Geabl Spring 2024

Game Scores - Minors 2024

Home

Latest News

League Schedule

Master Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

Links

Saturday, April 13, 2024 Hill field - Steele Hill
11:00 am Silver Creek Team Wieland - Minors 16
Steele Hill Team Markle- Minors 0
Saturday, April 13, 2024 Palmer School Field 1 - Palmer
11:00 am WIlson Team Leidy - Minors 0
Palmer Orioles- Jones - Minors 6
Saturday, April 13, 2024 Williams Park A - Williams
11:00 am Greenwich Team Murray- Minors 5
Williams Team Newman - Minors 8
Saturday, April 13, 2024 Winchester Field - Forks
11:00 am Greenwich Team Barsony- MInors 0
Forks Team Mindle - Minors 1
2:01 pm Forks Team Strohl - Minors 5
Harmony Team Au - Minors 9
Monday, April 15, 2024 Beatty Field - Greenwich
5:30 pm Silver Creek Team Wieland - Minors 4
Greenwich Team Barsony- MInors 11
Monday, April 15, 2024 Forks Community Center feld 4 - Forks
5:30 pm Pohat Team Ferreiro- Minors 1
Forks Team Alonzo - Minors 3
Monday, April 15, 2024 Forks Community centerr field 2 - Forks
5:30 pm Steele Hill team Antonelli - Minors 9
Forks Team Mindle - Minors 8
Monday, April 15, 2024 Harmony complex - Harmony
5:30 pm Williams Team Newman - Minors 2
Harmony Team Au - Minors 12
Monday, April 15, 2024 Palmer School Field 1 - Palmer
5:30 pm Palmer Mariners- Stocker - Minors 5
Palmer Orioles- Jones - Minors 2
Monday, April 15, 2024 Silver Creek complex small field 2- Silver Creek
5:30 pm Lopat Team Piccolo - Minors 12
Silver Creek Team Birsner - Minors 0
Monday, April 15, 2024 Winchester Field - Forks
5:30 pm Steele Hill Team Markle- Minors 0
Forks Team Strohl - Minors 16
Wednesday, April 17, 2024 Firehouse field - Lopat
5:30 pm Palmer Orioles- Jones - Minors 3
Lopat Team Piccolo - Minors 4
Wednesday, April 17, 2024 Harmony complex - Harmony
5:30 pm WIlson Team Leidy - Minors 6
Harmony Team Au - Minors 5
Wednesday, April 17, 2024 Hill field - Steele Hill
5:30 pm Greenwich Team Barsony- MInors 12
Steele Hill Team Markle- Minors 0
Wednesday, April 17, 2024 Palmer School Field 3 - Palmeer
5:30 pm Greenwich Team Murray- Minors 1
Palmer Athletics- Largo - Minors 9
Wednesday, April 17, 2024 Silver Creek complex small field 2- Silver Creek
5:30 pm Easton Team Weller - Minors 15
Silver Creek Team Wieland - Minors 16
Wednesday, April 17, 2024 St. Jane Field - St. Jane
5:30 pm Forks Team Alonzo - Minors 10
St. Jane Team Vrabel - Minors 0
Wednesday, April 17, 2024 Upper Crestwood Field - Pohat
5:30 pm Wilson Team Thom - Minors 14
Pohat Team Ferreiro- Minors 2
Wednesday, April 17, 2024 Williams Park A - Williams
5:30 pm Silver Creek Team Birsner - Minors 2
Williams Team Newman - Minors 6
Friday, April 19, 2024 Silver Creek complex small field 2- Silver Creek
5:30 pm Pohat Team Ferreiro- Minors 11
Silver Creek Team Birsner - Minors 2
Saturday, April 20, 2024 Beatty Field - Greenwich
11:00 am Wilson Team Thom - Minors 7
Greenwich Team Barsony- MInors 1
3:00 pm St. Jane Team Vrabel - Minors 5
Greenwich Team Murray- Minors 6
Saturday, April 20, 2024 Winchester Field - Forks
11:00 am Steele Hill team Antonelli - Minors 15
Forks Team Strohl - Minors 2
Sunday, April 21, 2024 Bob Rute 2 - Easton
10:00 am Steele Hill Team Markle- Minors 0
Easton Team Weller - Minors 15
Monday, April 22, 2024 Beatty Field - Greenwich
5:30 pm Silver Creek Team Wieland - Minors 12
Greenwich Team Murray- Minors 6
Monday, April 22, 2024 Firehouse field - Lopat
5:30 pm Greenwich Team Barsony- MInors 2
Lopat Team Piccolo - Minors 12
Monday, April 22, 2024 Forks Community centerr field 2 - Forks
5:30 pm Pohat Team Ferreiro- Minors 12
Forks Team Mindle - Minors 7
Monday, April 22, 2024 Hill field - Steele Hill
5:30 pm Harmony Team Au - Minors 3
Steele Hill team Antonelli - Minors 6
Monday, April 22, 2024 Jeffrey Field - Wilson
5:30 pm St. Jane Team Vrabel - Minors 3
Wilson Team Thom - Minors 13
Monday, April 22, 2024 Lower Briarcliffe - Palmer
5:30 pm Forks Team Strohl - Minors 7
Palmer Mariners- Stocker - Minors 8
Monday, April 22, 2024 Palmer School Field 1 - Palmer
5:30 pm Silver Creek Team Birsner - Minors 1
Palmer Orioles- Jones - Minors 11
Wednesday, April 24, 2024 Beatty Field - Greenwich
5:30 pm Palmer Mariners- Stocker - Minors 5
Greenwich Team Barsony- MInors 2
Wednesday, April 24, 2024 Forks Community centerr field 2 - Forks
5:30 pm Lopat Team Piccolo - Minors 0
Forks Team Strohl - Minors 6
Wednesday, April 24, 2024 Jeffrey Field - Wilson
5:30 pm Steele Hill team Antonelli - Minors 12
WIlson Team Leidy - Minors 2
Wednesday, April 24, 2024 Silver Creek complex small field 2- Silver Creek
5:30 pm Forks Team Alonzo - Minors 15
Silver Creek Team Wieland - Minors 2
Wednesday, April 24, 2024 St. Jane Field - St. Jane
5:30 pm Forks Team Mindle - Minors 21
St. Jane Team Vrabel - Minors 11
Wednesday, April 24, 2024 Upper Crestwood Field - Pohat
5:30 pm Harmony Team Au - Minors 13
Pohat Team Ferreiro- Minors 13
Wednesday, April 24, 2024 Williams Park A - Williams
5:30 pm Palmer Orioles- Jones - Minors 4
Williams Team Newman - Minors 5
Saturday, April 27, 2024 Hill field - Steele Hill
11:00 am Greenwich Team Murray- Minors 10
Steele Hill Team Markle- Minors 6
Sunday, April 28, 2024 Bob Rute 2 - Easton
12:00 pm Lopat Team Piccolo - Minors 12
Easton Team Weller - Minors 2
3:30 pm Palmer Athletics- Largo - Minors 4
Easton Team Weller - Minors 9
Monday, April 29, 2024 Beatty Field - Greenwich
5:30 pm Palmer Mariners- Stocker - Minors 13
Greenwich Team Murray- Minors 3
Monday, April 29, 2024 Forks Community Center feld 4 - Forks
5:30 pm Steele Hill Team Markle- Minors 1
Forks Team Alonzo - Minors 13
Monday, April 29, 2024 Forks Community centerr field 2 - Forks
5:30 pm Palmer Athletics- Largo - Minors 2
Forks Team Mindle - Minors 8
Monday, April 29, 2024 Harmony complex - Harmony
5:30 pm St. Jane Team Vrabel - Minors 0
Harmony Team Au - Minors 11
Monday, April 29, 2024 Hill field - Steele Hill
5:30 pm Pohat Team Ferreiro- Minors 10
Steele Hill team Antonelli - Minors 9
Monday, April 29, 2024 Jeffrey Field - Wilson
5:30 pm Silver Creek Team Wieland - Minors 4
Wilson Team Thom - Minors 16

y
Monday, April 29, 2024 Silver Creek complex small field 2- Silver Creek
5:30 pm Forks Team Strohl - Minors 14
Silver Creek Team Birsner - Minors 3
Wednesday, May 1, 2024 Firehouse field - Lopat
5:30 pm Greenwich Team Murray- Minors 3
Lopat Team Piccolo - Minors 9
Wednesday, May 1, 2024 Hill field - Steele Hill
5:30 pm Wilson Team Thom - Minors 20
Steele Hill Team Markle- Minors 4
Wednesday, May 1, 2024 Lower Briarcliffe - Palmer
5:30 pm Forks Team Alonzo - Minors 5
Palmer Mariners- Stocker - Minors 6
Wednesday, May 1, 2024 Palmer School Field 1 - Palmer
5:30 pm Greenwich Team Barsony- MInors 13
Palmer Orioles- Jones - Minors 13
Wednesday, May 1, 2024 Palmer School Field 3 - Palmeer
5:30 pm Harmony Team Au - Minors 9
Palmer Athletics- Largo - Minors 4
Wednesday, May 1, 2024 Silver Creek Complex field 3 - Silver Creek
5:30 pm Easton Team Weller - Minors 12
Silver Creek Team Birsner - Minors 12
Wednesday, May 1, 2024 Silver Creek complex small field 2- Silver Creek
5:30 pm Forks Team Mindle - Minors 18
Silver Creek Team Wieland - Minors 13
Thursday, May 2, 2024 Williams Park A - Williams
5:30 pm Forks Team Strohl - Minors 18
Williams Team Newman - Minors 4
Friday, May 3, 2024 Jeffrey Field - Wilson
7:00 pm Williams Team Newman - Minors 4
WIlson Team Leidy - Minors 14
Monday, May 6, 2024 Harmony complex - Harmony
5:45 pm Silver Creek Team Wieland - Minors 5
Harmony Team Au - Minors 6
Monday, May 6, 2024 Jeffrey Field - Wilson
5:45 pm Palmer Mariners- Stocker - Minors 3
Wilson Team Thom - Minors 4
Monday, May 6, 2024 Upper Crestwood Field - Pohat
5:45 pm Williams Team Newman - Minors 3
Pohat Team Ferreiro- Minors 9
Monday, May 6, 2024 Winchester Field - Forks
5:45 pm Steele Hill Team Markle- Minors 2
Forks Team Mindle - Minors 18
Wednesday, May 8, 2024 Firehouse field - Lopat
5:45 pm St. Jane Team Vrabel - Minors 0
Lopat Team Piccolo - Minors 10
Wednesday, May 8, 2024 Jeffrey Field - Wilson
5:45 pm Forks Team Mindle - Minors 11
WIlson Team Leidy - Minors 1
Wednesday, May 8, 2024 Lower Briarcliffe - Palmer
5:45 pm Easton Team Weller - Minors 4
Palmer Mariners- Stocker - Minors 5
Wednesday, May 8, 2024 Palmer School Field 3 - Palmeer
5:45 pm Wilson Team Thom - Minors 3
Palmer Athletics- Largo - Minors 7
Wednesday, May 8, 2024 Silver Creek Complex field 3 - Silver Creek
5:45 pm Steele Hill team Antonelli - Minors 5
Silver Creek Team Wieland - Minors 1
Wednesday, May 8, 2024 Silver Creek complex small field 2- Silver Creek
5:45 pm Forks Team Alonzo - Minors 11
Silver Creek Team Birsner - Minors 5
Wednesday, May 8, 2024 Winchester Field - Forks
5:45 pm Palmer Orioles- Jones - Minors 3
Forks Team Strohl - Minors 9
Saturday, May 11, 2024 Jeffrey Field - Wilson
7:00 pm WIlson Team Leidy - Minors 4
Wilson Team Thom - Minors 12
Saturday, May 11, 2024 St. Jane Field - St. Jane
10:30 am Steele Hill team Antonelli - Minors 6
St. Jane Team Vrabel - Minors 4
Monday, May 13, 2024 Beatty Field - Greenwich
5:45 pm Silver Creek Team Birsner - Minors 15
Greenwich Team Murray- Minors 5
Monday, May 13, 2024 Edison Field - Steele hill
5:45 pm Williams Team Newman - Minors 1
Steele Hill team Antonelli - Minors 12
Monday, May 13, 2024 Forks Community centerr field 2 - Forks
5:45 pm Palmer Athletics- Largo - Minors 7
Forks Team Alonzo - Minors 8
Monday, May 13, 2024 Hill field - Steele Hill
5:45 pm Harmony Team Au - Minors 15
Steele Hill Team Markle- Minors 0
Monday, May 13, 2024 Lopat Small field
5:45 pm Wilson Team Thom - Minors 5
Lopat Team Piccolo - Minors 3
Monday, May 13, 2024 Lower Briarcliffe - Palmer
5:45 pm Forks Team Mindle - Minors 7
Palmer Mariners- Stocker - Minors 6
Monday, May 13, 2024 Upper Crestwood Field - Pohat
5:45 pm WIlson Team Leidy - Minors 2
Pohat Team Ferreiro- Minors 9
Wednesday, May 15, 2024 Beatty Field - Greenwich
5:45 pm Forks Team Strohl - Minors 10
Greenwich Team Murray- Minors 5
Wednesday, May 15, 2024 Firehouse field - Lopat
5:45 pm Harmony Team Au - Minors 5
Lopat Team Piccolo - Minors 3
Wednesday, May 15, 2024 Jeffrey Field - Wilson
5:45 pm Silver Creek Team Wieland - Minors 12
WIlson Team Leidy - Minors 5
Thursday, May 16, 2024 Williams Park A - Williams
5:45 pm Greenwich Team Barsony- MInors 11
Williams Team Newman - Minors 1
Friday, May 17, 2024 Lower Briarcliffe - Palmer
5:45 pm Palmer Athletics- Largo - Minors 6
Palmer Mariners- Stocker - Minors 11
Saturday, May 18, 2024 Beatty Field - Greenwich
11:00 am Harmony Team Au - Minors 12
Greenwich Team Barsony- MInors 8
Saturday, May 18, 2024 Bob Rute 2 - Easton
8:00 pm Palmer Orioles- Jones - Minors 4
Easton Team Weller - Minors 1
Saturday, May 18, 2024 St. Jane Field - St. Jane
10:30 am Pohat Team Ferreiro- Minors 17
St. Jane Team Vrabel - Minors 11
Sunday, May 19, 2024 Williams Park A - Williams
5:45 pm Easton Team Weller - Minors 3
Williams Team Newman - Minors 13
Monday, May 20, 2024 Beatty Field - Greenwich
5:45 pm Greenwich Team Murray- Minors 7
Greenwich Team Barsony- MInors 17
Monday, May 20, 2024 Edison Field - Steele hill
5:45 pm Steele Hill Team Markle- Minors 7
Steele Hill team Antonelli - Minors 17
Monday, May 20, 2024 Forks Community centerr field 2 - Forks
5:45 pm Lopat Team Piccolo - Minors 12
Forks Team Alonzo - Minors 3
Monday, May 20, 2024 Harmony complex - Harmony
5:45 pm Palmer Mariners- Stocker - Minors 4
Harmony Team Au - Minors 5
Monday, May 20, 2024 Palmer School Field 1 - Palmer
5:45 pm Wilson Team Thom - Minors 5
Palmer Orioles- Jones - Minors 2
Monday, May 20, 2024 Palmer School Field 3 - Palmeer
5:45 pm WIlson Team Leidy - Minors 3
Palmer Athletics- Largo - Minors 9
Monday, May 20, 2024 Silver Creek Complex field 3 - Silver Creek
5:45 pm Pohat Team Ferreiro- Minors 13
Silver Creek Team Wieland - Minors 8
Monday, May 20, 2024 Silver Creek complex small field 2- Silver Creek
5:45 pm Forks Team Mindle - Minors 10
Silver Creek Team Birsner - Minors 5
Wednesday, May 22, 2024 Beatty Field - Greenwich
5:45 pm Easton Team Weller - Minors 12
Greenwich Team Murray- Minors 3
Wednesday, May 22, 2024 Forks Community Center feld 4 - Forks
5:45 pm Palmer Orioles- Jones - Minors 8
Forks Team Mindle - Minors 8
Wednesday, May 22, 2024 Forks Community centerr field 2 - Forks
5:45 pm Greenwich Team Barsony- MInors 3
Forks Team Alonzo - Minors 10
Wednesday, May 22, 2024 Harmony complex - Harmony
5:45 pm Silver Creek Team Birsner - Minors 4
Harmony Team Au - Minors 11
Wednesday, May 22, 2024 Jeffrey Field - Wilson
5:45 pm Palmer Mariners- Stocker - Minors 9
WIlson Team Leidy - Minors 3
Wednesday, May 22, 2024 Palmer School Field 3 - Palmeer
5:45 pm St. Jane Team Vrabel - Minors 12
Palmer Athletics- Largo - Minors 15
Wednesday, May 22, 2024 Silver Creek complex small field 2- Silver Creek
5:45 pm Williams Team Newman - Minors 8
Silver Creek Team Wieland - Minors 7
Wednesday, May 22, 2024 Upper Crestwood Field - Pohat
5:45 pm Steele Hill Team Markle- Minors 4
Pohat Team Ferreiro- Minors 14
Thursday, May 23, 2024 Forks Community centerr field 2 - Forks
5:45 pm Palmer Orioles- Jones - Minors 7
Forks Team Alonzo - Minors 10
Friday, May 24, 2024 Hill field - Steele Hill
5:45 pm Lopat Team Piccolo - Minors 4
Steele Hill team Antonelli - Minors 4
Friday, May 24, 2024 Jeffrey Field - Wilson
7:00 pm Forks Team Strohl - Minors 1
Wilson Team Thom - Minors 5
Friday, May 24, 2024 St. Jane Field - St. Jane
5:45 pm Williams Team Newman - Minors 13
St. Jane Team Vrabel - Minors 15
Friday, May 24, 2024 Upper Crestwood Field - Pohat
5:45 pm Palmer Athletics- Largo - Minors 2
Pohat Team Ferreiro- Minors 12
Tuesday, May 28, 2024 Bob Rute 1 - Easton
5:45 pm Greenwich Team Barsony- MInors 8
Easton Team Weller - Minors 5
Wednesday, May 29, 2024 Forks Community centerr field 2 - Forks
5:45 pm Lopat Team Piccolo - Minors 6
Forks Team Mindle - Minors 4
Wednesday, May 29, 2024 Palmer School Field 1 - Palmer
5:45 pm Greenwich Team Murray- Minors 1
Palmer Orioles- Jones - Minors 6
Thursday, May 30, 2024 Beatty Field - Greenwich
5:45 pm Forks Team Strohl - Minors 2
Greenwich Team Barsony- MInors 6
Thursday, May 30, 2024 Edison Field - Steele hill
5:45 pm WIlson Team Leidy - Minors 19
Steele Hill Team Markle- Minors 9
Thursday, May 30, 2024 Hill field - Steele Hill
5:45 pm Palmer Athletics- Largo - Minors 3
Steele Hill team Antonelli - Minors 9
Thursday, May 30, 2024 Jeffrey Field - Wilson
6:00 pm Silver Creek Team Birsner - Minors 9
Wilson Team Thom - Minors 10
Thursday, May 30, 2024 Lower Briarcliffe - Palmer
5:45 pm Pohat Team Ferreiro- Minors 5
Palmer Mariners- Stocker - Minors 9
Friday, May 31, 2024 Palmer School Field 3 - Palmeer
5:45 pm Williams Team Newman - Minors 7
Palmer Athletics- Largo - Minors 5
Saturday, June 1, 2024 Bob Rute 2 - Easton
8:00 pm Forks Team Alonzo - Minors 15
Easton Team Weller - Minors 5
Saturday, June 1, 2024 Jeffrey Field - Wilson
9:00 am St. Jane Team Vrabel - Minors 10
WIlson Team Leidy - Minors 11
Sunday, June 2, 2024 Jeffrey Field - Wilson
12:00 pm Easton Team Weller - Minors 0
Wilson Team Thom - Minors 10
Sunday, June 2, 2024 Lower Briarcliffe - Palmer
5:45 pm Steele Hill team Antonelli - Minors 3
Palmer Mariners- Stocker - Minors 4
Monday, June 3, 2024 Firehouse field - Lopat
5:45 pm WIlson Team Leidy - Minors 1
Lopat Team Piccolo - Minors 11
Monday, June 3, 2024 Forks Community Center feld 4 - Forks
5:45 pm Forks Team Mindle - Minors 12
Forks Team Strohl - Minors 6
Monday, June 3, 2024 Forks Community centerr field 2 - Forks
5:45 pm Greenwich Team Murray- Minors 8
Forks Team Alonzo - Minors 14
Monday, June 3, 2024 Palmer School Field 1 - Palmer
5:45 pm Harmony Team Au - Minors 9
Palmer Orioles- Jones - Minors 4
Monday, June 3, 2024 Palmer School Field 3 - Palmeer
5:45 pm Steele Hill Team Markle- Minors 3
Palmer Athletics- Largo - Minors 12
Monday, June 3, 2024 Silver Creek complex small field 2- Silver Creek
5:45 pm Steele Hill team Antonelli - Minors 20
Silver Creek Team Birsner - Minors 4
Monday, June 3, 2024 St. Jane Field - St. Jane
5:45 pm Palmer Mariners- Stocker - Minors 24
St. Jane Team Vrabel - Minors 10
Wednesday, June 5, 2024 Beatty Field - Greenwich
5:45 pm Wilson Team Thom - Minors 17
Greenwich Team Murray- Minors 10
Wednesday, June 5, 2024 Bob Rute 2 - Easton
5:45 pm Forks Team Mindle - Minors 14
Easton Team Weller - Minors 4
Wednesday, June 5, 2024 Edison Field - Steele hill
5:45 pm Palmer Orioles- Jones - Minors 0
Steele Hill team Antonelli - Minors 3
Wednesday, June 5, 2024 Hill field - Steele Hill
5:45 pm St. Jane Team Vrabel - Minors 17
Steele Hill Team Markle- Minors 2
Wednesday, June 5, 2024 Silver Creek complex small field 2- Silver Creek
5:45 pm Palmer Athletics- Largo - Minors 12
Silver Creek Team Wieland - Minors 9
Wednesday, June 5, 2024 Upper Crestwood Field - Pohat
5:45 pm Lopat Team Piccolo - Minors 11
Pohat Team Ferreiro- Minors 3
Wednesday, June 5, 2024 Williams Park A - Williams
5:45 pm Forks Team Alonzo - Minors 9
Williams Team Newman - Minors 3
Thursday, June 6, 2024 Beatty Field - Greenwich
5:45 pm Silver Creek Team Birsner - Minors 4
Greenwich Team Barsony- MInors 10
Thursday, June 6, 2024 Forks Community centerr field 2 - Forks
5:45 pm Forks Team Alonzo - Minors 13
Forks Team Strohl - Minors 2
Saturday, June 8, 2024 Winchester Field - Forks
5:00 pm Easton Team Weller - Minors 1
Forks Team Strohl - Minors 8
Monday, June 10, 2024 St. Jane Field - St. Jane
5:45 pm Silver Creek Team Wieland - Minors ...
St. Jane Team Vrabel - Minors ...
Wednesday, June 12, 2024 Jeffrey Field - Wilson
5:45 pm Silver Creek Team Birsner - Minors ...
WIlson Team Leidy - Minors ...

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.45
from All-Pro Software on 6/22/2024 10:39:32 AM