League Website

Master Schedule

Home

Latest News

League Schedule

Master Schedule

Team Schedules

Scores

Standings

Links

Schedule Index



S1 3/4 BOYS
S2 3RD 4TH GIRLS
S3 3RD BOYS
S4 3RD GRADE BOYS
S5 3RD GRADE BOYS BASKETBALL
S6 3RD THURSDAY
S7 3RD/4TH
S8 3RD/4TH BOYS BASKETBALL SUNDAY
S9 3RD/4TH GIRLS SUNDAY BASKETBALL
S10 3RD/4TH GRADE
S11 3RD/4TH SATURDAY
S12 3RD/4TH VOLLEYBALL
S13 3RD/4TH VOLLEYBALL
S14 3RD/4TH VOLLEYBALL
S15 4TH BOYS
S16 4TH GRADE BOYS
S17 4TH GRADE BOYS
S18 4TH GRADE BOYS BASKETBALL
S19 4TH THURSDAY
S20 4TH/5TH BOYS THURS
S21 5/6 BOYS
S22 5TH
S23 5TH 6TH BOYS
S24 5TH 6TH VOLLEYBALL
S25 5TH GRADE BOYS
S26 5TH THURSDAY
S27 5TH/6TH
S28 5TH/6TH BOYS SUNDAY
S29 5TH/6TH GIRLS BASKETBALL SUNDAY
S30 5TH/6TH LOWER GREEN VOLLEYBALL
S31 5TH/6TH UPPER BLACK VOLLEYBALL
S32 5TH/6TH VOLLEYBALL
S33 6/7 GIRLS
S34 6TH 7TH GIRLS
S35 6TH GRADE
S36 6TH GRADE BOYS
S37 6TH GRADE BOYS
S38 6TH GRADE BOYS BASKETBALL
S39 6TH GRADE GIRLS BASKETBALL
S40 6TH GRADE THURSDAY
S41 6TH THURSDAY
S42 6TH/7TH
S43 7TH 8TH BOYS
S44 7TH 8TH VOLLEYBALL
S45 7TH/8TH
S46 7TH/8TH BOYS SUNDAY
S47 7TH/8TH BOYS THURS
S48 7TH/8TH GRADE
S49 7TH/8TH VOLLEYBALL
S50 7TH/8TH VOLLEYBALL
S51 8TH
S52 9TH GRADE SATURDAY
S53 ADULT
S54 ADULT
S55 ADULT
S56 ADULT
S57 ADULT
S58 ADULT
S59 ADULT
S60 ADULT
S61 ADULT B
S62 ADULT BASKETBALL
S63 ADULT BLUE
S64 ADULT C
S65 ADULT SUNDAY
S66 ADULT SUNDAY
S67 ADULT SUNDAY
S68 ADULT WHITE
S69 AKERS
S70 ALPS HSB
S71 ANDES HSB
S72 ARCTIC HSG
S73 ATLANTIC HSG
S74 BOYS HIMALAYAN
S75 BOYS HS ALPS
S76 BOYS HS ATLANTIC
S77 BOYS HS EVEREST
S78 BOYS HS HIMALAYAS
S79 BOYS HS PACIFIC
S80 BOYS PACIFIC
S81 BOYS U10
S82 BOYS U11
S83 BOYS U13
S84 BOYS U14
S85 BOYS U14 BLACK
S86 BOYS U14 ORANGE
S87 FUTURES
S88 GIRLS
S89 GIRLS AMERICAN
S90 GIRLS ATLANTIC
S91 GIRLS HS
S92 GIRLS HS
S93 GIRLS MORGAN
S94 GIRLS PACIFIC
S95 GIRLS U10
S96 GIRLS U1112
S97 GIRLS U12
S98 GIRLS U13
S99 GIRLS U13
S100 GIRLS U14
S101 GIRLS U14
S102 GIRLS U14
S103 GIRLS U9
S104 HIGH SCHOOL
S105 HIGH SCHOOL
S106 HIGH SCHOOL
S107 HIGH SCHOOL BOYS
S108 HIGH SCHOOL BOYS BASKETBALL
S109 HIGH SCHOOL SATURDAY EAST
S110 HIGH SCHOOL SATURDAY NORTH
S111 HIGH SCHOOL SATURDAY SOUTH
S112 HIGH SCHOOL SATURDAY WEST
S113 HIGH SCHOOL THURSDAY
S114 HIGH SCHOOL THURSDAY
S115 HS BOYS
S116 HS BOYS
S117 HS BOYS
S118 HS BOYS AWESOME
S119 HS BOYS EPIC
S120 HS BOYS FANTASTIC
S121 HS BOYS SUNDAY
S122 HS BOYS THURS
S123 HS GIRLS SKY BLUE
S124 HS GIRLS SPIRIT
S125 HS SAT EAST
S126 HS SAT NORTH
S127 HS SAT SOUTH
S128 HS SAT WEST
S129 HS SATURDAY
S130 INTERMEDIATE
S131 JR HIGH BOYS
S132 JR HIGH BOYS
S133 JR HIGH BOYS
S134 JR HIGH BOYS BASKETBALL
S135 JR HIGH THURSDAY
S136 JR HIGH THURSDAY
S137 LLOYD
S138 MEN'S OPEN
S139 MIDDLE SCHOOL SATURDAY
S140 PREMIER
S141 ROCKIES HSB
S142 SAHARA
S143 SATURDAY 9TH GRADE
S144 SATURDAY HIGH SCHOOL
S145 SUNDAY HIGH SCHOOL BOYS BASKETBALL
S146 THURSDAY 4TH 5TH
S147 THURSDAY 6TH
S148 THURSDAY BLACK
S149 THURSDAY GIRLS
S150 THURSDAY HIGH SCHOOL
S151 THURSDAY HIGH SCHOOL
S152 THURSDAY JR HIGH
S153 THURSDAY JR HIGH
S154 THURSDAY PURPLE
S155 U10 BOYS
S156 U11 BOYS
S157 U12 BOYS
S158 U14 GIRLS
S159 U8
S160 U9 DIVISION

Friday, November 7, 2014 DK BLUE
5:00 pm S91 CLUB OHIO STORM GREEN at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S76 DIVERSE at COBRAS
6:30 pm S159 THUNDER GIRL POWER at GALAXY
7:15 pm S82 RIVER PLATE at FLUSH FC
8:00 pm S97 CU REAL SOCIEDAD at MAN U ONE
8:45 pm S97 MAN U TWO at WC WHITE LIGHTNING U12
9:30 pm S84 MILLENIUM at CU GREMIO 2
Friday, November 7, 2014 GREEN
5:00 pm S79 TWO DADS FC at CATZ
5:45 pm S79 HESKEY TIME at THE USUAL SUSPECTS
6:30 pm S95 CU MANCHESTER CITY at WC WHITE LIGHTNING U10
7:15 pm S82 BARCELONA at REAL MADRID
8:00 pm S99 SILVER 1 at ELITE TROY
8:45 pm S97 WCSC SILVER at WCSC G02 WHITE
9:30 pm S101 CLUB OHIO FORCE GREEN at CLUB OHIO FORCE BLACK
Friday, November 7, 2014 LT BLUE
5:00 pm S79 ABCDE at CLUB OHIO GREEN
5:45 pm S159 MILFORD MONSTERS at CRUZEIRO
6:30 pm S95 WC G04 at DA GIRLS
7:15 pm S81 WC RED BU10 at INDEPENDIENTE
8:00 pm S99 WC RED at OHIO ELITE
8:45 pm S99 ELITE BRIAN at OE ACADEMY
Friday, November 7, 2014 ORANGE
5:00 pm S76 ATLETICO BOMBERS at CLUB OHIO BLACK
5:45 pm S76 ATLETICO BOMBERS at CLUB OHIO BLACK
6:30 pm S103 WCSC WHITE LIGHTNING U9 at WARRIORS
7:15 pm S97 RED TWO at CODE RED
8:00 pm S81 CU PSG at CU ATLETICO
8:45 pm S101 CU FIRE at FRIENDS
9:30 pm S138 THE LEGENDS at THE CREW
Friday, November 7, 2014 RED
5:00 pm S76 THE BOMB SQUAD at SMOKE
5:45 pm S76 MUFFIN MEN at GOALSRUS
6:30 pm S103 LIVERPOOL at LYNX
7:15 pm S97 ATLETICO MADRID at RED ONE
8:00 pm S97 VALENCIA at WC WHITE LIGHTNING U12
8:45 pm S84 YEET SQUAD at CU GREMIO 1
9:30 pm S138 BIG RED AND FRIENDS at MSJ LIONS
Friday, November 7, 2014 YELLOW
5:00 pm S91 LADY EAGLES at SKIDS KIDS ORANGE
5:45 pm S91 FUSION at SKIDS KIDS GREEN
6:30 pm S95 HOT SHOTS at GREEN LIGHTNING
7:15 pm S83 CSA PREMIER at ARSENAL 2
8:00 pm S83 MANCHESTER UNITED at LIVERPOOL BU13
8:45 pm S83 ARSENAL 1 at FANTASY FUTSAL
9:30 pm S99 SILVER 2 at THE MANIACS
Friday, November 14, 2014 DK BLUE
5:00 pm S91 CLUB OHIO STORM BLACK at LADY EAGLES
5:45 pm S76 GOALSRUS at ATLETICO BOMBERS
6:30 pm S159 CRUZEIRO at THUNDER GIRL POWER
7:15 pm S82 FLUSH FC at BARCELONA
8:00 pm S97 MAN U TWO at RED TWO
8:45 pm S97 RED ONE at CU REAL SOCIEDAD
9:30 pm S84 CU GREMIO 2 at YEET SQUAD
Friday, November 14, 2014 GREEN
5:00 pm S79 CLUB OHIO GREEN at HESKEY TIME
5:45 pm S79 CATZ at ABCDE
6:30 pm S95 DA GIRLS at HOT SHOTS
7:15 pm S82 REAL MADRID at RIVER PLATE
8:00 pm S99 OE ACADEMY at WC RED
8:45 pm S99 OHIO ELITE at SILVER 1
9:30 pm S101 FRIENDS at CLUB OHIO FORCE GREEN
Friday, November 14, 2014 LT BLUE
5:00 pm S79 THE USUAL SUSPECTS at TWO DADS FC
5:45 pm S159 GALAXY at MILFORD MONSTERS
6:30 pm S95 GREEN LIGHTNING at CU MANCHESTER CITY
7:15 pm S81 INDEPENDIENTE at CU PSG
8:00 pm S99 ELITE TROY at SILVER 2
8:45 pm S99 THE MANIACS at ELITE BRIAN
Friday, November 14, 2014 ORANGE
5:00 pm S76 THE BOMB SQUAD at CLUB OHIO BLACK
5:45 pm S76 FULHAM at SMOKE
6:30 pm S103 WARRIORS at LIVERPOOL
7:15 pm S97 MAN U ONE at WCSC SILVER
8:00 pm S81 CU ATLETICO at WC RED BU10
8:45 pm S101 CLUB OHIO FORCE BLACK at CU FIRE
9:30 pm S138 MSJ LIONS at THE LEGENDS
Friday, November 14, 2014 RED
5:00 pm S76 DIVERSE at GOALSRUS
5:45 pm S76 MUFFIN MEN at COBRAS
6:30 pm S103 LYNX at WCSC WHITE LIGHTNING U9
7:15 pm S97 CODE RED at ATLETICO MADRID
8:00 pm S97 WCSC G02 WHITE at VALENCIA
8:45 pm S84 CU GREMIO 1 at MILLENIUM
9:30 pm S138 THE CREW at BIG RED AND FRIENDS
Friday, November 14, 2014 YELLOW
5:00 pm S91 SKIDS KIDS GREEN at CLUB OHIO STORM GREEN
5:45 pm S91 SKIDS KIDS ORANGE at FUSION
6:30 pm S95 WC WHITE LIGHTNING U10 at WC G04
7:15 pm S83 FANTASY FUTSAL at MANCHESTER UNITED
8:00 pm S83 ARSENAL 2 at ARSENAL 1
8:45 pm S83 LIVERPOOL BU13 at CSA PREMIER
Friday, November 21, 2014 DK BLUE
5:00 pm S91 FUSION at LADY EAGLES
5:45 pm S159 GALAXY at CRUZEIRO
6:30 pm S82 BARCELONA at RIVER PLATE
7:15 pm S103 LIVERPOOL at WCSC WHITE LIGHTNING U9
8:00 pm S97 VALENCIA at MAN U ONE
8:45 pm S97 ATLETICO MADRID at MAN U TWO
9:30 pm S84 CU GREMIO 2 at CU GREMIO 1
Friday, November 21, 2014 GREEN
5:00 pm S79 ABCDE at THE USUAL SUSPECTS
5:45 pm S79 CATZ at CLUB OHIO GREEN
6:30 pm S95 GREEN LIGHTNING at WC WHITE LIGHTNING U10
7:15 pm S82 FLUSH FC at REAL MADRID
8:00 pm S99 ELITE BRIAN at ELITE TROY
8:45 pm S97 WC WHITE LIGHTNING U12 at WCSC G02 WHITE
9:30 pm S101 CU FIRE at CLUB OHIO FORCE GREEN
Friday, November 21, 2014 LT BLUE
5:00 pm S79 TWO DADS FC at HESKEY TIME
5:45 pm S159 MILFORD MONSTERS at THUNDER GIRL POWER
6:30 pm S95 HOT SHOTS at WC G04
7:15 pm S81 WC RED BU10 at CU PSG
8:00 pm S99 SILVER 2 at OHIO ELITE
8:45 pm S97 WCSC SILVER at RED ONE
9:30 pm S99 SILVER 1 at WC RED
Friday, November 21, 2014 ORANGE
5:00 pm S76 THE BOMB SQUAD at MUFFIN MEN
5:45 pm S76 COBRAS at GOALSRUS
6:30 pm S103 WARRIORS at LYNX
7:15 pm S97 CU REAL SOCIEDAD at CODE RED
8:00 pm S81 CU ATLETICO at INDEPENDIENTE
8:45 pm S101 CLUB OHIO FORCE BLACK at FRIENDS
9:30 pm S138 MSJ LIONS at THE CREW
10:15 pm S76 ATLETICO BOMBERS at CLUB OHIO BLACK
Friday, November 21, 2014 RED
5:00 pm S76 FULHAM at DIVERSE
8:45 pm S84 YEET SQUAD at MILLENIUM
9:30 pm S138 THE LEGENDS at BIG RED AND FRIENDS
Friday, November 21, 2014 YELLOW
5:00 pm S91 SKIDS KIDS GREEN at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S91 CLUB OHIO STORM GREEN at SKIDS KIDS ORANGE
6:30 pm S95 CU MANCHESTER CITY at DA GIRLS
7:15 pm S83 ARSENAL 1 at LIVERPOOL BU13
8:00 pm S83 ARSENAL 2 at FANTASY FUTSAL
8:45 pm S83 CSA PREMIER at MANCHESTER UNITED
9:30 pm S99 THE MANIACS at OE ACADEMY
Thursday, December 4, 2014 DK BLUE
5:30 pm S17 WOLVES-LEVIN TH at WOLVES- BASTI
6:30 pm S25 MASON WARRIORS THOMAS at PROCAMPS
7:30 pm S132 BORO BANDITS at HAWKS 8
8:30 pm S132 FENWICK 8 at TPB 8
Thursday, December 4, 2014 ORANGE
5:30 pm S17 MASON 4B at MASON WARRIORS MARTEN
6:30 pm S25 WOLVES CANNON at TPB5
7:30 pm S149 BEAVERCREEK STARS at PHENOM
8:30 pm S36 KIMBROUGH BALLERS at FENWICK FALCONS 6
Thursday, December 4, 2014 RED
6:00 pm S36 LITTLE MIAMI - WITT at WOLVES SHAW
7:00 pm S149 FALCONS at LADY THUNDERBIRDS
8:00 pm S132 RAPIDS at WOLVES HOPTON
9:00 pm S116 TAP HOUSE TRIBE at DROP TEAM
Thursday, December 4, 2014 YELLOW
7:30 pm S36 BTW at MASON 6B
8:30 pm S132 T-BIRDS GOLDMAN at WOLVES HUGHES
Friday, December 5, 2014 DK BLUE
5:00 pm S91 SKIDS KIDS ORANGE at SKIDS KIDS GREEN
5:45 pm S159 CRUZEIRO at MILFORD MONSTERS
6:30 pm S82 REAL MADRID at BARCELONA
7:15 pm S97 MAN U ONE at WC WHITE LIGHTNING U12
8:00 pm S97 VALENCIA at WCSC G02 WHITE
8:45 pm S97 RED ONE at VALENCIA
9:30 pm S84 CU GREMIO 1 at YEET SQUAD
Friday, December 5, 2014 GREEN
5:00 pm S79 HESKEY TIME at ABCDE
5:45 pm S79 CLUB OHIO GREEN at TWO DADS FC
6:30 pm S95 WC G04 at CU MANCHESTER CITY
7:15 pm S82 FLUSH FC at RIVER PLATE
8:00 pm S99 WC RED at SILVER 2
8:45 pm S99 ELITE TROY at THE MANIACS
Friday, December 5, 2014 LT BLUE
5:00 pm S79 THE USUAL SUSPECTS at CATZ
5:45 pm S159 GALAXY at THUNDER GIRL POWER
6:30 pm S95 WC WHITE LIGHTNING U10 at HOT SHOTS
7:15 pm S81 CU ATLETICO at CU PSG
8:00 pm S99 OHIO ELITE at ELITE BRIAN
8:45 pm S99 OE ACADEMY at SILVER 1
Friday, December 5, 2014 ORANGE
5:00 pm S76 THE BOMB SQUAD at COBRAS
5:45 pm S76 MUFFIN MEN at SMOKE
6:30 pm S103 LYNX at LIVERPOOL
7:15 pm S97 RED TWO at ATLETICO MADRID
8:00 pm S81 INDEPENDIENTE at WC RED BU10
8:45 pm S101 CLUB OHIO FORCE BLACK at CLUB OHIO FORCE GREEN
9:30 pm S138 MSJ LIONS at BIG RED AND FRIENDS
Friday, December 5, 2014 RED
5:00 pm S76 FULHAM at DIVERSE
5:45 pm S76 FULHAM at GOALSRUS
6:30 pm S103 WARRIORS at WCSC WHITE LIGHTNING U9
7:15 pm S97 CODE RED at WCSC SILVER
8:00 pm S97 MAN U TWO at CU REAL SOCIEDAD
8:45 pm S84 CU GREMIO 2 at MILLENIUM
9:30 pm S138 THE CREW at THE LEGENDS
Friday, December 5, 2014 YELLOW
5:00 pm S91 LADY EAGLES at CLUB OHIO STORM GREEN
5:45 pm S91 CLUB OHIO STORM BLACK at FUSION
6:30 pm S95 DA GIRLS at GREEN LIGHTNING
7:15 pm S83 FANTASY FUTSAL at CSA PREMIER
8:00 pm S83 MANCHESTER UNITED at ARSENAL 1
8:45 pm S83 LIVERPOOL BU13 at ARSENAL 2
9:30 pm S101 FRIENDS at CU FIRE
Saturday, December 6, 2014 DK BLUE
12:00 pm S11 MASON WARRIORS - KAIL at WOLVES MOFFITT
1:00 pm S139 WOLVES CUSTER sat at WOLVES HOPTON sat
2:00 pm S129 CINCY SQUIRTERS at YUNG AIRBALLERZ
3:00 pm S139 WOLVES CUSTER sat at WOLVES SPRIGGS
4:00 pm S129 CINCY SQUIRTERS at CINCY MAMBAS
Saturday, December 6, 2014 GREEN
1:00 pm S52 WC TROPICS at CINCY CHIEFS
2:00 pm S129 CINCY MAMBAS at OTR GLOBETROTTERS
3:00 pm S52 CINCY CHIEFS at CINCY LIGHTNING
4:00 pm S129 YUNG AIRBALLERZ at UNDERDOGS
Saturday, December 6, 2014 LT BLUE
1:00 pm S52 WOLVES MONTGOMERY at SPACE MONKEY MAFIA
2:00 pm S129 UNDERDOGS at BRICKSQUAD MONOPOLY
3:00 pm S129 USA PREMIER ELITE at D6
4:00 pm S129 OTR GLOBETROTTERS at BRICKSQUAD
Saturday, December 6, 2014 ORANGE
12:00 pm S11 WOLVES BASTI sat at WOLVES CANNON sat
1:00 pm S139 WOLVES COMBS sat at WOLVES SPRIGGS
2:00 pm S129 ALPHA BETA DESI at BRICKSQUAD
3:00 pm S129 WOLVES MCNULTY sat at CHINCHILLAS sat
4:00 pm S129 FUNKY BUNCH at BRICKSQUAD MONOPOLY
Saturday, December 6, 2014 RED
12:00 pm S129 THE GRAPE FRIENDS at WOLVES MCNULTY sat
1:00 pm S52 WOLVES SMITH sat at CINCY LIGHTNING
2:00 pm S129 THE GRAPE FRIENDS at LAKOTA STEAM
3:00 pm S129 WEASELS at EAST SIDE SEA MEN
4:00 pm S129 TRUCKS at PENS
Saturday, December 6, 2014 YELLOW
12:00 pm S11 WOLVES LEVIN sat at MASON WARRIORS - THOMAS
1:00 pm S139 CBC BASKETBALL at WOLVES HUGHES sat
2:00 pm S11 WOLVES BASTI sat at WOLVES MOFFITT
3:00 pm S139 TBIRDS - FISHER at WOLVES HOPTON sat
4:00 pm S129 FLEX at ALPHA BETA DESI
Sunday, December 7, 2014 DK BLUE
8:00 pm S66 HAND DOWN MAN DOWN at MANDINGOS
Sunday, December 7, 2014 ORANGE
7:00 pm S66 THREE THE HARD WAY at RE SPORTS INC
8:00 pm S66 SPLISH SPLASH at GRAMBLING STATE TIGERS
Sunday, December 7, 2014 RED
7:00 pm S66 HAZ BENS at BDFTN
8:00 pm S66 MULTIPLE SCORGASMS at WOLVES ADULT
Thursday, December 11, 2014 DK BLUE
5:30 pm S17 WOLVES-LEVIN TH at MASON WARRIORS MARTEN
6:30 pm S25 MASON WARRIORS THOMAS at WOLVES CANNON
7:30 pm S132 WOLVES CUSTER at FENWICK 8
8:30 pm S132 WOLVES HOPTON at BOMBERS
Thursday, December 11, 2014 GREEN
7:30 pm S25 PROCAMPS at MASON WARRIORS MOODY
Thursday, December 11, 2014 ORANGE
5:30 pm S17 WOLVES- BASTI at MASON 4B
6:30 pm S116 TAP HOUSE TRIBE at DROP TEAM
7:30 pm S149 LADY THUNDERBIRDS at FALCONS
8:30 pm S36 MASON 6B at LITTLE MIAMI - WITT
Thursday, December 11, 2014 RED
6:00 pm S36 FENWICK FALCONS 6 at WOLVES COMBS
7:00 pm S149 PHENOM at BEAVERCREEK STARS
8:00 pm S132 HAWKS 8 at T-BIRDS GOLDMAN
9:00 pm S116 MILFORD EAGLES at CHINCHILLAS
Thursday, December 11, 2014 YELLOW
7:30 pm S36 WOLVES SHAW at KIMBROUGH BALLERS
8:30 pm S132 TPB 8 at BORO BANDITS
Friday, December 12, 2014 DK BLUE
5:00 pm S91 SKIDS KIDS ORANGE at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S159 MILFORD MONSTERS at GALAXY
6:30 pm S82 RIVER PLATE at REAL MADRID
7:15 pm S97 ATLETICO MADRID at CODE RED
8:00 pm S97 WCSC SILVER at MAN U TWO
8:45 pm S97 WCSC G02 WHITE at MAN U ONE
9:30 pm S84 MILLENIUM at CU GREMIO 1
Friday, December 12, 2014 GREEN
5:00 pm S79 THE USUAL SUSPECTS at CLUB OHIO GREEN
5:45 pm S79 ABCDE at TWO DADS FC
6:30 pm S95 DA GIRLS at WC WHITE LIGHTNING U10
7:15 pm S82 BARCELONA at FLUSH FC
8:00 pm S99 ELITE BRIAN at WC RED
8:45 pm S99 ELITE TROY at OE ACADEMY
Friday, December 12, 2014 LT BLUE
5:00 pm S79 CATZ at HESKEY TIME
5:45 pm S159 THUNDER GIRL POWER at CRUZEIRO
6:30 pm S95 GREEN LIGHTNING at WC G04
7:15 pm S81 WC RED BU10 at CU ATLETICO
8:00 pm S99 SILVER 2 at SILVER 1
8:45 pm S99 THE MANIACS at OHIO ELITE
Friday, December 12, 2014 ORANGE
5:00 pm S76 MUFFIN MEN at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S76 DIVERSE at COBRAS
6:30 pm S103 WCSC WHITE LIGHTNING U9 at LYNX
7:15 pm S97 CU REAL SOCIEDAD at RED TWO
8:00 pm S81 CU PSG at INDEPENDIENTE
8:45 pm S101 CLUB OHIO FORCE GREEN at FRIENDS
9:30 pm S138 BIG RED AND FRIENDS at THE CREW
Friday, December 12, 2014 RED
5:00 pm S76 GOALSRUS at SMOKE
5:45 pm S76 FULHAM at CLUB OHIO BLACK
6:30 pm S103 LIVERPOOL at WARRIORS
7:15 pm S97 WC WHITE LIGHTNING U12 at RED ONE
8:00 pm S97 VALENCIA at CODE RED
8:45 pm S84 YEET SQUAD at CU GREMIO 2
9:30 pm S138 THE LEGENDS at MSJ LIONS
Friday, December 12, 2014 YELLOW
5:00 pm S91 CLUB OHIO STORM GREEN at FUSION
5:45 pm S91 SKIDS KIDS GREEN at LADY EAGLES
6:30 pm S95 CU MANCHESTER CITY at HOT SHOTS
7:15 pm S83 ARSENAL 2 at MANCHESTER UNITED
8:00 pm S83 ARSENAL 1 at CSA PREMIER
8:45 pm S83 LIVERPOOL BU13 at FANTASY FUTSAL
9:30 pm S101 CU FIRE at CLUB OHIO FORCE BLACK
Saturday, December 13, 2014 DK BLUE
12:00 pm S11 MASON WARRIORS - THOMAS at WOLVES BASTI sat
1:00 pm S139 WOLVES HUGHES sat at WOLVES COMBS sat
2:00 pm S11 MASON WARRIORS - KAIL at WOLVES LEVIN sat
3:00 pm S139 WOLVES HUGHES sat at CBC BASKETBALL
4:00 pm S129 D6 at YUNG AIRBALLERZ
5:00 pm S52 CINCY LIGHTNING at COBRAS 9TH
Saturday, December 13, 2014 GREEN
1:00 pm S52 SPACE MONKEY MAFIA at WOLVES SMITH sat
2:00 pm S129 CHINCHILLAS sat at WEASELS
3:00 pm S52 SPACE MONKEY MAFIA at WC TROPICS
4:00 pm S129 CINCY MAMBAS at FLEX
Saturday, December 13, 2014 LT BLUE
12:00 pm S129 LAKOTA STEAM at TRUCKS
1:00 pm S52 COBRAS 9TH at WC TROPICS
2:00 pm S129 FLEX at USA PREMIER ELITE
3:00 pm S52 WOLVES MONTGOMERY at WOLVES SMITH sat
4:00 pm S129 PENS at OTR GLOBETROTTERS
Saturday, December 13, 2014 ORANGE
12:00 pm S11 WOLVES MOFFITT at WOLVES LEVIN sat
1:00 pm S139 WOLVES HOPTON sat at TBIRDS - FISHER
2:00 pm S129 EAST SIDE SEA MEN at THE GRAPE FRIENDS
3:00 pm S129 BRICKSQUAD MONOPOLY at TRUCKS
4:00 pm S129 ALPHA BETA DESI at USA PREMIER ELITE
Saturday, December 13, 2014 RED
1:00 pm S52 CINCY CHIEFS at WOLVES MONTGOMERY
2:00 pm S129 UNDERDOGS at WOLVES MCNULTY sat
3:00 pm S129 LAKOTA STEAM at CINCY SQUIRTERS
4:00 pm S129 CHINCHILLAS sat at FUNKY BUNCH
Saturday, December 13, 2014 YELLOW
12:00 pm S11 WOLVES CANNON sat at MASON WARRIORS - KAIL
1:00 pm S139 WOLVES SPRIGGS at WOLVES CUSTER sat
2:00 pm S11 MASON WARRIORS - THOMAS at WOLVES CANNON sat
4:00 pm S129 BRICKSQUAD at WEASELS
5:00 pm S139 WOLVES HOPTON sat at WOLVES CUSTER sat
Sunday, December 14, 2014 DK BLUE
8:00 pm S66 BDFTN at SPLISH SPLASH
Sunday, December 14, 2014 ORANGE
7:00 pm S66 WOLVES ADULT at HAND DOWN MAN DOWN
8:00 pm S66 RE SPORTS INC at MULTIPLE SCORGASMS
Sunday, December 14, 2014 YELLOW
7:00 pm S66 MANDINGOS at HAZ BENS
8:00 pm S66 GRAMBLING STATE TIGERS at THREE THE HARD WAY
Thursday, December 18, 2014 DK BLUE
5:30 pm S17 MASON WARRIORS MARTEN at WOLVES- BASTI
6:30 pm S25 MASON WARRIORS MOODY at TPB5
7:30 pm S132 T-BIRDS GOLDMAN at TPB 8
8:30 pm S132 RAPIDS at HAWKS 8
9:30 pm S116 TAP HOUSE TRIBE at MILFORD EAGLES
Thursday, December 18, 2014 GREEN
5:30 pm S116 CHINCHILLAS at CINCY SWISHERS
Thursday, December 18, 2014 ORANGE
5:30 pm S17 MASON 4B at WOLVES-LEVIN TH
6:30 pm S25 WOLVES CANNON at PROCAMPS
7:30 pm S149 LADY THUNDERBIRDS at PHENOM
8:30 pm S36 WOLVES COMBS at WOLVES SHAW
Thursday, December 18, 2014 RED
6:00 pm S36 KIMBROUGH BALLERS at MASON 6B
7:00 pm S149 BEAVERCREEK STARS at FALCONS
8:00 pm S132 BOMBERS at WOLVES HUGHES
9:00 pm S116 CHINCHILLAS at CINCY SWISHERS
Thursday, December 18, 2014 YELLOW
7:30 pm S36 LITTLE MIAMI - WITT at BTW
8:30 pm S132 WOLVES HOPTON at WOLVES CUSTER
Friday, December 19, 2014 DK BLUE
5:00 pm S91 CLUB OHIO STORM BLACK at CLUB OHIO STORM GREEN
5:45 pm S76 DIVERSE at SMOKE
6:30 pm S159 THUNDER GIRL POWER at MILFORD MONSTERS
7:15 pm S82 REAL MADRID at FLUSH FC
8:00 pm S97 CODE RED at WC WHITE LIGHTNING U12
8:45 pm S97 RED TWO at WCSC SILVER
9:30 pm S84 MILLENIUM at YEET SQUAD
Friday, December 19, 2014 GREEN
5:00 pm S79 CATZ at TWO DADS FC
5:45 pm S79 THE USUAL SUSPECTS at HESKEY TIME
6:30 pm S95 GREEN LIGHTNING at HOT SHOTS
7:15 pm S82 RIVER PLATE at BARCELONA
8:00 pm S99 WC RED at THE MANIACS
8:45 pm S99 OE ACADEMY at SILVER 2
Friday, December 19, 2014 LT BLUE
5:00 pm S79 CLUB OHIO GREEN at ABCDE
5:45 pm S159 CRUZEIRO at GALAXY
6:30 pm S95 WC WHITE LIGHTNING U10 at CU MANCHESTER CITY
7:15 pm S81 INDEPENDIENTE at CU ATLETICO
8:00 pm S99 SILVER 1 at ELITE BRIAN
8:45 pm S99 OHIO ELITE at ELITE TROY
Friday, December 19, 2014 ORANGE
5:00 pm S76 ATLETICO BOMBERS at FULHAM
5:45 pm S76 CLUB OHIO BLACK at GOALSRUS
6:30 pm S103 WCSC WHITE LIGHTNING U9 at LIVERPOOL
7:15 pm S97 RED ONE at WCSC G02 WHITE
8:00 pm S81 CU PSG at WC RED BU10
8:45 pm S101 CLUB OHIO FORCE GREEN at CU FIRE
9:30 pm S138 BIG RED AND FRIENDS at THE LEGENDS
Friday, December 19, 2014 RED
5:00 pm S76 SMOKE at MUFFIN MEN
5:45 pm S76 COBRAS at THE BOMB SQUAD
6:30 pm S103 LYNX at WARRIORS
7:15 pm S97 ATLETICO MADRID at CU REAL SOCIEDAD
8:00 pm S97 MAN U TWO at VALENCIA
8:45 pm S84 CU GREMIO 1 at CU GREMIO 2
9:30 pm S138 THE CREW at MSJ LIONS
Friday, December 19, 2014 YELLOW
5:00 pm S91 SKIDS KIDS ORANGE at LADY EAGLES
5:45 pm S91 SKIDS KIDS GREEN at FUSION
6:30 pm S95 DA GIRLS at WC G04
7:15 pm S83 LIVERPOOL BU13 at MANCHESTER UNITED
8:00 pm S83 ARSENAL 2 at CSA PREMIER
8:45 pm S83 FANTASY FUTSAL at ARSENAL 1
9:30 pm S101 FRIENDS at CLUB OHIO FORCE BLACK
Sunday, December 28, 2014 DK BLUE
8:00 pm S66 SPLISH SPLASH at HAZ BENS
Sunday, December 28, 2014 ORANGE
7:00 pm S66 MULTIPLE SCORGASMS at GRAMBLING STATE TIGERS
Sunday, December 28, 2014 YELLOW
7:00 pm S66 WOLVES ADULT at MANDINGOS
8:00 pm S66 HAND DOWN MAN DOWN at RE SPORTS INC
Friday, January 2, 2015 DK BLUE
5:00 pm S91 CLUB OHIO STORM GREEN at SKIDS KIDS GREEN
5:45 pm S76 MUFFIN MEN at CLUB OHIO BLACK
6:30 pm S159 MILFORD MONSTERS at CRUZEIRO
7:15 pm S82 RIVER PLATE at FLUSH FC
8:00 pm S97 VALENCIA at RED TWO
8:45 pm S97 MAN U ONE at RED ONE
9:30 pm S84 YEET SQUAD at CU GREMIO 1
Friday, January 2, 2015 GREEN
5:00 pm S79 HESKEY TIME at CLUB OHIO GREEN
5:45 pm S79 ABCDE at CATZ
6:30 pm S95 CU MANCHESTER CITY at GREEN LIGHTNING
7:15 pm S82 BARCELONA at REAL MADRID
8:00 pm S99 ELITE BRIAN at SILVER 2
8:45 pm S99 THE MANIACS at SILVER 1
Friday, January 2, 2015 LT BLUE
5:00 pm S79 TWO DADS FC at THE USUAL SUSPECTS
5:45 pm S159 THUNDER GIRL POWER at GALAXY
6:30 pm S95 HOT SHOTS at DA GIRLS
7:15 pm S81 WC RED BU10 at INDEPENDIENTE
8:00 pm S99 OHIO ELITE at OE ACADEMY
8:45 pm S99 ELITE TROY at WC RED
Friday, January 2, 2015 ORANGE
5:00 pm S76 GOALSRUS at CLUB OHIO BLACK
5:45 pm S76 SMOKE at COBRAS
6:30 pm S103 WCSC WHITE LIGHTNING U9 at WARRIORS
7:15 pm S97 WC WHITE LIGHTNING U12 at MAN U TWO
8:00 pm S81 CU PSG at CU ATLETICO
8:45 pm S101 CU FIRE at FRIENDS
9:30 pm S138 BIG RED AND FRIENDS at MSJ LIONS
Friday, January 2, 2015 RED
5:00 pm S76 DIVERSE at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S76 FULHAM at THE BOMB SQUAD
6:30 pm S103 LIVERPOOL at LYNX
7:15 pm S97 WCSC G02 WHITE at CODE RED
8:00 pm S97 WCSC SILVER at ATLETICO MADRID
8:45 pm S84 MILLENIUM at CU GREMIO 2
9:30 pm S138 THE LEGENDS at THE CREW
Friday, January 2, 2015 YELLOW
5:00 pm S91 LADY EAGLES at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S91 FUSION at SKIDS KIDS ORANGE
6:30 pm S95 WC G04 at WC WHITE LIGHTNING U10
7:15 pm S83 ARSENAL 1 at ARSENAL 2
8:00 pm S83 MANCHESTER UNITED at FANTASY FUTSAL
8:45 pm S83 CSA PREMIER at LIVERPOOL BU13
9:30 pm S101 CLUB OHIO FORCE GREEN at CLUB OHIO FORCE BLACK
Saturday, January 3, 2015 DK BLUE
12:00 pm S11 WOLVES LEVIN sat at WOLVES CANNON sat
1:00 pm S139 TBIRDS - FISHER at WOLVES SPRIGGS
2:00 pm S129 UNDERDOGS at WEASELS
3:00 pm S139 CBC BASKETBALL at TBIRDS - FISHER
4:00 pm S129 BRICKSQUAD at PENS
Saturday, January 3, 2015 GREEN
1:00 pm S52 CINCY LIGHTNING at CINCY CHIEFS
2:00 pm S129 D6 at CHINCHILLAS sat
3:00 pm S52 WOLVES SMITH sat at WC TROPICS
4:00 pm S129 TRUCKS at CHINCHILLAS sat
Saturday, January 3, 2015 LT BLUE
1:00 pm S52 WOLVES SMITH sat at COBRAS 9TH
2:00 pm S129 CINCY SQUIRTERS at FUNKY BUNCH
3:00 pm S129 OTR GLOBETROTTERS at BRICKSQUAD MONOPOLY
4:00 pm S129 USA PREMIER ELITE at CINCY MAMBAS
Saturday, January 3, 2015 ORANGE
12:00 pm S11 WOLVES MOFFITT at MASON WARRIORS - THOMAS
1:00 pm S139 WOLVES COMBS sat at CBC BASKETBALL
2:00 pm S129 CINCY MAMBAS at PENS
3:00 pm S129 FLEX at LAKOTA STEAM
4:00 pm S129 CINCY SQUIRTERS at EAST SIDE SEA MEN
Saturday, January 3, 2015 RED
1:00 pm S52 WC TROPICS at SPACE MONKEY MAFIA
2:00 pm S129 YUNG AIRBALLERZ at ALPHA BETA DESI
3:00 pm S129 WEASELS at THE GRAPE FRIENDS
4:00 pm S129 WOLVES MCNULTY sat at D6
Saturday, January 3, 2015 YELLOW
12:00 pm S11 MASON WARRIORS - KAIL at WOLVES BASTI sat
1:00 pm S139 WOLVES CUSTER sat at WOLVES HUGHES sat
2:00 pm S11 MASON WARRIORS - KAIL at MASON WARRIORS - THOMAS
3:00 pm S139 WOLVES COMBS sat at WOLVES HOPTON sat
4:00 pm S129 FUNKY BUNCH at UNDERDOGS
5:00 pm S52 COBRAS 9TH at WOLVES MONTGOMERY
Sunday, January 4, 2015 DK BLUE
7:00 pm S66 GRAMBLING STATE TIGERS at HAND DOWN MAN DOWN
8:00 pm S66 RE SPORTS INC at WOLVES ADULT
Sunday, January 4, 2015 ORANGE
7:00 pm S66 MANDINGOS at SPLISH SPLASH
8:00 pm S66 BDFTN at MULTIPLE SCORGASMS
Sunday, January 4, 2015 YELLOW
7:00 pm S66 THREE THE HARD WAY at BDFTN
8:00 pm S66 HAZ BENS at THREE THE HARD WAY
Thursday, January 8, 2015 DK BLUE
5:30 pm S17 MASON 4B at WOLVES- BASTI
6:30 pm S25 PROCAMPS at TPB5
7:30 pm S25 MASON WARRIORS THOMAS at MASON WARRIORS MOODY
8:30 pm S132 FENWICK 8 at T-BIRDS GOLDMAN
Thursday, January 8, 2015 RED
6:00 pm S36 BTW at KIMBROUGH BALLERS
7:00 pm S149 LADY THUNDERBIRDS at PHENOM
8:00 pm S132 WOLVES CUSTER at BORO BANDITS
9:00 pm S116 DROP TEAM at MILFORD EAGLES
Thursday, January 8, 2015 YELLOW
7:30 pm S36 WOLVES SHAW at FENWICK FALCONS 6
8:30 pm S132 HAWKS 8 at BOMBERS
Friday, January 9, 2015 DK BLUE
5:00 pm S91 LADY EAGLES at FUSION
5:45 pm S76 FULHAM at COBRAS
6:30 pm S159 CRUZEIRO at THUNDER GIRL POWER
7:15 pm S82 REAL MADRID at RIVER PLATE
8:00 pm S97 CU REAL SOCIEDAD at WCSC SILVER
8:45 pm S97 RED TWO at WC WHITE LIGHTNING U12
9:30 pm S84 CU GREMIO 1 at MILLENIUM
Friday, January 9, 2015 GREEN
5:00 pm S79 THE USUAL SUSPECTS at ABCDE
5:45 pm S79 HESKEY TIME at TWO DADS FC
6:30 pm S95 WC G04 at HOT SHOTS
7:15 pm S82 FLUSH FC at BARCELONA
8:00 pm S99 ELITE TROY at SILVER 1
8:45 pm S99 OE ACADEMY at ELITE BRIAN
9:30 pm S101 FRIENDS at CLUB OHIO FORCE GREEN
Friday, January 9, 2015 LT BLUE
5:00 pm S79 CLUB OHIO GREEN at CATZ
5:45 pm S159 GALAXY at MILFORD MONSTERS
6:30 pm S95 DA GIRLS at CU MANCHESTER CITY
7:15 pm S81 INDEPENDIENTE at CU PSG
8:00 pm S99 OHIO ELITE at WC RED
8:45 pm S99 THE MANIACS at SILVER 2
Friday, January 9, 2015 ORANGE
5:00 pm S76 MUFFIN MEN at FULHAM
5:45 pm S76 CLUB OHIO BLACK at SMOKE
6:30 pm S103 LYNX at WCSC WHITE LIGHTNING U9
7:15 pm S97 MAN U TWO at WCSC G02 WHITE
8:00 pm S81 CU ATLETICO at WC RED BU10
8:45 pm S101 CLUB OHIO FORCE BLACK at CU FIRE
9:30 pm S138 MSJ LIONS at THE LEGENDS
Friday, January 9, 2015 RED
5:00 pm S76 ATLETICO BOMBERS at GOALSRUS
5:45 pm S76 THE BOMB SQUAD at DIVERSE
6:30 pm S103 WARRIORS at LIVERPOOL
7:15 pm S97 CODE RED at MAN U ONE
8:00 pm S97 ATLETICO MADRID at VALENCIA
8:45 pm S84 CU GREMIO 2 at YEET SQUAD
9:30 pm S138 THE CREW at BIG RED AND FRIENDS
Friday, January 9, 2015 YELLOW
5:00 pm S91 CLUB OHIO STORM BLACK at SKIDS KIDS GREEN
5:45 pm S91 SKIDS KIDS ORANGE at CLUB OHIO STORM GREEN
6:30 pm S95 WC WHITE LIGHTNING U10 at GREEN LIGHTNING
7:15 pm S97 CU REAL SOCIEDAD at RED ONE
8:00 pm S83 MANCHESTER UNITED at CSA PREMIER
8:45 pm S83 FANTASY FUTSAL at ARSENAL 2
9:30 pm S83 LIVERPOOL BU13 at ARSENAL 1
Saturday, January 10, 2015 DK BLUE
12:00 pm S11 WOLVES BASTI sat at WOLVES LEVIN sat
1:00 pm S139 CBC BASKETBALL at WOLVES CUSTER sat
2:00 pm S129 PENS at ALPHA BETA DESI
3:00 pm S139 WOLVES CUSTER sat at CBC BASKETBALL
4:00 pm S129 LAKOTA STEAM at USA PREMIER ELITE
Saturday, January 10, 2015 GREEN
1:00 pm S52 WOLVES MONTGOMERY at WC TROPICS
2:00 pm S129 FUNKY BUNCH at THE GRAPE FRIENDS
3:00 pm S52 WOLVES MONTGOMERY at CINCY LIGHTNING
4:00 pm S129 BRICKSQUAD MONOPOLY at BRICKSQUAD
Saturday, January 10, 2015 LT BLUE
1:00 pm S52 CINCY CHIEFS at WOLVES SMITH sat
2:00 pm S129 WEASELS at USA PREMIER ELITE
3:00 pm S129 CHINCHILLAS sat at OTR GLOBETROTTERS
4:00 pm S129 D6 at FUNKY BUNCH
Saturday, January 10, 2015 ORANGE
12:00 pm S11 MASON WARRIORS - THOMAS at MASON WARRIORS - KAIL
1:00 pm S139 WOLVES HUGHES sat at TBIRDS - FISHER
2:00 pm S129 BRICKSQUAD MONOPOLY at D6
3:00 pm S129 UNDERDOGS at TRUCKS
4:00 pm S129 THE GRAPE FRIENDS at CINCY SQUIRTERS
Saturday, January 10, 2015 RED
12:00 pm S129 YUNG AIRBALLERZ at FLEX
1:00 pm S52 COBRAS 9TH at CINCY LIGHTNING
2:00 pm S129 CINCY MAMBAS at YUNG AIRBALLERZ
3:00 pm S129 EAST SIDE SEA MEN at FLEX
4:00 pm S129 PENS at WEASELS
Saturday, January 10, 2015 YELLOW
12:00 pm S11 WOLVES CANNON sat at WOLVES MOFFITT
1:00 pm S139 WOLVES SPRIGGS at WOLVES HOPTON sat
2:00 pm S11 WOLVES CANNON sat at WOLVES LEVIN sat
3:00 pm S139 WOLVES COMBS sat at WOLVES HUGHES sat
4:00 pm S129 ALPHA BETA DESI at WOLVES MCNULTY sat
5:00 pm S52 SPACE MONKEY MAFIA at COBRAS 9TH
Sunday, January 11, 2015 DK BLUE
8:00 pm S66 HAND DOWN MAN DOWN at BDFTN
Sunday, January 11, 2015 ORANGE
7:00 pm S66 MULTIPLE SCORGASMS at HAZ BENS
8:00 pm S66 RE SPORTS INC at MANDINGOS
Sunday, January 11, 2015 RED
7:00 pm S66 WOLVES ADULT at GRAMBLING STATE TIGERS
8:00 pm S66 THREE THE HARD WAY at SPLISH SPLASH
Thursday, January 15, 2015 DK BLUE
5:30 pm S17 MASON 4B at MASON WARRIORS MARTEN
6:30 pm S25 TPB5 at WOLVES CANNON
7:30 pm S132 BOMBERS at TPB 8
8:30 pm S132 WOLVES HUGHES at WOLVES CUSTER
Thursday, January 15, 2015 RED
6:00 pm S36 FENWICK FALCONS 6 at MASON 6B
7:00 pm S149 BEAVERCREEK STARS at LADY THUNDERBIRDS
8:00 pm S132 RAPIDS at FENWICK 8
9:00 pm S116 MILFORD EAGLES at TAP HOUSE TRIBE
Thursday, January 15, 2015 YELLOW
7:30 pm S116 CHINCHILLAS at DROP TEAM
8:30 pm S132 T-BIRDS GOLDMAN at BORO BANDITS
Friday, January 16, 2015 DK BLUE
5:00 pm S91 CLUB OHIO STORM GREEN at LADY EAGLES
5:45 pm S76 GOALSRUS at THE BOMB SQUAD
6:30 pm S82 FLUSH FC at REAL MADRID
7:15 pm S103 LIVERPOOL at WCSC WHITE LIGHTNING U9
8:00 pm S97 WCSC SILVER at VALENCIA
8:45 pm S97 MAN U TWO at RED ONE
9:30 pm S84 CU GREMIO 2 at CU GREMIO 1
10:15 pm S138 MSJ LIONS at THE CREW
Friday, January 16, 2015 GREEN
5:00 pm S79 CATZ at THE USUAL SUSPECTS
5:45 pm S79 TWO DADS FC at CLUB OHIO GREEN
6:30 pm S95 CU MANCHESTER CITY at WC G04
7:15 pm S159 GALAXY at CRUZEIRO
8:00 pm S97 RED TWO at MAN U ONE
8:45 pm S97 CU REAL SOCIEDAD at WC WHITE LIGHTNING U12
Friday, January 16, 2015 LT BLUE
5:00 pm S79 ABCDE at HESKEY TIME
5:45 pm S76 SMOKE at ATLETICO BOMBERS
6:30 pm S95 GREEN LIGHTNING at DA GIRLS
7:15 pm S81 WC RED BU10 at CU PSG
8:00 pm S82 BARCELONA at RIVER PLATE
8:45 pm S99 SILVER 1 at OHIO ELITE
9:30 pm S99 WC RED at OE ACADEMY
Friday, January 16, 2015 ORANGE
5:00 pm S76 COBRAS at CLUB OHIO BLACK
5:45 pm S76 DIVERSE at MUFFIN MEN
6:30 pm S103 WARRIORS at LYNX
7:15 pm S97 ATLETICO MADRID at WCSC G02 WHITE
8:00 pm S81 CU ATLETICO at INDEPENDIENTE
8:45 pm S101 CLUB OHIO FORCE BLACK at FRIENDS
9:30 pm S99 ELITE BRIAN at THE MANIACS
10:15 pm S138 THE LEGENDS at BIG RED AND FRIENDS
Friday, January 16, 2015 RED
9:00 pm S99 SILVER 2 at ELITE TROY
9:30 pm S101 CU FIRE at CLUB OHIO FORCE GREEN
9:45 pm S84 YEET SQUAD at MILLENIUM
Friday, January 16, 2015 YELLOW
5:00 pm S91 SKIDS KIDS GREEN at SKIDS KIDS ORANGE
5:45 pm S91 FUSION at CLUB OHIO STORM BLACK
6:30 pm S95 HOT SHOTS at WC WHITE LIGHTNING U10
7:15 pm S159 MILFORD MONSTERS at THUNDER GIRL POWER
8:00 pm S83 ARSENAL 2 at LIVERPOOL BU13
8:45 pm S83 ARSENAL 1 at MANCHESTER UNITED
9:30 pm S83 CSA PREMIER at FANTASY FUTSAL
Thursday, January 22, 2015 DK BLUE
5:30 pm S17 WOLVES-LEVIN TH at WOLVES- BASTI
6:30 pm S25 PROCAMPS at MASON WARRIORS THOMAS
7:30 pm S25 WOLVES CANNON at MASON WARRIORS MOODY
8:30 pm S132 BORO BANDITS at RAPIDS
9:30 pm S116 MILFORD EAGLES at CHINCHILLAS
Thursday, January 22, 2015 RED
6:00 pm S36 LITTLE MIAMI - WITT at WOLVES COMBS
7:00 pm S149 FALCONS at PHENOM
8:00 pm S132 TPB 8 at WOLVES HOPTON
9:00 pm S116 CINCY SWISHERS at DROP TEAM
Thursday, January 22, 2015 YELLOW
7:30 pm S36 MASON 6B at WOLVES SHAW
8:30 pm S132 HAWKS 8 at WOLVES HUGHES
Friday, January 23, 2015 DK BLUE
5:00 pm S91 CLUB OHIO STORM BLACK at SKIDS KIDS ORANGE
5:45 pm S159 GALAXY at THUNDER GIRL POWER
6:30 pm S82 REAL MADRID at BARCELONA
7:15 pm S97 WC WHITE LIGHTNING U12 at ATLETICO MADRID
8:00 pm S97 VALENCIA at CU REAL SOCIEDAD
9:30 pm S84 CU GREMIO 2 at MILLENIUM
Friday, January 23, 2015 GREEN
5:00 pm S79 TWO DADS FC at ABCDE
5:45 pm S79 CLUB OHIO GREEN at THE USUAL SUSPECTS
6:30 pm S95 WC WHITE LIGHTNING U10 at DA GIRLS
7:15 pm S82 FLUSH FC at RIVER PLATE
8:00 pm S99 OHIO ELITE at SILVER 2
8:45 pm S99 OE ACADEMY at THE MANIACS
9:30 pm S101 CU FIRE at CLUB OHIO FORCE BLACK
Friday, January 23, 2015 LT BLUE
5:00 pm S79 HESKEY TIME at CATZ
5:45 pm S159 CRUZEIRO at MILFORD MONSTERS
6:30 pm S95 HOT SHOTS at CU MANCHESTER CITY
7:15 pm S81 CU ATLETICO at CU PSG
8:00 pm S99 ELITE TROY at ELITE BRIAN
8:45 pm S99 WC RED at SILVER 1
Friday, January 23, 2015 ORANGE
5:00 pm S76 COBRAS at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S76 SMOKE at THE BOMB SQUAD
6:30 pm S103 LYNX at LIVERPOOL
7:15 pm S97 WCSC G02 WHITE at RED TWO
8:00 pm S81 INDEPENDIENTE at WC RED BU10
8:45 pm S101 CLUB OHIO FORCE GREEN at FRIENDS
9:30 pm S138 THE CREW at THE LEGENDS
Friday, January 23, 2015 RED
5:00 pm S76 DIVERSE at FULHAM
5:45 pm S76 GOALSRUS at MUFFIN MEN
6:30 pm S103 WARRIORS at WCSC WHITE LIGHTNING U9
7:15 pm S97 RED ONE at CODE RED
8:00 pm S97 MAN U ONE at MAN U TWO
8:45 pm S84 CU GREMIO 1 at YEET SQUAD
9:30 pm S138 MSJ LIONS at BIG RED AND FRIENDS
Friday, January 23, 2015 YELLOW
5:00 pm S91 FUSION at CLUB OHIO STORM GREEN
5:45 pm S91 LADY EAGLES at SKIDS KIDS GREEN
6:30 pm S95 WC G04 at GREEN LIGHTNING
7:15 pm S97 WCSC SILVER at MAN U ONE
8:00 pm S83 FANTASY FUTSAL at LIVERPOOL BU13
8:45 pm S83 MANCHESTER UNITED at ARSENAL 2
9:30 pm S83 CSA PREMIER at ARSENAL 1
Saturday, January 24, 2015 DK BLUE
12:00 pm S11 WOLVES CANNON sat at MASON WARRIORS - THOMAS
1:00 pm S139 WOLVES CUSTER sat at WOLVES COMBS sat
2:00 pm S129 OTR GLOBETROTTERS at LAKOTA STEAM
3:00 pm S139 CBC BASKETBALL at WOLVES COMBS sat
4:00 pm S129 USA PREMIER ELITE at EAST SIDE SEA MEN
Saturday, January 24, 2015 GREEN
1:00 pm S52 CINCY LIGHTNING at WOLVES MONTGOMERY
2:00 pm S129 CHINCHILLAS sat at UNDERDOGS
3:00 pm S52 CINCY CHIEFS at SPACE MONKEY MAFIA
4:00 pm S129 YUNG AIRBALLERZ at LAKOTA STEAM
Saturday, January 24, 2015 LT BLUE
1:00 pm S52 SPACE MONKEY MAFIA at CINCY CHIEFS
2:00 pm S129 BRICKSQUAD at CINCY MAMBAS
3:00 pm S129 FUNKY BUNCH at ALPHA BETA DESI
4:00 pm S129 BRICKSQUAD at CHINCHILLAS sat
Saturday, January 24, 2015 ORANGE
12:00 pm S11 WOLVES MOFFITT at WOLVES BASTI sat
1:00 pm S139 WOLVES HOPTON sat at WOLVES HUGHES sat
2:00 pm S129 TRUCKS at EAST SIDE SEA MEN
3:00 pm S129 FLEX at THE GRAPE FRIENDS
4:00 pm S129 OTR GLOBETROTTERS at UNDERDOGS
Saturday, January 24, 2015 RED
12:00 pm S129 WOLVES MCNULTY sat at CINCY SQUIRTERS
1:00 pm S52 WC TROPICS at WOLVES SMITH sat
2:00 pm S129 WEASELS at CINCY SQUIRTERS
3:00 pm S129 PENS at BRICKSQUAD MONOPOLY
4:00 pm S129 WOLVES MCNULTY sat at CINCY MAMBAS
Saturday, January 24, 2015 YELLOW
12:00 pm S11 WOLVES LEVIN sat at MASON WARRIORS - KAIL
1:00 pm S139 TBIRDS - FISHER at CBC BASKETBALL
2:00 pm S11 WOLVES BASTI sat at MASON WARRIORS - KAIL
3:00 pm S139 WOLVES SPRIGGS at TBIRDS - FISHER
4:00 pm S129 TRUCKS at D6
5:00 pm S52 COBRAS 9TH at WOLVES MONTGOMERY
Sunday, January 25, 2015 DK BLUE
8:00 pm S66 MANDINGOS at THREE THE HARD WAY
Sunday, January 25, 2015 ORANGE
7:00 pm S66 BDFTN at WOLVES ADULT
8:00 pm S66 SPLISH SPLASH at MULTIPLE SCORGASMS
Sunday, January 25, 2015 RED
7:00 pm S66 HAZ BENS at HAND DOWN MAN DOWN
8:00 pm S66 GRAMBLING STATE TIGERS at RE SPORTS INC
Thursday, January 29, 2015 DK BLUE
5:30 pm S17 MASON WARRIORS MARTEN at WOLVES-LEVIN TH
6:30 pm S116 MILFORD EAGLES at CINCY SWISHERS
7:30 pm S25 MASON WARRIORS THOMAS at WOLVES CANNON
8:30 pm S132 RAPIDS at T-BIRDS GOLDMAN
Thursday, January 29, 2015 RED
6:00 pm S36 WOLVES SHAW at BTW
7:00 pm S149 BEAVERCREEK STARS at FALCONS
7:00 pm S116 CHINCHILLAS at TAP HOUSE TRIBE
8:00 pm S132 WOLVES HUGHES at TPB 8
9:00 pm S116 DROP TEAM at CHINCHILLAS
Thursday, January 29, 2015 YELLOW
7:30 pm S36 WOLVES COMBS at KIMBROUGH BALLERS
8:30 pm S132 WOLVES HOPTON at FENWICK 8
Friday, January 30, 2015 DK BLUE
5:00 pm S91 LADY EAGLES at SKIDS KIDS ORANGE
5:45 pm S76 COBRAS at FULHAM
6:30 pm S82 BARCELONA at FLUSH FC
7:15 pm S103 WCSC WHITE LIGHTNING U9 at LYNX
8:00 pm S97 RED ONE at RED TWO
8:45 pm S97 WCSC G02 WHITE at CU REAL SOCIEDAD
9:30 pm S84 YEET SQUAD at CU GREMIO 2
10:15 pm S138 THE LEGENDS at MSJ LIONS
Friday, January 30, 2015 GREEN
5:00 pm S79 TWO DADS FC at CATZ
5:45 pm S79 HESKEY TIME at THE USUAL SUSPECTS
6:30 pm S95 WC G04 at DA GIRLS
7:15 pm S159 THUNDER GIRL POWER at CRUZEIRO
8:00 pm S97 WC WHITE LIGHTNING U12 at WCSC SILVER
8:45 pm S97 MAN U ONE at ATLETICO MADRID
9:30 pm S99 THE MANIACS at ELITE TROY
Friday, January 30, 2015 LT BLUE
5:00 pm S79 ABCDE at CLUB OHIO GREEN
5:45 pm S76 ATLETICO BOMBERS at DIVERSE
6:30 pm S95 CU MANCHESTER CITY at WC WHITE LIGHTNING U10
7:15 pm S81 WC RED BU10 at CU ATLETICO
8:00 pm S82 RIVER PLATE at REAL MADRID
8:45 pm S99 SILVER 2 at WC RED
9:30 pm S99 SILVER 1 at OE ACADEMY
Friday, January 30, 2015 ORANGE
5:00 pm S76 CLUB OHIO BLACK at MUFFIN MEN
5:45 pm S76 SMOKE at THE BOMB SQUAD
6:30 pm S103 LIVERPOOL at WARRIORS
7:15 pm S97 CODE RED at MAN U TWO
8:00 pm S81 CU PSG at INDEPENDIENTE
8:45 pm S101 CLUB OHIO FORCE BLACK at CLUB OHIO FORCE GREEN
9:30 pm S99 ELITE BRIAN at OHIO ELITE
10:15 pm S138 BIG RED AND FRIENDS at THE CREW
Friday, January 30, 2015 RED
9:00 pm S84 MILLENIUM at CU GREMIO 1
9:45 pm S101 FRIENDS at CU FIRE
Friday, January 30, 2015 YELLOW
5:00 pm S91 CLUB OHIO STORM GREEN at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S91 FUSION at SKIDS KIDS GREEN
6:30 pm S95 HOT SHOTS at GREEN LIGHTNING
7:15 pm S159 MILFORD MONSTERS at GALAXY
8:00 pm S83 ARSENAL 1 at FANTASY FUTSAL
8:45 pm S83 CSA PREMIER at ARSENAL 2
9:30 pm S83 MANCHESTER UNITED at LIVERPOOL BU13
Thursday, February 5, 2015 DK BLUE
5:30 pm S17 MASON 4B at WOLVES- BASTI
6:30 pm S25 MASON WARRIORS THOMAS at MASON WARRIORS MOODY
7:30 pm S132 BOMBERS at WOLVES CUSTER
8:30 pm S132 BORO BANDITS at FENWICK 8
Thursday, February 5, 2015 RED
6:00 pm S36 WOLVES SHAW at LITTLE MIAMI - WITT
7:00 pm S149 BEAVERCREEK STARS at PHENOM
8:00 pm S132 WOLVES HUGHES at RAPIDS
9:00 pm S116 TAP HOUSE TRIBE at CINCY SWISHERS
Thursday, February 5, 2015 YELLOW
6:30 pm S36 MASON 6B at BTW
7:30 pm S36 FENWICK FALCONS 6 at KIMBROUGH BALLERS
8:30 pm S132 WOLVES HOPTON at HAWKS 8
Friday, February 6, 2015 DK BLUE
5:00 pm S91 CLUB OHIO STORM BLACK at LADY EAGLES
5:45 pm S76 THE BOMB SQUAD at ATLETICO BOMBERS
6:30 pm S159 CRUZEIRO at GALAXY
7:15 pm S82 RIVER PLATE at BARCELONA
8:00 pm S97 WC WHITE LIGHTNING U12 at VALENCIA
8:45 pm S97 RED TWO at MAN U TWO
9:30 pm S84 MILLENIUM at YEET SQUAD
Friday, February 6, 2015 GREEN
5:00 pm S79 CLUB OHIO GREEN at HESKEY TIME
5:45 pm S79 CATZ at ABCDE
6:30 pm S95 GREEN LIGHTNING at CU MANCHESTER CITY
7:15 pm S82 REAL MADRID at FLUSH FC
8:00 pm S99 WC RED at ELITE BRIAN
8:45 pm S97 WCSC G02 WHITE at WCSC SILVER
9:30 pm S101 FRIENDS at CLUB OHIO FORCE BLACK
Friday, February 6, 2015 LT BLUE
5:00 pm S79 THE USUAL SUSPECTS at TWO DADS FC
5:45 pm S159 THUNDER GIRL POWER at MILFORD MONSTERS
6:30 pm S95 DA GIRLS at WC G04
7:15 pm S81 INDEPENDIENTE at CU ATLETICO
8:00 pm S99 SILVER 1 at SILVER 2
8:45 pm S99 OE ACADEMY at ELITE TROY
Friday, February 6, 2015 ORANGE
5:00 pm S76 GOALSRUS at DIVERSE
5:45 pm S76 SMOKE at FULHAM
6:30 pm S103 WCSC WHITE LIGHTNING U9 at LIVERPOOL
7:15 pm S97 MAN U ONE at CU REAL SOCIEDAD
8:00 pm S81 CU PSG at WC RED BU10
8:45 pm S101 CLUB OHIO FORCE GREEN at CU FIRE
9:30 pm S138 THE CREW at MSJ LIONS
Friday, February 6, 2015 RED
5:00 pm S76 CLUB OHIO BLACK at THE BOMB SQUAD
5:45 pm S76 COBRAS at MUFFIN MEN
6:30 pm S103 LYNX at WARRIORS
7:15 pm S97 CODE RED at RED TWO
8:00 pm S97 RED ONE at ATLETICO MADRID
8:45 pm S84 CU GREMIO 1 at CU GREMIO 2
9:30 pm S138 BIG RED AND FRIENDS at THE LEGENDS
Friday, February 6, 2015 YELLOW
5:00 pm S91 SKIDS KIDS ORANGE at FUSION
5:45 pm S91 SKIDS KIDS GREEN at CLUB OHIO STORM GREEN
6:30 pm S95 WC WHITE LIGHTNING U10 at HOT SHOTS
7:15 pm S83 FANTASY FUTSAL at MANCHESTER UNITED
8:00 pm S83 LIVERPOOL BU13 at CSA PREMIER
8:45 pm S83 ARSENAL 2 at ARSENAL 1
9:30 pm S99 OHIO ELITE at THE MANIACS
Saturday, February 7, 2015 DK BLUE
12:00 pm S11 WOLVES MOFFITT at MASON WARRIORS - KAIL
1:00 pm S139 CBC BASKETBALL at WOLVES HOPTON sat
2:00 pm S11 WOLVES MOFFITT at WOLVES CANNON sat
3:00 pm S139 WOLVES HUGHES sat at WOLVES CUSTER sat
4:00 pm S129 UNDERDOGS at BRICKSQUAD
Saturday, February 7, 2015 GREEN
1:00 pm S52 SPACE MONKEY MAFIA at WOLVES MONTGOMERY
2:00 pm S129 LAKOTA STEAM at BRICKSQUAD
3:00 pm S52 WOLVES SMITH sat at COBRAS 9TH
4:00 pm S129 ALPHA BETA DESI at TRUCKS
5:00 pm S139 WOLVES COMBS sat at TBIRDS - FISHER
Saturday, February 7, 2015 LT BLUE
1:00 pm S52 CINCY CHIEFS at WC TROPICS
2:00 pm S129 ALPHA BETA DESI at BRICKSQUAD MONOPOLY
3:00 pm S129 CINCY MAMBAS at FUNKY BUNCH
4:00 pm S129 CINCY SQUIRTERS at FLEX
Saturday, February 7, 2015 ORANGE
12:00 pm S11 WOLVES CANNON sat at WOLVES BASTI sat
1:00 pm S139 WOLVES HUGHES sat at WOLVES SPRIGGS
2:00 pm S129 FLEX at WOLVES MCNULTY sat
3:00 pm S129 EAST SIDE SEA MEN at YUNG AIRBALLERZ
4:00 pm S129 LAKOTA STEAM at WOLVES MCNULTY sat
Saturday, February 7, 2015 RED
12:00 pm S129 EAST SIDE SEA MEN at OTR GLOBETROTTERS
1:00 pm S52 CINCY LIGHTNING at WOLVES SMITH sat
2:00 pm S129 CHINCHILLAS sat at PENS
3:00 pm S129 D6 at OTR GLOBETROTTERS
4:00 pm S129 THE GRAPE FRIENDS at USA PREMIER ELITE
Saturday, February 7, 2015 YELLOW
12:00 pm S11 MASON WARRIORS - THOMAS at WOLVES LEVIN sat
2:00 pm S11 WOLVES LEVIN sat at WOLVES BASTI sat
3:00 pm S139 WOLVES SPRIGGS at WOLVES COMBS sat
4:00 pm S129 BRICKSQUAD MONOPOLY at WEASELS
5:00 pm S52 COBRAS 9TH at CINCY CHIEFS
Sunday, February 8, 2015 ORANGE
7:00 pm S66 MANDINGOS at MULTIPLE SCORGASMS
8:00 pm S66 HAZ BENS at RE SPORTS INC
Sunday, February 8, 2015 RED
7:00 pm S66 SPLISH SPLASH at WOLVES ADULT
8:00 pm S66 HAND DOWN MAN DOWN at MULTIPLE SCORGASMS
Sunday, February 8, 2015 YELLOW
7:00 pm S66 THREE THE HARD WAY at HAND DOWN MAN DOWN
8:00 pm S66 BDFTN at GRAMBLING STATE TIGERS
Thursday, February 12, 2015 DK BLUE
5:30 pm S17 WOLVES- BASTI at MASON WARRIORS MARTEN
6:30 pm S25 WOLVES CANNON at PROCAMPS
7:30 pm S25 MASON WARRIORS MOODY at MASON WARRIORS THOMAS
8:30 pm S132 HAWKS 8 at WOLVES CUSTER
Thursday, February 12, 2015 RED
6:00 pm S36 MASON 6B at WOLVES COMBS
7:00 pm S149 PHENOM at LADY THUNDERBIRDS
8:00 pm S132 WOLVES HUGHES at WOLVES HOPTON
Thursday, February 12, 2015 YELLOW
6:30 pm S36 BTW at FENWICK FALCONS 6
7:30 pm S36 WOLVES COMBS at BTW
8:30 pm S132 BOMBERS at BORO BANDITS
Thursday, February 19, 2015 DK BLUE
5:30 pm S17 WOLVES-LEVIN TH at MASON 4B
6:30 pm S36 MASON 6B at KIMBROUGH BALLERS
7:30 pm S25 MASON WARRIORS THOMAS at PROCAMPS
8:30 pm S132 WOLVES CUSTER at T-BIRDS GOLDMAN
Thursday, February 19, 2015 RED
6:00 pm S36 FENWICK FALCONS 6 at LITTLE MIAMI - WITT
7:00 pm S149 FALCONS at BEAVERCREEK STARS
8:00 pm S132 FENWICK 8 at BOMBERS
9:00 pm S116 CINCY SWISHERS at MILFORD EAGLES
Thursday, February 19, 2015 YELLOW
5:30 pm S25 MASON WARRIORS MOODY at MASON WARRIORS THOMAS
6:30 pm S132 HAWKS 8 at BORO BANDITS
7:30 pm S17 WOLVES- BASTI at MASON 4B
Sunday, February 22, 2015 RED
6:00 pm S66 GRAMBLING STATE TIGERS at HAZ BENS
7:00 pm S66 BDFTN at MANDINGOS
8:00 pm S66 SPLISH SPLASH at RE SPORTS INC
9:00 pm S66 WOLVES ADULT at THREE THE HARD WAY
Thursday, February 26, 2015 DK BLUE
5:30 pm S17 MASON WARRIORS MARTEN at WOLVES-LEVIN TH
6:30 pm S25 PROCAMPS at WOLVES CANNON
7:30 pm S116 DROP TEAM at MILFORD EAGLES
8:30 pm S36 KIMBROUGH BALLERS at LITTLE MIAMI - WITT
Thursday, February 26, 2015 RED
6:00 pm S36 BTW at WOLVES COMBS
7:00 pm S149 LADY THUNDERBIRDS at FALCONS
8:00 pm S25 PROCAMPS at MASON WARRIORS MOODY
9:00 pm S116 CHINCHILLAS at MILFORD EAGLES
Thursday, February 26, 2015 YELLOW
7:30 pm S36 FENWICK FALCONS 6 at WOLVES SHAW
8:30 pm S116 TAP HOUSE TRIBE at CINCY SWISHERS
Saturday, February 28, 2015 DK BLUE
12:00 pm S11 MASON WARRIORS - KAIL at WOLVES CANNON sat
1:00 pm S139 TBIRDS - FISHER at WOLVES CUSTER sat
2:00 pm S129 EAST SIDE SEA MEN at FUNKY BUNCH
3:00 pm S139 TBIRDS - FISHER at WOLVES HUGHES sat
4:00 pm S129 FUNKY BUNCH at LAKOTA STEAM
Saturday, February 28, 2015 GREEN
1:00 pm S52 WOLVES MONTGOMERY at CINCY CHIEFS
2:00 pm S129 THE GRAPE FRIENDS at TRUCKS
3:00 pm S52 WC TROPICS at COBRAS 9TH
4:00 pm S129 WOLVES MCNULTY sat at EAST SIDE SEA MEN
Saturday, February 28, 2015 LT BLUE
1:00 pm S52 WC TROPICS at CINCY LIGHTNING
2:00 pm S129 USA PREMIER ELITE at YUNG AIRBALLERZ
3:00 pm S52 CINCY LIGHTNING at SPACE MONKEY MAFIA
4:00 pm S129 TRUCKS at CINCY MAMBAS
Saturday, February 28, 2015 ORANGE
12:00 pm S11 WOLVES LEVIN sat at WOLVES MOFFITT
1:00 pm S139 WOLVES SPRIGGS at CBC BASKETBALL
2:00 pm S129 OTR GLOBETROTTERS at ALPHA BETA DESI
3:00 pm S129 BRICKSQUAD at D6
4:00 pm S129 BRICKSQUAD MONOPOLY at CHINCHILLAS sat
Saturday, February 28, 2015 RED
12:00 pm S129 D6 at PENS
1:00 pm S52 WOLVES SMITH sat at SPACE MONKEY MAFIA
2:00 pm S129 WEASELS at FLEX
3:00 pm S129 PENS at UNDERDOGS
4:00 pm S129 USA PREMIER ELITE at CINCY SQUIRTERS
Saturday, February 28, 2015 YELLOW
12:00 pm S11 WOLVES BASTI sat at MASON WARRIORS - THOMAS
1:00 pm S139 WOLVES HOPTON sat at WOLVES COMBS sat
2:00 pm S11 MASON WARRIORS - THOMAS at WOLVES MOFFITT
3:00 pm S139 WOLVES HOPTON sat at WOLVES SPRIGGS
4:00 pm S129 YUNG AIRBALLERZ at THE GRAPE FRIENDS
Sunday, March 1, 2015 DK BLUE
8:00 pm S66 GRAMBLING STATE TIGERS at SPLISH SPLASH
Sunday, March 1, 2015 ORANGE
7:00 pm S66 MANDINGOS at HAND DOWN MAN DOWN
8:00 pm S66 RE SPORTS INC at THREE THE HARD WAY
Sunday, March 1, 2015 YELLOW
7:00 pm S66 BDFTN at HAZ BENS
8:00 pm S66 WOLVES ADULT at MULTIPLE SCORGASMS
Thursday, March 5, 2015 DK BLUE
5:30 pm S17 MASON WARRIORS MARTEN at MASON 4B
6:30 pm S25 MASON WARRIORS MOODY at PROCAMPS
7:30 pm S132 BORO BANDITS at WOLVES HOPTON
8:30 pm S132 HAWKS 8 at FENWICK 8
Thursday, March 5, 2015 LT BLUE
5:30 pm S36 KIMBROUGH BALLERS at BTW
6:30 pm S132 FENWICK 8 at WOLVES HUGHES
7:30 pm S149 BEAVERCREEK STARS at LADY THUNDERBIRDS
8:30 pm S116 CINCY SWISHERS at CHINCHILLAS
Thursday, March 5, 2015 RED
6:00 pm S36 LITTLE MIAMI - WITT at FENWICK FALCONS 6
7:00 pm S149 PHENOM at FALCONS
8:00 pm S132 T-BIRDS GOLDMAN at BOMBERS
9:00 pm S116 DROP TEAM at TAP HOUSE TRIBE
Thursday, March 5, 2015 YELLOW
5:30 pm S17 WOLVES- BASTI at WOLVES-LEVIN TH
6:30 pm S25 WOLVES CANNON at MASON WARRIORS THOMAS
7:30 pm S36 WOLVES COMBS at MASON 6B
8:30 pm S132 WOLVES CUSTER at RAPIDS
Sunday, March 8, 2015 DK BLUE
7:00 pm S66 MULTIPLE SCORGASMS at THREE THE HARD WAY
8:00 pm S66 WOLVES ADULT at HAZ BENS
Sunday, March 8, 2015 ORANGE
7:00 pm S66 RE SPORTS INC at BDFTN
8:00 pm S66 HAND DOWN MAN DOWN at SPLISH SPLASH
Sunday, March 8, 2015 YELLOW
8:00 pm S66 GRAMBLING STATE TIGERS at MANDINGOS
Thursday, March 12, 2015 DK BLUE
5:30 pm S17 MASON WARRIORS MARTEN at WOLVES- BASTI
6:30 pm S25 MASON WARRIORS MOODY at WOLVES CANNON
7:30 pm S132 BOMBERS at RAPIDS
8:30 pm S132 WOLVES HOPTON at T-BIRDS GOLDMAN
Thursday, March 12, 2015 LT BLUE
5:30 pm S36 WOLVES SHAW at WOLVES COMBS
5:30 pm S36 KIMBROUGH BALLERS at WOLVES SHAW
7:30 pm S149 LADY THUNDERBIRDS at BEAVERCREEK STARS
8:30 pm S116 DROP TEAM at CINCY SWISHERS
Thursday, March 12, 2015 RED
6:00 pm S36 WOLVES COMBS at FENWICK FALCONS 6
7:00 pm S149 FALCONS at PHENOM
8:00 pm S132 HAWKS 8 at FENWICK 8
9:00 pm S116 TAP HOUSE TRIBE at CHINCHILLAS
Thursday, March 12, 2015 YELLOW
5:30 pm S17 MASON 4B at WOLVES-LEVIN TH
6:30 pm S132 BORO BANDITS at WOLVES HUGHES
7:30 pm S36 LITTLE MIAMI - WITT at MASON 6B
8:30 pm S132 RAPIDS at WOLVES CUSTER
Thursday, March 19, 2015 DK BLUE
5:30 pm S17 WOLVES-LEVIN TH at MASON WARRIORS MARTEN
7:30 pm S132 WOLVES CUSTER at BOMBERS
8:30 pm S132 WOLVES HUGHES at T-BIRDS GOLDMAN
Thursday, March 19, 2015 RED
7:00 pm S149 PHENOM at BEAVERCREEK STARS
8:00 pm S149 FALCONS at LADY THUNDERBIRDS
Thursday, March 19, 2015 YELLOW
5:30 pm S36 BTW at LITTLE MIAMI - WITT
6:30 pm S132 WOLVES HOPTON at RAPIDS
7:30 pm S116 MILFORD EAGLES at DROP TEAM
8:30 pm S116 CINCY SWISHERS at TAP HOUSE TRIBE
Sunday, June 28, 2015 DK BLUE
2:00 pm S21 WOLVES - G at WOLVES - JEWELL
3:00 pm S1 MTCES BLUE at MOMMA'S BOYS
4:00 pm S1 LAKOTA FIRE at MTCES GOLD
5:00 pm S131 SHOOTING STARS at WOLVES - RASCH
6:00 pm S117 ELITE SWISH at THE MONSTARS
7:00 pm S63 CLERMONT COUNTIES FINEST at BUCKITS
8:00 pm S33 THEBOMB.COM at LITTLE MIAMI - HALL
Sunday, June 28, 2015 GREEN
4:00 pm S21 LITTLE MIAMI - HARTMAN at WARRIORS 56BOYS
5:00 pm S68 BLAKESTERS at BALL BUSTERS
6:00 pm S68 DREAM TEAM AD at DAYTON - CHRISTIE
7:00 pm S63 SWIFT GANG at MIGHTY DUCKS
8:00 pm S68 BALL BUSTERS at BLAKESTERS
Sunday, June 28, 2015 LT BLUE
5:00 pm S1 MOMMA'S BOYS at WOLVES - BARNES
6:00 pm S68 CROOKS at CYO ALL STARS
7:00 pm S131 WARREN CO. WEASELS at SHOOTING STARS
8:00 pm S117 THE MONSTARS at VIN DIESEL
Sunday, June 28, 2015 ORANGE
5:00 pm S117 PACK at GOON SQUAD
6:00 pm S117 CINCINNATI SWISHERS at G.O.A.T.
7:00 pm S63 PIPPEN AIN'T EZ at UNCLE DREW'S ASSASSINS
8:00 pm S68 DAYTON - CHRISTIE at DREAM TEAM AD
Sunday, June 28, 2015 RED
4:00 pm S33 PRINCETON LADY PRIDE at THEBOMB.COM
6:00 pm S68 D3 BOMBERS at PARAGUAS
7:00 pm S63 WEST CHESTER BULLDOGS at NATI NADS
8:00 pm S68 CYO ALL STARS at CROOKS
Sunday, June 28, 2015 YELLOW
2:00 pm S21 LITTLE MIAMI - HARTMAN at WARRIORS 56BOYS
3:00 pm S1 WOLVES - ETTER at SH TROJANS
4:00 pm S21 WOLVES - G at WOLVES - JEWELL
5:00 pm S1 LEBANON WARRIORS at LAKOTA FIRE
6:00 pm S117 LETTUCE WRAPS at MALTESE TIGERS
7:00 pm S63 DAWGS at TEAM KROGER
8:00 pm S68 PARAGUAS at D3 BOMBERS
Sunday, July 12, 2015 DK BLUE
3:00 pm S1 NATIONALS at MTCES GOLD
4:00 pm S1 NATIONALS at MOMMA'S BOYS
5:00 pm S131 WARREN CO. WEASELS at KIMBROUGH BALLERS 7/8
6:00 pm S117 GOON SQUAD at COBRAS
7:00 pm S63 MIGHTY DUCKS at WEST CHESTER BULLDOGS
8:00 pm S68 CROOKS at BALL BUSTERS
9:00 pm S63 BALLERS INC at BUCKITS
Sunday, July 12, 2015 GREEN
3:00 pm S131 PACERS at WARREN CO. WEASELS
4:00 pm S21 WARRIORS 56BOYS at WOLVES - G
5:00 pm S68 G.F.Y.S. at DEEZ NETS
6:00 pm S117 G.O.A.T. at LETTUCE WRAPS
7:00 pm S63 UNCLE DREW'S ASSASSINS at CLERMONT COUNTIES FINEST
8:00 pm S68 ONE ICON at DEEZ NETS
Sunday, July 12, 2015 LT BLUE
3:00 pm S1 LIL BALLERS at WOLVES - BARNES
4:00 pm S117 CINCINNATI TRAIBLAZERS at KIMBROUGH BALLERS HS
5:00 pm S1 LIL BALLERS at LEBANON WARRIORS
6:00 pm S68 DEEZ NETS at G.F.Y.S.
7:00 pm S131 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at GREEN
8:00 pm S33 WOLVES - JOSEFORSKY at LADY FALCONS
Sunday, July 12, 2015 ORANGE
3:00 pm S68 D3 BOMBERS at CINCY IRS
4:00 pm S33 PRINCETON LADY PRIDE at LITTLE MIAMI - HALL
5:00 pm S117 KIMBROUGH BALLERS HS at CINCINNATI SWISHERS
6:00 pm S117 THE MONSTARS at CINCINNATI TRAIBLAZERS
7:00 pm S63 THE GUYS & JILL at DAWGS
8:00 pm S68 G.F.Y.S. at CYO ALL STARS
Sunday, July 12, 2015 RED
3:00 pm S1 LAKOTA FIRE at WOLVES - ETTER
4:00 pm S117 ELITE SWISH at PACK
5:00 pm S131 GREEN at SHOOTING STARS
6:00 pm S117 VIN DIESEL at PACK
7:00 pm S63 TEAM KROGER at SWIFT GANG
8:00 pm S68 DREAM TEAM AD at PARAGUAS
Sunday, July 12, 2015 YELLOW
3:00 pm S1 MTCES BLUE at SH TROJANS
4:00 pm S21 kimbrough ballers 5/6 at LITTLE MIAMI - HARTMAN
5:00 pm S131 WOLVES - RASCH at PACERS
6:00 pm S117 CINCINNATI BULLETS at ELITE SWISH
7:00 pm S63 NATI NADS at PIPPEN AIN'T EZ
8:00 pm S68 BLAKESTERS at DAYTON - CHRISTIE
Sunday, July 19, 2015 DK BLUE
5:30 pm S1 SH TROJANS at LAKOTA FIRE
6:30 pm S131 PACERS at KIMBROUGH BALLERS 7/8
7:30 pm S117 LETTUCE WRAPS at KIMBROUGH BALLERS HS
8:30 pm S63 DAWGS at UNCLE DREW'S ASSASSINS
9:30 pm S68 BALL BUSTERS at CYO ALL STARS
Sunday, July 19, 2015 GREEN
5:30 pm S21 WOLVES - JEWELL at LITTLE MIAMI - HARTMAN
6:30 pm S33 LADY FALCONS at THEBOMB.COM
7:30 pm S117 COBRAS at VIN DIESEL
8:30 pm S63 PIPPEN AIN'T EZ at WEST CHESTER BULLDOGS
9:30 pm S63 THE GUYS & JILL at BALLERS INC
Sunday, July 19, 2015 LT BLUE
5:30 pm S1 MTCES GOLD at MTCES BLUE
6:30 pm S1 MTCES BLUE at LAKOTA FIRE
7:30 pm S117 CINCINNATI TRAIBLAZERS at CINCINNATI BULLETS
8:30 pm S68 PARAGUAS at BLAKESTERS
9:30 pm S68 DEEZ NETS at CINCY IRS
Sunday, July 19, 2015 ORANGE
5:30 pm S1 LEBANON WARRIORS at WOLVES - BARNES
6:30 pm S117 CINCINNATI SWISHERS at THE MONSTARS
7:30 pm S117 ELITE SWISH at GOON SQUAD
8:30 pm S63 CLERMONT COUNTIES FINEST at NATI NADS
9:30 pm S68 DAYTON - CHRISTIE at CROOKS
Sunday, July 19, 2015 RED
5:30 pm S21 WARRIORS 56BOYS at kimbrough ballers 5/6
6:30 pm S131 WOLVES - RASCH at GREEN
7:30 pm S117 MALTESE TIGERS at G.O.A.T.
8:30 pm S63 SWIFT GANG at BUCKITS
9:30 pm S68 D3 BOMBERS at G.F.Y.S.
Sunday, July 19, 2015 YELLOW
5:30 pm S1 MOMMA'S BOYS at LIL BALLERS
6:30 pm S131 WARREN CO. WEASELS at SHOOTING STARS
7:30 pm S33 LITTLE MIAMI - HALL at WOLVES - JOSEFORSKY
8:30 pm S63 TEAM KROGER at MIGHTY DUCKS
9:30 pm S68 ONE ICON at DREAM TEAM AD
Sunday, July 26, 2015 DK BLUE
1:00 pm S1 WOLVES - BARNES at SH TROJANS
2:00 pm S1 SH TROJANS at MTCES BLUE
3:00 pm S1 MTCES GOLD at WOLVES - BARNES
4:00 pm S1 WOLVES - ETTER at MTCES BLUE
5:00 pm S131 GREEN at WARREN CO. WEASELS
6:00 pm S117 VIN DIESEL at ELITE SWISH
7:00 pm S63 WEST CHESTER BULLDOGS at CLERMONT COUNTIES FINEST
8:00 pm S68 CINCY IRS at CYO ALL STARS
9:00 pm S68 DREAM TEAM AD at D3 BOMBERS
Sunday, July 26, 2015 GREEN
3:00 pm S117 G.O.A.T. at COBRAS
5:00 pm S63 UNCLE DREW'S ASSASSINS at WEST CHESTER BULLDOGS
6:00 pm S117 CINCINNATI BULLETS at CINCINNATI SWISHERS
7:00 pm S63 NATI NADS at DAWGS
8:00 pm S68 ONE ICON at DAYTON - CHRISTIE
Sunday, July 26, 2015 LT BLUE
2:00 pm S117 PACK at G.O.A.T.
3:00 pm S117 CINCINNATI BULLETS at CINCINNATI TRAIBLAZERS
5:00 pm S63 THE GUYS & JILL at MIGHTY DUCKS
6:00 pm S68 BLAKESTERS at CYO ALL STARS
7:00 pm S33 PRINCETON LADY PRIDE at WOLVES - JOSEFORSKY
8:00 pm S33 WOLVES - JOSEFORSKY at PRINCETON LADY PRIDE
Sunday, July 26, 2015 ORANGE
2:00 pm S33 LITTLE MIAMI - HALL at THEBOMB.COM
3:00 pm S117 KIMBROUGH BALLERS HS at PACK
4:00 pm S117 MALTESE TIGERS at ELITE SWISH
5:00 pm S117 THE MONSTARS at LETTUCE WRAPS
6:00 pm S117 KIMBROUGH BALLERS HS at MALTESE TIGERS
7:00 pm S63 BUCKITS at TEAM KROGER
8:00 pm S68 CROOKS at PARAGUAS
Sunday, July 26, 2015 RED
1:00 pm S1 NATIONALS at MOMMA'S BOYS
2:00 pm S131 WOLVES - RASCH at KIMBROUGH BALLERS 7/8
3:00 pm S1 NATIONALS at LEBANON WARRIORS
4:00 pm S33 THEBOMB.COM at LITTLE MIAMI - HALL
5:00 pm S131 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at WOLVES - RASCH
6:00 pm S117 GOON SQUAD at CINCINNATI TRAIBLAZERS
7:00 pm S63 MIGHTY DUCKS at PIPPEN AIN'T EZ
8:00 pm S68 G.F.Y.S. at BALL BUSTERS
9:00 pm S63 NATI NADS at BALLERS INC
Sunday, July 26, 2015 YELLOW
1:00 pm S1 LIL BALLERS at WOLVES - ETTER
3:00 pm S1 SH TROJANS at LIL BALLERS
4:00 pm S21 LITTLE MIAMI - HARTMAN at WOLVES - G
5:00 pm S131 SHOOTING STARS at PACERS
6:00 pm S117 PACK at COBRAS
7:00 pm S63 UNCLE DREW'S ASSASSINS at SWIFT GANG
8:00 pm S68 BLAKESTERS at DEEZ NETS
9:00 pm S68 CINCY IRS at ONE ICON
Sunday, August 2, 2015 DK BLUE
2:00 pm S1 NATIONALS at MTCES GOLD
3:00 pm S1 MTCES GOLD at WOLVES - ETTER
4:00 pm S1 LEBANON WARRIORS at MTCES BLUE
5:00 pm S131 PACERS at GREEN
6:00 pm S117 G.O.A.T. at KIMBROUGH BALLERS HS
7:00 pm S63 DAWGS at WEST CHESTER BULLDOGS
8:00 pm S68 PARAGUAS at CYO ALL STARS
9:00 pm S63 TEAM KROGER at BALLERS INC
Sunday, August 2, 2015 GREEN
5:00 pm S63 PIPPEN AIN'T EZ at BUCKITS
6:00 pm S117 CINCINNATI SWISHERS at GOON SQUAD
7:00 pm S63 TEAM KROGER at UNCLE DREW'S ASSASSINS
8:00 pm S68 DREAM TEAM AD at CINCY IRS
9:00 pm S117 COBRAS at MALTESE TIGERS
Sunday, August 2, 2015 LT BLUE
3:00 pm S117 CINCINNATI TRAIBLAZERS at CINCINNATI SWISHERS
4:00 pm S68 DEEZ NETS at PARAGUAS
5:00 pm S63 THE GUYS & JILL at CLERMONT COUNTIES FINEST
6:00 pm S68 CROOKS at G.F.Y.S.
7:00 pm S131 WARREN CO. WEASELS at GREEN
8:00 pm S117 COBRAS at CINCINNATI BULLETS
Sunday, August 2, 2015 ORANGE
2:00 pm S33 LADY FALCONS at LITTLE MIAMI - HALL
3:00 pm S117 VIN DIESEL at KIMBROUGH BALLERS HS
4:00 pm S21 WOLVES - G at kimbrough ballers 5/6
5:00 pm S21 kimbrough ballers 5/6 at WOLVES - JEWELL
6:00 pm S117 LETTUCE WRAPS at CINCINNATI BULLETS
7:00 pm S63 SWIFT GANG at NATI NADS
8:00 pm S68 D3 BOMBERS at BLAKESTERS
9:00 pm S68 DAYTON - CHRISTIE at DEEZ NETS
Sunday, August 2, 2015 RED
2:00 pm S33 THEBOMB.COM at PRINCETON LADY PRIDE
3:00 pm S1 WOLVES - BARNES at LIL BALLERS
4:00 pm S33 LADY FALCONS at PRINCETON LADY PRIDE
5:00 pm S131 WARREN CO. WEASELS at WOLVES - RASCH
6:00 pm S117 MALTESE TIGERS at THE MONSTARS
7:00 pm S63 CLERMONT COUNTIES FINEST at PIPPEN AIN'T EZ
8:00 pm S68 DEEZ NETS at CROOKS
Sunday, August 2, 2015 YELLOW
2:00 pm S21 kimbrough ballers 5/6 at WOLVES - JEWELL
3:00 pm S1 MOMMA'S BOYS at LAKOTA FIRE
4:00 pm S21 WOLVES - JEWELL at WARRIORS 56BOYS
5:00 pm S131 SHOOTING STARS at KIMBROUGH BALLERS 7/8
6:00 pm S117 CINCINNATI TRAIBLAZERS at VIN DIESEL
7:00 pm S63 BUCKITS at MIGHTY DUCKS
8:00 pm S68 DAYTON - CHRISTIE at BALL BUSTERS
9:00 pm S68 ONE ICON at G.F.Y.S.
Sunday, August 9, 2015 DK BLUE
1:00 pm S1 LIL BALLERS at SH TROJANS
2:00 pm S1 MTCES GOLD at LIL BALLERS
3:00 pm S1 MTCES BLUE at WOLVES - BARNES
4:00 pm S1 SH TROJANS at MTCES GOLD
5:00 pm S131 PACERS at WOLVES - RASCH
6:00 pm S117 PACK at CINCINNATI TRAIBLAZERS
7:00 pm S63 NATI NADS at TEAM KROGER
8:00 pm S68 BLAKESTERS at DREAM TEAM AD
9:00 pm S68 ONE ICON at BALL BUSTERS
Sunday, August 9, 2015 GREEN
2:00 pm S33 THEBOMB.COM at WOLVES - JOSEFORSKY
3:00 pm S117 G.O.A.T. at VIN DIESEL
4:00 pm S21 LITTLE MIAMI - HARTMAN at kimbrough ballers 5/6
5:00 pm S63 NATI NADS at WEST CHESTER BULLDOGS
6:00 pm S117 CINCINNATI BULLETS at MALTESE TIGERS
7:00 pm S63 MIGHTY DUCKS at CLERMONT COUNTIES FINEST
8:00 pm S68 ONE ICON at D3 BOMBERS
Sunday, August 9, 2015 LT BLUE
1:00 pm S1 NATIONALS at WOLVES - BARNES
2:00 pm S33 LITTLE MIAMI - HALL at LADY FALCONS
3:00 pm S117 MALTESE TIGERS at PACK
5:00 pm S63 BALLERS INC at SWIFT GANG
6:00 pm S68 BALL BUSTERS at DREAM TEAM AD
7:00 pm S131 GREEN at PACERS
8:00 pm S117 ELITE SWISH at LETTUCE WRAPS
Sunday, August 9, 2015 ORANGE
1:00 pm S63 BALLERS INC at DAWGS
2:00 pm S21 kimbrough ballers 5/6 at LITTLE MIAMI - HARTMAN
3:00 pm S117 GOON SQUAD at THE MONSTARS
4:00 pm S33 PRINCETON LADY PRIDE at LADY FALCONS
5:00 pm S117 COBRAS at ELITE SWISH
6:00 pm S117 VIN DIESEL at CINCINNATI SWISHERS
7:00 pm S63 THE GUYS & JILL at WEST CHESTER BULLDOGS
8:00 pm S68 CINCY IRS at PARAGUAS
Sunday, August 9, 2015 RED
1:00 pm S1 WOLVES - ETTER at LAKOTA FIRE
2:00 pm S21 WARRIORS 56BOYS at WOLVES - G
3:00 pm S1 WOLVES - ETTER at MOMMA'S BOYS
4:00 pm S33 WOLVES - JOSEFORSKY at THEBOMB.COM
5:00 pm S131 SHOOTING STARS at GREEN
6:00 pm S117 THE MONSTARS at G.O.A.T.
7:00 pm S63 UNCLE DREW'S ASSASSINS at BUCKITS
8:00 pm S68 G.F.Y.S. at DAYTON - CHRISTIE
9:00 pm S63 THE GUYS & JILL at SWIFT GANG
Sunday, August 9, 2015 YELLOW
1:00 pm S1 LEBANON WARRIORS at MOMMA'S BOYS
3:00 pm S1 LAKOTA FIRE at LEBANON WARRIORS
4:00 pm S21 WOLVES - G at WARRIORS 56BOYS
5:00 pm S131 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at WARREN CO. WEASELS
6:00 pm S117 GOON SQUAD at LETTUCE WRAPS
7:00 pm S63 PIPPEN AIN'T EZ at DAWGS
8:00 pm S68 CYO ALL STARS at DEEZ NETS
9:00 pm S68 CROOKS at CINCY IRS
Sunday, August 16, 2015 DK BLUE
2:00 pm S21 kimbrough ballers 5/6 at WOLVES - G
3:00 pm S1 LIL BALLERS at MTCES BLUE
4:00 pm S1 LEBANON WARRIORS at MTCES GOLD
5:00 pm S131 WOLVES - RASCH at SHOOTING STARS
6:00 pm S117 CINCINNATI SWISHERS at PACK
7:00 pm S63 SWIFT GANG at PIPPEN AIN'T EZ
8:00 pm S68 BLAKESTERS at G.F.Y.S.
9:00 pm S68 D3 BOMBERS at CINCY IRS
Sunday, August 16, 2015 GREEN
3:00 pm S117 LETTUCE WRAPS at COBRAS
4:00 pm S21 WOLVES - JEWELL at WOLVES - G
5:00 pm S63 BALLERS INC at CLERMONT COUNTIES FINEST
6:00 pm S117 KIMBROUGH BALLERS HS at THE MONSTARS
7:00 pm S63 BUCKITS at NATI NADS
8:00 pm S68 CINCY IRS at DAYTON - CHRISTIE
Sunday, August 16, 2015 LT BLUE
3:00 pm S68 BALL BUSTERS at D3 BOMBERS
4:00 pm S1 WOLVES - ETTER at NATIONALS
5:00 pm S63 TEAM KROGER at DAWGS
6:00 pm S68 D3 BOMBERS at DAYTON - CHRISTIE
7:00 pm S131 WOLVES - RASCH at WARREN CO. WEASELS
8:00 pm S117 KIMBROUGH BALLERS HS at GOON SQUAD
Sunday, August 16, 2015 ORANGE
2:00 pm S33 LADY FALCONS at PRINCETON LADY PRIDE
3:00 pm S1 WOLVES - BARNES at LAKOTA FIRE
4:00 pm S33 LADY FALCONS at WOLVES - JOSEFORSKY
5:00 pm S117 G.O.A.T. at CINCINNATI BULLETS
6:00 pm S117 LETTUCE WRAPS at VIN DIESEL
7:00 pm S63 UNCLE DREW'S ASSASSINS at MIGHTY DUCKS
8:00 pm S68 DEEZ NETS at BALL BUSTERS
9:00 pm S63 BALLERS INC at WEST CHESTER BULLDOGS
Sunday, August 16, 2015 RED
2:00 pm S33 THEBOMB.COM at WOLVES - JOSEFORSKY
3:00 pm S1 MOMMA'S BOYS at SH TROJANS
4:00 pm S33 LITTLE MIAMI - HALL at PRINCETON LADY PRIDE
5:00 pm S131 GREEN at KIMBROUGH BALLERS 7/8
6:00 pm S117 CINCINNATI TRAIBLAZERS at COBRAS
7:00 pm S63 TEAM KROGER at THE GUYS & JILL
8:00 pm S68 ONE ICON at CYO ALL STARS
9:00 pm S63 BUCKITS at THE GUYS & JILL
Sunday, August 16, 2015 YELLOW
2:00 pm S21 WARRIORS 56BOYS at WOLVES - JEWELL
3:00 pm S1 LEBANON WARRIORS at NATIONALS
4:00 pm S21 WARRIORS 56BOYS at LITTLE MIAMI - HARTMAN
5:00 pm S131 WARREN CO. WEASELS at PACERS
6:00 pm S117 MALTESE TIGERS at GOON SQUAD
7:00 pm S63 DAWGS at CLERMONT COUNTIES FINEST
8:00 pm S68 DREAM TEAM AD at CROOKS
9:00 pm S68 PARAGUAS at ONE ICON
Sunday, August 23, 2015 DK BLUE
2:00 pm S21 WOLVES - JEWELL at kimbrough ballers 5/6
4:00 pm S1 WOLVES - BARNES at WOLVES - ETTER
5:00 pm S131 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at PACERS
6:00 pm S117 ELITE SWISH at CINCINNATI TRAIBLAZERS
7:00 pm S63 UNCLE DREW'S ASSASSINS at BALLERS INC
9:00 pm S68 CINCY IRS at BLAKESTERS
Sunday, August 23, 2015 GREEN
2:00 pm S131 PACERS at SHOOTING STARS
3:00 pm S117 CINCINNATI SWISHERS at ELITE SWISH
4:00 pm S21 kimbrough ballers 5/6 at WARRIORS 56BOYS
5:00 pm S63 MIGHTY DUCKS at SWIFT GANG
6:00 pm S117 PACK at LETTUCE WRAPS
7:00 pm S63 PIPPEN AIN'T EZ at TEAM KROGER
8:00 pm S68 ONE ICON at CROOKS
Sunday, August 23, 2015 LT BLUE
4:00 pm S1 NATIONALS at MTCES BLUE
5:00 pm S63 THE GUYS & JILL at PIPPEN AIN'T EZ
7:00 pm S131 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at SHOOTING STARS
8:00 pm S117 THE MONSTARS at CINCINNATI BULLETS
Sunday, August 23, 2015 ORANGE
2:00 pm S33 WOLVES - JOSEFORSKY at LADY FALCONS
3:00 pm S1 WOLVES - ETTER at NATIONALS
4:00 pm S33 WOLVES - JOSEFORSKY at LITTLE MIAMI - HALL
5:00 pm S117 VIN DIESEL at MALTESE TIGERS
6:00 pm S117 COBRAS at CINCINNATI SWISHERS
7:00 pm S63 MIGHTY DUCKS at DAWGS
8:00 pm S68 CYO ALL STARS at DREAM TEAM AD
9:00 pm S63 THE GUYS & JILL at NATI NADS
Sunday, August 23, 2015 RED
2:00 pm S33 PRINCETON LADY PRIDE at LITTLE MIAMI - HALL
3:00 pm S1 SH TROJANS at LEBANON WARRIORS
4:00 pm S33 THEBOMB.COM at LADY FALCONS
5:00 pm S1 MTCES GOLD at MOMMA'S BOYS
6:00 pm S117 CINCINNATI BULLETS at KIMBROUGH BALLERS HS
7:00 pm S63 WEST CHESTER BULLDOGS at BUCKITS
8:00 pm S68 G.F.Y.S. at PARAGUAS
9:00 pm S63 BALLERS INC at UNCLE DREW'S ASSASSINS
Sunday, August 23, 2015 YELLOW
2:00 pm S21 WOLVES - G at LITTLE MIAMI - HARTMAN
3:00 pm S1 LAKOTA FIRE at LIL BALLERS
4:00 pm S21 LITTLE MIAMI - HARTMAN at WOLVES - JEWELL
5:00 pm S131 GREEN at WOLVES - RASCH
6:00 pm S117 GOON SQUAD at G.O.A.T.
7:00 pm S63 CLERMONT COUNTIES FINEST at SWIFT GANG
Sunday, September 13, 2015 DK BLUE
5:00 pm S140 TITANS at LIL BALLERS
6:00 pm S140 WOLVES LUKE at TITANS
7:00 pm S45 WOLVES BURGESS at WOLVES HILLMAN
8:00 pm S104 PRESTIGE WORLDWIDE at CINCINNATI FLASH
9:00 pm S53 THE BAD GUYS at MONEY TALKS
Sunday, September 13, 2015 GREEN
5:00 pm S104 PENS at PRESTIGE WORLDWIDE
6:00 pm S27 WOLVES ELITE BARNES at WOLVES KAM
8:00 pm S104 WOLVES - SMITH at 01 DREAM TEAM
Sunday, September 13, 2015 LT BLUE
5:00 pm S104 CINCINNATI SHOOTERS at 01 DREAM TEAM
7:00 pm S27 SH TROJANS at LAKERS 5
8:00 pm S27 WOLVES ELITE BARNES at WARRIORS
9:00 pm S53 TEAM MCCLUSKEY at OTF
Sunday, September 13, 2015 ORANGE
5:00 pm S45 LAKERS 7 at MASON GUARDS
6:00 pm S27 THUNDERBIRDS at LAKERS 5
7:00 pm S45 MASON GUARDS at LAKERS 7
8:00 pm S104 GRIZZLIES BASKETBALL at CINCINNATI SHOOTERS
9:00 pm S53 T1 at FIGHTING CACTI
Sunday, September 13, 2015 RED
5:00 pm S45 WOLVES HILLMAN at WOLVES BURGESS
6:00 pm S104 WOLVES - SMITH at TROPICS
7:00 pm S45 WOLVES CUSTER at LAKERS 8
8:00 pm S104 LAKERS HS at PENS
9:00 pm S53 BALL BUSTERS at ADCO
Sunday, September 13, 2015 YELLOW
5:00 pm S140 WOLVES ETTER at WOLVES LUKE
6:00 pm S140 LIL BALLERS at WOLVES ETTER
7:00 pm S104 GOATS at CINCINNATI BULLETS
8:00 pm S53 UNCLE DREW'S BOYS at CLERMONT CO FINEST
Sunday, September 20, 2015 DK BLUE
5:00 pm S27 SH TROJANS at KIMBROUGH BALLERS 6
6:00 pm S140 LIL BALLERS at WOLVES LUKE
7:00 pm S45 MASON GUARDS at COMETS
8:00 pm S104 CINCINNATI SHOOTERS at WOLVES - SMITH
9:00 pm S53 FIGHTING CACTI at TEAM MCCLUSKEY
Sunday, September 20, 2015 GREEN
5:00 pm S104 GOATS at CINCINNATI FLASH
6:00 pm S27 KIMBROUGH BALLERS 6 at THUNDERBIRDS
7:00 pm S45 LAKERS 7 at WOLVES CUSTER
8:00 pm S104 PENS at GRIZZLIES BASKETBALL
9:00 pm S53 OTF at THE BAD GUYS
Sunday, September 20, 2015 LT BLUE
5:00 pm S104 KIMBROUGH BALLERS HS at LAKERS HS
6:00 pm S27 LAKERS 5 at WARRIORS
7:00 pm S27 THUNDERBIRDS at WOLVES ELITE BARNES
8:00 pm S104 CINCINNATI FLASH at LAKERS HS
9:00 pm S53 ADCO at T1
Sunday, September 20, 2015 ORANGE
5:00 pm S45 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at COMETS
6:00 pm S27 WOLVES KAM at SH TROJANS
7:00 pm S45 WOLVES HILLMAN at LAKERS 8
8:00 pm S104 01 DREAM TEAM at GOATS
Sunday, September 20, 2015 RED
5:00 pm S45 LAKERS 8 at WOLVES CUSTER
6:00 pm S104 GRIZZLIES BASKETBALL at CINCINNATI BULLETS
7:00 pm S45 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at WOLVES BURGESS
8:00 pm S104 CINCINNATI BULLETS at KIMBROUGH BALLERS HS
9:00 pm S53 MONEY TALKS at UNCLE DREW'S BOYS
Sunday, September 20, 2015 YELLOW
5:00 pm S27 WARRIORS at WOLVES KAM
6:00 pm S140 WOLVES ETTER at TITANS
7:00 pm S104 TROPICS at PRESTIGE WORLDWIDE
8:00 pm S53 CLERMONT CO FINEST at BALL BUSTERS
Sunday, September 27, 2015 DK BLUE
5:00 pm S27 LAKERS 5 at KIMBROUGH BALLERS 6
6:00 pm S140 TITANS at WOLVES LUKE
7:00 pm S45 MASON GUARDS at KIMBROUGH BALLERS 7/8
8:00 pm S104 KIMBROUGH BALLERS HS at 01 DREAM TEAM
9:00 pm S53 OTF at MONEY TALKS
Sunday, September 27, 2015 GREEN
5:00 pm S104 CINCINNATI FLASH at WOLVES - SMITH
6:00 pm S27 SH TROJANS at WOLVES ELITE BARNES
7:00 pm S45 WOLVES CUSTER at WOLVES HILLMAN
8:00 pm S104 PRESTIGE WORLDWIDE at CINCINNATI BULLETS
9:00 pm S53 BALL BUSTERS at UNCLE DREW'S BOYS
Sunday, September 27, 2015 LT BLUE
5:00 pm S104 TROPICS at GRIZZLIES BASKETBALL
6:00 pm S27 THUNDERBIRDS at WOLVES KAM
8:00 pm S104 GOATS at CINCINNATI SHOOTERS
9:00 pm S53 THE BAD GUYS at FIGHTING CACTI
Sunday, September 27, 2015 ORANGE
5:00 pm S45 MASON GUARDS at WOLVES HILLMAN
6:00 pm S27 WARRIORS at KIMBROUGH BALLERS 6
7:00 pm S45 WOLVES BURGESS at COMETS
8:00 pm S104 LAKERS HS at TROPICS
9:00 pm S53 TEAM MCCLUSKEY at ADCO
Sunday, September 27, 2015 RED
5:00 pm S45 WOLVES BURGESS at KIMBROUGH BALLERS 7/8
6:00 pm S104 PRESTIGE WORLDWIDE at KIMBROUGH BALLERS HS
7:00 pm S45 LAKERS 7 at LAKERS 8
8:00 pm S104 CINCINNATI FLASH at PENS
Sunday, September 27, 2015 YELLOW
6:00 pm S140 WOLVES ETTER at LIL BALLERS
7:00 pm S104 WOLVES - SMITH at GRIZZLIES BASKETBALL
8:00 pm S53 T1 at CLERMONT CO FINEST
Sunday, October 4, 2015 DK BLUE
5:00 pm S27 SH TROJANS at WOLVES KAM
6:00 pm S140 TITANS at LIL BALLERS
7:00 pm S45 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at WOLVES CUSTER
8:00 pm S104 CINCINNATI BULLETS at LAKERS HS
9:00 pm S53 UNCLE DREW'S BOYS at T1
Sunday, October 4, 2015 GREEN
5:00 pm S104 LAKERS HS at GOATS
6:00 pm S27 KIMBROUGH BALLERS 6 at LAKERS 5
7:00 pm S45 LAKERS 8 at WOLVES BURGESS
8:00 pm S104 PENS at WOLVES - SMITH
9:00 pm S53 FIGHTING CACTI at OTF
Sunday, October 4, 2015 LT BLUE
5:00 pm S104 CINCINNATI BULLETS at CINCINNATI SHOOTERS
6:00 pm S27 WOLVES ELITE BARNES at THUNDERBIRDS
8:00 pm S104 01 DREAM TEAM at PRESTIGE WORLDWIDE
9:00 pm S53 MONEY TALKS at BALL BUSTERS
Sunday, October 4, 2015 ORANGE
5:00 pm S45 COMETS at LAKERS 8
6:00 pm S27 WOLVES KAM at WARRIORS
7:00 pm S45 WOLVES HILLMAN at LAKERS 7
8:00 pm S104 TROPICS at CINCINNATI FLASH
9:00 pm S53 ADCO at THE BAD GUYS
Sunday, October 4, 2015 RED
5:00 pm S45 WOLVES CUSTER at LAKERS 7
6:00 pm S104 PENS at 01 DREAM TEAM
7:00 pm S45 COMETS at MASON GUARDS
8:00 pm S104 GRIZZLIES BASKETBALL at GOATS
Sunday, October 4, 2015 YELLOW
5:00 pm S27 KIMBROUGH BALLERS 6 at WARRIORS
6:00 pm S140 WOLVES ETTER at WOLVES LUKE
7:00 pm S104 CINCINNATI SHOOTERS at KIMBROUGH BALLERS HS
8:00 pm S53 CLERMONT CO FINEST at TEAM MCCLUSKEY
Sunday, October 11, 2015 DK BLUE
5:00 pm S27 THUNDERBIRDS at KIMBROUGH BALLERS 6
6:00 pm S140 LIL BALLERS at WOLVES ETTER
7:00 pm S45 WOLVES HILLMAN at LAKERS 8
8:00 pm S104 TROPICS at PENS
Sunday, October 11, 2015 GREEN
5:00 pm S104 PENS at KIMBROUGH BALLERS HS
6:00 pm S27 THUNDERBIRDS at SH TROJANS
7:00 pm S45 MASON GUARDS at WOLVES BURGESS
8:00 pm S104 CINCINNATI FLASH at CINCINNATI BULLETS
9:00 pm S53 T1 at BALL BUSTERS
Sunday, October 11, 2015 LT BLUE
5:00 pm S104 WOLVES - SMITH at LAKERS HS
6:00 pm S27 LAKERS 5 at WOLVES KAM
8:00 pm S104 KIMBROUGH BALLERS HS at GRIZZLIES BASKETBALL
9:00 pm S53 TEAM MCCLUSKEY at UNCLE DREW'S BOYS
Sunday, October 11, 2015 ORANGE
5:00 pm S45 WOLVES HILLMAN at WOLVES CUSTER
6:00 pm S27 WARRIORS at WOLVES ELITE BARNES
7:00 pm S45 WOLVES CUSTER at COMETS
8:00 pm S104 PRESTIGE WORLDWIDE at CINCINNATI SHOOTERS
9:00 pm S53 FIGHTING CACTI at MONEY TALKS
Sunday, October 11, 2015 RED
5:00 pm S45 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at MASON GUARDS
6:00 pm S104 GRIZZLIES BASKETBALL at CINCINNATI FLASH
7:00 pm S45 LAKERS 7 at KIMBROUGH BALLERS 7/8
8:00 pm S104 GOATS at WOLVES - SMITH
9:00 pm S53 OTF at ADCO
Sunday, October 11, 2015 YELLOW
6:00 pm S140 WOLVES LUKE at TITANS
7:00 pm S104 LAKERS HS at 01 DREAM TEAM
8:00 pm S53 THE BAD GUYS at CLERMONT CO FINEST
Sunday, October 18, 2015 DK BLUE
5:00 pm S27 WOLVES KAM at THUNDERBIRDS
6:00 pm S140 TITANS at WOLVES ETTER
7:00 pm S45 COMETS at LAKERS 7
8:00 pm S104 PENS at GOATS
9:00 pm S53 BALL BUSTERS at TEAM MCCLUSKEY
Sunday, October 18, 2015 GREEN
5:00 pm S104 01 DREAM TEAM at CINCINNATI BULLETS
6:00 pm S27 SH TROJANS at WARRIORS
7:00 pm S45 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at WOLVES HILLMAN
8:00 pm S104 CINCINNATI SHOOTERS at LAKERS HS
9:00 pm S53 ADCO at FIGHTING CACTI
Sunday, October 18, 2015 LT BLUE
5:00 pm S104 CINCINNATI SHOOTERS at TROPICS
6:00 pm S27 WOLVES KAM at KIMBROUGH BALLERS 6
8:00 pm S104 CINCINNATI BULLETS at TROPICS
9:00 pm S53 UNCLE DREW'S BOYS at THE BAD GUYS
Sunday, October 18, 2015 ORANGE
5:00 pm S45 LAKERS 8 at LAKERS 7
6:00 pm S27 WOLVES ELITE BARNES at LAKERS 5
7:00 pm S45 LAKERS 8 at MASON GUARDS
8:00 pm S104 WOLVES - SMITH at KIMBROUGH BALLERS HS
Sunday, October 18, 2015 RED
5:00 pm S45 COMETS at WOLVES BURGESS
6:00 pm S104 GOATS at PRESTIGE WORLDWIDE
7:00 pm S45 WOLVES BURGESS at WOLVES CUSTER
8:00 pm S104 GRIZZLIES BASKETBALL at PRESTIGE WORLDWIDE
9:00 pm S53 MONEY TALKS at T1
Sunday, October 18, 2015 YELLOW
6:00 pm S140 WOLVES LUKE at LIL BALLERS
7:00 pm S104 01 DREAM TEAM at CINCINNATI FLASH
8:00 pm S53 CLERMONT CO FINEST at OTF
Sunday, October 25, 2015 DK BLUE
5:00 pm S27 WOLVES ELITE BARNES at SH TROJANS
6:00 pm S140 WOLVES LUKE at WOLVES ETTER
7:00 pm S45 WOLVES CUSTER at WOLVES HILLMAN
8:00 pm S104 KIMBROUGH BALLERS HS at GOATS
9:00 pm S53 OTF at UNCLE DREW'S BOYS
Sunday, October 25, 2015 GREEN
5:00 pm S45 COMETS at KIMBROUGH BALLERS 7/8
6:00 pm S27 WARRIORS at THUNDERBIRDS
7:00 pm S45 LAKERS 7 at WOLVES BURGESS
8:00 pm S104 CINCINNATI FLASH at CINCINNATI SHOOTERS
9:00 pm S53 ADCO at MONEY TALKS
Sunday, October 25, 2015 LT BLUE
6:00 pm S27 LAKERS 5 at SH TROJANS
7:00 pm S53 CLERMONT CO FINEST at UNCLE DREW'S BOYS
8:00 pm S104 PRESTIGE WORLDWIDE at WOLVES - SMITH
Sunday, October 25, 2015 ORANGE
6:00 pm S27 KIMBROUGH BALLERS 6 at WOLVES ELITE BARNES
7:00 pm S45 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at LAKERS 8
8:00 pm S104 LAKERS HS at GRIZZLIES BASKETBALL
9:00 pm S53 THE BAD GUYS at BALL BUSTERS
Sunday, October 25, 2015 RED
6:00 pm S104 KIMBROUGH BALLERS HS at TROPICS
7:00 pm S45 MASON GUARDS at COMETS
8:00 pm S104 TROPICS at 01 DREAM TEAM
9:00 pm S53 TEAM MCCLUSKEY at T1
Sunday, October 25, 2015 YELLOW
6:00 pm S140 LIL BALLERS at TITANS
7:00 pm S104 CINCINNATI BULLETS at PENS
8:00 pm S53 FIGHTING CACTI at CLERMONT CO FINEST
Sunday, November 1, 2015 DK BLUE
5:00 pm S140 LIL BALLERS at WOLVES LUKE
6:00 pm S140 TITANS at WOLVES LUKE
8:00 pm S27 WARRIORS at LAKERS 5
9:00 pm S53 T1 at THE BAD GUYS
Sunday, November 1, 2015 GREEN
6:00 pm S27 WOLVES KAM at WOLVES ELITE BARNES
9:00 pm S53 MONEY TALKS at TEAM MCCLUSKEY
Sunday, November 1, 2015 LT BLUE
6:00 pm S27 KIMBROUGH BALLERS 6 at SH TROJANS
9:00 pm S53 BALL BUSTERS at OTF
Sunday, November 1, 2015 ORANGE
6:00 pm S27 LAKERS 5 at THUNDERBIRDS
Sunday, November 1, 2015 YELLOW
5:00 pm S140 WOLVES ETTER at TITANS
6:00 pm S140 WOLVES ETTER at LIL BALLERS
8:00 pm S53 CLERMONT CO FINEST at ADCO
9:00 pm S53 UNCLE DREW'S BOYS at FIGHTING CACTI
Friday, November 6, 2015 DK BLUE
5:00 pm S78 MILK at THICK BOYS FC
5:45 pm S75 CINCI RAIDERS at SHARKS
6:30 pm S92 CLUB OHIO GREEN 17 at KFC
7:15 pm S94 CSA SNOW KICKERS at TUMFC GREEN
8:00 pm S89 TUMFC THORNS at TUMFC GREEN LIGHTING
8:45 pm S100 WCSA RED 2 at WCSA BLACK LISA
9:30 pm S100 WCSA RED 1 at OHIO ELITE G14
Friday, November 6, 2015 GREEN
5:00 pm S92 CU BLAZE at LADY EAGLES FC
5:45 pm S92 WCSA G00 ELITE at CLUB OHIO BLACK 17
6:30 pm S90 VALENCIA 2 at WCSA ELITE 1 GIRLS
7:15 pm S90 WCSA ELITE 2 GIRLS at CU REAL SOCIEDAD
8:00 pm S86 LIVERPOOL at WCSA RED 1 B14
8:45 pm S85 MANCHESTER UNITED at BOMB SQUAD
9:30 pm S100 IMPACT 14 at FUTSAL DIVAS
Friday, November 6, 2015 LT BLUE
5:00 pm S92 FURY at CLUB OHIO GREEN 15
5:45 pm S92 CLUB OHIO BLACK 15 at FUSION
6:30 pm S87 CU SYC/MASON at STRIKE FORCE
7:15 pm S90 VALENCIA 1 at WC RED
8:00 pm S86 FARM BOYZ at HAWKS
8:45 pm S86 WCSA RED 2 B14 at NORTHSTAR
Friday, November 6, 2015 ORANGE
5:00 pm S78 GOALS R US at WCSA ELITE 1
5:45 pm S77 SEATTLE POUNDERS at CLUB OHIO GREEN HSB
6:30 pm S77 CATZ at DEEZ FUTS
7:15 pm S94 BAYERN at AC MILAN
8:00 pm S89 TUMFC REIGN at WCSA SILVER
8:45 pm S100 FUTSAL DIVAS at WCSA BLACK JOSH
9:30 pm S100 WOLFPACK at WCSA SILVER G14
Friday, November 6, 2015 RED
5:00 pm S78 ATLETICO BOMBERS at MINORITIES FC
5:45 pm S77 CLUB OHIO BLACK HSB at TWO DADS FC
6:30 pm S77 MAGOOS at HESKEY TIME
7:15 pm S89 HOTSHOTS at LAKOTA FC RED LASERS
8:00 pm S89 TUMFC FLASH at THUNDER YELLOW
8:45 pm S85 DEL CID SATELLITES at BSC ELITE
9:30 pm S85 QUALITY EXTERIOR at CSA PREMIER B14
Friday, November 6, 2015 YELLOW
5:00 pm S78 SMOKE at TIKI TAKA FC
5:45 pm S75 WCSA ELITE 2 at CSA PREMIER
6:30 pm S75 FAKE MADRID at CU FULHAM
7:15 pm S94 WCSA DYNAMITE at VALENCIA
8:00 pm S87 WCSA BLUE at NEWCASTLE
8:45 pm S89 WCSA WHITE LIGHTNING at TUMFC FLASH
9:30 pm S100 THE BLITZ at G02 RAPIDS
Sunday, November 8, 2015 DK BLUE
7:00 pm S53 ADCO at BALL BUSTERS
9:00 pm S53 BALL BUSTERS at FIGHTING CACTI
Sunday, November 8, 2015 ORANGE
7:00 pm S53 OTF at TEAM MCCLUSKEY
9:00 pm S53 ADCO at UNCLE DREW'S BOYS
Sunday, November 8, 2015 RED
7:00 pm S53 MONEY TALKS at THE BAD GUYS
9:00 pm S53 THE BAD GUYS at TEAM MCCLUSKEY
Sunday, November 8, 2015 YELLOW
7:00 pm S53 FIGHTING CACTI at T1
8:00 pm S53 CLERMONT CO FINEST at MONEY TALKS
9:00 pm S53 OTF at T1
Friday, November 13, 2015 DK BLUE
5:00 pm S78 THICK BOYS FC at SMOKE
5:45 pm S75 CSA PREMIER at FAKE MADRID
6:30 pm S92 KFC at CLUB OHIO GREEN 15
7:15 pm S94 VALENCIA at BAYERN
8:00 pm S89 WCSA SILVER at TUMFC FLASH
8:45 pm S100 WCSA BLACK LISA at WOLFPACK
9:30 pm S100 IMPACT 14 at WCSA RED 2
Friday, November 13, 2015 GREEN
5:00 pm S92 CLUB OHIO BLACK 17 at FUSION
5:45 pm S92 CLUB OHIO GREEN 17 at LADY EAGLES FC
6:30 pm S90 WC RED at WCSA ELITE 2 GIRLS
7:15 pm S90 WCSA ELITE 1 GIRLS at VALENCIA 1
8:00 pm S86 HAWKS at WCSA RED 2 B14
8:45 pm S85 BSC ELITE at QUALITY EXTERIOR
Friday, November 13, 2015 LT BLUE
5:00 pm S92 CU BLAZE at WCSA G00 ELITE
5:45 pm S92 CLUB OHIO BLACK 15 at FURY
6:30 pm S87 STRIKE FORCE at WCSA BLUE
7:15 pm S87 NEWCASTLE at CU SYC/MASON
8:00 pm S86 NORTHSTAR at LIVERPOOL
8:45 pm S86 WCSA RED 1 B14 at FARM BOYZ
Friday, November 13, 2015 ORANGE
5:00 pm S78 MINORITIES FC at MILK
5:45 pm S77 HESKEY TIME at CLUB OHIO BLACK HSB
6:30 pm S77 TWO DADS FC at CATZ
7:15 pm S94 TUMFC GREEN at WCSA DYNAMITE
8:00 pm S89 LAKOTA FC RED LASERS at TUMFC THORNS
8:45 pm S100 G02 RAPIDS at WCSA RED 1
9:30 pm S100 WCSA SILVER G14 at THE BLITZ
Friday, November 13, 2015 RED
5:00 pm S78 TIKI TAKA FC at GOALS R US
5:45 pm S77 DEEZ FUTS at CLUB OHIO GREEN HSB
6:30 pm S77 MAGOOS at SEATTLE POUNDERS
7:15 pm S89 TUMFC REIGN at HOTSHOTS
8:00 pm S89 WCSA WHITE LIGHTNING at THUNDER YELLOW
8:45 pm S85 CSA PREMIER B14 at MANCHESTER UNITED
9:30 pm S85 BOMB SQUAD at DEL CID SATELLITES
Friday, November 13, 2015 YELLOW
5:00 pm S78 WCSA ELITE 1 at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S75 CU FULHAM at CINCI RAIDERS
6:30 pm S75 SHARKS at WCSA ELITE 2
7:15 pm S94 AC MILAN at CSA SNOW KICKERS
8:00 pm S90 CU REAL SOCIEDAD at VALENCIA 2
8:45 pm S89 LAKOTA FC RED LASERS at TUMFC GREEN LIGHTING
9:30 pm S100 OHIO ELITE G14 at FUTSAL DIVAS
Friday, November 20, 2015 DK BLUE
5:00 pm S78 SMOKE at MINORITIES FC
5:45 pm S75 WCSA ELITE 2 at CINCI RAIDERS
6:30 pm S92 KFC at CLUB OHIO BLACK 17
7:15 pm S94 WCSA DYNAMITE at AC MILAN
8:00 pm S89 TUMFC THORNS at THUNDER YELLOW
8:45 pm S100 WCSA BLACK JOSH at OHIO ELITE G14
9:30 pm S100 FUTSAL DIVAS at G02 RAPIDS
Friday, November 20, 2015 GREEN
5:00 pm S92 LADY EAGLES FC at CLUB OHIO BLACK 15
5:45 pm S92 FURY at CU BLAZE
6:30 pm S90 VALENCIA 1 at WCSA ELITE 1 GIRLS
7:15 pm S90 WC RED at CU REAL SOCIEDAD
8:00 pm S86 FARM BOYZ at NORTHSTAR
8:45 pm S85 DEL CID SATELLITES at CSA PREMIER B14
Friday, November 20, 2015 LT BLUE
5:00 pm S92 FUSION at CLUB OHIO GREEN 17
5:45 pm S92 CLUB OHIO GREEN 15 at WCSA G00 ELITE
6:30 pm S87 NEWCASTLE at STRIKE FORCE
7:15 pm S87 CU SYC/MASON at WCSA BLUE
8:00 pm S86 WCSA RED 1 B14 at HAWKS
8:45 pm S86 LIVERPOOL at WCSA RED 2 B14
Friday, November 20, 2015 ORANGE
5:00 pm S78 ATLETICO BOMBERS at GOALS R US
5:45 pm S77 CLUB OHIO BLACK HSB at DEEZ FUTS
6:30 pm S77 SEATTLE POUNDERS at HESKEY TIME
7:15 pm S94 TUMFC GREEN at VALENCIA
8:00 pm S89 TUMFC FLASH at WCSA WHITE LIGHTNING
8:45 pm S100 THE BLITZ at WCSA BLACK LISA
9:30 pm S100 WOLFPACK at IMPACT 14
Friday, November 20, 2015 RED
5:00 pm S78 THICK BOYS FC at TIKI TAKA FC
5:45 pm S77 CATZ at MAGOOS
6:30 pm S77 CLUB OHIO GREEN HSB at TWO DADS FC
7:15 pm S89 HOTSHOTS at WCSA SILVER
8:00 pm S89 TUMFC GREEN LIGHTING at LAKOTA FC RED LASERS
8:45 pm S85 BOMB SQUAD at BSC ELITE
9:30 pm S85 MANCHESTER UNITED at QUALITY EXTERIOR
Friday, November 20, 2015 YELLOW
5:00 pm S78 MILK at WCSA ELITE 1
5:45 pm S75 CSA PREMIER at CU FULHAM
6:30 pm S75 FAKE MADRID at SHARKS
7:15 pm S94 CSA SNOW KICKERS at BAYERN
8:00 pm S90 WCSA ELITE 2 GIRLS at VALENCIA 2
8:45 pm S89 TUMFC REIGN at HOTSHOTS
9:30 pm S100 WCSA RED 1 at WCSA SILVER G14
Thursday, December 3, 2015 DK BLUE
5:30 pm S6 LAKERS 3RD at WOLVES-SEALS
6:30 pm S19 WOLVES-LEVIN at SA SKILLS ACA
7:30 pm S136 CHINCHILLAS 8 at WOLVES-SPRIGGS
8:30 pm S136 LITTLE MIAMI - WITT at WOLVES-BHop
Thursday, December 3, 2015 GREEN
8:30 pm S41 FENWICK FALCANS 6 at MASON WARRIORS 6
Thursday, December 3, 2015 ORANGE
5:30 pm S26 MASON WARRIORS 5 at TITANS 5
6:30 pm S41 LM-KIPER at WOLVES-KROGER
7:30 pm S26 LM-DOOLEY at WOLVES-ADLETA
8:30 pm S114 Wii NOT FIT TH at HASH SLINGING SPLASHERS
Thursday, December 3, 2015 RED
8:00 pm S26 LAKERS 5 at LM-WILLIAMS
Thursday, December 3, 2015 YELLOW
5:30 pm S6 FALCON 3RD at LITTLE MIAMI
6:30 pm S19 WOLVES-LAUER at IMPACT4
7:30 pm S41 IMPACT 6 at RAMS 6
8:30 pm S114 WOLVES-LG at WHITE CHESTER SCORGASM
Friday, December 4, 2015 DK BLUE
5:00 pm S78 TIKI TAKA FC at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S75 CU FULHAM at WCSA ELITE 2
6:30 pm S92 CU BLAZE at KFC
7:15 pm S94 BAYERN at WCSA DYNAMITE
8:00 pm S89 TUMFC REIGN at TUMFC FLASH
8:45 pm S100 WCSA BLACK LISA at WCSA RED 1
9:30 pm S100 IMPACT 14 at THE BLITZ
Friday, December 4, 2015 GREEN
5:00 pm S92 FURY at LADY EAGLES FC
5:45 pm S92 CLUB OHIO BLACK 15 at CLUB OHIO BLACK 17
6:30 pm S90 CU REAL SOCIEDAD at VALENCIA 1
7:15 pm S90 WCSA ELITE 1 GIRLS at WC RED
8:00 pm S86 NORTHSTAR at WCSA RED 1 B14
Friday, December 4, 2015 LT BLUE
5:00 pm S92 CLUB OHIO GREEN 15 at CLUB OHIO GREEN 17
5:45 pm S92 WCSA G00 ELITE at FUSION
6:30 pm S87 NEWCASTLE at WCSA BLUE
7:15 pm S87 STRIKE FORCE at CU SYC/MASON
8:00 pm S86 HAWKS at LIVERPOOL
8:45 pm S86 WCSA RED 2 B14 at FARM BOYZ
Friday, December 4, 2015 ORANGE
5:00 pm S78 MINORITIES FC at THICK BOYS FC
5:45 pm S77 TWO DADS FC at MAGOOS
6:30 pm S77 CLUB OHIO GREEN HSB at CLUB OHIO BLACK HSB
7:15 pm S94 VALENCIA at CSA SNOW KICKERS
8:00 pm S89 THUNDER YELLOW at TUMFC GREEN LIGHTING
8:45 pm S100 G02 RAPIDS at WCSA BLACK JOSH
9:30 pm S100 WCSA SILVER G14 at FUTSAL DIVAS
Friday, December 4, 2015 RED
5:00 pm S78 WCSA ELITE 1 at SMOKE
5:45 pm S77 HESKEY TIME at CATZ
6:30 pm S77 DEEZ FUTS at SEATTLE POUNDERS
7:15 pm S89 WCSA SILVER at TUMFC THORNS
8:00 pm S89 WCSA WHITE LIGHTNING at HOTSHOTS
8:45 pm S85 QUALITY EXTERIOR at DEL CID SATELLITES
9:30 pm S85 BSC ELITE at MANCHESTER UNITED
Friday, December 4, 2015 YELLOW
5:00 pm S78 GOALS R US at MILK
5:45 pm S75 SHARKS at CSA PREMIER
6:30 pm S75 CINCI RAIDERS at FAKE MADRID
7:15 pm S94 AC MILAN at TUMFC GREEN
8:00 pm S90 VALENCIA 2 at WCSA ELITE 2 GIRLS
8:45 pm S85 CSA PREMIER B14 at BOMB SQUAD
9:30 pm S100 WCSA RED 2 at WOLFPACK
Saturday, December 5, 2015 DK BLUE
11:30 am S126 SAUCE SQUAD at CATERPILLARS
12:30 pm S125 FREEBALLERS at WOLVES LUKE
1:30 pm S128 PENS at LIBERTY LIGHTING
2:30 pm S125 HORNY RHINOS at COOKIES AND KAREEM
3:30 pm S128 PENS at LEBRON RISING STARS
Saturday, December 5, 2015 GREEN
11:30 am S126 CHINCHILLAS HS at BRICK SQUAD
12:30 pm S125 HORNY RHINOS at CINCINNATI CHILI
1:30 pm S127 ST COLUMBAN WIZARDS at BENCHWARMERS
2:30 pm S127 ROUND RYAN'S at THE PHYSICAL
Saturday, December 5, 2015 LT BLUE
11:30 am S126 CINCINNATI CELTICS at WOLVES-HOPTON SAT
12:30 pm S125 COOKIES AND KAREEM at CINCY CHIEFS
1:30 pm S127 GOATS1 at Wii NOT FIT
2:30 pm S125 TMT at WOLVES LUKE
Saturday, December 5, 2015 ORANGE
11:30 am S127 Wii NOT FIT at THE PHYSICAL
12:30 pm S127 ROUND RYAN'S at WHITE MAGIC
1:30 pm S126 BRICK SQUAD at CINCINNATI CELTICS
2:30 pm S125 CINCY SQUIRTERS at CINCINNATI CHILI
3:30 pm S128 MALTESE TIGERS at QUEEN CITY FRIENDS
Saturday, December 5, 2015 RED
11:30 am S127 ST COLUMBAN WIZARDS at CINCY SNIPERS
12:30 pm S128 PREMATURE SHOOTERS at QUEEN CITY FRIENDS
1:30 pm S126 BUCKETS BASKETBALL at SAUCE SQUAD
Saturday, December 5, 2015 YELLOW
12:30 pm S128 D -LEAGUE REJECTS at LEBRON RISING STARS
1:30 pm S126 CATERPILLARS at CHINCHILLAS HS
2:30 pm S125 FREEBALLERS at CINCY CHIEFS
3:30 pm S128 PREMATURE SHOOTERS at D -LEAGUE REJECTS
Sunday, December 6, 2015 DK BLUE
7:30 pm S56 TEAM LEBOWSKI at MILK MEN
8:30 pm S56 PIPPEN AINT EZ at BMI CREW
Sunday, December 6, 2015 ORANGE
7:30 pm S56 DAB CITY at BLAKESTERS
8:30 pm S56 SUPA HOT FIRE at MONEY TALKS
Sunday, December 6, 2015 YELLOW
7:30 pm S56 SHOCK THE NATION at UNCLE DREW BOYS
8:30 pm S56 RE SPORTS at CLERMONT COUNTY FINEST
Thursday, December 10, 2015 DK BLUE
5:30 pm S6 LITTLE MIAMI at LAKERS 3RD
6:30 pm S19 IMPACT4 at WOLVES-LEVIN
7:30 pm S136 WOLVES-SHAW at WOLVES-BHop
8:30 pm S136 WOLVES-SPRIGGS at FENWICK FALCONS 8
Thursday, December 10, 2015 GREEN
8:30 pm S41 WOLVES-KROGER at IMPACT 6
Thursday, December 10, 2015 ORANGE
5:30 pm S26 TITANS 5 at WOLVES-BARNES
6:30 pm S41 FENWICK FALCANS 6 at LM-KIPER
7:30 pm S26 WOLVES-ADLETA at MASON WARRIORS 5
8:30 pm S114 WHITE CHESTER SCORGASM at SHOOTERZZZ
Thursday, December 10, 2015 RED
8:00 pm S26 LM-WILLIAMS at LM-DOOLEY
Thursday, December 10, 2015 YELLOW
5:30 pm S6 WOLVES-SEALS at FALCON 3RD
6:30 pm S19 SA SKILLS ACA at LITTLE MIAMI-WITTENAUER
7:30 pm S41 MASON WARRIORS 6 at RAMS 6
8:30 pm S114 HASH SLINGING SPLASHERS at WOLVES-LG
Friday, December 11, 2015 DK BLUE
5:00 pm S78 SMOKE at GOALS R US
5:45 pm S75 SHARKS at CU FULHAM
6:30 pm S92 KFC at WCSA G00 ELITE
7:15 pm S94 AC MILAN at VALENCIA
8:00 pm S89 TUMFC THORNS at WCSA WHITE LIGHTNING
8:45 pm S100 THE BLITZ at WCSA RED 2
9:30 pm S100 WCSA BLACK JOSH at WCSA SILVER G14
Friday, December 11, 2015 GREEN
5:00 pm S92 CLUB OHIO GREEN 17 at CLUB OHIO BLACK 15
5:45 pm S92 LADY EAGLES FC at CLUB OHIO GREEN 15
6:30 pm S90 WCSA ELITE 2 GIRLS at VALENCIA 1
7:15 pm S90 WC RED at VALENCIA 2
8:00 pm S86 NORTHSTAR at HAWKS
Friday, December 11, 2015 LT BLUE
5:00 pm S92 FUSION at FURY
5:45 pm S92 CLUB OHIO BLACK 17 at CU BLAZE
6:30 pm S87 CU SYC/MASON at NEWCASTLE
7:15 pm S87 WCSA BLUE at STRIKE FORCE
8:00 pm S86 WCSA RED 1 B14 at WCSA RED 2 B14
8:45 pm S86 FARM BOYZ at LIVERPOOL
Friday, December 11, 2015 ORANGE
5:00 pm S78 MINORITIES FC at TIKI TAKA FC
5:45 pm S77 SEATTLE POUNDERS at CATZ
6:30 pm S77 CLUB OHIO BLACK HSB at MAGOOS
7:15 pm S94 WCSA DYNAMITE at CSA SNOW KICKERS
8:00 pm S89 LAKOTA FC RED LASERS at THUNDER YELLOW
8:45 pm S100 OHIO ELITE G14 at G02 RAPIDS
9:30 pm S100 FUTSAL DIVAS at WCSA BLACK LISA
Friday, December 11, 2015 RED
5:00 pm S78 MILK at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S77 DEEZ FUTS at TWO DADS FC
6:30 pm S77 CLUB OHIO GREEN HSB at HESKEY TIME
7:15 pm S89 TUMFC GREEN LIGHTING at WCSA SILVER
8:00 pm S89 HOTSHOTS at TUMFC REIGN
8:45 pm S85 BOMB SQUAD at QUALITY EXTERIOR
9:30 pm S85 CSA PREMIER B14 at BSC ELITE
Friday, December 11, 2015 YELLOW
5:00 pm S78 THICK BOYS FC at WCSA ELITE 1
5:45 pm S75 FAKE MADRID at WCSA ELITE 2
6:30 pm S75 CSA PREMIER at CINCI RAIDERS
7:15 pm S94 TUMFC GREEN at BAYERN
8:00 pm S90 WCSA ELITE 1 GIRLS at CU REAL SOCIEDAD
8:45 pm S85 DEL CID SATELLITES at MANCHESTER UNITED
9:30 pm S100 WCSA RED 1 at IMPACT 14
Saturday, December 12, 2015 DK BLUE
11:30 am S126 WOLVES-HOPTON SAT at CHINCHILLAS HS
12:30 pm S125 CINCY CHIEFS at TMT
1:30 pm S128 LEBRON RISING STARS at PREMATURE SHOOTERS
2:30 pm S125 CINCINNATI CHILI at WOLVES LUKE
Saturday, December 12, 2015 GREEN
11:30 am S126 CATERPILLARS at BUCKETS BASKETBALL
12:30 pm S125 WOLVES LUKE at CINCY SQUIRTERS
1:30 pm S127 Wii NOT FIT at ROUND RYAN'S
2:30 pm S128 D -LEAGUE REJECTS at MALTESE TIGERS
3:30 pm S125 HORNY RHINOS at TMT
Saturday, December 12, 2015 LT BLUE
11:30 am S126 BRICK SQUAD at SAUCE SQUAD
12:30 pm S125 CINCINNATI CHILI at FREEBALLERS
1:30 pm S127 BENCHWARMERS at WHITE MAGIC
2:30 pm S128 LIBERTY LIGHTING at QUEEN CITY FRIENDS
Saturday, December 12, 2015 ORANGE
11:30 am S127 WHITE MAGIC at ST COLUMBAN WIZARDS
12:30 pm S127 THE PHYSICAL at GOATS1
1:30 pm S126 BRICK SQUAD at CHINCHILLAS HS
2:30 pm S125 COOKIES AND KAREEM at FREEBALLERS
Saturday, December 12, 2015 RED
11:30 am S127 BENCHWARMERS at ROUND RYAN'S
12:30 pm S128 LIBERTY LIGHTING at MALTESE TIGERS
1:30 pm S126 CATERPILLARS at SAUCE SQUAD
2:30 pm S127 WHITE MAGIC at CINCY SNIPERS
Saturday, December 12, 2015 YELLOW
11:30 am S127 CINCY SNIPERS at Wii NOT FIT
12:30 pm S128 QUEEN CITY FRIENDS at PENS
1:30 pm S126 WOLVES-HOPTON SAT at CINCINNATI CELTICS
2:30 pm S125 CINCY CHIEFS at CINCY SQUIRTERS
Sunday, December 13, 2015 DK BLUE
7:30 pm S56 MILK MEN at PIPPEN AINT EZ
8:30 pm S56 UNCLE DREW BOYS at TEAM LEBOWSKI
Sunday, December 13, 2015 ORANGE
7:30 pm S56 BMI CREW at RE SPORTS
8:30 pm S56 CLERMONT COUNTY FINEST at SUPA HOT FIRE
Sunday, December 13, 2015 YELLOW
7:30 pm S56 ALCOBALLICS at DAB CITY
8:30 pm S56 BLAKESTERS at SHOCK THE NATION
Thursday, December 17, 2015 DK BLUE
5:30 pm S6 FALCON 3RD at LAKERS 3RD
6:30 pm S19 LITTLE MIAMI-WITTENAUER at IMPACT4
7:30 pm S136 WOLVES-BHop at FENWICK FALCONS 8
8:30 pm S136 CHINCHILLAS 8 at WOLVES-SHAW
Thursday, December 17, 2015 LT BLUE
5:30 pm S136 FENWICK FALCONS 8 at WOLVES-SPRIGGS
6:30 pm S114 Wii NOT FIT TH at SHOOTERZZZ
7:30 pm S136 WOLVES-SPRIGGS at LITTLE MIAMI - WITT
8:30 pm S41 RAMS 6 at LM-KIPER
Thursday, December 17, 2015 ORANGE
5:30 pm S26 LM-DOOLEY at LAKERS 5
6:30 pm S41 MASON WARRIORS 6 at IMPACT 6
7:30 pm S26 MASON WARRIORS 5 at LM-WILLIAMS
8:30 pm S114 WOLVES-LG at Wii NOT FIT TH
Thursday, December 17, 2015 RED
8:00 pm S26 WOLVES-BARNES at WOLVES-ADLETA
Thursday, December 17, 2015 YELLOW
5:30 pm S6 WOLVES-SEALS at LITTLE MIAMI
6:30 pm S19 WOLVES-LEVIN at WOLVES-LAUER
7:30 pm S41 WOLVES-KROGER at FENWICK FALCANS 6
8:30 pm S114 SHOOTERZZZ at HASH SLINGING SPLASHERS
Friday, December 18, 2015 DK BLUE
5:00 pm S78 WCSA ELITE 1 at MINORITIES FC
5:45 pm S75 CU FULHAM at FAKE MADRID
6:30 pm S92 CLUB OHIO GREEN 15 at CU BLAZE
7:15 pm S94 TUMFC GREEN at CSA SNOW KICKERS
8:00 pm S89 WCSA WHITE LIGHTNING at TUMFC GREEN LIGHTING
8:45 pm S100 IMPACT 14 at FUTSAL DIVAS
9:30 pm S100 WCSA RED 2 at WCSA RED 1
Friday, December 18, 2015 GREEN
5:00 pm S92 LADY EAGLES FC at FUSION
5:45 pm S92 CLUB OHIO BLACK 15 at CLUB OHIO GREEN 17
6:30 pm S90 CU REAL SOCIEDAD at WCSA ELITE 2 GIRLS
7:15 pm S90 WCSA ELITE 1 GIRLS at VALENCIA 2
8:00 pm S86 NORTHSTAR at WCSA RED 2 B14
8:45 pm S85 CSA PREMIER B14 at QUALITY EXTERIOR
9:30 pm S100 G02 RAPIDS at THE BLITZ
Friday, December 18, 2015 LT BLUE
5:00 pm S92 WCSA G00 ELITE at CLUB OHIO BLACK 17
5:45 pm S92 FURY at KFC
6:30 pm S87 WCSA BLUE at CU SYC/MASON
7:15 pm S87 STRIKE FORCE at NEWCASTLE
8:00 pm S86 HAWKS at FARM BOYZ
8:45 pm S86 WCSA RED 1 B14 at LIVERPOOL
Friday, December 18, 2015 ORANGE
5:00 pm S78 ATLETICO BOMBERS at SMOKE
5:45 pm S77 MAGOOS at CLUB OHIO GREEN HSB
6:30 pm S77 HESKEY TIME at DEEZ FUTS
7:15 pm S94 AC MILAN at BAYERN
8:00 pm S89 TUMFC REIGN at TUMFC THORNS
8:45 pm S100 WOLFPACK at THE BLITZ
9:30 pm S100 WCSA SILVER G14 at OHIO ELITE G14
Friday, December 18, 2015 RED
5:00 pm S78 GOALS R US at THICK BOYS FC
5:45 pm S77 TWO DADS FC at SEATTLE POUNDERS
6:30 pm S77 CATZ at CLUB OHIO BLACK HSB
7:15 pm S89 TUMFC FLASH at HOTSHOTS
8:00 pm S89 WCSA SILVER at LAKOTA FC RED LASERS
8:45 pm S85 BOMB SQUAD at MANCHESTER UNITED
9:30 pm S85 BSC ELITE at DEL CID SATELLITES
Friday, December 18, 2015 YELLOW
5:00 pm S78 TIKI TAKA FC at MILK
5:45 pm S75 SHARKS at CINCI RAIDERS
6:30 pm S75 CSA PREMIER at WCSA ELITE 2
7:15 pm S94 VALENCIA at WCSA DYNAMITE
8:00 pm S90 WC RED at VALENCIA 1
8:45 pm S89 THUNDER YELLOW at TUMFC THORNS
9:30 pm S100 WCSA BLACK LISA at WCSA BLACK JOSH
Sunday, December 20, 2015 DK BLUE
8:30 pm S56 MILK MEN at ALCOBALLICS
Sunday, December 20, 2015 LT BLUE
8:30 pm S56 CLERMONT COUNTY FINEST at SHOCK THE NATION
Sunday, December 20, 2015 ORANGE
8:30 pm S56 MONEY TALKS at TEAM LEBOWSKI
Sunday, December 20, 2015 RED
8:30 pm S56 UNCLE DREW BOYS at PIPPEN AINT EZ
Sunday, December 20, 2015 YELLOW
8:30 pm S56 BMI CREW at DAB CITY
Sunday, January 3, 2016 DK BLUE
7:30 pm S56 SUPA HOT FIRE at BMI CREW
8:30 pm S56 SHOCK THE NATION at ALCOBALLICS
Sunday, January 3, 2016 ORANGE
7:30 pm S56 PIPPEN AINT EZ at UNCLE DREW BOYS
8:30 pm S56 RE SPORTS at MILK MEN
Sunday, January 3, 2016 YELLOW
7:30 pm S56 MONEY TALKS at CLERMONT COUNTY FINEST
8:30 pm S56 TEAM LEBOWSKI at BLAKESTERS
Thursday, January 7, 2016 DK BLUE
5:30 pm S6 LITTLE MIAMI at FALCON 3RD
6:30 pm S19 WOLVES-LAUER at LITTLE MIAMI-WITTENAUER
7:30 pm S136 FENWICK FALCONS 8 at CHINCHILLAS 8
8:30 pm S136 WOLVES-BHop at LITTLE MIAMI - WITT
Thursday, January 7, 2016 ORANGE
5:30 pm S26 WOLVES-ADLETA at TITANS 5
6:30 pm S41 MASON WARRIORS 6 at WOLVES-KROGER
7:30 pm S26 LAKERS 5 at MASON WARRIORS 5
8:30 pm S114 HASH SLINGING SPLASHERS at WHITE CHESTER SCORGASM
Thursday, January 7, 2016 RED
8:00 pm S26 LM-WILLIAMS at WOLVES-BARNES
Thursday, January 7, 2016 YELLOW
5:30 pm S6 WOLVES-SEALS at LAKERS 3RD
6:30 pm S19 IMPACT4 at SA SKILLS ACA
7:30 pm S41 IMPACT 6 at FENWICK FALCANS 6
8:30 pm S114 Wii NOT FIT TH at SHOOTERZZZ
Friday, January 8, 2016 DK BLUE
5:00 pm S78 THICK BOYS FC at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S75 FAKE MADRID at CSA PREMIER
6:30 pm S92 KFC at LADY EAGLES FC
7:15 pm S94 BAYERN at VALENCIA
8:00 pm S89 THUNDER YELLOW at WCSA SILVER
8:45 pm S100 OHIO ELITE G14 at WCSA BLACK LISA
9:30 pm S100 FUTSAL DIVAS at WCSA RED 2
Friday, January 8, 2016 GREEN
5:00 pm S92 FUSION at CLUB OHIO GREEN 15
5:45 pm S92 CLUB OHIO GREEN 17 at WCSA G00 ELITE
6:30 pm S90 VALENCIA 1 at WCSA ELITE 1 GIRLS
7:15 pm S90 VALENCIA 2 at CU REAL SOCIEDAD
8:00 pm S86 FARM BOYZ at WCSA RED 1 B14
8:45 pm S85 QUALITY EXTERIOR at BSC ELITE
Friday, January 8, 2016 LT BLUE
5:00 pm S92 CLUB OHIO BLACK 17 at FURY
5:45 pm S92 CLUB OHIO BLACK 15 at CU BLAZE
6:30 pm S87 WCSA BLUE at NEWCASTLE
7:15 pm S87 CU SYC/MASON at STRIKE FORCE
8:00 pm S86 LIVERPOOL at NORTHSTAR
8:45 pm S86 WCSA RED 2 B14 at HAWKS
Friday, January 8, 2016 ORANGE
5:00 pm S78 WCSA ELITE 1 at TIKI TAKA FC
5:45 pm S77 CLUB OHIO GREEN HSB at CATZ
6:30 pm S77 HESKEY TIME at TWO DADS FC
7:15 pm S94 CSA SNOW KICKERS at AC MILAN
8:00 pm S89 TUMFC THORNS at TUMFC FLASH
8:45 pm S100 WCSA RED 1 at WOLFPACK
9:30 pm S100 WCSA BLACK JOSH at IMPACT 14
Friday, January 8, 2016 RED
5:00 pm S78 SMOKE at MILK
5:45 pm S77 CLUB OHIO BLACK HSB at SEATTLE POUNDERS
6:30 pm S77 DEEZ FUTS at MAGOOS
7:15 pm S89 TUMFC GREEN LIGHTING at TUMFC REIGN
8:00 pm S89 LAKOTA FC RED LASERS at WCSA WHITE LIGHTNING
8:45 pm S85 MANCHESTER UNITED at CSA PREMIER B14
9:30 pm S85 DEL CID SATELLITES at BOMB SQUAD
Friday, January 8, 2016 YELLOW
5:00 pm S78 MINORITIES FC at GOALS R US
5:45 pm S75 CINCI RAIDERS at CU FULHAM
6:30 pm S75 WCSA ELITE 2 at SHARKS
7:15 pm S94 WCSA DYNAMITE at TUMFC GREEN
8:00 pm S90 WCSA ELITE 2 GIRLS at WC RED
8:45 pm S89 WCSA SILVER at HOTSHOTS
9:30 pm S100 G02 RAPIDS at WCSA SILVER G14
Saturday, January 9, 2016 DK BLUE
11:30 am S126 BUCKETS BASKETBALL at BRICK SQUAD
12:30 pm S125 HORNY RHINOS at CINCY SQUIRTERS
1:30 pm S128 PREMATURE SHOOTERS at MALTESE TIGERS
2:30 pm S125 WOLVES LUKE at CINCY CHIEFS
3:30 pm S128 LEBRON RISING STARS at MALTESE TIGERS
Saturday, January 9, 2016 GREEN
11:30 am S126 SAUCE SQUAD at WOLVES-HOPTON SAT
12:30 pm S125 CINCY CHIEFS at TMT
1:30 pm S127 CINCY SNIPERS at GOATS1
2:30 pm S127 ST COLUMBAN WIZARDS at ROUND RYAN'S
Saturday, January 9, 2016 LT BLUE
12:30 pm S125 COOKIES AND KAREEM at WOLVES LUKE
1:30 pm S127 WHITE MAGIC at THE PHYSICAL
2:30 pm S125 CINCINNATI CHILI at TMT
Saturday, January 9, 2016 ORANGE
11:30 am S127 GOATS1 at ST COLUMBAN WIZARDS
1:30 pm S126 SAUCE SQUAD at BRICK SQUAD
2:30 pm S125 CINCY SQUIRTERS at COOKIES AND KAREEM
3:30 pm S128 D -LEAGUE REJECTS at PENS
Saturday, January 9, 2016 RED
11:30 am S127 THE PHYSICAL at BENCHWARMERS
12:30 pm S128 D -LEAGUE REJECTS at LIBERTY LIGHTING
2:30 pm S126 CHINCHILLAS HS at WOLVES-HOPTON SAT
Saturday, January 9, 2016 YELLOW
11:30 am S127 Wii NOT FIT at WHITE MAGIC
12:30 pm S128 LEBRON RISING STARS at QUEEN CITY FRIENDS
1:30 pm S126 BUCKETS BASKETBALL at CATERPILLARS
3:30 pm S128 QUEEN CITY FRIENDS at LIBERTY LIGHTING
Sunday, January 10, 2016 DK BLUE
7:30 pm S56 ALCOBALLICS at TEAM LEBOWSKI
8:30 pm S56 MILK MEN at SUPA HOT FIRE
Sunday, January 10, 2016 ORANGE
7:30 pm S56 BLAKESTERS at PIPPEN AINT EZ
8:30 pm S56 BMI CREW at MONEY TALKS
Sunday, January 10, 2016 YELLOW
7:30 pm S56 DAB CITY at SHOCK THE NATION
8:30 pm S56 UNCLE DREW BOYS at RE SPORTS
Thursday, January 14, 2016 DK BLUE
5:30 pm S6 FALCON 3RD at WOLVES-SEALS
6:30 pm S19 SA SKILLS ACA at WOLVES-LAUER
7:30 pm S136 WOLVES-BHop at CHINCHILLAS 8
8:30 pm S136 LITTLE MIAMI - WITT at FENWICK FALCONS 8
Thursday, January 14, 2016 ORANGE
5:30 pm S26 TITANS 5 at LM-WILLIAMS
6:30 pm S41 RAMS 6 at WOLVES-KROGER
7:30 pm S26 MASON WARRIORS 5 at LM-DOOLEY
8:30 pm S114 SHOOTERZZZ at WOLVES-LG
Thursday, January 14, 2016 RED
8:00 pm S26 WOLVES-BARNES at LAKERS 5
Thursday, January 14, 2016 YELLOW
5:30 pm S6 LAKERS 3RD at LITTLE MIAMI
6:30 pm S19 LITTLE MIAMI-WITTENAUER at WOLVES-LEVIN
7:30 pm S41 LM-KIPER at MASON WARRIORS 6
8:30 pm S114 WHITE CHESTER SCORGASM at Wii NOT FIT TH
Friday, January 15, 2016 DK BLUE
5:00 pm S78 TIKI TAKA FC at SMOKE
5:45 pm S75 CINCI RAIDERS at WCSA ELITE 2
6:30 pm S92 FUSION at KFC
7:15 pm S94 AC MILAN at WCSA DYNAMITE
8:00 pm S89 TUMFC REIGN at LAKOTA FC RED LASERS
8:45 pm S100 WCSA BLACK LISA at G02 RAPIDS
9:30 pm S100 WCSA SILVER G14 at WOLFPACK
Friday, January 15, 2016 GREEN
5:00 pm S92 WCSA G00 ELITE at CLUB OHIO BLACK 15
5:45 pm S92 CLUB OHIO GREEN 15 at CU BLAZE
6:30 pm S90 CU REAL SOCIEDAD at WC RED
7:15 pm S90 WCSA ELITE 1 GIRLS at WCSA ELITE 2 GIRLS
8:00 pm S86 HAWKS at WCSA RED 1 B14
8:45 pm S85 BSC ELITE at BOMB SQUAD
Friday, January 15, 2016 LT BLUE
5:00 pm S92 FURY at CLUB OHIO GREEN 17
5:45 pm S92 LADY EAGLES FC at CLUB OHIO BLACK 17
6:30 pm S87 NEWCASTLE at CU SYC/MASON
7:15 pm S87 STRIKE FORCE at WCSA BLUE
8:00 pm S86 NORTHSTAR at FARM BOYZ
8:45 pm S86 WCSA RED 2 B14 at LIVERPOOL
Friday, January 15, 2016 ORANGE
5:00 pm S78 THICK BOYS FC at MILK
5:45 pm S77 HESKEY TIME at MAGOOS
6:30 pm S77 TWO DADS FC at CLUB OHIO BLACK HSB
7:15 pm S94 VALENCIA at TUMFC GREEN
8:00 pm S89 WCSA WHITE LIGHTNING at THUNDER YELLOW
8:45 pm S100 WCSA RED 2 at WCSA BLACK JOSH
9:30 pm S100 THE BLITZ at WCSA RED 1
Friday, January 15, 2016 RED
5:00 pm S78 WCSA ELITE 1 at GOALS R US
5:45 pm S77 DEEZ FUTS at CATZ
6:30 pm S77 CLUB OHIO GREEN HSB at SEATTLE POUNDERS
7:15 pm S89 HOTSHOTS at TUMFC THORNS
8:00 pm S89 TUMFC FLASH at TUMFC GREEN LIGHTING
8:45 pm S85 CSA PREMIER B14 at DEL CID SATELLITES
9:30 pm S85 QUALITY EXTERIOR at MANCHESTER UNITED
Friday, January 15, 2016 YELLOW
5:00 pm S78 MINORITIES FC at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S75 CU FULHAM at CSA PREMIER
6:30 pm S75 SHARKS at FAKE MADRID
7:15 pm S94 BAYERN at CSA SNOW KICKERS
8:00 pm S90 VALENCIA 2 at VALENCIA 1
8:45 pm S100 WOLFPACK at FUTSAL DIVAS
9:30 pm S100 IMPACT 14 at OHIO ELITE G14
Thursday, January 21, 2016 DK BLUE
5:30 pm S6 LITTLE MIAMI at WOLVES-SEALS
6:30 pm S19 SA SKILLS ACA at WOLVES-LEVIN
7:30 pm S136 WOLVES-SPRIGGS at WOLVES-BHop
8:30 pm S136 WOLVES-SHAW at FENWICK FALCONS 8
Thursday, January 21, 2016 ORANGE
5:30 pm S26 LAKERS 5 at TITANS 5
6:30 pm S41 IMPACT 6 at LM-KIPER
7:30 pm S26 LM-WILLIAMS at WOLVES-ADLETA
8:30 pm S114 WHITE CHESTER SCORGASM at WOLVES-LG
Thursday, January 21, 2016 RED
8:00 pm S26 LM-DOOLEY at WOLVES-BARNES
Thursday, January 21, 2016 YELLOW
5:30 pm S6 LAKERS 3RD at FALCON 3RD
6:30 pm S19 IMPACT4 at WOLVES-LAUER
7:30 pm S41 WOLVES-KROGER at MASON WARRIORS 6
8:30 pm S114 HASH SLINGING SPLASHERS at Wii NOT FIT TH
Friday, January 22, 2016 DK BLUE
5:00 pm S78 ATLETICO BOMBERS at WCSA ELITE 1
5:45 pm S75 CSA PREMIER at SHARKS
6:30 pm S92 KFC at CLUB OHIO BLACK 15
7:15 pm S94 WCSA DYNAMITE at BAYERN
8:00 pm S89 LAKOTA FC RED LASERS at TUMFC FLASH
8:45 pm S100 WCSA BLACK JOSH at WOLFPACK
9:30 pm S100 WCSA SILVER G14 at WCSA BLACK LISA
Friday, January 22, 2016 GREEN
5:00 pm S92 CU BLAZE at FUSION
5:45 pm S92 LADY EAGLES FC at WCSA G00 ELITE
6:30 pm S90 WC RED at WCSA ELITE 1 GIRLS
7:15 pm S90 WCSA ELITE 2 GIRLS at VALENCIA 2
8:00 pm S86 FARM BOYZ at WCSA RED 2 B14
8:45 pm S85 MANCHESTER UNITED at BSC ELITE
Friday, January 22, 2016 LT BLUE
5:00 pm S92 CLUB OHIO BLACK 17 at CLUB OHIO GREEN 15
5:45 pm S92 FURY at CLUB OHIO GREEN 17
6:30 pm S87 NEWCASTLE at STRIKE FORCE
7:15 pm S87 CU SYC/MASON at WCSA BLUE
8:00 pm S86 LIVERPOOL at HAWKS
8:45 pm S86 WCSA RED 1 B14 at NORTHSTAR
Friday, January 22, 2016 ORANGE
5:00 pm S78 GOALS R US at TIKI TAKA FC
5:45 pm S77 CATZ at HESKEY TIME
6:30 pm S77 SEATTLE POUNDERS at DEEZ FUTS
7:15 pm S94 CSA SNOW KICKERS at VALENCIA
8:00 pm S89 THUNDER YELLOW at TUMFC REIGN
8:45 pm S100 G02 RAPIDS at IMPACT 14
9:30 pm S100 OHIO ELITE G14 at WCSA RED 2
Friday, January 22, 2016 RED
5:00 pm S78 MILK at MINORITIES FC
5:45 pm S77 CLUB OHIO BLACK HSB at CLUB OHIO GREEN HSB
6:30 pm S77 MAGOOS at TWO DADS FC
7:15 pm S89 TUMFC GREEN LIGHTING at HOTSHOTS
8:00 pm S89 WCSA SILVER at WCSA WHITE LIGHTNING
8:45 pm S85 DEL CID SATELLITES at QUALITY EXTERIOR
9:30 pm S85 BOMB SQUAD at CSA PREMIER B14
Friday, January 22, 2016 YELLOW
5:00 pm S78 SMOKE at THICK BOYS FC
5:45 pm S75 WCSA ELITE 2 at CU FULHAM
6:30 pm S75 FAKE MADRID at CINCI RAIDERS
7:15 pm S94 TUMFC GREEN at AC MILAN
8:00 pm S90 VALENCIA 1 at CU REAL SOCIEDAD
8:45 pm S100 OHIO ELITE G14 at WCSA RED 1
9:30 pm S100 FUTSAL DIVAS at THE BLITZ
Sunday, January 24, 2016 DK BLUE
7:30 pm S56 SUPA HOT FIRE at UNCLE DREW BOYS
8:30 pm S56 CLERMONT COUNTY FINEST at BMI CREW
Sunday, January 24, 2016 ORANGE
7:30 pm S56 RE SPORTS at BLAKESTERS
8:30 pm S56 PIPPEN AINT EZ at ALCOBALLICS
Sunday, January 24, 2016 YELLOW
7:30 pm S56 TEAM LEBOWSKI at DAB CITY
8:30 pm S56 MONEY TALKS at MILK MEN
Thursday, January 28, 2016 DK BLUE
5:30 pm S19 WOLVES-LAUER at LITTLE MIAMI-WITTENAUER
6:30 pm S19 WOLVES-LEVIN at IMPACT4
7:30 pm S136 LITTLE MIAMI - WITT at CHINCHILLAS 8
8:30 pm S136 WOLVES-SHAW at WOLVES-SPRIGGS
Thursday, January 28, 2016 ORANGE
5:30 pm S26 TITANS 5 at LM-DOOLEY
6:30 pm S41 FENWICK FALCANS 6 at RAMS 6
7:30 pm S26 WOLVES-ADLETA at LAKERS 5
8:30 pm S114 WOLVES-LG at HASH SLINGING SPLASHERS
Thursday, January 28, 2016 RED
8:00 pm S26 WOLVES-BARNES at MASON WARRIORS 5
Thursday, January 28, 2016 YELLOW
5:30 pm S6 FALCON 3RD at LITTLE MIAMI
6:30 pm S19 LITTLE MIAMI-WITTENAUER at SA SKILLS ACA
7:30 pm S41 IMPACT 6 at WOLVES-KROGER
8:30 pm S114 SHOOTERZZZ at WHITE CHESTER SCORGASM
Friday, January 29, 2016 DK BLUE
5:00 pm S78 GOALS R US at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S75 CINCI RAIDERS at CSA PREMIER
6:30 pm S92 KFC at CLUB OHIO GREEN 17
7:15 pm S94 CSA SNOW KICKERS at WCSA DYNAMITE
8:00 pm S89 LAKOTA FC RED LASERS at HOTSHOTS
8:45 pm S100 THE BLITZ at WCSA BLACK JOSH
9:30 pm S100 WCSA RED 2 at G02 RAPIDS
Friday, January 29, 2016 GREEN
5:00 pm S92 CLUB OHIO GREEN 15 at CLUB OHIO BLACK 17
5:45 pm S92 FURY at WCSA G00 ELITE
6:30 pm S90 VALENCIA 2 at WC RED
7:15 pm S90 VALENCIA 1 at WCSA ELITE 2 GIRLS
8:00 pm S86 HAWKS at NORTHSTAR
8:45 pm S85 QUALITY EXTERIOR at BOMB SQUAD
Friday, January 29, 2016 LT BLUE
5:00 pm S92 LADY EAGLES FC at CU BLAZE
5:45 pm S92 FUSION at CLUB OHIO BLACK 15
6:30 pm S87 STRIKE FORCE at CU SYC/MASON
7:15 pm S87 NEWCASTLE at WCSA BLUE
8:00 pm S86 WCSA RED 2 B14 at WCSA RED 1 B14
8:45 pm S86 LIVERPOOL at FARM BOYZ
Friday, January 29, 2016 ORANGE
5:00 pm S78 WCSA ELITE 1 at MILK
5:45 pm S77 TWO DADS FC at CLUB OHIO GREEN HSB
6:30 pm S77 MAGOOS at CATZ
7:15 pm S94 BAYERN at TUMFC GREEN
8:00 pm S89 WCSA SILVER at TUMFC REIGN
8:45 pm S100 WCSA RED 1 at FUTSAL DIVAS
9:30 pm S100 WOLFPACK at OHIO ELITE G14
Friday, January 29, 2016 RED
5:00 pm S78 TIKI TAKA FC at THICK BOYS FC
5:45 pm S77 HESKEY TIME at SEATTLE POUNDERS
6:30 pm S77 DEEZ FUTS at CLUB OHIO BLACK HSB
7:15 pm S89 TUMFC GREEN LIGHTING at TUMFC THORNS
8:00 pm S89 THUNDER YELLOW at TUMFC FLASH
8:45 pm S85 BSC ELITE at CSA PREMIER B14
9:30 pm S85 MANCHESTER UNITED at DEL CID SATELLITES
Friday, January 29, 2016 YELLOW
5:00 pm S78 MINORITIES FC at SMOKE
5:45 pm S75 WCSA ELITE 2 at FAKE MADRID
6:30 pm S75 CU FULHAM at SHARKS
7:15 pm S94 VALENCIA at AC MILAN
8:00 pm S90 CU REAL SOCIEDAD at WCSA ELITE 1 GIRLS
8:45 pm S100 WCSA BLACK LISA at WCSA RED 2
9:30 pm S100 IMPACT 14 at WCSA SILVER G14
Saturday, January 30, 2016 DK BLUE
11:30 am S126 BRICK SQUAD at CATERPILLARS
12:30 pm S125 HORNY RHINOS at CINCY CHIEFS
1:30 pm S128 MALTESE TIGERS at LIBERTY LIGHTING
2:30 pm S125 CINCINNATI CHILI at COOKIES AND KAREEM
3:30 pm S128 MALTESE TIGERS at D -LEAGUE REJECTS
Saturday, January 30, 2016 GREEN
11:30 am S126 CINCINNATI CELTICS at SAUCE SQUAD
12:30 pm S125 FREEBALLERS at CINCINNATI CHILI
1:30 pm S127 CINCY SNIPERS at ROUND RYAN'S
2:30 pm S127 THE PHYSICAL at ST COLUMBAN WIZARDS
Saturday, January 30, 2016 LT BLUE
11:30 am S126 WOLVES-HOPTON SAT at BUCKETS BASKETBALL
12:30 pm S125 CINCY SQUIRTERS at TMT
1:30 pm S127 GOATS1 at BENCHWARMERS
Saturday, January 30, 2016 ORANGE
11:30 am S127 ROUND RYAN'S at BENCHWARMERS
12:30 pm S127 ST COLUMBAN WIZARDS at WHITE MAGIC
1:30 pm S126 CINCINNATI CELTICS at BUCKETS BASKETBALL
2:30 pm S125 WOLVES LUKE at HORNY RHINOS
3:30 pm S128 LIBERTY LIGHTING at LEBRON RISING STARS
Saturday, January 30, 2016 RED
11:30 am S127 GOATS1 at THE PHYSICAL
12:30 pm S128 PENS at QUEEN CITY FRIENDS
Saturday, January 30, 2016 YELLOW
11:30 am S127 Wii NOT FIT at CINCY SNIPERS
12:30 pm S128 PREMATURE SHOOTERS at LEBRON RISING STARS
1:30 pm S126 CHINCHILLAS HS at CATERPILLARS
2:30 pm S125 TMT at FREEBALLERS
3:30 pm S128 PENS at PREMATURE SHOOTERS
Sunday, January 31, 2016 DK BLUE
7:30 pm S56 SHOCK THE NATION at TEAM LEBOWSKI
8:30 pm S56 ALCOBALLICS at RE SPORTS
Sunday, January 31, 2016 ORANGE
7:30 pm S56 BLAKESTERS at SUPA HOT FIRE
8:30 pm S56 UNCLE DREW BOYS at MONEY TALKS
Sunday, January 31, 2016 YELLOW
7:30 pm S56 MILK MEN at CLERMONT COUNTY FINEST
8:30 pm S56 DAB CITY at PIPPEN AINT EZ
Thursday, February 4, 2016 DK BLUE
5:30 pm S6 LITTLE MIAMI at LAKERS 3RD
6:30 pm S19 IMPACT4 at LITTLE MIAMI-WITTENAUER
7:30 pm S136 WOLVES-SPRIGGS at WOLVES-SHAW
8:30 pm S136 CHINCHILLAS 8 at WOLVES-BHop
Thursday, February 4, 2016 ORANGE
5:30 pm S26 TITANS 5 at WOLVES-ADLETA
6:30 pm S41 RAMS 6 at FENWICK FALCANS 6
7:30 pm S26 LAKERS 5 at WOLVES-BARNES
8:30 pm S114 HASH SLINGING SPLASHERS at SHOOTERZZZ
Thursday, February 4, 2016 RED
8:00 pm S136 FENWICK FALCONS 8 at LITTLE MIAMI - WITT
Thursday, February 4, 2016 YELLOW
5:30 pm S6 WOLVES-SEALS at FALCON 3RD
6:30 pm S19 WOLVES-LAUER at WOLVES-LEVIN
7:30 pm S41 LM-KIPER at IMPACT 6
8:30 pm S114 Wii NOT FIT TH at WOLVES-LG
Friday, February 5, 2016 DK BLUE
5:00 pm S78 MILK at GOALS R US
5:45 pm S75 FAKE MADRID at CU FULHAM
6:30 pm S92 CLUB OHIO BLACK 17 at KFC
7:15 pm S94 CSA SNOW KICKERS at TUMFC GREEN
8:00 pm S89 TUMFC REIGN at WCSA WHITE LIGHTNING
8:45 pm S100 OHIO ELITE G14 at THE BLITZ
9:30 pm S100 G02 RAPIDS at WOLFPACK
Friday, February 5, 2016 GREEN
5:00 pm S92 CLUB OHIO BLACK 15 at LADY EAGLES FC
5:45 pm S92 WCSA G00 ELITE at CLUB OHIO GREEN 15
6:30 pm S90 WCSA ELITE 2 GIRLS at CU REAL SOCIEDAD
7:15 pm S90 VALENCIA 1 at WC RED
8:00 pm S86 LIVERPOOL at WCSA RED 1 B14
8:45 pm S85 DEL CID SATELLITES at BSC ELITE
9:30 pm S100 WCSA BLACK JOSH at FUTSAL DIVAS
Friday, February 5, 2016 LT BLUE
5:00 pm S92 CU BLAZE at FURY
5:45 pm S92 CLUB OHIO GREEN 17 at FUSION
6:30 pm S87 WCSA BLUE at STRIKE FORCE
7:15 pm S87 CU SYC/MASON at NEWCASTLE
8:00 pm S86 FARM BOYZ at HAWKS
8:45 pm S86 WCSA RED 2 B14 at NORTHSTAR
Friday, February 5, 2016 ORANGE
5:00 pm S78 ATLETICO BOMBERS at TIKI TAKA FC
5:45 pm S77 CLUB OHIO GREEN HSB at DEEZ FUTS
6:30 pm S77 CATZ at TWO DADS FC
7:15 pm S94 BAYERN at AC MILAN
8:00 pm S89 LAKOTA FC RED LASERS at THUNDER YELLOW
8:45 pm S100 WCSA BLACK JOSH at WCSA RED 1
9:30 pm S100 WCSA SILVER G14 at WCSA RED 2
Friday, February 5, 2016 RED
5:00 pm S78 THICK BOYS FC at MINORITIES FC
5:45 pm S77 SEATTLE POUNDERS at MAGOOS
6:30 pm S77 CLUB OHIO BLACK HSB at HESKEY TIME
7:15 pm S89 TUMFC THORNS at HOTSHOTS
8:00 pm S89 TUMFC FLASH at WCSA SILVER
8:45 pm S85 MANCHESTER UNITED at BOMB SQUAD
9:30 pm S85 QUALITY EXTERIOR at CSA PREMIER B14
Friday, February 5, 2016 YELLOW
5:00 pm S78 SMOKE at WCSA ELITE 1
5:45 pm S75 CINCI RAIDERS at SHARKS
6:30 pm S75 WCSA ELITE 2 at CSA PREMIER
7:15 pm S94 WCSA DYNAMITE at VALENCIA
8:00 pm S90 VALENCIA 2 at WCSA ELITE 1 GIRLS
8:45 pm S89 TUMFC GREEN LIGHTING at WCSA WHITE LIGHTNING
9:30 pm S100 WCSA BLACK LISA at IMPACT 14
Saturday, February 6, 2016 DK BLUE
11:30 am S126 BUCKETS BASKETBALL at CINCINNATI CELTICS
1:30 pm S128 LEBRON RISING STARS at PENS
2:30 pm S125 WOLVES LUKE at FREEBALLERS
3:30 pm S128 LIBERTY LIGHTING at PENS
4:30 pm S125 CINCY CHIEFS at FREEBALLERS
Saturday, February 6, 2016 GREEN
11:30 am S126 CATERPILLARS at WOLVES-HOPTON SAT
12:30 pm S125 COOKIES AND KAREEM at HORNY RHINOS
1:30 pm S127 ST COLUMBAN WIZARDS at Wii NOT FIT
2:30 pm S127 BENCHWARMERS at CINCY SNIPERS
Saturday, February 6, 2016 LT BLUE
11:30 am S126 SAUCE SQUAD at CHINCHILLAS HS
12:30 pm S125 CINCINNATI CHILI at CINCY SQUIRTERS
1:30 pm S127 ROUND RYAN'S at GOATS1
2:30 pm S125 CINCY SQUIRTERS at TMT
Saturday, February 6, 2016 ORANGE
11:30 am S127 THE PHYSICAL at ROUND RYAN'S
12:30 pm S127 CINCY SNIPERS at WHITE MAGIC
1:30 pm S126 CATERPILLARS at BRICK SQUAD
2:30 pm S125 CINCINNATI CHILI at HORNY RHINOS
4:30 pm S128 QUEEN CITY FRIENDS at PREMATURE SHOOTERS
Saturday, February 6, 2016 RED
11:30 am S127 Wii NOT FIT at GOATS1
12:30 pm S128 D -LEAGUE REJECTS at PREMATURE SHOOTERS
1:30 pm S126 BUCKETS BASKETBALL at WOLVES-HOPTON SAT
Saturday, February 6, 2016 YELLOW
11:30 am S127 BENCHWARMERS at ST COLUMBAN WIZARDS
12:30 pm S128 QUEEN CITY FRIENDS at MALTESE TIGERS
1:30 pm S126 SAUCE SQUAD at CINCINNATI CELTICS
2:30 pm S125 CINCY CHIEFS at COOKIES AND KAREEM
3:30 pm S128 LEBRON RISING STARS at D -LEAGUE REJECTS
Thursday, February 11, 2016 DK BLUE
5:30 pm S6 FALCON 3RD at LAKERS 3RD
6:30 pm S19 LITTLE MIAMI-WITTENAUER at WOLVES-LAUER
7:30 pm S136 WOLVES-SHAW at LITTLE MIAMI - WITT
8:30 pm S136 WOLVES-SPRIGGS at CHINCHILLAS 8
Thursday, February 11, 2016 ORANGE
5:30 pm S26 WOLVES-BARNES at TITANS 5
6:30 pm S41 RAMS 6 at MASON WARRIORS 6
7:30 pm S26 LM-DOOLEY at LM-WILLIAMS
8:30 pm S114 SHOOTERZZZ at Wii NOT FIT TH
Thursday, February 11, 2016 RED
8:00 pm S26 MASON WARRIORS 5 at WOLVES-ADLETA
Thursday, February 11, 2016 YELLOW
5:30 pm S6 WOLVES-SEALS at LITTLE MIAMI
6:30 pm S19 SA SKILLS ACA at IMPACT4
7:30 pm S41 LM-KIPER at FENWICK FALCANS 6
8:30 pm S114 WHITE CHESTER SCORGASM at HASH SLINGING SPLASHERS
Thursday, February 18, 2016 DK BLUE
5:30 pm S41 RAMS 6 at IMPACT 6
6:30 pm S19 WOLVES-LAUER at SA SKILLS ACA
7:30 pm S136 WOLVES-BHop at WOLVES-SHAW
8:30 pm S136 CHINCHILLAS 8 at LITTLE MIAMI - WITT
Thursday, February 18, 2016 ORANGE
5:30 pm S26 WOLVES-ADLETA at WOLVES-BARNES
6:30 pm S41 MASON WARRIORS 6 at FENWICK FALCANS 6
7:30 pm S26 LAKERS 5 at LM-DOOLEY
8:30 pm S114 Wii NOT FIT TH at WHITE CHESTER SCORGASM
Thursday, February 18, 2016 RED
8:00 pm S26 LM-WILLIAMS at MASON WARRIORS 5
Thursday, February 18, 2016 YELLOW
5:30 pm S6 WOLVES-SEALS at LAKERS 3RD
6:30 pm S19 WOLVES-LEVIN at LITTLE MIAMI-WITTENAUER
7:30 pm S41 WOLVES-KROGER at LM-KIPER
8:30 pm S114 WOLVES-LG at SHOOTERZZZ
Sunday, February 21, 2016 DK BLUE
8:30 pm S56 SHOCK THE NATION at RE SPORTS
9:30 pm S56 SUPA HOT FIRE at ALCOBALLICS
Sunday, February 21, 2016 ORANGE
8:30 pm S56 ALCOBALLICS at MONEY TALKS
9:30 pm S56 CLERMONT COUNTY FINEST at UNCLE DREW BOYS
Sunday, February 21, 2016 YELLOW
8:30 pm S56 DAB CITY at SUPA HOT FIRE
9:30 pm S56 MONEY TALKS at BLAKESTERS
Thursday, February 25, 2016 DK BLUE
5:30 pm S6 LAKERS 3RD at WOLVES-SEALS
6:30 pm S19 WOLVES-LAUER at IMPACT4
7:30 pm S136 CHINCHILLAS 8 at FENWICK FALCONS 8
8:30 pm S136 WOLVES-BHop at WOLVES-SPRIGGS
Thursday, February 25, 2016 ORANGE
5:30 pm S26 MASON WARRIORS 5 at LAKERS 5
6:30 pm S41 IMPACT 6 at MASON WARRIORS 6
7:30 pm S26 WOLVES-BARNES at LM-WILLIAMS
8:30 pm S114 Wii NOT FIT TH at HASH SLINGING SPLASHERS
Thursday, February 25, 2016 RED
8:00 pm S136 LITTLE MIAMI - WITT at WOLVES-SHAW
Thursday, February 25, 2016 YELLOW
5:30 pm S41 FENWICK FALCANS 6 at WOLVES-KROGER
6:30 pm S19 WOLVES-LEVIN at SA SKILLS ACA
7:30 pm S41 LM-KIPER at RAMS 6
8:30 pm S114 WOLVES-LG at WHITE CHESTER SCORGASM
Saturday, February 27, 2016 DK BLUE
11:30 am S126 WOLVES-HOPTON SAT at BRICK SQUAD
12:30 pm S125 HORNY RHINOS at WOLVES LUKE
1:30 pm S128 PENS at D -LEAGUE REJECTS
2:30 pm S125 WOLVES LUKE at CINCINNATI CHILI
3:30 pm S128 LIBERTY LIGHTING at PREMATURE SHOOTERS
Saturday, February 27, 2016 GREEN
11:30 am S126 CHINCHILLAS HS at BUCKETS BASKETBALL
12:30 pm S125 TMT at COOKIES AND KAREEM
1:30 pm S127 BENCHWARMERS at Wii NOT FIT
2:30 pm S127 THE PHYSICAL at CINCY SNIPERS
3:30 pm S126 CHINCHILLAS HS at CINCINNATI CELTICS
Saturday, February 27, 2016 LT BLUE
11:30 am S126 CINCINNATI CELTICS at CATERPILLARS
12:30 pm S125 CINCY SQUIRTERS at CINCY CHIEFS
1:30 pm S127 WHITE MAGIC at GOATS1
2:29 pm S125 FREEBALLERS at TMT
3:45 pm S125 FREEBALLERS at HORNY RHINOS
Saturday, February 27, 2016 ORANGE
11:30 am S127 BENCHWARMERS at GOATS1
12:30 pm S127 CINCY SNIPERS at ST COLUMBAN WIZARDS
1:30 pm S126 BRICK SQUAD at BUCKETS BASKETBALL
3:30 pm S128 QUEEN CITY FRIENDS at D -LEAGUE REJECTS
Saturday, February 27, 2016 RED
11:30 am S127 THE PHYSICAL at Wii NOT FIT
12:30 pm S128 MALTESE TIGERS at LEBRON RISING STARS
1:30 pm S126 WOLVES-HOPTON SAT at SAUCE SQUAD
Saturday, February 27, 2016 YELLOW
11:30 am S127 WHITE MAGIC at ROUND RYAN'S
12:30 pm S128 PREMATURE SHOOTERS at LIBERTY LIGHTING
1:30 pm S126 CINCINNATI CELTICS at CHINCHILLAS HS
2:30 pm S125 COOKIES AND KAREEM at CINCY SQUIRTERS
3:30 pm S128 MALTESE TIGERS at PENS
Sunday, February 28, 2016 DK BLUE
7:30 pm S56 MONEY TALKS at DAB CITY
8:30 pm S56 SUPA HOT FIRE at SHOCK THE NATION
9:30 pm S56 RE SPORTS at DAB CITY
Sunday, February 28, 2016 ORANGE
7:30 pm S56 RE SPORTS at TEAM LEBOWSKI
8:30 pm S56 BMI CREW at BLAKESTERS
9:30 pm S56 PIPPEN AINT EZ at SHOCK THE NATION
Sunday, February 28, 2016 YELLOW
7:30 pm S56 MILK MEN at UNCLE DREW BOYS
8:30 pm S56 CLERMONT COUNTY FINEST at ALCOBALLICS
9:30 pm S56 BMI CREW at MILK MEN
Thursday, March 3, 2016 DK BLUE
5:30 pm S6 LITTLE MIAMI at FALCON 3RD
6:30 pm S19 SA SKILLS ACA at LITTLE MIAMI-WITTENAUER
7:30 pm S136 LITTLE MIAMI - WITT at WOLVES-SPRIGGS
8:30 pm S136 FENWICK FALCONS 8 at WOLVES-BHop
Thursday, March 3, 2016 ORANGE
5:30 pm S26 TITANS 5 at MASON WARRIORS 5
6:30 pm S41 FENWICK FALCANS 6 at IMPACT 6
7:30 pm S26 LM-DOOLEY at TITANS 5
8:30 pm S114 WHITE CHESTER SCORGASM at SHOOTERZZZ
Thursday, March 3, 2016 RED
5:30 pm S26 WOLVES-ADLETA at LM-DOOLEY
6:30 pm S136 FENWICK FALCONS 8 at WOLVES-SHAW
7:30 pm S26 LM-WILLIAMS at LAKERS 5
8:30 pm S136 WOLVES-SHAW at CHINCHILLAS 8
Thursday, March 3, 2016 YELLOW
5:30 pm S41 WOLVES-KROGER at RAMS 6
6:30 pm S19 IMPACT4 at WOLVES-LEVIN
7:30 pm S41 MASON WARRIORS 6 at LM-KIPER
8:30 pm S114 HASH SLINGING SPLASHERS at WOLVES-LG
Sunday, March 6, 2016 DK BLUE
7:30 pm S56 SHOCK THE NATION at MONEY TALKS
8:30 pm S56 ALCOBALLICS at BMI CREW
9:30 pm S56 BLAKESTERS at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, March 6, 2016 ORANGE
7:30 pm S56 TEAM LEBOWSKI at SUPA HOT FIRE
8:30 pm S56 BLAKESTERS at MILK MEN
9:30 pm S56 TEAM LEBOWSKI at PIPPEN AINT EZ
Sunday, March 6, 2016 YELLOW
7:30 pm S56 PIPPEN AINT EZ at RE SPORTS
8:30 pm S56 DAB CITY at CLERMONT COUNTY FINEST
9:30 pm S56 UNCLE DREW BOYS at BMI CREW
Sunday, March 20, 2016 DK BLUE
5:30 pm S31 ST SUE- LOCKE at WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON
6:30 pm S31 MONROE 6 GOLD at CVA JORDAN/MAYA
7:30 pm S30 MONROE 5 GOLD at MONROE 6 GRAY
8:30 pm S49 CVA KRISTI at COUGARS
Sunday, March 20, 2016 GREEN
5:30 pm S30 BEARS at # VOLLEY- SCHULZE
6:30 pm S30 CVA JENNY at LADY CHEETAHS
7:30 pm S30 MONROE 5 BLUE at SHAMROCKS
8:30 pm S31 VOLLEY GIRLZ- PITZER at CVA 11 WHITE JASON
Sunday, March 20, 2016 ORANGE
5:30 pm S14 MONROE 4 GOLD at SMOY HAWKS
6:30 pm S14 WEST VOLLEY GIRLS at SILVER ANGELS
7:30 pm S14 SMOY HAWKS at CVA WILDHAWKE
Sunday, March 20, 2016 RED
5:30 pm S14 EAGLES VOLLEY GIRLZ at MONROE 4 BLUE
6:30 pm S14 MONROE 4 GRAY at UNIKITTIES
7:30 pm S14 PINK CRUSH- TITANS at EAGLES SPARKLE SPIKERZ
Sunday, March 20, 2016 YELLOW
5:30 pm S31 CVA 11 WHITE JASON at KINDRED SPIRIT
6:30 pm S31 MONROE 6 BLUE at VOLLEY GIRLZ- PITZER
7:30 pm S30 TEAM TITANS- PITZER at VOLUNTEERS
8:30 pm S30 ST SUE TITANS 4 at POWER PUFF GIRLS
Thursday, March 31, 2016 DK BLUE
5:30 pm S20 WOLVES LUKE at TEAM ONE PHENOMS
6:30 pm S20 WOLVES - BARNES at CINCY SHOCK 45
7:30 pm S122 REPUBLICANS at D -LEAGUE REJECTS
Thursday, March 31, 2016 ORANGE
5:30 pm S122 WOLVES- HUGHES at MCSHAME
6:30 pm S122 BLUE ASH BLAZE at FIRETRUCKS
7:30 pm S122 CINCINNATI ALLSTARS at THE LOADS
Thursday, March 31, 2016 YELLOW
5:30 pm S47 WOLVES - SPRIGGS Sun at WOLVES SHAW
6:30 pm S122 CAUCASIAN INVASION at NATI SPLATS
7:30 pm S47 WOLVES CUSTER at CHP 8
8:30 pm S122 THE WIZARDS at WOLVES - KAM
Friday, April 1, 2016 DK BLUE
6:00 pm S31 MONROE 6 GOLD at CVA 11 WHITE JASON
7:00 pm S30 MONROE 6 GRAY at ST SUE TITANS 4
8:00 pm S30 TEAM TITANS- PITZER at MONROE 5 GOLD
Friday, April 1, 2016 GREEN
7:00 pm S31 WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON at VOLLEY GIRLZ- PITZER
8:00 pm S30 HOW MAY I SERVE YOU? at MONROE 5 BLUE
Friday, April 1, 2016 LT BLUE
6:00 pm S14 UNIKITTIES at PINK CRUSH- TITANS
7:00 pm S30 BEARS at POWER PUFF GIRLS
8:00 pm S31 PANTHERS 5/6 at ST SUE- LOCKE
Friday, April 1, 2016 ORANGE
6:00 pm S49 CVA WHITE/SILVER at PANTHERS 7/8
7:00 pm S14 MONROE 4 GOLD at WEST VOLLEY GIRLS
Friday, April 1, 2016 YELLOW
6:00 pm S14 SILVER ANGELS at EAGLES SPARKLE SPIKERZ
7:00 pm S31 CVA JORDAN/MAYA at MONROE 6 BLUE
8:00 pm S30 VOLUNTEERS at LADY CHEETAHS
Sunday, April 3, 2016 DK BLUE
9:00 am S14 EAGLES VOLLEY GIRLZ at MONROE 4 GOLD
10:00 am S31 CVA 11 WHITE JASON at KINDRED SPIRIT
11:00 am S14 EAGLES SPARKLE SPIKERZ at EAGLES VOLLEY GIRLZ
12:00 pm S31 CVA 11 WHITE JASON at VOLLEY GIRLZ- PITZER
1:00 pm S30 CVA JENNY at SHAMROCKS
2:00 pm S30 MONROE 5 GOLD at POWER PUFF GIRLS
3:00 pm S30 SHAMROCKS at HOW MAY I SERVE YOU?
4:00 pm S30 POWER PUFF GIRLS at TEAM TITANS- PITZER
5:00 pm S31 VOLLEY GIRLZ- PITZER at CVA JORDAN/MAYA
6:00 pm S14 SMOY HAWKS at PINK CRUSH- TITANS
7:00 pm S49 CVA GREEN HAGGLUND at COUGARS
8:00 pm S31 MONROE 6 GOLD at KINDRED SPIRIT
9:00 pm S65 THE GOATS at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, April 3, 2016 GREEN
9:00 am S30 # VOLLEY- SCHULZE at ST SUE TITANS 4
10:00 am S14 MONROE 4 BLUE at SILVER ANGELS
11:00 am S14 PINK CRUSH- TITANS at MONROE 4 GOLD
12:00 pm S14 SILVER ANGELS at MONROE 4 GRAY
1:00 pm S30 LADY CHEETAHS at MONROE 6 GRAY
2:00 pm S30 # VOLLEY- SCHULZE at TEAM TITANS- PITZER
3:00 pm S30 LADY CHEETAHS at MONROE 5 GOLD
4:00 pm S30 VOLUNTEERS at BEARS
5:00 pm S14 SMOY HAWKS at MONROE 4 GRAY
6:00 pm S49 CVA KRISTI at CVA GREEN HAGGLUND
7:00 pm S31 CVA JORDAN/MAYA at WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON
8:00 pm S49 COUGARS at PANTHERS 7/8
9:00 pm S65 K2 WEST at CINCINNATI TROPICS
Sunday, April 3, 2016 LT BLUE
9:00 am S14 WEST VOLLEY GIRLS at CVA WILDHAWKE
10:00 am S14 EAGLES SPARKLE SPIKERZ at UNIKITTIES
11:00 am S14 MONROE 4 BLUE at WEST VOLLEY GIRLS
12:00 pm S14 UNIKITTIES at CVA WILDHAWKE
1:00 pm S30 MONROE 5 BLUE at VOLUNTEERS
2:00 pm S30 HOW MAY I SERVE YOU? at BEARS
3:00 pm S30 ST SUE TITANS 4 at CVA JENNY
4:00 pm S30 MONROE 6 GRAY at MONROE 5 BLUE
5:00 pm S31 WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON at MONROE 6 BLUE
6:00 pm S31 MONROE 6 BLUE at ST SUE- LOCKE
7:00 pm S49 PANTHERS 7/8 at CVA WHITE/SILVER
8:00 pm S49 CVA WHITE/SILVER at CVA KRISTI
9:00 pm S65 DIBERTS at SUPA HOT FIRE
Sunday, April 3, 2016 ORANGE
12:00 pm S29 GREEN DEVILS at LITTLE MIAMI PANTHERS
1:00 pm S8 FALCONS at R4L
2:00 pm S29 CHP at GREEN DEVILS
3:00 pm S46 WOLVES - SMITH at THUNDERBIRDS
4:00 pm S121 PENS at LOVELAND
5:00 pm S46 MASON SPIDERS at WOLVES - SMITH
6:00 pm S121 PRESTIGE -WORLDWIDE at STRICTLY BUCKETS
7:00 pm S121 LEBRON'S RISING STARS at PENS
8:00 pm S65 MAGIC CITY OB'S at THE REFEREES
9:00 pm S65 TOO BIG at DREAM TEAM AD
Sunday, April 3, 2016 RED
12:00 pm S29 RGB FLAMES - PINK at CHP
1:00 pm S9 OHIO BALLSTARS at PHENOM 3
2:00 pm S29 RGB FLAMES - BLACK at RGB FLAMES - PINK
3:00 pm S121 BANGERS at THE OZARKS
4:00 pm S121 SENECA BALLS CONVENTION at PRESTIGE -WORLDWIDE
5:00 pm S46 THUNDERBIRDS at WOLVES - SPRIGGS
6:00 pm S121 DREAM TEAM HS at BANGERS
7:00 pm S28 WOLVES - REIFSTECK at TITANS - 5
8:00 pm S65 MCCLUSKEY CHEVROLET at CLOESERS
9:00 pm S65 BACKYARD BALLERZ at RED JAGUARS
Sunday, April 3, 2016 YELLOW
12:00 pm S29 WOLVES - PATTON at RGB FLAMES - BLACK
1:00 pm S9 WOLVES CHRONISTER at ST SUE TITANS34
2:00 pm S29 LITTLE MIAMI PANTHERS at WOLVES - PATTON
3:00 pm S121 STRICTLY BUCKETS at LEBRON'S RISING STARS
4:00 pm S121 TEAM BLACKOUT at DREAM TEAM HS
5:00 pm S65 HARDEN THE PAINT! at SMOKING TREES & STROKING THREES
6:00 pm S121 LOVELAND at TEAM BLACKOUT
7:00 pm S121 THE OZARKS at SENECA BALLS CONVENTION
8:00 pm S65 VILLE BOYZ at TALEMED TIGERS
9:00 pm S65 LOB CITY at GOATS1
Thursday, April 7, 2016 DK BLUE
5:30 pm S20 TEAM ONE PHENOMS at WOLVES - BARNES
6:30 pm S20 CINCY SHOCK 45 at WOLVES LUKE
7:30 pm S122 REPUBLICANS at NATI SPLATS
8:30 pm S122 THE WIZARDS at WOLVES- HUGHES
Thursday, April 7, 2016 ORANGE
5:30 pm S122 TEAM ANOTHER ONE at MCSHAME
6:30 pm S122 D -LEAGUE REJECTS at THE LOADS
7:30 pm S122 THE SKIPJACKS at CINCINNATI ALLSTARS
8:30 pm S122 THE SKIPJACKS at TEAM ANOTHER ONE
Thursday, April 7, 2016 YELLOW
5:30 pm S122 WOLVES - KAM at FIRETRUCKS
6:30 pm S47 CHP 8 at WOLVES - SPRIGGS Sun
7:30 pm S47 WOLVES SHAW at WOLVES CUSTER
8:30 pm S122 BLUE ASH BLAZE at CAUCASIAN INVASION
Sunday, April 10, 2016 DK BLUE
5:00 pm S14 SILVER ANGELS at SMOY HAWKS
6:00 pm S30 TEAM TITANS- PITZER at HOW MAY I SERVE YOU?
7:00 pm S30 # VOLLEY- SCHULZE at MONROE 6 GRAY
8:00 pm S49 CVA KRISTI at CVA GREEN HAGGLUND
9:00 pm S65 GOATS1 at MCCLUSKEY CHEVROLET
10:00 pm S65 DREAM TEAM AD at BACKYARD BALLERZ
Sunday, April 10, 2016 GREEN
5:00 pm S30 SHAMROCKS at LADY CHEETAHS
6:00 pm S30 MONROE 5 GOLD at BEARS
7:00 pm S31 CVA JORDAN/MAYA at KINDRED SPIRIT
8:00 pm S30 POWER PUFF GIRLS at CVA JENNY
9:00 pm S65 CLERMONT COUNTY FINEST at MAGIC CITY OB'S
Sunday, April 10, 2016 LT BLUE
7:00 pm S31 PANTHERS 5/6 at ST SUE- LOCKE
8:00 pm S49 COUGARS at CVA WHITE/SILVER
9:00 pm S65 THE REFEREES at VILLE BOYZ
Sunday, April 10, 2016 LT BLUE A
5:00 pm S14 UNIKITTIES at MONROE 4 BLUE
6:00 pm S14 CVA WILDHAWKE at EAGLES VOLLEY GIRLZ
Sunday, April 10, 2016 LT BLUE B
5:00 pm S14 CVA WILDHAWKE at EAGLES SPARKLE SPIKERZ
6:00 pm S14 MONROE 4 GRAY at WEST VOLLEY GIRLS
Sunday, April 10, 2016 ORANGE
5:00 pm S8 R4L at WOLVES-LUKE
6:00 pm S46 WOLVES - SPRIGGS at MASON SPIDERS
7:00 pm S29 GREEN DEVILS at RGB FLAMES - BLACK
8:00 pm S121 STRICTLY BUCKETS at LOVELAND
9:00 pm S65 CLOESERS at TOO BIG
10:00 pm S65 SUPA HOT FIRE at LOB CITY
Sunday, April 10, 2016 RED
5:00 pm S9 PHENOM 3 at WOLVES CHRONISTER
6:00 pm S28 MASON WARRIORS - WHITE at WOLVES - BARNES sun
7:00 pm S28 TITANS - 5 at MASON WARRIORS - GREEN
8:00 pm S121 PRESTIGE -WORLDWIDE at THE OZARKS
9:00 pm S65 TALEMED TIGERS at HARDEN THE PAINT!
10:00 pm S65 CINCINNATI TROPICS at THE GOATS
Sunday, April 10, 2016 YELLOW
5:00 pm S8 FALCONS at WOLVES-SEALS
6:00 pm S9 ST SUE TITANS34 at OHIO BALLSTARS
7:00 pm S29 LITTLE MIAMI PANTHERS at CHP
8:00 pm S121 LEBRON'S RISING STARS at DREAM TEAM HS
9:00 pm S65 SMOKING TREES & STROKING THREES at DIBERTS
10:00 pm S65 RED JAGUARS at K2 WEST
Thursday, April 14, 2016 DK BLUE
5:30 pm S20 WOLVES LUKE at WOLVES - BARNES
6:30 pm S20 CINCY SHOCK 45 at TEAM ONE PHENOMS
7:30 pm S122 MCSHAME at WOLVES - KAM
8:30 pm S122 CINCINNATI ALLSTARS at REPUBLICANS
Thursday, April 14, 2016 ORANGE
5:30 pm S122 WOLVES- HUGHES at THE SKIPJACKS
6:30 pm S122 BLUE ASH BLAZE at THE WIZARDS
7:30 pm S122 CAUCASIAN INVASION at FIRETRUCKS
Thursday, April 14, 2016 YELLOW
5:30 pm S122 THE LOADS at TEAM ANOTHER ONE
6:30 pm S47 CHP 8 at WOLVES SHAW
7:30 pm S47 WOLVES - SPRIGGS Sun at WOLVES CUSTER
8:30 pm S122 NATI SPLATS at D -LEAGUE REJECTS
Sunday, April 17, 2016 DK BLUE
4:00 pm S46 THUNDERBIRDS at MASON SPIDERS
5:00 pm S14 MONROE 4 GOLD at UNIKITTIES
6:00 pm S31 VOLLEY GIRLZ- PITZER at MONROE 6 BLUE
7:00 pm S31 PANTHERS 5/6 at MONROE 6 GOLD
8:00 pm S49 PANTHERS 7/8 at CVA KRISTI
9:00 pm S65 BACKYARD BALLERZ at CLOESERS
10:00 pm S65 DIBERTS at TALEMED TIGERS
Sunday, April 17, 2016 GREEN
5:00 pm S30 TEAM TITANS- PITZER at SHAMROCKS
6:00 pm S30 BEARS at CVA JENNY
7:00 pm S30 VOLUNTEERS at MONROE 5 GOLD
8:00 pm S30 ST SUE TITANS 4 at LADY CHEETAHS
9:00 pm S65 MCCLUSKEY CHEVROLET at SUPA HOT FIRE
Sunday, April 17, 2016 LT BLUE
7:00 pm S31 KINDRED SPIRIT at ST SUE- LOCKE
8:00 pm S49 CVA GREEN HAGGLUND at CVA WHITE/SILVER
9:00 pm S65 LOB CITY at SMOKING TREES & STROKING THREES
Sunday, April 17, 2016 LT BLUE A
5:00 pm S14 EAGLES SPARKLE SPIKERZ at MONROE 4 BLUE
6:00 pm S14 CVA WILDHAWKE at MONROE 4 GRAY
Sunday, April 17, 2016 LT BLUE B
5:00 pm S14 EAGLES VOLLEY GIRLZ at PINK CRUSH- TITANS
6:00 pm S14 WEST VOLLEY GIRLS at SMOY HAWKS
Sunday, April 17, 2016 ORANGE
5:00 pm S8 WOLVES-SEALS at WOLVES-LUKE
6:00 pm S28 WOLVES - BARNES sun at WOLVES - REIFSTECK
7:00 pm S29 WOLVES - PATTON at LITTLE MIAMI PANTHERS
8:00 pm S121 THE OZARKS at LEBRON'S RISING STARS
9:00 pm S65 K2 WEST at THE GOATS
10:00 pm S65 MAGIC CITY OB'S at CINCINNATI TROPICS
Sunday, April 17, 2016 RED
5:00 pm S9 OHIO BALLSTARS at WOLVES CHRONISTER
6:00 pm S28 MASON WARRIORS - GREEN at MASON WARRIORS - WHITE
7:00 pm S29 GREEN DEVILS at CHP
8:00 pm S121 TEAM BLACKOUT at BANGERS
9:00 pm S65 RED JAGUARS at DREAM TEAM AD
10:00 pm S65 TOO BIG at GOATS1
Sunday, April 17, 2016 YELLOW
5:00 pm S8 FALCONS at R4L
6:00 pm S9 ST SUE TITANS34 at PHENOM 3
7:00 pm S29 RGB FLAMES - PINK at RGB FLAMES - BLACK
8:00 pm S121 LOVELAND at SENECA BALLS CONVENTION
9:00 pm S65 HARDEN THE PAINT! at THE REFEREES
10:00 pm S65 VILLE BOYZ at CLERMONT COUNTY FINEST
Thursday, April 21, 2016 DK BLUE
5:30 pm S20 CINCY SHOCK 45 at WOLVES - BARNES
6:30 pm S20 TEAM ONE PHENOMS at WOLVES LUKE
7:30 pm S122 THE SKIPJACKS at BLUE ASH BLAZE
8:30 pm S122 D -LEAGUE REJECTS at CINCINNATI ALLSTARS
Thursday, April 21, 2016 ORANGE
5:30 pm S122 THE WIZARDS at CAUCASIAN INVASION
6:30 pm S122 REPUBLICANS at WOLVES- HUGHES
7:30 pm S122 TEAM ANOTHER ONE at NATI SPLATS
Thursday, April 21, 2016 YELLOW
5:30 pm S122 WOLVES - KAM at THE LOADS
6:30 pm S47 WOLVES SHAW at WOLVES - SPRIGGS Sun
7:30 pm S47 CHP 8 at WOLVES CUSTER
8:30 pm S122 FIRETRUCKS at MCSHAME
Sunday, April 24, 2016 DK BLUE
5:00 pm S14 WEST VOLLEY GIRLS at EAGLES SPARKLE SPIKERZ
6:00 pm S30 LADY CHEETAHS at POWER PUFF GIRLS
7:00 pm S31 PANTHERS 5/6 at CVA JORDAN/MAYA
8:00 pm S49 COUGARS at CVA WHITE/SILVER
9:00 pm S65 CINCINNATI TROPICS at VILLE BOYZ
10:00 pm S65 THE REFEREES at DIBERTS
Sunday, April 24, 2016 GREEN
5:00 pm S30 MONROE 5 GOLD at CVA JENNY
6:00 pm S30 MONROE 5 BLUE at ST SUE TITANS 4
7:00 pm S30 MONROE 6 GRAY at SHAMROCKS
8:00 pm S30 VOLUNTEERS at # VOLLEY- SCHULZE
9:00 pm S65 DREAM TEAM AD at K2 WEST
Sunday, April 24, 2016 LT BLUE
7:00 pm S31 MONROE 6 BLUE at CVA 11 WHITE JASON
8:00 pm S49 PANTHERS 7/8 at CVA GREEN HAGGLUND
9:00 pm S65 CLOESERS at RED JAGUARS
Sunday, April 24, 2016 LT BLUE A
5:00 pm S14 CVA WILDHAWKE at SILVER ANGELS
6:00 pm S14 MONROE 4 GRAY at MONROE 4 BLUE
Sunday, April 24, 2016 LT BLUE B
5:00 pm S14 MONROE 4 GOLD at PINK CRUSH- TITANS
6:00 pm S14 EAGLES VOLLEY GIRLZ at UNIKITTIES
Sunday, April 24, 2016 ORANGE
6:00 pm S28 MASON WARRIORS - WHITE at TITANS - 5
7:00 pm S28 WOLVES - REIFSTECK at MASON WARRIORS - GREEN
8:00 pm S121 DREAM TEAM HS at SENECA BALLS CONVENTION
9:00 pm S65 SUPA HOT FIRE at TOO BIG
10:00 pm S65 SMOKING TREES & STROKING THREES at MCCLUSKEY CHEVROLET
Sunday, April 24, 2016 RED
6:00 pm S29 WOLVES - PATTON at CHP
7:00 pm S9 ST SUE TITANS34 at WOLVES CHRONISTER
8:00 pm S121 STRICTLY BUCKETS at THE OZARKS
9:00 pm S65 TALEMED TIGERS at LOB CITY
10:00 pm S65 CLERMONT COUNTY FINEST at HARDEN THE PAINT!
Sunday, April 24, 2016 YELLOW
5:00 pm S8 FALCONS at WOLVES-LUKE
6:00 pm S29 RGB FLAMES - PINK at GREEN DEVILS
7:00 pm S29 LITTLE MIAMI PANTHERS at RGB FLAMES - BLACK
8:00 pm S121 LEBRON'S RISING STARS at PRESTIGE -WORLDWIDE
9:00 pm S65 THE GOATS at MAGIC CITY OB'S
10:00 pm S65 GOATS1 at BACKYARD BALLERZ
Thursday, April 28, 2016 DK BLUE
5:30 pm S20 WOLVES LUKE at CINCY SHOCK 45
6:30 pm S20 WOLVES - BARNES at TEAM ONE PHENOMS
7:30 pm S122 WOLVES- HUGHES at D -LEAGUE REJECTS
8:30 pm S122 THE LOADS at FIRETRUCKS
Thursday, April 28, 2016 ORANGE
5:30 pm S122 NATI SPLATS at WOLVES - KAM
6:30 pm S122 CAUCASIAN INVASION at MCSHAME
7:30 pm S122 THE WIZARDS at THE SKIPJACKS
Thursday, April 28, 2016 YELLOW
5:30 pm S47 WOLVES - SPRIGGS Sun at CHP 8
6:30 pm S122 BLUE ASH BLAZE at REPUBLICANS
8:30 pm S122 CINCINNATI ALLSTARS at TEAM ANOTHER ONE
Sunday, May 1, 2016 DK BLUE
5:00 pm S14 SMOY HAWKS at EAGLES VOLLEY GIRLZ
6:00 pm S30 MONROE 5 GOLD at ST SUE TITANS 4
7:00 pm S31 WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON at PANTHERS 5/6
8:00 pm S49 CVA GREEN HAGGLUND at PANTHERS 7/8
9:00 pm S65 VILLE BOYZ at THE GOATS
10:00 pm S65 K2 WEST at MAGIC CITY OB'S
Sunday, May 1, 2016 GREEN
5:00 pm S30 MONROE 6 GRAY at TEAM TITANS- PITZER
6:00 pm S30 CVA JENNY at VOLUNTEERS
7:00 pm S14 PINK CRUSH- TITANS at SILVER ANGELS
8:00 pm S30 BEARS at MONROE 5 BLUE
9:00 pm S65 LOB CITY at THE REFEREES
Sunday, May 1, 2016 LT BLUE
5:00 pm S14 MONROE 4 BLUE at CVA WILDHAWKE
6:00 pm S30 LADY CHEETAHS at HOW MAY I SERVE YOU?
7:00 pm S31 CVA JORDAN/MAYA at MONROE 6 GOLD
8:00 pm S49 CVA WHITE/SILVER at COUGARS
9:00 pm S65 HARDEN THE PAINT! at CINCINNATI TROPICS
Sunday, May 1, 2016 ORANGE
5:00 pm S8 WOLVES-SEALS at FALCONS
6:00 pm S28 MASON WARRIORS - GREEN at WOLVES - BARNES sun
7:00 pm S29 GREEN DEVILS at RGB FLAMES - PINK
8:00 pm S121 DREAM TEAM HS at LOVELAND
9:00 pm S65 DIBERTS at CLERMONT COUNTY FINEST
10:00 pm S65 DREAM TEAM AD at CLOESERS
Sunday, May 1, 2016 RED
5:00 pm S9 OHIO BALLSTARS at ST SUE TITANS34
6:00 pm S28 TITANS - 5 at WOLVES - REIFSTECK
7:00 pm S46 WOLVES - SPRIGGS at THUNDERBIRDS
8:00 pm S121 TEAM BLACKOUT at PENS
9:00 pm S65 RED JAGUARS at GOATS1
10:00 pm S65 BACKYARD BALLERZ at SUPA HOT FIRE
Sunday, May 1, 2016 YELLOW
5:00 pm S8 WOLVES-LUKE at R4L
6:00 pm S9 WOLVES CHRONISTER at PHENOM 3
7:00 pm S46 WOLVES - SMITH at MASON SPIDERS
8:00 pm S121 PRESTIGE -WORLDWIDE at BANGERS
9:00 pm S65 MCCLUSKEY CHEVROLET at TALEMED TIGERS
10:00 pm S65 TOO BIG at SMOKING TREES & STROKING THREES
Thursday, May 5, 2016 DK BLUE
5:30 pm S20 TEAM ONE PHENOMS at CINCY SHOCK 45
6:30 pm S20 WOLVES - BARNES at WOLVES LUKE
7:30 pm S122 THE SKIPJACKS at CAUCASIAN INVASION
8:30 pm S122 FIRETRUCKS at NATI SPLATS
Thursday, May 5, 2016 ORANGE
5:30 pm S122 D -LEAGUE REJECTS at BLUE ASH BLAZE
6:30 pm S122 WOLVES - KAM at CINCINNATI ALLSTARS
7:30 pm S122 REPUBLICANS at THE WIZARDS
8:30 pm S47 WOLVES CUSTER at WOLVES SHAW
Thursday, May 5, 2016 YELLOW
5:30 pm S47 WOLVES SHAW at CHP 8
6:30 pm S122 TEAM ANOTHER ONE at WOLVES- HUGHES
7:30 pm S47 WOLVES CUSTER at WOLVES - SPRIGGS Sun
8:30 pm S122 MCSHAME at THE LOADS
Sunday, May 8, 2016 DK BLUE
5:00 pm S14 PINK CRUSH- TITANS at WEST VOLLEY GIRLS
6:00 pm S14 EAGLES SPARKLE SPIKERZ at MONROE 4 GRAY
7:00 pm S31 CVA 11 WHITE JASON at PANTHERS 5/6
8:00 pm S49 CVA KRISTI at CVA WHITE/SILVER
9:00 pm S65 THE REFEREES at MCCLUSKEY CHEVROLET
10:00 pm S65 SUPA HOT FIRE at RED JAGUARS
Sunday, May 8, 2016 GREEN
3:00 pm S30 HOW MAY I SERVE YOU? at MONROE 6 GRAY
4:00 pm S30 TEAM TITANS- PITZER at LADY CHEETAHS
5:00 pm S30 ST SUE TITANS 4 at VOLUNTEERS
6:00 pm S30 CVA JENNY at MONROE 5 BLUE
7:00 pm S31 WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON at MONROE 6 GOLD
8:00 pm S30 SHAMROCKS at BEARS
9:00 pm S65 GOATS1 at DREAM TEAM AD
Sunday, May 8, 2016 LT BLUE
4:00 pm S31 ST SUE- LOCKE at VOLLEY GIRLZ- PITZER
5:00 pm S14 SILVER ANGELS at MONROE 4 GOLD
6:00 pm S30 # VOLLEY- SCHULZE at MONROE 5 GOLD
7:00 pm S31 KINDRED SPIRIT at MONROE 6 BLUE
8:00 pm S49 COUGARS at CVA GREEN HAGGLUND
9:00 pm S65 TALEMED TIGERS at TOO BIG
Sunday, May 8, 2016 ORANGE
5:00 pm S8 R4L at FALCONS
6:00 pm S9 ST SUE TITANS34 at PHENOM 3
7:00 pm S121 THE OZARKS at TEAM BLACKOUT
8:00 pm S28 TITANS - 5 at WOLVES - BARNES sun
9:00 pm S65 SMOKING TREES & STROKING THREES at BACKYARD BALLERZ
10:00 pm S65 THE GOATS at HARDEN THE PAINT!
Sunday, May 8, 2016 RED
5:00 pm S29 RGB FLAMES - PINK at WOLVES - PATTON
6:00 pm S46 MASON SPIDERS at WOLVES - SPRIGGS
7:00 pm S28 WOLVES - BARNES sun at MASON WARRIORS - GREEN
8:00 pm S46 THUNDERBIRDS at WOLVES - SMITH
9:00 pm S65 MAGIC CITY OB'S at VILLE BOYZ
10:00 pm S65 CLERMONT COUNTY FINEST at LOB CITY
Sunday, May 8, 2016 YELLOW
5:00 pm S8 WOLVES-LUKE at WOLVES-SEALS
6:00 pm S28 MASON WARRIORS - WHITE at WOLVES - REIFSTECK
7:00 pm S29 CHP at LITTLE MIAMI PANTHERS
8:00 pm S121 STRICTLY BUCKETS at PENS
9:00 pm S65 CLOESERS at K2 WEST
10:00 pm S65 CINCINNATI TROPICS at DIBERTS
Thursday, May 12, 2016 DK BLUE
5:30 pm S20 WOLVES LUKE at TEAM ONE PHENOMS
6:30 pm S20 WOLVES - BARNES at CINCY SHOCK 45
7:30 pm S122 WOLVES- HUGHES at WOLVES - KAM
8:30 pm S122 BLUE ASH BLAZE at TEAM ANOTHER ONE
Thursday, May 12, 2016 ORANGE
5:30 pm S122 CINCINNATI ALLSTARS at FIRETRUCKS
6:30 pm S122 NATI SPLATS at MCSHAME
7:30 pm S122 CAUCASIAN INVASION at THE LOADS
Thursday, May 12, 2016 YELLOW
5:30 pm S47 WOLVES - SPRIGGS Sun at WOLVES SHAW
6:30 pm S122 THE WIZARDS at D -LEAGUE REJECTS
7:30 pm S47 WOLVES CUSTER at CHP 8
8:30 pm S122 THE SKIPJACKS at REPUBLICANS
Sunday, May 15, 2016 DK BLUE
5:00 pm S14 CVA WILDHAWKE at EAGLES SPARKLE SPIKERZ
6:00 pm S14 MONROE 4 GRAY at MONROE 4 GOLD
7:00 pm S31 KINDRED SPIRIT at WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON
8:00 pm S49 PANTHERS 7/8 at COUGARS
9:00 pm S65 HARDEN THE PAINT! at MAGIC CITY OB'S
10:00 pm S65 CLOESERS at GOATS1
Sunday, May 15, 2016 GREEN
5:00 pm S30 POWER PUFF GIRLS at MONROE 6 GRAY
6:00 pm S30 SHAMROCKS at # VOLLEY- SCHULZE
7:00 pm S31 MONROE 6 GOLD at PANTHERS 5/6
8:00 pm S30 HOW MAY I SERVE YOU? at CVA JENNY
9:00 pm S65 BACKYARD BALLERZ at TALEMED TIGERS
Sunday, May 15, 2016 LT BLUE
5:00 pm S14 UNIKITTIES at SILVER ANGELS
6:00 pm S30 MONROE 5 BLUE at MONROE 5 GOLD
7:00 pm S31 ST SUE- LOCKE at CVA JORDAN/MAYA
8:00 pm S49 CVA GREEN HAGGLUND at CVA KRISTI
9:00 pm S65 MCCLUSKEY CHEVROLET at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, May 15, 2016 ORANGE
5:00 pm S8 WOLVES-LUKE at FALCONS
6:00 pm S28 WOLVES - BARNES sun at MASON WARRIORS - WHITE
7:00 pm S46 THUNDERBIRDS at WOLVES - SPRIGGS
8:00 pm S121 SENECA BALLS CONVENTION at TEAM BLACKOUT
9:00 pm S65 DIBERTS at THE GOATS
10:00 pm S65 RED JAGUARS at SMOKING TREES & STROKING THREES
Sunday, May 15, 2016 RED
5:00 pm S9 OHIO BALLSTARS at PHENOM 3
6:00 pm S46 MASON SPIDERS at WOLVES - SMITH
7:00 pm S28 MASON WARRIORS - GREEN at TITANS - 5
8:00 pm S121 BANGERS at PENS
9:00 pm S65 LOB CITY at CINCINNATI TROPICS
10:00 pm S65 K2 WEST at VILLE BOYZ
Sunday, May 15, 2016 YELLOW
5:00 pm S8 WOLVES-SEALS at R4L
6:00 pm S9 WOLVES CHRONISTER at ST SUE TITANS34
7:00 pm S29 RGB FLAMES - BLACK at CHP
8:00 pm S121 LOVELAND at THE OZARKS
9:00 pm S65 DREAM TEAM AD at SUPA HOT FIRE
10:00 pm S65 TOO BIG at THE REFEREES
Thursday, May 19, 2016 DK BLUE
5:30 pm S20 TEAM ONE PHENOMS at WOLVES - BARNES
6:30 pm S20 CINCY SHOCK 45 at WOLVES LUKE
7:30 pm S122 THE LOADS at NATI SPLATS
8:30 pm S122 TEAM ANOTHER ONE at THE WIZARDS
Thursday, May 19, 2016 ORANGE
5:30 pm S122 REPUBLICANS at CAUCASIAN INVASION
6:30 pm S122 D -LEAGUE REJECTS at THE SKIPJACKS
7:30 pm S122 MCSHAME at CINCINNATI ALLSTARS
Thursday, May 19, 2016 YELLOW
5:30 pm S47 CHP 8 at WOLVES - SPRIGGS Sun
6:30 pm S122 FIRETRUCKS at WOLVES- HUGHES
7:30 pm S47 WOLVES SHAW at WOLVES CUSTER
8:30 pm S122 WOLVES - KAM at BLUE ASH BLAZE
Sunday, May 22, 2016 DK BLUE
5:00 pm S31 KINDRED SPIRIT at VOLLEY GIRLZ- PITZER
6:00 pm S31 ST SUE- LOCKE at CVA 11 WHITE JASON
7:00 pm S31 MONROE 6 BLUE at PANTHERS 5/6
8:00 pm S49 CVA WHITE/SILVER at CVA GREEN HAGGLUND
9:00 pm S121 PENS at DREAM TEAM HS
10:00 pm S65 TALEMED TIGERS at RED JAGUARS
Sunday, May 22, 2016 GREEN
5:00 pm S30 POWER PUFF GIRLS at # VOLLEY- SCHULZE
6:00 pm S30 BEARS at ST SUE TITANS 4
7:00 pm S30 MONROE 5 BLUE at TEAM TITANS- PITZER
8:00 pm S30 VOLUNTEERS at SHAMROCKS
9:00 pm S65 MAGIC CITY OB'S at DIBERTS
10:00 pm S65 CLERMONT COUNTY FINEST at TOO BIG
Sunday, May 22, 2016 LT BLUE
7:00 pm S31 MONROE 6 GOLD at WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON
8:00 pm S49 CVA KRISTI at PANTHERS 7/8
9:00 pm S65 GOATS1 at K2 WEST
10:00 pm S65 THE REFEREES at BACKYARD BALLERZ
Sunday, May 22, 2016 LT BLUE A
5:00 pm S14 MONROE 4 GRAY at PINK CRUSH- TITANS
6:00 pm S14 UNIKITTIES at SMOY HAWKS
Sunday, May 22, 2016 LT BLUE B
5:00 pm S14 MONROE 4 GOLD at MONROE 4 BLUE
6:00 pm S14 WEST VOLLEY GIRLS at EAGLES VOLLEY GIRLZ
Sunday, May 22, 2016 ORANGE
5:00 pm S8 FALCONS at WOLVES-SEALS
6:00 pm S28 MASON WARRIORS - WHITE at MASON WARRIORS - GREEN
7:00 pm S9 ST SUE TITANS34 at OHIO BALLSTARS
8:00 pm S121 BANGERS at LEBRON'S RISING STARS
9:00 pm S65 VILLE BOYZ at HARDEN THE PAINT!
10:00 pm S65 CINCINNATI TROPICS at MCCLUSKEY CHEVROLET
Sunday, May 22, 2016 RED
5:00 pm S29 LITTLE MIAMI PANTHERS at RGB FLAMES - PINK
6:00 pm S28 WOLVES - REIFSTECK at WOLVES - BARNES sun
7:00 pm S46 WOLVES - SMITH at THUNDERBIRDS
8:00 pm S121 SENECA BALLS CONVENTION at STRICTLY BUCKETS
9:00 pm S65 SUPA HOT FIRE at CLOESERS
10:00 pm S65 SMOKING TREES & STROKING THREES at DREAM TEAM AD
Sunday, May 22, 2016 YELLOW
5:00 pm S8 R4L at WOLVES-LUKE
6:00 pm S9 PHENOM 3 at WOLVES CHRONISTER
7:00 pm S29 WOLVES - PATTON at GREEN DEVILS
8:00 pm S46 WOLVES - SPRIGGS at MASON SPIDERS
9:00 pm S121 TEAM BLACKOUT at PRESTIGE -WORLDWIDE
10:00 pm S65 THE GOATS at LOB CITY
Thursday, May 26, 2016 DK BLUE
5:30 pm S20 CINCY SHOCK 45 at TEAM ONE PHENOMS
6:30 pm S20 WOLVES LUKE at WOLVES - BARNES
7:30 pm S122 WOLVES- HUGHES at BLUE ASH BLAZE
8:30 pm S122 CAUCASIAN INVASION at WOLVES - KAM
Thursday, May 26, 2016 ORANGE
5:30 pm S122 THE LOADS at REPUBLICANS
6:30 pm S122 FIRETRUCKS at TEAM ANOTHER ONE
7:30 pm S122 MCSHAME at D -LEAGUE REJECTS
Thursday, May 26, 2016 YELLOW
5:30 pm S122 CINCINNATI ALLSTARS at THE WIZARDS
6:30 pm S47 CHP 8 at WOLVES SHAW
7:30 pm S47 WOLVES - SPRIGGS Sun at WOLVES CUSTER
8:30 pm S122 NATI SPLATS at THE SKIPJACKS
Thursday, June 2, 2016 DK BLUE
5:30 pm S20 CINCY SHOCK 45 at WOLVES - BARNES
6:30 pm S20 TEAM ONE PHENOMS at WOLVES LUKE
7:30 pm S122 FIRETRUCKS at THE WIZARDS
8:30 pm S122 THE LOADS at WOLVES- HUGHES
Thursday, June 2, 2016 ORANGE
5:30 pm S122 WOLVES - KAM at THE SKIPJACKS
6:30 pm S122 TEAM ANOTHER ONE at REPUBLICANS
7:30 pm S122 MCSHAME at BLUE ASH BLAZE
Thursday, June 2, 2016 YELLOW
5:30 pm S122 NATI SPLATS at CINCINNATI ALLSTARS
6:30 pm S47 WOLVES SHAW at WOLVES - SPRIGGS Sun
7:30 pm S47 CHP 8 at WOLVES CUSTER
8:30 pm S122 D -LEAGUE REJECTS at CAUCASIAN INVASION
Sunday, June 5, 2016 DK BLUE
5:00 pm S14 MONROE 4 BLUE at EAGLES VOLLEY GIRLZ
6:00 pm S14 EAGLES SPARKLE SPIKERZ at MONROE 4 GOLD
7:00 pm S31 WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON at KINDRED SPIRIT
8:00 pm S49 CVA KRISTI at COUGARS
9:00 pm S121 LEBRON'S RISING STARS at TEAM BLACKOUT
10:00 pm S65 GOATS1 at SUPA HOT FIRE
Sunday, June 5, 2016 GREEN
4:00 pm S31 CVA 11 WHITE JASON at CVA JORDAN/MAYA
5:00 pm S30 # VOLLEY- SCHULZE at MONROE 5 BLUE
6:00 pm S30 HOW MAY I SERVE YOU? at POWER PUFF GIRLS
7:00 pm S31 ST SUE- LOCKE at MONROE 6 BLUE
8:00 pm S30 CVA JENNY at TEAM TITANS- PITZER
9:00 pm S65 BACKYARD BALLERZ at CLERMONT COUNTY FINEST
10:00 pm S65 K2 WEST at HARDEN THE PAINT!
Sunday, June 5, 2016 LT BLUE
4:00 pm S31 ST SUE- LOCKE at MONROE 6 GOLD
5:00 pm S14 SMOY HAWKS at WEST VOLLEY GIRLS
6:00 pm S30 MONROE 6 GRAY at VOLUNTEERS
7:00 pm S31 VOLLEY GIRLZ- PITZER at PANTHERS 5/6
8:00 pm S49 CVA WHITE/SILVER at PANTHERS 7/8
9:00 pm S65 LOB CITY at MAGIC CITY OB'S
10:00 pm S65 TOO BIG at CINCINNATI TROPICS
Sunday, June 5, 2016 ORANGE
5:00 pm S29 WOLVES - PATTON at RGB FLAMES - PINK
6:00 pm S28 MASON WARRIORS - GREEN at WOLVES - REIFSTECK
7:00 pm S29 CHP at RGB FLAMES - BLACK
8:00 pm S121 SENECA BALLS CONVENTION at PENS
9:00 pm S65 RED JAGUARS at THE REFEREES
10:00 pm S65 DREAM TEAM AD at TALEMED TIGERS
Sunday, June 5, 2016 RED
5:00 pm S28 MASON WARRIORS - WHITE at WOLVES - BARNES sun
6:00 pm S28 TITANS - 5 at MASON WARRIORS - WHITE
7:00 pm S46 THUNDERBIRDS at MASON SPIDERS
8:00 pm S121 THE OZARKS at DREAM TEAM HS
9:00 pm S65 CLOESERS at SMOKING TREES & STROKING THREES
10:00 pm S65 DIBERTS at VILLE BOYZ
Sunday, June 5, 2016 YELLOW
4:00 pm S8 WOLVES-SEALS at WOLVES-LUKE
5:00 pm S46 WOLVES - SMITH at WOLVES - SPRIGGS
6:00 pm S9 OHIO BALLSTARS at WOLVES CHRONISTER
7:00 pm S29 LITTLE MIAMI PANTHERS at GREEN DEVILS
8:00 pm S121 STRICTLY BUCKETS at BANGERS
9:00 pm S121 PRESTIGE -WORLDWIDE at LOVELAND
10:00 pm S65 MCCLUSKEY CHEVROLET at THE GOATS
Sunday, June 12, 2016 DK BLUE
5:00 pm S31 CVA 11 WHITE JASON at WEST COUNTY VOLLEYBALL- HARRISON
6:00 pm S31 KINDRED SPIRIT at PANTHERS 5/6
7:00 pm S31 MONROE 6 GOLD at MONROE 6 BLUE
8:00 pm S49 PANTHERS 7/8 at CVA GREEN HAGGLUND
9:00 pm S121 LEBRON'S RISING STARS at SENECA BALLS CONVENTION
10:00 pm S65 THE GOATS at TOO BIG
Sunday, June 12, 2016 GREEN
5:00 pm S30 ST SUE TITANS 4 at HOW MAY I SERVE YOU?
6:00 pm S30 LADY CHEETAHS at BEARS
7:00 pm S30 # VOLLEY- SCHULZE at HOW MAY I SERVE YOU?
8:00 pm S30 SHAMROCKS at POWER PUFF GIRLS
9:00 pm S65 VILLE BOYZ at LOB CITY
10:00 pm S65 CLERMONT COUNTY FINEST at RED JAGUARS
Sunday, June 12, 2016 LT BLUE
7:00 pm S31 CVA JORDAN/MAYA at VOLLEY GIRLZ- PITZER
8:00 pm S49 COUGARS at CVA KRISTI
9:00 pm S65 CINCINNATI TROPICS at BACKYARD BALLERZ
10:00 pm S65 THE REFEREES at DREAM TEAM AD
Sunday, June 12, 2016 LT BLUE A
5:00 pm S14 EAGLES VOLLEY GIRLZ at MONROE 4 GRAY
6:00 pm S14 SMOY HAWKS at MONROE 4 BLUE
Sunday, June 12, 2016 LT BLUE B
5:00 pm S14 SILVER ANGELS at UNIKITTIES
6:00 pm S14 PINK CRUSH- TITANS at CVA WILDHAWKE
Sunday, June 12, 2016 ORANGE
5:00 pm S8 R4L at WOLVES-SEALS
6:00 pm S28 WOLVES - REIFSTECK at MASON WARRIORS - WHITE
7:00 pm S9 ST SUE TITANS34 at WOLVES CHRONISTER
8:00 pm S121 PENS at PRESTIGE -WORLDWIDE
9:00 pm S65 SUPA HOT FIRE at K2 WEST
10:00 pm S65 TALEMED TIGERS at CLOESERS
Sunday, June 12, 2016 RED
5:00 pm S9 PHENOM 3 at OHIO BALLSTARS
6:00 pm S28 WOLVES - BARNES sun at TITANS - 5
7:00 pm S46 WOLVES - SPRIGGS at THUNDERBIRDS
8:00 pm S121 DREAM TEAM HS at STRICTLY BUCKETS
9:00 pm S65 SMOKING TREES & STROKING THREES at GOATS1
10:00 pm S65 MAGIC CITY OB'S at MCCLUSKEY CHEVROLET
Sunday, June 12, 2016 YELLOW
5:00 pm S8 FALCONS at WOLVES-LUKE
6:00 pm S29 RGB FLAMES - BLACK at WOLVES - PATTON
7:00 pm S29 CHP at RGB FLAMES - PINK
8:00 pm S46 WOLVES - SMITH at MASON SPIDERS
9:00 pm S121 BANGERS at LOVELAND
10:00 pm S65 HARDEN THE PAINT! at DIBERTS
Sunday, June 19, 2016 DK BLUE
4:00 pm S121 LEBRON'S RISING STARS at THE OZARKS
5:00 pm S46 WOLVES - SMITH at WOLVES - SPRIGGS
6:00 pm S8 WOLVES-SEALS at R4L
7:00 pm S28 WOLVES - REIFSTECK at MASON WARRIORS - GREEN
8:00 pm S121 TEAM BLACKOUT at STRICTLY BUCKETS
Sunday, June 19, 2016 GREEN
5:00 pm S29 RGB FLAMES - BLACK at GREEN DEVILS
6:00 pm S9 PHENOM 3 at ST SUE TITANS34
7:00 pm S121 TEAM BLACKOUT at SENECA BALLS CONVENTION
8:00 pm S46 WOLVES - SPRIGGS at WOLVES - SMITH
Sunday, June 19, 2016 LT BLUE
5:00 pm S29 RGB FLAMES - PINK at LITTLE MIAMI PANTHERS
6:00 pm S9 WOLVES CHRONISTER at OHIO BALLSTARS
7:00 pm S29 GREEN DEVILS at WOLVES - PATTON
8:00 pm S121 BANGERS at SENECA BALLS CONVENTION
Sunday, June 19, 2016 ORANGE
4:00 pm S8 R4L at WOLVES-SEALS
5:00 pm S29 CHP at WOLVES - PATTON
6:00 pm S121 STRICTLY BUCKETS at PENS
7:00 pm S29 RGB FLAMES - BLACK at LITTLE MIAMI PANTHERS
8:00 pm S121 DREAM TEAM HS at PRESTIGE -WORLDWIDE
Sunday, June 19, 2016 RED
4:00 pm S9 PHENOM 3 at OHIO BALLSTARS
5:00 pm S121 BANGERS at DREAM TEAM HS
6:00 pm S28 WOLVES - REIFSTECK at MASON WARRIORS - WHITE
7:00 pm S46 MASON SPIDERS at THUNDERBIRDS
8:00 pm S121 LOVELAND at LEBRON'S RISING STARS
Sunday, June 19, 2016 YELLOW
4:00 pm S121 PRESTIGE -WORLDWIDE at LOVELAND
5:00 pm S28 TITANS - 5 at MASON WARRIORS - GREEN
6:00 pm S8 WOLVES-LUKE at FALCONS
7:00 pm S28 WOLVES - BARNES sun at TITANS - 5
8:00 pm S121 PENS at THE OZARKS
Sunday, June 26, 2016 DK BLUE
11:00 am S3 WOLVES-BOWMAN at SABRECATS
12:00 pm S23 WOLVES-CUSTER at FAIRFIELD TROJANS
1:00 pm S43 WARREN COUNTY WEASELS at UNCLE DREW'S TEAM
3:00 pm S115 BRICK SQUAD at PACK
8:00 pm S2 PANTHERS-HARTMAN at KINGS BUCKETS
9:00 pm S59 EAGLES G at PUT SOME ENGLISH ON IT
Sunday, June 26, 2016 GREEN
11:00 am S115 FIRST GEAR at PACK
12:00 pm S15 LEBANON-BLACK at KNIGHTS-BURDINE
1:00 pm S23 MASON STORM at CHCA EAGLES-NIX
3:00 pm S23 WOLVES-BARNES at MOMMA'S BOYS
5:00 pm S59 AVERAGE JOE'S at TEBOWS
6:00 pm S34 HAWKS 5 at LADY ELITE PURPLE
7:00 pm S59 RED JAGUARS at CLERMONT COUNTY FINEST
8:00 pm S59 TRUCKS at DREAM TEAM AD
9:00 pm S59 CHICKS DIG AIR BALLS at MIGHTY DUCKS
Sunday, June 26, 2016 LT BLUE
12:00 pm S15 WOLVES-BRADY at LEBANON-GOLD
1:00 pm S43 TITANS-JEWELL at WOLVES-PURPLE
3:00 pm S23 TITANS-FRIENT at 2 AWESOME
5:00 pm S34 EAGLES-HAHN at LEBANON-EDMONDS
6:00 pm S115 MBA BOUND at VIEWS FROM THE THREE
7:00 pm S59 PARAGUAS at THE ALSKAN BULL WORMS
8:00 pm S59 WINDINGOS at SWIFT GANG
9:00 pm S59 ICONIC at EASTSIDE FAM
Sunday, June 26, 2016 ORANGE
11:00 am S2 WOLVES-HUTCHINGS at EAGLES-JONES
12:00 pm S15 BOMBERS at WOLVES-KAM
1:00 pm S23 VOLUNTEERS at WOLVES-KYLE
3:00 pm S34 WARRIORS-MAGNESS at CINCY SHOCK
9:00 pm S59 CINCY KINGZ at CYO ALL STARS
Sunday, June 26, 2016 RED
12:00 pm S59 SUPER SPLASH BROS at FEBREZE BROTHERS
1:00 pm S115 RAIN MEN at FIRST GEAR
3:00 pm S115 FIRETRUCKS at MIGHTY DUCKS HS
9:00 pm S59 MONEY TALKS at ENEMY OF THE STATE
Sunday, June 26, 2016 YELLOW
11:00 am S3 CHCA EAGLES at ROYALS
12:00 pm S115 DIRTY MIKE AND THE BOYS at TRIPLE MEAT BALLERS
1:00 pm S43 WOLVES - SPRIGGS at WOLVES-ORANGE
3:00 pm S43 WOLVES-ORANGE at ELITE PURPLE
4:00 pm S115 HS BOYS at MCSHANE
5:00 pm S59 CINCY BLUE DEVILS at CINCINNATI SWISHERS
8:00 pm S59 THE CLOESERS at D3 BOMBERS
9:00 pm S59 GET BUCKETS at CINCY WAVE
Sunday, July 10, 2016 DK BLUE
11:00 am S23 WOLVES-KYLE at WOLVES-BARNES
12:00 pm S3 ROYALS at SABRECATS
1:00 pm S23 MOMMA'S BOYS at MILFORD EAGLES
2:00 pm S115 MIGHTY DUCKS HS at PACK
3:00 pm S34 CINCY SHOCK at EAGLES-HAHN
4:00 pm S115 PACK at VIEWS FROM THE THREE
5:00 pm S3 WOLVES-BOWMAN at KINGS KNIGHTS
6:00 pm S34 WOLVES - JOSEFORSKY at WARRIORS-MAGNESS
7:00 pm S59 FEBREZE BROTHERS at EAGLES G
8:00 pm S59 MIGHTY DUCKS at GET BUCKETS
9:00 pm S59 FEBREZE BROTHERS at CINCY WAVE
Sunday, July 10, 2016 GREEN
11:00 am S15 WOLVES-KAM at WOLVES -SEALS
12:00 pm S2 WOLVES-HUTCHINGS at ROCKS
1:00 pm S2 RGB at PANTHERS-HARTMAN
2:00 pm S2 KINGS BUCKETS at ROCKS
3:00 pm S23 CHCA EAGLES-NIX at MILFORD EAGLES
4:00 pm S43 WOLVES-PURPLE at WARREN COUNTY WEASELS
5:00 pm S59 DREAM TEAM AD at SWIFT GANG
6:00 pm S115 VIEWS FROM THE THREE at RAIN MEN
7:00 pm S59 CYO ALL STARS at AVERAGE JOE'S
8:00 pm S59 EASTSIDE FAM at RED JAGUARS
9:00 pm S59 CYO ALL STARS at ICONIC
Sunday, July 10, 2016 LT BLUE
11:00 am S15 KNIGHTS-BURDINE at LEBANON-GOLD
12:00 pm S43 ELITE PURPLE at WARREN COUNTY WEASELS
1:00 pm S15 KNIGHTS-BURDINE at WOLVES-BRADY
2:00 pm S23 VOLUNTEERS at MASON STORM
3:00 pm S23 WOLVES-KYLE at WOLVES-CUSTER
4:00 pm S43 ELITE PURPLE at TITANS-JEWELL
5:00 pm S15 BOMBERS at LEBANON-BLACK
6:00 pm S115 MIGHTY DUCKS HS at MBA BOUND
7:00 pm S59 CLERMONT COUNTY FINEST at CINCY BLUE DEVILS
8:00 pm S59 PUT SOME ENGLISH ON IT at TRUCKS
9:00 pm S59 DREAM TEAM AD at AVERAGE JOE'S
Sunday, July 10, 2016 ORANGE
11:00 am S43 WOLVES - SPRIGGS at WOLVES-PURPLE
12:00 pm S115 PACK at FIRETRUCKS
1:00 pm S15 WOLVES-KAM at LEBANON-BLACK
2:00 pm S23 FAIRFIELD TROJANS at TITANS-FRIENT
3:00 pm S34 LEBANON-EDMONDS at HAWKS 5
4:00 pm S23 FAIRFIELD TROJANS at MOMMA'S BOYS
5:00 pm S115 TRIPLE MEAT BALLERS at FIRETRUCKS
6:00 pm S59 THE ALSKAN BULL WORMS at SUPER SPLASH BROS
7:00 pm S59 CINCY WAVE at MONEY TALKS
8:00 pm S59 SWIFT GANG at CHICKS DIG AIR BALLS
9:00 pm S59 SUPA HOTFIRE at SUPER SPLASH BROS
Sunday, July 10, 2016 RED
11:00 am S34 HAWKS 5 at CINCY SHOCK
12:00 pm S23 2 AWESOME at MASON STORM
1:00 pm S15 LEBANON-GOLD at WOLVES -SEALS
2:00 pm S23 2 AWESOME at UNCLE DREW'S TEAM
3:00 pm S34 LADY ELITE PURPLE at WARRIORS-MAGNESS
4:00 pm S2 PANTHERS-HARTMAN at EAGLES-JONES
5:00 pm S115 FIRST GEAR at BRICK SQUAD
6:00 pm S59 PUT SOME ENGLISH ON IT at MIGHTY DUCKS
7:00 pm S59 TEBOWS at WINDINGOS
8:00 pm S59 D3 BOMBERS at PARAGUAS
9:00 pm S59 CINCINNATI SWISHERS at THE CLOESERS
Sunday, July 10, 2016 YELLOW
11:00 am S23 CHCA EAGLES-NIX at TITANS-FRIENT
12:00 pm S3 KINGS KNIGHTS at CHCA EAGLES
1:00 pm S43 WOLVES 7/8 at TITANS-JEWELL
2:00 pm S2 EAGLES-JONES at WOLVES-HUTCHINGS
3:00 pm S43 WOLVES-ORANGE at WOLVES 7/8
4:00 pm S23 UNCLE DREW'S TEAM at VOLUNTEERS
5:00 pm S59 D3 BOMBERS at MONEY TALKS
6:00 pm S115 MCSHANE at DIRTY MIKE AND THE BOYS
7:00 pm S59 ENEMY OF THE STATE at CINCY KINGZ
8:00 pm S34 WOLVES - JOSEFORSKY at LADY ELITE PURPLE
9:00 pm S59 TEBOWS at CINCY KINGZ
Sunday, July 17, 2016 DK BLUE
5:00 pm S2 PANTHERS-HARTMAN at WOLVES-HUTCHINGS
6:00 pm S15 LEBANON-BLACK at BOMBERS
7:00 pm S2 RGB at EAGLES-JONES
8:00 pm S59 MONEY TALKS at MIGHTY DUCKS
9:00 pm S59 SUPA HOTFIRE at PUT SOME ENGLISH ON IT
Sunday, July 17, 2016 GREEN
5:00 pm S23 TITANS-FRIENT at WOLVES-KYLE
6:00 pm S23 MOMMA'S BOYS at 2 AWESOME
7:00 pm S115 BRICK SQUAD at VIEWS FROM THE THREE
8:00 pm S59 TRUCKS at FEBREZE BROTHERS
9:00 pm S59 CINCY KINGZ at ICONIC
Sunday, July 17, 2016 LT BLUE
5:00 pm S3 CHCA EAGLES at WOLVES-BOWMAN
6:00 pm S3 SABRECATS at KINGS KNIGHTS
7:00 pm S115 MCSHANE at TRIPLE MEAT BALLERS
8:00 pm S59 WINDINGOS at DREAM TEAM AD
9:00 pm S59 SUPER SPLASH BROS at D3 BOMBERS
Sunday, July 17, 2016 ORANGE
5:00 pm S23 WOLVES-CUSTER at CHCA EAGLES-NIX
6:00 pm S59 GET BUCKETS at SWIFT GANG
7:00 pm S115 DIRTY MIKE AND THE BOYS at PACK
8:00 pm S59 THE CLOESERS at CLERMONT COUNTY FINEST
9:00 pm S59 PARAGUAS at CINCINNATI SWISHERS
Sunday, July 17, 2016 RED
5:00 pm S15 WOLVES -SEALS at KNIGHTS-BURDINE
6:00 pm S59 RED JAGUARS at CYO ALL STARS
7:00 pm S115 RAIN MEN at MIGHTY DUCKS HS
8:00 pm S59 CHICKS DIG AIR BALLS at TEBOWS
9:00 pm S59 EAGLES G at THE ALSKAN BULL WORMS
Sunday, July 17, 2016 YELLOW
5:00 pm S2 ROCKS at RGB
6:00 pm S15 WOLVES-BRADY at WOLVES-KAM
7:00 pm S115 MBA BOUND at FIRETRUCKS
8:00 pm S59 CINCY BLUE DEVILS at EASTSIDE FAM
9:00 pm S59 ENEMY OF THE STATE at CINCY WAVE
Sunday, July 24, 2016 DK BLUE
5:00 pm S59 D3 BOMBERS at CHICKS DIG AIR BALLS
6:00 pm S15 BOMBERS at WOLVES-BRADY
7:00 pm S3 WOLVES-BOWMAN at SABRECATS
8:00 pm S115 PACK at MCSHANE
9:00 pm S59 CINCINNATI SWISHERS at SUPER SPLASH BROS
Sunday, July 24, 2016 GREEN
6:00 pm S34 WOLVES - JOSEFORSKY at EAGLES-HAHN
7:00 pm S3 KINGS KNIGHTS at ROYALS
8:00 pm S115 TRIPLE MEAT BALLERS at MBA BOUND
9:00 pm S59 CINCY WAVE at CINCY KINGZ
Sunday, July 24, 2016 LT BLUE
6:00 pm S34 LADY ELITE PURPLE at HAWKS 5
7:00 pm S2 EAGLES-JONES at KINGS BUCKETS
8:00 pm S115 FIRST GEAR at DIRTY MIKE AND THE BOYS
9:00 pm S59 D3 BOMBERS at EAGLES G
Sunday, July 24, 2016 ORANGE
6:00 pm S43 WOLVES-ORANGE at TITANS-JEWELL
7:00 pm S23 UNCLE DREW'S TEAM at FAIRFIELD TROJANS
8:00 pm S2 RGB at PANTHERS-HARTMAN
9:00 pm S59 THE ALSKAN BULL WORMS at TRUCKS
Sunday, July 24, 2016 RED
6:00 pm S43 WOLVES 7/8 at WARREN COUNTY WEASELS
7:00 pm S43 ELITE PURPLE at WOLVES - SPRIGGS
8:00 pm S115 FIRETRUCKS at RAIN MEN
9:00 pm S59 CYO ALL STARS at CINCY BLUE DEVILS
Sunday, July 24, 2016 YELLOW
6:00 pm S34 CINCY SHOCK at LEBANON-EDMONDS
7:00 pm S2 WOLVES-HUTCHINGS at ROCKS
8:00 pm S115 MIGHTY DUCKS HS at BRICK SQUAD
9:00 pm S59 EASTSIDE FAM at THE CLOESERS
Sunday, July 31, 2016 DK BLUE
11:00 am S23 MASON STORM at MILFORD EAGLES
12:00 pm S3 SABRECATS at CHCA EAGLES
1:00 pm S23 MILFORD EAGLES at 2 AWESOME
2:00 pm S115 MBA BOUND at PACK
3:00 pm S34 EAGLES-HAHN at WARRIORS-MAGNESS
4:00 pm S115 PACK at FIRETRUCKS
5:00 pm S15 WOLVES-BRADY at KNIGHTS-BURDINE
6:00 pm S34 WARRIORS-MAGNESS at WOLVES - JOSEFORSKY
7:00 pm S59 PARAGUAS at EASTSIDE FAM
8:00 pm S59 CHICKS DIG AIR BALLS at PUT SOME ENGLISH ON IT
9:00 pm S59 ENEMY OF THE STATE at SWIFT GANG
Sunday, July 31, 2016 GREEN
11:00 am S15 LEBANON-BLACK at LEBANON-GOLD
12:00 pm S2 KINGS BUCKETS at EAGLES-JONES
1:00 pm S43 WARREN COUNTY WEASELS at WOLVES-PURPLE
2:00 pm S2 ROCKS at PANTHERS-HARTMAN
3:00 pm S23 2 AWESOME at FAIRFIELD TROJANS
4:00 pm S43 WOLVES - SPRIGGS at WOLVES 7/8
5:00 pm S59 CINCINNATI SWISHERS at GET BUCKETS
6:00 pm S115 MCSHANE at FIRST GEAR
7:00 pm S43 ELITE PURPLE at WOLVES-PURPLE
8:00 pm S59 SUPER SPLASH BROS at CLERMONT COUNTY FINEST
9:00 pm S59 RED JAGUARS at EAGLES G
Sunday, July 31, 2016 LT BLUE
11:00 am S115 BRICK SQUAD at FIRETRUCKS
12:00 pm S34 EAGLES-HAHN at CINCY SHOCK
1:00 pm S15 LEBANON-GOLD at WOLVES-KAM
2:00 pm S23 TITANS-FRIENT at VOLUNTEERS
3:00 pm S23 WOLVES-CUSTER at MASON STORM
4:00 pm S43 WOLVES-PURPLE at WOLVES-ORANGE
5:00 pm S59 ICONIC at TRUCKS
6:00 pm S115 DIRTY MIKE AND THE BOYS at VIEWS FROM THE THREE
7:00 pm S59 CINCY WAVE at MIGHTY DUCKS
8:00 pm S59 THE CLOESERS at CYO ALL STARS
9:00 pm S59 CINCY BLUE DEVILS at ICONIC
Sunday, July 31, 2016 ORANGE
11:00 am S115 DIRTY MIKE AND THE BOYS at RAIN MEN
12:00 pm S23 CHCA EAGLES-NIX at UNCLE DREW'S TEAM
1:00 pm S15 WOLVES-BRADY at LEBANON-BLACK
2:00 pm S23 WOLVES-BARNES at CHCA EAGLES-NIX
3:00 pm S34 HAWKS 5 at WOLVES - JOSEFORSKY
4:00 pm S3 ROYALS at KINGS KNIGHTS
5:00 pm S59 SUPA HOTFIRE at CINCY BLUE DEVILS
6:00 pm S3 KINGS KNIGHTS at CHCA EAGLES
7:00 pm S59 WINDINGOS at FEBREZE BROTHERS
8:00 pm S59 TRUCKS at D3 BOMBERS
9:00 pm S59 EASTSIDE FAM at WINDINGOS
Sunday, July 31, 2016 RED
11:00 am S115 FIRST GEAR at MIGHTY DUCKS HS
12:00 pm S23 WOLVES-CUSTER at MOMMA'S BOYS
1:00 pm S15 WOLVES -SEALS at BOMBERS
2:00 pm S23 MOMMA'S BOYS at WOLVES-KYLE
3:00 pm S34 LEBANON-EDMONDS at LADY ELITE PURPLE
4:00 pm S2 ROCKS at RGB
5:00 pm S115 PACK at TRIPLE MEAT BALLERS
6:00 pm S59 CLERMONT COUNTY FINEST at CHICKS DIG AIR BALLS
7:00 pm S59 THE ALSKAN BULL WORMS at ENEMY OF THE STATE
8:00 pm S59 GET BUCKETS at DREAM TEAM AD
9:00 pm S59 MONEY TALKS at TEBOWS
Sunday, July 31, 2016 YELLOW
11:00 am S15 KNIGHTS-BURDINE at WOLVES -SEALS
12:00 pm S3 ROYALS at WOLVES-BOWMAN
1:00 pm S43 TITANS-JEWELL at WOLVES 7/8
2:00 pm S2 KINGS BUCKETS at WOLVES-HUTCHINGS
3:00 pm S43 WARREN COUNTY WEASELS at TITANS-JEWELL
4:00 pm S23 WOLVES-BARNES at UNCLE DREW'S TEAM
5:00 pm S59 THE CLOESERS at PARAGUAS
6:00 pm S115 RAIN MEN at MBA BOUND
7:00 pm S59 EAGLES G at CINCINNATI SWISHERS
8:00 pm S59 CINCY KINGZ at RED JAGUARS
9:00 pm S59 AVERAGE JOE'S at THE ALSKAN BULL WORMS
Sunday, August 7, 2016 DK BLUE
11:00 am S15 LEBANON-GOLD at KNIGHTS-BURDINE
12:00 pm S3 KINGS KNIGHTS at WOLVES-BOWMAN
1:00 pm S43 WOLVES - SPRIGGS at WOLVES 7/8
2:00 pm S3 CHCA EAGLES at SABRECATS
3:00 pm S34 LADY ELITE PURPLE at CINCY SHOCK
4:00 pm S3 ROYALS at SABRECATS
5:00 pm S59 PARAGUAS at CINCY BLUE DEVILS
6:00 pm S115 TRIPLE MEAT BALLERS at RAIN MEN
7:00 pm S59 MIGHTY DUCKS at CINCY KINGZ
8:00 pm S59 DREAM TEAM AD at MONEY TALKS
9:00 pm S59 FEBREZE BROTHERS at AVERAGE JOE'S
Sunday, August 7, 2016 GREEN
11:00 am S115 BRICK SQUAD at DIRTY MIKE AND THE BOYS
12:00 pm S23 VOLUNTEERS at WOLVES-CUSTER
1:00 pm S115 MIGHTY DUCKS HS at DIRTY MIKE AND THE BOYS
2:00 pm S2 KINGS BUCKETS at RGB
3:00 pm S23 MASON STORM at TITANS-FRIENT
4:00 pm S43 TITANS-JEWELL at WOLVES - SPRIGGS
5:00 pm S59 CINCY KINGZ at THE CLOESERS
6:00 pm S34 LADY ELITE PURPLE at EAGLES-HAHN
7:00 pm S59 CYO ALL STARS at PARAGUAS
8:00 pm S59 EASTSIDE FAM at SUPER SPLASH BROS
9:00 pm S59 PUT SOME ENGLISH ON IT at WINDINGOS
Sunday, August 7, 2016 LT BLUE
11:00 am S115 RAIN MEN at MCSHANE
12:00 pm S34 CINCY SHOCK at HAWKS 5
1:00 pm S15 LEBANON-BLACK at WOLVES -SEALS
2:00 pm S23 WOLVES-KYLE at 2 AWESOME
3:00 pm S23 CHCA EAGLES-NIX at MOMMA'S BOYS
4:00 pm S115 VIEWS FROM THE THREE at MCSHANE
5:00 pm S59 CHICKS DIG AIR BALLS at CINCINNATI SWISHERS
6:00 pm S34 WOLVES - JOSEFORSKY at LEBANON-EDMONDS
7:00 pm S59 PUT SOME ENGLISH ON IT at GET BUCKETS
8:00 pm S59 RED JAGUARS at CINCY BLUE DEVILS
9:00 pm S59 ICONIC at RED JAGUARS
Sunday, August 7, 2016 ORANGE
11:00 am S43 ELITE PURPLE at WOLVES-PURPLE
12:00 pm S23 TITANS-FRIENT at WOLVES-BARNES
1:00 pm S15 WOLVES-KAM at KNIGHTS-BURDINE
2:00 pm S23 UNCLE DREW'S TEAM at WOLVES-CUSTER
3:00 pm S59 SUPA HOTFIRE at GET BUCKETS
4:00 pm S15 BOMBERS at WOLVES -SEALS
5:00 pm S115 MBA BOUND at BRICK SQUAD
6:00 pm S59 TEBOWS at ENEMY OF THE STATE
7:00 pm S59 ICONIC at THE CLOESERS
8:00 pm S59 SWIFT GANG at CINCY WAVE
9:00 pm S59 SWIFT GANG at MONEY TALKS
Sunday, August 7, 2016 RED
11:00 am S115 TRIPLE MEAT BALLERS at VIEWS FROM THE THREE
12:00 pm S23 MASON STORM at FAIRFIELD TROJANS
1:00 pm S15 BOMBERS at LEBANON-GOLD
2:00 pm S23 VOLUNTEERS at WOLVES-BARNES
3:00 pm S34 WARRIORS-MAGNESS at HAWKS 5
4:00 pm S15 WOLVES-KAM at WOLVES-BRADY
5:00 pm S23 MILFORD EAGLES at UNCLE DREW'S TEAM
6:00 pm S59 D3 BOMBERS at AVERAGE JOE'S
7:00 pm S59 FEBREZE BROTHERS at CHICKS DIG AIR BALLS
8:00 pm S59 CINCINNATI SWISHERS at TRUCKS
9:00 pm S59 TEBOWS at SUPA HOTFIRE
Sunday, August 7, 2016 YELLOW
11:00 am S115 FIRETRUCKS at FIRST GEAR
12:00 pm S3 ROYALS at CHCA EAGLES
1:00 pm S34 WARRIORS-MAGNESS at LEBANON-EDMONDS
2:00 pm S2 EAGLES-JONES at WOLVES-HUTCHINGS
3:00 pm S43 WARREN COUNTY WEASELS at ELITE PURPLE
4:00 pm S43 WOLVES-ORANGE at WOLVES 7/8
5:00 pm S59 TRUCKS at CYO ALL STARS
6:00 pm S23 FAIRFIELD TROJANS at VOLUNTEERS
7:00 pm S59 THE ALSKAN BULL WORMS at WINDINGOS
8:00 pm S59 CLERMONT COUNTY FINEST at EAGLES G
9:00 pm S59 MIGHTY DUCKS at ENEMY OF THE STATE
Sunday, August 14, 2016 DK BLUE
11:00 am S43 WOLVES - SPRIGGS at WOLVES-PURPLE
12:00 pm S3 SABRECATS at ROYALS
1:00 pm S34 LEBANON-EDMONDS at CINCY SHOCK
2:00 pm S3 WOLVES-BOWMAN at ROYALS
3:00 pm S34 LEBANON-EDMONDS at WARRIORS-MAGNESS
4:00 pm S2 PANTHERS-HARTMAN at ROCKS
5:00 pm S59 ENEMY OF THE STATE at FEBREZE BROTHERS
6:00 pm S115 MCSHANE at MIGHTY DUCKS HS
7:00 pm S59 MIGHTY DUCKS at SWIFT GANG
8:00 pm S59 SUPER SPLASH BROS at CYO ALL STARS
9:00 pm S59 MONEY TALKS at THE ALSKAN BULL WORMS
Sunday, August 14, 2016 GREEN
12:00 pm S2 WOLVES-HUTCHINGS at KINGS BUCKETS
1:00 pm S43 WARREN COUNTY WEASELS at WOLVES-ORANGE
2:00 pm S2 PANTHERS-HARTMAN at RGB
3:00 pm S23 UNCLE DREW'S TEAM at WOLVES-KYLE
4:00 pm S43 WOLVES-PURPLE at WOLVES 7/8
5:00 pm S59 SUPER SPLASH BROS at SUPA HOTFIRE
6:00 pm S115 FIRST GEAR at TRIPLE MEAT BALLERS
7:00 pm S59 CHICKS DIG AIR BALLS at THE ALSKAN BULL WORMS
8:00 pm S59 GET BUCKETS at FEBREZE BROTHERS
9:00 pm S59 DREAM TEAM AD at CHICKS DIG AIR BALLS
Sunday, August 14, 2016 LT BLUE
11:00 am S2 EAGLES-JONES at RGB
12:00 pm S115 DIRTY MIKE AND THE BOYS at FIRETRUCKS
1:00 pm S15 WOLVES -SEALS at WOLVES-BRADY
2:00 pm S23 TITANS-FRIENT at MILFORD EAGLES
3:00 pm S115 TRIPLE MEAT BALLERS at VIEWS FROM THE THREE
4:00 pm S43 WOLVES-ORANGE at TITANS-JEWELL
5:00 pm S23 MOMMA'S BOYS at VOLUNTEERS
6:00 pm S34 WARRIORS-MAGNESS at LADY ELITE PURPLE
7:00 pm S59 ENEMY OF THE STATE at DREAM TEAM AD
8:00 pm S59 AVERAGE JOE'S at CINCINNATI SWISHERS
9:00 pm S59 EAGLES G at ICONIC
Sunday, August 14, 2016 ORANGE
11:00 am S59 SUPA HOTFIRE at RED JAGUARS
12:00 pm S23 FAIRFIELD TROJANS at MILFORD EAGLES
1:00 pm S15 LEBANON-GOLD at LEBANON-BLACK
2:00 pm S23 WOLVES-BARNES at MASON STORM
3:00 pm S34 HAWKS 5 at EAGLES-HAHN
4:00 pm S15 LEBANON-BLACK at WOLVES-KAM
5:00 pm S115 BRICK SQUAD at RAIN MEN
6:00 pm S59 WINDINGOS at D3 BOMBERS
7:00 pm S59 CINCY WAVE at TEBOWS
8:00 pm S59 CINCY KINGZ at CINCY BLUE DEVILS
9:00 pm S59 CINCY WAVE at PUT SOME ENGLISH ON IT
Sunday, August 14, 2016 RED
11:00 am S59 EAGLES G at EASTSIDE FAM
12:00 pm S23 MOMMA'S BOYS at TITANS-FRIENT
1:00 pm S15 KNIGHTS-BURDINE at BOMBERS
2:00 pm S23 2 AWESOME at CHCA EAGLES-NIX
3:00 pm S34 CINCY SHOCK at WOLVES - JOSEFORSKY
4:00 pm S3 WOLVES-BOWMAN at SABRECATS
5:00 pm S115 MIGHTY DUCKS HS at MBA BOUND
6:00 pm S59 TRUCKS at CLERMONT COUNTY FINEST
7:00 pm S59 AVERAGE JOE'S at SUPA HOTFIRE
8:00 pm S59 PARAGUAS at ICONIC
9:00 pm S59 CLERMONT COUNTY FINEST at PARAGUAS
Sunday, August 14, 2016 YELLOW
11:00 am S115 RAIN MEN at MCSHANE
12:00 pm S3 CHCA EAGLES at KINGS KNIGHTS
1:00 pm S34 EAGLES-HAHN at WOLVES - JOSEFORSKY
2:00 pm S2 ROCKS at KINGS BUCKETS
3:00 pm S43 ELITE PURPLE at WOLVES 7/8
4:00 pm S43 WOLVES - SPRIGGS at WARREN COUNTY WEASELS
5:00 pm S59 SWIFT GANG at TEBOWS
6:00 pm S23 WOLVES-BARNES at WOLVES-CUSTER
7:00 pm S59 MONEY TALKS at PUT SOME ENGLISH ON IT
8:00 pm S59 THE CLOESERS at RED JAGUARS
9:00 pm S59 GET BUCKETS at D3 BOMBERS
Sunday, August 21, 2016 DK BLUE
11:00 am S115 MIGHTY DUCKS HS at VIEWS FROM THE THREE
12:00 pm S3 WOLVES-BOWMAN at CHCA EAGLES
1:00 pm S115 VIEWS FROM THE THREE at FIRST GEAR
2:00 pm S3 CHCA EAGLES at ROYALS
3:00 pm S34 LEBANON-EDMONDS at EAGLES-HAHN
4:00 pm S2 EAGLES-JONES at PANTHERS-HARTMAN
5:00 pm S59 SUPA HOTFIRE at CLERMONT COUNTY FINEST
6:00 pm S43 TITANS-JEWELL at ELITE PURPLE
7:00 pm S59 TEBOWS at MIGHTY DUCKS
8:00 pm S59 FEBREZE BROTHERS at MONEY TALKS
9:00 pm S59 AVERAGE JOE'S at EASTSIDE FAM
Sunday, August 21, 2016 GREEN
11:00 am S23 UNCLE DREW'S TEAM at MOMMA'S BOYS
12:00 pm S2 PANTHERS-HARTMAN at KINGS BUCKETS
1:00 pm S43 WOLVES-ORANGE at WOLVES - SPRIGGS
2:00 pm S2 EAGLES-JONES at ROCKS
3:00 pm S23 WOLVES-CUSTER at TITANS-FRIENT
4:00 pm S43 ELITE PURPLE at WOLVES 7/8
5:00 pm S2 WOLVES-HUTCHINGS at ROCKS
6:00 pm S115 MBA BOUND at DIRTY MIKE AND THE BOYS
7:00 pm S59 THE ALSKAN BULL WORMS at GET BUCKETS
8:00 pm S23 WOLVES-BARNES at FAIRFIELD TROJANS
Sunday, August 21, 2016 LT BLUE
11:00 am S2 RGB at WOLVES-HUTCHINGS
12:00 pm S34 HAWKS 5 at LEBANON-EDMONDS
1:00 pm S15 KNIGHTS-BURDINE at LEBANON-BLACK
2:00 pm S23 CHCA EAGLES-NIX at FAIRFIELD TROJANS
3:00 pm S23 MILFORD EAGLES at WOLVES-BARNES
4:00 pm S43 WOLVES-ORANGE at WARREN COUNTY WEASELS
5:00 pm S34 WOLVES - JOSEFORSKY at HAWKS 5
6:00 pm S59 WINDINGOS at SUPA HOTFIRE
7:00 pm S59 CINCY BLUE DEVILS at THE CLOESERS
8:00 pm S23 MILFORD EAGLES at VOLUNTEERS
9:00 pm S59 CYO ALL STARS at EAGLES G
Sunday, August 21, 2016 ORANGE
11:00 am S115 MCSHANE at MBA BOUND
12:00 pm S23 WOLVES-KYLE at MASON STORM
1:00 pm S15 WOLVES-KAM at BOMBERS
2:00 pm S23 VOLUNTEERS at 2 AWESOME
3:00 pm S34 CINCY SHOCK at WARRIORS-MAGNESS
4:00 pm S15 WOLVES -SEALS at LEBANON-GOLD
5:00 pm S23 WOLVES-KYLE at CHCA EAGLES-NIX
6:00 pm S59 EASTSIDE FAM at TRUCKS
7:00 pm S59 CLERMONT COUNTY FINEST at AVERAGE JOE'S
8:00 pm S59 PUT SOME ENGLISH ON IT at ENEMY OF THE STATE
9:00 pm S59 CINCINNATI SWISHERS at WINDINGOS
Sunday, August 21, 2016 RED
11:00 am S23 MILFORD EAGLES at WOLVES-KYLE
12:00 pm S23 2 AWESOME at WOLVES-CUSTER
1:00 pm S15 LEBANON-GOLD at WOLVES-BRADY
2:00 pm S23 MASON STORM at UNCLE DREW'S TEAM
3:00 pm S34 LADY ELITE PURPLE at WOLVES - JOSEFORSKY
4:00 pm S3 WOLVES-BOWMAN at KINGS KNIGHTS
5:00 pm S115 FIRETRUCKS at MCSHANE
6:00 pm S59 DREAM TEAM AD at CINCY WAVE
7:00 pm S15 WOLVES -SEALS at WOLVES-KAM
8:00 pm S59 SWIFT GANG at CINCY KINGZ
9:00 pm S59 ICONIC at SUPER SPLASH BROS
Sunday, August 21, 2016 YELLOW
11:00 am S115 FIRST GEAR at BRICK SQUAD
12:00 pm S3 KINGS KNIGHTS at SABRECATS
2:00 pm S2 KINGS BUCKETS at RGB
3:00 pm S43 WOLVES-PURPLE at WOLVES - SPRIGGS
4:00 pm S43 WOLVES-PURPLE at TITANS-JEWELL
5:00 pm S15 WOLVES-BRADY at BOMBERS
6:00 pm S115 TRIPLE MEAT BALLERS at BRICK SQUAD
7:00 pm S59 RED JAGUARS at PARAGUAS
8:00 pm S34 EAGLES-HAHN at LADY ELITE PURPLE
9:00 pm S59 MIGHTY DUCKS at DREAM TEAM AD
Sunday, September 11, 2016 DK BLUE
4:30 pm S22 WOLVES - PURPLE at WOLVES - ORANGE
5:30 pm S51 WOLVES - WHITE at MASON GREEN
6:30 pm S22 WOLVES - ORANGE at WOLVES - SEALS5
7:30 pm S51 BLAZERS at SW OHIO SHOOTING STARS
8:30 pm S60 MEAN MACHINE at UNCLE DREW'S BOYS
Sunday, September 11, 2016 GREEN
4:30 pm S22 WOLVES - HUTCHINGS at R4L - LAKERS5
5:30 pm S7 WOLVES - SEALS4 at WOLVES - BOWMAN
6:30 pm S7 R4L - LAKERS 3 at WOLVES - SEALS4
7:30 pm S106 DREAM TEAM at WOLVES - MCNULTY
Sunday, September 11, 2016 LT BLUE
5:30 pm S60 UNCLE DREW'S BOYS at MEAN MACHINE
6:30 pm S60 HAND DOWN MAN DOWN at MONEY TALKS
7:30 pm S42 WOLVES - CUSTER at MASON WARRIORS
Sunday, September 11, 2016 ORANGE
4:30 pm S51 MIDWEST TAKEOVER at MUSKETEERS
5:30 pm S106 CINCINNATI DUSTERS at DREAM TEAM
6:30 pm S42 WOLVES - BLACK at TITANS
7:30 pm S51 WOLVES - WHITE at R4L - LAKERS8
Sunday, September 11, 2016 RED
4:30 pm S42 TITANS at R4L - LAKERS6
5:30 pm S106 WOLVES - MCNULTY at TBA
6:30 pm S42 MASON WARRIORS at R4L - LAKERS6
7:30 pm S51 MASON GREEN at MASON WHITE
8:30 pm S60 MONEY TALKS at HAND DOWN MAN DOWN
Sunday, September 11, 2016 YELLOW
4:30 pm S42 WOLVES - BLACK at WOLVES - YABLONSKY
5:30 pm S51 BLAZERS at R4L - LAKERS8
6:30 pm S22 WOLVES - PURPLE at WOLVES - HUTCHINGS
7:30 pm S51 WOLVES - JOSEFORSKY at THE MEN OF NORSE
8:30 pm S60 TROPICS at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, September 18, 2016 DK BLUE
4:30 pm S7 LM PANTHERS at WOLVES - SEALS4
5:30 pm S51 SW OHIO SHOOTING STARS at THE MEN OF NORSE
6:30 pm S22 WOLVES - HUTCHINGS at WOLVES - ORANGE
7:30 pm S42 MASON WARRIORS at WOLVES - BLACK
8:30 pm S60 HAND DOWN MAN DOWN at SUPA HOT FIRE
Sunday, September 18, 2016 GREEN
4:30 pm S22 WOLVES - SEALS5 at WOLVES - HUTCHINGS
5:30 pm S7 WOLVES - BOWMAN at R4L - LAKERS 3
6:30 pm S7 R4L - LAKERS 3 at LM PANTHERS
7:30 pm S42 WOLVES - YABLONSKY at WOLVES - CUSTER
Sunday, September 18, 2016 LT BLUE
4:30 pm S51 SW OHIO SHOOTING STARS at MUSKETEERS
5:30 pm S60 UNCLE DREW'S BOYS at SUPA HOT FIRE
6:30 pm S42 WOLVES - YABLONSKY at TITANS
7:30 pm S51 R4L - LAKERS8 at WOLVES - JOSEFORSKY
8:30 pm S51 THE MEN OF NORSE at MASON GREEN
Sunday, September 18, 2016 ORANGE
5:30 pm S106 TBA at CINCINNATI DUSTERS
6:30 pm S42 R4L - LAKERS6 at WOLVES - CUSTER
Sunday, September 18, 2016 RED
4:30 pm S106 TBA at CINCINNATI DUSTERS
5:30 pm S106 DREAM TEAM at WOLVES - MCNULTY
6:30 pm S60 CLERMONT COUNTY FINEST at TROPICS
7:30 pm S51 MASON WHITE at BLAZERS
8:30 pm S60 CLERMONT COUNTY FINEST at MEAN MACHINE
Sunday, September 18, 2016 YELLOW
4:30 pm S22 R4L - LAKERS5 at WOLVES - PURPLE
5:30 pm S51 MASON WHITE at WOLVES - JOSEFORSKY
6:30 pm S22 WOLVES - SEALS5 at R4L - LAKERS5
7:30 pm S51 MUSKETEERS at WOLVES - WHITE
8:30 pm S60 UNCLE DREW'S BOYS at MONEY TALKS
Sunday, September 25, 2016 DK BLUE
4:30 pm S22 WOLVES - ORANGE at R4L - LAKERS5
5:30 pm S60 HAND DOWN MAN DOWN at UNCLE DREW'S BOYS
6:30 pm S22 R4L - LAKERS5 at WOLVES - HUTCHINGS
Sunday, September 25, 2016 GREEN
4:30 pm S22 WOLVES - PURPLE at WOLVES - SEALS5
5:30 pm S7 WOLVES - BOWMAN at LM PANTHERS
6:30 pm S7 WOLVES - BOWMAN at R4L - LAKERS 3
7:30 pm S106 TBA at DREAM TEAM
8:30 pm S51 THE MEN OF NORSE at MASON WHITE
Sunday, September 25, 2016 LT BLUE
4:30 pm S51 MIDWEST TAKEOVER at BLAZERS
5:30 pm S7 R4L - LAKERS 3 at WOLVES - SEALS4
6:30 pm S42 R4L - LAKERS6 at MASON WARRIORS
7:30 pm S51 WOLVES - WHITE at SW OHIO SHOOTING STARS
Sunday, September 25, 2016 ORANGE
4:30 pm S42 WOLVES - CUSTER at WOLVES - YABLONSKY
5:30 pm S106 TBA at DREAM TEAM
6:30 pm S42 TITANS at WOLVES - BLACK
8:30 pm S60 MONEY TALKS at MEAN MACHINE
Sunday, September 25, 2016 RED
4:30 pm S42 TITANS at MASON WARRIORS
5:30 pm S106 CINCINNATI DUSTERS at WOLVES - MCNULTY
6:30 pm S60 TROPICS at MEAN MACHINE
7:30 pm S51 WOLVES - JOSEFORSKY at MUSKETEERS
8:30 pm S60 SUPA HOT FIRE at TROPICS
Sunday, September 25, 2016 YELLOW
5:30 pm S51 MASON WHITE at MASON GREEN
6:30 pm S22 WOLVES - ORANGE at WOLVES - PURPLE
7:30 pm S51 MASON GREEN at R4L - LAKERS8
8:30 pm S60 HAND DOWN MAN DOWN at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, October 2, 2016 DK BLUE
4:30 pm S22 WOLVES - PURPLE at WOLVES - HUTCHINGS
5:30 pm S51 SW OHIO SHOOTING STARS at MASON WHITE
6:30 pm S22 WOLVES - PURPLE at R4L - LAKERS5
7:30 pm S51 SW OHIO SHOOTING STARS at WOLVES - JOSEFORSKY
8:30 pm S60 TROPICS at MONEY TALKS
Sunday, October 2, 2016 GREEN
4:30 pm S22 WOLVES - ORANGE at WOLVES - SEALS5
5:30 pm S7 WOLVES - BOWMAN at WOLVES - SEALS4
6:30 pm S7 LM PANTHERS at WOLVES - SEALS4
7:30 pm S106 CINCINNATI DUSTERS at WOLVES - MCNULTY
Sunday, October 2, 2016 LT BLUE
5:30 pm S60 SUPA HOT FIRE at HAND DOWN MAN DOWN
6:30 pm S42 WOLVES - BLACK at WOLVES - CUSTER
7:30 pm S51 BLAZERS at WOLVES - WHITE
Sunday, October 2, 2016 ORANGE
4:30 pm S42 R4L - LAKERS6 at WOLVES - YABLONSKY
5:30 pm S106 TBA at WOLVES - MCNULTY
6:30 pm S42 WOLVES - YABLONSKY at R4L - LAKERS6
7:30 pm S51 MUSKETEERS at MASON GREEN
8:30 pm S42 WOLVES - CUSTER at WOLVES - BLACK
Sunday, October 2, 2016 RED
4:30 pm S51 MUSKETEERS at BLAZERS
5:30 pm S106 DREAM TEAM at CINCINNATI DUSTERS
6:30 pm S60 CLERMONT COUNTY FINEST at MONEY TALKS
7:30 pm S51 R4L - LAKERS8 at THE MEN OF NORSE
8:30 pm S60 UNCLE DREW'S BOYS at HAND DOWN MAN DOWN
Sunday, October 2, 2016 YELLOW
4:30 pm S7 LM PANTHERS at R4L - LAKERS 3
5:30 pm S51 THE MEN OF NORSE at WOLVES - WHITE
6:30 pm S22 WOLVES - HUTCHINGS at WOLVES - SEALS5
7:30 pm S42 MASON WARRIORS at TITANS
8:30 pm S60 CLERMONT COUNTY FINEST at SUPA HOT FIRE
Sunday, October 9, 2016 DK BLUE
4:30 pm S22 WOLVES - SEALS5 at R4L - LAKERS5
5:30 pm S51 WOLVES - WHITE at R4L - LAKERS8
6:30 pm S22 WOLVES - SEALS5 at WOLVES - PURPLE
7:30 pm S51 MASON GREEN at SW OHIO SHOOTING STARS
8:30 pm S60 SUPA HOT FIRE at UNCLE DREW'S BOYS
Sunday, October 9, 2016 GREEN
4:30 pm S60 MONEY TALKS at TROPICS
5:30 pm S7 R4L - LAKERS 3 at WOLVES - BOWMAN
6:30 pm S7 WOLVES - BOWMAN at LM PANTHERS
7:30 pm S7 WOLVES - SEALS4 at R4L - LAKERS 3
8:30 pm S42 WOLVES - YABLONSKY at WOLVES - BLACK
Sunday, October 9, 2016 LT BLUE
4:30 pm S22 WOLVES - HUTCHINGS at WOLVES - PURPLE
5:30 pm S60 MEAN MACHINE at CLERMONT COUNTY FINEST
6:30 pm S51 WOLVES - JOSEFORSKY at BLAZERS
7:30 pm S51 THE MEN OF NORSE at MUSKETEERS
8:30 pm S42 MASON WARRIORS at WOLVES - CUSTER
Sunday, October 9, 2016 ORANGE
4:30 pm S51 BLAZERS at MASON GREEN
5:30 pm S106 WOLVES - MCNULTY at DREAM TEAM
6:30 pm S60 MONEY TALKS at UNCLE DREW'S BOYS
8:30 pm S51 R4L - LAKERS8 at MASON WHITE
Sunday, October 9, 2016 RED
4:30 pm S42 WOLVES - BLACK at R4L - LAKERS6
5:30 pm S106 CINCINNATI DUSTERS at TBA
6:30 pm S42 R4L - LAKERS6 at WOLVES - BLACK
7:30 pm S42 WOLVES - YABLONSKY at MASON WARRIORS
8:30 pm S60 MONEY TALKS at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, October 9, 2016 YELLOW
4:30 pm S7 WOLVES - SEALS4 at LM PANTHERS
5:30 pm S51 MASON GREEN at WOLVES - JOSEFORSKY
6:30 pm S22 R4L - LAKERS5 at WOLVES - ORANGE
7:30 pm S42 WOLVES - CUSTER at TITANS
8:30 pm S60 MEAN MACHINE at TROPICS
Sunday, October 16, 2016 DK BLUE
7:30 pm S51 MUSKETEERS at R4L - LAKERS8
8:30 pm S60 TROPICS at HAND DOWN MAN DOWN
Sunday, October 16, 2016 GREEN
6:30 pm S7 LM PANTHERS at R4L - LAKERS 3
7:30 pm S106 DREAM TEAM at CINCINNATI DUSTERS
Sunday, October 16, 2016 LT BLUE
7:30 pm S60 MEAN MACHINE at HAND DOWN MAN DOWN
8:30 pm S42 TITANS at WOLVES - CUSTER
Sunday, October 16, 2016 ORANGE
7:30 pm S51 MASON WHITE at WOLVES - WHITE
8:30 pm S106 WOLVES - MCNULTY at CINCINNATI DUSTERS
Sunday, October 16, 2016 RED
5:30 pm S106 DREAM TEAM at TBA
7:30 pm S51 SW OHIO SHOOTING STARS at THE MEN OF NORSE
8:30 pm S51 MASON WHITE at WOLVES - JOSEFORSKY
Sunday, October 16, 2016 YELLOW
6:30 pm S22 WOLVES - SEALS5 at WOLVES - ORANGE
8:30 pm S60 MEAN MACHINE at SUPA HOT FIRE
Sunday, October 23, 2016 DK BLUE
4:30 pm S7 R4L - LAKERS 3 at LM PANTHERS
5:30 pm S51 SW OHIO SHOOTING STARS at BLAZERS
6:30 pm S22 R4L - LAKERS5 at WOLVES - SEALS5
7:30 pm S51 WOLVES - JOSEFORSKY at WOLVES - WHITE
8:30 pm S60 UNCLE DREW'S BOYS at TROPICS
Sunday, October 23, 2016 GREEN
5:30 pm S7 WOLVES - SEALS4 at WOLVES - BOWMAN
6:30 pm S7 LM PANTHERS at WOLVES - BOWMAN
7:30 pm S60 SUPA HOT FIRE at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, October 23, 2016 LT BLUE
4:30 pm S42 R4L - LAKERS6 at TITANS
5:30 pm S60 TROPICS at SUPA HOT FIRE
6:30 pm S42 WOLVES - BLACK at MASON WARRIORS
7:30 pm S51 THE MEN OF NORSE at BLAZERS
8:30 pm S51 R4L - LAKERS8 at WOLVES - WHITE
Sunday, October 23, 2016 ORANGE
4:30 pm S22 WOLVES - HUTCHINGS at WOLVES - ORANGE
5:30 pm S51 THE MEN OF NORSE at WOLVES - JOSEFORSKY
6:30 pm S42 TITANS at WOLVES - YABLONSKY
7:30 pm S7 WOLVES - BOWMAN at WOLVES - SEALS4
8:30 pm S42 WOLVES - CUSTER at R4L - LAKERS6
Sunday, October 23, 2016 RED
4:30 pm S42 MASON WARRIORS at WOLVES - YABLONSKY
5:30 pm S106 CINCINNATI DUSTERS at DREAM TEAM
6:30 pm S60 CLERMONT COUNTY FINEST at UNCLE DREW'S BOYS
7:30 pm S51 MUSKETEERS at MASON WHITE
8:30 pm S60 HAND DOWN MAN DOWN at MEAN MACHINE
Sunday, October 23, 2016 YELLOW
4:30 pm S22 WOLVES - PURPLE at R4L - LAKERS5
5:30 pm S51 MUSKETEERS at MASON GREEN
6:30 pm S22 WOLVES - ORANGE at WOLVES - HUTCHINGS
7:30 pm S51 R4L - LAKERS8 at SW OHIO SHOOTING STARS
8:30 pm S60 SUPA HOT FIRE at MONEY TALKS
Sunday, November 6, 2016 GREEN
7:30 pm S106 TBA at WOLVES - MCNULTY
Sunday, November 6, 2016 ORANGE
5:30 pm S106 WOLVES - MCNULTY at TBA
Friday, November 11, 2016 DK BLUE
5:00 pm S124 Force Green at WCSA Arsenal
5:45 pm S119 CUP BVB at TWO DADS FC
7:15 pm S80 Team Madeira at Lakota Firehawks
8:00 pm S80 Lakota FC Red Ninjas at WCSA 2007 White
8:45 pm S74 CUSM White at WCSA Elite
9:30 pm S102 WCSA G04 Elite at OESA Gold
Friday, November 11, 2016 GREEN
5:00 pm S120 BOMB SQUAD at Nutmeggin Ninjas
5:45 pm S118 Buckets Athletic FC at Bangers FC
6:30 pm S118 WC One at WC Two
7:15 pm S96 Hard Court Heroes at CU Elite 1 SycMas
8:00 pm S93 CU Strike Force at WCSA G1
8:45 pm S98 WCSA Premier at CULM 2004 Academy
Friday, November 11, 2016 LT BLUE
5:00 pm S120 ARSENAL at Always in Form
5:45 pm S123 Sheagles at WCSA 03 WHITE
6:30 pm S118 Buckets Athletic FC at Barney and Friends
7:15 pm S96 CU LM Academy at CU Elite Eagles
8:00 pm S96 HOTSHOTS at CU Girls 05
8:45 pm S96 Hard Court Heroes at WCSA Blue
Friday, November 11, 2016 ORANGE
5:00 pm S123 Lakota Thunder at Force Black
5:45 pm S119 Milk Men at Rovers
6:30 pm S118 Ace Blue at Skiller Academy
7:15 pm S80 WC Galaxy at WC Dynamo
8:00 pm S93 NEMESIS at Impact Gray
8:45 pm S102 WCSA G04 Elite 2 at Elite Blue
9:30 pm S98 WCSA Premier at Green Thunder
Friday, November 11, 2016 RED
5:00 pm S120 Pink Panther at Finesse FC
5:45 pm S119 WAKA FLOCKA at CLASSIC IX
6:30 pm S120 Hydrators at Nutmeggin Ninjas
7:15 pm S93 WCSA G2 at Villarreal
8:00 pm S93 Elite Girls at CU SYCMAS
8:45 pm S102 Elite Red at CU Reign
9:30 pm S98 Lakota FC Black at THE HOT SHOTS
Friday, November 11, 2016 YELLOW
5:00 pm S124 CLUB OHIO STORM BLACK at BARCELONA
5:45 pm S119 Club Ohio at BOMBERS
6:30 pm S123 WCSA Bayern at CO Storm Green
6:30 pm S124 FUSION at BUCKETS
7:15 pm S93 CU Atletico at Extreme Heat
8:00 pm S80 WCSA 2007 Blue at WC Fire
8:45 pm S74 CUSM Black at Equipo Azul
9:30 pm S102 Impact 2 at Impact 1
Tuesday, November 15, 2016 DK BLUE
5:30 pm S61 B TEAM at 50/50
6:50 pm S61 OUTSIDERS at X FACTOR
8:10 pm S61 FUNKY JUNK at 5 POINT RUN
9:30 pm S61 LOL at HITMEN
Tuesday, November 15, 2016 RED
8:10 pm S64 BUMPY OLD MEN at HOPS NOT JUMPS
Tuesday, November 15, 2016 YELLOW
5:30 pm S64 VOLLEYBRAWLERS at New Digs
6:50 pm S64 FALCONS at TWO BUMP CHUMPS
8:10 pm S64 WAITINGFOR SOFTBALL at BAYSIDE TIGERS
9:30 pm S64 Phu Phighters at LAGGERS
Friday, November 18, 2016 DK BLUE
5:00 pm S124 BARCELONA at FUSION
5:45 pm S119 Rovers at TWO DADS FC
6:30 pm S123 CO Storm Green at Sheagles
7:15 pm S93 Impact Gray at Elite Girls
8:00 pm S80 Lakota Firehawks at WC Galaxy
8:45 pm S74 WCSA Elite at CUSM Black
9:30 pm S102 CU Reign at WCSA G04 Elite 2
Friday, November 18, 2016 GREEN
5:00 pm S120 Hydrators at Pink Panther
5:45 pm S120 Pink Panther at Hydrators
6:30 pm S118 Buckets Athletic FC at WC One
7:15 pm S96 CU Elite Eagles at HOTSHOTS
8:00 pm S93 Extreme Heat at CU Strike Force
8:45 pm S98 THE HOT SHOTS at Green Thunder
Friday, November 18, 2016 LT BLUE
5:00 pm S120 ARSENAL at BOMB SQUAD
5:45 pm S123 Force Black at WCSA Bayern
6:30 pm S118 Skiller Academy at WC Two
7:15 pm S96 CU Girls 05 at WCSA Blue
8:00 pm S96 CU Elite 1 SycMas at CU LM Academy
8:45 pm S98 CULM 2004 Academy at Lakota FC Black
Friday, November 18, 2016 ORANGE
5:00 pm S123 WCSA 03 WHITE at Lakota Thunder
5:45 pm S119 WAKA FLOCKA at Milk Men
6:30 pm S118 Barney and Friends at Bangers FC
7:15 pm S80 WCSA 2007 White at WCSA 2007 Blue
8:00 pm S93 Villarreal at NEMESIS
8:45 pm S102 Impact 1 at Elite Red
Friday, November 18, 2016 RED
5:00 pm S120 Always in Form at Finesse FC
5:45 pm S119 Alpha Whales at BOMBERS
6:30 pm S119 TWO DADS FC at Club Ohio
7:15 pm S80 WC Dynamo at Lakota FC Red Ninjas
8:00 pm S93 CU SYCMAS at CU Atletico
8:45 pm S102 OESA Gold at Impact 2
Friday, November 18, 2016 YELLOW
5:00 pm S124 WCSA Arsenal at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S119 CLASSIC IX at CUP BVB
6:30 pm S124 BUCKETS at Force Green
7:15 pm S93 WCSA G1 at WCSA G2
8:00 pm S80 WC Fire at Team Madeira
8:45 pm S74 Equipo Azul at CUSM White
9:30 pm S102 Elite Blue at WCSA G04 Elite
Tuesday, November 29, 2016 DK BLUE
5:30 pm S61 LOL at FUNKY JUNK
6:50 pm S61 X FACTOR at 5 POINT RUN
8:10 pm S61 HITMEN at 50/50
9:30 pm S61 OUTSIDERS at B TEAM
Tuesday, November 29, 2016 RED
8:10 pm S64 New Digs at WAITINGFOR SOFTBALL
Tuesday, November 29, 2016 YELLOW
5:30 pm S64 HOPS NOT JUMPS at FALCONS
6:50 pm S64 BAYSIDE TIGERS at Phu Phighters
8:10 pm S64 TWO BUMP CHUMPS at VOLLEYBRAWLERS
9:30 pm S64 LAGGERS at BUMPY OLD MEN
Thursday, December 1, 2016 DK BLUE
5:30 pm S146 FALCONS at SHOOTERS
6:30 pm S147 JR RAMS 6 at LIL CRUSADERS
7:30 pm S153 MAYHEM at WOLVES- CUSTER
8:30 pm S151 THE REPUBLICANS at HEADBANZ MAKE HER DANCE
Thursday, December 1, 2016 ORANGE
5:30 pm S146 HAWKS 5 at CINCY ROYALS
6:30 pm S153 JR RAMS 7 at TBIRDS
7:30 pm S153 WEST CHESTER-SCORPIONS at JAYS
8:30 pm S151 WOLVES - SPRIGGS at SCORGASMS
Thursday, December 1, 2016 YELLOW
5:30 pm S146 WOLVES-WOOD at WOLVES -SEALS
6:30 pm S147 MASON WARRIORS at WOLVES - BARNES
7:30 pm S153 MASON MAYHEM at WOLVES SHAW
8:30 pm S151 CINCY CHINCHILLAS at GRASS
Friday, December 2, 2016 DK BLUE
5:00 pm S123 CO Storm Green at WCSA Bayern
5:45 pm S119 BOMBERS at WAKA FLOCKA
6:30 pm S123 Force Black at WCSA 03 WHITE
7:15 pm S93 WCSA G2 at Extreme Heat
8:00 pm S80 Lakota Firehawks at WC Dynamo
8:45 pm S74 CUSM White at CUSM Black
9:30 pm S102 CU Reign at Elite Blue
Friday, December 2, 2016 GREEN
5:00 pm S120 ARSENAL at Finesse FC
5:45 pm S118 WC One at Buckets Athletic FC
6:30 pm S118 Barney and Friends at Ace Blue
7:15 pm S96 CU LM Academy at Hard Court Heroes
8:00 pm S93 NEMESIS at WCSA G1
8:45 pm S98 Lakota FC Black at WCSA Premier
Friday, December 2, 2016 LT BLUE
5:00 pm S93 NEMESIS at WCSA G2
5:45 pm S123 Lakota Thunder at Sheagles
6:30 pm S118 WC Two at Bangers FC
7:15 pm S96 HOTSHOTS at CU Elite 1 SycMas
8:00 pm S96 WCSA Blue at CU Elite Eagles
8:45 pm S98 Green Thunder at CULM 2004 Academy
Friday, December 2, 2016 ORANGE
5:00 pm S124 WCSA Arsenal at BARCELONA
5:45 pm S119 Rovers at Club Ohio
6:30 pm S118 Skiller Academy at WC One
7:15 pm S80 WC Galaxy at WC Fire
8:00 pm S93 CU Strike Force at CU Atletico
8:45 pm S102 Impact 2 at WCSA G04 Elite
Friday, December 2, 2016 RED
5:00 pm S120 BOMB SQUAD at Pink Panther
5:45 pm S119 Alpha Whales at CUP BVB
6:30 pm S96 CU Girls 05 at Hard Court Heroes
7:15 pm S80 WCSA 2007 Blue at Lakota FC Red Ninjas
8:00 pm S93 Impact Gray at CU SYCMAS
8:45 pm S102 WCSA G04 Elite 2 at Impact 1
Friday, December 2, 2016 YELLOW
5:00 pm S124 Force Green at FUSION
5:45 pm S119 TWO DADS FC at Milk Men
6:30 pm S124 CLUB OHIO STORM BLACK at BUCKETS
7:15 pm S93 Elite Girls at Villarreal
8:00 pm S80 Team Madeira at WCSA 2007 White
8:45 pm S74 Equipo Azul at WCSA Elite
9:30 pm S102 Elite Red at OESA Gold
Sunday, December 4, 2016 DK BLUE
9:00 pm S54 DUBC BALLERS at WANNABES
Sunday, December 4, 2016 GREEN
7:00 pm S54 WOOD at CINCY ROYALS ADULT
8:00 pm S54 SUPA HOT FIRE at PRASCO
9:00 pm S54 CLERMONT COUNTY FINEST at FIRE MARVIN
Sunday, December 4, 2016 LT BLUE
8:00 pm S54 CINCINNATI FINEST at TEAM 6S
9:00 pm S54 A2B at WHITE CHOCOLATE
Sunday, December 4, 2016 ORANGE
9:00 pm S54 FOOLVILLE BUCKETGETTERS at OTF
Sunday, December 4, 2016 RED
8:00 pm S54 MONEY TALKS at RED JAGUARS
9:00 pm S54 MEN OF SIGMA RHO at TEAM BLACK
Sunday, December 4, 2016 YELLOW
9:00 pm S54 22 at WEST CHESTER SQUAD
Tuesday, December 6, 2016 DK BLUE
5:30 pm S61 FUNKY JUNK at B TEAM
6:50 pm S61 50/50 at 5 POINT RUN
8:10 pm S61 HITMEN at X FACTOR
9:30 pm S61 LOL at OUTSIDERS
Tuesday, December 6, 2016 RED
8:10 pm S64 VOLLEYBRAWLERS at FALCONS
Tuesday, December 6, 2016 YELLOW
5:30 pm S64 LAGGERS at HOPS NOT JUMPS
6:50 pm S64 WAITINGFOR SOFTBALL at TWO BUMP CHUMPS
8:10 pm S64 Phu Phighters at New Digs
9:30 pm S64 BUMPY OLD MEN at BAYSIDE TIGERS
Thursday, December 8, 2016 DK BLUE
5:30 pm S147 WOLVES - BARNES at JR RAMS 6
6:30 pm S146 WOLVES-LEVIN at WOLVES -SEALS
7:30 pm S153 TBIRDS at MASON MAYHEM
8:30 pm S151 WOLVES-BHop at WOLVES - SPRIGGS
Thursday, December 8, 2016 ORANGE
5:30 pm S146 HAWKS 5 at SHOOTERS
6:30 pm S153 WOLVES SHAW at MAYHEM
7:30 pm S153 HAWKS 8 at MTCES
8:30 pm S151 GRASS at THE REPUBLICANS
Thursday, December 8, 2016 YELLOW
5:30 pm S146 CINCY ROYALS at LITTLE MIAMI - WITT
6:30 pm S147 LIL CRUSADERS at MASON WARRIORS
7:30 pm S153 JAYS at TITANS - STRUNK
8:30 pm S151 HEADBANZ MAKE HER DANCE at GOATS1
Friday, December 9, 2016 DK BLUE
5:00 pm S124 BARCELONA at Force Green
5:45 pm S119 Rovers at CLASSIC IX
6:30 pm S123 WCSA 03 WHITE at Force Black
7:15 pm S80 WC Fire at Lakota Firehawks
8:00 pm S80 Lakota FC Red Ninjas at Team Madeira
8:45 pm S74 Equipo Azul at CUSM Black
9:30 pm S102 Elite Blue at Impact 2
Friday, December 9, 2016 GREEN
5:00 pm S120 Finesse FC at Hydrators
5:45 pm S120 Hydrators at BOMB SQUAD
6:30 pm S118 Bangers FC at Skiller Academy
7:15 pm S96 CU Elite Eagles at CU Girls 05
8:00 pm S93 WCSA G1 at Elite Girls
8:45 pm S98 CULM 2004 Academy at THE HOT SHOTS
Friday, December 9, 2016 LT BLUE
5:00 pm S120 Pink Panther at ARSENAL
5:45 pm S123 CO Storm Green at Lakota Thunder
6:30 pm S118 Ace Blue at Buckets Athletic FC
7:15 pm S96 CU Elite 1 SycMas at WCSA Blue
8:00 pm S96 Hard Court Heroes at HOTSHOTS
8:45 pm S98 WCSA Premier at Green Thunder
Friday, December 9, 2016 ORANGE
5:00 pm S124 FUSION at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S119 Alpha Whales at Club Ohio
6:30 pm S118 WC One at Barney and Friends
7:15 pm S93 CU Atletico at WCSA G2
8:00 pm S93 Extreme Heat at NEMESIS
8:45 pm S102 OESA Gold at WCSA G04 Elite 2
Friday, December 9, 2016 RED
5:00 pm S119 CUP BVB at Milk Men
5:45 pm S120 Nutmeggin Ninjas at Always in Form
6:30 pm S119 BOMBERS at CLASSIC IX
7:15 pm S80 WCSA 2007 White at WC Galaxy
8:00 pm S93 Villarreal at Impact Gray
8:45 pm S102 WCSA G04 Elite at Elite Red
Friday, December 9, 2016 YELLOW
5:00 pm S123 Sheagles at WCSA Bayern
5:45 pm S119 TWO DADS FC at WAKA FLOCKA
6:30 pm S124 BUCKETS at WCSA Arsenal
7:15 pm S93 CU SYCMAS at CU Strike Force
8:00 pm S80 WC Dynamo at WCSA 2007 Blue
8:45 pm S74 WCSA Elite at CUSM White
9:30 pm S102 Impact 1 at CU Reign
Saturday, December 10, 2016 DK BLUE
2:00 pm S143 THREE at FREE BALLERS
3:00 pm S144 HAMMERS at MALTESE TIGERS
4:00 pm S143 WOLVES-SPRIGGS SAT at CINCY GRIZZLIES
5:00 pm S144 CINCINNATI CHILLI at WOLVES-MCNULTY SAT
Saturday, December 10, 2016 LT BLUE
3:00 pm S144 ALL THE OTHER DUDES at THREAT LEVEL MIDNIGHT
4:00 pm S144 M at CINCY CELTICS
5:00 pm S144 BUCKETS BASKETBALL at LOS PIPES
Saturday, December 10, 2016 ORANGE
3:00 pm S144 NATTY SPLATS at BUTLER CO BOOTY BANDITS
4:00 pm S144 CINCY GEEBS at ALL OHIO IGUANAS
5:00 pm S144 THE ROUND RYANS at MUNG CITY
Saturday, December 10, 2016 RED
3:00 pm S144 BREW CREW at VERTICALLY CHALLENGED
4:00 pm S143 STORIE TEAM at FREE BALLERS
5:00 pm S144 SWIFT12 at THE FREEBALLERS
Saturday, December 10, 2016 YELLOW
3:00 pm S144 CINCY HAWKS at GLO GANG
4:00 pm S143 CINCY CHNCHILLAS at WOLVES-BHOP SAT
5:00 pm S144 DEUCE DROPPERZ at CREAM TEAM
Sunday, December 11, 2016 DK BLUE
7:00 pm S54 RED JAGUARS at CINCY ROYALS ADULT
8:00 pm S54 TEAM 6S at MONEY TALKS
Sunday, December 11, 2016 GREEN
7:00 pm S54 WOOD at DUBC BALLERS
8:00 pm S54 CINCINNATI FINEST at FOOLVILLE BUCKETGETTERS
Sunday, December 11, 2016 ORANGE
7:00 pm S54 A2B at TEAM BLACK
8:00 pm S54 OTF at 22
Sunday, December 11, 2016 RED
7:00 pm S54 MEN OF SIGMA RHO at WHITE CHOCOLATE
8:00 pm S54 SUPA HOT FIRE at WEST CHESTER SQUAD
Sunday, December 11, 2016 YELLOW
7:00 pm S54 FIRE MARVIN at WANNABES
8:00 pm S54 PRASCO at CLERMONT COUNTY FINEST
Tuesday, December 13, 2016 DK BLUE
5:30 pm S61 B TEAM at FUNKY JUNK
6:50 pm S61 50/50 at LOL
8:10 pm S61 X FACTOR at HITMEN
9:30 pm S61 5 POINT RUN at OUTSIDERS
Tuesday, December 13, 2016 RED
8:10 pm S64 TWO BUMP CHUMPS at Phu Phighters
Tuesday, December 13, 2016 YELLOW
5:30 pm S64 FALCONS at WAITINGFOR SOFTBALL
6:50 pm S64 HOPS NOT JUMPS at VOLLEYBRAWLERS
8:10 pm S64 BAYSIDE TIGERS at LAGGERS
9:30 pm S64 New Digs at BUMPY OLD MEN
Thursday, December 15, 2016 DK BLUE
5:30 pm S147 JR RAMS 6 at MASON WARRIORS
6:30 pm S146 CINCY ROYALS at WOLVES-LEVIN
8:30 pm S151 SCORGASMS at GRASS
Thursday, December 15, 2016 ORANGE
5:30 pm S146 HAWKS 5 at WOLVES-WOOD
6:30 pm S146 WOLVES-WOOD at SHOOTERS
7:30 pm S153 TBIRDS at JAYS
8:30 pm S151 CINCY CHINCHILLAS at WOLVES-BHop
Thursday, December 15, 2016 YELLOW
5:30 pm S146 LITTLE MIAMI - WITT at FALCONS
6:30 pm S147 WOLVES - BARNES at LIL CRUSADERS
7:30 pm S153 MTCES at JR RAMS 7
8:30 pm S151 GOATS1 at THE REPUBLICANS
Friday, December 16, 2016 DK BLUE
5:00 pm S124 WCSA Arsenal at FUSION
5:45 pm S119 WAKA FLOCKA at Alpha Whales
6:30 pm S123 WCSA Bayern at Lakota Thunder
7:15 pm S93 Villarreal at CU SYCMAS
8:00 pm S80 WC Galaxy at Lakota FC Red Ninjas
8:45 pm S74 CUSM White at Equipo Azul
9:30 pm S102 Elite Red at Impact 2
Friday, December 16, 2016 GREEN
5:00 pm S119 BOMBERS at Rovers
5:45 pm S120 Always in Form at Pink Panther
6:30 pm S118 Skiller Academy at Buckets Athletic FC
7:15 pm S96 WCSA Blue at Hard Court Heroes
8:00 pm S93 WCSA G2 at CU Strike Force
8:45 pm S98 Green Thunder at Lakota FC Black
Friday, December 16, 2016 LT BLUE
5:00 pm S120 Finesse FC at BOMB SQUAD
5:45 pm S123 WCSA 03 WHITE at CO Storm Green
6:30 pm S118 Bangers FC at WC One
7:15 pm S96 HOTSHOTS at CU LM Academy
8:00 pm S96 CU Girls 05 at CU Elite 1 SycMas
8:45 pm S98 THE HOT SHOTS at WCSA Premier
Friday, December 16, 2016 ORANGE
5:00 pm S123 Force Black at Sheagles
5:45 pm S119 Club Ohio at CUP BVB
6:30 pm S118 WC Two at Ace Blue
7:15 pm S80 WC Fire at WC Dynamo
8:00 pm S93 Elite Girls at Extreme Heat
8:45 pm S102 CU Reign at OESA Gold
Friday, December 16, 2016 RED
5:00 pm S120 Always in Form at Hydrators
5:45 pm S120 Nutmeggin Ninjas at ARSENAL
6:30 pm S119 Alpha Whales at Milk Men
7:15 pm S80 Team Madeira at WCSA 2007 Blue
8:00 pm S93 NEMESIS at CU Atletico
8:45 pm S102 Impact 1 at Elite Blue
9:30 pm S98 CULM 2004 Academy at Lakota FC Black
Friday, December 16, 2016 YELLOW
5:00 pm S124 CLUB OHIO STORM BLACK at BARCELONA
5:45 pm S119 CLASSIC IX at TWO DADS FC
6:30 pm S124 BUCKETS at Force Green
7:15 pm S93 Impact Gray at WCSA G1
8:00 pm S80 Lakota Firehawks at WCSA 2007 White
8:45 pm S74 CUSM Black at WCSA Elite
9:30 pm S102 WCSA G04 Elite 2 at WCSA G04 Elite
Saturday, December 17, 2016 DK BLUE
12:00 pm S144 WOLVES-MCNULTY SAT at SWISH BROS
1:00 pm S144 MALTESE TIGERS at SWISH BROS
2:00 pm S144 BUTLER CO BOOTY BANDITS at M
3:00 pm S144 CREAM TEAM at THE ROUND RYANS
4:00 pm S143 FREE BALLERS at THREE
5:00 pm S144 NATTY SPLATS at DEUCE DROPPERZ
Saturday, December 17, 2016 LT BLUE
1:00 pm S144 CHINCHILLAS JR. at MUNG CITY
2:00 pm S144 MUNG CITY at ALL THE OTHER DUDES
3:00 pm S144 LOS PIPES at CINCINNATI CHILLI
4:00 pm S144 THE FREEBALLERS at BREW CREW
Saturday, December 17, 2016 ORANGE
12:00 pm S144 ALL OHIO IGUANAS at CINCY HAWKS
1:00 pm S144 THE FREEBALLERS at VERTICALLY CHALLENGED
2:00 pm S144 CREAM TEAM at CINCY GEEBS
3:00 pm S144 CHINCHILLAS JR. at VERTICALLY CHALLENGED
4:00 pm S144 BUCKETS BASKETBALL at WOLVES-MCNULTY SAT
5:00 pm S144 GLO GANG at SWIFT12
Saturday, December 17, 2016 RED
12:00 pm S144 MALTESE TIGERS at BREW CREW
1:00 pm S144 LOS PIPES at HAMMERS
2:00 pm S143 FREE BALLERS at CINCY GRIZZLIES
3:00 pm S144 ALL OHIO IGUANAS at ALL THE OTHER DUDES
4:00 pm S143 WOLVES-BHOP SAT at WOLVES-SPRIGGS SAT
5:00 pm S144 BUTLER CO BOOTY BANDITS at CINCY GEEBS
Saturday, December 17, 2016 YELLOW
12:00 pm S144 THREAT LEVEL MIDNIGHT at SWIFT12
1:00 pm S144 GLO GANG at THE ROUND RYANS
2:00 pm S143 CINCY CHNCHILLAS at WOLVES-SPRIGGS SAT
3:00 pm S144 CINCY CELTICS at CINCY HAWKS
4:00 pm S143 CINCY GRIZZLIES at STORIE TEAM
5:00 pm S144 THREAT LEVEL MIDNIGHT at HAMMERS
Sunday, December 18, 2016 DK BLUE
7:00 pm S54 MONEY TALKS at PRASCO
8:00 pm S54 FIRE MARVIN at MEN OF SIGMA RHO
Sunday, December 18, 2016 GREEN
7:00 pm S54 22 at RED JAGUARS
8:00 pm S54 WHITE CHOCOLATE at TEAM 6S
Sunday, December 18, 2016 ORANGE
7:00 pm S54 FOOLVILLE BUCKETGETTERS at SUPA HOT FIRE
8:00 pm S54 WANNABES at DUBC BALLERS
Sunday, December 18, 2016 RED
7:00 pm S54 TEAM BLACK at CINCINNATI FINEST
8:00 pm S54 CINCY ROYALS ADULT at WOOD
Sunday, December 18, 2016 YELLOW
7:00 pm S54 WEST CHESTER SQUAD at OTF
8:00 pm S54 CLERMONT COUNTY FINEST at A2B
Tuesday, December 20, 2016 DK BLUE
5:30 pm S61 FUNKY JUNK at X FACTOR
6:50 pm S61 LOL at B TEAM
8:10 pm S61 5 POINT RUN at 50/50
9:30 pm S61 OUTSIDERS at HITMEN
Tuesday, December 20, 2016 RED
8:10 pm S64 BAYSIDE TIGERS at HOPS NOT JUMPS
Tuesday, December 20, 2016 YELLOW
5:30 pm S64 WAITINGFOR SOFTBALL at VOLLEYBRAWLERS
6:50 pm S64 BUMPY OLD MEN at TWO BUMP CHUMPS
8:10 pm S64 LAGGERS at New Digs
9:30 pm S64 Phu Phighters at FALCONS
Tuesday, December 27, 2016 DK BLUE
5:30 pm S61 50/50 at FUNKY JUNK
6:50 pm S61 X FACTOR at OUTSIDERS
8:10 pm S61 B TEAM at HITMEN
9:30 pm S61 5 POINT RUN at LOL
Tuesday, December 27, 2016 RED
8:10 pm S64 VOLLEYBRAWLERS at Phu Phighters
Tuesday, December 27, 2016 YELLOW
5:30 pm S64 TWO BUMP CHUMPS at LAGGERS
6:50 pm S64 New Digs at BAYSIDE TIGERS
8:10 pm S64 FALCONS at BUMPY OLD MEN
9:30 pm S64 HOPS NOT JUMPS at WAITINGFOR SOFTBALL
Thursday, December 29, 2016 DK BLUE
6:30 pm S147 WOLVES - BARNES at MASON WARRIORS
7:30 pm S153 HAWKS 8 at WOLVES SHAW
8:30 pm S151 HEADBANZ MAKE HER DANCE at CINCY CHINCHILLAS
Thursday, December 29, 2016 ORANGE
5:30 pm S146 WOLVES -SEALS at LITTLE MIAMI - WITT
6:30 pm S153 WEST CHESTER-SCORPIONS at MTCES
7:30 pm S153 MAYHEM at TBIRDS
8:30 pm S151 THE REPUBLICANS at WOLVES - SPRIGGS
Thursday, December 29, 2016 RED
5:30 pm S153 MAYHEM at MASON MAYHEM
6:30 pm S146 FALCONS at CINCY ROYALS
7:30 pm S153 TITANS - STRUNK at MASON MAYHEM
8:30 pm S153 TITANS - STRUNK at HAWKS 8
Thursday, December 29, 2016 YELLOW
5:30 pm S146 WOLVES-LEVIN at HAWKS 5
6:30 pm S147 LIL CRUSADERS at JR RAMS 6
7:30 pm S153 JR RAMS 7 at WOLVES- CUSTER
8:30 pm S151 WOLVES-BHop at SCORGASMS
Tuesday, January 3, 2017 DK BLUE
5:30 pm S61 50/50 at X FACTOR
6:50 pm S61 5 POINT RUN at FUNKY JUNK
8:10 pm S61 B TEAM at OUTSIDERS
9:30 pm S61 HITMEN at LOL
Tuesday, January 3, 2017 RED
8:10 pm S64 LAGGERS at FALCONS
Tuesday, January 3, 2017 YELLOW
5:30 pm S64 New Digs at HOPS NOT JUMPS
6:50 pm S64 Phu Phighters at WAITINGFOR SOFTBALL
8:10 pm S64 BUMPY OLD MEN at VOLLEYBRAWLERS
9:30 pm S64 BAYSIDE TIGERS at TWO BUMP CHUMPS
Thursday, January 5, 2017 DK BLUE
5:30 pm S146 FALCONS at WOLVES-WOOD
6:30 pm S147 MASON WARRIORS at LIL CRUSADERS
7:30 pm S153 MTCES at HAWKS 8
8:30 pm S151 WOLVES - SPRIGGS at GOATS1
Thursday, January 5, 2017 ORANGE
5:30 pm S153 WOLVES SHAW at MASON MAYHEM
6:30 pm S146 LITTLE MIAMI - WITT at WOLVES-LEVIN
7:30 pm S153 WOLVES- CUSTER at MAYHEM
8:30 pm S151 WOLVES-BHop at GRASS
Thursday, January 5, 2017 YELLOW
5:30 pm S146 CINCY ROYALS at HAWKS 5
6:30 pm S147 JR RAMS 6 at WOLVES - BARNES
7:30 pm S153 JAYS at WEST CHESTER-SCORPIONS
8:30 pm S151 CINCY CHINCHILLAS at THE REPUBLICANS
Friday, January 6, 2017 DK BLUE
5:00 pm S124 BARCELONA at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S119 CUP BVB at WAKA FLOCKA
6:30 pm S123 Force Black at Lakota Thunder
7:15 pm S80 WC Dynamo at Team Madeira
8:00 pm S80 WCSA 2007 Blue at WC Galaxy
8:45 pm S74 WCSA Elite at Equipo Azul
9:30 pm S102 OESA Gold at Elite Red
Friday, January 6, 2017 GREEN
5:00 pm S120 Pink Panther at Always in Form
5:45 pm S118 WC Two at Skiller Academy
6:30 pm S118 WC Two at Barney and Friends
7:15 pm S96 CU Elite 1 SycMas at CU Elite Eagles
8:00 pm S93 WCSA G1 at Villarreal
8:45 pm S98 THE HOT SHOTS at Lakota FC Black
Friday, January 6, 2017 LT BLUE
5:00 pm S120 Finesse FC at Nutmeggin Ninjas
5:45 pm S123 CO Storm Green at WCSA Bayern
6:30 pm S118 WC One at Ace Blue
7:15 pm S96 Hard Court Heroes at CU Girls 05
8:00 pm S96 CU LM Academy at WCSA Blue
8:45 pm S98 CULM 2004 Academy at WCSA Premier
Friday, January 6, 2017 ORANGE
5:00 pm S123 WCSA 03 WHITE at Sheagles
5:45 pm S119 TWO DADS FC at BOMBERS
6:30 pm S118 Bangers FC at Buckets Athletic FC
7:15 pm S93 CU SYCMAS at WCSA G2
8:00 pm S93 Extreme Heat at Impact Gray
8:45 pm S102 Elite Blue at CU Reign
Friday, January 6, 2017 RED
5:00 pm S120 BOMB SQUAD at Hydrators
5:45 pm S119 Milk Men at Club Ohio
6:30 pm S96 CU LM Academy at HOTSHOTS
7:15 pm S80 Lakota FC Red Ninjas at Lakota Firehawks
8:00 pm S93 CU Atletico at Elite Girls
8:45 pm S102 Impact 1 at WCSA G04 Elite 2
9:30 pm S98 THE HOT SHOTS at Green Thunder
Friday, January 6, 2017 YELLOW
5:00 pm S124 WCSA Arsenal at Force Green
5:45 pm S119 Alpha Whales at CLASSIC IX
6:30 pm S124 BUCKETS at FUSION
7:15 pm S93 CU Strike Force at NEMESIS
8:00 pm S80 WCSA 2007 White at WC Fire
8:45 pm S74 CUSM Black at CUSM White
9:30 pm S102 WCSA G04 Elite at Impact 2
Saturday, January 7, 2017 DK BLUE
1:00 pm S144 SWISH BROS at LOS PIPES
2:00 pm S144 BUCKETS BASKETBALL at CINCINNATI CHILLI
3:00 pm S144 VERTICALLY CHALLENGED at GLO GANG
4:00 pm S143 STORIE TEAM at WOLVES-BHOP SAT
5:00 pm S144 THE ROUND RYANS at CINCY CELTICS
Saturday, January 7, 2017 LT BLUE
3:00 pm S144 CINCY GEEBS at NATTY SPLATS
4:00 pm S144 SWIFT12 at ALL OHIO IGUANAS
Saturday, January 7, 2017 ORANGE
2:00 pm S144 MALTESE TIGERS at VERTICALLY CHALLENGED
3:00 pm S144 DEUCE DROPPERZ at M
4:00 pm S144 ALL THE OTHER DUDES at CREAM TEAM
Saturday, January 7, 2017 RED
1:00 pm S144 CREAM TEAM at M
2:00 pm S143 STORIE TEAM at CINCY CHNCHILLAS
3:00 pm S144 WOLVES-MCNULTY SAT at MALTESE TIGERS
4:00 pm S143 THREE at CINCY GRIZZLIES
5:00 pm S144 CINCY HAWKS at BUTLER CO BOOTY BANDITS
Saturday, January 7, 2017 YELLOW
1:00 pm S144 THREAT LEVEL MIDNIGHT at THE ROUND RYANS
2:00 pm S143 WOLVES-SPRIGGS SAT at FREE BALLERS
3:00 pm S144 BREW CREW at CHINCHILLAS JR.
4:00 pm S143 WOLVES-SPRIGGS SAT at CINCY CHNCHILLAS
5:00 pm S144 HAMMERS at MUNG CITY
Sunday, January 8, 2017 DK BLUE
7:00 pm S54 PRASCO at WHITE CHOCOLATE
8:00 pm S54 SUPA HOT FIRE at TEAM BLACK
Sunday, January 8, 2017 GREEN
7:00 pm S54 TEAM 6S at FIRE MARVIN
8:00 pm S54 RED JAGUARS at WEST CHESTER SQUAD
Sunday, January 8, 2017 ORANGE
7:00 pm S54 CINCINNATI FINEST at CLERMONT COUNTY FINEST
8:00 pm S54 A2B at MONEY TALKS
Sunday, January 8, 2017 RED
7:00 pm S54 OTF at FOOLVILLE BUCKETGETTERS
8:00 pm S54 WOOD at 22
Sunday, January 8, 2017 YELLOW
7:00 pm S54 DUBC BALLERS at CINCY ROYALS ADULT
8:00 pm S54 MEN OF SIGMA RHO at WANNABES
Tuesday, January 10, 2017 DK BLUE
5:30 pm S61 X FACTOR at B TEAM
6:50 pm S61 LOL at 50/50
8:10 pm S61 5 POINT RUN at HITMEN
9:30 pm S61 OUTSIDERS at FUNKY JUNK
Tuesday, January 10, 2017 RED
8:10 pm S64 TWO BUMP CHUMPS at New Digs
Tuesday, January 10, 2017 YELLOW
5:30 pm S64 VOLLEYBRAWLERS at LAGGERS
6:50 pm S64 HOPS NOT JUMPS at Phu Phighters
8:10 pm S64 WAITINGFOR SOFTBALL at BUMPY OLD MEN
9:30 pm S64 FALCONS at BAYSIDE TIGERS
Thursday, January 12, 2017 DK BLUE
5:30 pm S147 LIL CRUSADERS at WOLVES - BARNES
6:30 pm S146 FALCONS at WOLVES-LEVIN
7:30 pm S153 JR RAMS 7 at MASON MAYHEM
8:30 pm S151 HEADBANZ MAKE HER DANCE at WOLVES-BHop
Thursday, January 12, 2017 ORANGE
5:30 pm S146 WOLVES-WOOD at LITTLE MIAMI - WITT
6:30 pm S153 MTCES at JAYS
7:30 pm S153 TBIRDS at WOLVES- CUSTER
8:30 pm S151 THE REPUBLICANS at SCORGASMS
Thursday, January 12, 2017 YELLOW
5:30 pm S146 WOLVES -SEALS at HAWKS 5
6:30 pm S147 MASON WARRIORS at JR RAMS 6
7:30 pm S153 WEST CHESTER-SCORPIONS at WOLVES SHAW
8:30 pm S151 GRASS at WOLVES - SPRIGGS
Friday, January 13, 2017 DK BLUE
5:00 pm S123 Lakota Thunder at WCSA 03 WHITE
5:45 pm S119 Milk Men at Alpha Whales
6:30 pm S123 Sheagles at CO Storm Green
7:15 pm S93 Impact Gray at CU Atletico
8:00 pm S80 WCSA 2007 White at WC Dynamo
8:45 pm S74 CUSM White at WCSA Elite
9:30 pm S102 WCSA G04 Elite 2 at Elite Red
Friday, January 13, 2017 GREEN
5:00 pm S120 Always in Form at BOMB SQUAD
5:45 pm S118 Ace Blue at WC One
6:30 pm S118 Ace Blue at Bangers FC
7:15 pm S96 WCSA Blue at HOTSHOTS
8:00 pm S93 WCSA G1 at CU SYCMAS
8:45 pm S98 Lakota FC Black at CULM 2004 Academy
Friday, January 13, 2017 LT BLUE
5:00 pm S119 Club Ohio at TWO DADS FC
5:45 pm S123 WCSA Bayern at Force Black
6:30 pm S118 Barney and Friends at Skiller Academy
7:15 pm S96 CU Girls 05 at CU LM Academy
8:00 pm S96 CU Elite Eagles at Hard Court Heroes
8:45 pm S98 Green Thunder at THE HOT SHOTS
Friday, January 13, 2017 ORANGE
5:00 pm S124 CLUB OHIO STORM BLACK at WCSA Arsenal
5:45 pm S119 CLASSIC IX at BOMBERS
6:30 pm S118 Buckets Athletic FC at WC Two
7:15 pm S80 WC Fire at Lakota FC Red Ninjas
8:00 pm S93 Villarreal at Extreme Heat
8:45 pm S102 Impact 1 at WCSA G04 Elite
Friday, January 13, 2017 RED
5:00 pm S120 Hydrators at ARSENAL
5:45 pm S120 Nutmeggin Ninjas at Pink Panther
6:30 pm S96 CU Elite 1 SycMas at CU Elite Eagles
7:15 pm S80 Lakota Firehawks at WCSA 2007 Blue
8:00 pm S93 Elite Girls at CU Strike Force
8:45 pm S102 CU Reign at Impact 2
Friday, January 13, 2017 YELLOW
5:00 pm S124 FUSION at BARCELONA
5:45 pm S119 WAKA FLOCKA at Rovers
6:30 pm S124 Force Green at BUCKETS
7:15 pm S119 Rovers at WAKA FLOCKA
8:00 pm S80 WC Galaxy at Team Madeira
8:45 pm S74 CUSM Black at Equipo Azul
9:30 pm S102 OESA Gold at Elite Blue
Sunday, January 15, 2017 DK BLUE
7:00 pm S54 WEST CHESTER SQUAD at WOOD
8:00 pm S54 WANNABES at CINCY ROYALS ADULT
Sunday, January 15, 2017 GREEN
7:00 pm S54 TEAM BLACK at OTF
8:00 pm S54 CLERMONT COUNTY FINEST at SUPA HOT FIRE
Sunday, January 15, 2017 ORANGE
7:00 pm S54 WHITE CHOCOLATE at A2B
8:00 pm S54 22 at DUBC BALLERS
Sunday, January 15, 2017 RED
7:00 pm S54 FIRE MARVIN at PRASCO
8:00 pm S54 MEN OF SIGMA RHO at TEAM 6S
Sunday, January 15, 2017 YELLOW
7:00 pm S54 FOOLVILLE BUCKETGETTERS at RED JAGUARS
8:00 pm S54 MONEY TALKS at CINCINNATI FINEST
Tuesday, January 17, 2017 DK BLUE
5:30 pm S61 X FACTOR at FUNKY JUNK
6:50 pm S61 OUTSIDERS at 50/50
8:10 pm S61 B TEAM at LOL
9:30 pm S61 HITMEN at 5 POINT RUN
Tuesday, January 17, 2017 RED
8:10 pm S64 BUMPY OLD MEN at Phu Phighters
Tuesday, January 17, 2017 YELLOW
5:30 pm S64 New Digs at FALCONS
6:50 pm S64 LAGGERS at WAITINGFOR SOFTBALL
8:10 pm S64 TWO BUMP CHUMPS at HOPS NOT JUMPS
9:30 pm S64 VOLLEYBRAWLERS at BAYSIDE TIGERS
Thursday, January 19, 2017 DK BLUE
5:30 pm S151 HEADBANZ MAKE HER DANCE at GRASS
6:30 pm S147 JR RAMS 6 at LIL CRUSADERS
7:30 pm S153 MTCES at TBIRDS
8:30 pm S151 SCORGASMS at GOATS1
Thursday, January 19, 2017 ORANGE
5:30 pm S153 MASON MAYHEM at HAWKS 8
6:30 pm S146 WOLVES-LEVIN at SHOOTERS
7:30 pm S153 MAYHEM at TITANS - STRUNK
Thursday, January 19, 2017 YELLOW
5:30 pm S146 FALCONS at WOLVES -SEALS
6:30 pm S146 HAWKS 5 at LITTLE MIAMI - WITT
7:30 pm S153 WOLVES- CUSTER at WEST CHESTER-SCORPIONS
8:30 pm S151 CINCY CHINCHILLAS at WOLVES - SPRIGGS
Friday, January 20, 2017 DK BLUE
5:00 pm S123 WCSA 03 WHITE at WCSA Bayern
5:45 pm S119 Milk Men at CLASSIC IX
6:30 pm S123 CO Storm Green at Force Black
7:15 pm S80 WCSA 2007 White at Lakota FC Red Ninjas
8:00 pm S80 WC Fire at WCSA 2007 Blue
8:45 pm S74 Equipo Azul at CUSM White
9:30 pm S102 Impact 1 at Impact 2
Friday, January 20, 2017 GREEN
5:00 pm S120 Always in Form at ARSENAL
5:45 pm S118 Barney and Friends at WC Two
6:30 pm S118 Buckets Athletic FC at Skiller Academy
7:15 pm S96 CU Elite Eagles at CU LM Academy
8:00 pm S93 WCSA G2 at Elite Girls
8:45 pm S98 CULM 2004 Academy at Green Thunder
Friday, January 20, 2017 LT BLUE
5:00 pm S120 Finesse FC at Pink Panther
5:45 pm S123 Sheagles at Lakota Thunder
6:30 pm S118 Ace Blue at WC Two
7:15 pm S96 CU Elite 1 SycMas at Hard Court Heroes
8:00 pm S96 CU Girls 05 at HOTSHOTS
8:45 pm S98 WCSA Premier at Lakota FC Black
Friday, January 20, 2017 ORANGE
5:00 pm S124 BUCKETS at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S119 CUP BVB at BOMBERS
6:30 pm S118 WC One at Bangers FC
7:15 pm S93 Extreme Heat at WCSA G1
8:00 pm S93 CU Atletico at Villarreal
8:45 pm S102 OESA Gold at WCSA G04 Elite
Friday, January 20, 2017 RED
5:00 pm S119 Alpha Whales at Rovers
5:45 pm S120 Nutmeggin Ninjas at BOMB SQUAD
6:30 pm S96 WCSA Blue at CU LM Academy
7:15 pm S80 WC Dynamo at WC Galaxy
8:00 pm S93 CU SYCMAS at NEMESIS
8:45 pm S102 Elite Blue at WCSA G04 Elite 2
Friday, January 20, 2017 YELLOW
5:00 pm S124 FUSION at Force Green
5:45 pm S119 Club Ohio at WAKA FLOCKA
6:30 pm S124 BARCELONA at WCSA Arsenal
7:15 pm S93 CU Strike Force at Impact Gray
8:00 pm S80 Lakota Firehawks at Team Madeira
8:45 pm S74 WCSA Elite at CUSM Black
9:30 pm S102 CU Reign at Elite Red
Saturday, January 21, 2017 DK BLUE
1:00 pm S144 BREW CREW at SWISH BROS
2:00 pm S144 CINCINNATI CHILLI at CINCY CELTICS
3:00 pm S144 LOS PIPES at SWIFT12
4:00 pm S143 CINCY CHNCHILLAS at STORIE TEAM
5:00 pm S144 SWIFT12 at MALTESE TIGERS
Saturday, January 21, 2017 LT BLUE
2:00 pm S144 M at ALL OHIO IGUANAS
3:00 pm S144 CINCY GEEBS at MUNG CITY
4:00 pm S144 ALL THE OTHER DUDES at LOS PIPES
5:00 pm S144 CINCINNATI CHILLI at THE FREEBALLERS
Saturday, January 21, 2017 ORANGE
3:00 pm S144 DEUCE DROPPERZ at GLO GANG
4:00 pm S144 BUTLER CO BOOTY BANDITS at CINCY CELTICS
5:00 pm S144 CINCY HAWKS at THREAT LEVEL MIDNIGHT
Saturday, January 21, 2017 RED
2:00 pm S144 MUNG CITY at CINCY HAWKS
3:00 pm S144 HAMMERS at WOLVES-MCNULTY SAT
4:00 pm S143 WOLVES-BHOP SAT at THREE
5:00 pm S144 NATTY SPLATS at CREAM TEAM
Saturday, January 21, 2017 YELLOW
12:00 pm S144 CHINCHILLAS JR. at THREAT LEVEL MIDNIGHT
1:00 pm S144 CINCY CELTICS at NATTY SPLATS
2:00 pm S143 WOLVES-SPRIGGS SAT at WOLVES-BHOP SAT
3:00 pm S144 THE ROUND RYANS at THE FREEBALLERS
4:00 pm S143 CINCY GRIZZLIES at FREE BALLERS
5:00 pm S144 VERTICALLY CHALLENGED at BUCKETS BASKETBALL
Sunday, January 22, 2017 DK BLUE
7:00 pm S54 A2B at FIRE MARVIN
8:00 pm S54 WOOD at FOOLVILLE BUCKETGETTERS
Sunday, January 22, 2017 GREEN
7:00 pm S54 TEAM 6S at WANNABES
8:00 pm S54 PRASCO at MEN OF SIGMA RHO
Sunday, January 22, 2017 ORANGE
7:00 pm S54 CINCY ROYALS ADULT at 22
8:00 pm S54 DUBC BALLERS at WEST CHESTER SQUAD
Sunday, January 22, 2017 RED
7:00 pm S54 SUPA HOT FIRE at MONEY TALKS
8:00 pm S54 RED JAGUARS at TEAM BLACK
Sunday, January 22, 2017 YELLOW
7:00 pm S54 OTF at CLERMONT COUNTY FINEST
8:00 pm S54 CINCINNATI FINEST at WHITE CHOCOLATE
Tuesday, January 24, 2017 DK BLUE
5:30 pm S61 X FACTOR at LOL
6:50 pm S61 B TEAM at 5 POINT RUN
8:10 pm S61 50/50 at OUTSIDERS
9:30 pm S61 HITMEN at FUNKY JUNK
Tuesday, January 24, 2017 RED
8:10 pm S64 BAYSIDE TIGERS at WAITINGFOR SOFTBALL
Tuesday, January 24, 2017 YELLOW
5:30 pm S64 New Digs at VOLLEYBRAWLERS
6:50 pm S64 HOPS NOT JUMPS at BUMPY OLD MEN
8:10 pm S64 TWO BUMP CHUMPS at FALCONS
9:30 pm S64 LAGGERS at Phu Phighters
Thursday, January 26, 2017 DK BLUE
6:30 pm S153 TITANS - STRUNK at WOLVES- CUSTER
7:30 pm S146 CINCY ROYALS at WOLVES-WOOD
8:30 pm S151 HEADBANZ MAKE HER DANCE at THE REPUBLICANS
Thursday, January 26, 2017 ORANGE
5:30 pm S146 WOLVES -SEALS at FALCONS
6:30 pm S153 WOLVES SHAW at JR RAMS 7
7:30 pm S153 WOLVES- CUSTER at JAYS
8:30 pm S151 GRASS at CINCY CHINCHILLAS
Thursday, January 26, 2017 YELLOW
5:30 pm S146 LITTLE MIAMI - WITT at HAWKS 5
6:30 pm S146 SHOOTERS at WOLVES-LEVIN
7:30 pm S153 HAWKS 8 at MAYHEM
8:30 pm S151 WOLVES-BHop at GOATS1
Friday, January 27, 2017 DK BLUE
5:00 pm S124 CLUB OHIO STORM BLACK at FUSION
5:45 pm S119 CLASSIC IX at Club Ohio
6:30 pm S123 Lakota Thunder at CO Storm Green
7:15 pm S93 WCSA G1 at CU Atletico
8:00 pm S80 Lakota FC Red Ninjas at WC Dynamo
8:45 pm S74 Equipo Azul at WCSA Elite
9:30 pm S102 WCSA G04 Elite at Elite Blue
Friday, January 27, 2017 GREEN
5:00 pm S120 ARSENAL at Nutmeggin Ninjas
5:45 pm S118 Bangers FC at Barney and Friends
6:30 pm S118 WC Two at WC One
7:15 pm S96 WCSA Blue at CU Girls 05
8:00 pm S93 Impact Gray at WCSA G2
8:45 pm S98 Green Thunder at WCSA Premier
Friday, January 27, 2017 LT BLUE
5:00 pm S120 Hydrators at Always in Form
5:45 pm S123 Force Black at WCSA 03 WHITE
6:30 pm S118 Barney and Friends at Buckets Athletic FC
7:15 pm S96 HOTSHOTS at CU Elite Eagles
8:00 pm S96 CU LM Academy at CU Elite 1 SycMas
8:45 pm S98 THE HOT SHOTS at CULM 2004 Academy
Friday, January 27, 2017 ORANGE
5:00 pm S124 Force Green at BARCELONA
5:45 pm S119 TWO DADS FC at Alpha Whales
6:30 pm S118 Skiller Academy at Ace Blue
7:15 pm S80 Team Madeira at WC Fire
8:00 pm S93 Elite Girls at NEMESIS
8:45 pm S102 Elite Red at Impact 1
Friday, January 27, 2017 RED
5:00 pm S120 BOMB SQUAD at Finesse FC
5:45 pm S119 BOMBERS at Milk Men
6:30 pm S96 CU Elite 1 SycMas at CU Girls 05
7:15 pm S80 WCSA 2007 Blue at WCSA 2007 White
8:00 pm S93 CU Strike Force at Villarreal
8:45 pm S102 Impact 2 at OESA Gold
9:30 pm S98 Lakota FC Black at WCSA Premier
Friday, January 27, 2017 YELLOW
5:00 pm S123 WCSA Bayern at Sheagles
5:45 pm S119 Rovers at CUP BVB
6:30 pm S124 WCSA Arsenal at BUCKETS
7:15 pm S93 Extreme Heat at CU SYCMAS
8:00 pm S80 WC Galaxy at Lakota Firehawks
8:45 pm S74 CUSM White at CUSM Black
9:30 pm S102 WCSA G04 Elite 2 at CU Reign
Saturday, January 28, 2017 DK BLUE
1:00 pm S144 SWISH BROS at HAMMERS
2:00 pm S144 CINCY CELTICS at DEUCE DROPPERZ
3:00 pm S144 THE FREEBALLERS at CINCY HAWKS
4:00 pm S143 FREE BALLERS at WOLVES-BHOP SAT
5:00 pm S144 MALTESE TIGERS at ALL THE OTHER DUDES
Saturday, January 28, 2017 LT BLUE
3:00 pm S144 CREAM TEAM at BUTLER CO BOOTY BANDITS
4:00 pm S144 WOLVES-MCNULTY SAT at VERTICALLY CHALLENGED
Saturday, January 28, 2017 ORANGE
1:00 pm S144 NATTY SPLATS at CHINCHILLAS JR.
3:00 pm S144 ALL OHIO IGUANAS at NATTY SPLATS
4:00 pm S144 MUNG CITY at DEUCE DROPPERZ
5:00 pm S144 LOS PIPES at THE ROUND RYANS
Saturday, January 28, 2017 RED
2:00 pm S144 WOLVES-MCNULTY SAT at BREW CREW
3:00 pm S144 CINCINNATI CHILLI at BREW CREW
4:00 pm S143 THREE at CINCY CHNCHILLAS
5:00 pm S144 THREAT LEVEL MIDNIGHT at CINCY GEEBS
Saturday, January 28, 2017 YELLOW
1:00 pm S144 THE FREEBALLERS at ALL THE OTHER DUDES
2:00 pm S143 STORIE TEAM at CINCY GRIZZLIES
3:00 pm S144 GLO GANG at M
4:00 pm S143 STORIE TEAM at WOLVES-SPRIGGS SAT
5:00 pm S144 BUCKETS BASKETBALL at SWIFT12
Sunday, January 29, 2017 DK BLUE
7:00 pm S54 WANNABES at 22
8:00 pm S54 MONEY TALKS at OTF
Sunday, January 29, 2017 GREEN
7:00 pm S54 MEN OF SIGMA RHO at A2B
8:00 pm S54 WHITE CHOCOLATE at SUPA HOT FIRE
Sunday, January 29, 2017 ORANGE
7:00 pm S54 WEST CHESTER SQUAD at CINCY ROYALS ADULT
8:00 pm S54 TEAM BLACK at WOOD
Sunday, January 29, 2017 RED
7:00 pm S54 FOOLVILLE BUCKETGETTERS at DUBC BALLERS
8:00 pm S54 FIRE MARVIN at CINCINNATI FINEST
Sunday, January 29, 2017 YELLOW
7:00 pm S54 CLERMONT COUNTY FINEST at RED JAGUARS
8:00 pm S54 TEAM 6S at PRASCO
Thursday, February 2, 2017 DK BLUE
5:30 pm S146 CINCY ROYALS at WOLVES -SEALS
6:30 pm S147 MASON WARRIORS at WOLVES - BARNES
7:30 pm S153 MASON MAYHEM at WEST CHESTER-SCORPIONS
8:30 pm S151 GOATS1 at HEADBANZ MAKE HER DANCE
Thursday, February 2, 2017 ORANGE
5:30 pm S146 HAWKS 5 at FALCONS
6:30 pm S153 WOLVES- CUSTER at MTCES
7:30 pm S153 TITANS - STRUNK at JR RAMS 7
8:30 pm S151 WOLVES - SPRIGGS at WOLVES-BHop
Thursday, February 2, 2017 YELLOW
5:30 pm S146 LITTLE MIAMI - WITT at SHOOTERS
6:30 pm S146 WOLVES-LEVIN at WOLVES-WOOD
7:30 pm S153 WOLVES SHAW at TBIRDS
8:30 pm S151 CINCY CHINCHILLAS at SCORGASMS
Friday, February 3, 2017 DK BLUE
5:00 pm S124 FUSION at WCSA Arsenal
5:45 pm S119 BOMBERS at Club Ohio
6:30 pm S123 CO Storm Green at WCSA 03 WHITE
7:15 pm S80 WCSA 2007 White at Team Madeira
8:00 pm S80 Lakota FC Red Ninjas at WCSA 2007 Blue
8:45 pm S74 Equipo Azul at CUSM Black
9:30 pm S102 OESA Gold at Impact 1
Friday, February 3, 2017 GREEN
5:00 pm S120 Pink Panther at BOMB SQUAD
5:45 pm S120 Finesse FC at Always in Form
6:30 pm S118 Ace Blue at Barney and Friends
7:15 pm S96 CU Elite 1 SycMas at HOTSHOTS
8:00 pm S93 Villarreal at WCSA G2
8:45 pm S96 Hard Court Heroes at CU LM Academy
Friday, February 3, 2017 LT BLUE
5:00 pm S120 Nutmeggin Ninjas at Hydrators
5:45 pm S123 Sheagles at Force Black
6:30 pm S118 Bangers FC at WC Two
7:15 pm S120 Always in Form at Nutmeggin Ninjas
8:00 pm S96 CU Elite Eagles at WCSA Blue
8:45 pm S98 Lakota FC Black at Green Thunder
Friday, February 3, 2017 ORANGE
5:00 pm S123 Lakota Thunder at WCSA Bayern
5:45 pm S119 TWO DADS FC at CUP BVB
6:30 pm S118 WC One at Skiller Academy
7:15 pm S93 WCSA G1 at CU Strike Force
8:00 pm S93 CU SYCMAS at Elite Girls
8:45 pm S102 Elite Blue at Elite Red
9:30 pm S98 WCSA Premier at THE HOT SHOTS
Friday, February 3, 2017 RED
5:00 pm S120 Finesse FC at ARSENAL
5:45 pm S119 CLASSIC IX at WAKA FLOCKA
6:30 pm S119 CLASSIC IX at Alpha Whales
7:15 pm S80 WC Dynamo at Lakota Firehawks
8:00 pm S93 Impact Gray at NEMESIS
8:45 pm S102 WCSA G04 Elite at CU Reign
9:30 pm S98 Green Thunder at CULM 2004 Academy
Friday, February 3, 2017 YELLOW
5:00 pm S124 Force Green at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S119 Rovers at Milk Men
6:30 pm S124 BARCELONA at BUCKETS
7:15 pm S93 Extreme Heat at CU Atletico
8:00 pm S80 WC Fire at WC Galaxy
8:45 pm S74 WCSA Elite at CUSM White
9:30 pm S102 Impact 2 at WCSA G04 Elite 2
Saturday, February 4, 2017 DK BLUE
1:00 pm S144 VERTICALLY CHALLENGED at SWISH BROS
2:00 pm S144 BREW CREW at CREAM TEAM
3:00 pm S144 M at MUNG CITY
4:00 pm S143 WOLVES-BHOP SAT at CINCY GRIZZLIES
5:00 pm S144 THE ROUND RYANS at MALTESE TIGERS
Saturday, February 4, 2017 LT BLUE
3:00 pm S144 DEUCE DROPPERZ at THREAT LEVEL MIDNIGHT
4:00 pm S144 CHINCHILLAS JR. at GLO GANG
Saturday, February 4, 2017 ORANGE
3:00 pm S144 ALL THE OTHER DUDES at BUCKETS BASKETBALL
4:00 pm S144 SWIFT12 at WOLVES-MCNULTY SAT
5:00 pm S144 CINCY GEEBS at THE FREEBALLERS
Saturday, February 4, 2017 RED
1:00 pm S144 BUCKETS BASKETBALL at LOS PIPES
2:00 pm S143 CINCY CHNCHILLAS at THREE
3:00 pm S144 CINCY HAWKS at HAMMERS
4:00 pm S143 CINCY CHNCHILLAS at FREE BALLERS
5:00 pm S144 CINCY CELTICS at CREAM TEAM
Saturday, February 4, 2017 YELLOW
1:00 pm S144 GLO GANG at CINCY GEEBS
2:00 pm S143 WOLVES-BHOP SAT at STORIE TEAM
3:00 pm S144 BUTLER CO BOOTY BANDITS at ALL OHIO IGUANAS
4:00 pm S143 WOLVES-SPRIGGS SAT at THREE
5:00 pm S144 HAMMERS at CINCINNATI CHILLI
Thursday, February 9, 2017 DK BLUE
5:30 pm S146 FALCONS at LITTLE MIAMI - WITT
6:30 pm S147 JR RAMS 6 at MASON WARRIORS
7:30 pm S153 JAYS at HAWKS 8
8:30 pm S151 THE REPUBLICANS at GOATS1
Thursday, February 9, 2017 ORANGE
5:30 pm S146 WOLVES -SEALS at WOLVES-WOOD
6:30 pm S153 WEST CHESTER-SCORPIONS at MAYHEM
7:30 pm S153 TITANS - STRUNK at WOLVES SHAW
8:30 pm S151 HEADBANZ MAKE HER DANCE at WOLVES - SPRIGGS
Thursday, February 9, 2017 YELLOW
5:30 pm S146 SHOOTERS at CINCY ROYALS
6:30 pm S151 WOLVES-BHop at CINCY CHINCHILLAS
7:30 pm S153 TBIRDS at JR RAMS 7
8:30 pm S151 GRASS at SCORGASMS
Friday, February 10, 2017 DK BLUE
5:00 pm S124 Force Green at WCSA Arsenal
5:45 pm S119 Milk Men at TWO DADS FC
6:30 pm S123 Lakota Thunder at Force Black
7:15 pm S93 WCSA G2 at WCSA G1
8:00 pm S80 WCSA 2007 Blue at WC Dynamo
8:45 pm S74 CUSM Black at WCSA Elite
9:30 pm S102 CU Reign at Impact 1
Friday, February 10, 2017 GREEN
5:00 pm S120 Hydrators at Finesse FC
5:45 pm S120 BOMB SQUAD at ARSENAL
6:30 pm S118 Skiller Academy at Bangers FC
7:15 pm S96 CU Girls 05 at CU Elite Eagles
8:00 pm S93 NEMESIS at Villarreal
8:45 pm S98 Lakota FC Black at THE HOT SHOTS
Friday, February 10, 2017 LT BLUE
5:00 pm S119 Club Ohio at Rovers
5:45 pm S123 WCSA Bayern at CO Storm Green
6:30 pm S118 Barney and Friends at WC One
7:15 pm S96 WCSA Blue at CU Elite 1 SycMas
8:00 pm S96 HOTSHOTS at Hard Court Heroes
8:45 pm S98 WCSA Premier at CULM 2004 Academy
Friday, February 10, 2017 ORANGE
5:00 pm S124 CLUB OHIO STORM BLACK at BARCELONA
5:45 pm S119 WAKA FLOCKA at BOMBERS
6:30 pm S118 Buckets Athletic FC at Ace Blue
7:15 pm S80 Lakota Firehawks at WC Fire
8:45 pm S102 Impact 2 at Elite Blue
9:30 pm S93 Elite Girls at Impact Gray
Friday, February 10, 2017 RED
5:00 pm S120 ARSENAL at Pink Panther
5:45 pm S120 Always in Form at Nutmeggin Ninjas
6:30 pm S119 CUP BVB at CLASSIC IX
7:15 pm S80 WC Galaxy at WCSA 2007 White
8:00 pm S93 CU Strike Force at Extreme Heat
8:45 pm S102 WCSA G04 Elite 2 at OESA Gold
9:30 pm S98 Green Thunder at THE HOT SHOTS
Friday, February 10, 2017 YELLOW
5:00 pm S123 Sheagles at WCSA 03 WHITE
5:45 pm S119 CUP BVB at Alpha Whales
6:30 pm S124 FUSION at BUCKETS
7:15 pm S93 CU Atletico at CU SYCMAS
8:00 pm S80 Team Madeira at Lakota FC Red Ninjas
8:45 pm S74 CUSM White at Equipo Azul
9:30 pm S102 Elite Red at WCSA G04 Elite
Saturday, February 11, 2017 DK BLUE
1:00 pm S144 ALL OHIO IGUANAS at CINCY CELTICS
2:00 pm S144 ALL OHIO IGUANAS at DEUCE DROPPERZ
3:00 pm S144 CINCINNATI CHILLI at VERTICALLY CHALLENGED
4:00 pm S143 FREE BALLERS at WOLVES-SPRIGGS SAT
5:00 pm S144 LOS PIPES at CINCY GEEBS
Saturday, February 11, 2017 LT BLUE
3:00 pm S144 WOLVES-MCNULTY SAT at ALL THE OTHER DUDES
4:00 pm S144 BUCKETS BASKETBALL at CHINCHILLAS JR.
5:00 pm S144 SWISH BROS at SWIFT12
Saturday, February 11, 2017 ORANGE
1:00 pm S144 CHINCHILLAS JR. at THE ROUND RYANS
2:00 pm S144 SWISH BROS at BUTLER CO BOOTY BANDITS
3:00 pm S144 BREW CREW at MALTESE TIGERS
4:00 pm S144 THE FREEBALLERS at DEUCE DROPPERZ
Saturday, February 11, 2017 RED
3:00 pm S144 THREAT LEVEL MIDNIGHT at M
4:00 pm S143 CINCY GRIZZLIES at CINCY CHNCHILLAS
5:00 pm S144 GLO GANG at BUTLER CO BOOTY BANDITS
Saturday, February 11, 2017 YELLOW
1:00 pm S144 BUCKETS BASKETBALL at M
2:00 pm S143 THREE at WOLVES-BHOP SAT
3:00 pm S144 CINCY HAWKS at HAMMERS
4:00 pm S143 THREE at STORIE TEAM
5:00 pm S144 MUNG CITY at NATTY SPLATS
Sunday, February 12, 2017 DK BLUE
7:00 pm S54 MEN OF SIGMA RHO at SUPA HOT FIRE
8:00 pm S54 WHITE CHOCOLATE at RED JAGUARS
Sunday, February 12, 2017 GREEN
7:00 pm S54 TEAM 6S at CINCINNATI FINEST
8:00 pm S54 FOOLVILLE BUCKETGETTERS at 22
Sunday, February 12, 2017 ORANGE
7:00 pm S54 CLERMONT COUNTY FINEST at DUBC BALLERS
8:00 pm S54 FIRE MARVIN at OTF
Sunday, February 12, 2017 RED
7:00 pm S54 MONEY TALKS at WOOD
8:00 pm S54 WANNABES at WEST CHESTER SQUAD
Sunday, February 12, 2017 YELLOW
7:00 pm S54 TEAM BLACK at CINCY ROYALS ADULT
8:00 pm S54 PRASCO at A2B
Thursday, February 16, 2017 DK BLUE
5:30 pm S146 SHOOTERS at FALCONS
6:30 pm S147 WOLVES - BARNES at LIL CRUSADERS
7:30 pm S153 WOLVES SHAW at JAYS
8:30 pm S151 GOATS1 at WOLVES-BHop
Thursday, February 16, 2017 ORANGE
5:30 pm S146 WOLVES-WOOD at CINCY ROYALS
6:30 pm S153 WOLVES- CUSTER at MASON MAYHEM
7:30 pm S153 MAYHEM at MTCES
8:30 pm S151 SCORGASMS at CINCY CHINCHILLAS
Thursday, February 16, 2017 YELLOW
6:30 pm S153 WEST CHESTER-SCORPIONS at TITANS - STRUNK
7:30 pm S153 JR RAMS 7 at HAWKS 8
8:30 pm S151 WOLVES - SPRIGGS at HEADBANZ MAKE HER DANCE
Thursday, February 23, 2017 DK BLUE
5:30 pm S146 WOLVES -SEALS at SHOOTERS
6:30 pm S147 WOLVES - BARNES at JR RAMS 6
7:30 pm S153 HAWKS 8 at WEST CHESTER-SCORPIONS
8:30 pm S151 WOLVES-BHop at THE REPUBLICANS
Thursday, February 23, 2017 ORANGE
5:30 pm S153 JAYS at JR RAMS 7
6:30 pm S146 WOLVES-LEVIN at CINCY ROYALS
7:30 pm S153 WOLVES SHAW at WOLVES- CUSTER
8:30 pm S151 GRASS at GOATS1
Thursday, February 23, 2017 YELLOW
5:30 pm S146 WOLVES-WOOD at HAWKS 5
6:30 pm S147 LIL CRUSADERS at MASON WARRIORS
7:30 pm S153 TBIRDS at TITANS - STRUNK
8:30 pm S151 SCORGASMS at HEADBANZ MAKE HER DANCE
Saturday, February 25, 2017 DK BLUE
12:00 pm S144 SWISH BROS at CINCINNATI CHILLI
1:00 pm S144 SWISH BROS at BUCKETS BASKETBALL
2:00 pm S144 WOLVES-MCNULTY SAT at NATTY SPLATS
3:00 pm S144 CINCY HAWKS at HAMMERS
4:00 pm S143 CINCY GRIZZLIES at WOLVES-SPRIGGS SAT
Saturday, February 25, 2017 LT BLUE
3:00 pm S144 BREW CREW at LOS PIPES
Saturday, February 25, 2017 ORANGE
2:00 pm S144 CINCINNATI CHILLI at CHINCHILLAS JR.
3:00 pm S144 THE ROUND RYANS at ALL OHIO IGUANAS
4:00 pm S144 SWIFT12 at MUNG CITY
Saturday, February 25, 2017 RED
12:00 pm S144 CHINCHILLAS JR. at MALTESE TIGERS
1:00 pm S144 DEUCE DROPPERZ at BUTLER CO BOOTY BANDITS
2:00 pm S144 VERTICALLY CHALLENGED at THREAT LEVEL MIDNIGHT
3:00 pm S144 CREAM TEAM at THE FREEBALLERS
4:00 pm S143 FREE BALLERS at STORIE TEAM
Saturday, February 25, 2017 YELLOW
12:00 pm S144 M at NATTY SPLATS
1:00 pm S144 CINCY GEEBS at CINCY CELTICS
2:00 pm S143 CINCY GRIZZLIES at THREE
3:00 pm S144 ALL THE OTHER DUDES at GLO GANG
4:00 pm S143 WOLVES-BHOP SAT at CINCY CHNCHILLAS
Sunday, February 26, 2017 DK BLUE
7:00 pm S54 WOOD at WHITE CHOCOLATE
8:00 pm S54 CINCY ROYALS ADULT at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, February 26, 2017 GREEN
7:00 pm S54 RED JAGUARS at FIRE MARVIN
8:00 pm S54 DUBC BALLERS at MONEY TALKS
Sunday, February 26, 2017 ORANGE
7:00 pm S54 CINCINNATI FINEST at PRASCO
8:00 pm S54 SUPA HOT FIRE at TEAM 6S
Sunday, February 26, 2017 RED
7:00 pm S54 A2B at WANNABES
8:00 pm S54 OTF at MEN OF SIGMA RHO
Sunday, February 26, 2017 YELLOW
7:00 pm S54 WEST CHESTER SQUAD at FOOLVILLE BUCKETGETTERS
8:00 pm S54 22 at TEAM BLACK
Thursday, March 2, 2017 DK BLUE
5:30 pm S153 JAYS at MAYHEM
6:30 pm S147 LIL CRUSADERS at JR RAMS 6
7:30 pm S153 WEST CHESTER-SCORPIONS at JR RAMS 7
8:30 pm S151 THE REPUBLICANS at GRASS
Thursday, March 2, 2017 ORANGE
5:30 pm S146 SHOOTERS at WOLVES -SEALS
6:30 pm S153 TBIRDS at HAWKS 8
7:30 pm S146 WOLVES-LEVIN at LITTLE MIAMI - WITT
8:30 pm S151 GOATS1 at CINCY CHINCHILLAS
Thursday, March 2, 2017 YELLOW
5:30 pm S153 TITANS - STRUNK at MTCES
6:30 pm S147 WOLVES - BARNES at MASON WARRIORS
7:30 pm S153 MASON MAYHEM at MTCES
8:30 pm S151 SCORGASMS at WOLVES - SPRIGGS
Sunday, March 5, 2017 DK BLUE
7:00 pm S54 DUBC BALLERS at TEAM BLACK
8:00 pm S54 22 at WEST CHESTER SQUAD
Sunday, March 5, 2017 GREEN
7:00 pm S54 RED JAGUARS at MONEY TALKS
8:00 pm S54 WOOD at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, March 5, 2017 ORANGE
7:00 pm S54 CINCINNATI FINEST at MEN OF SIGMA RHO
8:00 pm S54 CINCY ROYALS ADULT at FOOLVILLE BUCKETGETTERS
Sunday, March 5, 2017 RED
7:00 pm S54 A2B at TEAM 6S
8:00 pm S54 PRASCO at WANNABES
Sunday, March 5, 2017 YELLOW
7:00 pm S54 OTF at WHITE CHOCOLATE
8:00 pm S54 SUPA HOT FIRE at FIRE MARVIN
Sunday, March 26, 2017 DK BLUE
5:00 pm S50 CVA THOMPSON at LOVELAND YOUTH BOYS VB
6:00 pm S32 MONROE WEISEMAN at ADAM'S 5 GRADE
7:00 pm S57 THE REGULARZ at KOBE WON KENOBI
8:00 pm S57 DISCIPLES at CLERMONT COUNTY FINEST
9:00 pm S57 FIRST 48 at UNCLE DREW'S TEAM
Sunday, March 26, 2017 GREEN
4:00 pm S50 CVA FANCETT at LOVELAND YOUTH BOYS VB
5:00 pm S32 MUSTANGS at MONROE ELEMENTARY FRIEND
6:00 pm S32 TEAM TITANS PITZER at SHAMROCKS
7:00 pm S57 PIKE at LEBRONTOURAGE
8:00 pm S57 FRIENDS AND JAY at MONSTARS
9:00 pm S57 EASTSIDE BOYS at CINCY ROYALS
Sunday, March 26, 2017 LT BLUE
7:00 pm S57 GOON SQUAD at TEAM BLACK
8:00 pm S57 LEBRONTOURAGE at RIM ROCKERS
9:00 pm S57 MAGNIFICENT SEVEN at GOON SQUAD
Sunday, March 26, 2017 LT BLUE A
4:00 pm S13 ST. SUE LANGWORTHY at TITAN ACERS
5:00 pm S13 TROJANS at SASEAS
6:00 pm S13 DIG DEEP at SUNDAY SPIKER
Sunday, March 26, 2017 LT BLUE B
4:00 pm S13 SUNDAY SPIKER at PINK CRUSH
5:00 pm S13 TITAN ACERS at ST. SUE LANGWORTHY
6:00 pm S13 SCHROCK at TITANS
Sunday, March 26, 2017 ORANGE
4:00 pm S50 BORO BEAST at CVA COHEN
5:00 pm S32 SETTING UP at CVA HAGGLUND
6:00 pm S145 PET ROCKS at CINCY GEEBS
7:00 pm S57 RIM ROCKERS at FRIENDS AND JAY
8:00 pm S57 SABTEUR BLAZERS at PIKE
9:00 pm S57 B.T.G. at KOBE WON KENOBI
Sunday, March 26, 2017 RED
4:00 pm S32 ST SUE TITANS at MONROE ELEMENTARY FRIEND
6:00 pm S145 WATER BOYZ at ROYALS
7:00 pm S57 MAGNIFICENT SEVEN at B.T.G.
8:00 pm S57 SOUTH TOWN BALLERS at CINCINKY HOMES
9:00 pm S57 22 at CREEKWOODS CREEPERS
Sunday, March 26, 2017 YELLOW
4:00 pm S32 SHAMROCKS at ADAM'S 5 GRADE
5:00 pm S50 CVA FANCETT at BORO BEAST
6:00 pm S32 ST SUE TITANS at YMCA SILVER ANGELS
7:00 pm S57 CINCY ROYALS at UNCLE DREW'S TEAM
8:00 pm S57 SUPA HOT FIRE at THE REGULARZ
9:00 pm S57 TEAM BLACK at OTF
Thursday, March 30, 2017 ORANGE
5:30 pm S150 MASON GAINS at CLIPS
6:30 pm S154 WOLVES - BARNES at DAYTON METRO
7:30 pm S152 WOLVES-LANHAM at CINCY FINEST
Thursday, March 30, 2017 RED
5:30 pm S152 TITANS JR HIGH at WOLVES-LANHAM
6:30 pm S150 WOLVES - SPRIGGS at THE REPUBLICANS
7:30 pm S150 WOLVES-CUSTER 9 at D -LEAGUE REJECTS
8:30 pm S154 CINCY SHOCK at WOLVES - BARNES
Thursday, March 30, 2017 YELLOW
6:30 pm S150 MASON GAINS at CAUCASIAN INVASION
8:30 pm S152 WOLVES-CUSTER8 at TITANS JR HIGH
Sunday, April 2, 2017 DK BLUE
4:00 pm S32 CVA PLANNER/SORCE at SETTING UP
5:00 pm S32 SETTING UP at TEAM TITANS PITZER
6:00 pm S50 CVA COLBERT/ROBERSON at CVA FANCETT
7:00 pm S57 DISCIPLES at SABTEUR BLAZERS
8:00 pm S57 RIM ROCKERS at MAGNIFICENT SEVEN
9:00 pm S57 MONSTARS at TEAM BLACK
Sunday, April 2, 2017 GREEN
4:00 pm S32 MUSTANGS at MONROE WEISEMAN
5:00 pm S32 ADAM'S 5 GRADE at ST SUE TITANS
6:00 pm S32 MONROE ELEMENTARY FRIEND at YMCA SILVER ANGELS
7:00 pm S57 CINCINKY HOMES at OTF
8:00 pm S57 UNCLE DREW'S TEAM at LEBRONTOURAGE
9:00 pm S57 CREEKWOODS CREEPERS at SUPA HOT FIRE
Sunday, April 2, 2017 LT BLUE
7:00 pm S57 EASTSIDE BOYS at SUPA HOT FIRE
8:00 pm S57 CINCINKY HOMES at 22
9:00 pm S57 CINCY ROYALS at SOUTH TOWN BALLERS
Sunday, April 2, 2017 LT BLUE A
4:00 pm S13 PINK CRUSH at TITANS
5:00 pm S13 SUNDAY SPIKER at CVA 34 MORAN
6:00 pm S13 ST. SUE LANGWORTHY at SCHROCK
Sunday, April 2, 2017 LT BLUE B
4:00 pm S13 TITAN ACERS at SASEAS
5:00 pm S13 TITANS at PINK CRUSH
6:00 pm S13 SASEAS at DIG DEEP
Sunday, April 2, 2017 ORANGE
4:00 pm S50 LOVELAND YOUTH BOYS VB at BORO BEAST
6:00 pm S145 CINCY GEEBS at WATER BOYZ
7:00 pm S57 SOUTH TOWN BALLERS at 22
8:00 pm S57 OTF at FIRST 48
9:00 pm S57 THE REGULARZ at SABTEUR BLAZERS
Sunday, April 2, 2017 RED
4:00 pm S32 CVA PORTER at SHAMROCKS
5:00 pm S50 CVA THOMPSON at CVA COLBERT/ROBERSON
6:00 pm S145 DREAM TEAM at PET ROCKS
7:00 pm S57 CLERMONT COUNTY FINEST at FIRST 48
8:00 pm S57 CLERMONT COUNTY FINEST at EASTSIDE BOYS
9:00 pm S57 GOON SQUAD at DISCIPLES
Sunday, April 2, 2017 YELLOW
4:00 pm S32 CVA ALLISION/FLOWERDEW at CVA HAGGLUND
5:00 pm S32 MUSTANGS at CVA ALLISION/FLOWERDEW
6:00 pm S50 CVA COHEN at CVA THOMPSON
7:00 pm S57 CREEKWOODS CREEPERS at MONSTARS
8:00 pm S57 KOBE WON KENOBI at FRIENDS AND JAY
9:00 pm S57 PIKE at B.T.G.
Thursday, April 6, 2017 ORANGE
5:30 pm S150 R4L Pioneers at WOLVES - SPRIGGS
6:30 pm S150 CAUCASIAN INVASION at R4L Pioneers
7:30 pm S152 CINCY FINEST at WOLVES-CUSTER8
8:30 pm S152 WOLVES-SHAW at TITANS JR HIGH
Thursday, April 6, 2017 RED
5:30 pm S148 WOLVES-JACKSON at LIL BALLERS 5
6:30 pm S150 CLIPS at BALLER PREMIER
7:30 pm S154 DAYTON METRO at CINCY SHOCK
8:30 pm S150 THE REPUBLICANS at WOLVES-CUSTER 9
Thursday, April 6, 2017 YELLOW
5:30 pm S148 BALLERS G at HAWKS 5
6:30 pm S150 WOLVES- HUGHES at MASON GAINS
7:30 pm S154 WOLVES - BARNES at LIL BALLERS 6
8:30 pm S152 WORMS at HOOPERS
Sunday, April 9, 2017 DK BLUE
5:00 pm S32 SHAMROCKS at ADAM'S 5 GRADE
6:00 pm S32 MONROE WEISEMAN at CVA ALLISION/FLOWERDEW
7:00 pm S50 BORO BEAST at CVA COLBERT/ROBERSON
8:00 pm S57 22 at CINCY ROYALS
9:00 pm S57 FIRST 48 at MONSTARS
Sunday, April 9, 2017 GREEN
5:00 pm S32 ST SUE TITANS at MUSTANGS
6:00 pm S32 SETTING UP at CVA PORTER
7:00 pm S50 LOVELAND YOUTH BOYS VB at CVA COHEN
8:00 pm S57 SOUTH TOWN BALLERS at CLERMONT COUNTY FINEST
9:00 pm S57 B.T.G. at THE REGULARZ
Sunday, April 9, 2017 LT BLUE
8:00 pm S57 SABTEUR BLAZERS at CREEKWOODS CREEPERS
9:00 pm S57 FRIENDS AND JAY at PIKE
Sunday, April 9, 2017 LT BLUE A
5:00 pm S13 SUNDAY SPIKER at SCHROCK
6:00 pm S13 TITANS at TITAN ACERS
7:00 pm S13 CVA 34 MORAN at TROJANS
Sunday, April 9, 2017 LT BLUE B
5:00 pm S13 ST. SUE LANGWORTHY at TROJANS
6:00 pm S13 CVA 34 MORAN at PINK CRUSH
7:00 pm S13 DIG DEEP at PINK CRUSH
Sunday, April 9, 2017 ORANGE
6:00 pm S145 WATER BOYZ at PET ROCKS
7:00 pm S145 WATER BOYZ at DREAM TEAM
8:00 pm S57 UNCLE DREW'S TEAM at OTF
9:00 pm S57 SUPA HOT FIRE at CINCINKY HOMES
Sunday, April 9, 2017 RED
6:00 pm S145 ROYALS at DREAM TEAM
7:00 pm S145 ROYALS at CINCY GEEBS
8:00 pm S57 TEAM BLACK at KOBE WON KENOBI
9:00 pm S57 LEBRONTOURAGE at MAGNIFICENT SEVEN
Sunday, April 9, 2017 YELLOW
5:00 pm S32 TEAM TITANS PITZER at MONROE ELEMENTARY FRIEND
6:00 pm S32 CVA HAGGLUND at CVA PLANNER/SORCE
7:00 pm S50 CVA FANCETT at CVA THOMPSON
8:00 pm S57 EASTSIDE BOYS at GOON SQUAD
9:00 pm S57 DISCIPLES at RIM ROCKERS
Thursday, April 13, 2017 ORANGE
5:30 pm S150 BALLER PREMIER at WOLVES- HUGHES
6:30 pm S150 WOLVES - SPRIGGS at CAUCASIAN INVASION
7:30 pm S150 WOLVES-CUSTER 9 at MASON GAINS
8:30 pm S152 TITANS JR HIGH at WORMS
Thursday, April 13, 2017 RED
5:30 pm S150 R4L Pioneers at THE REPUBLICANS
6:30 pm S150 MASON GAINS at D -LEAGUE REJECTS
7:30 pm S148 LIL BALLERS 5 at BALLERS G
8:30 pm S152 HOOPERS at WOLVES-CUSTER8
Thursday, April 13, 2017 YELLOW
5:30 pm S148 WOLVES-JACKSON at BALLERS G
6:30 pm S150 WOLVES- HUGHES at CLIPS
7:30 pm S154 LIL BALLERS 6 at CINCY SHOCK
8:30 pm S152 WOLVES-SHAW at CINCY FINEST
Thursday, April 20, 2017 ORANGE
5:30 pm S150 THE REPUBLICANS at WOLVES- HUGHES
7:30 pm S152 WOLVES-CUSTER8 at WOLVES-LANHAM
8:30 pm S152 CINCY FINEST at HOOPERS
Thursday, April 20, 2017 RED
6:30 pm S150 CLIPS at WOLVES - SPRIGGS
7:30 pm S148 BALLERS G at LIL BALLERS 5
8:30 pm S150 CAUCASIAN INVASION at WOLVES-CUSTER 9
Thursday, April 20, 2017 YELLOW
5:30 pm S148 WOLVES-JACKSON at HAWKS 5
6:30 pm S152 WORMS at WOLVES-SHAW
7:30 pm S154 WOLVES - BARNES at CINCY SHOCK
8:30 pm S154 LIL BALLERS 6 at DAYTON METRO
Sunday, April 23, 2017 DK BLUE
5:00 pm S32 TEAM TITANS PITZER at MUSTANGS
6:00 pm S32 SETTING UP at MONROE ELEMENTARY FRIEND
7:00 pm S50 CVA THOMPSON at BORO BEAST
8:00 pm S57 CREEKWOODS CREEPERS at B.T.G.
9:00 pm S57 CINCINKY HOMES at SABTEUR BLAZERS
Sunday, April 23, 2017 GREEN
5:00 pm S32 CVA PLANNER/SORCE at CVA PORTER
6:00 pm S32 YMCA SILVER ANGELS at MONROE WEISEMAN
7:00 pm S50 CVA COHEN at CVA FANCETT
8:00 pm S57 MAGNIFICENT SEVEN at DISCIPLES
9:00 pm S57 RIM ROCKERS at EASTSIDE BOYS
Sunday, April 23, 2017 LT BLUE
8:00 pm S57 GOON SQUAD at SOUTH TOWN BALLERS
9:00 pm S57 THE REGULARZ at FRIENDS AND JAY
Sunday, April 23, 2017 LT BLUE A
5:00 pm S13 TROJANS at DIG DEEP
6:00 pm S13 SASEAS at ST. SUE LANGWORTHY
Sunday, April 23, 2017 LT BLUE B
5:00 pm S13 SCHROCK at CVA 34 MORAN
6:00 pm S13 TITAN ACERS at SUNDAY SPIKER
Sunday, April 23, 2017 ORANGE
5:00 pm S32 ST SUE TITANS at CVA ALLISION/FLOWERDEW
6:00 pm S145 ROYALS at CINCY GEEBS
7:00 pm S145 ROYALS at PET ROCKS
8:00 pm S57 MONSTARS at UNCLE DREW'S TEAM
9:00 pm S57 OTF at LEBRONTOURAGE
Sunday, April 23, 2017 RED
5:00 pm S32 CVA HAGGLUND at MONROE ELEMENTARY FRIEND
6:00 pm S145 WATER BOYZ at DREAM TEAM
7:00 pm S145 CINCY GEEBS at DREAM TEAM
8:00 pm S57 PIKE at TEAM BLACK
9:00 pm S57 KOBE WON KENOBI at FIRST 48
Sunday, April 23, 2017 YELLOW
5:00 pm S32 SHAMROCKS at SETTING UP
6:00 pm S32 SHAMROCKS at CVA PLANNER/SORCE
7:00 pm S50 CVA COLBERT/ROBERSON at LOVELAND YOUTH BOYS VB
8:00 pm S57 CLERMONT COUNTY FINEST at 22
9:00 pm S57 CINCY ROYALS at SUPA HOT FIRE
Thursday, April 27, 2017 ORANGE
5:30 pm S150 WOLVES - SPRIGGS at BALLER PREMIER
6:30 pm S150 R4L Pioneers at WOLVES- HUGHES
7:30 pm S154 LIL BALLERS 6 at WOLVES - BARNES
8:30 pm S152 TITANS JR HIGH at HOOPERS
Thursday, April 27, 2017 RED
5:30 pm S148 HAWKS 5 at BALLERS G
6:30 pm S150 D -LEAGUE REJECTS at CAUCASIAN INVASION
7:30 pm S152 WOLVES-CUSTER8 at WOLVES-LANHAM
8:30 pm S150 WOLVES-CUSTER 9 at R4L Pioneers
Thursday, April 27, 2017 YELLOW
5:30 pm S148 LIL BALLERS 5 at WOLVES-JACKSON
6:30 pm S150 THE REPUBLICANS at MASON GAINS
7:30 pm S154 CINCY SHOCK at DAYTON METRO
8:30 pm S152 WORMS at CINCY FINEST
Sunday, April 30, 2017 DK BLUE
6:00 pm S32 MUSTANGS at YMCA SILVER ANGELS
7:00 pm S50 CVA COLBERT/ROBERSON at CVA COHEN
8:00 pm S57 FIRST 48 at PIKE
9:00 pm S57 FRIENDS AND JAY at CREEKWOODS CREEPERS
Sunday, April 30, 2017 GREEN
6:00 pm S32 CVA ALLISION/FLOWERDEW at CVA PLANNER/SORCE
7:00 pm S50 BORO BEAST at CVA FANCETT
8:00 pm S57 SABTEUR BLAZERS at CINCY ROYALS
9:00 pm S57 EASTSIDE BOYS at