League Website

Location Schedule - ORANGE

Home

Latest News

League Schedule

Master Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

Links


To see this schedule in calendar format, Click Here

Schedule Index



S1 3/4 BOYS
S2 3RD 4TH GIRLS
S3 3RD BOYS
S4 3RD GRADE BOYS
S5 3RD THURSDAY
S6 3RD/4TH
S7 3RD/4TH BOYS BASKETBALL SUNDAY
S8 3RD/4TH GIRLS SUNDAY BASKETBALL
S9 3RD/4TH GRADE
S10 3RD/4TH SATURDAY
S11 3RD/4TH VOLLEYBALL
S12 3RD/4TH VOLLEYBALL
S13 4TH BOYS
S14 4TH GRADE BOYS
S15 4TH GRADE BOYS
S16 4TH THURSDAY
S17 4TH/5TH BOYS THURS
S18 5/6 BOYS
S19 5TH
S20 5TH 6TH BOYS
S21 5TH GRADE BOYS
S22 5TH THURSDAY
S23 5TH/6TH
S24 5TH/6TH BOYS SUNDAY
S25 5TH/6TH GIRLS BASKETBALL SUNDAY
S26 5TH/6TH LOWER GREEN VOLLEYBALL
S27 5TH/6TH UPPER BLACK VOLLEYBALL
S28 5TH/6TH VOLLEYBALL
S29 6/7 GIRLS
S30 6TH 7TH GIRLS
S31 6TH GRADE
S32 6TH GRADE BOYS
S33 6TH GRADE BOYS
S34 6TH GRADE THURSDAY
S35 6TH THURSDAY
S36 6TH/7TH
S37 7TH 8TH BOYS
S38 7TH/8TH
S39 7TH/8TH BOYS SUNDAY
S40 7TH/8TH BOYS THURS
S41 7TH/8TH GRADE
S42 7TH/8TH VOLLEYBALL
S43 7TH/8TH VOLLEYBALL
S44 8TH
S45 9TH GRADE SATURDAY
S46 ADULT
S47 ADULT
S48 ADULT
S49 ADULT
S50 ADULT
S51 ADULT
S52 ADULT
S53 ADULT
S54 ADULT B
S55 ADULT BLUE
S56 ADULT C
S57 ADULT SUNDAY
S58 ADULT SUNDAY
S59 ADULT SUNDAY
S60 ADULT WHITE
S61 AKERS
S62 ALPS HSB
S63 ANDES HSB
S64 ARCTIC HSG
S65 ATLANTIC HSG
S66 BOYS HIMALAYAN
S67 BOYS HS ALPS
S68 BOYS HS ATLANTIC
S69 BOYS HS EVEREST
S70 BOYS HS HIMALAYAS
S71 BOYS HS PACIFIC
S72 BOYS PACIFIC
S73 BOYS U10
S74 BOYS U11
S75 BOYS U13
S76 BOYS U14
S77 BOYS U14 BLACK
S78 BOYS U14 ORANGE
S79 FUTURES
S80 GIRLS
S81 GIRLS AMERICAN
S82 GIRLS ATLANTIC
S83 GIRLS HS
S84 GIRLS HS
S85 GIRLS MORGAN
S86 GIRLS PACIFIC
S87 GIRLS U10
S88 GIRLS U1112
S89 GIRLS U12
S90 GIRLS U13
S91 GIRLS U13
S92 GIRLS U14
S93 GIRLS U14
S94 GIRLS U14
S95 GIRLS U9
S96 HIGH SCHOOL
S97 HIGH SCHOOL
S98 HIGH SCHOOL
S99 HIGH SCHOOL BOYS
S100 HIGH SCHOOL SATURDAY EAST
S101 HIGH SCHOOL SATURDAY NORTH
S102 HIGH SCHOOL SATURDAY SOUTH
S103 HIGH SCHOOL SATURDAY WEST
S104 HIGH SCHOOL THURSDAY
S105 HIGH SCHOOL THURSDAY
S106 HS BOYS
S107 HS BOYS
S108 HS BOYS
S109 HS BOYS AWESOME
S110 HS BOYS EPIC
S111 HS BOYS FANTASTIC
S112 HS BOYS SUNDAY
S113 HS BOYS THURS
S114 HS GIRLS SKY BLUE
S115 HS GIRLS SPIRIT
S116 HS SAT EAST
S117 HS SAT NORTH
S118 HS SAT SOUTH
S119 HS SAT WEST
S120 HS SATURDAY
S121 INTERMEDIATE
S122 JR HIGH BOYS
S123 JR HIGH BOYS
S124 JR HIGH BOYS
S125 JR HIGH THURSDAY
S126 JR HIGH THURSDAY
S127 LLOYD
S128 MEN'S OPEN
S129 MIDDLE SCHOOL SATURDAY
S130 PREMIER
S131 ROCKIES HSB
S132 SAHARA
S133 SATURDAY 9TH GRADE
S134 SATURDAY HIGH SCHOOL
S135 SUNDAY HIGH SCHOOL BOYS BASKETBALL
S136 THURSDAY 4TH 5TH
S137 THURSDAY 6TH
S138 THURSDAY BLACK
S139 THURSDAY GIRLS
S140 THURSDAY HIGH SCHOOL
S141 THURSDAY HIGH SCHOOL
S142 THURSDAY JR HIGH
S143 THURSDAY JR HIGH
S144 THURSDAY PURPLE
S145 U10 BOYS
S146 U11 BOYS
S147 U12 BOYS
S148 U14 GIRLS
S149 U8
S150 U9 DIVISION

Friday, November 7, 2014
5:00 pm S68 ATLETICO BOMBERS at CLUB OHIO BLACK
5:45 pm S68 ATLETICO BOMBERS at CLUB OHIO BLACK
6:30 pm S95 WCSC WHITE LIGHTNING U9 at WARRIORS
7:15 pm S89 RED TWO at CODE RED
8:00 pm S73 CU PSG at CU ATLETICO
8:45 pm S92 CU FIRE at FRIENDS
9:30 pm S128 THE LEGENDS at THE CREW
Friday, November 14, 2014
5:00 pm S68 THE BOMB SQUAD at CLUB OHIO BLACK
5:45 pm S68 FULHAM at SMOKE
6:30 pm S95 WARRIORS at LIVERPOOL
7:15 pm S89 MAN U ONE at WCSC SILVER
8:00 pm S73 CU ATLETICO at WC RED BU10
8:45 pm S92 CLUB OHIO FORCE BLACK at CU FIRE
9:30 pm S128 MSJ LIONS at THE LEGENDS
Friday, November 21, 2014
5:00 pm S68 THE BOMB SQUAD at MUFFIN MEN
5:45 pm S68 COBRAS at GOALSRUS
6:30 pm S95 WARRIORS at LYNX
7:15 pm S89 CU REAL SOCIEDAD at CODE RED
8:00 pm S73 CU ATLETICO at INDEPENDIENTE
8:45 pm S92 CLUB OHIO FORCE BLACK at FRIENDS
9:30 pm S128 MSJ LIONS at THE CREW
10:15 pm S68 ATLETICO BOMBERS at CLUB OHIO BLACK
Thursday, December 4, 2014
5:30 pm S15 MASON 4B at MASON WARRIORS MARTEN
6:30 pm S21 WOLVES CANNON at TPB5
7:30 pm S139 BEAVERCREEK STARS at PHENOM
8:30 pm S33 KIMBROUGH BALLERS at FENWICK FALCONS 6
Friday, December 5, 2014
5:00 pm S68 THE BOMB SQUAD at COBRAS
5:45 pm S68 MUFFIN MEN at SMOKE
6:30 pm S95 LYNX at LIVERPOOL
7:15 pm S89 RED TWO at ATLETICO MADRID
8:00 pm S73 INDEPENDIENTE at WC RED BU10
8:45 pm S92 CLUB OHIO FORCE BLACK at CLUB OHIO FORCE GREEN
9:30 pm S128 MSJ LIONS at BIG RED AND FRIENDS
Saturday, December 6, 2014
12:00 pm S10 WOLVES BASTI sat at WOLVES CANNON sat
1:00 pm S129 WOLVES COMBS sat at WOLVES SPRIGGS
2:00 pm S120 ALPHA BETA DESI at BRICKSQUAD
3:00 pm S120 WOLVES MCNULTY sat at CHINCHILLAS sat
4:00 pm S120 FUNKY BUNCH at BRICKSQUAD MONOPOLY
Sunday, December 7, 2014
7:00 pm S57 THREE THE HARD WAY at RE SPORTS INC
8:00 pm S57 SPLISH SPLASH at GRAMBLING STATE TIGERS
Thursday, December 11, 2014
5:30 pm S15 WOLVES- BASTI at MASON 4B
6:30 pm S108 TAP HOUSE TRIBE at DROP TEAM
7:30 pm S139 LADY THUNDERBIRDS at FALCONS
8:30 pm S33 MASON 6B at LITTLE MIAMI - WITT
Friday, December 12, 2014
5:00 pm S68 MUFFIN MEN at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S68 DIVERSE at COBRAS
6:30 pm S95 WCSC WHITE LIGHTNING U9 at LYNX
7:15 pm S89 CU REAL SOCIEDAD at RED TWO
8:00 pm S73 CU PSG at INDEPENDIENTE
8:45 pm S92 CLUB OHIO FORCE GREEN at FRIENDS
9:30 pm S128 BIG RED AND FRIENDS at THE CREW
Saturday, December 13, 2014
12:00 pm S10 WOLVES MOFFITT at WOLVES LEVIN sat
1:00 pm S129 WOLVES HOPTON sat at TBIRDS - FISHER
2:00 pm S120 EAST SIDE SEA MEN at THE GRAPE FRIENDS
3:00 pm S120 BRICKSQUAD MONOPOLY at TRUCKS
4:00 pm S120 ALPHA BETA DESI at USA PREMIER ELITE
Sunday, December 14, 2014
7:00 pm S57 WOLVES ADULT at HAND DOWN MAN DOWN
8:00 pm S57 RE SPORTS INC at MULTIPLE SCORGASMS
Thursday, December 18, 2014
5:30 pm S15 MASON 4B at WOLVES-LEVIN TH
6:30 pm S21 WOLVES CANNON at PROCAMPS
7:30 pm S139 LADY THUNDERBIRDS at PHENOM
8:30 pm S33 WOLVES COMBS at WOLVES SHAW
Friday, December 19, 2014
5:00 pm S68 ATLETICO BOMBERS at FULHAM
5:45 pm S68 CLUB OHIO BLACK at GOALSRUS
6:30 pm S95 WCSC WHITE LIGHTNING U9 at LIVERPOOL
7:15 pm S89 RED ONE at WCSC G02 WHITE
8:00 pm S73 CU PSG at WC RED BU10
8:45 pm S92 CLUB OHIO FORCE GREEN at CU FIRE
9:30 pm S128 BIG RED AND FRIENDS at THE LEGENDS
Sunday, December 28, 2014
7:00 pm S57 MULTIPLE SCORGASMS at GRAMBLING STATE TIGERS
Friday, January 2, 2015
5:00 pm S68 GOALSRUS at CLUB OHIO BLACK
5:45 pm S68 SMOKE at COBRAS
6:30 pm S95 WCSC WHITE LIGHTNING U9 at WARRIORS
7:15 pm S89 WC WHITE LIGHTNING U12 at MAN U TWO
8:00 pm S73 CU PSG at CU ATLETICO
8:45 pm S92 CU FIRE at FRIENDS
9:30 pm S128 BIG RED AND FRIENDS at MSJ LIONS
Saturday, January 3, 2015
12:00 pm S10 WOLVES MOFFITT at MASON WARRIORS - THOMAS
1:00 pm S129 WOLVES COMBS sat at CBC BASKETBALL
2:00 pm S120 CINCY MAMBAS at PENS
3:00 pm S120 FLEX at LAKOTA STEAM
4:00 pm S120 CINCY SQUIRTERS at EAST SIDE SEA MEN
Sunday, January 4, 2015
7:00 pm S57 MANDINGOS at SPLISH SPLASH
8:00 pm S57 BDFTN at MULTIPLE SCORGASMS
Friday, January 9, 2015
5:00 pm S68 MUFFIN MEN at FULHAM
5:45 pm S68 CLUB OHIO BLACK at SMOKE
6:30 pm S95 LYNX at WCSC WHITE LIGHTNING U9
7:15 pm S89 MAN U TWO at WCSC G02 WHITE
8:00 pm S73 CU ATLETICO at WC RED BU10
8:45 pm S92 CLUB OHIO FORCE BLACK at CU FIRE
9:30 pm S128 MSJ LIONS at THE LEGENDS
Saturday, January 10, 2015
12:00 pm S10 MASON WARRIORS - THOMAS at MASON WARRIORS - KAIL
1:00 pm S129 WOLVES HUGHES sat at TBIRDS - FISHER
2:00 pm S120 BRICKSQUAD MONOPOLY at D6
3:00 pm S120 UNDERDOGS at TRUCKS
4:00 pm S120 THE GRAPE FRIENDS at CINCY SQUIRTERS
Sunday, January 11, 2015
7:00 pm S57 MULTIPLE SCORGASMS at HAZ BENS
8:00 pm S57 RE SPORTS INC at MANDINGOS
Friday, January 16, 2015
5:00 pm S68 COBRAS at CLUB OHIO BLACK
5:45 pm S68 DIVERSE at MUFFIN MEN
6:30 pm S95 WARRIORS at LYNX
7:15 pm S89 ATLETICO MADRID at WCSC G02 WHITE
8:00 pm S73 CU ATLETICO at INDEPENDIENTE
8:45 pm S92 CLUB OHIO FORCE BLACK at FRIENDS
9:30 pm S90 ELITE BRIAN at THE MANIACS
10:15 pm S128 THE LEGENDS at BIG RED AND FRIENDS
Friday, January 23, 2015
5:00 pm S68 COBRAS at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S68 SMOKE at THE BOMB SQUAD
6:30 pm S95 LYNX at LIVERPOOL
7:15 pm S89 WCSC G02 WHITE at RED TWO
8:00 pm S73 INDEPENDIENTE at WC RED BU10
8:45 pm S92 CLUB OHIO FORCE GREEN at FRIENDS
9:30 pm S128 THE CREW at THE LEGENDS
Saturday, January 24, 2015
12:00 pm S10 WOLVES MOFFITT at WOLVES BASTI sat
1:00 pm S129 WOLVES HOPTON sat at WOLVES HUGHES sat
2:00 pm S120 TRUCKS at EAST SIDE SEA MEN
3:00 pm S120 FLEX at THE GRAPE FRIENDS
4:00 pm S120 OTR GLOBETROTTERS at UNDERDOGS
Sunday, January 25, 2015
7:00 pm S57 BDFTN at WOLVES ADULT
8:00 pm S57 SPLISH SPLASH at MULTIPLE SCORGASMS
Friday, January 30, 2015
5:00 pm S68 CLUB OHIO BLACK at MUFFIN MEN
5:45 pm S68 SMOKE at THE BOMB SQUAD
6:30 pm S95 LIVERPOOL at WARRIORS
7:15 pm S89 CODE RED at MAN U TWO
8:00 pm S73 CU PSG at INDEPENDIENTE
8:45 pm S92 CLUB OHIO FORCE BLACK at CLUB OHIO FORCE GREEN
9:30 pm S90 ELITE BRIAN at OHIO ELITE
10:15 pm S128 BIG RED AND FRIENDS at THE CREW
Friday, February 6, 2015
5:00 pm S68 GOALSRUS at DIVERSE
5:45 pm S68 SMOKE at FULHAM
6:30 pm S95 WCSC WHITE LIGHTNING U9 at LIVERPOOL
7:15 pm S89 MAN U ONE at CU REAL SOCIEDAD
8:00 pm S73 CU PSG at WC RED BU10
8:45 pm S92 CLUB OHIO FORCE GREEN at CU FIRE
9:30 pm S128 THE CREW at MSJ LIONS
Saturday, February 7, 2015
12:00 pm S10 WOLVES CANNON sat at WOLVES BASTI sat
1:00 pm S129 WOLVES HUGHES sat at WOLVES SPRIGGS
2:00 pm S120 FLEX at WOLVES MCNULTY sat
3:00 pm S120 EAST SIDE SEA MEN at YUNG AIRBALLERZ
4:00 pm S120 LAKOTA STEAM at WOLVES MCNULTY sat
Sunday, February 8, 2015
7:00 pm S57 MANDINGOS at MULTIPLE SCORGASMS
8:00 pm S57 HAZ BENS at RE SPORTS INC
Saturday, February 28, 2015
12:00 pm S10 WOLVES LEVIN sat at WOLVES MOFFITT
1:00 pm S129 WOLVES SPRIGGS at CBC BASKETBALL
2:00 pm S120 OTR GLOBETROTTERS at ALPHA BETA DESI
3:00 pm S120 BRICKSQUAD at D6
4:00 pm S120 BRICKSQUAD MONOPOLY at CHINCHILLAS sat
Sunday, March 1, 2015
7:00 pm S57 MANDINGOS at HAND DOWN MAN DOWN
8:00 pm S57 RE SPORTS INC at THREE THE HARD WAY
Sunday, March 8, 2015
7:00 pm S57 RE SPORTS INC at BDFTN
8:00 pm S57 HAND DOWN MAN DOWN at SPLISH SPLASH
Sunday, June 28, 2015
5:00 pm S107 PACK at GOON SQUAD
6:00 pm S107 CINCINNATI SWISHERS at G.O.A.T.
7:00 pm S55 PIPPEN AIN'T EZ at UNCLE DREW'S ASSASSINS
8:00 pm S60 DAYTON - CHRISTIE at DREAM TEAM AD
Sunday, July 12, 2015
3:00 pm S60 D3 BOMBERS at CINCY IRS
4:00 pm S29 PRINCETON LADY PRIDE at LITTLE MIAMI - HALL
5:00 pm S107 KIMBROUGH BALLERS HS at CINCINNATI SWISHERS
6:00 pm S107 THE MONSTARS at CINCINNATI TRAIBLAZERS
7:00 pm S55 THE GUYS & JILL at DAWGS
8:00 pm S60 G.F.Y.S. at CYO ALL STARS
Sunday, July 19, 2015
5:30 pm S1 LEBANON WARRIORS at WOLVES - BARNES
6:30 pm S107 CINCINNATI SWISHERS at THE MONSTARS
7:30 pm S107 ELITE SWISH at GOON SQUAD
8:30 pm S55 CLERMONT COUNTIES FINEST at NATI NADS
9:30 pm S60 DAYTON - CHRISTIE at CROOKS
Sunday, July 26, 2015
2:00 pm S29 LITTLE MIAMI - HALL at THEBOMB.COM
3:00 pm S107 KIMBROUGH BALLERS HS at PACK
4:00 pm S107 MALTESE TIGERS at ELITE SWISH
5:00 pm S107 THE MONSTARS at LETTUCE WRAPS
6:00 pm S107 KIMBROUGH BALLERS HS at MALTESE TIGERS
7:00 pm S55 BUCKITS at TEAM KROGER
8:00 pm S60 CROOKS at PARAGUAS
Sunday, August 2, 2015
2:00 pm S29 LADY FALCONS at LITTLE MIAMI - HALL
3:00 pm S107 VIN DIESEL at KIMBROUGH BALLERS HS
4:00 pm S18 WOLVES - G at kimbrough ballers 5/6
5:00 pm S18 kimbrough ballers 5/6 at WOLVES - JEWELL
6:00 pm S107 LETTUCE WRAPS at CINCINNATI BULLETS
7:00 pm S55 SWIFT GANG at NATI NADS
8:00 pm S60 D3 BOMBERS at BLAKESTERS
9:00 pm S60 DAYTON - CHRISTIE at DEEZ NETS
Sunday, August 9, 2015
1:00 pm S55 BALLERS INC at DAWGS
2:00 pm S18 kimbrough ballers 5/6 at LITTLE MIAMI - HARTMAN
3:00 pm S107 GOON SQUAD at THE MONSTARS
4:00 pm S29 PRINCETON LADY PRIDE at LADY FALCONS
5:00 pm S107 COBRAS at ELITE SWISH
6:00 pm S107 VIN DIESEL at CINCINNATI SWISHERS
7:00 pm S55 THE GUYS & JILL at WEST CHESTER BULLDOGS
8:00 pm S60 CINCY IRS at PARAGUAS
Sunday, August 16, 2015
2:00 pm S29 LADY FALCONS at PRINCETON LADY PRIDE
3:00 pm S1 WOLVES - BARNES at LAKOTA FIRE
4:00 pm S29 LADY FALCONS at WOLVES - JOSEFORSKY
5:00 pm S107 G.O.A.T. at CINCINNATI BULLETS
6:00 pm S107 LETTUCE WRAPS at VIN DIESEL
7:00 pm S55 UNCLE DREW'S ASSASSINS at MIGHTY DUCKS
8:00 pm S60 DEEZ NETS at BALL BUSTERS
9:00 pm S55 BALLERS INC at WEST CHESTER BULLDOGS
Sunday, August 23, 2015
2:00 pm S29 WOLVES - JOSEFORSKY at LADY FALCONS
3:00 pm S1 WOLVES - ETTER at NATIONALS
4:00 pm S29 WOLVES - JOSEFORSKY at LITTLE MIAMI - HALL
5:00 pm S107 VIN DIESEL at MALTESE TIGERS
6:00 pm S107 COBRAS at CINCINNATI SWISHERS
7:00 pm S55 MIGHTY DUCKS at DAWGS
8:00 pm S60 CYO ALL STARS at DREAM TEAM AD
9:00 pm S55 THE GUYS & JILL at NATI NADS
Sunday, September 13, 2015
5:00 pm S38 LAKERS 7 at MASON GUARDS
6:00 pm S23 THUNDERBIRDS at LAKERS 5
7:00 pm S38 MASON GUARDS at LAKERS 7
8:00 pm S97 GRIZZLIES BASKETBALL at CINCINNATI SHOOTERS
9:00 pm S47 T1 at FIGHTING CACTI
Sunday, September 20, 2015
5:00 pm S38 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at COMETS
6:00 pm S23 WOLVES KAM at SH TROJANS
7:00 pm S38 WOLVES HILLMAN at LAKERS 8
8:00 pm S97 01 DREAM TEAM at GOATS
Sunday, September 27, 2015
5:00 pm S38 MASON GUARDS at WOLVES HILLMAN
6:00 pm S23 WARRIORS at KIMBROUGH BALLERS 6
7:00 pm S38 WOLVES BURGESS at COMETS
8:00 pm S97 LAKERS HS at TROPICS
9:00 pm S47 TEAM MCCLUSKEY at ADCO
Sunday, October 4, 2015
5:00 pm S38 COMETS at LAKERS 8
6:00 pm S23 WOLVES KAM at WARRIORS
7:00 pm S38 WOLVES HILLMAN at LAKERS 7
8:00 pm S97 TROPICS at CINCINNATI FLASH
9:00 pm S47 ADCO at THE BAD GUYS
Sunday, October 11, 2015
5:00 pm S38 WOLVES HILLMAN at WOLVES CUSTER
6:00 pm S23 WARRIORS at WOLVES ELITE BARNES
7:00 pm S38 WOLVES CUSTER at COMETS
8:00 pm S97 PRESTIGE WORLDWIDE at CINCINNATI SHOOTERS
9:00 pm S47 FIGHTING CACTI at MONEY TALKS
Sunday, October 18, 2015
5:00 pm S38 LAKERS 8 at LAKERS 7
6:00 pm S23 WOLVES ELITE BARNES at LAKERS 5
7:00 pm S38 LAKERS 8 at MASON GUARDS
8:00 pm S97 WOLVES - SMITH at KIMBROUGH BALLERS HS
Sunday, October 25, 2015
6:00 pm S23 KIMBROUGH BALLERS 6 at WOLVES ELITE BARNES
7:00 pm S38 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at LAKERS 8
8:00 pm S97 LAKERS HS at GRIZZLIES BASKETBALL
9:00 pm S47 THE BAD GUYS at BALL BUSTERS
Sunday, November 1, 2015
6:00 pm S23 LAKERS 5 at THUNDERBIRDS
Friday, November 6, 2015
5:00 pm S70 GOALS R US at WCSA ELITE 1
5:45 pm S69 SEATTLE POUNDERS at CLUB OHIO GREEN HSB
6:30 pm S69 CATZ at DEEZ FUTS
7:15 pm S86 BAYERN at AC MILAN
8:00 pm S81 TUMFC REIGN at WCSA SILVER
8:45 pm S93 FUTSAL DIVAS at WCSA BLACK JOSH
9:30 pm S93 WOLFPACK at WCSA SILVER G14
Sunday, November 8, 2015
7:00 pm S47 OTF at TEAM MCCLUSKEY
9:00 pm S47 ADCO at UNCLE DREW'S BOYS
Friday, November 13, 2015
5:00 pm S70 MINORITIES FC at MILK
5:45 pm S69 HESKEY TIME at CLUB OHIO BLACK HSB
6:30 pm S69 TWO DADS FC at CATZ
7:15 pm S86 TUMFC GREEN at WCSA DYNAMITE
8:00 pm S81 LAKOTA FC RED LASERS at TUMFC THORNS
8:45 pm S93 G02 RAPIDS at WCSA RED 1
9:30 pm S93 WCSA SILVER G14 at THE BLITZ
Friday, November 20, 2015
5:00 pm S70 ATLETICO BOMBERS at GOALS R US
5:45 pm S69 CLUB OHIO BLACK HSB at DEEZ FUTS
6:30 pm S69 SEATTLE POUNDERS at HESKEY TIME
7:15 pm S86 TUMFC GREEN at VALENCIA
8:00 pm S81 TUMFC FLASH at WCSA WHITE LIGHTNING
8:45 pm S93 THE BLITZ at WCSA BLACK LISA
9:30 pm S93 WOLFPACK at IMPACT 14
Thursday, December 3, 2015
5:30 pm S22 MASON WARRIORS 5 at TITANS 5
6:30 pm S35 LM-KIPER at WOLVES-KROGER
7:30 pm S22 LM-DOOLEY at WOLVES-ADLETA
8:30 pm S105 Wii NOT FIT TH at HASH SLINGING SPLASHERS
Friday, December 4, 2015
5:00 pm S70 MINORITIES FC at THICK BOYS FC
5:45 pm S69 TWO DADS FC at MAGOOS
6:30 pm S69 CLUB OHIO GREEN HSB at CLUB OHIO BLACK HSB
7:15 pm S86 VALENCIA at CSA SNOW KICKERS
8:00 pm S81 THUNDER YELLOW at TUMFC GREEN LIGHTING
8:45 pm S93 G02 RAPIDS at WCSA BLACK JOSH
9:30 pm S93 WCSA SILVER G14 at FUTSAL DIVAS
Saturday, December 5, 2015
11:30 am S118 Wii NOT FIT at THE PHYSICAL
12:30 pm S118 ROUND RYAN'S at WHITE MAGIC
1:30 pm S117 BRICK SQUAD at CINCINNATI CELTICS
2:30 pm S116 CINCY SQUIRTERS at CINCINNATI CHILI
3:30 pm S119 MALTESE TIGERS at QUEEN CITY FRIENDS
Sunday, December 6, 2015
7:30 pm S50 DAB CITY at BLAKESTERS
8:30 pm S50 SUPA HOT FIRE at MONEY TALKS
Thursday, December 10, 2015
5:30 pm S22 TITANS 5 at WOLVES-BARNES
6:30 pm S35 FENWICK FALCANS 6 at LM-KIPER
7:30 pm S22 WOLVES-ADLETA at MASON WARRIORS 5
8:30 pm S105 WHITE CHESTER SCORGASM at SHOOTERZZZ
Friday, December 11, 2015
5:00 pm S70 MINORITIES FC at TIKI TAKA FC
5:45 pm S69 SEATTLE POUNDERS at CATZ
6:30 pm S69 CLUB OHIO BLACK HSB at MAGOOS
7:15 pm S86 WCSA DYNAMITE at CSA SNOW KICKERS
8:00 pm S81 LAKOTA FC RED LASERS at THUNDER YELLOW
8:45 pm S93 OHIO ELITE G14 at G02 RAPIDS
9:30 pm S93 FUTSAL DIVAS at WCSA BLACK LISA
Saturday, December 12, 2015
11:30 am S118 WHITE MAGIC at ST COLUMBAN WIZARDS
12:30 pm S118 THE PHYSICAL at GOATS1
1:30 pm S117 BRICK SQUAD at CHINCHILLAS HS
2:30 pm S116 COOKIES AND KAREEM at FREEBALLERS
Sunday, December 13, 2015
7:30 pm S50 BMI CREW at RE SPORTS
8:30 pm S50 CLERMONT COUNTY FINEST at SUPA HOT FIRE
Thursday, December 17, 2015
5:30 pm S22 LM-DOOLEY at LAKERS 5
6:30 pm S35 MASON WARRIORS 6 at IMPACT 6
7:30 pm S22 MASON WARRIORS 5 at LM-WILLIAMS
8:30 pm S105 WOLVES-LG at Wii NOT FIT TH
Friday, December 18, 2015
5:00 pm S70 ATLETICO BOMBERS at SMOKE
5:45 pm S69 MAGOOS at CLUB OHIO GREEN HSB
6:30 pm S69 HESKEY TIME at DEEZ FUTS
7:15 pm S86 AC MILAN at BAYERN
8:00 pm S81 TUMFC REIGN at TUMFC THORNS
8:45 pm S93 WOLFPACK at THE BLITZ
9:30 pm S93 WCSA SILVER G14 at OHIO ELITE G14
Sunday, December 20, 2015
8:30 pm S50 MONEY TALKS at TEAM LEBOWSKI
Sunday, January 3, 2016
7:30 pm S50 PIPPEN AINT EZ at UNCLE DREW BOYS
8:30 pm S50 RE SPORTS at MILK MEN
Thursday, January 7, 2016
5:30 pm S22 WOLVES-ADLETA at TITANS 5
6:30 pm S35 MASON WARRIORS 6 at WOLVES-KROGER
7:30 pm S22 LAKERS 5 at MASON WARRIORS 5
8:30 pm S105 HASH SLINGING SPLASHERS at WHITE CHESTER SCORGASM
Friday, January 8, 2016
5:00 pm S70 WCSA ELITE 1 at TIKI TAKA FC
5:45 pm S69 CLUB OHIO GREEN HSB at CATZ
6:30 pm S69 HESKEY TIME at TWO DADS FC
7:15 pm S86 CSA SNOW KICKERS at AC MILAN
8:00 pm S81 TUMFC THORNS at TUMFC FLASH
8:45 pm S93 WCSA RED 1 at WOLFPACK
9:30 pm S93 WCSA BLACK JOSH at IMPACT 14
Saturday, January 9, 2016
11:30 am S118 GOATS1 at ST COLUMBAN WIZARDS
1:30 pm S117 SAUCE SQUAD at BRICK SQUAD
2:30 pm S116 CINCY SQUIRTERS at COOKIES AND KAREEM
3:30 pm S119 D -LEAGUE REJECTS at PENS
Sunday, January 10, 2016
7:30 pm S50 BLAKESTERS at PIPPEN AINT EZ
8:30 pm S50 BMI CREW at MONEY TALKS
Thursday, January 14, 2016
5:30 pm S22 TITANS 5 at LM-WILLIAMS
6:30 pm S35 RAMS 6 at WOLVES-KROGER
7:30 pm S22 MASON WARRIORS 5 at LM-DOOLEY
8:30 pm S105 SHOOTERZZZ at WOLVES-LG
Friday, January 15, 2016
5:00 pm S70 THICK BOYS FC at MILK
5:45 pm S69 HESKEY TIME at MAGOOS
6:30 pm S69 TWO DADS FC at CLUB OHIO BLACK HSB
7:15 pm S86 VALENCIA at TUMFC GREEN
8:00 pm S81 WCSA WHITE LIGHTNING at THUNDER YELLOW
8:45 pm S93 WCSA RED 2 at WCSA BLACK JOSH
9:30 pm S93 THE BLITZ at WCSA RED 1
Thursday, January 21, 2016
5:30 pm S22 LAKERS 5 at TITANS 5
6:30 pm S35 IMPACT 6 at LM-KIPER
7:30 pm S22 LM-WILLIAMS at WOLVES-ADLETA
8:30 pm S105 WHITE CHESTER SCORGASM at WOLVES-LG
Friday, January 22, 2016
5:00 pm S70 GOALS R US at TIKI TAKA FC
5:45 pm S69 CATZ at HESKEY TIME
6:30 pm S69 SEATTLE POUNDERS at DEEZ FUTS
7:15 pm S86 CSA SNOW KICKERS at VALENCIA
8:00 pm S81 THUNDER YELLOW at TUMFC REIGN
8:45 pm S93 G02 RAPIDS at IMPACT 14
9:30 pm S93 OHIO ELITE G14 at WCSA RED 2
Sunday, January 24, 2016
7:30 pm S50 RE SPORTS at BLAKESTERS
8:30 pm S50 PIPPEN AINT EZ at ALCOBALLICS
Thursday, January 28, 2016
5:30 pm S22 TITANS 5 at LM-DOOLEY
6:30 pm S35 FENWICK FALCANS 6 at RAMS 6
7:30 pm S22 WOLVES-ADLETA at LAKERS 5
8:30 pm S105 WOLVES-LG at HASH SLINGING SPLASHERS
Friday, January 29, 2016
5:00 pm S70 WCSA ELITE 1 at MILK
5:45 pm S69 TWO DADS FC at CLUB OHIO GREEN HSB
6:30 pm S69 MAGOOS at CATZ
7:15 pm S86 BAYERN at TUMFC GREEN
8:00 pm S81 WCSA SILVER at TUMFC REIGN
8:45 pm S93 WCSA RED 1 at FUTSAL DIVAS
9:30 pm S93 WOLFPACK at OHIO ELITE G14
Saturday, January 30, 2016
11:30 am S118 ROUND RYAN'S at BENCHWARMERS
12:30 pm S118 ST COLUMBAN WIZARDS at WHITE MAGIC
1:30 pm S117 CINCINNATI CELTICS at BUCKETS BASKETBALL
2:30 pm S116 WOLVES LUKE at HORNY RHINOS
3:30 pm S119 LIBERTY LIGHTING at LEBRON RISING STARS
Sunday, January 31, 2016
7:30 pm S50 BLAKESTERS at SUPA HOT FIRE
8:30 pm S50 UNCLE DREW BOYS at MONEY TALKS
Thursday, February 4, 2016
5:30 pm S22 TITANS 5 at WOLVES-ADLETA
6:30 pm S35 RAMS 6 at FENWICK FALCANS 6
7:30 pm S22 LAKERS 5 at WOLVES-BARNES
8:30 pm S105 HASH SLINGING SPLASHERS at SHOOTERZZZ
Friday, February 5, 2016
5:00 pm S70 ATLETICO BOMBERS at TIKI TAKA FC
5:45 pm S69 CLUB OHIO GREEN HSB at DEEZ FUTS
6:30 pm S69 CATZ at TWO DADS FC
7:15 pm S86 BAYERN at AC MILAN
8:00 pm S81 LAKOTA FC RED LASERS at THUNDER YELLOW
8:45 pm S93 WCSA BLACK JOSH at WCSA RED 1
9:30 pm S93 WCSA SILVER G14 at WCSA RED 2
Saturday, February 6, 2016
11:30 am S118 THE PHYSICAL at ROUND RYAN'S
12:30 pm S118 CINCY SNIPERS at WHITE MAGIC
1:30 pm S117 CATERPILLARS at BRICK SQUAD
2:30 pm S116 CINCINNATI CHILI at HORNY RHINOS
4:30 pm S119 QUEEN CITY FRIENDS at PREMATURE SHOOTERS
Thursday, February 11, 2016
5:30 pm S22 WOLVES-BARNES at TITANS 5
6:30 pm S35 RAMS 6 at MASON WARRIORS 6
7:30 pm S22 LM-DOOLEY at LM-WILLIAMS
8:30 pm S105 SHOOTERZZZ at Wii NOT FIT TH
Thursday, February 18, 2016
5:30 pm S22 WOLVES-ADLETA at WOLVES-BARNES
6:30 pm S35 MASON WARRIORS 6 at FENWICK FALCANS 6
7:30 pm S22 LAKERS 5 at LM-DOOLEY
8:30 pm S105 Wii NOT FIT TH at WHITE CHESTER SCORGASM
Sunday, February 21, 2016
8:30 pm S50 ALCOBALLICS at MONEY TALKS
9:30 pm S50 CLERMONT COUNTY FINEST at UNCLE DREW BOYS
Thursday, February 25, 2016
5:30 pm S22 MASON WARRIORS 5 at LAKERS 5
6:30 pm S35 IMPACT 6 at MASON WARRIORS 6
7:30 pm S22 WOLVES-BARNES at LM-WILLIAMS
8:30 pm S105 Wii NOT FIT TH at HASH SLINGING SPLASHERS
Saturday, February 27, 2016
11:30 am S118 BENCHWARMERS at GOATS1
12:30 pm S118 CINCY SNIPERS at ST COLUMBAN WIZARDS
1:30 pm S117 BRICK SQUAD at BUCKETS BASKETBALL
3:30 pm S119 QUEEN CITY FRIENDS at D -LEAGUE REJECTS
Sunday, February 28, 2016
7:30 pm S50 RE SPORTS at TEAM LEBOWSKI
8:30 pm S50 BMI CREW at BLAKESTERS
9:30 pm S50 PIPPEN AINT EZ at SHOCK THE NATION
Thursday, March 3, 2016
5:30 pm S22 TITANS 5 at MASON WARRIORS 5
6:30 pm S35 FENWICK FALCANS 6 at IMPACT 6
7:30 pm S22 LM-DOOLEY at TITANS 5
8:30 pm S105 WHITE CHESTER SCORGASM at SHOOTERZZZ
Sunday, March 6, 2016
7:30 pm S50 TEAM LEBOWSKI at SUPA HOT FIRE
8:30 pm S50 BLAKESTERS at MILK MEN
9:30 pm S50 TEAM LEBOWSKI at PIPPEN AINT EZ
Sunday, March 20, 2016
5:30 pm S11 MONROE 4 GOLD at SMOY HAWKS
6:30 pm S11 WEST VOLLEY GIRLS at SILVER ANGELS
7:30 pm S11 SMOY HAWKS at CVA WILDHAWKE
Thursday, March 31, 2016
5:30 pm S113 WOLVES- HUGHES at MCSHAME
6:30 pm S113 BLUE ASH BLAZE at FIRETRUCKS
7:30 pm S113 CINCINNATI ALLSTARS at THE LOADS
Friday, April 1, 2016
6:00 pm S43 CVA WHITE/SILVER at PANTHERS 7/8
7:00 pm S11 MONROE 4 GOLD at WEST VOLLEY GIRLS
Sunday, April 3, 2016
12:00 pm S25 GREEN DEVILS at LITTLE MIAMI PANTHERS
1:00 pm S7 FALCONS at R4L
2:00 pm S25 CHP at GREEN DEVILS
3:00 pm S39 WOLVES - SMITH at THUNDERBIRDS
4:00 pm S112 PENS at LOVELAND
5:00 pm S39 MASON SPIDERS at WOLVES - SMITH
6:00 pm S112 PRESTIGE -WORLDWIDE at STRICTLY BUCKETS
7:00 pm S112 LEBRON'S RISING STARS at PENS
8:00 pm S59 MAGIC CITY OB'S at THE REFEREES
9:00 pm S59 TOO BIG at DREAM TEAM AD
Thursday, April 7, 2016
5:30 pm S113 TEAM ANOTHER ONE at MCSHAME
6:30 pm S113 D -LEAGUE REJECTS at THE LOADS
7:30 pm S113 THE SKIPJACKS at CINCINNATI ALLSTARS
8:30 pm S113 THE SKIPJACKS at TEAM ANOTHER ONE
Sunday, April 10, 2016
5:00 pm S7 R4L at WOLVES-LUKE
6:00 pm S39 WOLVES - SPRIGGS at MASON SPIDERS
7:00 pm S25 GREEN DEVILS at RGB FLAMES - BLACK
8:00 pm S112 STRICTLY BUCKETS at LOVELAND
9:00 pm S59 CLOESERS at TOO BIG
10:00 pm S59 SUPA HOT FIRE at LOB CITY
Thursday, April 14, 2016
5:30 pm S113 WOLVES- HUGHES at THE SKIPJACKS
6:30 pm S113 BLUE ASH BLAZE at THE WIZARDS
7:30 pm S113 CAUCASIAN INVASION at FIRETRUCKS
Sunday, April 17, 2016
5:00 pm S7 WOLVES-SEALS at WOLVES-LUKE
6:00 pm S24 WOLVES - BARNES sun at WOLVES - REIFSTECK
7:00 pm S25 WOLVES - PATTON at LITTLE MIAMI PANTHERS
8:00 pm S112 THE OZARKS at LEBRON'S RISING STARS
9:00 pm S59 K2 WEST at THE GOATS
10:00 pm S59 MAGIC CITY OB'S at CINCINNATI TROPICS
Thursday, April 21, 2016
5:30 pm S113 THE WIZARDS at CAUCASIAN INVASION
6:30 pm S113 REPUBLICANS at WOLVES- HUGHES
7:30 pm S113 TEAM ANOTHER ONE at NATI SPLATS
Sunday, April 24, 2016
6:00 pm S24 MASON WARRIORS - WHITE at TITANS - 5
7:00 pm S24 WOLVES - REIFSTECK at MASON WARRIORS - GREEN
8:00 pm S112 DREAM TEAM HS at SENECA BALLS CONVENTION
9:00 pm S59 SUPA HOT FIRE at TOO BIG
10:00 pm S59 SMOKING TREES & STROKING THREES at MCCLUSKEY CHEVROLET
Thursday, April 28, 2016
5:30 pm S113 NATI SPLATS at WOLVES - KAM
6:30 pm S113 CAUCASIAN INVASION at MCSHAME
7:30 pm S113 THE WIZARDS at THE SKIPJACKS
Sunday, May 1, 2016
5:00 pm S7 WOLVES-SEALS at FALCONS
6:00 pm S24 MASON WARRIORS - GREEN at WOLVES - BARNES sun
7:00 pm S25 GREEN DEVILS at RGB FLAMES - PINK
8:00 pm S112 DREAM TEAM HS at LOVELAND
9:00 pm S59 DIBERTS at CLERMONT COUNTY FINEST
10:00 pm S59 DREAM TEAM AD at CLOESERS
Thursday, May 5, 2016
5:30 pm S113 D -LEAGUE REJECTS at BLUE ASH BLAZE
6:30 pm S113 WOLVES - KAM at CINCINNATI ALLSTARS
7:30 pm S113 REPUBLICANS at THE WIZARDS
8:30 pm S40 WOLVES CUSTER at WOLVES SHAW
Sunday, May 8, 2016
5:00 pm S7 R4L at FALCONS
6:00 pm S8 ST SUE TITANS34 at PHENOM 3
7:00 pm S112 THE OZARKS at TEAM BLACKOUT
8:00 pm S24 TITANS - 5 at WOLVES - BARNES sun
9:00 pm S59 SMOKING TREES & STROKING THREES at BACKYARD BALLERZ
10:00 pm S59 THE GOATS at HARDEN THE PAINT!
Thursday, May 12, 2016
5:30 pm S113 CINCINNATI ALLSTARS at FIRETRUCKS
6:30 pm S113 NATI SPLATS at MCSHAME
7:30 pm S113 CAUCASIAN INVASION at THE LOADS
Sunday, May 15, 2016
5:00 pm S7 WOLVES-LUKE at FALCONS
6:00 pm S24 WOLVES - BARNES sun at MASON WARRIORS - WHITE
7:00 pm S39 THUNDERBIRDS at WOLVES - SPRIGGS
8:00 pm S112 SENECA BALLS CONVENTION at TEAM BLACKOUT
9:00 pm S59 DIBERTS at THE GOATS
10:00 pm S59 RED JAGUARS at SMOKING TREES & STROKING THREES
Thursday, May 19, 2016
5:30 pm S113 REPUBLICANS at CAUCASIAN INVASION
6:30 pm S113 D -LEAGUE REJECTS at THE SKIPJACKS
7:30 pm S113 MCSHAME at CINCINNATI ALLSTARS
Sunday, May 22, 2016
5:00 pm S7 FALCONS at WOLVES-SEALS
6:00 pm S24 MASON WARRIORS - WHITE at MASON WARRIORS - GREEN
7:00 pm S8 ST SUE TITANS34 at OHIO BALLSTARS
8:00 pm S112 BANGERS at LEBRON'S RISING STARS
9:00 pm S59 VILLE BOYZ at HARDEN THE PAINT!
10:00 pm S59 CINCINNATI TROPICS at MCCLUSKEY CHEVROLET
Thursday, May 26, 2016
5:30 pm S113 THE LOADS at REPUBLICANS
6:30 pm S113 FIRETRUCKS at TEAM ANOTHER ONE
7:30 pm S113 MCSHAME at D -LEAGUE REJECTS
Thursday, June 2, 2016
5:30 pm S113 WOLVES - KAM at THE SKIPJACKS
6:30 pm S113 TEAM ANOTHER ONE at REPUBLICANS
7:30 pm S113 MCSHAME at BLUE ASH BLAZE
Sunday, June 5, 2016
5:00 pm S25 WOLVES - PATTON at RGB FLAMES - PINK
6:00 pm S24 MASON WARRIORS - GREEN at WOLVES - REIFSTECK
7:00 pm S25 CHP at RGB FLAMES - BLACK
8:00 pm S112 SENECA BALLS CONVENTION at PENS
9:00 pm S59 RED JAGUARS at THE REFEREES
10:00 pm S59 DREAM TEAM AD at TALEMED TIGERS
Sunday, June 12, 2016
5:00 pm S7 R4L at WOLVES-SEALS
6:00 pm S24 WOLVES - REIFSTECK at MASON WARRIORS - WHITE
7:00 pm S8 ST SUE TITANS34 at WOLVES CHRONISTER
8:00 pm S112 PENS at PRESTIGE -WORLDWIDE
9:00 pm S59 SUPA HOT FIRE at K2 WEST
10:00 pm S59 TALEMED TIGERS at CLOESERS
Sunday, June 19, 2016
4:00 pm S7 R4L at WOLVES-SEALS
5:00 pm S25 CHP at WOLVES - PATTON
6:00 pm S112 STRICTLY BUCKETS at PENS
7:00 pm S25 RGB FLAMES - BLACK at LITTLE MIAMI PANTHERS
8:00 pm S112 DREAM TEAM HS at PRESTIGE -WORLDWIDE
Sunday, June 26, 2016
11:00 am S2 WOLVES-HUTCHINGS at EAGLES-JONES
12:00 pm S13 BOMBERS at WOLVES-KAM
1:00 pm S20 VOLUNTEERS at WOLVES-KYLE
3:00 pm S30 WARRIORS-MAGNESS at CINCY SHOCK
9:00 pm S48 CINCY KINGZ at CYO ALL STARS
Sunday, July 10, 2016
11:00 am S37 WOLVES - SPRIGGS at WOLVES-PURPLE
12:00 pm S106 PACK at FIRETRUCKS
1:00 pm S13 WOLVES-KAM at LEBANON-BLACK
2:00 pm S20 FAIRFIELD TROJANS at TITANS-FRIENT
3:00 pm S30 LEBANON-EDMONDS at HAWKS 5
4:00 pm S20 FAIRFIELD TROJANS at MOMMA'S BOYS
5:00 pm S106 TRIPLE MEAT BALLERS at FIRETRUCKS
6:00 pm S48 THE ALSKAN BULL WORMS at SUPER SPLASH BROS
7:00 pm S48 CINCY WAVE at MONEY TALKS
8:00 pm S48 SWIFT GANG at CHICKS DIG AIR BALLS
9:00 pm S48 SUPA HOTFIRE at SUPER SPLASH BROS
Sunday, July 17, 2016
5:00 pm S20 WOLVES-CUSTER at CHCA EAGLES-NIX
6:00 pm S48 GET BUCKETS at SWIFT GANG
7:00 pm S106 DIRTY MIKE AND THE BOYS at PACK
8:00 pm S48 THE CLOESERS at CLERMONT COUNTY FINEST
9:00 pm S48 PARAGUAS at CINCINNATI SWISHERS
Sunday, July 24, 2016
6:00 pm S37 WOLVES-ORANGE at TITANS-JEWELL
7:00 pm S20 UNCLE DREW'S TEAM at FAIRFIELD TROJANS
8:00 pm S2 RGB at PANTHERS-HARTMAN
9:00 pm S48 THE ALSKAN BULL WORMS at TRUCKS
Sunday, July 31, 2016
11:00 am S106 DIRTY MIKE AND THE BOYS at RAIN MEN
12:00 pm S20 CHCA EAGLES-NIX at UNCLE DREW'S TEAM
1:00 pm S13 WOLVES-BRADY at LEBANON-BLACK
2:00 pm S20 WOLVES-BARNES at CHCA EAGLES-NIX
3:00 pm S30 HAWKS 5 at WOLVES - JOSEFORSKY
4:00 pm S3 ROYALS at KINGS KNIGHTS
5:00 pm S48 SUPA HOTFIRE at CINCY BLUE DEVILS
6:00 pm S3 KINGS KNIGHTS at CHCA EAGLES
7:00 pm S48 WINDINGOS at FEBREZE BROTHERS
8:00 pm S48 TRUCKS at D3 BOMBERS
9:00 pm S48 EASTSIDE FAM at WINDINGOS
Sunday, August 7, 2016
11:00 am S37 ELITE PURPLE at WOLVES-PURPLE
12:00 pm S20 TITANS-FRIENT at WOLVES-BARNES
1:00 pm S13 WOLVES-KAM at KNIGHTS-BURDINE
2:00 pm S20 UNCLE DREW'S TEAM at WOLVES-CUSTER
3:00 pm S48 SUPA HOTFIRE at GET BUCKETS
4:00 pm S13 BOMBERS at WOLVES -SEALS
5:00 pm S106 MBA BOUND at BRICK SQUAD
6:00 pm S48 TEBOWS at ENEMY OF THE STATE
7:00 pm S48 ICONIC at THE CLOESERS
8:00 pm S48 SWIFT GANG at CINCY WAVE
9:00 pm S48 SWIFT GANG at MONEY TALKS
Sunday, August 14, 2016
11:00 am S48 SUPA HOTFIRE at RED JAGUARS
12:00 pm S20 FAIRFIELD TROJANS at MILFORD EAGLES
1:00 pm S13 LEBANON-GOLD at LEBANON-BLACK
2:00 pm S20 WOLVES-BARNES at MASON STORM
3:00 pm S30 HAWKS 5 at EAGLES-HAHN
4:00 pm S13 LEBANON-BLACK at WOLVES-KAM
5:00 pm S106 BRICK SQUAD at RAIN MEN
6:00 pm S48 WINDINGOS at D3 BOMBERS
7:00 pm S48 CINCY WAVE at TEBOWS
8:00 pm S48 CINCY KINGZ at CINCY BLUE DEVILS
9:00 pm S48 CINCY WAVE at PUT SOME ENGLISH ON IT
Sunday, August 21, 2016
11:00 am S106 MCSHANE at MBA BOUND
12:00 pm S20 WOLVES-KYLE at MASON STORM
1:00 pm S13 WOLVES-KAM at BOMBERS
2:00 pm S20 VOLUNTEERS at 2 AWESOME
3:00 pm S30 CINCY SHOCK at WARRIORS-MAGNESS
4:00 pm S13 WOLVES -SEALS at LEBANON-GOLD
5:00 pm S20 WOLVES-KYLE at CHCA EAGLES-NIX
6:00 pm S48 EASTSIDE FAM at TRUCKS
7:00 pm S48 CLERMONT COUNTY FINEST at AVERAGE JOE'S
8:00 pm S48 PUT SOME ENGLISH ON IT at ENEMY OF THE STATE
9:00 pm S48 CINCINNATI SWISHERS at WINDINGOS
Sunday, September 11, 2016
4:30 pm S44 MIDWEST TAKEOVER at MUSKETEERS
5:30 pm S98 CINCINNATI DUSTERS at DREAM TEAM
6:30 pm S36 WOLVES - BLACK at TITANS
7:30 pm S44 WOLVES - WHITE at R4L - LAKERS8
Sunday, September 18, 2016
5:30 pm S98 TBA at CINCINNATI DUSTERS
6:30 pm S36 R4L - LAKERS6 at WOLVES - CUSTER
Sunday, September 25, 2016
4:30 pm S36 WOLVES - CUSTER at WOLVES - YABLONSKY
5:30 pm S98 TBA at DREAM TEAM
6:30 pm S36 TITANS at WOLVES - BLACK
8:30 pm S46 MONEY TALKS at MEAN MACHINE
Sunday, October 2, 2016
4:30 pm S36 R4L - LAKERS6 at WOLVES - YABLONSKY
5:30 pm S98 TBA at WOLVES - MCNULTY
6:30 pm S36 WOLVES - YABLONSKY at R4L - LAKERS6
7:30 pm S44 MUSKETEERS at MASON GREEN
8:30 pm S36 WOLVES - CUSTER at WOLVES - BLACK
Sunday, October 9, 2016
4:30 pm S44 BLAZERS at MASON GREEN
5:30 pm S98 WOLVES - MCNULTY at DREAM TEAM
6:30 pm S46 MONEY TALKS at UNCLE DREW'S BOYS
8:30 pm S44 R4L - LAKERS8 at MASON WHITE
Sunday, October 16, 2016
7:30 pm S44 MASON WHITE at WOLVES - WHITE
8:30 pm S98 WOLVES - MCNULTY at CINCINNATI DUSTERS
Sunday, October 23, 2016
4:30 pm S19 WOLVES - HUTCHINGS at WOLVES - ORANGE
5:30 pm S44 THE MEN OF NORSE at WOLVES - JOSEFORSKY
6:30 pm S36 TITANS at WOLVES - YABLONSKY
7:30 pm S6 WOLVES - BOWMAN at WOLVES - SEALS4
8:30 pm S36 WOLVES - CUSTER at R4L - LAKERS6
Sunday, November 6, 2016
5:30 pm S98 WOLVES - MCNULTY at TBA
Friday, November 11, 2016
5:00 pm S114 Lakota Thunder at Force Black
5:45 pm S110 Milk Men at Rovers
6:30 pm S109 Ace Blue at Skiller Academy
7:15 pm S72 WC Galaxy at WC Dynamo
8:00 pm S85 NEMESIS at Impact Gray
8:45 pm S94 WCSA G04 Elite 2 at Elite Blue
9:30 pm S91 WCSA Premier at Green Thunder
Friday, November 18, 2016
5:00 pm S114 WCSA 03 WHITE at Lakota Thunder
5:45 pm S110 WAKA FLOCKA at Milk Men
6:30 pm S109 Barney and Friends at Bangers FC
7:15 pm S72 WCSA 2007 White at WCSA 2007 Blue
8:00 pm S85 Villarreal at NEMESIS
8:45 pm S94 Impact 1 at Elite Red
Thursday, December 1, 2016
5:30 pm S136 HAWKS 5 at CINCY ROYALS
6:30 pm S143 JR RAMS 7 at TBIRDS
7:30 pm S143 WEST CHESTER-SCORPIONS at JAYS
8:30 pm S141 WOLVES - SPRIGGS at SCORGASMS
Friday, December 2, 2016
5:00 pm S115 WCSA Arsenal at BARCELONA
5:45 pm S110 Rovers at Club Ohio
6:30 pm S109 Skiller Academy at WC One
7:15 pm S72 WC Galaxy at WC Fire
8:00 pm S85 CU Strike Force at CU Atletico
8:45 pm S94 Impact 2 at WCSA G04 Elite
Sunday, December 4, 2016
9:00 pm S49 FOOLVILLE BUCKETGETTERS at OTF
Thursday, December 8, 2016
5:30 pm S136 HAWKS 5 at SHOOTERS
6:30 pm S143 WOLVES SHAW at MAYHEM
7:30 pm S143 HAWKS 8 at MTCES
8:30 pm S141 GRASS at THE REPUBLICANS
Friday, December 9, 2016
5:00 pm S115 FUSION at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S110 Alpha Whales at Club Ohio
6:30 pm S109 WC One at Barney and Friends
7:15 pm S85 CU Atletico at WCSA G2
8:00 pm S85 Extreme Heat at NEMESIS
8:45 pm S94 OESA Gold at WCSA G04 Elite 2
Saturday, December 10, 2016
3:00 pm S134 NATTY SPLATS at BUTLER CO BOOTY BANDITS
4:00 pm S134 CINCY GEEBS at ALL OHIO IGUANAS
5:00 pm S134 THE ROUND RYANS at MUNG CITY
Sunday, December 11, 2016
7:00 pm S49 A2B at TEAM BLACK
8:00 pm S49 OTF at 22
Thursday, December 15, 2016
5:30 pm S136 HAWKS 5 at WOLVES-WOOD
6:30 pm S136 WOLVES-WOOD at SHOOTERS
7:30 pm S143 TBIRDS at JAYS
8:30 pm S141 CINCY CHINCHILLAS at WOLVES-BHop
Friday, December 16, 2016
5:00 pm S114 Force Black at Sheagles
5:45 pm S110 Club Ohio at CUP BVB
6:30 pm S109 WC Two at Ace Blue
7:15 pm S72 WC Fire at WC Dynamo
8:00 pm S85 Elite Girls at Extreme Heat
8:45 pm S94 CU Reign at OESA Gold
Saturday, December 17, 2016
12:00 pm S134 ALL OHIO IGUANAS at CINCY HAWKS
1:00 pm S134 THE FREEBALLERS at VERTICALLY CHALLENGED
2:00 pm S134 CREAM TEAM at CINCY GEEBS
3:00 pm S134 CHINCHILLAS JR. at VERTICALLY CHALLENGED
4:00 pm S134 BUCKETS BASKETBALL at WOLVES-MCNULTY SAT
5:00 pm S134 GLO GANG at SWIFT12
Sunday, December 18, 2016
7:00 pm S49 FOOLVILLE BUCKETGETTERS at SUPA HOT FIRE
8:00 pm S49 WANNABES at DUBC BALLERS
Thursday, December 29, 2016
5:30 pm S136 WOLVES -SEALS at LITTLE MIAMI - WITT
6:30 pm S143 WEST CHESTER-SCORPIONS at MTCES
7:30 pm S143 MAYHEM at TBIRDS
8:30 pm S141 THE REPUBLICANS at WOLVES - SPRIGGS
Thursday, January 5, 2017
5:30 pm S143 WOLVES SHAW at MASON MAYHEM
6:30 pm S136 LITTLE MIAMI - WITT at WOLVES-LEVIN
7:30 pm S143 WOLVES- CUSTER at MAYHEM
8:30 pm S141 WOLVES-BHop at GRASS
Friday, January 6, 2017
5:00 pm S114 WCSA 03 WHITE at Sheagles
5:45 pm S110 TWO DADS FC at BOMBERS
6:30 pm S109 Bangers FC at Buckets Athletic FC
7:15 pm S85 CU SYCMAS at WCSA G2
8:00 pm S85 Extreme Heat at Impact Gray
8:45 pm S94 Elite Blue at CU Reign
Saturday, January 7, 2017
2:00 pm S134 MALTESE TIGERS at VERTICALLY CHALLENGED
3:00 pm S134 DEUCE DROPPERZ at M
4:00 pm S134 ALL THE OTHER DUDES at CREAM TEAM
Sunday, January 8, 2017
7:00 pm S49 CINCINNATI FINEST at CLERMONT COUNTY FINEST
8:00 pm S49 A2B at MONEY TALKS
Thursday, January 12, 2017
5:30 pm S136 WOLVES-WOOD at LITTLE MIAMI - WITT
6:30 pm S143 MTCES at JAYS
7:30 pm S143 TBIRDS at WOLVES- CUSTER
8:30 pm S141 THE REPUBLICANS at SCORGASMS
Friday, January 13, 2017
5:00 pm S115 CLUB OHIO STORM BLACK at WCSA Arsenal
5:45 pm S110 CLASSIC IX at BOMBERS
6:30 pm S109 Buckets Athletic FC at WC Two
7:15 pm S72 WC Fire at Lakota FC Red Ninjas
8:00 pm S85 Villarreal at Extreme Heat
8:45 pm S94 Impact 1 at WCSA G04 Elite
Sunday, January 15, 2017
7:00 pm S49 WHITE CHOCOLATE at A2B
8:00 pm S49 22 at DUBC BALLERS
Thursday, January 19, 2017
5:30 pm S143 MASON MAYHEM at HAWKS 8
6:30 pm S136 WOLVES-LEVIN at SHOOTERS
7:30 pm S143 MAYHEM at TITANS - STRUNK
Friday, January 20, 2017
5:00 pm S115 BUCKETS at CLUB OHIO STORM BLACK
5:45 pm S110 CUP BVB at BOMBERS
6:30 pm S109 WC One at Bangers FC
7:15 pm S85 Extreme Heat at WCSA G1
8:00 pm S85 CU Atletico at Villarreal
8:45 pm S94 OESA Gold at WCSA G04 Elite
Saturday, January 21, 2017
3:00 pm S134 DEUCE DROPPERZ at GLO GANG
4:00 pm S134 BUTLER CO BOOTY BANDITS at CINCY CELTICS
5:00 pm S134 CINCY HAWKS at THREAT LEVEL MIDNIGHT
Sunday, January 22, 2017
7:00 pm S49 CINCY ROYALS ADULT at 22
8:00 pm S49 DUBC BALLERS at WEST CHESTER SQUAD
Thursday, January 26, 2017
5:30 pm S136 WOLVES -SEALS at FALCONS
6:30 pm S143 WOLVES SHAW at JR RAMS 7
7:30 pm S143 WOLVES- CUSTER at JAYS
8:30 pm S141 GRASS at CINCY CHINCHILLAS
Friday, January 27, 2017
5:00 pm S115 Force Green at BARCELONA
5:45 pm S110 TWO DADS FC at Alpha Whales
6:30 pm S109 Skiller Academy at Ace Blue
7:15 pm S72 Team Madeira at WC Fire
8:00 pm S85 Elite Girls at NEMESIS
8:45 pm S94 Elite Red at Impact 1
Saturday, January 28, 2017
1:00 pm S134 NATTY SPLATS at CHINCHILLAS JR.
3:00 pm S134 ALL OHIO IGUANAS at NATTY SPLATS
4:00 pm S134 MUNG CITY at DEUCE DROPPERZ
5:00 pm S134 LOS PIPES at THE ROUND RYANS
Sunday, January 29, 2017
7:00 pm S49 WEST CHESTER SQUAD at CINCY ROYALS ADULT
8:00 pm S49 TEAM BLACK at WOOD
Thursday, February 2, 2017
5:30 pm S136 HAWKS 5 at FALCONS
6:30 pm S143 WOLVES- CUSTER at MTCES
7:30 pm S143 TITANS - STRUNK at JR RAMS 7
8:30 pm S141 WOLVES - SPRIGGS at WOLVES-BHop
Friday, February 3, 2017
5:00 pm S114 Lakota Thunder at WCSA Bayern
5:45 pm S110 TWO DADS FC at CUP BVB
6:30 pm S109 WC One at Skiller Academy
7:15 pm S85 WCSA G1 at CU Strike Force
8:00 pm S85 CU SYCMAS at Elite Girls
8:45 pm S94 Elite Blue at Elite Red
9:30 pm S91 WCSA Premier at THE HOT SHOTS
Saturday, February 4, 2017
3:00 pm S134 ALL THE OTHER DUDES at BUCKETS BASKETBALL
4:00 pm S134 SWIFT12 at WOLVES-MCNULTY SAT
5:00 pm S134 CINCY GEEBS at THE FREEBALLERS
Thursday, February 9, 2017
5:30 pm S136 WOLVES -SEALS at WOLVES-WOOD
6:30 pm S143 WEST CHESTER-SCORPIONS at MAYHEM
7:30 pm S143 TITANS - STRUNK at WOLVES SHAW
8:30 pm S141 HEADBANZ MAKE HER DANCE at WOLVES - SPRIGGS
Friday, February 10, 2017
5:00 pm S115 CLUB OHIO STORM BLACK at BARCELONA
5:45 pm S110 WAKA FLOCKA at BOMBERS
6:30 pm S109 Buckets Athletic FC at Ace Blue
7:15 pm S72 Lakota Firehawks at WC Fire
8:45 pm S94 Impact 2 at Elite Blue
9:30 pm S85 Elite Girls at Impact Gray
Saturday, February 11, 2017
1:00 pm S134 CHINCHILLAS JR. at THE ROUND RYANS
2:00 pm S134 SWISH BROS at BUTLER CO BOOTY BANDITS
3:00 pm S134 BREW CREW at MALTESE TIGERS
4:00 pm S134 THE FREEBALLERS at DEUCE DROPPERZ
Sunday, February 12, 2017
7:00 pm S49 CLERMONT COUNTY FINEST at DUBC BALLERS
8:00 pm S49 FIRE MARVIN at OTF
Thursday, February 16, 2017
5:30 pm S136 WOLVES-WOOD at CINCY ROYALS
6:30 pm S143 WOLVES- CUSTER at MASON MAYHEM
7:30 pm S143 MAYHEM at MTCES
8:30 pm S141 SCORGASMS at CINCY CHINCHILLAS
Thursday, February 23, 2017
5:30 pm S143 JAYS at JR RAMS 7
6:30 pm S136 WOLVES-LEVIN at CINCY ROYALS
7:30 pm S143 WOLVES SHAW at WOLVES- CUSTER
8:30 pm S141 GRASS at GOATS1
Saturday, February 25, 2017
2:00 pm S134 CINCINNATI CHILLI at CHINCHILLAS JR.
3:00 pm S134 THE ROUND RYANS at ALL OHIO IGUANAS
4:00 pm S134 SWIFT12 at MUNG CITY
Sunday, February 26, 2017
7:00 pm S49 CINCINNATI FINEST at PRASCO
8:00 pm S49 SUPA HOT FIRE at TEAM 6S
Thursday, March 2, 2017
5:30 pm S136 SHOOTERS at WOLVES -SEALS
6:30 pm S143 TBIRDS at HAWKS 8
7:30 pm S136 WOLVES-LEVIN at LITTLE MIAMI - WITT
8:30 pm S141 GOATS1 at CINCY CHINCHILLAS
Sunday, March 5, 2017
7:00 pm S49 CINCINNATI FINEST at MEN OF SIGMA RHO
8:00 pm S49 CINCY ROYALS ADULT at FOOLVILLE BUCKETGETTERS
Sunday, March 26, 2017
4:00 pm S42 BORO BEAST at CVA COHEN
5:00 pm S28 SETTING UP at CVA HAGGLUND
6:00 pm S135 PET ROCKS at CINCY GEEBS
7:00 pm S53 RIM ROCKERS at FRIENDS AND JAY
8:00 pm S53 SABTEUR BLAZERS at PIKE
9:00 pm S53 B.T.G. at KOBE WON KENOBI
Thursday, March 30, 2017
5:30 pm S140 MASON GAINS at CLIPS
6:30 pm S144 WOLVES - BARNES at DAYTON METRO
7:30 pm S142 WOLVES-LANHAM at CINCY FINEST
Sunday, April 2, 2017
4:00 pm S42 LOVELAND YOUTH BOYS VB at BORO BEAST
6:00 pm S135 CINCY GEEBS at WATER BOYZ
7:00 pm S53 SOUTH TOWN BALLERS at 22
8:00 pm S53 OTF at FIRST 48
9:00 pm S53 THE REGULARZ at SABTEUR BLAZERS
Thursday, April 6, 2017
5:30 pm S140 R4L Pioneers at WOLVES - SPRIGGS
6:30 pm S140 CAUCASIAN INVASION at R4L Pioneers
7:30 pm S142 CINCY FINEST at WOLVES-CUSTER8
8:30 pm S142 WOLVES-SHAW at TITANS JR HIGH
Sunday, April 9, 2017
6:00 pm S135 WATER BOYZ at PET ROCKS
7:00 pm S135 WATER BOYZ at DREAM TEAM
8:00 pm S53 UNCLE DREW'S TEAM at OTF
9:00 pm S53 SUPA HOT FIRE at CINCINKY HOMES
Thursday, April 13, 2017
5:30 pm S140 BALLER PREMIER at WOLVES- HUGHES
6:30 pm S140 WOLVES - SPRIGGS at CAUCASIAN INVASION
7:30 pm S140 WOLVES-CUSTER 9 at MASON GAINS
8:30 pm S142 TITANS JR HIGH at WORMS
Thursday, April 20, 2017
5:30 pm S140 THE REPUBLICANS at WOLVES- HUGHES
7:30 pm S142 WOLVES-CUSTER8 at WOLVES-LANHAM
8:30 pm S142 CINCY FINEST at HOOPERS
Sunday, April 23, 2017
5:00 pm S28 ST SUE TITANS at CVA ALLISION/FLOWERDEW
6:00 pm S135 ROYALS at CINCY GEEBS
7:00 pm S135 ROYALS at PET ROCKS
8:00 pm S53 MONSTARS at UNCLE DREW'S TEAM
9:00 pm S53 OTF at LEBRONTOURAGE
Thursday, April 27, 2017
5:30 pm S140 WOLVES - SPRIGGS at BALLER PREMIER
6:30 pm S140 R4L Pioneers at WOLVES- HUGHES
7:30 pm S144 LIL BALLERS 6 at WOLVES - BARNES
8:30 pm S142 TITANS JR HIGH at HOOPERS
Sunday, April 30, 2017
6:00 pm S135 DREAM TEAM at PET ROCKS
7:00 pm S135 DREAM TEAM at ROYALS
8:00 pm S53 SUPA HOT FIRE at CLERMONT COUNTY FINEST
9:00 pm S53 22 at GOON SQUAD
Thursday, May 4, 2017
5:30 pm S140 CAUCASIAN INVASION at THE REPUBLICANS
6:30 pm S140 MASON GAINS at R4L Pioneers
7:30 pm S142 WORMS at WOLVES-CUSTER8
8:30 pm S142 CINCY FINEST at WOLVES-LANHAM
Sunday, May 7, 2017
6:00 pm S28 CVA HAGGLUND at SHAMROCKS
7:00 pm S135 CINCY GEEBS at ROYALS
8:00 pm S53 MAGNIFICENT SEVEN at SOUTH TOWN BALLERS
9:00 pm S53 PIKE at UNCLE DREW'S TEAM
Thursday, May 11, 2017
5:30 pm S140 D -LEAGUE REJECTS at WOLVES - SPRIGGS
6:30 pm S140 THE REPUBLICANS at CLIPS
7:30 pm S144 DAYTON METRO at WOLVES-JACKSON
8:30 pm S142 TITANS JR HIGH at WOLVES-SHAW
Sunday, May 14, 2017
6:00 pm S28 CVA PLANNER/SORCE at MUSTANGS
7:00 pm S135 PET ROCKS at DREAM TEAM
8:00 pm S53 SUPA HOT FIRE at RIM ROCKERS
9:00 pm S53 22 at MAGNIFICENT SEVEN
Thursday, May 18, 2017
5:30 pm S140 D -LEAGUE REJECTS at R4L Pioneers
6:30 pm S140 CAUCASIAN INVASION at CLIPS
7:30 pm S140 WOLVES - SPRIGGS at WOLVES-CUSTER 9
8:30 pm S142 WOLVES-CUSTER8 at HOOPERS
Sunday, May 21, 2017
5:00 pm S28 YMCA SILVER ANGELS at CVA PLANNER/SORCE
6:00 pm S28 MONROE ELEMENTARY FRIEND at CVA ALLISION/FLOWERDEW
7:00 pm S135 ROYALS at WATER BOYZ
8:00 pm S53 CLERMONT COUNTY FINEST at FRIENDS AND JAY
9:00 pm S53 KOBE WON KENOBI at LEBRONTOURAGE
Thursday, May 25, 2017
5:30 pm S140 D -LEAGUE REJECTS at CLIPS
6:30 pm S140 BALLER PREMIER at CLIPS
7:30 pm S144 WOLVES - BARNES at DAYTON METRO
8:30 pm S142 WOLVES-SHAW at WORMS
Thursday, June 1, 2017
5:30 pm S142 HOOPERS at WOLVES-LANHAM
6:30 pm S138 CINCY SHOCK at BALLERS G
7:30 pm S142 WOLVES-SHAW at WOLVES-LANHAM
8:30 pm S142 HOOPERS at TITANS JR HIGH
Sunday, June 4, 2017
7:00 pm S135 DREAM TEAM at CINCY GEEBS
8:00 pm S53 TEAM BLACK at CLERMONT COUNTY FINEST
9:00 pm S53 FIRST 48 at CINCY ROYALS
Sunday, June 25, 2017
12:00 pm S4 WOLVES SAUNDERS at CELTICS
1:00 pm S14 KINGS KNIGHTS at MASON CHAMPIONS
2:00 pm S14 KINGS KNIGHTS at SMOY BOYS
3:00 pm S14 SMOY BOYS at FAIRFIELD TROJANS
4:00 pm S121 EAGLES B at WOLVES - BRADY
5:00 pm S122 MEAT HAMMERS at JCIS
6:00 pm S52 LTS at DRAGON GUYS
7:00 pm S52 THE GOLDEN EMPIRE at UNCLE JAY
8:00 pm S52 MIGHTY DUCKS at BIG BALLER BRAND - VO
9:00 pm S52 BUCKET SQUAD ELITE at BIG BLUFFER BRAND
Sunday, July 9, 2017
12:00 pm S99 C-MEN at MILK MEN
1:00 pm S99 C-MEN at DIRTY MIKE & THE BOYS
2:00 pm S99 PACK at XCEL - LANGAN
3:00 pm S14 SCREAMIN EAGLES at MASON CHAMPIONS
4:00 pm S121 EAGLES B at LEBANON 5 - MAROON
5:00 pm S122 WOLVES - LANHAM at MEAT HAMMERS
6:00 pm S52 NASTY NATI at BUCKET SQUAD ELITE
7:00 pm S52 TEAM BLESSED at THE SWAMP O
8:00 pm S52 MIGHTY DUCKS at TEAM BUCKETS
9:00 pm S52 ALWAYS SECOND BEST at HARDEN DA PAINT
Sunday, July 16, 2017
5:00 pm S122 TBIRDS at XCEL - TROMBLEY
6:00 pm S14 FAIRFIELD WARRIORS at SCREAMIN EAGLES
7:00 pm S121 WOLVES - BRADY at COMETS
8:00 pm S52 WHITE OWLS at LTS
9:00 pm S52 UNCLE JAY at CINCINNATI ROYALS
10:00 pm S99 MILK MEN at THUNDER ELITE
Sunday, July 23, 2017
12:00 pm S121 EAGLES B at COMETS
1:00 pm S99 OHIO FORCE at LOVELAND BALLERS
2:00 pm S32 THE DREAM TEAM at TITANS
3:00 pm S14 MASON CHAMPIONS at SMOY BOYS
4:00 pm S121 WOLVES - ZOLNIER at EAGLES B
5:00 pm S122 CAVS IN 7 at TBIRDS
6:00 pm S52 NASTY NATI at MIGHTY DUCKS
7:00 pm S52 DRAGON GUYS at MIGHTY DUCKS
8:00 pm S52 BIG BALLER BRAND - MORENO at NORWOOD PROBLEMZ
9:00 pm S52 UNCLE JAY at CINCY'S DREAM TEAM
Sunday, July 30, 2017
12:00 pm S14 SCREAMIN EAGLES at FAIRFIELD TROJANS
1:00 pm S99 C-MEN at PACK
2:00 pm S122 LAKOTA - HURST at CAVS IN 7
3:00 pm S14 MASON COMETS - COX at MASON CHAMPIONS
4:00 pm S121 LEBANON 5 - WHITE at WOLVES - ZOLNIER
5:00 pm S122 LAKOTA - HURST at WOLVES - LANHAM
6:00 pm S52 TEAM BLESSED at SUPA HOT FIRE
7:00 pm S52 THE PRETTY PRINCESSES at TEAM BUCKETS
8:00 pm S52 TEAM BLESSED at BIG BALLER BRAND - SIMAN
9:00 pm S52 DODE GANG at NASTY NATI
Sunday, August 6, 2017
3:00 pm S14 MASON COMETS - COX at SCREAMIN EAGLES
4:00 pm S121 WOLVES - ZOLNIER at COMETS
5:00 pm S4 LEBANON 3 WHITE at WOLVES SAUNDERS
6:00 pm S99 BIG BALLER BRAND - SCHMIDT at GINOBILI
7:00 pm S52 NASTY NATI at ALWAYS SECOND BEST
8:00 pm S122 JCIS at CAVS IN 7
9:00 pm S52 SUPA HOT FIRE at TRI STATE TROPICS
10:00 pm S52 BIG BALLER BRAND - SIMAN at PARAQUAS
Sunday, August 13, 2017
3:00 pm S14 MASON CHAMPIONS at FAIRFIELD TROJANS
4:00 pm S32 CP at CINCY SAVAGES
5:00 pm S122 XCEL - TROMBLEY at LAKOTA - HURST
6:00 pm S99 XCEL - LANGAN at THE COUNTER FLOPS
7:00 pm S52 TRI STATE TROPICS at BUCKET SQUAD ELITE
8:00 pm S121 EAGLES B at LEBANON 5 - WHITE
9:00 pm S52 BALL BUSTERS at THE SWAMP O
10:00 pm S52 THE GOLDEN EMPIRE at DRAGON GUYS
Sunday, August 20, 2017
12:00 pm S14 FAIRFIELD TROJANS at KINGS KNIGHTS
1:00 pm S99 WILLY BUM BUM at COMBO CREW
2:00 pm S122 LAKOTA - HURST at MEAT HAMMERS
3:00 pm S14 FAIRFIELD TROJANS at MASON COMETS - COX
4:00 pm S121 WOLVES - ZOLNIER at WOLVES - BRADY
5:00 pm S122 CAVS IN 7 at WOLVES - LANHAM
6:00 pm S52 BIG BALLER BRAND - VO at WHITE OWLS
7:00 pm S52 HARDEN DA PAINT at BALL BUSTERS
8:00 pm S52 NASTY NATI at PARAQUAS
9:00 pm S52 FRESH at CINCY MONSTARS
Sunday, August 27, 2017
4:00 pm S14 KINGS KNIGHTS at SCREAMIN EAGLES
5:00 pm S121 LEBANON 5 - MAROON at WOLVES - BRADY
6:00 pm S99 OHIO FORCE at C-MEN
7:00 pm S52 THE SWAMP O at CINCINNATI ROYALS
8:00 pm S52 BIG BLUFFER BRAND at BALL BUSTERS
9:00 pm S52 NORWOOD PROBLEMZ at ALWAYS SECOND BEST
Sunday, September 10, 2017
6:00 pm S96 OLIVE GUARDIANS at AP BUCKETS
7:00 pm S51 SUPA HOT FIRE. at EASTSIDE BOYS.
8:00 pm S51 SWIFT GANG. at NORWOOD PROBLEMZ .
Sunday, September 17, 2017
4:00 pm S31 WOLVES- HUTCHINGS at WOLVES AJ
5:00 pm S41 VOLUNTEERS- at AUTUMN SWISH
6:00 pm S96 BANDITS. at S.W. OHIO SHOOTING STARS
7:00 pm S51 NORWOOD PROBLEMZ . at BALL BUSTERS.
8:00 pm S51 PSHAW BALLERS at MONEY TALKS.
Sunday, September 24, 2017
4:00 pm S31 COMETS 5/6 at LM PANTHERS 6
5:00 pm S41 GREEN & GOLD at COMETS-8
6:00 pm S96 THE DAWGS at OLIVE GUARDIANS
7:00 pm S51 EASTSIDE BOYS. at SWIFT GANG.
8:00 pm S51 PIKE. at EASTSIDE BOYS.
Sunday, October 1, 2017
4:00 pm S31 LM PANTHERS 6 at BRAVES
5:00 pm S41 WOLVES ALEXIS at VOLUNTEERS-
6:00 pm S96 MASON at THE DAWGS
7:00 pm S51 MONEY TALKS. at PIKE.
8:00 pm S51 NORWOOD PROBLEMZ . at ROYALS.
Sunday, October 8, 2017
4:00 pm S31 BRAVES at COMETS 5/6
5:00 pm S41 COMETS-8 at WOLVES ED
6:00 pm S96 S.W. OHIO SHOOTING STARS at THE DAWGS
7:00 pm S51 PSHAW BALLERS at SWIFT GANG.
8:00 pm S51 PIKE. at PSHAW BALLERS
Sunday, October 15, 2017
4:00 pm S31 BRAVES at LIL BALLERS -6
5:00 pm S41 COMETS-8 at AUTUMN SWISH
6:00 pm S96 MASON at S.W. OHIO SHOOTING STARS
7:00 pm S51 SWIFT GANG. at BALL BUSTERS.
8:00 pm S51 SUPA HOT FIRE. at COOL!
Sunday, October 22, 2017
4:00 pm S31 WOLVES- HUTCHINGS at COMETS 5/6
5:00 pm S41 VOLUNTEERS- at COMETS-8
6:00 pm S96 S.W. OHIO SHOOTING STARS at BANDITS.
7:00 pm S51 PSHAW BALLERS at NORWOOD PROBLEMZ .
8:00 pm S51 BALL BUSTERS. at PSHAW BALLERS
Friday, November 10, 2017
5:00 pm S65 GOAL DIGGERS at IMPACT KUEFFER
5:45 pm S63 ACE RED at CHILL FC
6:30 pm S131 PROJECT TREKKERS at ACE
7:15 pm S145 CU CRYSTAL PALACE at CU BAYERN MUNICH
8:00 pm S61 CU LM CHELSEA at LAKOTA FC G07 RED
8:45 pm S61 WCSA WHITE LIGHTNING at THUNDER UNITED
9:30 pm S148 CUP 04 SILVER at CULM 2004
10:15 pm S148 WCSA 2004 ELITE 2 at THOSE GIRLS
Friday, November 17, 2017
5:00 pm S65 CLUB OHIO BLACK 2 at CU 2003 ACADEMY 1
5:45 pm S63 GUCCI GANG at BOMB SQUAD
6:30 pm S64 CULM 1 at IMPACT BURKEY
7:15 pm S145 TUMFC at WCSA 2008 B PREMIER
8:00 pm S61 THUNDER UNITED at CU ARSENAL
8:45 pm S61 BARCELONA at CU LM CHELSEA
9:30 pm S148 CULM 2004 at LAKOTA FC G04 PREMIER BLACK
10:15 pm S148 WCSA 2004 ELITE 1 at WCSA 2004 ELITE 2
Friday, December 1, 2017
5:00 pm S65 CU 2003 ACADEMY 1 at WCSA G03 ELITE D
5:45 pm S65 CLUB OHIO BLACK 2 at WCSA ELITE O
6:30 pm S64 THEM MASON GIRLS at CLUB OHIO GREEN 1
7:15 pm S145 TUMFC at CULM ATLETICO MADRID
8:00 pm S61 WCSA WHITE LIGHTNING at CU LM CHELSEA
8:45 pm S61 CU ARSENAL at LAKOTA FC G07 RED
9:30 pm S148 LAKOTA FC G04 PREMIER BLACK at CUP 04 SILVER
10:15 pm S148 WCSA 2004 ELITE 1 at THOSE GIRLS
Saturday, December 2, 2017
3:00 pm S102 RAW DOGS at TEAM DALTON
4:00 pm S102 BALLOCAUST at THE TOUGH GUYS
5:00 pm S100 FREEBALLERS at MEATHAMMERS
Sunday, December 3, 2017
7:00 pm S58 CINCY MIGOS at ABOVE AVERAGE SIZE BALLER BRAND
8:00 pm S58 ROYALS at CINCY BALLSTARS
Thursday, December 7, 2017
5:30 pm S125 WOLVES-ED at BUSINESS MENXD
6:30 pm S34 WOLVES -HUTCHINGS at WOLVES - LEVIN
7:30 pm S104 WOLVES- SPRIGGS at SYCAMORE HIGH - LOUIS
8:30 pm S104 GOATS1 at KINGS DREAM TEAM
Friday, December 8, 2017
5:00 pm S65 GOAL DIGGERS at CULM 2
5:45 pm S65 WCSA ELITE O at CLUB OHIO GREEN 2
6:30 pm S64 MERIDY GLENN at CULM 1
7:15 pm S145 CULM ATLETICO MADRID at WARREN COUNTY 2008 BLUE
8:00 pm S61 LAKOTA FC G07 RED at THUNDER UNITED
8:45 pm S61 BARCELONA at WCSA WHITE LIGHTNING
9:30 pm S148 THOSE GIRLS at LAKOTA FC G04 PREMIER BLACK
10:15 pm S148 CUP 04 SILVER at WCSA 2004 ELITE 2
Saturday, December 9, 2017
6:00 pm S102 THE TURKEYS at JUICE BOYS
7:00 pm S102 ROAD HOGS at RAW DOGS
8:00 pm S100 DIRTY DAWGS at DREAM TEAM
Sunday, December 10, 2017
7:00 pm S58 CINCY BALLSTARS at MONEY TALKS.
8:00 pm S58 TEAM SEND IT at HOODIE BELL-O
Thursday, December 14, 2017
5:30 pm S125 GEEKS N SNEAKS at EXCEL
6:30 pm S34 SHOOTERS at FALCONS 6
7:30 pm S104 HAWKS HS at 150 DREAM TEAM
8:30 pm S104 KINGS DREAM TEAM at EAST GOONS
Friday, December 15, 2017
5:00 pm S65 CULM 2 at CLUB OHIO GREEN 2
5:45 pm S63 BBFC at ABCDE FC
6:30 pm S64 THEM MASON GIRLS at LADY WARRIORS
7:15 pm S145 WCSA 2008 B PREMIER at WARREN COUNTY 2008 BLUE
8:00 pm S61 LAKOTA FC G07 RED at BARCELONA
8:45 pm S61 THUNDER UNITED at CU LM CHELSEA
9:30 pm S148 CULM 2004 at THOSE GIRLS
10:15 pm S148 WCSA 2004 ELITE 1 at CUP 04 SILVER
Saturday, December 16, 2017
5:00 pm S102 THE HOGS at TEAM DALTON
6:00 pm S102 SAUCE SQUAD at THE TOUGH GUYS
8:00 pm S100 ALCOBALLICS at DIRTY DAWGS
Sunday, December 17, 2017
7:00 pm S58 PRO-DRY PROTECTORS at SUPA HOT FIRE
8:00 pm S58 BIG BURGLAR BROS at TEAM SEND IT
Thursday, January 4, 2018
5:30 pm S125 MASON WARRIORS at H2O - MASON
6:30 pm S34 HAWKS at HAMILTON 6
7:30 pm S104 BIG BALLERS at NIGHTHAWKS
8:30 pm S104 UNDERCONVER VSQUAD at HAWKS HS
Friday, January 5, 2018
5:00 pm S65 WCSA ELITE O at CULM 2
5:45 pm S63 CHILL FC at ACE RED
6:30 pm S64 CU ACADEMY 1 TEAM 2 at CULM 1
7:15 pm S145 TUMFC at WARREN COUNTY 2008 BLUE
8:00 pm S147 LAKOTA FC PREMIER 1 at CUP B07 PRE DA 2
8:45 pm S61 BARCELONA at CU ARSENAL
9:30 pm S61 LAKOTA FC G07 RED at CU LM CHELSEA
10:15 pm S148 THOSE GIRLS at WCSA 2004 ELITE 2
Saturday, January 6, 2018
6:00 pm S102 THE TURKEYS at BALLOCAUST
8:00 pm S100 DREAM TEAM at ALCOBALLICS
9:00 pm S102 ROAD HOGS at THE HOGS
Sunday, January 7, 2018
7:00 pm S58 CINCY BALLSTARS at BIG BURGLAR BROS
8:00 pm S58 N.L.M.B. at PRO-DRY PROTECTORS
Thursday, January 11, 2018
5:30 pm S125 H2O - MASON at BUSINESS MENXD
6:30 pm S34 SHOOTERS at FAIRFIELD WARRIORS - GATTO
7:30 pm S104 KINGS DREAM TEAM at UNDERCONVER VSQUAD
8:30 pm S104 SYCAMORE HIGH - LOUIS at 150 DREAM TEAM
Friday, January 12, 2018
5:00 pm S65 IMPACT KUEFFER at WCSA ELITE O
5:45 pm S63 ACE RED at BBFC
6:30 pm S64 IMPACT BURKEY at CLUB OHIO BLACK 1
7:15 pm S145 WARREN COUNTY 2008 BLUE at CU BAYERN MUNICH
8:00 pm S61 WCSA WHITE LIGHTNING at LAKOTA FC G07 RED
8:45 pm S61 CU ARSENAL at THUNDER UNITED
9:30 pm S148 LAKOTA FC G04 PREMIER BLACK at CULM 2004
10:15 pm S148 WCSA 2004 ELITE 2 at WCSA 2004 ELITE 1
Thursday, January 18, 2018
5:30 pm S125 MASON WARRIORS at WOLVES - DOVER
6:30 pm S34 FAIRFIELD WARRIORS - GATTO at WOLVES - LAUER
7:30 pm S104 EAST GOONS at GOATS1
8:30 pm S104 150 DREAM TEAM at WOLVES- SPRIGGS
Friday, January 19, 2018
5:00 pm S65 WCSA ELITE O at CU 2003 ACADEMY 1
5:45 pm S65 WCSA G03 ELITE D at CLUB OHIO GREEN 2
6:30 pm S64 CLUB OHIO BLACK 1 at IMPACT BURKEY
7:15 pm S145 CU CRYSTAL PALACE at WARREN COUNTY 2008 BLUE
8:00 pm S61 BARCELONA at THUNDER UNITED
8:45 pm S61 LAKOTA FC G07 RED at CU ARSENAL
9:30 pm S148 CUP 04 SILVER at LAKOTA FC G04 PREMIER BLACK
10:15 pm S148 CULM 2004 at WCSA 2004 ELITE 2
Saturday, January 20, 2018
6:00 pm S102 SAUCE SQUAD at ROAD HOGS
8:00 pm S100 MEATHAMMERS at HYPEBEASTS
9:00 pm S102 BALLOCAUST at WET WIZARDS
Sunday, January 21, 2018
7:00 pm S58 PRO-DRY PROTECTORS at TEAM SEND IT
8:00 pm S58 BIG BURGLAR BROS at MONEY TALKS.
Thursday, January 25, 2018
5:30 pm S125 GEEKS N SNEAKS at H2O - MASON
6:30 pm S34 WOLVES - LEVIN at FALCONS 6
7:30 pm S104 GOATS1 at 150 DREAM TEAM
8:30 pm S104 WOLVES- SPRIGGS at UNDERCONVER VSQUAD
Friday, January 26, 2018
5:00 pm S65 CULM 2 at WCSA G03 ELITE D
5:45 pm S65 GOAL DIGGERS at WCSA ELITE O
6:30 pm S64 THEM MASON GIRLS at MERIDY GLENN
7:15 pm S145 TUMFC at CU BAYERN MUNICH
8:00 pm S61 CU ARSENAL at CU LM CHELSEA
8:45 pm S61 WCSA WHITE LIGHTNING at BARCELONA
9:30 pm S148 LAKOTA FC G04 PREMIER BLACK at THOSE GIRLS
10:15 pm S148 WCSA 2004 ELITE 1 at CULM 2004
Saturday, January 27, 2018
3:00 pm S102 WET WIZARDS at THE HOGS
4:00 pm S102 THE TURKEYS at SAUCE SQUAD
5:00 pm S100 CHINCHILLAS JR. at MEATHAMMERS
Sunday, January 28, 2018
7:00 pm S58 ABOVE AVERAGE SIZE BALLER BRAND at ROYALS
8:00 pm S58 N.L.M.B. at MAGIC JOHNSON'S
Thursday, February 1, 2018
5:30 pm S125 MASON WARRIORS at WOLVES-ED
6:30 pm S34 FAIRFIELD WARRIORS - GATTO at WOLVES -HUTCHINGS
7:30 pm S104 KINGS DREAM TEAM at NIGHTHAWKS
8:30 pm S104 BIG BALLERS at WOLVES- SPRIGGS
Friday, February 2, 2018
5:00 pm S65 GOAL DIGGERS at CLUB OHIO GREEN 2
5:45 pm S65 WCSA ELITE O at CLUB OHIO BLACK 2
6:30 pm S64 CU ACADEMY 1 TEAM 2 at LADY WARRIORS
7:15 pm S145 CULM ATLETICO MADRID at CU BAYERN MUNICH
8:00 pm S61 CU LM CHELSEA at THUNDER UNITED
8:45 pm S61 WCSA WHITE LIGHTNING at CU ARSENAL
9:30 pm S148 THOSE GIRLS at CULM 2004
10:15 pm S148 CUP 04 SILVER at WCSA 2004 ELITE 1
Saturday, February 3, 2018
3:00 pm S102 TEAM DALTON at ROAD HOGS
4:00 pm S102 THE HOGS at RAW DOGS
5:00 pm S100 HYPEBEASTS at CHINCHILLAS JR.
Thursday, February 8, 2018
5:30 pm S125 GEEKS N SNEAKS at WOLVES - DOVER
6:30 pm S34 WOLVES -HUTCHINGS at FALCONS 6
7:30 pm S104 EAST GOONS at UNDERCONVER VSQUAD
8:30 pm S104 WOLVES- SPRIGGS at HAWKS HS
Friday, February 9, 2018
5:00 pm S65 CU 2003 ACADEMY 1 at IMPACT KUEFFER
5:45 pm S65 CLUB OHIO BLACK 2 at WCSA G03 ELITE D
6:30 pm S64 IMPACT BURKEY at CLUB OHIO GREEN 1
7:15 pm S145 WCSA 2008 B PREMIER at CULM ATLETICO MADRID
8:00 pm S61 CU ARSENAL at BARCELONA
8:45 pm S61 CU LM CHELSEA at LAKOTA FC G07 RED
9:30 pm S148 WCSA 2004 ELITE 2 at THOSE GIRLS
10:15 pm S148 LAKOTA FC G04 PREMIER BLACK at WCSA 2004 ELITE 1
Saturday, February 10, 2018
6:00 pm S102 BALLOCAUST at THE HOGS
7:00 pm S102 WET WIZARDS at THE TOUGH GUYS
8:00 pm S100 DREAM TEAM at MEATHAMMERS
Sunday, February 11, 2018
7:00 pm S58 QUEEN CITY ROYALS at CINCY BALLSTARS
8:00 pm S58 ABOVE AVERAGE SIZE BALLER BRAND at SUPA HOT FIRE
Thursday, February 15, 2018
5:30 pm S125 EXCEL at GEEKS N SNEAKS
6:30 pm S34 HAWKS at WOLVES - LAUER
7:30 pm S104 BIG BALLERS at EAST GOONS
8:30 pm S104 KINGS DREAM TEAM at WOLVES- SPRIGGS
Sunday, February 18, 2018
7:00 pm S58 TEAM SEND IT at ROGER'S RIM PATROL
Thursday, February 22, 2018
5:30 pm S125 GEEKS N SNEAKS at WOLVES-ED
6:30 pm S34 HAMILTON 6 at HAWKS
7:30 pm S104 SYCAMORE HIGH - LOUIS at WOLVES- SPRIGGS
8:30 pm S104 BIG BALLERS at 150 DREAM TEAM
Saturday, February 24, 2018
6:00 pm S102 THE TOUGH GUYS at RAW DOGS
7:00 pm S102 SAUCE SQUAD at BALLOCAUST
8:00 pm S100 BUCKETS BASKETBALL at ROUND RYANS
Sunday, February 25, 2018
7:00 pm S58 SUPA HOT FIRE at N.L.M.B.
Thursday, March 1, 2018
5:30 pm S125 WOLVES-ED at WOLVES - DOVER
6:30 pm S34 SHOOTERS at WOLVES - LEVIN
7:30 pm S104 SYCAMORE HIGH - LOUIS at BIG BALLERS
8:30 pm S104 150 DREAM TEAM at KINGS DREAM TEAM
Saturday, March 3, 2018
6:00 pm S102 ROAD HOGS at JUICE BOYS
7:00 pm S102 JUICE BOYS at RAW DOGS
8:00 pm S100 CINCINNATI CHILI at FREEBALLERS

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.34
from All-Pro Software on 3/1/2018 2:22:42 PM