League Website

Location Schedule - RED

Home

Latest News

League Schedule

Master Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

Links


To see this schedule in calendar format, Click Here

Schedule Index



S1 3/4 BOYS
S2 3RD 4TH GIRLS
S3 3RD BOYS
S4 3RD GRADE BOYS
S5 3RD THURSDAY
S6 3RD/4TH
S7 3RD/4TH BOYS BASKETBALL SUNDAY
S8 3RD/4TH GIRLS SUNDAY BASKETBALL
S9 3RD/4TH GRADE
S10 3RD/4TH SATURDAY
S11 3RD/4TH VOLLEYBALL
S12 3RD/4TH VOLLEYBALL
S13 4TH BOYS
S14 4TH GRADE BOYS
S15 4TH GRADE BOYS
S16 4TH THURSDAY
S17 4TH/5TH BOYS THURS
S18 5/6 BOYS
S19 5TH
S20 5TH 6TH BOYS
S21 5TH GRADE BOYS
S22 5TH THURSDAY
S23 5TH/6TH
S24 5TH/6TH BOYS SUNDAY
S25 5TH/6TH GIRLS BASKETBALL SUNDAY
S26 5TH/6TH LOWER GREEN VOLLEYBALL
S27 5TH/6TH UPPER BLACK VOLLEYBALL
S28 5TH/6TH VOLLEYBALL
S29 6/7 GIRLS
S30 6TH 7TH GIRLS
S31 6TH GRADE
S32 6TH GRADE BOYS
S33 6TH GRADE BOYS
S34 6TH GRADE THURSDAY
S35 6TH THURSDAY
S36 6TH/7TH
S37 7TH 8TH BOYS
S38 7TH/8TH
S39 7TH/8TH BOYS SUNDAY
S40 7TH/8TH BOYS THURS
S41 7TH/8TH GRADE
S42 7TH/8TH VOLLEYBALL
S43 7TH/8TH VOLLEYBALL
S44 8TH
S45 9TH GRADE SATURDAY
S46 ADULT
S47 ADULT
S48 ADULT
S49 ADULT
S50 ADULT
S51 ADULT
S52 ADULT
S53 ADULT
S54 ADULT B
S55 ADULT BLUE
S56 ADULT C
S57 ADULT SUNDAY
S58 ADULT SUNDAY
S59 ADULT SUNDAY
S60 ADULT WHITE
S61 AKERS
S62 ALPS HSB
S63 ANDES HSB
S64 ARCTIC HSG
S65 ATLANTIC HSG
S66 BOYS HIMALAYAN
S67 BOYS HS ALPS
S68 BOYS HS ATLANTIC
S69 BOYS HS EVEREST
S70 BOYS HS HIMALAYAS
S71 BOYS HS PACIFIC
S72 BOYS PACIFIC
S73 BOYS U10
S74 BOYS U11
S75 BOYS U13
S76 BOYS U14
S77 BOYS U14 BLACK
S78 BOYS U14 ORANGE
S79 FUTURES
S80 GIRLS
S81 GIRLS AMERICAN
S82 GIRLS ATLANTIC
S83 GIRLS HS
S84 GIRLS HS
S85 GIRLS MORGAN
S86 GIRLS PACIFIC
S87 GIRLS U10
S88 GIRLS U1112
S89 GIRLS U12
S90 GIRLS U13
S91 GIRLS U13
S92 GIRLS U14
S93 GIRLS U14
S94 GIRLS U14
S95 GIRLS U9
S96 HIGH SCHOOL
S97 HIGH SCHOOL
S98 HIGH SCHOOL
S99 HIGH SCHOOL BOYS
S100 HIGH SCHOOL SATURDAY EAST
S101 HIGH SCHOOL SATURDAY NORTH
S102 HIGH SCHOOL SATURDAY SOUTH
S103 HIGH SCHOOL SATURDAY WEST
S104 HIGH SCHOOL THURSDAY
S105 HIGH SCHOOL THURSDAY
S106 HS BOYS
S107 HS BOYS
S108 HS BOYS
S109 HS BOYS AWESOME
S110 HS BOYS EPIC
S111 HS BOYS FANTASTIC
S112 HS BOYS SUNDAY
S113 HS BOYS THURS
S114 HS GIRLS SKY BLUE
S115 HS GIRLS SPIRIT
S116 HS SAT EAST
S117 HS SAT NORTH
S118 HS SAT SOUTH
S119 HS SAT WEST
S120 HS SATURDAY
S121 INTERMEDIATE
S122 JR HIGH BOYS
S123 JR HIGH BOYS
S124 JR HIGH BOYS
S125 JR HIGH THURSDAY
S126 JR HIGH THURSDAY
S127 LLOYD
S128 MEN'S OPEN
S129 MIDDLE SCHOOL SATURDAY
S130 PREMIER
S131 ROCKIES HSB
S132 SAHARA
S133 SATURDAY 9TH GRADE
S134 SATURDAY HIGH SCHOOL
S135 SUNDAY HIGH SCHOOL BOYS BASKETBALL
S136 THURSDAY 4TH 5TH
S137 THURSDAY 6TH
S138 THURSDAY BLACK
S139 THURSDAY GIRLS
S140 THURSDAY HIGH SCHOOL
S141 THURSDAY HIGH SCHOOL
S142 THURSDAY JR HIGH
S143 THURSDAY JR HIGH
S144 THURSDAY PURPLE
S145 U10 BOYS
S146 U11 BOYS
S147 U12 BOYS
S148 U14 GIRLS
S149 U8
S150 U9 DIVISION

Friday, November 7, 2014
5:00 pm S68 THE BOMB SQUAD at SMOKE
5:45 pm S68 MUFFIN MEN at GOALSRUS
6:30 pm S95 LIVERPOOL at LYNX
7:15 pm S89 ATLETICO MADRID at RED ONE
8:00 pm S89 VALENCIA at WC WHITE LIGHTNING U12
8:45 pm S76 YEET SQUAD at CU GREMIO 1
9:30 pm S128 BIG RED AND FRIENDS at MSJ LIONS
Friday, November 14, 2014
5:00 pm S68 DIVERSE at GOALSRUS
5:45 pm S68 MUFFIN MEN at COBRAS
6:30 pm S95 LYNX at WCSC WHITE LIGHTNING U9
7:15 pm S89 CODE RED at ATLETICO MADRID
8:00 pm S89 WCSC G02 WHITE at VALENCIA
8:45 pm S76 CU GREMIO 1 at MILLENIUM
9:30 pm S128 THE CREW at BIG RED AND FRIENDS
Friday, November 21, 2014
5:00 pm S68 FULHAM at DIVERSE
8:45 pm S76 YEET SQUAD at MILLENIUM
9:30 pm S128 THE LEGENDS at BIG RED AND FRIENDS
Thursday, December 4, 2014
6:00 pm S33 LITTLE MIAMI - WITT at WOLVES SHAW
7:00 pm S139 FALCONS at LADY THUNDERBIRDS
8:00 pm S123 RAPIDS at WOLVES HOPTON
9:00 pm S108 TAP HOUSE TRIBE at DROP TEAM
Friday, December 5, 2014
5:00 pm S68 FULHAM at DIVERSE
5:45 pm S68 FULHAM at GOALSRUS
6:30 pm S95 WARRIORS at WCSC WHITE LIGHTNING U9
7:15 pm S89 CODE RED at WCSC SILVER
8:00 pm S89 MAN U TWO at CU REAL SOCIEDAD
8:45 pm S76 CU GREMIO 2 at MILLENIUM
9:30 pm S128 THE CREW at THE LEGENDS
Saturday, December 6, 2014
12:00 pm S120 THE GRAPE FRIENDS at WOLVES MCNULTY sat
1:00 pm S45 WOLVES SMITH sat at CINCY LIGHTNING
2:00 pm S120 THE GRAPE FRIENDS at LAKOTA STEAM
3:00 pm S120 WEASELS at EAST SIDE SEA MEN
4:00 pm S120 TRUCKS at PENS
Sunday, December 7, 2014
7:00 pm S57 HAZ BENS at BDFTN
8:00 pm S57 MULTIPLE SCORGASMS at WOLVES ADULT
Thursday, December 11, 2014
6:00 pm S33 FENWICK FALCONS 6 at WOLVES COMBS
7:00 pm S139 PHENOM at BEAVERCREEK STARS
8:00 pm S123 HAWKS 8 at T-BIRDS GOLDMAN
9:00 pm S108 MILFORD EAGLES at CHINCHILLAS
Friday, December 12, 2014
5:00 pm S68 GOALSRUS at SMOKE
5:45 pm S68 FULHAM at CLUB OHIO BLACK
6:30 pm S95 LIVERPOOL at WARRIORS
7:15 pm S89 WC WHITE LIGHTNING U12 at RED ONE
8:00 pm S89 VALENCIA at CODE RED
8:45 pm S76 YEET SQUAD at CU GREMIO 2
9:30 pm S128 THE LEGENDS at MSJ LIONS
Saturday, December 13, 2014
1:00 pm S45 CINCY CHIEFS at WOLVES MONTGOMERY
2:00 pm S120 UNDERDOGS at WOLVES MCNULTY sat
3:00 pm S120 LAKOTA STEAM at CINCY SQUIRTERS
4:00 pm S120 CHINCHILLAS sat at FUNKY BUNCH
Thursday, December 18, 2014
6:00 pm S33 KIMBROUGH BALLERS at MASON 6B
7:00 pm S139 BEAVERCREEK STARS at FALCONS
8:00 pm S123 BOMBERS at WOLVES HUGHES
9:00 pm S108 CHINCHILLAS at CINCY SWISHERS
Friday, December 19, 2014
5:00 pm S68 SMOKE at MUFFIN MEN
5:45 pm S68 COBRAS at THE BOMB SQUAD
6:30 pm S95 LYNX at WARRIORS
7:15 pm S89 ATLETICO MADRID at CU REAL SOCIEDAD
8:00 pm S89 MAN U TWO at VALENCIA
8:45 pm S76 CU GREMIO 1 at CU GREMIO 2
9:30 pm S128 THE CREW at MSJ LIONS
Friday, January 2, 2015
5:00 pm S68 DIVERSE at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S68 FULHAM at THE BOMB SQUAD
6:30 pm S95 LIVERPOOL at LYNX
7:15 pm S89 WCSC G02 WHITE at CODE RED
8:00 pm S89 WCSC SILVER at ATLETICO MADRID
8:45 pm S76 MILLENIUM at CU GREMIO 2
9:30 pm S128 THE LEGENDS at THE CREW
Saturday, January 3, 2015
1:00 pm S45 WC TROPICS at SPACE MONKEY MAFIA
2:00 pm S120 YUNG AIRBALLERZ at ALPHA BETA DESI
3:00 pm S120 WEASELS at THE GRAPE FRIENDS
4:00 pm S120 WOLVES MCNULTY sat at D6
Thursday, January 8, 2015
6:00 pm S33 BTW at KIMBROUGH BALLERS
7:00 pm S139 LADY THUNDERBIRDS at PHENOM
8:00 pm S123 WOLVES CUSTER at BORO BANDITS
9:00 pm S108 DROP TEAM at MILFORD EAGLES
Friday, January 9, 2015
5:00 pm S68 ATLETICO BOMBERS at GOALSRUS
5:45 pm S68 THE BOMB SQUAD at DIVERSE
6:30 pm S95 WARRIORS at LIVERPOOL
7:15 pm S89 CODE RED at MAN U ONE
8:00 pm S89 ATLETICO MADRID at VALENCIA
8:45 pm S76 CU GREMIO 2 at YEET SQUAD
9:30 pm S128 THE CREW at BIG RED AND FRIENDS
Saturday, January 10, 2015
12:00 pm S120 YUNG AIRBALLERZ at FLEX
1:00 pm S45 COBRAS 9TH at CINCY LIGHTNING
2:00 pm S120 CINCY MAMBAS at YUNG AIRBALLERZ
3:00 pm S120 EAST SIDE SEA MEN at FLEX
4:00 pm S120 PENS at WEASELS
Sunday, January 11, 2015
7:00 pm S57 WOLVES ADULT at GRAMBLING STATE TIGERS
8:00 pm S57 THREE THE HARD WAY at SPLISH SPLASH
Thursday, January 15, 2015
6:00 pm S33 FENWICK FALCONS 6 at MASON 6B
7:00 pm S139 BEAVERCREEK STARS at LADY THUNDERBIRDS
8:00 pm S123 RAPIDS at FENWICK 8
9:00 pm S108 MILFORD EAGLES at TAP HOUSE TRIBE
Friday, January 16, 2015
9:00 pm S90 SILVER 2 at ELITE TROY
9:30 pm S92 CU FIRE at CLUB OHIO FORCE GREEN
9:45 pm S76 YEET SQUAD at MILLENIUM
Thursday, January 22, 2015
6:00 pm S33 LITTLE MIAMI - WITT at WOLVES COMBS
7:00 pm S139 FALCONS at PHENOM
8:00 pm S123 TPB 8 at WOLVES HOPTON
9:00 pm S108 CINCY SWISHERS at DROP TEAM
Friday, January 23, 2015
5:00 pm S68 DIVERSE at FULHAM
5:45 pm S68 GOALSRUS at MUFFIN MEN
6:30 pm S95 WARRIORS at WCSC WHITE LIGHTNING U9
7:15 pm S89 RED ONE at CODE RED
8:00 pm S89 MAN U ONE at MAN U TWO
8:45 pm S76 CU GREMIO 1 at YEET SQUAD
9:30 pm S128 MSJ LIONS at BIG RED AND FRIENDS
Saturday, January 24, 2015
12:00 pm S120 WOLVES MCNULTY sat at CINCY SQUIRTERS
1:00 pm S45 WC TROPICS at WOLVES SMITH sat
2:00 pm S120 WEASELS at CINCY SQUIRTERS
3:00 pm S120 PENS at BRICKSQUAD MONOPOLY
4:00 pm S120 WOLVES MCNULTY sat at CINCY MAMBAS
Sunday, January 25, 2015
7:00 pm S57 HAZ BENS at HAND DOWN MAN DOWN
8:00 pm S57 GRAMBLING STATE TIGERS at RE SPORTS INC
Thursday, January 29, 2015
6:00 pm S33 WOLVES SHAW at BTW
7:00 pm S139 BEAVERCREEK STARS at FALCONS
7:00 pm S108 CHINCHILLAS at TAP HOUSE TRIBE
8:00 pm S123 WOLVES HUGHES at TPB 8
9:00 pm S108 DROP TEAM at CHINCHILLAS
Friday, January 30, 2015
9:00 pm S76 MILLENIUM at CU GREMIO 1
9:45 pm S92 FRIENDS at CU FIRE
Thursday, February 5, 2015
6:00 pm S33 WOLVES SHAW at LITTLE MIAMI - WITT
7:00 pm S139 BEAVERCREEK STARS at PHENOM
8:00 pm S123 WOLVES HUGHES at RAPIDS
9:00 pm S108 TAP HOUSE TRIBE at CINCY SWISHERS
Friday, February 6, 2015
5:00 pm S68 CLUB OHIO BLACK at THE BOMB SQUAD
5:45 pm S68 COBRAS at MUFFIN MEN
6:30 pm S95 LYNX at WARRIORS
7:15 pm S89 CODE RED at RED TWO
8:00 pm S89 RED ONE at ATLETICO MADRID
8:45 pm S76 CU GREMIO 1 at CU GREMIO 2
9:30 pm S128 BIG RED AND FRIENDS at THE LEGENDS
Saturday, February 7, 2015
12:00 pm S120 EAST SIDE SEA MEN at OTR GLOBETROTTERS
1:00 pm S45 CINCY LIGHTNING at WOLVES SMITH sat
2:00 pm S120 CHINCHILLAS sat at PENS
3:00 pm S120 D6 at OTR GLOBETROTTERS
4:00 pm S120 THE GRAPE FRIENDS at USA PREMIER ELITE
Sunday, February 8, 2015
7:00 pm S57 SPLISH SPLASH at WOLVES ADULT
8:00 pm S57 HAND DOWN MAN DOWN at MULTIPLE SCORGASMS
Thursday, February 12, 2015
6:00 pm S33 MASON 6B at WOLVES COMBS
7:00 pm S139 PHENOM at LADY THUNDERBIRDS
8:00 pm S123 WOLVES HUGHES at WOLVES HOPTON
Thursday, February 19, 2015
6:00 pm S33 FENWICK FALCONS 6 at LITTLE MIAMI - WITT
7:00 pm S139 FALCONS at BEAVERCREEK STARS
8:00 pm S123 FENWICK 8 at BOMBERS
9:00 pm S108 CINCY SWISHERS at MILFORD EAGLES
Sunday, February 22, 2015
6:00 pm S57 GRAMBLING STATE TIGERS at HAZ BENS
7:00 pm S57 BDFTN at MANDINGOS
8:00 pm S57 SPLISH SPLASH at RE SPORTS INC
9:00 pm S57 WOLVES ADULT at THREE THE HARD WAY
Thursday, February 26, 2015
6:00 pm S33 BTW at WOLVES COMBS
7:00 pm S139 LADY THUNDERBIRDS at FALCONS
8:00 pm S21 PROCAMPS at MASON WARRIORS MOODY
9:00 pm S108 CHINCHILLAS at MILFORD EAGLES
Saturday, February 28, 2015
12:00 pm S120 D6 at PENS
1:00 pm S45 WOLVES SMITH sat at SPACE MONKEY MAFIA
2:00 pm S120 WEASELS at FLEX
3:00 pm S120 PENS at UNDERDOGS
4:00 pm S120 USA PREMIER ELITE at CINCY SQUIRTERS
Thursday, March 5, 2015
6:00 pm S33 LITTLE MIAMI - WITT at FENWICK FALCONS 6
7:00 pm S139 PHENOM at FALCONS
8:00 pm S123 T-BIRDS GOLDMAN at BOMBERS
9:00 pm S108 DROP TEAM at TAP HOUSE TRIBE
Thursday, March 12, 2015
6:00 pm S33 WOLVES COMBS at FENWICK FALCONS 6
7:00 pm S139 FALCONS at PHENOM
8:00 pm S123 HAWKS 8 at FENWICK 8
9:00 pm S108 TAP HOUSE TRIBE at CHINCHILLAS
Thursday, March 19, 2015
7:00 pm S139 PHENOM at BEAVERCREEK STARS
8:00 pm S139 FALCONS at LADY THUNDERBIRDS
Sunday, June 28, 2015
4:00 pm S29 PRINCETON LADY PRIDE at THEBOMB.COM
6:00 pm S60 D3 BOMBERS at PARAGUAS
7:00 pm S55 WEST CHESTER BULLDOGS at NATI NADS
8:00 pm S60 CYO ALL STARS at CROOKS
Sunday, July 12, 2015
3:00 pm S1 LAKOTA FIRE at WOLVES - ETTER
4:00 pm S107 ELITE SWISH at PACK
5:00 pm S124 GREEN at SHOOTING STARS
6:00 pm S107 VIN DIESEL at PACK
7:00 pm S55 TEAM KROGER at SWIFT GANG
8:00 pm S60 DREAM TEAM AD at PARAGUAS
Sunday, July 19, 2015
5:30 pm S18 WARRIORS 56BOYS at kimbrough ballers 5/6
6:30 pm S124 WOLVES - RASCH at GREEN
7:30 pm S107 MALTESE TIGERS at G.O.A.T.
8:30 pm S55 SWIFT GANG at BUCKITS
9:30 pm S60 D3 BOMBERS at G.F.Y.S.
Sunday, July 26, 2015
1:00 pm S1 NATIONALS at MOMMA'S BOYS
2:00 pm S124 WOLVES - RASCH at KIMBROUGH BALLERS 7/8
3:00 pm S1 NATIONALS at LEBANON WARRIORS
4:00 pm S29 THEBOMB.COM at LITTLE MIAMI - HALL
5:00 pm S124 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at WOLVES - RASCH
6:00 pm S107 GOON SQUAD at CINCINNATI TRAIBLAZERS
7:00 pm S55 MIGHTY DUCKS at PIPPEN AIN'T EZ
8:00 pm S60 G.F.Y.S. at BALL BUSTERS
9:00 pm S55 NATI NADS at BALLERS INC
Sunday, August 2, 2015
2:00 pm S29 THEBOMB.COM at PRINCETON LADY PRIDE
3:00 pm S1 WOLVES - BARNES at LIL BALLERS
4:00 pm S29 LADY FALCONS at PRINCETON LADY PRIDE
5:00 pm S124 WARREN CO. WEASELS at WOLVES - RASCH
6:00 pm S107 MALTESE TIGERS at THE MONSTARS
7:00 pm S55 CLERMONT COUNTIES FINEST at PIPPEN AIN'T EZ
8:00 pm S60 DEEZ NETS at CROOKS
Sunday, August 9, 2015
1:00 pm S1 WOLVES - ETTER at LAKOTA FIRE
2:00 pm S18 WARRIORS 56BOYS at WOLVES - G
3:00 pm S1 WOLVES - ETTER at MOMMA'S BOYS
4:00 pm S29 WOLVES - JOSEFORSKY at THEBOMB.COM
5:00 pm S124 SHOOTING STARS at GREEN
6:00 pm S107 THE MONSTARS at G.O.A.T.
7:00 pm S55 UNCLE DREW'S ASSASSINS at BUCKITS
8:00 pm S60 G.F.Y.S. at DAYTON - CHRISTIE
9:00 pm S55 THE GUYS & JILL at SWIFT GANG
Sunday, August 16, 2015
2:00 pm S29 THEBOMB.COM at WOLVES - JOSEFORSKY
3:00 pm S1 MOMMA'S BOYS at SH TROJANS
4:00 pm S29 LITTLE MIAMI - HALL at PRINCETON LADY PRIDE
5:00 pm S124 GREEN at KIMBROUGH BALLERS 7/8
6:00 pm S107 CINCINNATI TRAIBLAZERS at COBRAS
7:00 pm S55 TEAM KROGER at THE GUYS & JILL
8:00 pm S60 ONE ICON at CYO ALL STARS
9:00 pm S55 BUCKITS at THE GUYS & JILL
Sunday, August 23, 2015
2:00 pm S29 PRINCETON LADY PRIDE at LITTLE MIAMI - HALL
3:00 pm S1 SH TROJANS at LEBANON WARRIORS
4:00 pm S29 THEBOMB.COM at LADY FALCONS
5:00 pm S1 MTCES GOLD at MOMMA'S BOYS
6:00 pm S107 CINCINNATI BULLETS at KIMBROUGH BALLERS HS
7:00 pm S55 WEST CHESTER BULLDOGS at BUCKITS
8:00 pm S60 G.F.Y.S. at PARAGUAS
9:00 pm S55 BALLERS INC at UNCLE DREW'S ASSASSINS
Sunday, September 13, 2015
5:00 pm S38 WOLVES HILLMAN at WOLVES BURGESS
6:00 pm S97 WOLVES - SMITH at TROPICS
7:00 pm S38 WOLVES CUSTER at LAKERS 8
8:00 pm S97 LAKERS HS at PENS
9:00 pm S47 BALL BUSTERS at ADCO
Sunday, September 20, 2015
5:00 pm S38 LAKERS 8 at WOLVES CUSTER
6:00 pm S97 GRIZZLIES BASKETBALL at CINCINNATI BULLETS
7:00 pm S38 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at WOLVES BURGESS
8:00 pm S97 CINCINNATI BULLETS at KIMBROUGH BALLERS HS
9:00 pm S47 MONEY TALKS at UNCLE DREW'S BOYS
Sunday, September 27, 2015
5:00 pm S38 WOLVES BURGESS at KIMBROUGH BALLERS 7/8
6:00 pm S97 PRESTIGE WORLDWIDE at KIMBROUGH BALLERS HS
7:00 pm S38 LAKERS 7 at LAKERS 8
8:00 pm S97 CINCINNATI FLASH at PENS
Sunday, October 4, 2015
5:00 pm S38 WOLVES CUSTER at LAKERS 7
6:00 pm S97 PENS at 01 DREAM TEAM
7:00 pm S38 COMETS at MASON GUARDS
8:00 pm S97 GRIZZLIES BASKETBALL at GOATS
Sunday, October 11, 2015
5:00 pm S38 KIMBROUGH BALLERS 7/8 at MASON GUARDS
6:00 pm S97 GRIZZLIES BASKETBALL at CINCINNATI FLASH
7:00 pm S38 LAKERS 7 at KIMBROUGH BALLERS 7/8
8:00 pm S97 GOATS at WOLVES - SMITH
9:00 pm S47 OTF at ADCO
Sunday, October 18, 2015
5:00 pm S38 COMETS at WOLVES BURGESS
6:00 pm S97 GOATS at PRESTIGE WORLDWIDE
7:00 pm S38 WOLVES BURGESS at WOLVES CUSTER
8:00 pm S97 GRIZZLIES BASKETBALL at PRESTIGE WORLDWIDE
9:00 pm S47 MONEY TALKS at T1
Sunday, October 25, 2015
6:00 pm S97 KIMBROUGH BALLERS HS at TROPICS
7:00 pm S38 MASON GUARDS at COMETS
8:00 pm S97 TROPICS at 01 DREAM TEAM
9:00 pm S47 TEAM MCCLUSKEY at T1
Friday, November 6, 2015
5:00 pm S70 ATLETICO BOMBERS at MINORITIES FC
5:45 pm S69 CLUB OHIO BLACK HSB at TWO DADS FC
6:30 pm S69 MAGOOS at HESKEY TIME
7:15 pm S81 HOTSHOTS at LAKOTA FC RED LASERS
8:00 pm S81 TUMFC FLASH at THUNDER YELLOW
8:45 pm S77 DEL CID SATELLITES at BSC ELITE
9:30 pm S77 QUALITY EXTERIOR at CSA PREMIER B14
Sunday, November 8, 2015
7:00 pm S47 MONEY TALKS at THE BAD GUYS
9:00 pm S47 THE BAD GUYS at TEAM MCCLUSKEY
Friday, November 13, 2015
5:00 pm S70 TIKI TAKA FC at GOALS R US
5:45 pm S69 DEEZ FUTS at CLUB OHIO GREEN HSB
6:30 pm S69 MAGOOS at SEATTLE POUNDERS
7:15 pm S81 TUMFC REIGN at HOTSHOTS
8:00 pm S81 WCSA WHITE LIGHTNING at THUNDER YELLOW
8:45 pm S77 CSA PREMIER B14 at MANCHESTER UNITED
9:30 pm S77 BOMB SQUAD at DEL CID SATELLITES
Friday, November 20, 2015
5:00 pm S70 THICK BOYS FC at TIKI TAKA FC
5:45 pm S69 CATZ at MAGOOS
6:30 pm S69 CLUB OHIO GREEN HSB at TWO DADS FC
7:15 pm S81 HOTSHOTS at WCSA SILVER
8:00 pm S81 TUMFC GREEN LIGHTING at LAKOTA FC RED LASERS
8:45 pm S77 BOMB SQUAD at BSC ELITE
9:30 pm S77 MANCHESTER UNITED at QUALITY EXTERIOR
Thursday, December 3, 2015
8:00 pm S22 LAKERS 5 at LM-WILLIAMS
Friday, December 4, 2015
5:00 pm S70 WCSA ELITE 1 at SMOKE
5:45 pm S69 HESKEY TIME at CATZ
6:30 pm S69 DEEZ FUTS at SEATTLE POUNDERS
7:15 pm S81 WCSA SILVER at TUMFC THORNS
8:00 pm S81 WCSA WHITE LIGHTNING at HOTSHOTS
8:45 pm S77 QUALITY EXTERIOR at DEL CID SATELLITES
9:30 pm S77 BSC ELITE at MANCHESTER UNITED
Saturday, December 5, 2015
11:30 am S118 ST COLUMBAN WIZARDS at CINCY SNIPERS
12:30 pm S119 PREMATURE SHOOTERS at QUEEN CITY FRIENDS
1:30 pm S117 BUCKETS BASKETBALL at SAUCE SQUAD
Thursday, December 10, 2015
8:00 pm S22 LM-WILLIAMS at LM-DOOLEY
Friday, December 11, 2015
5:00 pm S70 MILK at ATLETICO BOMBERS
5:45 pm S69 DEEZ FUTS at TWO DADS FC
6:30 pm S69 CLUB OHIO GREEN HSB at HESKEY TIME
7:15 pm S81 TUMFC GREEN LIGHTING at WCSA SILVER
8:00 pm S81 HOTSHOTS at TUMFC REIGN
8:45 pm S77 BOMB SQUAD at QUALITY EXTERIOR
9:30 pm S77 CSA PREMIER B14 at BSC ELITE
Saturday, December 12, 2015
11:30 am S118 BENCHWARMERS at ROUND RYAN'S
12:30 pm S119 LIBERTY LIGHTING at MALTESE TIGERS
1:30 pm S117 CATERPILLARS at SAUCE SQUAD
2:30 pm S118 WHITE MAGIC at CINCY SNIPERS
Thursday, December 17, 2015
8:00 pm S22 WOLVES-BARNES at WOLVES-ADLETA
Friday, December 18, 2015
5:00 pm S70 GOALS R US at THICK BOYS FC
5:45 pm S69 TWO DADS FC at SEATTLE POUNDERS
6:30 pm S69 CATZ at CLUB OHIO BLACK HSB
7:15 pm S81 TUMFC FLASH at HOTSHOTS
8:00 pm S81 WCSA SILVER at LAKOTA FC RED LASERS
8:45 pm S77 BOMB SQUAD at MANCHESTER UNITED
9:30 pm S77 BSC ELITE at DEL CID SATELLITES
Sunday, December 20, 2015
8:30 pm S50 UNCLE DREW BOYS at PIPPEN AINT EZ
Thursday, January 7, 2016
8:00 pm S22 LM-WILLIAMS at WOLVES-BARNES
Friday, January 8, 2016
5:00 pm S70 SMOKE at MILK
5:45 pm S69 CLUB OHIO BLACK HSB at SEATTLE POUNDERS
6:30 pm S69 DEEZ FUTS at MAGOOS
7:15 pm S81 TUMFC GREEN LIGHTING at TUMFC REIGN
8:00 pm S81 LAKOTA FC RED LASERS at WCSA WHITE LIGHTNING
8:45 pm S77 MANCHESTER UNITED at CSA PREMIER B14
9:30 pm S77 DEL CID SATELLITES at BOMB SQUAD
Saturday, January 9, 2016
11:30 am S118 THE PHYSICAL at BENCHWARMERS
12:30 pm S119 D -LEAGUE REJECTS at LIBERTY LIGHTING
2:30 pm S117 CHINCHILLAS HS at WOLVES-HOPTON SAT
Thursday, January 14, 2016
8:00 pm S22 WOLVES-BARNES at LAKERS 5
Friday, January 15, 2016
5:00 pm S70 WCSA ELITE 1 at GOALS R US
5:45 pm S69 DEEZ FUTS at CATZ
6:30 pm S69 CLUB OHIO GREEN HSB at SEATTLE POUNDERS
7:15 pm S81 HOTSHOTS at TUMFC THORNS
8:00 pm S81 TUMFC FLASH at TUMFC GREEN LIGHTING
8:45 pm S77 CSA PREMIER B14 at DEL CID SATELLITES
9:30 pm S77 QUALITY EXTERIOR at MANCHESTER UNITED
Thursday, January 21, 2016
8:00 pm S22 LM-DOOLEY at WOLVES-BARNES
Friday, January 22, 2016
5:00 pm S70 MILK at MINORITIES FC
5:45 pm S69 CLUB OHIO BLACK HSB at CLUB OHIO GREEN HSB
6:30 pm S69 MAGOOS at TWO DADS FC
7:15 pm S81 TUMFC GREEN LIGHTING at HOTSHOTS
8:00 pm S81 WCSA SILVER at WCSA WHITE LIGHTNING
8:45 pm S77 DEL CID SATELLITES at QUALITY EXTERIOR
9:30 pm S77 BOMB SQUAD at CSA PREMIER B14
Thursday, January 28, 2016
8:00 pm S22 WOLVES-BARNES at MASON WARRIORS 5
Friday, January 29, 2016
5:00 pm S70 TIKI TAKA FC at THICK BOYS FC
5:45 pm S69 HESKEY TIME at SEATTLE POUNDERS
6:30 pm S69 DEEZ FUTS at CLUB OHIO BLACK HSB
7:15 pm S81 TUMFC GREEN LIGHTING at TUMFC THORNS
8:00 pm S81 THUNDER YELLOW at TUMFC FLASH
8:45 pm S77 BSC ELITE at CSA PREMIER B14
9:30 pm S77 MANCHESTER UNITED at DEL CID SATELLITES
Saturday, January 30, 2016
11:30 am S118 GOATS1 at THE PHYSICAL
12:30 pm S119 PENS at QUEEN CITY FRIENDS
Thursday, February 4, 2016
8:00 pm S126 FENWICK FALCONS 8 at LITTLE MIAMI - WITT
Friday, February 5, 2016
5:00 pm S70 THICK BOYS FC at MINORITIES FC
5:45 pm S69 SEATTLE POUNDERS at MAGOOS
6:30 pm S69 CLUB OHIO BLACK HSB at HESKEY TIME
7:15 pm S81 TUMFC THORNS at HOTSHOTS
8:00 pm S81 TUMFC FLASH at WCSA SILVER
8:45 pm S77 MANCHESTER UNITED at BOMB SQUAD
9:30 pm S77 QUALITY EXTERIOR at CSA PREMIER B14
Saturday, February 6, 2016
11:30 am S118 Wii NOT FIT at GOATS1
12:30 pm S119 D -LEAGUE REJECTS at PREMATURE SHOOTERS
1:30 pm S117 BUCKETS BASKETBALL at WOLVES-HOPTON SAT
Thursday, February 11, 2016
8:00 pm S22 MASON WARRIORS 5 at WOLVES-ADLETA
Thursday, February 18, 2016
8:00 pm S22 LM-WILLIAMS at MASON WARRIORS 5
Thursday, February 25, 2016
8:00 pm S126 LITTLE MIAMI - WITT at WOLVES-SHAW
Saturday, February 27, 2016
11:30 am S118 THE PHYSICAL at Wii NOT FIT
12:30 pm S119 MALTESE TIGERS at LEBRON RISING STARS
1:30 pm S117 WOLVES-HOPTON SAT at SAUCE SQUAD
Thursday, March 3, 2016
5:30 pm S22 WOLVES-ADLETA at LM-DOOLEY
6:30 pm S126 FENWICK FALCONS 8 at WOLVES-SHAW
7:30 pm S22 LM-WILLIAMS at LAKERS 5
8:30 pm S126 WOLVES-SHAW at CHINCHILLAS 8
Sunday, March 20, 2016
5:30 pm S11 EAGLES VOLLEY GIRLZ at MONROE 4 BLUE
6:30 pm S11 MONROE 4 GRAY at UNIKITTIES
7:30 pm S11 PINK CRUSH- TITANS at EAGLES SPARKLE SPIKERZ
Sunday, April 3, 2016
12:00 pm S25 RGB FLAMES - PINK at CHP
1:00 pm S8 OHIO BALLSTARS at PHENOM 3
2:00 pm S25 RGB FLAMES - BLACK at RGB FLAMES - PINK
3:00 pm S112 BANGERS at THE OZARKS
4:00 pm S112 SENECA BALLS CONVENTION at PRESTIGE -WORLDWIDE
5:00 pm S39 THUNDERBIRDS at WOLVES - SPRIGGS
6:00 pm S112 DREAM TEAM HS at BANGERS
7:00 pm S24 WOLVES - REIFSTECK at TITANS - 5
8:00 pm S59 MCCLUSKEY CHEVROLET at CLOESERS
9:00 pm S59 BACKYARD BALLERZ at RED JAGUARS
Sunday, April 10, 2016
5:00 pm S8 PHENOM 3 at WOLVES CHRONISTER
6:00 pm S24 MASON WARRIORS - WHITE at WOLVES - BARNES sun
7:00 pm S24 TITANS - 5 at MASON WARRIORS - GREEN
8:00 pm S112 PRESTIGE -WORLDWIDE at THE OZARKS
9:00 pm S59 TALEMED TIGERS at HARDEN THE PAINT!
10:00 pm S59 CINCINNATI TROPICS at THE GOATS
Sunday, April 17, 2016
5:00 pm S8 OHIO BALLSTARS at WOLVES CHRONISTER
6:00 pm S24 MASON WARRIORS - GREEN at MASON WARRIORS - WHITE
7:00 pm S25 GREEN DEVILS at CHP
8:00 pm S112 TEAM BLACKOUT at BANGERS
9:00 pm S59 RED JAGUARS at DREAM TEAM AD
10:00 pm S59 TOO BIG at GOATS1
Sunday, April 24, 2016
6:00 pm S25 WOLVES - PATTON at CHP
7:00 pm S8 ST SUE TITANS34 at WOLVES CHRONISTER
8:00 pm S112 STRICTLY BUCKETS at THE OZARKS
9:00 pm S59 TALEMED TIGERS at LOB CITY
10:00 pm S59 CLERMONT COUNTY FINEST at HARDEN THE PAINT!
Sunday, May 1, 2016
5:00 pm S8 OHIO BALLSTARS at ST SUE TITANS34
6:00 pm S24 TITANS - 5 at WOLVES - REIFSTECK
7:00 pm S39 WOLVES - SPRIGGS at THUNDERBIRDS
8:00 pm S112 TEAM BLACKOUT at PENS
9:00 pm S59 RED JAGUARS at GOATS1
10:00 pm S59 BACKYARD BALLERZ at SUPA HOT FIRE
Sunday, May 8, 2016
5:00 pm S25 RGB FLAMES - PINK at WOLVES - PATTON
6:00 pm S39 MASON SPIDERS at WOLVES - SPRIGGS
7:00 pm S24 WOLVES - BARNES sun at MASON WARRIORS - GREEN
8:00 pm S39 THUNDERBIRDS at WOLVES - SMITH
9:00 pm S59 MAGIC CITY OB'S at VILLE BOYZ
10:00 pm S59 CLERMONT COUNTY FINEST at LOB CITY
Sunday, May 15, 2016
5:00 pm S8 OHIO BALLSTARS at PHENOM 3
6:00 pm S39 MASON SPIDERS at WOLVES - SMITH
7:00 pm S24 MASON WARRIORS - GREEN at TITANS - 5
8:00 pm S112 BANGERS at PENS
9:00 pm S59 LOB CITY at CINCINNATI TROPICS
10:00 pm S59 K2 WEST at VILLE BOYZ
Sunday, May 22, 2016
5:00 pm S25 LITTLE MIAMI PANTHERS at RGB FLAMES - PINK
6:00 pm S24 WOLVES - REIFSTECK at WOLVES - BARNES sun
7:00 pm S39 WOLVES - SMITH at THUNDERBIRDS
8:00 pm S112 SENECA BALLS CONVENTION at STRICTLY BUCKETS
9:00 pm S59 SUPA HOT FIRE at CLOESERS
10:00 pm S59 SMOKING TREES & STROKING THREES at DREAM TEAM AD
Sunday, June 5, 2016
5:00 pm S24 MASON WARRIORS - WHITE at WOLVES - BARNES sun
6:00 pm S24 TITANS - 5 at MASON WARRIORS - WHITE
7:00 pm S39 THUNDERBIRDS at MASON SPIDERS
8:00 pm S112 THE OZARKS at DREAM TEAM HS
9:00 pm S59 CLOESERS at SMOKING TREES & STROKING THREES
10:00 pm S59 DIBERTS at VILLE BOYZ
Sunday, June 12, 2016
5:00 pm S8 PHENOM 3 at OHIO BALLSTARS
6:00 pm S24 WOLVES - BARNES sun at TITANS - 5
7:00 pm S39 WOLVES - SPRIGGS at THUNDERBIRDS
8:00 pm S112 DREAM TEAM HS at STRICTLY BUCKETS
9:00 pm S59 SMOKING TREES & STROKING THREES at GOATS1
10:00 pm S59 MAGIC CITY OB'S at MCCLUSKEY CHEVROLET
Sunday, June 19, 2016
4:00 pm S8 PHENOM 3 at OHIO BALLSTARS
5:00 pm S112 BANGERS at DREAM TEAM HS
6:00 pm S24 WOLVES - REIFSTECK at MASON WARRIORS - WHITE
7:00 pm S39 MASON SPIDERS at THUNDERBIRDS
8:00 pm S112 LOVELAND at LEBRON'S RISING STARS
Sunday, June 26, 2016
12:00 pm S48 SUPER SPLASH BROS at FEBREZE BROTHERS
1:00 pm S106 RAIN MEN at FIRST GEAR
3:00 pm S106 FIRETRUCKS at MIGHTY DUCKS HS
9:00 pm S48 MONEY TALKS at ENEMY OF THE STATE
Sunday, July 10, 2016
11:00 am S30 HAWKS 5 at CINCY SHOCK
12:00 pm S20 2 AWESOME at MASON STORM
1:00 pm S13 LEBANON-GOLD at WOLVES -SEALS
2:00 pm S20 2 AWESOME at UNCLE DREW'S TEAM
3:00 pm S30 LADY ELITE PURPLE at WARRIORS-MAGNESS
4:00 pm S2 PANTHERS-HARTMAN at EAGLES-JONES
5:00 pm S106 FIRST GEAR at BRICK SQUAD
6:00 pm S48 PUT SOME ENGLISH ON IT at MIGHTY DUCKS
7:00 pm S48 TEBOWS at WINDINGOS
8:00 pm S48 D3 BOMBERS at PARAGUAS
9:00 pm S48 CINCINNATI SWISHERS at THE CLOESERS
Sunday, July 17, 2016
5:00 pm S13 WOLVES -SEALS at KNIGHTS-BURDINE
6:00 pm S48 RED JAGUARS at CYO ALL STARS
7:00 pm S106 RAIN MEN at MIGHTY DUCKS HS
8:00 pm S48 CHICKS DIG AIR BALLS at TEBOWS
9:00 pm S48 EAGLES G at THE ALSKAN BULL WORMS
Sunday, July 24, 2016
6:00 pm S37 WOLVES 7/8 at WARREN COUNTY WEASELS
7:00 pm S37 ELITE PURPLE at WOLVES - SPRIGGS
8:00 pm S106 FIRETRUCKS at RAIN MEN
9:00 pm S48 CYO ALL STARS at CINCY BLUE DEVILS
Sunday, July 31, 2016
11:00 am S106 FIRST GEAR at MIGHTY DUCKS HS
12:00 pm S20 WOLVES-CUSTER at MOMMA'S BOYS
1:00 pm S13 WOLVES -SEALS at BOMBERS
2:00 pm S20 MOMMA'S BOYS at WOLVES-KYLE
3:00 pm S30 LEBANON-EDMONDS at LADY ELITE PURPLE
4:00 pm S2 ROCKS at RGB
5:00 pm S106 PACK at TRIPLE MEAT BALLERS
6:00 pm S48 CLERMONT COUNTY FINEST at CHICKS DIG AIR BALLS
7:00 pm S48 THE ALSKAN BULL WORMS at ENEMY OF THE STATE
8:00 pm S48 GET BUCKETS at DREAM TEAM AD
9:00 pm S48 MONEY TALKS at TEBOWS
Sunday, August 7, 2016
11:00 am S106 TRIPLE MEAT BALLERS at VIEWS FROM THE THREE
12:00 pm S20 MASON STORM at FAIRFIELD TROJANS
1:00 pm S13 BOMBERS at LEBANON-GOLD
2:00 pm S20 VOLUNTEERS at WOLVES-BARNES
3:00 pm S30 WARRIORS-MAGNESS at HAWKS 5
4:00 pm S13 WOLVES-KAM at WOLVES-BRADY
5:00 pm S20 MILFORD EAGLES at UNCLE DREW'S TEAM
6:00 pm S48 D3 BOMBERS at AVERAGE JOE'S
7:00 pm S48 FEBREZE BROTHERS at CHICKS DIG AIR BALLS
8:00 pm S48 CINCINNATI SWISHERS at TRUCKS
9:00 pm S48 TEBOWS at SUPA HOTFIRE
Sunday, August 14, 2016
11:00 am S48 EAGLES G at EASTSIDE FAM
12:00 pm S20 MOMMA'S BOYS at TITANS-FRIENT
1:00 pm S13 KNIGHTS-BURDINE at BOMBERS
2:00 pm S20 2 AWESOME at CHCA EAGLES-NIX
3:00 pm S30 CINCY SHOCK at WOLVES - JOSEFORSKY
4:00 pm S3 WOLVES-BOWMAN at SABRECATS
5:00 pm S106 MIGHTY DUCKS HS at MBA BOUND
6:00 pm S48 TRUCKS at CLERMONT COUNTY FINEST
7:00 pm S48 AVERAGE JOE'S at SUPA HOTFIRE
8:00 pm S48 PARAGUAS at ICONIC
9:00 pm S48 CLERMONT COUNTY FINEST at PARAGUAS
Sunday, August 21, 2016
11:00 am S20 MILFORD EAGLES at WOLVES-KYLE
12:00 pm S20 2 AWESOME at WOLVES-CUSTER
1:00 pm S13 LEBANON-GOLD at WOLVES-BRADY
2:00 pm S20 MASON STORM at UNCLE DREW'S TEAM
3:00 pm S30 LADY ELITE PURPLE at WOLVES - JOSEFORSKY
4:00 pm S3 WOLVES-BOWMAN at KINGS KNIGHTS
5:00 pm S106 FIRETRUCKS at MCSHANE
6:00 pm S48 DREAM TEAM AD at CINCY WAVE
7:00 pm S13 WOLVES -SEALS at WOLVES-KAM
8:00 pm S48 SWIFT GANG at CINCY KINGZ
9:00 pm S48 ICONIC at SUPER SPLASH BROS
Sunday, September 11, 2016
4:30 pm S36 TITANS at R4L - LAKERS6
5:30 pm S98 WOLVES - MCNULTY at TBA
6:30 pm S36 MASON WARRIORS at R4L - LAKERS6
7:30 pm S44 MASON GREEN at MASON WHITE
8:30 pm S46 MONEY TALKS at HAND DOWN MAN DOWN
Sunday, September 18, 2016
4:30 pm S98 TBA at CINCINNATI DUSTERS
5:30 pm S98 DREAM TEAM at WOLVES - MCNULTY
6:30 pm S46 CLERMONT COUNTY FINEST at TROPICS
7:30 pm S44 MASON WHITE at BLAZERS
8:30 pm S46 CLERMONT COUNTY FINEST at MEAN MACHINE
Sunday, September 25, 2016
4:30 pm S36 TITANS at MASON WARRIORS
5:30 pm S98 CINCINNATI DUSTERS at WOLVES - MCNULTY
6:30 pm S46 TROPICS at MEAN MACHINE
7:30 pm S44 WOLVES - JOSEFORSKY at MUSKETEERS
8:30 pm S46 SUPA HOT FIRE at TROPICS
Sunday, October 2, 2016
4:30 pm S44 MUSKETEERS at BLAZERS
5:30 pm S98 DREAM TEAM at CINCINNATI DUSTERS
6:30 pm S46 CLERMONT COUNTY FINEST at MONEY TALKS
7:30 pm S44 R4L - LAKERS8 at THE MEN OF NORSE
8:30 pm S46 UNCLE DREW'S BOYS at HAND DOWN MAN DOWN
Sunday, October 9, 2016
4:30 pm S36 WOLVES - BLACK at R4L - LAKERS6
5:30 pm S98 CINCINNATI DUSTERS at TBA
6:30 pm S36 R4L - LAKERS6 at WOLVES - BLACK
7:30 pm S36 WOLVES - YABLONSKY at MASON WARRIORS
8:30 pm S46 MONEY TALKS at CLERMONT COUNTY FINEST
Sunday, October 16, 2016
5:30 pm S98 DREAM TEAM at TBA
7:30 pm S44 SW OHIO SHOOTING STARS at THE MEN OF NORSE
8:30 pm S44 MASON WHITE at WOLVES - JOSEFORSKY
Sunday, October 23, 2016
4:30 pm S36 MASON WARRIORS at WOLVES - YABLONSKY
5:30 pm S98 CINCINNATI DUSTERS at DREAM TEAM
6:30 pm S46 CLERMONT COUNTY FINEST at UNCLE DREW'S BOYS
7:30 pm S44 MUSKETEERS at MASON WHITE
8:30 pm S46 HAND DOWN MAN DOWN at MEAN MACHINE
Friday, November 11, 2016
5:00 pm S111 Pink Panther at Finesse FC
5:45 pm S110 WAKA FLOCKA at CLASSIC IX
6:30 pm S111 Hydrators at Nutmeggin Ninjas
7:15 pm S85 WCSA G2 at Villarreal
8:00 pm S85 Elite Girls at CU SYCMAS
8:45 pm S94 Elite Red at CU Reign
9:30 pm S91 Lakota FC Black at THE HOT SHOTS
Tuesday, November 15, 2016
8:10 pm S56 BUMPY OLD MEN at HOPS NOT JUMPS
Friday, November 18, 2016
5:00 pm S111 Always in Form at Finesse FC
5:45 pm S110 Alpha Whales at BOMBERS
6:30 pm S110 TWO DADS FC at Club Ohio
7:15 pm S72 WC Dynamo at Lakota FC Red Ninjas
8:00 pm S85 CU SYCMAS at CU Atletico
8:45 pm S94 OESA Gold at Impact 2
Tuesday, November 29, 2016
8:10 pm S56 New Digs at WAITINGFOR SOFTBALL
Friday, December 2, 2016
5:00 pm S111 BOMB SQUAD at Pink Panther
5:45 pm S110 Alpha Whales at CUP BVB
6:30 pm S88 CU Girls 05 at Hard Court Heroes
7:15 pm S72 WCSA 2007 Blue at Lakota FC Red Ninjas
8:00 pm S85 Impact Gray at CU SYCMAS
8:45 pm S94 WCSA G04 Elite 2 at Impact 1
Sunday, December 4, 2016
8:00 pm S49 MONEY TALKS at RED JAGUARS
9:00 pm S49 MEN OF SIGMA RHO at TEAM BLACK
Tuesday, December 6, 2016
8:10 pm S56 VOLLEYBRAWLERS at FALCONS
Friday, December 9, 2016
5:00 pm S110 CUP BVB at Milk Men
5:45 pm S111 Nutmeggin Ninjas at Always in Form
6:30 pm S110 BOMBERS at CLASSIC IX
7:15 pm S72 WCSA 2007 White at WC Galaxy
8:00 pm S85 Villarreal at Impact Gray
8:45 pm S94 WCSA G04 Elite at Elite Red
Saturday, December 10, 2016
3:00 pm S134 BREW CREW at VERTICALLY CHALLENGED
4:00 pm S133 STORIE TEAM at FREE BALLERS
5:00 pm S134 SWIFT12 at THE FREEBALLERS
Sunday, December 11, 2016
7:00 pm S49 MEN OF SIGMA RHO at WHITE CHOCOLATE
8:00 pm S49 SUPA HOT FIRE at WEST CHESTER SQUAD
Tuesday, December 13, 2016
8:10 pm S56 TWO BUMP CHUMPS at Phu Phighters
Friday, December 16, 2016
5:00 pm S111 Always in Form at Hydrators
5:45 pm S111 Nutmeggin Ninjas at ARSENAL
6:30 pm S110 Alpha Whales at Milk Men
7:15 pm S72 Team Madeira at WCSA 2007 Blue
8:00 pm S85 NEMESIS at CU Atletico
8:45 pm S94 Impact 1 at Elite Blue
9:30 pm S91 CULM 2004 Academy at Lakota FC Black
Saturday, December 17, 2016
12:00 pm S134 MALTESE TIGERS at BREW CREW
1:00 pm S134 LOS PIPES at HAMMERS
2:00 pm S133 FREE BALLERS at CINCY GRIZZLIES
3:00 pm S134 ALL OHIO IGUANAS at ALL THE OTHER DUDES
4:00 pm S133 WOLVES-BHOP SAT at WOLVES-SPRIGGS SAT
5:00 pm S134 BUTLER CO BOOTY BANDITS at CINCY GEEBS
Sunday, December 18, 2016
7:00 pm S49 TEAM BLACK at CINCINNATI FINEST
8:00 pm S49 CINCY ROYALS ADULT at WOOD
Tuesday, December 20, 2016
8:10 pm S56 BAYSIDE TIGERS at HOPS NOT JUMPS
Tuesday, December 27, 2016
8:10 pm S56 VOLLEYBRAWLERS at Phu Phighters
Thursday, December 29, 2016
5:30 pm S143 MAYHEM at MASON MAYHEM
6:30 pm S136 FALCONS at CINCY ROYALS
7:30 pm S143 TITANS - STRUNK at MASON MAYHEM
8:30 pm S143 TITANS - STRUNK at HAWKS 8
Tuesday, January 3, 2017
8:10 pm S56 LAGGERS at FALCONS
Friday, January 6, 2017
5:00 pm S111 BOMB SQUAD at Hydrators
5:45 pm S110 Milk Men at Club Ohio
6:30 pm S88 CU LM Academy at HOTSHOTS
7:15 pm S72 Lakota FC Red Ninjas at Lakota Firehawks
8:00 pm S85 CU Atletico at Elite Girls
8:45 pm S94 Impact 1 at WCSA G04 Elite 2
9:30 pm S91 THE HOT SHOTS at Green Thunder
Saturday, January 7, 2017
1:00 pm S134 CREAM TEAM at M
2:00 pm S133 STORIE TEAM at CINCY CHNCHILLAS
3:00 pm S134 WOLVES-MCNULTY SAT at MALTESE TIGERS
4:00 pm S133 THREE at CINCY GRIZZLIES
5:00 pm S134 CINCY HAWKS at BUTLER CO BOOTY BANDITS
Sunday, January 8, 2017
7:00 pm S49 OTF at FOOLVILLE BUCKETGETTERS
8:00 pm S49 WOOD at 22
Tuesday, January 10, 2017
8:10 pm S56 TWO BUMP CHUMPS at New Digs
Friday, January 13, 2017
5:00 pm S111 Hydrators at ARSENAL
5:45 pm S111 Nutmeggin Ninjas at Pink Panther
6:30 pm S88 CU Elite 1 SycMas at CU Elite Eagles
7:15 pm S72 Lakota Firehawks at WCSA 2007 Blue
8:00 pm S85 Elite Girls at CU Strike Force
8:45 pm S94 CU Reign at Impact 2
Sunday, January 15, 2017
7:00 pm S49 FIRE MARVIN at PRASCO
8:00 pm S49 MEN OF SIGMA RHO at TEAM 6S
Tuesday, January 17, 2017
8:10 pm S56 BUMPY OLD MEN at Phu Phighters
Friday, January 20, 2017
5:00 pm S110 Alpha Whales at Rovers
5:45 pm S111 Nutmeggin Ninjas at BOMB SQUAD
6:30 pm S88 WCSA Blue at CU LM Academy
7:15 pm S72 WC Dynamo at WC Galaxy
8:00 pm S85 CU SYCMAS at NEMESIS
8:45 pm S94 Elite Blue at WCSA G04 Elite 2
Saturday, January 21, 2017
2:00 pm S134 MUNG CITY at CINCY HAWKS
3:00 pm S134 HAMMERS at WOLVES-MCNULTY SAT
4:00 pm S133 WOLVES-BHOP SAT at THREE
5:00 pm S134 NATTY SPLATS at CREAM TEAM
Sunday, January 22, 2017
7:00 pm S49 SUPA HOT FIRE at MONEY TALKS
8:00 pm S49 RED JAGUARS at TEAM BLACK
Tuesday, January 24, 2017
8:10 pm S56 BAYSIDE TIGERS at WAITINGFOR SOFTBALL
Friday, January 27, 2017
5:00 pm S111 BOMB SQUAD at Finesse FC
5:45 pm S110 BOMBERS at Milk Men
6:30 pm S88 CU Elite 1 SycMas at CU Girls 05
7:15 pm S72 WCSA 2007 Blue at WCSA 2007 White
8:00 pm S85 CU Strike Force at Villarreal
8:45 pm S94 Impact 2 at OESA Gold
9:30 pm S91 Lakota FC Black at WCSA Premier
Saturday, January 28, 2017
2:00 pm S134 WOLVES-MCNULTY SAT at BREW CREW
3:00 pm S134 CINCINNATI CHILLI at BREW CREW
4:00 pm S133 THREE at CINCY CHNCHILLAS
5:00 pm S134 THREAT LEVEL MIDNIGHT at CINCY GEEBS
Sunday, January 29, 2017
7:00 pm S49 FOOLVILLE BUCKETGETTERS at DUBC BALLERS
8:00 pm S49 FIRE MARVIN at CINCINNATI FINEST
Friday, February 3, 2017
5:00 pm S111 Finesse FC at ARSENAL
5:45 pm S110 CLASSIC IX at WAKA FLOCKA
6:30 pm S110 CLASSIC IX at Alpha Whales
7:15 pm S72 WC Dynamo at Lakota Firehawks
8:00 pm S85 Impact Gray at NEMESIS
8:45 pm S94 WCSA G04 Elite at CU Reign
9:30 pm S91 Green Thunder at CULM 2004 Academy
Saturday, February 4, 2017
1:00 pm S134 BUCKETS BASKETBALL at LOS PIPES
2:00 pm S133 CINCY CHNCHILLAS at THREE
3:00 pm S134 CINCY HAWKS at HAMMERS
4:00 pm S133 CINCY CHNCHILLAS at FREE BALLERS
5:00 pm S134 CINCY CELTICS at CREAM TEAM
Friday, February 10, 2017
5:00 pm S111 ARSENAL at Pink Panther
5:45 pm S111 Always in Form at Nutmeggin Ninjas
6:30 pm S110 CUP BVB at CLASSIC IX
7:15 pm S72 WC Galaxy at WCSA 2007 White
8:00 pm S85 CU Strike Force at Extreme Heat
8:45 pm S94 WCSA G04 Elite 2 at OESA Gold
9:30 pm S91 Green Thunder at THE HOT SHOTS
Saturday, February 11, 2017
3:00 pm S134 THREAT LEVEL MIDNIGHT at M
4:00 pm S133 CINCY GRIZZLIES at CINCY CHNCHILLAS
5:00 pm S134 GLO GANG at BUTLER CO BOOTY BANDITS
Sunday, February 12, 2017
7:00 pm S49 MONEY TALKS at WOOD
8:00 pm S49 WANNABES at WEST CHESTER SQUAD
Saturday, February 25, 2017
12:00 pm S134 CHINCHILLAS JR. at MALTESE TIGERS
1:00 pm S134 DEUCE DROPPERZ at BUTLER CO BOOTY BANDITS
2:00 pm S134 VERTICALLY CHALLENGED at THREAT LEVEL MIDNIGHT
3:00 pm S134 CREAM TEAM at THE FREEBALLERS
4:00 pm S133 FREE BALLERS at STORIE TEAM
Sunday, February 26, 2017
7:00 pm S49 A2B at WANNABES
8:00 pm S49 OTF at MEN OF SIGMA RHO
Sunday, March 5, 2017
7:00 pm S49 A2B at TEAM 6S
8:00 pm S49 PRASCO at WANNABES
Sunday, March 26, 2017
4:00 pm S28 ST SUE TITANS at MONROE ELEMENTARY FRIEND
6:00 pm S135 WATER BOYZ at ROYALS
7:00 pm S53 MAGNIFICENT SEVEN at B.T.G.
8:00 pm S53 SOUTH TOWN BALLERS at CINCINKY HOMES
9:00 pm S53 22 at CREEKWOODS CREEPERS
Thursday, March 30, 2017
5:30 pm S142 TITANS JR HIGH at WOLVES-LANHAM
6:30 pm S140 WOLVES - SPRIGGS at THE REPUBLICANS
7:30 pm S140 WOLVES-CUSTER 9 at D -LEAGUE REJECTS
8:30 pm S144 CINCY SHOCK at WOLVES - BARNES
Sunday, April 2, 2017
4:00 pm S28 CVA PORTER at SHAMROCKS
5:00 pm S42 CVA THOMPSON at CVA COLBERT/ROBERSON
6:00 pm S135 DREAM TEAM at PET ROCKS
7:00 pm S53 CLERMONT COUNTY FINEST at FIRST 48
8:00 pm S53 CLERMONT COUNTY FINEST at EASTSIDE BOYS
9:00 pm S53 GOON SQUAD at DISCIPLES
Thursday, April 6, 2017
5:30 pm S138 WOLVES-JACKSON at LIL BALLERS 5
6:30 pm S140 CLIPS at BALLER PREMIER
7:30 pm S144 DAYTON METRO at CINCY SHOCK
8:30 pm S140 THE REPUBLICANS at WOLVES-CUSTER 9
Sunday, April 9, 2017
6:00 pm S135 ROYALS at DREAM TEAM
7:00 pm S135 ROYALS at CINCY GEEBS
8:00 pm S53 TEAM BLACK at KOBE WON KENOBI
9:00 pm S53 LEBRONTOURAGE at MAGNIFICENT SEVEN
Thursday, April 13, 2017
5:30 pm S140 R4L Pioneers at THE REPUBLICANS
6:30 pm S140 MASON GAINS at D -LEAGUE REJECTS
7:30 pm S138 LIL BALLERS 5 at BALLERS G
8:30 pm S142 HOOPERS at WOLVES-CUSTER8
Thursday, April 20, 2017
6:30 pm S140 CLIPS at WOLVES - SPRIGGS
7:30 pm S138 BALLERS G at LIL BALLERS 5
8:30 pm S140 CAUCASIAN INVASION at WOLVES-CUSTER 9
Sunday, April 23, 2017
5:00 pm S28 CVA HAGGLUND at MONROE ELEMENTARY FRIEND
6:00 pm S135 WATER BOYZ at DREAM TEAM
7:00 pm S135 CINCY GEEBS at DREAM TEAM
8:00 pm S53 PIKE at TEAM BLACK
9:00 pm S53 KOBE WON KENOBI at FIRST 48
Thursday, April 27, 2017
5:30 pm S138 HAWKS 5 at BALLERS G
6:30 pm S140 D -LEAGUE REJECTS at CAUCASIAN INVASION
7:30 pm S142 WOLVES-CUSTER8 at WOLVES-LANHAM
8:30 pm S140 WOLVES-CUSTER 9 at R4L Pioneers
Sunday, April 30, 2017
5:00 pm S28 ADAM'S 5 GRADE at TEAM TITANS PITZER
6:00 pm S135 CINCY GEEBS at WATER BOYZ
7:00 pm S135 PET ROCKS at WATER BOYZ
8:00 pm S53 TEAM BLACK at THE REGULARZ
9:00 pm S53 B.T.G. at CINCINKY HOMES
Thursday, May 4, 2017
5:30 pm S138 BALLERS G at LIL BALLERS 5
6:30 pm S140 WOLVES- HUGHES at WOLVES - SPRIGGS
7:30 pm S144 CINCY SHOCK at LIL BALLERS 6
8:30 pm S140 BALLER PREMIER at WOLVES-CUSTER 9
Sunday, May 7, 2017
5:00 pm S28 CVA ALLISION/FLOWERDEW at SETTING UP
6:00 pm S135 ROYALS at PET ROCKS
7:00 pm S135 DREAM TEAM at WATER BOYZ
8:00 pm S53 KOBE WON KENOBI at OTF
9:00 pm S53 MONSTARS at LEBRONTOURAGE
Thursday, May 11, 2017
5:30 pm S140 BALLER PREMIER at CAUCASIAN INVASION
6:30 pm S138 BALLERS G at LIL BALLERS 6
7:30 pm S142 WOLVES-CUSTER8 at CINCY FINEST
8:30 pm S140 WOLVES-CUSTER 9 at WOLVES- HUGHES
Sunday, May 14, 2017
6:00 pm S28 SHAMROCKS at YMCA SILVER ANGELS
7:00 pm S135 WATER BOYZ at CINCY GEEBS
8:00 pm S53 B.T.G. at CLERMONT COUNTY FINEST
9:00 pm S53 FRIENDS AND JAY at CINCY ROYALS
Thursday, May 18, 2017
5:30 pm S138 BALLERS G at CINCY SHOCK
6:30 pm S140 BALLER PREMIER at THE REPUBLICANS
7:30 pm S142 WOLVES-LANHAM at WOLVES-SHAW
8:30 pm S144 HAWKS 5 at WOLVES - BARNES
Sunday, May 21, 2017
6:00 pm S28 MONROE WEISEMAN at CVA PLANNER/SORCE
7:00 pm S135 CINCY GEEBS at PET ROCKS
8:00 pm S53 RIM ROCKERS at SABTEUR BLAZERS
9:00 pm S53 CREEKWOODS CREEPERS at UNCLE DREW'S TEAM
Thursday, May 25, 2017
5:30 pm S140 MASON GAINS at WOLVES- HUGHES
6:30 pm S140 WOLVES- HUGHES at CAUCASIAN INVASION
7:30 pm S142 TITANS JR HIGH at WOLVES-CUSTER8
8:30 pm S140 WOLVES-CUSTER 9 at THE REPUBLICANS
Thursday, June 1, 2017
5:30 pm S142 WOLVES-CUSTER8 at WOLVES-SHAW
6:30 pm S140 D -LEAGUE REJECTS at WOLVES-CUSTER 9
7:30 pm S144 WOLVES - BARNES at HAWKS 5
8:30 pm S140 CAUCASIAN INVASION at BALLER PREMIER
Sunday, June 4, 2017
6:00 pm S28 CVA PORTER at MONROE WEISEMAN
7:00 pm S135 PET ROCKS at ROYALS
8:00 pm S53 UNCLE DREW'S TEAM at CINCINKY HOMES
9:00 pm S53 FRIENDS AND JAY at GOON SQUAD
Sunday, June 25, 2017
12:00 pm S99 WARREN CO. WEASELS at LOVELAND BALLERS
1:00 pm S99 WARREN CO. WEASELS at PACK
3:00 pm S80 WOLVES - HUTCHINGS at KING BUCKETS
4:00 pm S32 WOLVES - JACKSON at TITANS
5:00 pm S99 COMBO CREW at PACK
6:00 pm S52 THE GOLDEN EMPIRE at THE SWAMP O
7:00 pm S121 EAGLES B at WOLVES - ZOLNIER
8:00 pm S52 PARAQUAS at TEAM BUCKETS
9:00 pm S52 LTS at CINCY MONSTARS
Sunday, July 9, 2017
12:00 pm S122 MEAT HAMMERS at XCEL - TROMBLEY
1:00 pm S99 WOLVES - HOLLEY at HILLCREST ACADEMY
2:00 pm S4 LEBANON 3 WHITE at WARRIORS 3RD
3:00 pm S80 FREQUENT FOULERS at IMPACT
4:00 pm S32 THE DREAM TEAM at CINCY SAVAGES
5:00 pm S99 LOVELAND BALLERS at MILK MEN
6:00 pm S52 DON'T BE BRAVE at THE GOLDEN EMPIRE
7:00 pm S52 BUCKET SQUAD ELITE at BIG BALLER BRAND - MORENO
8:00 pm S52 DODE GANG at BIG BALLER BRAND - SIMAN
9:00 pm S52 CINCY'S DREAM TEAM at WHITE OWLS
Sunday, July 16, 2017
5:00 pm S99 DIRTY MIKE & THE BOYS at CHOOMANS
6:00 pm S4 WALKER at LEBANON 3 MAROON
7:00 pm S32 THE DREAM TEAM at COMETS 6
8:00 pm S52 THE SWAMP O at ALWAYS SECOND BEST
9:00 pm S52 IRISH WE WERE IN SHAPE at MIGHTY DUCKS
10:00 pm S99 BALL HOGZ at GINOBILI
Sunday, July 23, 2017
12:00 pm S122 XCEL - TROMBLEY at JCIS
1:00 pm S99 THE COUNTER FLOPS at TR3BALLERS
2:00 pm S4 WALKER at CELTICS
3:00 pm S80 EAGLES G at FREQUENT FOULERS
4:00 pm S32 CINCY SAVAGES at CP
5:00 pm S99 GINOBILI at WARREN CO. WEASELS
6:00 pm S52 DRAGON GUYS at CINCY'S DREAM TEAM
7:00 pm S52 DON'T BE BRAVE at LTS
8:00 pm S52 WHITE OWLS at LITTLE BALLER BRAND
9:00 pm S52 HARDEN DA PAINT at TEAM BLESSED
Sunday, July 30, 2017
12:00 pm S14 MASON COMETS - COX at KINGS KNIGHTS
1:00 pm S99 GINOBILI at OHIO FORCE
2:00 pm S4 WOLVES SAUNDERS at WARRIORS 3RD
3:00 pm S80 KING BUCKETS at EAGLES G
4:00 pm S32 COMETS 6 at CP
5:00 pm S99 BRICK SQUAD at WHITE AND PRIVILEGED
6:00 pm S52 UNCLE JAY at DON'T BE BRAVE
7:00 pm S52 THE GOLDEN EMPIRE at IRISH WE WERE IN SHAPE
8:00 pm S52 BALL BUSTERS at DRAGON GUYS
9:00 pm S52 LTS at FRESH
Sunday, August 6, 2017
3:00 pm S80 IMPACT at EAGLES G
4:00 pm S4 CELTICS at WALKER
5:00 pm S99 WILLY BUM BUM at WOLVES - HOLLEY
6:00 pm S99 MILK MEN at BRICK SQUAD
7:00 pm S52 IRISH WE WERE IN SHAPE at CINCINNATI ROYALS
8:00 pm S32 TITANS at WOLVES - JACKSON
9:00 pm S52 BIG BLUFFER BRAND at TEAM BLESSED
10:00 pm S52 DRAGON GUYS at THE PRETTY PRINCESSES
Sunday, August 13, 2017
3:00 pm S80 FREQUENT FOULERS at KING BUCKETS
4:00 pm S4 CELTICS at LEBANON 3 WHITE
5:00 pm S99 C-MEN at BALL HOGZ
6:00 pm S99 CHOOMANS at WHITE AND PRIVILEGED
7:00 pm S52 CP9 at BIG BALLER BRAND - SIMAN
8:00 pm S32 CP at TITANS
9:00 pm S52 THE PRETTY PRINCESSES at GLOBO GYM PURPLE COBRAS
10:00 pm S52 DODE GANG at SUPA HOT FIRE
Sunday, August 20, 2017
1:00 pm S99 THUNDER ELITE at WARREN CO. WEASELS
2:00 pm S4 TEAM BALLERZ at WARRIORS 3RD
3:00 pm S80 EAGLES G at WOLVES - HUTCHINGS
4:00 pm S32 WOLVES - JACKSON at CP
5:00 pm S99 WHITE AND PRIVILEGED at C-MEN
6:00 pm S52 TRI STATE TROPICS at DON'T BE BRAVE
7:00 pm S52 BIG BALLER BRAND - VO at LITTLE BALLER BRAND
8:00 pm S52 THE SWAMP O at THE PRETTY PRINCESSES
9:00 pm S52 BIG BLUFFER BRAND at CP9
Sunday, August 27, 2017
4:00 pm S99 LOVELAND BALLERS at BRICK SQUAD
5:00 pm S122 JCIS at LAKOTA - HURST
6:00 pm S14 KINGS KNIGHTS at SMOY BOYS
7:00 pm S122 CAVS IN 7 at XCEL - TROMBLEY
8:00 pm S52 GLOBO GYM PURPLE COBRAS at LTS
9:00 pm S52 TEAM BUCKETS at LITTLE BALLER BRAND
Sunday, September 10, 2017
5:00 pm S41 WOLVES ALEXIS at GREEN & GOLD
6:00 pm S96 THE DAWGS at BANDITS.
7:00 pm S51 TRUST THE PROCESS at COOL!
8:00 pm S51 COOL! at PIKE.
Sunday, September 17, 2017
5:00 pm S41 GREEN & GOLD at WOLVES ED
6:00 pm S96 MASON at OLIVE GUARDIANS
7:00 pm S51 EASTSIDE BOYS. at MONEY TALKS.
8:00 pm S51 BALL BUSTERS. at GHOST BALLERS
Sunday, September 24, 2017
5:00 pm S41 WOLVES ED at WOLVES ALEXIS
6:00 pm S96 S.W. OHIO SHOOTING STARS at AP BUCKETS
7:00 pm S51 BALL BUSTERS. at SUPA HOT FIRE.
8:00 pm S51 TRUST THE PROCESS at SUPA HOT FIRE.
Sunday, October 1, 2017
5:00 pm S41 BLAZERZ at GREEN & GOLD
6:00 pm S96 AP BUCKETS at BANDITS.
7:00 pm S51 SUPA HOT FIRE. at PSHAW BALLERS
8:00 pm S51 SUPA HOT FIRE. at MONEY TALKS.
Sunday, October 8, 2017
5:00 pm S41 AUTUMN SWISH at BLAZERZ
6:00 pm S96 AP BUCKETS at MASON
7:00 pm S51 PIKE. at ROYALS.
8:00 pm S51 EASTSIDE BOYS. at BALL BUSTERS.
Sunday, October 15, 2017
5:00 pm S41 WOLVES ED at BLAZERZ
6:00 pm S96 BANDITS. at THE DAWGS
7:00 pm S51 NORWOOD PROBLEMZ . at SUPA HOT FIRE.
8:00 pm S51 NORWOOD PROBLEMZ . at PIKE.
Sunday, October 22, 2017
5:00 pm S41 AUTUMN SWISH at WOLVES ALEXIS
6:00 pm S96 OLIVE GUARDIANS at MASON
7:00 pm S96 THE DAWGS at MASON
8:00 pm S51 COOL! at SWIFT GANG.
Friday, November 10, 2017
5:00 pm S65 CU 2003 ACADEMY 1 at WCSA ELITE O
5:45 pm S64 MERIDY GLENN at CU ACADEMY 1 TEAM 2
6:30 pm S64 CULM 1 at LADY WARRIORS
7:15 pm S145 WARREN COUNTY 2008 BLUE at TUMFC
8:00 pm S146 LAKOTA FC FIREHAWKS at CINCINNATI UNITED AC MILAN
8:45 pm S146 NEMESIS 11 at WARREN COUNTY JAGUARS
9:30 pm S127 CU 2005 ARSENAL at HOT SHOTS
Friday, November 17, 2017
5:00 pm S65 WCSA G03 ELITE D at CULM 2
5:45 pm S64 MERIDY GLENN at THEM MASON GIRLS
6:30 pm S64 CLUB OHIO GREEN 1 at LADY WARRIORS
7:15 pm S145 CULM ATLETICO MADRID at CU CRYSTAL PALACE
8:00 pm S146 WARREN COUNTY GATORS at WCSA 2007 PREMIER B
8:45 pm S146 WARREN COUNTY JAGUARS at LAKOTA FC FIREHAWKS
9:30 pm S127 WCSA Blue at 06 ELITE
Friday, December 1, 2017
5:00 pm S65 CLUB OHIO GREEN 2 at GOAL DIGGERS
5:45 pm S131 THE CHICKEN COOP at FAVORITE ATHLETES
6:30 pm S64 IMPACT BURKEY at MERIDY GLENN
7:15 pm S145 WCSA 2008 B PREMIER at CU BAYERN MUNICH
8:00 pm S146 CUP SILVER 07 at WARREN COUNTY JAGUARS
8:45 pm S146 FOSC B07 ELITE at CINCINNATI UNITED AC MILAN
9:30 pm S127 FOSC FLASH at CU 2005 ARSENAL
Saturday, December 2, 2017
3:00 pm S102 THE HOGS at SAUCE SQUAD
4:00 pm S102 WET WIZARDS at ROAD HOGS
5:00 pm S100 DREAM TEAM at CHINCHILLAS JR.
Sunday, December 3, 2017
7:00 pm S58 HOODIE BELL-O at N.L.M.B.
8:00 pm S58 HOODIE BELL-O at MAGIC JOHNSON'S
Thursday, December 7, 2017
5:30 pm S125 EXCEL at H2O - MASON
6:30 pm S34 FALCONS 6 at FAIRFIELD WARRIORS - GATTO
7:30 pm S34 HAWKS at SHOOTERS
8:30 pm S104 150 DREAM TEAM at BIG BALLERS
Friday, December 8, 2017
5:00 pm S65 WCSA G03 ELITE D at CLUB OHIO BLACK 2
5:45 pm S131 THE HUB at THE CHICKEN COOP
6:30 pm S64 CLUB OHIO BLACK 1 at LADY WARRIORS
7:15 pm S145 CU CRYSTAL PALACE at WCSA 2008 B PREMIER
8:00 pm S146 WARREN COUNTY GATORS at CUP SILVER 07
8:45 pm S146 LAKOTA FC FIREHAWKS at FOSC B07 ELITE
9:30 pm S127 HOT SHOTS at WCSA Blue
Saturday, December 9, 2017
6:00 pm S102 THE TOUGH GUYS at THE HOGS
7:00 pm S102 TEAM DALTON at BALLOCAUST
8:00 pm S100 HYPEBEASTS at FREEBALLERS
Sunday, December 10, 2017
7:00 pm S58 ABOVE AVERAGE SIZE BALLER BRAND at PRO-DRY PROTECTORS
8:00 pm S58 MONEY TALKS. at ROGER'S RIM PATROL
Thursday, December 14, 2017
5:30 pm S125 BUSINESS MENXD at MASON WARRIORS
6:30 pm S34 WOLVES - LEVIN at HAMILTON 6
7:30 pm S34 FAIRFIELD WARRIORS - GATTO at WOLVES -HUTCHINGS
8:30 pm S104 SYCAMORE HIGH - LOUIS at GOATS1
Friday, December 15, 2017
5:00 pm S65 CLUB OHIO BLACK 2 at IMPACT KUEFFER
5:45 pm S131 ACE at THE CHICKEN COOP
6:30 pm S64 IMPACT BURKEY at CU ACADEMY 1 TEAM 2
7:15 pm S145 CU BAYERN MUNICH at CULM ATLETICO MADRID
8:00 pm S146 FOSC B07 ELITE at WCSA 2007 PREMIER A
8:45 pm S146 NEMESIS 11 at CINCINNATI UNITED AC MILAN
9:30 pm S127 06 ELITE at FOSC FLASH
Saturday, December 16, 2017
5:00 pm S102 JUICE BOYS at THE TOUGH GUYS
6:00 pm S102 RAW DOGS at THE TURKEYS
7:00 pm S102 BALLOCAUST at ROAD HOGS
8:00 pm S100 CINCINNATI CHILI at MEATHAMMERS
Sunday, December 17, 2017
7:00 pm S58 CINCY MIGOS at N.L.M.B.
8:00 pm S58 N.L.M.B. at ROYALS
Thursday, January 4, 2018
6:30 pm S34 WOLVES -HUTCHINGS at SHOOTERS
7:30 pm S34 FALCONS 6 at WOLVES - LAUER
8:30 pm S104 EAST GOONS at SYCAMORE HIGH - LOUIS
Friday, January 5, 2018
5:00 pm S65 GOAL DIGGERS at CLUB OHIO BLACK 2
5:45 pm S131 THE MILK MEN at FAVORITE ATHLETES
6:30 pm S64 CLUB OHIO GREEN 1 at MERIDY GLENN
7:15 pm S145 CU BAYERN MUNICH at CU CRYSTAL PALACE
8:00 pm S146 LAKOTA FC FIREHAWKS at NEMESIS 11
8:45 pm S146 LFC 07 BLACK NINJAS at WARREN COUNTY GATORS
9:30 pm S127 ELITE at 06 ELITE
10:15 pm S148 WCSA 2004 ELITE 1 at LAKOTA FC G04 PREMIER BLACK
Saturday, January 6, 2018
6:00 pm S102 WET WIZARDS at RAW DOGS
7:00 pm S102 TEAM DALTON at SAUCE SQUAD
8:00 pm S100 DIRTY DAWGS at FREEBALLERS
9:00 pm S102 SAUCE SQUAD at JUICE BOYS
Sunday, January 7, 2018
7:00 pm S58 MONEY TALKS. at HOODIE BELL-O
8:00 pm S58 TEAM SEND IT at SUPA HOT FIRE
Thursday, January 11, 2018
6:30 pm S34 WOLVES - LAUER at WOLVES -HUTCHINGS
7:30 pm S34 WOLVES - LEVIN at HAWKS
8:30 pm S104 HAWKS HS at BIG BALLERS
Friday, January 12, 2018
5:00 pm S65 CU 2003 ACADEMY 1 at CULM 2
5:45 pm S131 ACE at PROJECT TREKKERS
6:30 pm S64 THEM MASON GIRLS at CULM 1
7:15 pm S145 WCSA 2008 B PREMIER at TUMFC
8:00 pm S146 WARREN COUNTY GATORS at CINCINNATI UNITED AC MILAN
8:45 pm S146 WCSA 2007 PREMIER B at FOSC B07 ELITE
9:30 pm S127 CU 2005 ARSENAL at ELITE
Thursday, January 18, 2018
6:30 pm S34 FALCONS 6 at HAWKS
7:30 pm S34 WOLVES -HUTCHINGS at HAMILTON 6
8:30 pm S104 UNDERCONVER VSQUAD at SYCAMORE HIGH - LOUIS
Friday, January 19, 2018
5:00 pm S65 IMPACT KUEFFER at GOAL DIGGERS
5:45 pm S131 THE HUB at PROJECT TREKKERS
6:30 pm S64 CLUB OHIO GREEN 1 at CU ACADEMY 1 TEAM 2
7:15 pm S145 CULM ATLETICO MADRID at TUMFC
8:00 pm S146 WCSA 2007 PREMIER A at CUP SILVER 07
8:45 pm S146 WARREN COUNTY JAGUARS at WCSA 2007 PREMIER B
9:30 pm S127 HOT SHOTS at 06 ELITE
Saturday, January 20, 2018
6:00 pm S102 THE TOUGH GUYS at TEAM DALTON
7:00 pm S102 THE HOGS at THE TURKEYS
8:00 pm S100 CINCINNATI CHILI at CHINCHILLAS JR.
9:00 pm S103 MALTESE TIGERS at SAUCY BOI'S
Sunday, January 21, 2018
7:00 pm S58 CINCY MIGOS at CINCY BALLSTARS
8:00 pm S58 CINCY BALLSTARS at ABOVE AVERAGE SIZE BALLER BRAND
Thursday, January 25, 2018
6:30 pm S34 HAMILTON 6 at FAIRFIELD WARRIORS - GATTO
7:30 pm S34 WOLVES - LAUER at SHOOTERS
8:30 pm S104 KINGS DREAM TEAM at HAWKS HS
Friday, January 26, 2018
5:00 pm S65 CLUB OHIO GREEN 2 at IMPACT KUEFFER
5:45 pm S131 PROJECT TREKKERS at THE MILK MEN
6:30 pm S64 CU ACADEMY 1 TEAM 2 at CLUB OHIO BLACK 1
7:15 pm S145 WARREN COUNTY 2008 BLUE at CULM ATLETICO MADRID
8:00 pm S146 NEMESIS 11 at WCSA 2007 PREMIER B
8:45 pm S146 CUP SILVER 07 at FOSC B07 ELITE
9:30 pm S127 FOSC FLASH at ELITE
Saturday, January 27, 2018
3:00 pm S102 RAW DOGS at BALLOCAUST
4:00 pm S102 ROAD HOGS at THE TOUGH GUYS
5:00 pm S100 DREAM TEAM at BUCKETS BASKETBALL
6:00 pm S101 CHINCHILLAS at BIG HEFTIES
Sunday, January 28, 2018
7:00 pm S58 TEAM SEND IT at QUEEN CITY ROYALS
8:00 pm S58 BIG BURGLAR BROS at QUEEN CITY ROYALS
Thursday, February 1, 2018
6:30 pm S34 WOLVES - LAUER at HAMILTON 6
7:30 pm S34 WOLVES - LEVIN at FALCONS 6
8:30 pm S104 150 DREAM TEAM at EAST GOONS
Friday, February 2, 2018
5:00 pm S65 WCSA G03 ELITE D at CU 2003 ACADEMY 1
5:45 pm S131 FAVORITE ATHLETES at PROJECT TREKKERS
6:30 pm S64 CLUB OHIO GREEN 1 at THEM MASON GIRLS
7:15 pm S145 WARREN COUNTY 2008 BLUE at WCSA 2008 B PREMIER
8:00 pm S146 CUP SILVER 07 at WCSA 2007 PREMIER B
8:45 pm S146 WARREN COUNTY JAGUARS at NEMESIS 11
9:30 pm S127 CU 2005 ARSENAL at WCSA Blue
Saturday, February 3, 2018
3:00 pm S102 THE TOUGH GUYS at THE TURKEYS
4:00 pm S102 SAUCE SQUAD at WET WIZARDS
5:00 pm S100 BUCKETS BASKETBALL at ALCOBALLICS
6:00 pm S100 ROUND RYANS at FREEBALLERS
Thursday, February 8, 2018
6:30 pm S34 WOLVES - LAUER at WOLVES - LEVIN
7:30 pm S34 SHOOTERS at HAMILTON 6
8:30 pm S104 NIGHTHAWKS at 150 DREAM TEAM
Friday, February 9, 2018
5:00 pm S65 CLUB OHIO GREEN 2 at WCSA ELITE O
5:45 pm S131 ACE at THE HUB
6:30 pm S64 LADY WARRIORS at CLUB OHIO BLACK 1
7:15 pm S145 CU CRYSTAL PALACE at CU BAYERN MUNICH
8:00 pm S146 FOSC B07 ELITE at LFC 07 BLACK NINJAS
8:45 pm S146 LAKOTA FC FIREHAWKS at WARREN COUNTY JAGUARS
9:30 pm S127 CU 2005 ARSENAL at HOT SHOTS
Saturday, February 10, 2018
6:00 pm S102 THE TURKEYS at TEAM DALTON
7:00 pm S102 RAW DOGS at SAUCE SQUAD
8:00 pm S100 DIRTY DAWGS at HYPEBEASTS
Sunday, February 11, 2018
7:00 pm S58 PRO-DRY PROTECTORS at MONEY TALKS.
8:00 pm S58 CINCY MIGOS at PRO-DRY PROTECTORS
Thursday, February 15, 2018
5:30 pm S125 MASON WARRIORS at BUSINESS MENXD
6:30 pm S34 FALCONS 6 at SHOOTERS
7:30 pm S34 HAMILTON 6 at WOLVES - LEVIN
8:30 pm S104 SYCAMORE HIGH - LOUIS at NIGHTHAWKS
Sunday, February 18, 2018
7:00 pm S58 SUPA HOT FIRE at ROYALS
8:00 pm S58 BIG BURGLAR BROS at CINCY MIGOS
Thursday, February 22, 2018
5:30 pm S125 WOLVES - DOVER at EXCEL
6:30 pm S34 SHOOTERS at WOLVES -HUTCHINGS
7:30 pm S34 WOLVES - LAUER at FALCONS 6
8:30 pm S104 HAWKS HS at EAST GOONS
Saturday, February 24, 2018
6:00 pm S102 TEAM DALTON at WET WIZARDS
7:00 pm S102 ROAD HOGS at THE TURKEYS
8:00 pm S100 MEATHAMMERS at ALCOBALLICS
Sunday, February 25, 2018
7:00 pm S58 QUEEN CITY ROYALS at HOODIE BELL-O
8:00 pm S58 MAGIC JOHNSON'S at MONEY TALKS.
Thursday, March 1, 2018
6:30 pm S34 HAMILTON 6 at FALCONS 6
7:30 pm S104 UNDERCONVER VSQUAD at GOATS1
8:30 pm S104 NIGHTHAWKS at WOLVES- SPRIGGS

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.34
from All-Pro Software on 3/1/2018 2:22:44 PM