER at CVA GREEN HAGGLUND
9:00 pm S100 PENS at DREAM TEAM HS
10:00 pm S56 TALEMED TIGERS at RED JAGUARS
Sunday, May 22, 2016 GREEN
5:00 pm S26 POWER PUFF GIRLS at # VOLLEY- SCHULZE
6:00 pm S26 BEARS at ST SUE TITANS 4
7:00 pm S26 MONROE 5 BLUE at TEAM TITANS- PITZER
8:00 pm S26 VOLUNTEERS at SHAMROCKS
9:00 pm S56 MAGIC CITY OB'S at DIBERTS
10:00 pm S56 CLERMONT COUNTY FINEST at TOO BIG
Sunday, May 22, 2016 LT BLUE
7:00 pm S27 MONROE 6 GOLD at WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON
8:00 pm S42 CVA KRISTI at PANTHERS 7/8
9:00 pm S56 GOATS1 at K2 WEST
10:00 pm S56 THE REFEREES at BACKYARD BALLERZ
Sunday, May 22, 2016 LT BLUE A
5:00 pm S11 MONROE 4 GRAY at PINK CRUSH- TITANS
6:00 pm S11 UNIKITTIES at SMOY HAWKS
Sunday, May 22, 2016 LT BLUE B
5:00 pm S11 MONROE 4 GOLD at MONROE 4 BLUE
6:00 pm S11 WEST VOLLEY GIRLS at EAGLES VOLLEY GIRLZ
Sunday, May 22, 2016 ORANGE
5:00 pm S7 FALCONS at WOLVES-SEALS
6:00 pm S24 MASON WARRIORS - WHITE at MASON WARRIORS - GREEN
7:00 pm S8 ST SUE TITANS34 at OHIO BALLSTARS
8:00 pm S100 BANGERS at LEBRON'S RISING STARS
9:00 pm S56 VILLE BOYZ at HARDEN THE PAINT!
10:00 pm S56 CINCINNATI TROPICS at MCCLUSKEY CHEVROLET
Sunday, May 22, 2016 RED
5:00 pm S25 LITTLE MIAMI PANTHERS at RGB FLAMES - PINK
6:00 pm S24 WOLVES - REIFSTECK at WOLVES - BARNES sun
7:00 pm S38 WOLVES - SMITH at THUNDERBIRDS
8:00 pm S100 SENECA BALLS CONVENTION at STRICTLY BUCKETS
9:00 pm S56 SUPA HOT FIRE at CLOESERS
10:00 pm S56 SMOKING TREES & STROKING THREES at DREAM TEAM AD
Sunday, May 22, 2016 YELLOW
5:00 pm S7 R4L at WOLVES-LUKE
6:00 pm S8 PHENOM 3 at WOLVES CHRONISTER
7:00 pm S25 WOLVES - PATTON at GREEN DEVILS
8:00 pm S38 WOLVES - SPRIGGS at MASON SPIDERS
9:00 pm S100 TEAM BLACKOUT at PRESTIGE -WORLDWIDE
10:00 pm S56 THE GOATS at LOB CITY
Thursday, May 26, 2016 DK BLUE
5:30 pm S17 CINCY SHOCK 45 at TEAM ONE PHENOMS
6:30 pm S17 WOLVES LUKE at WOLVES - BARNES
7:30 pm S101 WOLVES- HUGHES at BLUE ASH BLAZE
8:30 pm S101 CAUCASIAN INVASION at WOLVES - KAM
Thursday, May 26, 2016 ORANGE
5:30 pm S101 THE LOADS at REPUBLICANS
6:30 pm S101 FIRETRUCKS at TEAM ANOTHER ONE
7:30 pm S101 MCSHAME at D -LEAGUE REJECTS
Thursday, May 26, 2016 YELLOW
5:30 pm S101 CINCINNATI ALLSTARS at THE WIZARDS
6:30 pm S39 CHP 8 at WOLVES SHAW
7:30 pm S39 WOLVES - SPRIGGS Sun at WOLVES CUSTER
8:30 pm S101 NATI SPLATS at THE SKIPJACKS
Thursday, June 2, 2016 DK BLUE
5:30 pm S17 CINCY SHOCK 45 at WOLVES - BARNES
6:30 pm S17 TEAM ONE PHENOMS at WOLVES LUKE
7:30 pm S101 FIRETRUCKS at THE WIZARDS
8:30 pm S101 THE LOADS at WOLVES- HUGHES
Thursday, June 2, 2016 ORANGE
5:30 pm S101 WOLVES - KAM at THE SKIPJACKS
6:30 pm S101 TEAM ANOTHER ONE at REPUBLICANS
7:30 pm S101 MCSHAME at BLUE ASH BLAZE
Thursday, June 2, 2016 YELLOW
5:30 pm S101 NATI SPLATS at CINCINNATI ALLSTARS
6:30 pm S39 WOLVES SHAW at WOLVES - SPRIGGS Sun
7:30 pm S39 CHP 8 at WOLVES CUSTER
8:30 pm S101 D -LEAGUE REJECTS at CAUCASIAN INVASION
Sunday, June 5, 2016 DK BLUE
5:00 pm S11 MONROE 4 BLUE at EAGLES VOLLEY GIRLZ
6:00 pm S11 EAGLES SPARKLE SPIKERZ at MONROE 4 GOLD
7:00 pm S27 WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON at KINDRED SPIRIT
8:00 pm S42 CVA KRISTI at COUGARS
9:00 pm S100 LEBRON'S RISING STARS at TEAM BLACKOUT
10:00 pm S56 GOATS1 at SUPA HOT FIRE
Sunday, June 5, 2016 GREEN
4:00 pm S27 CVA 11 WHITE JASON at CVA JORDAN/MAYA
5:00 pm S26 # VOLLEY- SCHULZE at MONROE 5 BLUE
6:00 pm S26 HOW MAY I SERVE YOU? at POWER PUFF GIRLS
7:00 pm S27 ST SUE- LOCKE at MONROE 6 BLUE
8:00 pm S26 CVA JENNY at TEAM TITANS- PITZER
9:00 pm S56 BACKYARD BALLERZ at CLERMONT COUNTY FINEST
10:00 pm S56 K2 WEST at HARDEN THE PAINT!
Sunday, June 5, 2016 LT BLUE
4:00 pm S27 ST SUE- LOCKE at MONROE 6 GOLD
5:00 pm S11 SMOY HAWKS at WEST VOLLEY GIRLS
6:00 pm S26 MONROE 6 GRAY at VOLUNTEERS
7:00 pm S27 VOLLEY GIRLZ- PITZER at PANTHERS 5/6
8:00 pm S42 CVA WHITE/SILVER at PANTHERS 7/8
9:00 pm S56 LOB CITY at MAGIC CITY OB'S
10:00 pm S56 TOO BIG at CINCINNATI TROPICS
Sunday, June 5, 2016 ORANGE
5:00 pm S25 WOLVES - PATTON at RGB FLAMES - PINK
6:00 pm S24 MASON WARRIORS - GREEN at WOLVES - REIFSTECK
7:00 pm S25 CHP at RGB FLAMES - BLACK
8:00 pm S100 SENECA BALLS CONVENTION at PENS
9:00 pm S56 RED JAGUARS at THE REFEREES
10:00 pm S56 DREAM TEAM AD at TALEMED TIGERS
Sunday, June 5, 2016 RED
5:00 pm S24 MASON WARRIORS - WHITE at WOLVES - BARNES sun
6:00 pm S24 TITANS - 5 at MASON WARRIORS - WHITE
7:00 pm S38 THUNDERBIRDS at MASON SPIDERS
8:00 pm S100 THE OZARKS at DREAM TEAM HS
9:00 pm S56 CLOESERS at SMOKING TREES & STROKING THREES
10:00 pm S56 DIBERTS at VILLE BOYZ
Sunday, June 5, 2016 YELLOW
4:00 pm S7 WOLVES-SEALS at WOLVES-LUKE
5:00 pm S38 WOLVES - SMITH at WOLVES - SPRIGGS
6:00 pm S8 OHIO BALLSTARS at WOLVES CHRONISTER
7:00 pm S25 LITTLE MIAMI PANTHERS at GREEN DEVILS
8:00 pm S100 STRICTLY BUCKETS at BANGERS
9:00 pm S100 PRESTIGE -WORLDWIDE at LOVELAND
10:00 pm S56 MCCLUSKEY CHEVROLET at THE GOATS
Sunday, June 12, 2016 DK BLUE
5:00 pm S27 CVA 11 WHITE JASON at WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON
6:00 pm S27 KINDRED SPIRIT at PANTHERS 5/6
7:00 pm S27 MONROE 6 GOLD at MONROE 6 BLUE
8:00 pm S42 PANTHERS 7/8 at CVA GREEN HAGGLUND
9:00 pm S100 LEBRON'S RISING STARS at SENECA BALLS CONVENTION
10:00 pm S56 THE GOATS at TOO BIG
Sunday, June 12, 2016 GREEN
5:00 pm S26 ST SUE TITANS 4 at HOW MAY I SERVE YOU?
6:00 pm S26 LADY CHEETAHS at BEARS
7:00 pm S26 # VOLLEY- SCHULZE at HOW MAY I SERVE YOU?
8:00 pm S26 SHAMROCKS at POWER PUFF GIRLS
9:00 pm S56 VILLE BOYZ at LOB CITY
10:00 pm S56 CLERMONT COUNTY FINEST at RED JAGUARS
Sunday, June 12, 2016 LT BLUE
7:00 pm S27 CVA JORDAN/MAYA at VOLLEY GIRLZ- PITZER
8:00 pm S42 COUGARS at CVA KRISTI
9:00 pm S56 CINCINNATI TROPICS at BACKYARD BALLERZ
10:00 pm S56 THE REFEREES at DREAM TEAM AD
Sunday, June 12, 2016 LT BLUE A
5:00 pm S11 EAGLES VOLLEY GIRLZ at MONROE 4 GRAY
6:00 pm S11 SMOY HAWKS at MONROE 4 BLUE
Sunday, June 12, 2016 LT BLUE B
5:00 pm S11 SILVER ANGELS at UNIKITTIES
6:00 pm S11 PINK CRUSH- TITANS at CVA WILDHAWKE
Sunday, June 12, 2016 ORANGE
5:00 pm S7 R4L at WOLVES-SEALS
6:00 pm S24 WOLVES - REIFSTECK at MASON WARRIORS - WHITE
7:00 pm S8 ST SUE TITANS34 at WOLVES CHRONISTER
8:00 pm S100 PENS at PRESTIGE -WORLDWIDE
9:00 pm S56 SUPA HOT FIRE at K2 WEST
10:00 pm S56 TALEMED TIGERS at CLOESERS
Sunday, June 12, 2016 RED
5:00 pm S8 PHENOM 3 at OHIO BALLSTARS
6:00 pm S24 WOLVES - BARNES sun at TITANS - 5
7:00 pm S38 WOLVES - SPRIGGS at THUNDERBIRDS
8:00 pm S100 DREAM TEAM HS at STRICTLY BUCKETS
9:00 pm S56 SMOKING TREES & STROKING THREES at GOATS1
10:00 pm S56 MAGIC CITY OB'S at MCCLUSKEY CHEVROLET
Sunday, June 12, 2016 YELLOW
5:00 pm S7 FALCONS at WOLVES-LUKE
6:00 pm S25 RGB FLAMES - BLACK at WOLVES - PATTON
7:00 pm S25 CHP at RGB FLAMES - PINK
8:00 pm S38 WOLVES - SMITH at MASON SPIDERS
9:00 pm S100 BANGERS at LOVELAND
10:00 pm S56 HARDEN THE PAINT! at DIBERTS
Sunday, June 19, 2016 DK BLUE
4:00 pm S100 LEBRON'S RISING STARS at THE OZARKS
5:00 pm S38 WOLVES - SMITH at WOLVES - SPRIGGS
6:00 pm S7 WOLVES-SEALS at R4L
7:00 pm S24 WOLVES - REIFSTECK at MASON WARRIORS - GREEN
8:00 pm S100 TEAM BLACKOUT at STRICTLY BUCKETS
Sunday, June 19, 2016 GREEN
5:00 pm S25 RGB FLAMES - BLACK at GREEN DEVILS
6:00 pm S8 PHENOM 3 at ST SUE TITANS34
7:00 pm S100 TEAM BLACKOUT at SENECA BALLS CONVENTION
8:00 pm S38 WOLVES - SPRIGGS at WOLVES - SMITH
Sunday, June 19, 2016 LT BLUE
5:00 pm S25 RGB FLAMES - PINK at LITTLE MIAMI PANTHERS
6:00 pm S8 WOLVES CHRONISTER at OHIO BALLSTARS
7:00 pm S25 GREEN DEVILS at WOLVES - PATTON
8:00 pm S100 BANGERS at SENECA BALLS CONVENTION
Sunday, June 19, 2016 ORANGE
4:00 pm S7 R4L at WOLVES-SEALS
5:00 pm S25 CHP at WOLVES - PATTON
6:00 pm S100 STRICTLY BUCKETS at PENS
7:00 pm S25 RGB FLAMES - BLACK at LITTLE MIAMI PANTHERS
8:00 pm S100 DREAM TEAM HS at PRESTIGE -WORLDWIDE
Sunday, June 19, 2016 RED
4:00 pm S8 PHENOM 3 at OHIO BALLSTARS
5:00 pm S100 BANGERS at DREAM TEAM HS
6:00 pm S24 WOLVES - REIFSTECK at MASON WARRIORS - WHITE
7:00 pm S38 MASON SPIDERS at THUNDERBIRDS
8:00 pm S100 LOVELAND at LEBRON'S RISING STARS
Sunday, June 19, 2016 YELLOW
4:00 pm S100 PRESTIGE -WORLDWIDE at LOVELAND
5:00 pm S24 TITANS - 5 at MASON WARRIORS - GREEN
6:00 pm S7 WOLVES-LUKE at FALCONS
7:00 pm S24 WOLVES - BARNES sun at TITANS - 5
8:00 pm S100 PENS at THE OZARKS
Sunday, June 26, 2016 DK BLUE
11:00 am S3 WOLVES-BOWMAN at SABRECATS
12:00 pm S20 WOLVES-CUSTER at FAIRFIELD TROJANS
1:00 pm S36 WARREN COUNTY WEASELS at UNCLE DREW'S TEAM
3:00 pm S96 BRICK SQUAD at PACK
8:00 pm S2 PANTHERS-HARTMAN at KINGS BUCKETS
9:00 pm S48 EAGLES G at PUT SOME ENGLISH ON IT
Sunday, June 26, 2016 GREEN
11:00 am S96 FIRST GEAR at PACK
12:00 pm S13 LEBANON-BLACK at KNIGHTS-BURDINE
1:00 pm S20 MASON STORM at CHCA EAGLES-NIX
3:00 pm S20 WOLVES-BARNES at MOMMA'S BOYS
5:00 pm S48 AVERAGE JOE'S at TEBOWS
6:00 pm S30 HAWKS 5 at LADY ELITE PURPLE
7:00 pm S48 RED JAGUARS at CLERMONT COUNTY FINEST
8:00 pm S48 TRUCKS at DREAM TEAM AD
9:00 pm S48 CHICKS DIG AIR BALLS at MIGHTY DUCKS
Sunday, June 26, 2016 LT BLUE
12:00 pm S13 WOLVES-BRADY at LEBANON-GOLD
1:00 pm S36 TITANS-JEWELL at WOLVES-PURPLE
3:00 pm S20 TITANS-FRIENT at 2 AWESOME
5:00 pm S30 EAGLES-HAHN at LEBANON-EDMONDS
6:00 pm S96 MBA BOUND at VIEWS FROM THE THREE
7:00 pm S48 PARAGUAS at THE ALSKAN BULL WORMS
8:00 pm S48 WINDINGOS at SWIFT GANG
9:00 pm S48 ICONIC at EASTSIDE FAM
Sunday, June 26, 2016 ORANGE
11:00 am S2 WOLVES-HUTCHINGS at EAGLES-JONES
12:00 pm S13 BOMBERS at WOLVES-KAM
1:00 pm S20 VOLUNTEERS at WOLVES-KYLE
3:00 pm S30 WARRIORS-MAGNESS at CINCY SHOCK
9:00 pm S48 CINCY KINGZ at CYO ALL STARS
Sunday, June 26, 2016 RED
12:00 pm S48 SUPER SPLASH BROS at FEBREZE BROTHERS
1:00 pm S96 RAIN MEN at FIRST GEAR
3:00 pm S96 FIRETRUCKS at MIGHTY DUCKS HS
9:00 pm S48 MONEY TALKS at ENEMY OF THE STATE
Sunday, June 26, 2016 YELLOW
11:00 am S3 CHCA EAGLES at ROYALS
12:00 pm S96 DIRTY MIKE AND THE BOYS at TRIPLE MEAT BALLERS
1:00 pm S36 WOLVES - SPRIGGS at WOLVES-ORANGE
3:00 pm S36 WOLVES-ORANGE at ELITE PURPLE
4:00 pm S96 HS BOYS at MCSHANE
5:00 pm S48 CINCY BLUE DEVILS at CINCINNATI SWISHERS
8:00 pm S48 THE CLOESERS at D3 BOMBERS
9:00 pm S48 GET BUCKETS at CINCY WAVE
Sunday, July 10, 2016 DK BLUE
11:00 am S20 WOLVES-KYLE at WOLVES-BARNES
12:00 pm S3 ROYALS at SABRECATS
1:00 pm S20 MOMMA'S BOYS at MILFORD EAGLES
2:00 pm S96 MIGHTY DUCKS HS at PACK
3:00 pm S30 CINCY SHOCK at EAGLES-HAHN
4:00 pm S96 PACK at VIEWS FROM THE THREE
5:00 pm S3 WOLVES-BOWMAN at KINGS KNIGHTS
6:00 pm S30 WOLVES - JOSEFORSKY at WARRIORS-MAGNESS
7:00 pm S48 FEBREZE BROTHERS at EAGLES G
8:00 pm S48 MIGHTY DUCKS at GET BUCKETS
9:00 pm S48 FEBREZE BROTHERS at CINCY WAVE
Sunday, July 10, 2016 GREEN
11:00 am S13 WOLVES-KAM at WOLVES -SEALS
12:00 pm S2 WOLVES-HUTCHINGS at ROCKS
1:00 pm S2 RGB at PANTHERS-HARTMAN
2:00 pm S2 KINGS BUCKETS at ROCKS
3:00 pm S20 CHCA EAGLES-NIX at MILFORD EAGLES
4:00 pm S36 WOLVES-PURPLE at WARREN COUNTY WEASELS
5:00 pm S48 DREAM TEAM AD at SWIFT GANG
6:00 pm S96 VIEWS FROM THE THREE at RAIN MEN
7:00 pm S48 CYO ALL STARS at AVERAGE JOE'S
8:00 pm S48 EASTSIDE FAM at RED JAGUARS
9:00 pm S48 CYO ALL STARS at ICONIC
Sunday, July 10, 2016 LT BLUE
11:00 am S13 KNIGHTS-BURDINE at LEBANON-GOLD
12:00 pm S36 ELITE PURPLE at WARREN COUNTY WEASELS
1:00 pm S13 KNIGHTS-BURDINE at WOLVES-BRADY
2:00 pm S20 VOLUNTEERS at MASON STORM
3:00 pm S20 WOLVES-KYLE at WOLVES-CUSTER
4:00 pm S36 ELITE PURPLE at TITANS-JEWELL
5:00 pm S13 BOMBERS at LEBANON-BLACK
6:00 pm S96 MIGHTY DUCKS HS at MBA BOUND
7:00 pm S48 CLERMONT COUNTY FINEST at CINCY BLUE DEVILS
8:00 pm S48 PUT SOME ENGLISH ON IT at TRUCKS
9:00 pm S48 DREAM TEAM AD at AVERAGE JOE'S
Sunday, July 10, 2016 ORANGE
11:00 am S36 WOLVES - SPRIGGS at WOLVES-PURPLE
12:00 pm S96 PACK at FIRETRUCKS
1:00 pm S13 WOLVES-KAM at LEBANON-BLACK
2:00 pm S20 FAIRFIELD TROJANS at TITANS-FRIENT
3:00 pm S30 LEBANON-EDMONDS at HAWKS 5
4:00 pm S20 FAIRFIELD TROJANS at MOMMA'S BOYS
5:00 pm S96 TRIPLE MEAT BALLERS at FIRETRUCKS
6:00 pm S48 THE ALSKAN BULL WORMS at SUPER SPLASH BROS
7:00 pm S48 CINCY WAVE at MONEY TALKS
8:00 pm S48 SWIFT GANG at CHICKS DIG AIR BALLS
9:00 pm S48 SUPA HOTFIRE at SUPER SPLASH BROS
Sunday, July 10, 2016 RED
11:00 am S30 HAWKS 5 at CINCY SHOCK
12:00 pm S20 2 AWESOME at MASON STORM
1:00 pm S13 LEBANON-GOLD at WOLVES -SEALS
2:00 pm S20 2 AWESOME at UNCLE DREW'S TEAM
3:00 pm S30 LADY ELITE PURPLE at WARRIORS-MAGNESS
4:00 pm S2 PANTHERS-HARTMAN at EAGLES-JONES
5:00 pm S96 FIRST GEAR at BRICK SQUAD
6:00 pm S48 PUT SOME ENGLISH ON IT at MIGHTY DUCKS
7:00 pm S48 TEBOWS at WINDINGOS
8:00 pm S48 D3 BOMBERS at PARAGUAS
9:00 pm S48 CINCINNATI SWISHERS at THE CLOESERS
Sunday, July 10, 2016 YELLOW
11:00 am S20 CHCA EAGLES-NIX at TITANS-FRIENT
12:00 pm S3 KINGS KNIGHTS at CHCA EAGLES
1:00 pm S36 WOLVES 7/8 at TITANS-JEWELL
2:00 pm S2 EAGLES-JONES at WOLVES-HUTCHINGS
3:00 pm S36 WOLVES-ORANGE at WOLVES 7/8
4:00 pm S20 UNCLE DREW'S TEAM at VOLUNTEERS
5:00 pm S48 D3 BOMBERS at MONEY TALKS
6:00 pm S96 MCSHANE at DIRTY MIKE AND THE BOYS
7:00 pm S48 ENEMY OF THE STATE at CINCY KINGZ
8:00 pm S30 WOLVES - JOSEFORSKY at LADY ELITE PURPLE
9:00 pm S48 TEBOWS at CINCY KINGZ
Sunday, July 17, 2016 DK BLUE
5:00 pm S2 PANTHERS-HARTMAN at WOLVES-HUTCHINGS
6:00 pm S13 LEBANON-BLACK at BOMBERS
7:00 pm S2 RGB at EAGLES-JONES
8:00 pm S48 MONEY TALKS at MIGHTY DUCKS
9:00 pm S48 SUPA HOTFIRE at PUT SOME ENGLISH ON IT
Sunday, July 17, 2016 GREEN
5:00 pm S20 TITANS-FRIENT at WOLVES-KYLE
6:00 pm S20 MOMMA'S BOYS at 2 AWESOME
7:00 pm S96 BRICK SQUAD at VIEWS FROM THE THREE
8:00 pm S48 TRUCKS at FEBREZE BROTHERS
9:00 pm S48 CINCY KINGZ at ICONIC
Sunday, July 17, 2016 LT BLUE
5:00 pm S3 CHCA EAGLES at WOLVES-BOWMAN
6:00 pm S3 SABRECATS at KINGS KNIGHTS
7:00 pm S96 MCSHANE at TRIPLE MEAT BALLERS
8:00 pm S48 WINDINGOS at DREAM TEAM AD
9:00 pm S48 SUPER SPLASH BROS at D3 BOMBERS
Sunday, July 17, 2016 ORANGE
5:00 pm S20 WOLVES-CUSTER at CHCA EAGLES-NIX
6:00 pm S48 GET BUCKETS at SWIFT GANG
7:00 pm S96 DIRTY MIKE AND THE BOYS at PACK
8:00 pm S48 THE CLOESERS at CLERMONT COUNTY FINEST
9:00 pm S48 PARAGUAS at CINCINNATI SWISHERS
Sunday, July 17, 2016 RED
5:00 pm S13 WOLVES -SEALS at KNIGHTS-BURDINE
6:00 pm S48 RED JAGUARS at CYO ALL STARS
7:00 pm S96 RAIN MEN at MIGHTY DUCKS HS
8:00 pm S48 CHICKS DIG AIR BALLS at TEBOWS
9:00 pm S48 EAGLES G at THE ALSKAN BULL WORMS
Sunday, July 17, 2016 YELLOW
5:00 pm S2 ROCKS at RGB
6:00 pm S13 WOLVES-BRADY at WOLVES-KAM
7:00 pm S96 MBA BOUND at FIRETRUCKS
8:00 pm S48 CINCY BLUE DEVILS at EASTSIDE FAM
9:00 pm S48 ENEMY OF THE STATE at CINCY WAVE
Sunday, July 24, 2016 DK BLUE
5:00 pm S48 D3 BOMBERS at CHICKS DIG AIR BALLS
6:00 pm S13 BOMBERS at WOLVES-BRADY
7:00 pm S3 WOLVES-BOWMAN at SABRECATS
8:00 pm S96 PACK at MCSHANE
9:00 pm S48 CINCINNATI SWISHERS at SUPER SPLASH BROS
Sunday, July 24, 2016 GREEN
6:00 pm S30 WOLVES - JOSEFORSKY at EAGLES-HAHN
7:00 pm S3 KINGS KNIGHTS at ROYALS
8:00 pm S96 TRIPLE MEAT BALLERS at MBA BOUND
9:00 pm S48 CINCY WAVE at CINCY KINGZ
Sunday, July 24, 2016 LT BLUE
6:00 pm S30 LADY ELITE PURPLE at HAWKS 5
7:00 pm S2 EAGLES-JONES at KINGS BUCKETS
8:00 pm S96 FIRST GEAR at DIRTY MIKE AND THE BOYS
9:00 pm S48 D3 BOMBERS at EAGLES G
Sunday, July 24, 2016 ORANGE
6:00 pm S36 WOLVES-ORANGE at TITANS-JEWELL
7:00 pm S20 UNCLE DREW'S TEAM at FAIRFIELD TROJANS
8:00 pm S2 RGB at PANTHERS-HARTMAN
9:00 pm S48 THE ALSKAN BULL WORMS at TRUCKS
Sunday, July 24, 2016 RED
6:00 pm S36 WOLVES 7/8 at WARREN COUNTY WEASELS
7:00 pm S36 ELITE PURPLE at WOLVES - SPRIGGS
8:00 pm S96 FIRETRUCKS at RAIN MEN
9:00 pm S48 CYO ALL STARS at CINCY BLUE DEVILS
Sunday, July 24, 2016 YELLOW
6:00 pm S30 CINCY SHOCK at LEBANON-EDMONDS
7:00 pm S2 WOLVES-HUTCHINGS at ROCKS
8:00 pm S96 MIGHTY DUCKS HS at BRICK SQUAD
9:00 pm S48 EASTSIDE FAM at THE CLOESERS
Sunday, July 31, 2016 DK BLUE
11:00 am S20 MASON STORM at MILFORD EAGLES
12:00 pm S3 SABRECATS at CHCA EAGLES
1:00 pm S20 MILFORD EAGLES at 2 AWESOME
2:00 pm S96 MBA BOUND at PACK
3:00 pm S30 EAGLES-HAHN at WARRIORS-MAGNESS
4:00 pm S96 PACK at FIRETRUCKS
5:00 pm S13 WOLVES-BRADY at KNIGHTS-BURDINE
6:00 pm S30 WARRIORS-MAGNESS at WOLVES - JOSEFORSKY
7:00 pm S48 PARAGUAS at EASTSIDE FAM
8:00 pm S48 CHICKS DIG AIR BALLS at PUT SOME ENGLISH ON IT
9:00 pm S48 ENEMY OF THE STATE at SWIFT GANG
Sunday, July 31, 2016 GREEN
11:00 am S13 LEBANON-BLACK at LEBANON-GOLD
12:00 pm S2 KINGS BUCKETS at EAGLES-JONES
1:00 pm S36 WARREN COUNTY WEASELS at WOLVES-PURPLE
2:00 pm S2 ROCKS at PANTHERS-HARTMAN
3:00 pm S20 2 AWESOME at FAIRFIELD TROJANS
4:00 pm S36 WOLVES - SPRIGGS at WOLVES 7/8
5:00 pm S48 CINCINNATI SWISHERS at GET BUCKETS
6:00 pm S96 MCSHANE at FIRST GEAR
7:00 pm S36 ELITE PURPLE at WOLVES-PURPLE
8:00 pm S48 SUPER SPLASH BROS at CLERMONT COUNTY FINEST
9:00 pm S48 RED JAGUARS at EAGLES G
Sunday, July 31, 2016 LT BLUE
11:00 am S96 BRICK SQUAD at FIRETRUCKS
12:00 pm S30 EAGLES-HAHN at CINCY SHOCK
1:00 pm S13 LEBANON-GOLD at WOLVES-KAM
2:00 pm S20 TITANS-FRIENT at VOLUNTEERS
3:00 pm S20 WOLVES-CUSTER at MASON STORM
4:00 pm S36 WOLVES-PURPLE at WOLVES-ORANGE
5:00 pm S48 ICONIC at TRUCKS
6:00 pm S96 DIRTY MIKE AND THE BOYS at VIEWS FROM THE THREE
7:00 pm S48 CINCY WAVE at MIGHTY DUCKS
8:00 pm S48 THE CLOESERS at CYO ALL STARS
9:00 pm S48 CINCY BLUE DEVILS at ICONIC
Sunday, July 31, 2016 ORANGE
11:00 am S96 DIRTY MIKE AND THE BOYS at RAIN MEN
12:00 pm S20 CHCA EAGLES-NIX at UNCLE DREW'S TEAM
1:00 pm S13 WOLVES-BRADY at LEBANON-BLACK
2:00 pm S20 WOLVES-BARNES at CHCA EAGLES-NIX
3:00 pm S30 HAWKS 5 at WOLVES - JOSEFORSKY
4:00 pm S3 ROYALS at KINGS KNIGHTS
5:00 pm S48 SUPA HOTFIRE at CINCY BLUE DEVILS
6:00 pm S3 KINGS KNIGHTS at CHCA EAGLES
7:00 pm S48 WINDINGOS at FEBREZE BROTHERS
8:00 pm S48 TRUCKS at D3 BOMBERS
9:00 pm S48 EASTSIDE FAM at WINDINGOS
Sunday, July 31, 2016 RED
11:00 am S96 FIRST GEAR at MIGHTY DUCKS HS
12:00 pm S20 WOLVES-CUSTER at MOMMA'S BOYS
1:00 pm S13 WOLVES -SEALS at BOMBERS
2:00 pm S20 MOMMA'S BOYS at WOLVES-KYLE
3:00 pm S30 LEBANON-EDMONDS at LADY ELITE PURPLE
4:00 pm S2 ROCKS at RGB
5:00 pm S96 PACK at TRIPLE MEAT BALLERS
6:00 pm S48 CLERMONT COUNTY FINEST at CHICKS DIG AIR BALLS
7:00 pm S48 THE ALSKAN BULL WORMS at ENEMY OF THE STATE
8:00 pm S48 GET BUCKETS at DREAM TEAM AD
9:00 pm S48 MONEY TALKS at TEBOWS
Sunday, July 31, 2016 YELLOW
11:00 am S13 KNIGHTS-BURDINE at WOLVES -SEALS
12:00 pm S3 ROYALS at WOLVES-BOWMAN
1:00 pm S36 TITANS-JEWELL at WOLVES 7/8
2:00 pm S2 KINGS BUCKETS at WOLVES-HUTCHINGS
3:00 pm S36 WARREN COUNTY WEASELS at TITANS-JEWELL
4:00 pm S20 WOLVES-BARNES at UNCLE DREW'S TEAM
5:00 pm S48 THE CLOESERS at PARAGUAS
6:00 pm S96 RAIN MEN at MBA BOUND
7:00 pm S48 EAGLES G at CINCINNATI SWISHERS
8:00 pm S48 CINCY KINGZ at RED JAGUARS
9:00 pm S48 AVERAGE JOE'S at THE ALSKAN BULL WORMS
Sunday, August 7, 2016 DK BLUE
11:00 am S13 LEBANON-GOLD at KNIGHTS-BURDINE
12:00 pm S3 KINGS KNIGHTS at WOLVES-BOWMAN
1:00 pm S36 WOLVES - SPRIGGS at WOLVES 7/8
2:00 pm S3 CHCA EAGLES at SABRECATS
3:00 pm S30 LADY ELITE PURPLE at CINCY SHOCK
4:00 pm S3 ROYALS at SABRECATS
5:00 pm S48 PARAGUAS at CINCY BLUE DEVILS
6:00 pm S96 TRIPLE MEAT BALLERS at RAIN MEN
7:00 pm S48 MIGHTY DUCKS at CINCY KINGZ
8:00 pm S48 DREAM TEAM AD at MONEY TALKS
9:00 pm S48 FEBREZE BROTHERS at AVERAGE JOE'S
Sunday, August 7, 2016 GREEN
11:00 am S96 BRICK SQUAD at DIRTY MIKE AND THE BOYS
12:00 pm S20 VOLUNTEERS at WOLVES-CUSTER
1:00 pm S96 MIGHTY DUCKS HS at DIRTY MIKE AND THE BOYS
2:00 pm S2 KINGS BUCKETS at RGB
3:00 pm S20 MASON STORM at TITANS-FRIENT
4:00 pm S36 TITANS-JEWELL at WOLVES - SPRIGGS
5:00 pm S48 CINCY KINGZ at THE CLOESERS
6:00 pm S30 LADY ELITE PURPLE at EAGLES-HAHN
7:00 pm S48 CYO ALL STARS at PARAGUAS
8:00 pm S48 EASTSIDE FAM at SUPER SPLASH BROS
9:00 pm S48 PUT SOME ENGLISH ON IT at WINDINGOS
Sunday, August 7, 2016 LT BLUE
11:00 am S96 RAIN MEN at MCSHANE
12:00 pm S30 CINCY SHOCK at HAWKS 5
1:00 pm S13 LEBANON-BLACK at WOLVES -SEALS
2:00 pm S20 WOLVES-KYLE at 2 AWESOME
3:00 pm S20 CHCA EAGLES-NIX at MOMMA'S BOYS
4:00 pm S96 VIEWS FROM THE THREE at MCSHANE
5:00 pm S48 CHICKS DIG AIR BALLS at CINCINNATI SWISHERS
6:00 pm S30 WOLVES - JOSEFORSKY at LEBANON-EDMONDS
7:00 pm S48 PUT SOME ENGLISH ON IT at GET BUCKETS
8:00 pm S48 RED JAGUARS at CINCY BLUE DEVILS
9:00 pm S48 ICONIC at RED JAGUARS
Sunday, August 7, 2016 ORANGE
11:00 am S36 ELITE PURPLE at WOLVES-PURPLE
12:00 pm S20 TITANS-FRIENT at WOLVES-BARNES
1:00 pm S13 WOLVES-KAM at KNIGHTS-BURDINE
2:00 pm S20 UNCLE DREW'S TEAM at WOLVES-CUSTER
3:00 pm S48 SUPA HOTFIRE at GET BUCKETS
4:00 pm S13 BOMBERS at WOLVES -SEALS
5:00 pm S96 MBA BOUND at BRICK SQUAD
6:00 pm S48 TEBOWS at ENEMY OF THE STATE
7:00 pm S48 ICONIC at THE CLOESERS
8:00 pm S48 SWIFT GANG at CINCY WAVE
9:00 pm S48 SWIFT GANG at MONEY TALKS
Sunday, August 7, 2016 RED
11:00 am S96 TRIPLE MEAT BALLERS at VIEWS FROM THE THREE
12:00 pm S20 MASON STORM at FAIRFIELD TROJANS
1:00 pm S13 BOMBERS at LEBANON-GOLD
2:00 pm S20 VOLUNTEERS at WOLVES-BARNES
3:00 pm S30 WARRIORS-MAGNESS at HAWKS 5
4:00 pm S13 WOLVES-KAM at WOLVES-BRADY
5:00 pm S20 MILFORD EAGLES at UNCLE DREW'S TEAM
6:00 pm S48 D3 BOMBERS at AVERAGE JOE'S
7:00 pm S48 FEBREZE BROTHERS at CHICKS DIG AIR BALLS
8:00 pm S48 CINCINNATI SWISHERS at TRUCKS
9:00 pm S48 TEBOWS at SUPA HOTFIRE
Sunday, August 7, 2016 YELLOW
11:00 am S96 FIRETRUCKS at FIRST GEAR
12:00 pm S3 ROYALS at CHCA EAGLES
1:00 pm S30 WARRIORS-MAGNESS at LEBANON-EDMONDS
2:00 pm S2 EAGLES-JONES at WOLVES-HUTCHINGS
3:00 pm S36 WARREN COUNTY WEASELS at ELITE PURPLE
4:00 pm S36 WOLVES-ORANGE at WOLVES 7/8
5:00 pm S48 TRUCKS at CYO ALL STARS
6:00 pm S20 FAIRFIELD TROJANS at VOLUNTEERS
7:00 pm S48 THE ALSKAN BULL WORMS at WINDINGOS
8:00 pm S48 CLERMONT COUNTY FINEST at EAGLES G
9:00 pm S48 MIGHTY DUCKS at ENEMY OF THE STATE
Sunday, August 14, 2016 DK BLUE
11:00 am S36 WOLVES - SPRIGGS at WOLVES-PURPLE
12:00 pm S3 SABRECATS at ROYALS
1:00 pm S30 LEBANON-EDMONDS at CINCY SHOCK
2:00 pm S3 WOLVES-BOWMAN at ROYALS
3:00 pm S30 LEBANON-EDMONDS at WARRIORS-MAGNESS
4:00 pm S2 PANTHERS-HARTMAN at ROCKS
5:00 pm S48 ENEMY OF THE STATE at FEBREZE BROTHERS
6:00 pm S96 MCSHANE at MIGHTY DUCKS HS
7:00 pm S48 MIGHTY DUCKS at SWIFT GANG
8:00 pm S48 SUPER SPLASH BROS at CYO ALL STARS
9:00 pm S48 MONEY TALKS at THE ALSKAN BULL WORMS
Sunday, August 14, 2016 GREEN
12:00 pm S2 WOLVES-HUTCHINGS at KINGS BUCKETS
1:00 pm S36 WARREN COUNTY WEASELS at WOLVES-ORANGE
2:00 pm S2 PANTHERS-HARTMAN at RGB
3:00 pm S20 UNCLE DREW'S TEAM at WOLVES-KYLE
4:00 pm S36 WOLVES-PURPLE at WOLVES 7/8
5:00 pm S48 SUPER SPLASH BROS at SUPA HOTFIRE
6:00 pm S96 FIRST GEAR at TRIPLE MEAT BALLERS
7:00 pm S48 CHICKS DIG AIR BALLS at THE ALSKAN BULL WORMS
8:00 pm S48 GET BUCKETS at FEBREZE BROTHERS
9:00 pm S48 DREAM TEAM AD at CHICKS DIG AIR BALLS
Sunday, August 14, 2016 LT BLUE
11:00 am S2 EAGLES-JONES at RGB
12:00 pm S96 DIRTY MIKE AND THE BOYS at FIRETRUCKS
1:00 pm S13 WOLVES -SEALS at WOLVES-BRADY
2:00 pm S20 TITANS-FRIENT at MILFORD EAGLES
3:00 pm S96 TRIPLE MEAT BALLERS at VIEWS FROM THE THREE
4:00 pm S36 WOLVES-ORANGE at TITANS-JEWELL
5:00 pm S20 MOMMA'S BOYS at VOLUNTEERS
6:00 pm S30 WARRIORS-MAGNESS at LADY ELITE PURPLE
7:00 pm S48 ENEMY OF THE STATE at DREAM TEAM AD
8:00 pm S48 AVERAGE JOE'S at CINCINNATI SWISHERS
9:00 pm S48 EAGLES G at ICONIC
Sunday, August 14, 2016 ORANGE
11:00 am S48 SUPA HOTFIRE at RED JAGUARS
12:00 pm S20 FAIRFIELD TROJANS at MILFORD EAGLES
1:00 pm S13 LEBANON-GOLD at LEBANON-BLACK
2:00 pm S20 WOLVES-BARNES at MASON STORM
3:00 pm S30 HAWKS 5 at EAGLES-HAHN
4:00 pm S13 LEBANON-BLACK at WOLVES-KAM
5:00 pm S96 BRICK SQUAD at RAIN MEN
6:00 pm S48 WINDINGOS at D3 BOMBERS
7:00 pm S48 CINCY WAVE at TEBOWS
8:00 pm S48 CINCY KINGZ at CINCY BLUE DEVILS
9:00 pm S48 CINCY WAVE at PUT SOME ENGLISH ON IT
Sunday, August 14, 2016 RED
11:00 am S48 EAGLES G at EASTSIDE FAM
12:00 pm S20 MOMMA'S BOYS at TITANS-FRIENT
1:00 pm S13 KNIGHTS-BURDINE at BOMBERS
2:00 pm S20 2 AWESOME at CHCA EAGLES-NIX
3:00 pm S30 CINCY SHOCK at WOLVES - JOSEFORSKY
4:00 pm S3 WOLVES-BOWMAN at SABRECATS
5:00 pm S96 MIGHTY DUCKS HS at MBA BOUND
6:00 pm S48 TRUCKS at CLERMONT COUNTY FINEST
7:00 pm S48 AVERAGE JOE'S at SUPA HOTFIRE
8:00 pm S48 PARAGUAS at ICONIC
9:00 pm S48 CLERMONT COUNTY FINEST at PARAGUAS
Sunday, August 14, 2016 YELLOW
11:00 am S96 RAIN MEN at MCSHANE
12:00 pm S3 CHCA EAGLES at KINGS KNIGHTS
1:00 pm S30 EAGLES-HAHN at WOLVES - JOSEFORSKY
2:00 pm S2 ROCKS at KINGS BUCKETS
3:00 pm S36 ELITE PURPLE at WOLVES 7/8
4:00 pm S36 WOLVES - SPRIGGS at WARREN COUNTY WEASELS
5:00 pm S48 SWIFT GANG at TEBOWS
6:00 pm S20 WOLVES-BARNES at WOLVES-CUSTER
7:00 pm S48 MONEY TALKS at PUT SOME ENGLISH ON IT
8:00 pm S48 THE CLOESERS at RED JAGUARS
9:00 pm S48 GET BUCKETS at D3 BOMBERS
Sunday, August 21, 2016 DK BLUE
11:00 am S96 MIGHTY DUCKS HS at VIEWS FROM THE THREE
12:00 pm S3 WOLVES-BOWMAN at CHCA EAGLES
1:00 pm S96 VIEWS FROM THE THREE at FIRST GEAR
2:00 pm S3 CHCA EAGLES at ROYALS
3:00 pm S30 LEBANON-EDMONDS at EAGLES-HAHN
4:00 pm S2 EAGLES-JONES at PANTHERS-HARTMAN
5:00 pm S48 SUPA HOTFIRE at CLERMONT COUNTY FINEST
6:00 pm S36 TITANS-JEWELL at ELITE PURPLE
7:00 pm S48 TEBOWS at MIGHTY DUCKS
8:00 pm S48 FEBREZE BROTHERS at MONEY TALKS
9:00 pm S48 AVERAGE JOE'S at EASTSIDE FAM
Sunday, August 21, 2016 GREEN
11:00 am S20 UNCLE DREW'S TEAM at MOMMA'S BOYS
12:00 pm S2 PANTHERS-HARTMAN at KINGS BUCKETS
1:00 pm S36 WOLVES-ORANGE at WOLVES - SPRIGGS
2:00 pm S2 EAGLES-JONES at ROCKS
3:00 pm S20 WOLVES-CUSTER at TITANS-FRIENT
4:00 pm S36 ELITE PURPLE at WOLVES 7/8
5:00 pm S2 WOLVES-HUTCHINGS at ROCKS
6:00 pm S96 MBA BOUND at DIRTY MIKE AND THE BOYS
7:00 pm S48 THE ALSKAN BULL WORMS at GET BUCKETS
8:00 pm S20 WOLVES-BARNES at FAIRFIELD TROJANS
Sunday, August 21, 2016 LT BLUE
11:00 am S2 RGB at WOLVES-HUTCHINGS
12:00 pm S30 HAWKS 5 at LEBANON-EDMONDS
1:00 pm S13 KNIGHTS-BURDINE at LEBANON-BLACK
2:00 pm S20 CHCA EAGLES-NIX at FAIRFIELD TROJANS
3:00 pm S20 MILFORD EAGLES at WOLVES-BARNES
4:00 pm S36 WOLVES-ORANGE at WARREN COUNTY WEASELS
5:00 pm S30 WOLVES - JOSEFORSKY at HAWKS 5
6:00 pm S48 WINDINGOS at SUPA HOTFIRE
7:00 pm S48 CINCY BLUE DEVILS at THE CLOESERS
8:00 pm S20 MILFORD EAGLES at VOLUNTEERS
9:00 pm S48 CYO ALL STARS at EAGLES G
Sunday, August 21, 2016 ORANGE
11:00 am S96 MCSHANE at MBA BOUND
12:00 pm S20 WOLVES-KYLE at MASON STORM
1:00 pm S13 WOLVES-KAM at BOMBERS
2:00 pm S20 VOLUNTEERS at 2 AWESOME
3:00 pm S30 CINCY SHOCK at WARRIORS-MAGNESS
4:00 pm S13 WOLVES -SEALS at LEBANON-GOLD
5:00 pm S20 WOLVES-KYLE at CHCA EAGLES-NIX
6:00 pm S48 EASTSIDE FAM at TRUCKS
7:00 pm S48 CLERMONT COUNTY FINEST at AVERAGE JOE'S
8:00 pm S48 PUT SOME ENGLISH ON IT at ENEMY OF THE STATE
9:00 pm S48 CINCINNATI SWISHERS at WINDINGOS
Sunday, August 21, 2016 RED
11:00 am S20 MILFORD EAGLES at WOLVES-KYLE
12:00 pm S20 2 AWESOME at WOLVES-CUSTER
1:00 pm S13 LEBANON-GOLD at WOLVES-BRADY
2:00 pm S20 MASON STORM at UNCLE DREW'S TEAM
3:00 pm S30 LADY ELITE PURPLE at WOLVES - JOSEFORSKY
4:00 pm S3 WOLVES-BOWMAN at KINGS KNIGHTS
5:00 pm S96 FIRETRUCKS at MCSHANE
6:00 pm S48 DREAM TEAM AD at CINCY WAVE
7:00 pm S13 WOLVES -SEALS at WOLVES-KAM
8:00 pm S48 SWIFT GANG at CINCY KINGZ
9:00 pm S48 ICONIC at SUPER SPLASH BROS
Sunday, August 21, 2016 YELLOW
11:00 am S96 FIRST GEAR at BRICK SQUAD
12:00 pm S3 KINGS KNIGHTS at SABRECATS
2:00 pm S2 KINGS BUCKETS at RGB
3:00 pm S36 WOLVES-PURPLE at WOLVES - SPRIGGS
4:00 pm S36 WOLVES-PURPLE at TITANS-JEWELL
5:00 pm S13 WOLVES-BRADY at BOMBERS
6:00 pm S96 TRIPLE MEAT BALLERS at BRICK SQUAD
7:00 pm S48 RED JAGUARS at PARAGUAS
8:00 pm S30 EAGLES-HAHN at LADY ELITE PURPLE
9:00 pm S48 MIGHTY DUCKS at DREAM TEAM AD
Sunday, September 11, 2016 DK BLUE
4:30 pm S19 WOLVES - PURPLE at WOLVES - ORANGE
5:30 pm S43 WOLVES - WHITE at MASON GREEN
6:30 pm S19 WOLVES - ORANGE at WOLVES - SEALS5
7:30 pm S43 BLAZERS at SW OHIO SHOOTING STARS
8:30 pm S49 MEAN MACHINE at UNCLE DREW'S BOYS
Sunday, September 11, 2016 GREEN
4:30 pm S19 WOLVES - HUTCHINGS at R4L - LAKERS5
5:30 pm S6 WOLVES - SEALS4 at WOLVES - BOWMAN
6:30 pm S6 R4L - LAKERS 3 at WOLVES - SEALS4
7:30 pm S89 DREAM TEAM at WOLVES - MCNULTY
Sunday, September 11, 2016 LT BLUE
5:30 pm S49 UNCLE DREW'S BOYS at MEAN MACHINE
6:30 pm S49 HAND DOWN MAN DOWN at MONEY TALKS
7:30 pm S35 WOLVES - CUSTER at MASON WARRIORS
Sunday, September 11, 2016 ORANGE
4:30 pm S43 MIDWEST TAKEOVER at MUSKETEERS
5:30 pm S89 CINCINNATI DUSTERS at DREAM TEAM
6:30 pm S35 WOLVES - BLACK at TITANS
7:30 pm S43 WOLVES - WHITE at R4L - LAKERS8
Sunday, September 11, 2016 RED
4:30 pm S35 TITANS at R4L - LAKERS6
5:30 pm S89 WOLVES - MCNULTY at TBA
6:30 pm S35 MASON WARRIORS at R4L - LAKERS6
7:30 pm S43 MASON GREEN at MASON WHITE
8:30 pm S49 MONEY TALKS at HAND DOWN MAN DOWN
Sunday, September 11, 2016 YELLOW
4:30 pm S35 WOLVES - BLACK at WOLVES - YABLONSKY
5:30 pm S43 BLAZERS at R4L - LAKERS8
6:30 pm S19 WOLVES - PURPLE at WOLVES - HUTCHINGS
7:30 pm S43 WOLVES - JOSEFORSKY at THE MEN OF NORSE
8:30 pm S49 TROPICS at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, September 18, 2016 DK BLUE
4:30 pm S6 LM PANTHERS at WOLVES - SEALS4
5:30 pm S43 SW OHIO SHOOTING STARS at THE MEN OF NORSE
6:30 pm S19 WOLVES - HUTCHINGS at WOLVES - ORANGE
7:30 pm S35 MASON WARRIORS at WOLVES - BLACK
8:30 pm S49 HAND DOWN MAN DOWN at SUPA HOT FIRE
Sunday, September 18, 2016 GREEN
4:30 pm S19 WOLVES - SEALS5 at WOLVES - HUTCHINGS
5:30 pm S6 WOLVES - BOWMAN at R4L - LAKERS 3
6:30 pm S6 R4L - LAKERS 3 at LM PANTHERS
7:30 pm S35 WOLVES - YABLONSKY at WOLVES - CUSTER
Sunday, September 18, 2016 LT BLUE
4:30 pm S43 SW OHIO SHOOTING STARS at MUSKETEERS
5:30 pm S49 UNCLE DREW'S BOYS at SUPA HOT FIRE
6:30 pm S35 WOLVES - YABLONSKY at TITANS
7:30 pm S43 R4L - LAKERS8 at WOLVES - JOSEFORSKY
8:30 pm S43 THE MEN OF NORSE at MASON GREEN
Sunday, September 18, 2016 ORANGE
5:30 pm S89 TBA at CINCINNATI DUSTERS
6:30 pm S35 R4L - LAKERS6 at WOLVES - CUSTER
Sunday, September 18, 2016 RED
4:30 pm S89 TBA at CINCINNATI DUSTERS
5:30 pm S89 DREAM TEAM at WOLVES - MCNULTY
6:30 pm S49 CLERMONT COUNTY FINEST at TROPICS
7:30 pm S43 MASON WHITE at BLAZERS
8:30 pm S49 CLERMONT COUNTY FINEST at MEAN MACHINE
Sunday, September 18, 2016 YELLOW
4:30 pm S19 R4L - LAKERS5 at WOLVES - PURPLE
5:30 pm S43 MASON WHITE at WOLVES - JOSEFORSKY
6:30 pm S19 WOLVES - SEALS5 at R4L - LAKERS5
7:30 pm S43 MUSKETEERS at WOLVES - WHITE
8:30 pm S49 UNCLE DREW'S BOYS at MONEY TALKS
Sunday, September 25, 2016 DK BLUE
4:30 pm S19 WOLVES - ORANGE at R4L - LAKERS5
5:30 pm S49 HAND DOWN MAN DOWN at UNCLE DREW'S BOYS
6:30 pm S19 R4L - LAKERS5 at WOLVES - HUTCHINGS
Sunday, September 25, 2016 GREEN
4:30 pm S19 WOLVES - PURPLE at WOLVES - SEALS5
5:30 pm S6 WOLVES - BOWMAN at LM PANTHERS
6:30 pm S6 WOLVES - BOWMAN at R4L - LAKERS 3
7:30 pm S89 TBA at DREAM TEAM
8:30 pm S43 THE MEN OF NORSE at MASON WHITE
Sunday, September 25, 2016 LT BLUE
4:30 pm S43 MIDWEST TAKEOVER at BLAZERS
5:30 pm S6 R4L - LAKERS 3 at WOLVES - SEALS4
6:30 pm S35 R4L - LAKERS6 at MASON WARRIORS
7:30 pm S43 WOLVES - WHITE at SW OHIO SHOOTING STARS
Sunday, September 25, 2016 ORANGE
4:30 pm S35 WOLVES - CUSTER at WOLVES - YABLONSKY
5:30 pm S89 TBA at DREAM TEAM
6:30 pm S35 TITANS at WOLVES - BLACK
8:30 pm S49 MONEY TALKS at MEAN MACHINE
Sunday, September 25, 2016 RED
4:30 pm S35 TITANS at MASON WARRIORS
5:30 pm S89 CINCINNATI DUSTERS at WOLVES - MCNULTY
6:30 pm S49 TROPICS at MEAN MACHINE
7:30 pm S43 WOLVES - JOSEFORSKY at MUSKETEERS
8:30 pm S49 SUPA HOT FIRE at TROPICS
Sunday, September 25, 2016 YELLOW
5:30 pm S43 MASON WHITE at MASON GREEN
6:30 pm S19 WOLVES - ORANGE at WOLVES - PURPLE
7:30 pm S43 MASON GREEN at R4L - LAKERS8
8:30 pm S49 HAND DOWN MAN DOWN at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, October 2, 2016 DK BLUE
4:30 pm S19 WOLVES - PURPLE at WOLVES - HUTCHINGS
5:30 pm S43 SW OHIO SHOOTING STARS at MASON WHITE
6:30 pm S19 WOLVES - PURPLE at R4L - LAKERS5
7:30 pm S43 SW OHIO SHOOTING STARS at WOLVES - JOSEFORSKY
8:30 pm S49 TROPICS at MONEY TALKS
Sunday, October 2, 2016 GREEN
4:30 pm S19 WOLVES - ORANGE at WOLVES - SEALS5
5:30 pm S6 WOLVES - BOWMAN at WOLVES - SEALS4
6:30 pm S6 LM PANTHERS at WOLVES - SEALS4
7:30 pm S89 CINCINNATI DUSTERS at WOLVES - MCNULTY
Sunday, October 2, 2016 LT BLUE
5:30 pm S49 SUPA HOT FIRE at HAND DOWN MAN DOWN
6:30 pm S35 WOLVES - BLACK at WOLVES - CUSTER
7:30 pm S43 BLAZERS at WOLVES - WHITE
Sunday, October 2, 2016 ORANGE
4:30 pm S35 R4L - LAKERS6 at WOLVES - YABLONSKY
5:30 pm S89 TBA at WOLVES - MCNULTY
6:30 pm S35 WOLVES - YABLONSKY at R4L - LAKERS6
7:30 pm S43 MUSKETEERS at MASON GREEN
8:30 pm S35 WOLVES - CUSTER at WOLVES - BLACK
Sunday, October 2, 2016 RED
4:30 pm S43 MUSKETEERS at BLAZERS
5:30 pm S89 DREAM TEAM at CINCINNATI DUSTERS
6:30 pm S49 CLERMONT COUNTY FINEST at MONEY TALKS
7:30 pm S43 R4L - LAKERS8 at THE MEN OF NORSE
8:30 pm S49 UNCLE DREW'S BOYS at HAND DOWN MAN DOWN
Sunday, October 2, 2016 YELLOW
4:30 pm S6 LM PANTHERS at R4L - LAKERS 3
5:30 pm S43 THE MEN OF NORSE at WOLVES - WHITE
6:30 pm S19 WOLVES - HUTCHINGS at WOLVES - SEALS5
7:30 pm S35 MASON WARRIORS at TITANS
8:30 pm S49 CLERMONT COUNTY FINEST at SUPA HOT FIRE
Sunday, October 9, 2016 DK BLUE
4:30 pm S19 WOLVES - SEALS5 at R4L - LAKERS5
5:30 pm S43 WOLVES - WHITE at R4L - LAKERS8
6:30 pm S19 WOLVES - SEALS5 at WOLVES - PURPLE
7:30 pm S43 MASON GREEN at SW OHIO SHOOTING STARS
8:30 pm S49 SUPA HOT FIRE at UNCLE DREW'S BOYS
Sunday, October 9, 2016 GREEN
4:30 pm S49 MONEY TALKS at TROPICS
5:30 pm S6 R4L - LAKERS 3 at WOLVES - BOWMAN
6:30 pm S6 WOLVES - BOWMAN at LM PANTHERS
7:30 pm S6 WOLVES - SEALS4 at R4L - LAKERS 3
8:30 pm S35 WOLVES - YABLONSKY at WOLVES - BLACK
Sunday, October 9, 2016 LT BLUE
4:30 pm S19 WOLVES - HUTCHINGS at WOLVES - PURPLE
5:30 pm S49 MEAN MACHINE at CLERMONT COUNTY FINEST
6:30 pm S43 WOLVES - JOSEFORSKY at BLAZERS
7:30 pm S43 THE MEN OF NORSE at MUSKETEERS
8:30 pm S35 MASON WARRIORS at WOLVES - CUSTER
Sunday, October 9, 2016 ORANGE
4:30 pm S43 BLAZERS at MASON GREEN
5:30 pm S89 WOLVES - MCNULTY at DREAM TEAM
6:30 pm S49 MONEY TALKS at UNCLE DREW'S BOYS
8:30 pm S43 R4L - LAKERS8 at MASON WHITE
Sunday, October 9, 2016 RED
4:30 pm S35 WOLVES - BLACK at R4L - LAKERS6
5:30 pm S89 CINCINNATI DUSTERS at TBA
6:30 pm S35 R4L - LAKERS6 at WOLVES - BLACK
7:30 pm S35 WOLVES - YABLONSKY at MASON WARRIORS
8:30 pm S49 MONEY TALKS at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, October 9, 2016 YELLOW
4:30 pm S6 WOLVES - SEALS4 at LM PANTHERS
5:30 pm S43 MASON GREEN at WOLVES - JOSEFORSKY
6:30 pm S19 R4L - LAKERS5 at WOLVES - ORANGE
7:30 pm S35 WOLVES - CUSTER at TITANS
8:30 pm S49 MEAN MACHINE at TROPICS
Sunday, October 16, 2016 DK BLUE
7:30 pm S43 MUSKETEERS at R4L - LAKERS8
8:30 pm S49 TROPICS at HAND DOWN MAN DOWN
Sunday, October 16, 2016 GREEN
6:30 pm S6 LM PANTHERS at R4L - LAKERS 3
7:30 pm S89 DREAM TEAM at CINCINNATI DUSTERS
Sunday, October 16, 2016 LT BLUE
7:30 pm S49 MEAN MACHINE at HAND DOWN MAN DOWN
8:30 pm S35 TITANS at WOLVES - CUSTER
Sunday, October 16, 2016 ORANGE
7:30 pm S43 MASON WHITE at WOLVES - WHITE
8:30 pm S89 WOLVES - MCNULTY at CINCINNATI DUSTERS
Sunday, October 16, 2016 RED
5:30 pm S89 DREAM TEAM at TBA
7:30 pm S43 SW OHIO SHOOTING STARS at THE MEN OF NORSE
8:30 pm S43 MASON WHITE at WOLVES - JOSEFORSKY
Sunday, October 16, 2016 YELLOW
6:30 pm S19 WOLVES - SEALS5 at WOLVES - ORANGE
8:30 pm S49 MEAN MACHINE at SUPA HOT FIRE
Sunday, October 23, 2016 DK BLUE
4:30 pm S6 R4L - LAKERS 3 at LM PANTHERS
5:30 pm S43 SW OHIO SHOOTING STARS at BLAZERS
6:30 pm S19 R4L - LAKERS5 at WOLVES - SEALS5
7:30 pm S43 WOLVES - JOSEFORSKY at WOLVES - WHITE
8:30 pm S49 UNCLE DREW'S BOYS at TROPICS
Sunday, October 23, 2016 GREEN
5:30 pm S6 WOLVES - SEALS4 at WOLVES - BOWMAN
6:30 pm S6 LM PANTHERS at WOLVES - BOWMAN
7:30 pm S49 SUPA HOT FIRE at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, October 23, 2016 LT BLUE
4:30 pm S35 R4L - LAKERS6 at TITANS
5:30 pm S49 TROPICS at SUPA HOT FIRE
6:30 pm S35 WOLVES - BLACK at MASON WARRIORS
7:30 pm S43 THE MEN OF NORSE at BLAZERS
8:30 pm S43 R4L - LAKERS8 at WOLVES - WHITE
Sunday, October 23, 2016 ORANGE
4:30 pm S19 WOLVES - HUTCHINGS at WOLVES - ORANGE
5:30 pm S43 THE MEN OF NORSE at WOLVES - JOSEFORSKY
6:30 pm S35 TITANS at WOLVES - YABLONSKY
7:30 pm S6 WOLVES - BOWMAN at WOLVES - SEALS4
8:30 pm S35 WOLVES - CUSTER at R4L - LAKERS6
Sunday, October 23, 2016 RED
4:30 pm S35 MASON WARRIORS at WOLVES - YABLONSKY
5:30 pm S89 CINCINNATI DUSTERS at DREAM TEAM
6:30 pm S49 CLERMONT COUNTY FINEST at UNCLE DREW'S BOYS
7:30 pm S43 MUSKETEERS at MASON WHITE
8:30 pm S49 HAND DOWN MAN DOWN at MEAN MACHINE
Sunday, October 23, 2016 YELLOW
4:30 pm S19 WOLVES - PURPLE at R4L - LAKERS5
5:30 pm S43 MUSKETEERS at MASON GREEN
6:30 pm S19 WOLVES - ORANGE at WOLVES - HUTCHINGS
7:30 pm S43 R4L - LAKERS8 at SW OHIO SHOOTING STARS
8:30 pm S49 SUPA HOT FIRE at MONEY TALKS
Sunday, November 6, 2016 GREEN
7:30 pm S89 TBA at WOLVES - MCNULTY
Sunday, November 6, 2016 ORANGE
5:30 pm S89 WOLVES - MCNULTY at TBA
Friday, November 11, 2016 DK BLUE
5:00 pm S103 Force Green at WCSA Arsenal
5:45 pm S98 CUP BVB at TWO DADS FC
7:15 pm S65 Team Madeira at Lakota Firehawks
8:00 pm S65 Lakota FC Red Ninjas at WCSA 2007 White
8:45 pm S59 CUSM White at WCSA Elite
9:30 pm S87 WCSA G04 Elite at OESA Gold
Friday, November 11, 2016 GREEN
5:00 pm S99 BOMB SQUAD at Nutmeggin Ninjas
5:45 pm S97 Buckets Athletic FC at Bangers FC
6:30 pm S97 WC One at WC Two
7:15 pm S81 Hard Court Heroes at CU Elite 1 SycMas
8:00 pm S78 CU Strike Force at WCSA G1
8:45 pm S83 WCSA Premier at CULM 2004 Academy
Friday, November 11, 2016 LT BLUE
5:00 pm S99 Arsenal at Always in Form
5:45 pm S102 Sheagles at WCSA 03 WHITE
6:30 pm S97 Buckets Athletic FC at Barney and Friends
7:15 pm S81 CU LM Academy at CU Elite Eagles
8:00 pm S81 HOTSHOTS at CU Girls 05
8:45 pm S81 Hard Court Heroes at WCSA Blue
Friday, November 11, 2016 ORANGE
5:00 pm S102 Lakota Thunder at Force Black
5:45 pm S98 Milk Men at Rovers
6:30 pm S97 Ace Blue at Skiller Academy
7:15 pm S65 WC Galaxy at WC Dynamo
8:00 pm S78 NEMESIS at Impact Gray
8:45 pm S87 WCSA G04 Elite 2 at Elite Blue
9:30 pm S83 WCSA Premier at Green Thunder
Friday, November 11, 2016 RED
5:00 pm S99 Pink Panther at Finesse FC
5:45 pm S98 WAKA FLOCKA at CLASSIC IX
6:30 pm S99 Hydrators at Nutmeggin Ninjas
7:15 pm S78 WCSA G2 at Villarreal
8:00 pm S78 Elite Girls at CU SYCMAS
8:45 pm S87 Elite Red at CU Reign
9:30 pm S83 Lakota FC Black at THE HOT SHOTS
Friday, November 11, 2016 YELLOW
5:00 pm S103 CLUB OHIO STORM BLACK at BARCELONA
5:45 pm S98 Club Ohio at BOMBERS
6:30 pm S102 WCSA Bayern at CO Storm Green
6:30 pm S103 FUSION at Buckets
7:15 pm S78 CU Atletico at Extreme Heat
8:00 pm S65 WCSA 2007 Blue at WC Fire
8:45 pm S59 CUSM Black at Equipo Azul
9:30 pm S87 Impact 2 at Impact 1
Tuesday, November 15, 2016 DK BLUE
5:30 pm S53 B TEAM at 50/50
6:50 pm S53 OUTSIDERS at X FACTOR
8:10 pm S53 FUNKY JUNK at 5 POINT RUN
9:30 pm S53 LOL at HITMEN
Tuesday, November 15, 2016 RED
8:10 pm S55 BUMPY OLD MEN at HOPS NOT JUMPS
Tuesday, November 15, 2016 YELLOW
5:30 pm S55 VOLLEYBRAWLERS at New Digs
6:50 pm S55 FALCONS at TWO BUMP CHUMPS
8:10 pm S55 WAITINGFOR SOFTBALL at BAYSIDE TIGERS
9:30 pm S55 Phu Phighters at LAGGERS
Friday, November 18, 2016 DK BLUE
5:00 pm S103 BARCELONA at FUSION
5:45 pm S98 Rovers at TWO DADS FC
6:30 pm S102 CO Storm Green at Sheagles
7:15 pm S78 Impact Gray at Elite Girls
8:00 pm S65 Lakota Firehawks at WC Galaxy
8:45 pm S59 WCSA Elite at CUSM Black
9:30 pm S87 CU Reign at WCSA G04 Elite 2
Friday, November 18, 2016 GREEN
5:00 pm S99 Hydrators at Pink Panther
5:45 pm S99 Pink Panther at Hydrators
6:30 pm S97 Buckets Athletic FC at WC One
7:15 pm S81 CU Elite Eagles at HOTSHOTS
8:00 pm S78 Extreme Heat at CU Strike Force
8:45 pm S83 THE HOT SHOTS at Green Thunder
Friday, November 18, 2016 LT BLUE
5:00 pm S99 Arsenal at BOMB SQUAD
5:45 pm S102 Force Black at WCSA Bayern
6:30 pm S97 Skiller Academy at WC Two
7:15 pm S81 CU Girls 05 at WCSA Blue
8:00 pm S81 CU Elite 1 SycMas at CU LM Academy
8:45 pm S83 CULM 2004 Academy at Lakota FC Black
Friday, November 18, 2016 ORANGE
5:00 pm S102 WCSA 03 WHITE at Lakota Thunder
5:45 pm S98 WAKA FLOCKA at Milk Men
6:30 pm S97 Barney and Friends at Bangers FC
7:15 pm S65 WCSA 2007 White at WCSA 2007 Blue
8:00 pm S78 Villarreal at NEMESIS
8:45 pm S87 Impact 1 at Elite Red
Friday, November 18, 2016 RED
5:00 pm S99 Always in Form at Finesse FC
5:45 pm S98 Alpha Whales at BOMBERS
6:30 pm S98 TWO DADS FC at Club Ohio
7:15 pm S65 WC Dynamo at Lakota FC Red Ninjas
8:00 pm S78 CU SYCMAS at CU Atletico
8:45 pm S87 OESA Gold at Impact 2
Friday, November 18, 2016 YELLOW
5:00 pm S103 WCSA Arsenal at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S98 CLASSIC IX at CUP BVB
6:30 pm S103 Buckets at Force Green
7:15 pm S78 WCSA G1 at WCSA G2
8:00 pm S65 WC Fire at Team Madeira
8:45 pm S59 Equipo Azul at CUSM White
9:30 pm S87 Elite Blue at WCSA G04 Elite
Tuesday, November 29, 2016 DK BLUE
5:30 pm S53 LOL at FUNKY JUNK
6:50 pm S53 X FACTOR at 5 POINT RUN
8:10 pm S53 HITMEN at 50/50
9:30 pm S53 OUTSIDERS at B TEAM
Tuesday, November 29, 2016 RED
8:10 pm S55 New Digs at WAITINGFOR SOFTBALL
Tuesday, November 29, 2016 YELLOW
5:30 pm S55 HOPS NOT JUMPS at FALCONS
6:50 pm S55 BAYSIDE TIGERS at Phu Phighters
8:10 pm S55 TWO BUMP CHUMPS at VOLLEYBRAWLERS
9:30 pm S55 LAGGERS at BUMPY OLD MEN
Thursday, December 1, 2016 DK BLUE
5:30 pm S120 FALCONS at SHOOTERS
6:30 pm S121 JR RAMS 6 at LIL CRUSADERS
7:30 pm S127 MAYHEM at WOLVES- CUSTER
8:30 pm S125 THE REPUBLICANS at HEADBANZ MAKE HER DANCE
Thursday, December 1, 2016 ORANGE
5:30 pm S120 HAWKS 5 at CINCY ROYALS
6:30 pm S127 JR RAMS 7 at TBIRDS
7:30 pm S127 WEST CHESTER-SCORPIONS at JAYS
8:30 pm S125 WOLVES - SPRIGGS at SCORGASMS
Thursday, December 1, 2016 YELLOW
5:30 pm S120 WOLVES-WOOD at WOLVES -SEALS
6:30 pm S121 MASON WARRIORS at WOLVES - BARNES
7:30 pm S127 MASON MAYHEM at WOLVES SHAW
8:30 pm S125 CINCY CHINCHILLAS at GRASS
Friday, December 2, 2016 DK BLUE
5:00 pm S102 CO Storm Green at WCSA Bayern
5:45 pm S98 BOMBERS at WAKA FLOCKA
6:30 pm S102 Force Black at WCSA 03 WHITE
7:15 pm S78 WCSA G2 at Extreme Heat
8:00 pm S65 Lakota Firehawks at WC Dynamo
8:45 pm S59 CUSM White at CUSM Black
9:30 pm S87 CU Reign at Elite Blue
Friday, December 2, 2016 GREEN
5:00 pm S99 Arsenal at Finesse FC
5:45 pm S97 WC One at Buckets Athletic FC
6:30 pm S97 Barney and Friends at Ace Blue
7:15 pm S81 CU LM Academy at Hard Court Heroes
8:00 pm S78 NEMESIS at WCSA G1
8:45 pm S83 Lakota FC Black at WCSA Premier
Friday, December 2, 2016 LT BLUE
5:00 pm S78 NEMESIS at WCSA G2
5:45 pm S102 Lakota Thunder at Sheagles
6:30 pm S97 WC Two at Bangers FC
7:15 pm S81 HOTSHOTS at CU Elite 1 SycMas
8:00 pm S81 WCSA Blue at CU Elite Eagles
8:45 pm S83 Green Thunder at CULM 2004 Academy
Friday, December 2, 2016 ORANGE
5:00 pm S103 WCSA Arsenal at BARCELONA
5:45 pm S98 Rovers at Club Ohio
6:30 pm S97 Skiller Academy at WC One
7:15 pm S65 WC Galaxy at WC Fire
8:00 pm S78 CU Strike Force at CU Atletico
8:45 pm S87 Impact 2 at WCSA G04 Elite
Friday, December 2, 2016 RED
5:00 pm S99 BOMB SQUAD at Pink Panther
5:45 pm S98 Alpha Whales at CUP BVB
6:30 pm S81 CU Girls 05 at Hard Court Heroes
7:15 pm S65 WCSA 2007 Blue at Lakota FC Red Ninjas
8:00 pm S78 Impact Gray at CU SYCMAS
8:45 pm S87 WCSA G04 Elite 2 at Impact 1
Friday, December 2, 2016 YELLOW
5:00 pm S103 Force Green at FUSION
5:45 pm S98 TWO DADS FC at Milk Men
6:30 pm S103 CLUB OHIO STORM BLACK at Buckets
7:15 pm S78 Elite Girls at Villarreal
8:00 pm S65 Team Madeira at WCSA 2007 White
8:45 pm S59 Equipo Azul at WCSA Elite
9:30 pm S87 Elite Red at OESA Gold
Sunday, December 4, 2016 DK BLUE
9:00 pm S51 DUBC BALLERS at WANNABES
Sunday, December 4, 2016 GREEN
7:00 pm S51 WOOD at CINCY ROYALS ADULT
8:00 pm S51 SUPA HOT FIRE at PRASCO
9:00 pm S51 CLERMONT COUNTY FINEST at FIRE MARVIN
Sunday, December 4, 2016 LT BLUE
8:00 pm S51 CINCINNATI FINEST at TEAM 6S
9:00 pm S51 A2B at WHITE CHOCOLATE
Sunday, December 4, 2016 ORANGE
9:00 pm S51 FOOLVILLE BUCKETGETTERS at OTF
Sunday, December 4, 2016 RED
8:00 pm S51 MONEY TALKS at RED JAGUARS
9:00 pm S51 MEN OF SIGMA RHO at TEAM BLACK
Sunday, December 4, 2016 YELLOW
9:00 pm S51 22 at WEST CHESTER SQUAD
Tuesday, December 6, 2016 DK BLUE
5:30 pm S53 FUNKY JUNK at B TEAM
6:50 pm S53 50/50 at 5 POINT RUN
8:10 pm S53 HITMEN at X FACTOR
9:30 pm S53 LOL at OUTSIDERS
Tuesday, December 6, 2016 RED
8:10 pm S55 VOLLEYBRAWLERS at FALCONS
Tuesday, December 6, 2016 YELLOW
5:30 pm S55 LAGGERS at HOPS NOT JUMPS
6:50 pm S55 WAITINGFOR SOFTBALL at TWO BUMP CHUMPS
8:10 pm S55 Phu Phighters at New Digs
9:30 pm S55 BUMPY OLD MEN at BAYSIDE TIGERS
Thursday, December 8, 2016 DK BLUE
5:30 pm S121 WOLVES - BARNES at JR RAMS 6
6:30 pm S120 WOLVES-LEVIN at WOLVES -SEALS
7:30 pm S127 TBIRDS at MASON MAYHEM
8:30 pm S125 WOLVES-BHop at WOLVES - SPRIGGS
Thursday, December 8, 2016 ORANGE
5:30 pm S120 HAWKS 5 at SHOOTERS
6:30 pm S127 WOLVES SHAW at MAYHEM
7:30 pm S127 HAWKS 8 at MTCES
8:30 pm S125 GRASS at THE REPUBLICANS
Thursday, December 8, 2016 YELLOW
5:30 pm S120 CINCY ROYALS at LITTLE MIAMI - WITT
6:30 pm S121 LIL CRUSADERS at MASON WARRIORS
7:30 pm S127 JAYS at TITANS - STRUNK
8:30 pm S125 HEADBANZ MAKE HER DANCE at GOATS1
Friday, December 9, 2016 DK BLUE
5:00 pm S103 BARCELONA at Force Green
5:45 pm S98 Rovers at CLASSIC IX
6:30 pm S102 WCSA 03 WHITE at Force Black
7:15 pm S65 WC Fire at Lakota Firehawks
8:00 pm S65 Lakota FC Red Ninjas at Team Madeira
8:45 pm S59 Equipo Azul at CUSM Black
9:30 pm S87 Elite Blue at Impact 2
Friday, December 9, 2016 GREEN
5:00 pm S99 Finesse FC at Hydrators
5:45 pm S99 Hydrators at BOMB SQUAD
6:30 pm S97 Bangers FC at Skiller Academy
7:15 pm S81 CU Elite Eagles at CU Girls 05
8:00 pm S78 WCSA G1 at Elite Girls
8:45 pm S83 CULM 2004 Academy at THE HOT SHOTS
Friday, December 9, 2016 LT BLUE
5:00 pm S99 Pink Panther at Arsenal
5:45 pm S102 CO Storm Green at Lakota Thunder
6:30 pm S97 Ace Blue at Buckets Athletic FC
7:15 pm S81 CU Elite 1 SycMas at WCSA Blue
8:00 pm S81 Hard Court Heroes at HOTSHOTS
8:45 pm S83 WCSA Premier at Green Thunder
Friday, December 9, 2016 ORANGE
5:00 pm S103 FUSION at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S98 Alpha Whales at Club Ohio
6:30 pm S97 WC One at Barney and Friends
7:15 pm S78 CU Atletico at WCSA G2
8:00 pm S78 Extreme Heat at NEMESIS
8:45 pm S87 OESA Gold at WCSA G04 Elite 2
Friday, December 9, 2016 RED
5:00 pm S98 CUP BVB at Milk Men
5:45 pm S99 Nutmeggin Ninjas at Always in Form
6:30 pm S98 BOMBERS at CLASSIC IX
7:15 pm S65 WCSA 2007 White at WC Galaxy
8:00 pm S78 Villarreal at Impact Gray
8:45 pm S87 WCSA G04 Elite at Elite Red
Friday, December 9, 2016 YELLOW
5:00 pm S102 Sheagles at WCSA Bayern
5:45 pm S98 TWO DADS FC at WAKA FLOCKA
6:30 pm S103 Buckets at WCSA Arsenal
7:15 pm S78 CU SYCMAS at CU Strike Force
8:00 pm S65 WC Dynamo at WCSA 2007 Blue
8:45 pm S59 WCSA Elite at CUSM White
9:30 pm S87 Impact 1 at CU Reign
Saturday, December 10, 2016 DK BLUE
2:00 pm S117 THREE at FREE BALLERS
3:00 pm S118 HAMMERS at MALTESE TIGERS
4:00 pm S117 WOLVES-SPRIGGS SAT at CINCY GRIZZLIES
5:00 pm S118 CINCINNATI CHILLI at WOLVES-MCNULTY SAT
Saturday, December 10, 2016 LT BLUE
3:00 pm S118 ALL THE OTHER DUDES at THREAT LEVEL MIDNIGHT
4:00 pm S118 M at CINCY CELTICS
5:00 pm S118 BUCKETS BASKETBALL at LOS PIPES
Saturday, December 10, 2016 ORANGE
3:00 pm S118 NATTY SPLATS at BUTLER CO BOOTY BANDITS
4:00 pm S118 CINCY GEEBS at ALL OHIO IGUANAS
5:00 pm S118 THE ROUND RYANS at MUNG CITY
Saturday, December 10, 2016 RED
3:00 pm S118 BREW CREW at VERTICALLY CHALLENGED
4:00 pm S117 STORIE TEAM at FREE BALLERS
5:00 pm S118 SWIFT12 at THE FREEBALLERS
Saturday, December 10, 2016 YELLOW
3:00 pm S118 CINCY HAWKS at GLO GANG
4:00 pm S117 CINCY CHNCHILLAS at WOLVES-BHOP SAT
5:00 pm S118 DEUCE DROPPERZ at CREAM TEAM
Sunday, December 11, 2016 DK BLUE
7:00 pm S51 RED JAGUARS at CINCY ROYALS ADULT
8:00 pm S51 TEAM 6S at MONEY TALKS
Sunday, December 11, 2016 GREEN
7:00 pm S51 WOOD at DUBC BALLERS
8:00 pm S51 CINCINNATI FINEST at FOOLVILLE BUCKETGETTERS
Sunday, December 11, 2016 ORANGE
7:00 pm S51 A2B at TEAM BLACK
8:00 pm S51 OTF at 22
Sunday, December 11, 2016 RED
7:00 pm S51 MEN OF SIGMA RHO at WHITE CHOCOLATE
8:00 pm S51 SUPA HOT FIRE at WEST CHESTER SQUAD
Sunday, December 11, 2016 YELLOW
7:00 pm S51 FIRE MARVIN at WANNABES
8:00 pm S51 PRASCO at CLERMONT COUNTY FINEST
Tuesday, December 13, 2016 DK BLUE
5:30 pm S53 B TEAM at FUNKY JUNK
6:50 pm S53 50/50 at LOL
8:10 pm S53 X FACTOR at HITMEN
9:30 pm S53 5 POINT RUN at OUTSIDERS
Tuesday, December 13, 2016 RED
8:10 pm S55 TWO BUMP CHUMPS at Phu Phighters
Tuesday, December 13, 2016 YELLOW
5:30 pm S55 FALCONS at WAITINGFOR SOFTBALL
6:50 pm S55 HOPS NOT JUMPS at VOLLEYBRAWLERS
8:10 pm S55 BAYSIDE TIGERS at LAGGERS
9:30 pm S55 New Digs at BUMPY OLD MEN
Thursday, December 15, 2016 DK BLUE
5:30 pm S121 JR RAMS 6 at MASON WARRIORS
6:30 pm S120 CINCY ROYALS at WOLVES-LEVIN
8:30 pm S125 SCORGASMS at GRASS
Thursday, December 15, 2016 ORANGE
5:30 pm S120 HAWKS 5 at WOLVES-WOOD
6:30 pm S120 WOLVES-WOOD at SHOOTERS
7:30 pm S127 TBIRDS at JAYS
8:30 pm S125 CINCY CHINCHILLAS at WOLVES-BHop
Thursday, December 15, 2016 YELLOW
5:30 pm S120 LITTLE MIAMI - WITT at FALCONS
6:30 pm S121 WOLVES - BARNES at LIL CRUSADERS
7:30 pm S127 MTCES at JR RAMS 7
8:30 pm S125 GOATS1 at THE REPUBLICANS
Friday, December 16, 2016 DK BLUE
5:00 pm S103 WCSA Arsenal at FUSION
5:45 pm S98 WAKA FLOCKA at Alpha Whales
6:30 pm S102 WCSA Bayern at Lakota Thunder
7:15 pm S78 Villarreal at CU SYCMAS
8:00 pm S65 WC Galaxy at Lakota FC Red Ninjas
8:45 pm S59 CUSM White at Equipo Azul
9:30 pm S87 Elite Red at Impact 2
Friday, December 16, 2016 GREEN
5:00 pm S98 BOMBERS at Rovers
5:45 pm S99 Always in Form at Pink Panther
6:30 pm S97 Skiller Academy at Buckets Athletic FC
7:15 pm S81 WCSA Blue at Hard Court Heroes
8:00 pm S78 WCSA G2 at CU Strike Force
8:45 pm S83 Green Thunder at Lakota FC Black
Friday, December 16, 2016 LT BLUE
5:00 pm S99 Finesse FC at BOMB SQUAD
5:45 pm S102 WCSA 03 WHITE at CO Storm Green
6:30 pm S97 Bangers FC at WC One
7:15 pm S81 HOTSHOTS at CU LM Academy
8:00 pm S81 CU Girls 05 at CU Elite 1 SycMas
8:45 pm S83 THE HOT SHOTS at WCSA Premier
Friday, December 16, 2016 ORANGE
5:00 pm S102 Force Black at Sheagles
5:45 pm S98 Club Ohio at CUP BVB
6:30 pm S97 WC Two at Ace Blue
7:15 pm S65 WC Fire at WC Dynamo
8:00 pm S78 Elite Girls at Extreme Heat
8:45 pm S87 CU Reign at OESA Gold
Friday, December 16, 2016 RED
5:00 pm S99 Always in Form at Hydrators
5:45 pm S99 Nutmeggin Ninjas at Arsenal
6:30 pm S98 Alpha Whales at Milk Men
7:15 pm S65 Team Madeira at WCSA 2007 Blue
8:00 pm S78 NEMESIS at CU Atletico
8:45 pm S87 Impact 1 at Elite Blue
9:30 pm S83 CULM 2004 Academy at Lakota FC Black
Friday, December 16, 2016 YELLOW
5:00 pm S103 CLUB OHIO STORM BLACK at BARCELONA
5:45 pm S98 CLASSIC IX at TWO DADS FC
6:30 pm S103 Buckets at Force Green
7:15 pm S78 Impact Gray at WCSA G1
8:00 pm S65 Lakota Firehawks at WCSA 2007 White
8:45 pm S59 CUSM Black at WCSA Elite
9:30 pm S87 WCSA G04 Elite 2 at WCSA G04 Elite
Saturday, December 17, 2016 DK BLUE
12:00 pm S118 WOLVES-MCNULTY SAT at SWISH BROS
1:00 pm S118 MALTESE TIGERS at SWISH BROS
2:00 pm S118 BUTLER CO BOOTY BANDITS at M
3:00 pm S118 CREAM TEAM at THE ROUND RYANS
4:00 pm S117 FREE BALLERS at THREE
5:00 pm S118 NATTY SPLATS at DEUCE DROPPERZ
Saturday, December 17, 2016 LT BLUE
1:00 pm S118 CHINCHILLAS JR. at MUNG CITY
2:00 pm S118 MUNG CITY at ALL THE OTHER DUDES
3:00 pm S118 LOS PIPES at CINCINNATI CHILLI
4:00 pm S118 THE FREEBALLERS at BREW CREW
Saturday, December 17, 2016 ORANGE
12:00 pm S118 ALL OHIO IGUANAS at CINCY HAWKS
1:00 pm S118 THE FREEBALLERS at VERTICALLY CHALLENGED
2:00 pm S118 CREAM TEAM at CINCY GEEBS
3:00 pm S118 CHINCHILLAS JR. at VERTICALLY CHALLENGED
4:00 pm S118 BUCKETS BASKETBALL at WOLVES-MCNULTY SAT
5:00 pm S118 GLO GANG at SWIFT12
Saturday, December 17, 2016 RED
12:00 pm S118 MALTESE TIGERS at BREW CREW
1:00 pm S118 LOS PIPES at HAMMERS
2:00 pm S117 FREE BALLERS at CINCY GRIZZLIES
3:00 pm S118 ALL OHIO IGUANAS at ALL THE OTHER DUDES
4:00 pm S117 WOLVES-BHOP SAT at WOLVES-SPRIGGS SAT
5:00 pm S118 BUTLER CO BOOTY BANDITS at CINCY GEEBS
Saturday, December 17, 2016 YELLOW
12:00 pm S118 THREAT LEVEL MIDNIGHT at SWIFT12
1:00 pm S118 GLO GANG at THE ROUND RYANS
2:00 pm S117 CINCY CHNCHILLAS at WOLVES-SPRIGGS SAT
3:00 pm S118 CINCY CELTICS at CINCY HAWKS
4:00 pm S117 CINCY GRIZZLIES at STORIE TEAM
5:00 pm S118 THREAT LEVEL MIDNIGHT at HAMMERS
Sunday, December 18, 2016 DK BLUE
7:00 pm S51 MONEY TALKS at PRASCO
8:00 pm S51 FIRE MARVIN at MEN OF SIGMA RHO
Sunday, December 18, 2016 GREEN
7:00 pm S51 22 at RED JAGUARS
8:00 pm S51 WHITE CHOCOLATE at TEAM 6S
Sunday, December 18, 2016 ORANGE
7:00 pm S51 FOOLVILLE BUCKETGETTERS at SUPA HOT FIRE
8:00 pm S51 WANNABES at DUBC BALLERS
Sunday, December 18, 2016 RED
7:00 pm S51 TEAM BLACK at CINCINNATI FINEST
8:00 pm S51 CINCY ROYALS ADULT at WOOD
Sunday, December 18, 2016 YELLOW
7:00 pm S51 WEST CHESTER SQUAD at OTF
8:00 pm S51 CLERMONT COUNTY FINEST at A2B
Tuesday, December 20, 2016 DK BLUE
5:30 pm S53 FUNKY JUNK at X FACTOR
6:50 pm S53 LOL at B TEAM
8:10 pm S53 5 POINT RUN at 50/50
9:30 pm S53 OUTSIDERS at HITMEN
Tuesday, December 20, 2016 RED
8:10 pm S55 BAYSIDE TIGERS at HOPS NOT JUMPS
Tuesday, December 20, 2016 YELLOW
5:30 pm S55 WAITINGFOR SOFTBALL at VOLLEYBRAWLERS
6:50 pm S55 BUMPY OLD MEN at TWO BUMP CHUMPS
8:10 pm S55 LAGGERS at New Digs
9:30 pm S55 Phu Phighters at FALCONS
Tuesday, December 27, 2016 DK BLUE
5:30 pm S53 50/50 at FUNKY JUNK
6:50 pm S53 X FACTOR at OUTSIDERS
8:10 pm S53 B TEAM at HITMEN
9:30 pm S53 5 POINT RUN at LOL
Tuesday, December 27, 2016 RED
8:10 pm S55 VOLLEYBRAWLERS at Phu Phighters
Tuesday, December 27, 2016 YELLOW
5:30 pm S55 TWO BUMP CHUMPS at LAGGERS
6:50 pm S55 New Digs at BAYSIDE TIGERS
8:10 pm S55 FALCONS at BUMPY OLD MEN
9:30 pm S55 HOPS NOT JUMPS at WAITINGFOR SOFTBALL
Thursday, December 29, 2016 DK BLUE
6:30 pm S121 WOLVES - BARNES at MASON WARRIORS
7:30 pm S127 HAWKS 8 at WOLVES SHAW
8:30 pm S125 HEADBANZ MAKE HER DANCE at CINCY CHINCHILLAS
Thursday, December 29, 2016 ORANGE
5:30 pm S120 WOLVES -SEALS at LITTLE MIAMI - WITT
6:30 pm S127 WEST CHESTER-SCORPIONS at MTCES
7:30 pm S127 MAYHEM at TBIRDS
8:30 pm S125 THE REPUBLICANS at WOLVES - SPRIGGS
Thursday, December 29, 2016 RED
5:30 pm S127 MAYHEM at MASON MAYHEM
6:30 pm S120 FALCONS at CINCY ROYALS
7:30 pm S127 TITANS - STRUNK at MASON MAYHEM
8:30 pm S127 TITANS - STRUNK at HAWKS 8
Thursday, December 29, 2016 YELLOW
5:30 pm S120 WOLVES-LEVIN at HAWKS 5
6:30 pm S121 LIL CRUSADERS at JR RAMS 6
7:30 pm S127 JR RAMS 7 at WOLVES- CUSTER
8:30 pm S125 WOLVES-BHop at SCORGASMS
Tuesday, January 3, 2017 DK BLUE
5:30 pm S53 50/50 at X FACTOR
6:50 pm S53 5 POINT RUN at FUNKY JUNK
8:10 pm S53 B TEAM at OUTSIDERS
9:30 pm S53 HITMEN at LOL
Tuesday, January 3, 2017 RED
8:10 pm S55 LAGGERS at FALCONS
Tuesday, January 3, 2017 YELLOW
5:30 pm S55 New Digs at HOPS NOT JUMPS
6:50 pm S55 Phu Phighters at WAITINGFOR SOFTBALL
8:10 pm S55 BUMPY OLD MEN at VOLLEYBRAWLERS
9:30 pm S55 BAYSIDE TIGERS at TWO BUMP CHUMPS
Thursday, January 5, 2017 DK BLUE
5:30 pm S120 FALCONS at WOLVES-WOOD
6:30 pm S121 MASON WARRIORS at LIL CRUSADERS
7:30 pm S127 MTCES at HAWKS 8
8:30 pm S125 WOLVES - SPRIGGS at GOATS1
Thursday, January 5, 2017 ORANGE
5:30 pm S127 WOLVES SHAW at MASON MAYHEM
6:30 pm S120 LITTLE MIAMI - WITT at WOLVES-LEVIN
7:30 pm S127 WOLVES- CUSTER at MAYHEM
8:30 pm S125 WOLVES-BHop at GRASS
Thursday, January 5, 2017 YELLOW
5:30 pm S120 CINCY ROYALS at HAWKS 5
6:30 pm S121 JR RAMS 6 at WOLVES - BARNES
7:30 pm S127 JAYS at WEST CHESTER-SCORPIONS
8:30 pm S125 CINCY CHINCHILLAS at THE REPUBLICANS
Friday, January 6, 2017 DK BLUE
5:00 pm S103 BARCELONA at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S98 CUP BVB at WAKA FLOCKA
6:30 pm S102 Force Black at Lakota Thunder
7:15 pm S65 WC Dynamo at Team Madeira
8:00 pm S65 WCSA 2007 Blue at WC Galaxy
8:45 pm S59 WCSA Elite at Equipo Azul
9:30 pm S87 OESA Gold at Elite Red
Friday, January 6, 2017 GREEN
5:00 pm S99 Pink Panther at Always in Form
5:45 pm S97 WC Two at Skiller Academy
6:30 pm S97 WC Two at Barney and Friends
7:15 pm S81 CU Elite 1 SycMas at CU Elite Eagles
8:00 pm S78 WCSA G1 at Villarreal
8:45 pm S83 THE HOT SHOTS at Lakota FC Black
Friday, January 6, 2017 LT BLUE
5:00 pm S99 Finesse FC at Nutmeggin Ninjas
5:45 pm S102 CO Storm Green at WCSA Bayern
6:30 pm S97 WC One at Ace Blue
7:15 pm S81 Hard Court Heroes at CU Girls 05
8:00 pm S81 CU LM Academy at WCSA Blue
8:45 pm S83 CULM 2004 Academy at WCSA Premier
Friday, January 6, 2017 ORANGE
5:00 pm S102 WCSA 03 WHITE at Sheagles
5:45 pm S98 TWO DADS FC at BOMBERS
6:30 pm S97 Bangers FC at Buckets Athletic FC
7:15 pm S78 CU SYCMAS at WCSA G2
8:00 pm S78 Extreme Heat at Impact Gray
8:45 pm S87 Elite Blue at CU Reign
Friday, January 6, 2017 RED
5:00 pm S99 BOMB SQUAD at Hydrators
5:45 pm S98 Milk Men at Club Ohio
6:30 pm S81 CU LM Academy at HOTSHOTS
7:15 pm S65 Lakota FC Red Ninjas at Lakota Firehawks
8:00 pm S78 CU Atletico at Elite Girls
8:45 pm S87 Impact 1 at WCSA G04 Elite 2
9:30 pm S83 THE HOT SHOTS at Green Thunder
Friday, January 6, 2017 YELLOW
5:00 pm S103 WCSA Arsenal at Force Green
5:45 pm S98 Alpha Whales at CLASSIC IX
6:30 pm S103 Buckets at FUSION
7:15 pm S78 CU Strike Force at NEMESIS
8:00 pm S65 WCSA 2007 White at WC Fire
8:45 pm S59 CUSM Black at CUSM White
9:30 pm S87 WCSA G04 Elite at Impact 2
Saturday, January 7, 2017 DK BLUE
1:00 pm S118 SWISH BROS at LOS PIPES
2:00 pm S118 BUCKETS BASKETBALL at CINCINNATI CHILLI
3:00 pm S118 VERTICALLY CHALLENGED at GLO GANG
4:00 pm S117 STORIE TEAM at WOLVES-BHOP SAT
5:00 pm S118 THE ROUND RYANS at CINCY CELTICS
Saturday, January 7, 2017 LT BLUE
3:00 pm S118 CINCY GEEBS at NATTY SPLATS
4:00 pm S118 SWIFT12 at ALL OHIO IGUANAS
Saturday, January 7, 2017 ORANGE
2:00 pm S118 MALTESE TIGERS at VERTICALLY CHALLENGED
3:00 pm S118 DEUCE DROPPERZ at M
4:00 pm S118 ALL THE OTHER DUDES at CREAM TEAM
Saturday, January 7, 2017 RED
1:00 pm S118 CREAM TEAM at M
2:00 pm S117 STORIE TEAM at CINCY CHNCHILLAS
3:00 pm S118 WOLVES-MCNULTY SAT at MALTESE TIGERS
4:00 pm S117 THREE at CINCY GRIZZLIES
5:00 pm S118 CINCY HAWKS at BUTLER CO BOOTY BANDITS
Saturday, January 7, 2017 YELLOW
1:00 pm S118 THREAT LEVEL MIDNIGHT at THE ROUND RYANS
2:00 pm S117 WOLVES-SPRIGGS SAT at FREE BALLERS
3:00 pm S118 BREW CREW at CHINCHILLAS JR.
4:00 pm S117 WOLVES-SPRIGGS SAT at CINCY CHNCHILLAS
5:00 pm S118 HAMMERS at MUNG CITY
Sunday, January 8, 2017 DK BLUE
7:00 pm S51 PRASCO at WHITE CHOCOLATE
8:00 pm S51 SUPA HOT FIRE at TEAM BLACK
Sunday, January 8, 2017 GREEN
7:00 pm S51 TEAM 6S at FIRE MARVIN
8:00 pm S51 RED JAGUARS at WEST CHESTER SQUAD
Sunday, January 8, 2017 ORANGE
7:00 pm S51 CINCINNATI FINEST at CLERMONT COUNTY FINEST
8:00 pm S51 A2B at MONEY TALKS
Sunday, January 8, 2017 RED
7:00 pm S51 OTF at FOOLVILLE BUCKETGETTERS
8:00 pm S51 WOOD at 22
Sunday, January 8, 2017 YELLOW
7:00 pm S51 DUBC BALLERS at CINCY ROYALS ADULT
8:00 pm S51 MEN OF SIGMA RHO at WANNABES
Tuesday, January 10, 2017 DK BLUE
5:30 pm S53 X FACTOR at B TEAM
6:50 pm S53 LOL at 50/50
8:10 pm S53 5 POINT RUN at HITMEN
9:30 pm S53 OUTSIDERS at FUNKY JUNK
Tuesday, January 10, 2017 RED
8:10 pm S55 TWO BUMP CHUMPS at New Digs
Tuesday, January 10, 2017 YELLOW
5:30 pm S55 VOLLEYBRAWLERS at LAGGERS
6:50 pm S55 HOPS NOT JUMPS at Phu Phighters
8:10 pm S55 WAITINGFOR SOFTBALL at BUMPY OLD MEN
9:30 pm S55 FALCONS at BAYSIDE TIGERS
Thursday, January 12, 2017 DK BLUE
5:30 pm S121 LIL CRUSADERS at WOLVES - BARNES
6:30 pm S120 FALCONS at WOLVES-LEVIN
7:30 pm S127 JR RAMS 7 at MASON MAYHEM
8:30 pm S125 HEADBANZ MAKE HER DANCE at WOLVES-BHop
Thursday, January 12, 2017 ORANGE
5:30 pm S120 WOLVES-WOOD at LITTLE MIAMI - WITT
6:30 pm S127 MTCES at JAYS
7:30 pm S127 TBIRDS at WOLVES- CUSTER
8:30 pm S125 THE REPUBLICANS at SCORGASMS
Thursday, January 12, 2017 YELLOW
5:30 pm S120 WOLVES -SEALS at HAWKS 5
6:30 pm S121 MASON WARRIORS at JR RAMS 6
7:30 pm S127 WEST CHESTER-SCORPIONS at WOLVES SHAW
8:30 pm S125 GRASS at WOLVES - SPRIGGS
Friday, January 13, 2017 DK BLUE
5:00 pm S102 Lakota Thunder at WCSA 03 WHITE
5:45 pm S98 Milk Men at Alpha Whales
6:30 pm S102 Sheagles at CO Storm Green
7:15 pm S78 Impact Gray at CU Atletico
8:00 pm S65 WCSA 2007 White at WC Dynamo
8:45 pm S59 CUSM White at WCSA Elite
9:30 pm S87 WCSA G04 Elite 2 at Elite Red
Friday, January 13, 2017 GREEN
5:00 pm S99 Always in Form at BOMB SQUAD
5:45 pm S97 Ace Blue at WC One
6:30 pm S97 Ace Blue at Bangers FC
7:15 pm S81 WCSA Blue at HOTSHOTS
8:00 pm S78 WCSA G1 at CU SYCMAS
8:45 pm S83 Lakota FC Black at CULM 2004 Academy
Friday, January 13, 2017 LT BLUE
5:00 pm S98 Club Ohio at TWO DADS FC
5:45 pm S102 WCSA Bayern at Force Black
6:30 pm S97 Barney and Friends at Skiller Academy
7:15 pm S81 CU Girls 05 at CU LM Academy
8:00 pm S81 CU Elite Eagles at Hard Court Heroes
8:45 pm S83 Green Thunder at THE HOT SHOTS
Friday, January 13, 2017 ORANGE
5:00 pm S103 CLUB OHIO STORM BLACK at WCSA Arsenal
5:45 pm S98 CLASSIC IX at BOMBERS
6:30 pm S97 Buckets Athletic FC at WC Two
7:15 pm S65 WC Fire at Lakota FC Red Ninjas
8:00 pm S78 Villarreal at Extreme Heat
8:45 pm S87 Impact 1 at WCSA G04 Elite
Friday, January 13, 2017 RED
5:00 pm S99 Hydrators at Arsenal
5:45 pm S99 Nutmeggin Ninjas at Pink Panther
6:30 pm S81 CU Elite 1 SycMas at CU Elite Eagles
7:15 pm S65 Lakota Firehawks at WCSA 2007 Blue
8:00 pm S78 Elite Girls at CU Strike Force
8:45 pm S87 CU Reign at Impact 2
Friday, January 13, 2017 YELLOW
5:00 pm S103 FUSION at BARCELONA
5:45 pm S98 WAKA FLOCKA at Rovers
6:30 pm S103 Force Green at Buckets
7:15 pm S98 Rovers at WAKA FLOCKA
8:00 pm S65 WC Galaxy at Team Madeira
8:45 pm S59 CUSM Black at Equipo Azul
9:30 pm S87 OESA Gold at Elite Blue
Sunday, January 15, 2017 DK BLUE
7:00 pm S51 WEST CHESTER SQUAD at WOOD
8:00 pm S51 WANNABES at CINCY ROYALS ADULT
Sunday, January 15, 2017 GREEN
7:00 pm S51 TEAM BLACK at OTF
8:00 pm S51 CLERMONT COUNTY FINEST at SUPA HOT FIRE
Sunday, January 15, 2017 ORANGE
7:00 pm S51 WHITE CHOCOLATE at A2B
8:00 pm S51 22 at DUBC BALLERS
Sunday, January 15, 2017 RED
7:00 pm S51 FIRE MARVIN at PRASCO
8:00 pm S51 MEN OF SIGMA RHO at TEAM 6S
Sunday, January 15, 2017 YELLOW
7:00 pm S51 FOOLVILLE BUCKETGETTERS at RED JAGUARS
8:00 pm S51 MONEY TALKS at CINCINNATI FINEST
Tuesday, January 17, 2017 DK BLUE
5:30 pm S53 X FACTOR at FUNKY JUNK
6:50 pm S53 OUTSIDERS at 50/50
8:10 pm S53 B TEAM at LOL
9:30 pm S53 HITMEN at 5 POINT RUN
Tuesday, January 17, 2017 RED
8:10 pm S55 BUMPY OLD MEN at Phu Phighters
Tuesday, January 17, 2017 YELLOW
5:30 pm S55 New Digs at FALCONS
6:50 pm S55 LAGGERS at WAITINGFOR SOFTBALL
8:10 pm S55 TWO BUMP CHUMPS at HOPS NOT JUMPS
9:30 pm S55 VOLLEYBRAWLERS at BAYSIDE TIGERS
Thursday, January 19, 2017 DK BLUE
5:30 pm S125 HEADBANZ MAKE HER DANCE at GRASS
6:30 pm S121 JR RAMS 6 at LIL CRUSADERS
7:30 pm S127 MTCES at TBIRDS
8:30 pm S125 SCORGASMS at GOATS1
Thursday, January 19, 2017 ORANGE
5:30 pm S127 MASON MAYHEM at HAWKS 8
6:30 pm S120 WOLVES-LEVIN at SHOOTERS
7:30 pm S127 MAYHEM at TITANS - STRUNK
Thursday, January 19, 2017 YELLOW
5:30 pm S120 FALCONS at WOLVES -SEALS
6:30 pm S120 HAWKS 5 at LITTLE MIAMI - WITT
7:30 pm S127 WOLVES- CUSTER at WEST CHESTER-SCORPIONS
8:30 pm S125 CINCY CHINCHILLAS at WOLVES - SPRIGGS
Friday, January 20, 2017 DK BLUE
5:00 pm S102 WCSA 03 WHITE at WCSA Bayern
5:45 pm S98 Milk Men at CLASSIC IX
6:30 pm S102 CO Storm Green at Force Black
7:15 pm S65 WCSA 2007 White at Lakota FC Red Ninjas
8:00 pm S65 WC Fire at WCSA 2007 Blue
8:45 pm S59 Equipo Azul at CUSM White
9:30 pm S87 Impact 1 at Impact 2
Friday, January 20, 2017 GREEN
5:00 pm S99 Always in Form at Arsenal
5:45 pm S97 Barney and Friends at WC Two
6:30 pm S97 Buckets Athletic FC at Skiller Academy
7:15 pm S81 CU Elite Eagles at CU LM Academy
8:00 pm S78 WCSA G2 at Elite Girls
8:45 pm S83 CULM 2004 Academy at Green Thunder
Friday, January 20, 2017 LT BLUE
5:00 pm S99 Finesse FC at Pink Panther
5:45 pm S102 Sheagles at Lakota Thunder
6:30 pm S97 Ace Blue at WC Two
7:15 pm S81 CU Elite 1 SycMas at Hard Court Heroes
8:00 pm S81 CU Girls 05 at HOTSHOTS
8:45 pm S83 WCSA Premier at Lakota FC Black
Friday, January 20, 2017 ORANGE
5:00 pm S103 Buckets at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S98 CUP BVB at BOMBERS
6:30 pm S97 WC One at Bangers FC
7:15 pm S78 Extreme Heat at WCSA G1
8:00 pm S78 CU Atletico at Villarreal
8:45 pm S87 OESA Gold at WCSA G04 Elite
Friday, January 20, 2017 RED
5:00 pm S98 Alpha Whales at Rovers
5:45 pm S99 Nutmeggin Ninjas at BOMB SQUAD
6:30 pm S81 WCSA Blue at CU LM Academy
7:15 pm S65 WC Dynamo at WC Galaxy
8:00 pm S78 CU SYCMAS at NEMESIS
8:45 pm S87 Elite Blue at WCSA G04 Elite 2
Friday, January 20, 2017 YELLOW
5:00 pm S103 FUSION at Force Green
5:45 pm S98 Club Ohio at WAKA FLOCKA
6:30 pm S103 BARCELONA at WCSA Arsenal
7:15 pm S78 CU Strike Force at Impact Gray
8:00 pm S65 Lakota Firehawks at Team Madeira
8:45 pm S59 WCSA Elite at CUSM Black
9:30 pm S87 CU Reign at Elite Red
Saturday, January 21, 2017 DK BLUE
1:00 pm S118 BREW CREW at SWISH BROS
2:00 pm S118 CINCINNATI CHILLI at CINCY CELTICS
3:00 pm S118 LOS PIPES at SWIFT12
4:00 pm S117 CINCY CHNCHILLAS at STORIE TEAM
5:00 pm S118 SWIFT12 at MALTESE TIGERS
Saturday, January 21, 2017 LT BLUE
2:00 pm S118 M at ALL OHIO IGUANAS
3:00 pm S118 CINCY GEEBS at MUNG CITY
4:00 pm S118 ALL THE OTHER DUDES at LOS PIPES
5:00 pm S118 CINCINNATI CHILLI at THE FREEBALLERS
Saturday, January 21, 2017 ORANGE
3:00 pm S118 DEUCE DROPPERZ at GLO GANG
4:00 pm S118 BUTLER CO BOOTY BANDITS at CINCY CELTICS
5:00 pm S118 CINCY HAWKS at THREAT LEVEL MIDNIGHT
Saturday, January 21, 2017 RED
2:00 pm S118 MUNG CITY at CINCY HAWKS
3:00 pm S118 HAMMERS at WOLVES-MCNULTY SAT
4:00 pm S117 WOLVES-BHOP SAT at THREE
5:00 pm S118 NATTY SPLATS at CREAM TEAM
Saturday, January 21, 2017 YELLOW
12:00 pm S118 CHINCHILLAS JR. at THREAT LEVEL MIDNIGHT
1:00 pm S118 CINCY CELTICS at NATTY SPLATS
2:00 pm S117 WOLVES-SPRIGGS SAT at WOLVES-BHOP SAT
3:00 pm S118 THE ROUND RYANS at THE FREEBALLERS
4:00 pm S117 CINCY GRIZZLIES at FREE BALLERS
5:00 pm S118 VERTICALLY CHALLENGED at BUCKETS BASKETBALL
Sunday, January 22, 2017 DK BLUE
7:00 pm S51 A2B at FIRE MARVIN
8:00 pm S51 WOOD at FOOLVILLE BUCKETGETTERS
Sunday, January 22, 2017 GREEN
7:00 pm S51 TEAM 6S at WANNABES
8:00 pm S51 PRASCO at MEN OF SIGMA RHO
Sunday, January 22, 2017 ORANGE
7:00 pm S51 CINCY ROYALS ADULT at 22
8:00 pm S51 DUBC BALLERS at WEST CHESTER SQUAD
Sunday, January 22, 2017 RED
7:00 pm S51 SUPA HOT FIRE at MONEY TALKS
8:00 pm S51 RED JAGUARS at TEAM BLACK
Sunday, January 22, 2017 YELLOW
7:00 pm S51 OTF at CLERMONT COUNTY FINEST
8:00 pm S51 CINCINNATI FINEST at WHITE CHOCOLATE
Tuesday, January 24, 2017 DK BLUE
5:30 pm S53 X FACTOR at LOL
6:50 pm S53 B TEAM at 5 POINT RUN
8:10 pm S53 50/50 at OUTSIDERS
9:30 pm S53 HITMEN at FUNKY JUNK
Tuesday, January 24, 2017 RED
8:10 pm S55 BAYSIDE TIGERS at WAITINGFOR SOFTBALL
Tuesday, January 24, 2017 YELLOW
5:30 pm S55 New Digs at VOLLEYBRAWLERS
6:50 pm S55 HOPS NOT JUMPS at BUMPY OLD MEN
8:10 pm S55 TWO BUMP CHUMPS at FALCONS
9:30 pm S55 LAGGERS at Phu Phighters
Thursday, January 26, 2017 DK BLUE
6:30 pm S127 TITANS - STRUNK at WOLVES- CUSTER
7:30 pm S120 CINCY ROYALS at WOLVES-WOOD
8:30 pm S125 HEADBANZ MAKE HER DANCE at THE REPUBLICANS
Thursday, January 26, 2017 ORANGE
5:30 pm S120 WOLVES -SEALS at FALCONS
6:30 pm S127 WOLVES SHAW at JR RAMS 7
7:30 pm S127 WOLVES- CUSTER at JAYS
8:30 pm S125 GRASS at CINCY CHINCHILLAS
Thursday, January 26, 2017 YELLOW
5:30 pm S120 LITTLE MIAMI - WITT at HAWKS 5
6:30 pm S120 SHOOTERS at WOLVES-LEVIN
7:30 pm S127 HAWKS 8 at MAYHEM
8:30 pm S125 WOLVES-BHop at GOATS1
Friday, January 27, 2017 DK BLUE
5:00 pm S103 CLUB OHIO STORM BLACK at FUSION
5:45 pm S98 CLASSIC IX at Club Ohio
6:30 pm S102 Lakota Thunder at CO Storm Green
7:15 pm S78 WCSA G1 at CU Atletico
8:00 pm S65 Lakota FC Red Ninjas at WC Dynamo
8:45 pm S59 Equipo Azul at WCSA Elite
9:30 pm S87 WCSA G04 Elite at Elite Blue
Friday, January 27, 2017 GREEN
5:00 pm S99 Arsenal at Nutmeggin Ninjas
5:45 pm S97 Bangers FC at Barney and Friends
6:30 pm S97 WC Two at WC One
7:15 pm S81 WCSA Blue at CU Girls 05
8:00 pm S78 Impact Gray at WCSA G2
8:45 pm S83 Green Thunder at WCSA Premier
Friday, January 27, 2017 LT BLUE
5:00 pm S99 Hydrators at Always in Form
5:45 pm S102 Force Black at WCSA 03 WHITE
6:30 pm S97 Barney and Friends at Buckets Athletic FC
7:15 pm S81 HOTSHOTS at CU Elite Eagles
8:00 pm S81 CU LM Academy at CU Elite 1 SycMas
8:45 pm S83 THE HOT SHOTS at CULM 2004 Academy
Friday, January 27, 2017 ORANGE
5:00 pm S103 Force Green at BARCELONA
5:45 pm S98 TWO DADS FC at Alpha Whales
6:30 pm S97 Skiller Academy at Ace Blue
7:15 pm S65 Team Madeira at WC Fire
8:00 pm S78 Elite Girls at NEMESIS
8:45 pm S87 Elite Red at Impact 1
Friday, January 27, 2017 RED
5:00 pm S99 BOMB SQUAD at Finesse FC
5:45 pm S98 BOMBERS at Milk Men
6:30 pm S81 CU Elite 1 SycMas at CU Girls 05
7:15 pm S65 WCSA 2007 Blue at WCSA 2007 White
8:00 pm S78 CU Strike Force at Villarreal
8:45 pm S87 Impact 2 at OESA Gold
9:30 pm S83 Lakota FC Black at WCSA Premier
Friday, January 27, 2017 YELLOW
5:00 pm S102 WCSA Bayern at Sheagles
5:45 pm S98 Rovers at CUP BVB
6:30 pm S103 WCSA Arsenal at Buckets
7:15 pm S78 Extreme Heat at CU SYCMAS
8:00 pm S65 WC Galaxy at Lakota Firehawks
8:45 pm S59 CUSM White at CUSM Black
9:30 pm S87 WCSA G04 Elite 2 at CU Reign
Saturday, January 28, 2017 DK BLUE
1:00 pm S118 SWISH BROS at HAMMERS
2:00 pm S118 CINCY CELTICS at DEUCE DROPPERZ
3:00 pm S118 THE FREEBALLERS at CINCY HAWKS
4:00 pm S117 FREE BALLERS at WOLVES-BHOP SAT
5:00 pm S118 MALTESE TIGERS at ALL THE OTHER DUDES
Saturday, January 28, 2017 LT BLUE
3:00 pm S118 CREAM TEAM at BUTLER CO BOOTY BANDITS
4:00 pm S118 WOLVES-MCNULTY SAT at VERTICALLY CHALLENGED
Saturday, January 28, 2017 ORANGE
1:00 pm S118 NATTY SPLATS at CHINCHILLAS JR.
3:00 pm S118 ALL OHIO IGUANAS at NATTY SPLATS
4:00 pm S118 MUNG CITY at DEUCE DROPPERZ
5:00 pm S118 LOS PIPES at THE ROUND RYANS
Saturday, January 28, 2017 RED
2:00 pm S118 WOLVES-MCNULTY SAT at BREW CREW
3:00 pm S118 CINCINNATI CHILLI at BREW CREW
4:00 pm S117 THREE at CINCY CHNCHILLAS
5:00 pm S118 THREAT LEVEL MIDNIGHT at CINCY GEEBS
Saturday, January 28, 2017 YELLOW
1:00 pm S118 THE FREEBALLERS at ALL THE OTHER DUDES
2:00 pm S117 STORIE TEAM at CINCY GRIZZLIES
3:00 pm S118 GLO GANG at M
4:00 pm S117 STORIE TEAM at WOLVES-SPRIGGS SAT
5:00 pm S118 BUCKETS BASKETBALL at SWIFT12
Sunday, January 29, 2017 DK BLUE
7:00 pm S51 WANNABES at 22
8:00 pm S51 MONEY TALKS at OTF
Sunday, January 29, 2017 GREEN
7:00 pm S51 MEN OF SIGMA RHO at A2B
8:00 pm S51 WHITE CHOCOLATE at SUPA HOT FIRE
Sunday, January 29, 2017 ORANGE
7:00 pm S51 WEST CHESTER SQUAD at CINCY ROYALS ADULT
8:00 pm S51 TEAM BLACK at WOOD
Sunday, January 29, 2017 RED
7:00 pm S51 FOOLVILLE BUCKETGETTERS at DUBC BALLERS
8:00 pm S51 FIRE MARVIN at CINCINNATI FINEST
Sunday, January 29, 2017 YELLOW
7:00 pm S51 CLERMONT COUNTY FINEST at RED JAGUARS
8:00 pm S51 TEAM 6S at PRASCO
Thursday, February 2, 2017 DK BLUE
5:30 pm S120 CINCY ROYALS at WOLVES -SEALS
6:30 pm S121 MASON WARRIORS at WOLVES - BARNES
7:30 pm S127 MASON MAYHEM at WEST CHESTER-SCORPIONS
8:30 pm S125 GOATS1 at HEADBANZ MAKE HER DANCE
Thursday, February 2, 2017 ORANGE
5:30 pm S120 HAWKS 5 at FALCONS
6:30 pm S127 WOLVES- CUSTER at MTCES
7:30 pm S127 TITANS - STRUNK at JR RAMS 7
8:30 pm S125 WOLVES - SPRIGGS at WOLVES-BHop
Thursday, February 2, 2017 YELLOW
5:30 pm S120 LITTLE MIAMI - WITT at SHOOTERS
6:30 pm S120 WOLVES-LEVIN at WOLVES-WOOD
7:30 pm S127 WOLVES SHAW at TBIRDS
8:30 pm S125 CINCY CHINCHILLAS at SCORGASMS
Friday, February 3, 2017 DK BLUE
5:00 pm S103 FUSION at WCSA Arsenal
5:45 pm S98 BOMBERS at Club Ohio
6:30 pm S102 CO Storm Green at WCSA 03 WHITE
7:15 pm S65 WCSA 2007 White at Team Madeira
8:00 pm S65 Lakota FC Red Ninjas at WCSA 2007 Blue
8:45 pm S59 Equipo Azul at CUSM Black
9:30 pm S87 OESA Gold at Impact 1
Friday, February 3, 2017 GREEN
5:00 pm S99 Pink Panther at BOMB SQUAD
5:45 pm S99 Finesse FC at Always in Form
6:30 pm S97 Ace Blue at Barney and Friends
7:15 pm S81 CU Elite 1 SycMas at HOTSHOTS
8:00 pm S78 Villarreal at WCSA G2
8:45 pm S81 Hard Court Heroes at CU LM Academy
Friday, February 3, 2017 LT BLUE
5:00 pm S99 Nutmeggin Ninjas at Hydrators
5:45 pm S102 Sheagles at Force Black
6:30 pm S97 Bangers FC at WC Two
7:15 pm S99 Always in Form at Nutmeggin Ninjas
8:00 pm S81 CU Elite Eagles at WCSA Blue
8:45 pm S83 Lakota FC Black at Green Thunder
Friday, February 3, 2017 ORANGE
5:00 pm S102 Lakota Thunder at WCSA Bayern
5:45 pm S98 TWO DADS FC at CUP BVB
6:30 pm S97 WC One at Skiller Academy
7:15 pm S78 WCSA G1 at CU Strike Force
8:00 pm S78 CU SYCMAS at Elite Girls
8:45 pm S87 Elite Blue at Elite Red
9:30 pm S83 WCSA Premier at THE HOT SHOTS
Friday, February 3, 2017 RED
5:00 pm S99 Finesse FC at Arsenal
5:45 pm S98 CLASSIC IX at WAKA FLOCKA
6:30 pm S98 CLASSIC IX at Alpha Whales
7:15 pm S65 WC Dynamo at Lakota Firehawks
8:00 pm S78 Impact Gray at NEMESIS
8:45 pm S87 WCSA G04 Elite at CU Reign
9:30 pm S83 Green Thunder at CULM 2004 Academy
Friday, February 3, 2017 YELLOW
5:00 pm S103 Force Green at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S98 Rovers at Milk Men
6:30 pm S103 BARCELONA at Buckets
7:15 pm S78 Extreme Heat at CU Atletico
8:00 pm S65 WC Fire at WC Galaxy
8:45 pm S59 WCSA Elite at CUSM White
9:30 pm S87 Impact 2 at WCSA G04 Elite 2
Saturday, February 4, 2017 DK BLUE
1:00 pm S118 VERTICALLY CHALLENGED at SWISH BROS
2:00 pm S118 BREW CREW at CREAM TEAM
3:00 pm S118 M at MUNG CITY
4:00 pm S117 WOLVES-BHOP SAT at CINCY GRIZZLIES
5:00 pm S118 THE ROUND RYANS at MALTESE TIGERS
Saturday, February 4, 2017 LT BLUE
3:00 pm S118 DEUCE DROPPERZ at THREAT LEVEL MIDNIGHT
4:00 pm S118 CHINCHILLAS JR. at GLO GANG
Saturday, February 4, 2017 ORANGE
3:00 pm S118 ALL THE OTHER DUDES at BUCKETS BASKETBALL
4:00 pm S118 SWIFT12 at WOLVES-MCNULTY SAT
5:00 pm S118 CINCY GEEBS at THE FREEBALLERS
Saturday, February 4, 2017 RED
1:00 pm S118 BUCKETS BASKETBALL at LOS PIPES
2:00 pm S117 CINCY CHNCHILLAS at THREE
3:00 pm S118 CINCY HAWKS at HAMMERS
4:00 pm S117 CINCY CHNCHILLAS at FREE BALLERS
5:00 pm S118 CINCY CELTICS at CREAM TEAM
Saturday, February 4, 2017 YELLOW
1:00 pm S118 GLO GANG at CINCY GEEBS
2:00 pm S117 WOLVES-BHOP SAT at STORIE TEAM
3:00 pm S118 BUTLER CO BOOTY BANDITS at ALL OHIO IGUANAS
4:00 pm S117 WOLVES-SPRIGGS SAT at THREE
5:00 pm S118 HAMMERS at CINCINNATI CHILLI
Thursday, February 9, 2017 DK BLUE
5:30 pm S120 FALCONS at LITTLE MIAMI - WITT
6:30 pm S121 JR RAMS 6 at MASON WARRIORS
7:30 pm S127 JAYS at HAWKS 8
8:30 pm S125 THE REPUBLICANS at GOATS1
Thursday, February 9, 2017 ORANGE
5:30 pm S120 WOLVES -SEALS at WOLVES-WOOD
6:30 pm S127 WEST CHESTER-SCORPIONS at MAYHEM
7:30 pm S127 TITANS - STRUNK at WOLVES SHAW
8:30 pm S125 HEADBANZ MAKE HER DANCE at WOLVES - SPRIGGS
Thursday, February 9, 2017 YELLOW
5:30 pm S120 SHOOTERS at CINCY ROYALS
6:30 pm S125 WOLVES-BHop at CINCY CHINCHILLAS
7:30 pm S127 TBIRDS at JR RAMS 7
8:30 pm S125 GRASS at SCORGASMS
Friday, February 10, 2017 DK BLUE
5:00 pm S103 Force Green at WCSA Arsenal
5:45 pm S98 Milk Men at TWO DADS FC
6:30 pm S102 Lakota Thunder at Force Black
7:15 pm S78 WCSA G2 at WCSA G1
8:00 pm S65 WCSA 2007 Blue at WC Dynamo
8:45 pm S59 CUSM Black at WCSA Elite
9:30 pm S87 CU Reign at Impact 1
Friday, February 10, 2017 GREEN
5:00 pm S99 Hydrators at Finesse FC
5:45 pm S99 BOMB SQUAD at Arsenal
6:30 pm S97 Skiller Academy at Bangers FC
7:15 pm S81 CU Girls 05 at CU Elite Eagles
8:00 pm S78 NEMESIS at Villarreal
8:45 pm S83 Lakota FC Black at THE HOT SHOTS
Friday, February 10, 2017 LT BLUE
5:00 pm S98 Club Ohio at Rovers
5:45 pm S102 WCSA Bayern at CO Storm Green
6:30 pm S97 Barney and Friends at WC One
7:15 pm S81 WCSA Blue at CU Elite 1 SycMas
8:00 pm S81 HOTSHOTS at Hard Court Heroes
8:45 pm S83 WCSA Premier at CULM 2004 Academy
Friday, February 10, 2017 ORANGE
5:00 pm S103 CLUB OHIO STORM BLACK at BARCELONA
5:45 pm S98 WAKA FLOCKA at BOMBERS
6:30 pm S97 Buckets Athletic FC at Ace Blue
7:15 pm S65 Lakota Firehawks at WC Fire
8:45 pm S87 Impact 2 at Elite Blue
9:30 pm S78 Elite Girls at Impact Gray
Friday, February 10, 2017 RED
5:00 pm S99 Arsenal at Pink Panther
5:45 pm S99 Always in Form at Nutmeggin Ninjas
6:30 pm S98 CUP BVB at CLASSIC IX
7:15 pm S65 WC Galaxy at WCSA 2007 White
8:00 pm S78 CU Strike Force at Extreme Heat
8:45 pm S87 WCSA G04 Elite 2 at OESA Gold
9:30 pm S83 Green Thunder at THE HOT SHOTS
Friday, February 10, 2017 YELLOW
5:00 pm S102 Sheagles at WCSA 03 WHITE
5:45 pm S98 CUP BVB at Alpha Whales
6:30 pm S103 FUSION at Buckets
7:15 pm S78 CU Atletico at CU SYCMAS
8:00 pm S65 Team Madeira at Lakota FC Red Ninjas
8:45 pm S59 CUSM White at Equipo Azul
9:30 pm S87 Elite Red at WCSA G04 Elite
Saturday, February 11, 2017 DK BLUE
1:00 pm S118 ALL OHIO IGUANAS at CINCY CELTICS
2:00 pm S118 ALL OHIO IGUANAS at DEUCE DROPPERZ
3:00 pm S118 CINCINNATI CHILLI at VERTICALLY CHALLENGED
4:00 pm S117 FREE BALLERS at WOLVES-SPRIGGS SAT
5:00 pm S118 LOS PIPES at CINCY GEEBS
Saturday, February 11, 2017 LT BLUE
3:00 pm S118 WOLVES-MCNULTY SAT at ALL THE OTHER DUDES
4:00 pm S118 BUCKETS BASKETBALL at CHINCHILLAS JR.
5:00 pm S118 SWISH BROS at SWIFT12
Saturday, February 11, 2017 ORANGE
1:00 pm S118 CHINCHILLAS JR. at THE ROUND RYANS
2:00 pm S118 SWISH BROS at BUTLER CO BOOTY BANDITS
3:00 pm S118 BREW CREW at MALTESE TIGERS
4:00 pm S118 THE FREEBALLERS at DEUCE DROPPERZ
Saturday, February 11, 2017 RED
3:00 pm S118 THREAT LEVEL MIDNIGHT at M
4:00 pm S117 CINCY GRIZZLIES at CINCY CHNCHILLAS
5:00 pm S118 GLO GANG at BUTLER CO BOOTY BANDITS
Saturday, February 11, 2017 YELLOW
1:00 pm S118 BUCKETS BASKETBALL at M
2:00 pm S117 THREE at WOLVES-BHOP SAT
3:00 pm S118 CINCY HAWKS at HAMMERS
4:00 pm S117 THREE at STORIE TEAM
5:00 pm S118 MUNG CITY at NATTY SPLATS
Sunday, February 12, 2017 DK BLUE
7:00 pm S51 MEN OF SIGMA RHO at SUPA HOT FIRE
8:00 pm S51 WHITE CHOCOLATE at RED JAGUARS
Sunday, February 12, 2017 GREEN
7:00 pm S51 TEAM 6S at CINCINNATI FINEST
8:00 pm S51 FOOLVILLE BUCKETGETTERS at 22
Sunday, February 12, 2017 ORANGE
7:00 pm S51 CLERMONT COUNTY FINEST at DUBC BALLERS
8:00 pm S51 FIRE MARVIN at OTF
Sunday, February 12, 2017 RED
7:00 pm S51 MONEY TALKS at WOOD
8:00 pm S51 WANNABES at WEST CHESTER SQUAD
Sunday, February 12, 2017 YELLOW
7:00 pm S51 TEAM BLACK at CINCY ROYALS ADULT
8:00 pm S51 PRASCO at A2B
Thursday, February 16, 2017 DK BLUE
5:30 pm S120 SHOOTERS at FALCONS
6:30 pm S121 WOLVES - BARNES at LIL CRUSADERS
7:30 pm S127 WOLVES SHAW at JAYS
8:30 pm S125 GOATS1 at WOLVES-BHop
Thursday, February 16, 2017 ORANGE
5:30 pm S120 WOLVES-WOOD at CINCY ROYALS
6:30 pm S127 WOLVES- CUSTER at MASON MAYHEM
7:30 pm S127 MAYHEM at MTCES
8:30 pm S125 SCORGASMS at CINCY CHINCHILLAS
Thursday, February 16, 2017 YELLOW
6:30 pm S127 WEST CHESTER-SCORPIONS at TITANS - STRUNK
7:30 pm S127 JR RAMS 7 at HAWKS 8
8:30 pm S125 WOLVES - SPRIGGS at HEADBANZ MAKE HER DANCE
Thursday, February 23, 2017 DK BLUE
5:30 pm S120 WOLVES -SEALS at SHOOTERS
6:30 pm S121 WOLVES - BARNES at JR RAMS 6
7:30 pm S127 HAWKS 8 at WEST CHESTER-SCORPIONS
8:30 pm S125 WOLVES-BHop at THE REPUBLICANS
Thursday, February 23, 2017 ORANGE
5:30 pm S127 JAYS at JR RAMS 7
6:30 pm S120 WOLVES-LEVIN at CINCY ROYALS
7:30 pm S127 WOLVES SHAW at WOLVES- CUSTER
8:30 pm S125 GRASS at GOATS1
Thursday, February 23, 2017 YELLOW
5:30 pm S120 WOLVES-WOOD at HAWKS 5
6:30 pm S121 LIL CRUSADERS at MASON WARRIORS
7:30 pm S127 TBIRDS at TITANS - STRUNK
8:30 pm S125 SCORGASMS at HEADBANZ MAKE HER DANCE
Saturday, February 25, 2017 DK BLUE
12:00 pm S118 SWISH BROS at CINCINNATI CHILLI
1:00 pm S118 SWISH BROS at BUCKETS BASKETBALL
2:00 pm S118 WOLVES-MCNULTY SAT at NATTY SPLATS
3:00 pm S118 CINCY HAWKS at HAMMERS
4:00 pm S117 CINCY GRIZZLIES at WOLVES-SPRIGGS SAT
Saturday, February 25, 2017 LT BLUE
3:00 pm S118 BREW CREW at LOS PIPES
Saturday, February 25, 2017 ORANGE
2:00 pm S118 CINCINNATI CHILLI at CHINCHILLAS JR.
3:00 pm S118 THE ROUND RYANS at ALL OHIO IGUANAS
4:00 pm S118 SWIFT12 at MUNG CITY
Saturday, February 25, 2017 RED
12:00 pm S118 CHINCHILLAS JR. at MALTESE TIGERS
1:00 pm S118 DEUCE DROPPERZ at BUTLER CO BOOTY BANDITS
2:00 pm S118 VERTICALLY CHALLENGED at THREAT LEVEL MIDNIGHT
3:00 pm S118 CREAM TEAM at THE FREEBALLERS
4:00 pm S117 FREE BALLERS at STORIE TEAM
Saturday, February 25, 2017 YELLOW
12:00 pm S118 M at NATTY SPLATS
1:00 pm S118 CINCY GEEBS at CINCY CELTICS
2:00 pm S117 CINCY GRIZZLIES at THREE
3:00 pm S118 ALL THE OTHER DUDES at GLO GANG
4:00 pm S117 WOLVES-BHOP SAT at CINCY CHNCHILLAS
Sunday, February 26, 2017 DK BLUE
7:00 pm S51 WOOD at WHITE CHOCOLATE
8:00 pm S51 CINCY ROYALS ADULT at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, February 26, 2017 GREEN
7:00 pm S51 RED JAGUARS at FIRE MARVIN
8:00 pm S51 DUBC BALLERS at MONEY TALKS
Sunday, February 26, 2017 ORANGE
7:00 pm S51 CINCINNATI FINEST at PRASCO
8:00 pm S51 SUPA HOT FIRE at TEAM 6S
Sunday, February 26, 2017 RED
7:00 pm S51 A2B at WANNABES
8:00 pm S51 OTF at MEN OF SIGMA RHO
Sunday, February 26, 2017 YELLOW
7:00 pm S51 WEST CHESTER SQUAD at FOOLVILLE BUCKETGETTERS
8:00 pm S51 22 at TEAM BLACK
Thursday, March 2, 2017 DK BLUE
5:30 pm S127 JAYS at MAYHEM
6:30 pm S121 LIL CRUSADERS at JR RAMS 6
7:30 pm S127 WEST CHESTER-SCORPIONS at JR RAMS 7
8:30 pm S125 THE REPUBLICANS at GRASS
Thursday, March 2, 2017 ORANGE
5:30 pm S120 SHOOTERS at WOLVES -SEALS
6:30 pm S127 TBIRDS at HAWKS 8
7:30 pm S120 WOLVES-LEVIN at LITTLE MIAMI - WITT
8:30 pm S125 GOATS1 at CINCY CHINCHILLAS
Thursday, March 2, 2017 YELLOW
5:30 pm S127 TITANS - STRUNK at MTCES
6:30 pm S121 WOLVES - BARNES at MASON WARRIORS
7:30 pm S127 MASON MAYHEM at MTCES
8:30 pm S125 SCORGASMS at WOLVES - SPRIGGS
Sunday, March 5, 2017 DK BLUE
7:00 pm S51 DUBC BALLERS at TEAM BLACK
8:00 pm S51 22 at WEST CHESTER SQUAD
Sunday, March 5, 2017 GREEN
7:00 pm S51 RED JAGUARS at MONEY TALKS
8:00 pm S51 WOOD at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, March 5, 2017 ORANGE
7:00 pm S51 CINCINNATI FINEST at MEN OF SIGMA RHO
8:00 pm S51 CINCY ROYALS ADULT at FOOLVILLE BUCKETGETTERS
Sunday, March 5, 2017 RED
7:00 pm S51 A2B at TEAM 6S
8:00 pm S51 PRASCO at WANNABES
Sunday, March 5, 2017 YELLOW
7:00 pm S51 OTF at WHITE CHOCOLATE
8:00 pm S51 SUPA HOT FIRE at FIRE MARVIN
Sunday, March 26, 2017 DK BLUE
5:00 pm S41 CVA THOMPSON at LOVELAND YOUTH BOYS VB
6:00 pm S28 MONROE WEISEMAN at ADAM'S 5 GRADE
7:00 pm S50 THE REGULARZ at KOBE WON KENOBI
8:00 pm S50 DISCIPLES at CLERMONT COUNTY FINEST
9:00 pm S50 FIRST 48 at UNCLE DREW'S TEAM
Sunday, March 26, 2017 GREEN
4:00 pm S41 CVA FANCETT at LOVELAND YOUTH BOYS VB
5:00 pm S28 MUSTANGS at MONROE ELEMENTARY FRIEND
6:00 pm S28 TEAM TITANS PITZER at SHAMROCKS
7:00 pm S50 PIKE at LEBRONTOURAGE
8:00 pm S50 FRIENDS AND JAY at MONSTARS
9:00 pm S50 EASTSIDE BOYS at CINCY ROYALS
Sunday, March 26, 2017 LT BLUE
7:00 pm S50 GOON SQUAD at TEAM BLACK
8:00 pm S50 LEBRONTOURAGE at RIM ROCKERS
9:00 pm S50 MAGNIFICENT SEVEN at GOON SQUAD
Sunday, March 26, 2017 LT BLUE A
4:00 pm S12 ST. SUE LANGWORTHY at TITAN ACERS
5:00 pm S12 TROJANS at SASEAS
6:00 pm S12 DIG DEEP at SUNDAY SPIKER
Sunday, March 26, 2017 LT BLUE B
4:00 pm S12 SUNDAY SPIKER at PINK CRUSH
5:00 pm S12 TITAN ACERS at ST. SUE LANGWORTHY
6:00 pm S12 SCHROCK at TITANS
Sunday, March 26, 2017 ORANGE
4:00 pm S41 BORO BEAST at CVA COHEN
5:00 pm S28 SETTING UP at CVA HAGGLUND
6:00 pm S119 PET ROCKS at CINCY GEEBS
7:00 pm S50 RIM ROCKERS at FRIENDS AND JAY
8:00 pm S50 SABTEUR BLAZERS at PIKE
9:00 pm S50 B.T.G. at KOBE WON KENOBI
Sunday, March 26, 2017 RED
4:00 pm S28 ST SUE TITANS at MONROE ELEMENTARY FRIEND
6:00 pm S119 WATER BOYZ at ROYALS
7:00 pm S50 MAGNIFICENT SEVEN at B.T.G.
8:00 pm S50 SOUTH TOWN BALLERS at CINCINKY HOMES
9:00 pm S50 22 at CREEKWOODS CREEPERS
Sunday, March 26, 2017 YELLOW
4:00 pm S28 SHAMROCKS at ADAM'S 5 GRADE
5:00 pm S41 CVA FANCETT at BORO BEAST
6:00 pm S28 ST SUE TITANS at YMCA SILVER ANGELS
7:00 pm S50 CINCY ROYALS at UNCLE DREW'S TEAM
8:00 pm S50 SUPA HOT FIRE at THE REGULARZ
9:00 pm S50 TEAM BLACK at OTF
Thursday, March 30, 2017 ORANGE
5:30 pm S124 MASON GAINS at CLIPS
6:30 pm S128 WOLVES - BARNES at DAYTON METRO
7:30 pm S126 WOLVES-LANHAM at CINCY FINEST
Thursday, March 30, 2017 RED
5:30 pm S126 TITANS JR HIGH at WOLVES-LANHAM
6:30 pm S124 WOLVES - SPRIGGS at THE REPUBLICANS
7:30 pm S124 WOLVES-CUSTER 9 at D -LEAGUE REJECTS
8:30 pm S128 CINCY SHOCK at WOLVES - BARNES
Thursday, March 30, 2017 YELLOW
6:30 pm S124 MASON GAINS at CAUCASIAN INVASION
8:30 pm S126 WOLVES-CUSTER8 at TITANS JR HIGH
Sunday, April 2, 2017 DK BLUE
4:00 pm S28 CVA PLANNER/SORCE at SETTING UP
5:00 pm S28 SETTING UP at TEAM TITANS PITZER
6:00 pm S41 CVA COLBERT/ROBERSON at CVA FANCETT
7:00 pm S50 DISCIPLES at SABTEUR BLAZERS
8:00 pm S50 RIM ROCKERS at MAGNIFICENT SEVEN
9:00 pm S50 MONSTARS at TEAM BLACK
Sunday, April 2, 2017 GREEN
4:00 pm S28 MUSTANGS at MONROE WEISEMAN
5:00 pm S28 ADAM'S 5 GRADE at ST SUE TITANS
6:00 pm S28 MONROE ELEMENTARY FRIEND at YMCA SILVER ANGELS
7:00 pm S50 CINCINKY HOMES at OTF
8:00 pm S50 UNCLE DREW'S TEAM at LEBRONTOURAGE
9:00 pm S50 CREEKWOODS CREEPERS at SUPA HOT FIRE
Sunday, April 2, 2017 LT BLUE
7:00 pm S50 EASTSIDE BOYS at SUPA HOT FIRE
8:00 pm S50 CINCINKY HOMES at 22
9:00 pm S50 CINCY ROYALS at SOUTH TOWN BALLERS
Sunday, April 2, 2017 LT BLUE A
4:00 pm S12 PINK CRUSH at TITANS
5:00 pm S12 SUNDAY SPIKER at CVA 34 MORAN
6:00 pm S12 ST. SUE LANGWORTHY at SCHROCK
Sunday, April 2, 2017 LT BLUE B
4:00 pm S12 TITAN ACERS at SASEAS
5:00 pm S12 TITANS at PINK CRUSH
6:00 pm S12 SASEAS at DIG DEEP
Sunday, April 2, 2017 ORANGE
4:00 pm S41 LOVELAND YOUTH BOYS VB at BORO BEAST
6:00 pm S119 CINCY GEEBS at WATER BOYZ
7:00 pm S50 SOUTH TOWN BALLERS at 22
8:00 pm S50 OTF at FIRST 48
9:00 pm S50 THE REGULARZ at SABTEUR BLAZERS
Sunday, April 2, 2017 RED
4:00 pm S28 CVA PORTER at SHAMROCKS
5:00 pm S41 CVA THOMPSON at CVA COLBERT/ROBERSON
6:00 pm S119 DREAM TEAM at PET ROCKS
7:00 pm S50 CLERMONT COUNTY FINEST at FIRST 48
8:00 pm S50 CLERMONT COUNTY FINEST at EASTSIDE BOYS
9:00 pm S50 GOON SQUAD at DISCIPLES
Sunday, April 2, 2017 YELLOW
4:00 pm S28 CVA ALLISION/FLOWERDEW at CVA HAGGLUND
5:00 pm S28 MUSTANGS at CVA ALLISION/FLOWERDEW
6:00 pm S41 CVA COHEN at CVA THOMPSON
7:00 pm S50 CREEKWOODS CREEPERS at MONSTARS
8:00 pm S50 KOBE WON KENOBI at FRIENDS AND JAY
9:00 pm S50 PIKE at B.T.G.
Thursday, April 6, 2017 ORANGE
5:30 pm S124 R4L Pioneers at WOLVES - SPRIGGS
6:30 pm S124 CAUCASIAN INVASION at R4L Pioneers
7:30 pm S126 CINCY FINEST at WOLVES-CUSTER8
8:30 pm S126 WOLVES-SHAW at TITANS JR HIGH
Thursday, April 6, 2017 RED
5:30 pm S122 WOLVES-JACKSON at LIL BALLERS 5
6:30 pm S124 CLIPS at BALLER PREMIER
7:30 pm S128 DAYTON METRO at CINCY SHOCK
8:30 pm S124 THE REPUBLICANS at WOLVES-CUSTER 9
Thursday, April 6, 2017 YELLOW
5:30 pm S122 BALLERS G at HAWKS 5
6:30 pm S124 WOLVES- HUGHES at MASON GAINS
7:30 pm S128 WOLVES - BARNES at LIL BALLERS 6
8:30 pm S126 WORMS at HOOPERS
Sunday, April 9, 2017 DK BLUE
5:00 pm S28 SHAMROCKS at ADAM'S 5 GRADE
6:00 pm S28 MONROE WEISEMAN at CVA ALLISION/FLOWERDEW
7:00 pm S41 BORO BEAST at CVA COLBERT/ROBERSON
8:00 pm S50 22 at CINCY ROYALS
9:00 pm S50 FIRST 48 at MONSTARS
Sunday, April 9, 2017 GREEN
5:00 pm S28 ST SUE TITANS at MUSTANGS
6:00 pm S28 SETTING UP at CVA PORTER
7:00 pm S41 LOVELAND YOUTH BOYS VB at CVA COHEN
8:00 pm S50 SOUTH TOWN BALLERS at CLERMONT COUNTY FINEST
9:00 pm S50 B.T.G. at THE REGULARZ
Sunday, April 9, 2017 LT BLUE
8:00 pm S50 SABTEUR BLAZERS at CREEKWOODS CREEPERS
9:00 pm S50 FRIENDS AND JAY at PIKE
Sunday, April 9, 2017 LT BLUE A
5:00 pm S12 SUNDAY SPIKER at SCHROCK
6:00 pm S12 TITANS at TITAN ACERS
7:00 pm S12 CVA 34 MORAN at TROJANS
Sunday, April 9, 2017 LT BLUE B
5:00 pm S12 ST. SUE LANGWORTHY at TROJANS
6:00 pm S12 CVA 34 MORAN at PINK CRUSH
7:00 pm S12 DIG DEEP at PINK CRUSH
Sunday, April 9, 2017 ORANGE
6:00 pm S119 WATER BOYZ at PET ROCKS
7:00 pm S119 WATER BOYZ at DREAM TEAM
8:00 pm S50 UNCLE DREW'S TEAM at OTF
9:00 pm S50 SUPA HOT FIRE at CINCINKY HOMES
Sunday, April 9, 2017 RED
6:00 pm S119 ROYALS at DREAM TEAM
7:00 pm S119 ROYALS at CINCY GEEBS
8:00 pm S50 TEAM BLACK at KOBE WON KENOBI
9:00 pm S50 LEBRONTOURAGE at MAGNIFICENT SEVEN
Sunday, April 9, 2017 YELLOW
5:00 pm S28 TEAM TITANS PITZER at MONROE ELEMENTARY FRIEND
6:00 pm S28 CVA HAGGLUND at CVA PLANNER/SORCE
7:00 pm S41 CVA FANCETT at CVA THOMPSON
8:00 pm S50 EASTSIDE BOYS at GOON SQUAD
9:00 pm S50 DISCIPLES at RIM ROCKERS
Thursday, April 13, 2017 ORANGE
5:30 pm S124 BALLER PREMIER at WOLVES- HUGHES
6:30 pm S124 WOLVES - SPRIGGS at CAUCASIAN INVASION
7:30 pm S124 WOLVES-CUSTER 9 at MASON GAINS
8:30 pm S126 TITANS JR HIGH at WORMS
Thursday, April 13, 2017 RED
5:30 pm S124 R4L Pioneers at THE REPUBLICANS
6:30 pm S124 MASON GAINS at D -LEAGUE REJECTS
7:30 pm S122 LIL BALLERS 5 at BALLERS G
8:30 pm S126 HOOPERS at WOLVES-CUSTER8
Thursday, April 13, 2017 YELLOW
5:30 pm S122 WOLVES-JACKSON at BALLERS G
6:30 pm S124 WOLVES- HUGHES at CLIPS
7:30 pm S128 LIL BALLERS 6 at CINCY SHOCK
8:30 pm S126 WOLVES-SHAW at CINCY FINEST
Thursday, April 20, 2017 ORANGE
5:30 pm S124 THE REPUBLICANS at WOLVES- HUGHES
7:30 pm S126 WOLVES-CUSTER8 at WOLVES-LANHAM
8:30 pm S126 CINCY FINEST at HOOPERS
Thursday, April 20, 2017 RED
6:30 pm S124 CLIPS at WOLVES - SPRIGGS
7:30 pm S122 BALLERS G at LIL BALLERS 5
8:30 pm S124 CAUCASIAN INVASION at WOLVES-CUSTER 9
Thursday, April 20, 2017 YELLOW
5:30 pm S122 WOLVES-JACKSON at HAWKS 5
6:30 pm S126 WORMS at WOLVES-SHAW
7:30 pm S128 WOLVES - BARNES at CINCY SHOCK
8:30 pm S128 LIL BALLERS 6 at DAYTON METRO
Sunday, April 23, 2017 DK BLUE
5:00 pm S28 TEAM TITANS PITZER at MUSTANGS
6:00 pm S28 SETTING UP at MONROE ELEMENTARY FRIEND
7:00 pm S41 CVA THOMPSON at BORO BEAST
8:00 pm S50 CREEKWOODS CREEPERS at B.T.G.
9:00 pm S50 CINCINKY HOMES at SABTEUR BLAZERS
Sunday, April 23, 2017 GREEN
5:00 pm S28 CVA PLANNER/SORCE at CVA PORTER
6:00 pm S28 YMCA SILVER ANGELS at MONROE WEISEMAN
7:00 pm S41 CVA COHEN at CVA FANCETT
8:00 pm S50 MAGNIFICENT SEVEN at DISCIPLES
9:00 pm S50 RIM ROCKERS at EASTSIDE BOYS
Sunday, April 23, 2017 LT BLUE
8:00 pm S50 GOON SQUAD at SOUTH TOWN BALLERS
9:00 pm S50 THE REGULARZ at FRIENDS AND JAY
Sunday, April 23, 2017 LT BLUE A
5:00 pm S12 TROJANS at DIG DEEP
6:00 pm S12 SASEAS at ST. SUE LANGWORTHY
Sunday, April 23, 2017 LT BLUE B
5:00 pm S12 SCHROCK at CVA 34 MORAN
6:00 pm S12 TITAN ACERS at SUNDAY SPIKER
Sunday, April 23, 2017 ORANGE
5:00 pm S28 ST SUE TITANS at CVA ALLISION/FLOWERDEW
6:00 pm S119 ROYALS at CINCY GEEBS
7:00 pm S119 ROYALS at PET ROCKS
8:00 pm S50 MONSTARS at UNCLE DREW'S TEAM
9:00 pm S50 OTF at LEBRONTOURAGE
Sunday, April 23, 2017 RED
5:00 pm S28 CVA HAGGLUND at MONROE ELEMENTARY FRIEND
6:00 pm S119 WATER BOYZ at DREAM TEAM
7:00 pm S119 CINCY GEEBS at DREAM TEAM
8:00 pm S50 PIKE at TEAM BLACK
9:00 pm S50 KOBE WON KENOBI at FIRST 48
Sunday, April 23, 2017 YELLOW
5:00 pm S28 SHAMROCKS at SETTING UP
6:00 pm S28 SHAMROCKS at CVA PLANNER/SORCE
7:00 pm S41 CVA COLBERT/ROBERSON at LOVELAND YOUTH BOYS VB
8:00 pm S50 CLERMONT COUNTY FINEST at 22
9:00 pm S50 CINCY ROYALS at SUPA HOT FIRE
Thursday, April 27, 2017 ORANGE
5:30 pm S124 WOLVES - SPRIGGS at BALLER PREMIER
6:30 pm S124 R4L Pioneers at WOLVES- HUGHES
7:30 pm S128 LIL BALLERS 6 at WOLVES - BARNES
8:30 pm S126 TITANS JR HIGH at HOOPERS
Thursday, April 27, 2017 RED
5:30 pm S122 HAWKS 5 at BALLERS G
6:30 pm S124 D -LEAGUE REJECTS at CAUCASIAN INVASION
7:30 pm S126 WOLVES-CUSTER8 at WOLVES-LANHAM
8:30 pm S124 WOLVES-CUSTER 9 at R4L Pioneers
Thursday, April 27, 2017 YELLOW
5:30 pm S122 LIL BALLERS 5 at WOLVES-JACKSON
6:30 pm S124 THE REPUBLICANS at MASON GAINS
7:30 pm S128 CINCY SHOCK at DAYTON METRO
8:30 pm S126 WORMS at CINCY FINEST
Sunday, April 30, 2017 DK BLUE
6:00 pm S28 MUSTANGS at YMCA SILVER ANGELS
7:00 pm S41 CVA COLBERT/ROBERSON at CVA COHEN
8:00 pm S50 FIRST 48 at PIKE
9:00 pm S50 FRIENDS AND JAY at CREEKWOODS CREEPERS
Sunday, April 30, 2017 GREEN
6:00 pm S28 CVA ALLISION/FLOWERDEW at CVA PLANNER/SORCE
7:00 pm S41 BORO BEAST at CVA FANCETT
8:00 pm S50 SABTEUR BLAZERS at CINCY ROYALS
9:00 pm S50 EASTSIDE BOYS at MAGNIFICENT SEVEN
Sunday, April 30, 2017 LT BLUE
8:00 pm